Új privát üzeneted érkezett!

Na laptető :oops: :oops: :oops:


Edit!
Tényleg???? De jó! Nekem enyém ember Szeredai, és oda megyünk!
:) :) :)
Vendég
 


Ez múlthéten készűlt!

Kép
Vendég
 


Márti!

Gusztaaaa, na a kaprot kihagynám (úúúúútáááálooooom), de nagyon diétás és fini lehet.
Én úgy eltelítődtem a reggelivel, hogy lecsót eszek kenyér nélkül ebédre, de csak 1 óra felé.
Szerencsére a lecsó 1-es.
Csülökpörit asszem ma kihagyom, majd ha apa eszik, addig fürdök, vagy tótágast állok.

De ha háromig megfőőőőőő. Na megnézem, hanyas kóddal rendelkezik a drága.

Örkény Dabas után van 10 km-re Kecskemét irányába.

Jim!

Ne sirasd a fiatal kilóidat! Itt az ideje, hogy kicsit krekebben is elfogadd magad. Én még 3 hónapja úgy gondoltam, hogy visszafogyok a 36-os gatyáimba.
Most a 38-asok zöme pivit lötyög vagy éppen jó.
És tudod mit? Érdekes, de itt állok 33 évesen, kereken, nincs kocka hasam és mégis több vacsimeghívást kaptam eddig, mint valaha.Ügyfelektől, apa nem tudja, még kiakadna a végén)
Volt egy őszinte beszélgetésünk apával és ő kerek perec közölte, hogy sokkal szexibb vagyok azóta, amióta híztam.
Teljesen ledöbbentem (persze örültem is) és elkezdtem elgondolkodni azon, hogy knek akarok is én újra ötvenakárhány kiló lenni???
Aztán rájöttem:MAGAMNAK
Meg hogy mutogathassam magam, mint régen.

Nos átértékeltem a dolgokat. Nekem bőven elég, ha azt mondják, hogy de csini vagy 2 gyerek után is!
Tudomásul kell vennünk, hogy kőkemény diéta és kőkemény edzés nélkül ne lesz 36-os méretünk.
Az élet meg bazi rövid, ahogy te is írtad élvezni kell és ÉLNI.
Ebbe beletartozik az is, hogy mindent mértékkel csináljunk. Még a fogyit is.
És vedd tudomásul, a pasik igenis nagyon szeretik a kerek idomokat!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

 
 

Márti!

Gusztaaaa, na a kaprot kihagynám (úúúúútáááálooooom), de nagyon diétás és fini lehet.
Én úgy eltelítődtem a reggelivel, hogy lecsót eszek kenyér nélkül ebédre, de csak 1 óra felé.
Szerencsére a lecsó 1-es.
Csülökpörit asszem ma kihagyom, majd ha apa eszik, addig fürdök, vagy tótágast állok.

De ha háromig megfőőőőőő. Na megnézem, hanyas kóddal rendelkezik a drága.

Örkény Dabas után van 10 km-re Kecskemét irányába.

Jim!

Ne sirasd a fiatal kilóidat! Itt az ideje, hogy kicsit krekebben is elfogadd magad. Én még 3 hónapja úgy gondoltam, hogy visszafogyok a 36-os gatyáimba.
Most a 38-asok zöme pivit lötyög vagy éppen jó.
És tudod mit? Érdekes, de itt állok 33 évesen, kereken, nincs kocka hasam és mégis több vacsimeghívást kaptam eddig, mint valaha.Ügyfelektől, apa nem tudja, még kiakadna a végén)
Volt egy őszinte beszélgetésünk apával és ő kerek perec közölte, hogy sokkal szexibb vagyok azóta, amióta híztam.
Teljesen ledöbbentem (persze örültem is) és elkezdtem elgondolkodni azon, hogy knek akarok is én újra ötvenakárhány kiló lenni???
Aztán rájöttem:MAGAMNAK
Meg hogy mutogathassam magam, mint régen.

Nos átértékeltem a dolgokat. Nekem bőven elég, ha azt mondják, hogy de csini vagy 2 gyerek után is!
Tudomásul kell vennünk, hogy kőkemény diéta és kőkemény edzés nélkül ne lesz 36-os méretünk.
Az élet meg bazi rövid, ahogy te is írtad élvezni kell és ÉLNI.
Ebbe beletartozik az is, hogy mindent mértékkel csináljunk. Még a fogyit is.
És vedd tudomásul, a pasik igenis nagyon szeretik a kerek idomokat!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


mennem kell, már órák óta itt ülök, de sikerült jó sok képet feltöltenem. Aki meg akarja nézni, dobjon mail címet és megadom a hozzáférést, inkább ide nem rakom fel.

Márti a kajád jól néz ki nagyon! Meg te is. Mondjuk azért a vékonyabb fotóra szavazok :wink: 8)

dominika, tök igazad van, a férjemnek így kereken mégjobban tetszem, csak magamnak nem :cry: :cry: :cry: ha küldesz mailt, rájössz miért. Pedig egy csomó kép még hiányzik az albumból.

na megyek, mert így nem lesz belőlem semmi. Este jövök!

puszi
Vendég
 


este jövök majd csajok, sajnos még mindig szarul, mivel annyi eszem van mint egy marék hangyának és este amint kicsit jobban voltam bezabáltam és nem főtt krumplit, jim írok privit, küggyé nekem is képeket
Vendég
 


jim elment a privi? nekem se az elküldött se a kimenő fiókban nem jelzi, mindegy, ide is ideírom: mrs.foster11@gmail.com
Vendég
 


ja, és mindig kérdezni akarom, csak persze elfelejtem, ki az a perverz foster akit egyszer írtál? bár engem foster néni a képzeletbeli barátos meséből ihletett, de érdekes párhuzam, hogy van valahol a világon egy híres perverz foster, király.... 8) 8) 8) :D :D :D
Vendég
 


Márti!
Csini voltál, most is csini vagy...Mikor voltál ennyire vékony???

Jim!
Köszi a képnézegetés engedélyezést...Sok képet láttam már eddig is rólad de voltak újak is. Hát igen...Nagyon csini voltál, karcsú derék, csinos popó. Én ilyen sosem voltam. Ha valamivel hódítottam az az arcom volt (régen vékonyabban is).
Most is azt mondom mint régen, hogy leszel Te még olyan, mint voltál. Addig úgysem nyugszol :D Most ez egy kis átmeneti időszak. Most a legfontosabb, hogy Anya vagy, aki táplálja a testéből a gyermekét. És különben is most is nagyon jól nézel ki - csakhát visszavágysz a régi testedbe....

Sex téma...Majd később...A lényeg, hogy nem működik a dolog....Levi miatt legfőkébb....Nagyon várom hogy ovis legyen és lefáradjon úgy, hogy ne ő legyen az utolsó a családban aki elalszik, úgy éjféltájban...
Érzem, hogyha egy ágyban aludnánk Ferivel, akkor sokkal többször együtt lennénk. Csak egy símogatás és már megy is a dolog. Mikor Levi a nagyszülőknél volt, éreztem, hogy vissza tudnánk mi még ide találni, csak hagyna bennünket a két kölyök együtt aludni.....
De tény, hogy más is megoldja valahogy...

Márti!
Kép

http://www.fexaruhaz.hu/index.php?base=items&cid[]=184

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


http://norbiupdate.lap.hu/#b17937421

Még egy Norbis lap....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Megkérdeztem az előbb Ferit, hogy szeretsz még?

Nagyon régen kérdeztem tőle ilyet.
Ezt írta :D :oops:

Csak a lábujjad hegyétől a fejed búbjáig. J

Puszi az orrodra!

(Régen is mindig ezt mondta, de most nagyon jól esett)

Elvagyok itt magamban....
Ja Márti a kenyér nagyon finom....

Lányok!
Szorítsatok, holnap megyek a kis Nimróddal a hólyagfeltöltésre Szegedre a gyermekklinikára. Most megyek pakolni, egy napig nem leszek. Ma 5 körül indulunk és ott alszunk...

Jók legyetek! Norbi kaját egyetek!!! (he-he)

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Ja Foster!
Javulást!
Jim szerintem Jodie Fosterre gondolt, aki ugyebár köztudottan leszbi...
Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit! Nagyon szorítok! Én f@sz meg jövő hét keddre kértem időpontot a dokitól, de szerencsére át tudtam rakatni most péntekre.......(Balcsin meg Pécsett leszünk). Annyira fáj megint a hasam...szegény kis Nimi, puszilom a fejét és vigyázz rá nagyon!
Na, mit akarsz, szeret téged a férjed. Majd csak jobb lesz -remélem.

Akartam még képeket feltenni, de 4 kép után meguntam. Azért foster, mindjárt küldöm a hozzáférést. Vmit elcseszhettél, mert nem jött privi.
Jobbulást és diétásat egyél :wink: Ja, meg az nem igazság, hogy te kukkolsz és én azt sem tudom, hogy nézel ki :D

A Norbi kenyér tényleg jó, csak elég drága. A Norbi fagyi is elég jó, már benyomtam fél dobozzal.

Az én okos férjem kirakott nekem az asztalon két sárgadinnyéből meg egy sütőtökből egy pöcst. Mármint én nem jöttem rá, amikor jött haza, közölte.........haha

A kis négyévesem focira megy. Én anyuci pihen itthon, így az uram viszi. Kitalálta a kishülye, hogy focira akar járni, pedig csak 5 éves kortól lehet. Edzőbácsi azt mondta, azért próbacseresznye. Kivi vagyok....

Márti különben tényleg jól nézel ki +20-szal is, tudom, nem vigasztal 8)

A nővérem 1 hónap alatt 12 kg-ot fogyott, mondjuk így is dagadt, de csodálkoztam, hogy képes volt rá. Nekem régen csak a káposztaleves vált be, 1 hét -6 kg. Utána meg zabáltam és visszament :oops:
Vendég
 


jaja, Jodie-ra gondoltam 8)

Amúgy ki vagyok akadva. Balatonon apósom vett vmi hülye pletyimagazint, és benne volt hogy Ricky Martinnak ikrei lettek, egy béranyát fogadott fel. Nekem az a pali nagyon bejön, miért buzeráncs? Mondjuk imádom őket, de pont ő miért? Legalább bi lenne. Nem mintha pályáznék rá :lol: Csak hát Martin az én fiam is 8) Jó, tudom, neki az a vezetékneve....vagy nem? :wink:
Vendég
 


Na csajok!

Jim!

Emilkém: labar.fekete@hotmail.com

Márti!

Szerintem csini vagy most is!!!!

Judit!

Nálatok nincs elveszve semmi! El kéne dobni a kölköket valakinek (szomszéd, bébiszittyós stb..) legalább 1-2 órára, hogy tudjatok összebújni, enyelegni.
Hólyagfeltöltés????Az meg mi és minek kell?Szegénykém....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Dominika!
Nimónak húgyúti fejlődési rendellenessége van. Most ezt kell igazolni....

http://www.webbeteg.hu/index.php?page=n ... lis-reflux


Amúgy én is azt gondolom, hogy még helyrehozható volna a dolog, de nem egyszerű. Egyikünknek se lakik Kecskeméten senkije, akire rábíznánk őket. Néha játszóház ha nagyon sok a dolgom, de az csak délelőtt pár óra, mikor Feri dolgozik. Amúgy nagyon stresszes, és állandóan hulla fáradt, felelősségteljes vezető beosztása van és nagyon kivan dögölve szinte mindig. :(
Ez a s..x téma sem teljesen fekete-fehér...vannak itt mindenféle lehetőségek - mármint rengeteg tényezőtől függ ez is mint minden más az életben...Én bízok, abban hogy visszatalálunk mi még egymáshoz. Bár a hatalmi harcok sem fejeződtek még be kettőnk között. Na mentem...

Sziasztok!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit!

Elég lenne sztem időt szánni magatokra.
Csak egy kis romantikus vacsi, (Kecskemét Fekete Holló étterem asszem így hívják-dögjó kaják), kis séta, beszélgetés, összebújás.
Szigorúan sex nélkül.

Nálunk is apa vezető beosztású én is az voltam ( döbbenet, de nem akarnak visszavenni :oops: :oops: ).
Én pontosan tudom mi az a felelősség, mi az,hogy emberek irányítása és számadás a mégnagyobbak felé.
Tényleg nagyon stresszes, de lassítani KELL.
Én nagyon remélem, hogy nem fogtok ebbe a rohanó életbe beleőrülni!
No témát hagyom, ne haragudj, hogy belekotyogtam. :oops:

Elolvastam ezt a hugyúti valamit. Hát szegény Nimród, és szegény Te, nem lesz most nektek könnyű!!!
De ahogy olvasom, lehet orvosolni a gondot a sebészi beavatkozással.
Sok sikert és kitartást kívánok hozzá!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Mindenkinek vezető beosztású a férje? Szegény mi 8)

Csak azért írok, mert Foster üzeni, hogy nem tud belépni a babanetre, sőt, hiába regisztrál újra, nem küldenek aktivációs kódot. Nem tudom, mi a franc lehet. Ja, és Juditnak sok erőt küld, szorít Nimiért! Persze ez rám is vonatkozik! Szóval Judit: ++++++++++++

Csirkemelles kaják:

1. kapros csirkemell:

Vékonyra elvágtam a hús szeleteket, sóztam, borsoztam. Fedő alatt, mindenféle zsíradék nékül megpároltam, de előtte vágtam hozzá nagy cikkelyekre hagymát, zöldpaprikát, cukkinit + kicsi őrölt pirospaprikával hintettem. Mikor összefort, levettem a fedőt, vizet elpárologtattam, rávágtam a kaprot és lepirítotam kicsit. (múltkor gombát is raktam hozz, úgy is tuti volt)

2. Pataki tálas csirke

Újkrumplit felkockáztam, Pataki tálba (mázasat használom) beledobáltam, tetejére vékony csirkemell (só, bors), Aztán bedobtam a sütőbe fedővel. (A fedőt fél óráig vízben kell áztatni, aki nem tudná). Semmi zsíradék, víz nem kell hozzá. Mikor a krumpli puha, levenni a fedőt, rávágtam a petrezselyemzöldet+ sajtot szórtam rá. Mikor a sajt megpirult, kész is lett.

Most reggelire Norbi kenyeret ettem füstli virslivel, 1-es kód és még ennék, de elfogyott. Kénytelen leszek vmi gyümit nézni....
Főzni nem fogok, mert vasalok egész délelőtt, meg pihennem is kell. Vettem mára dobozos update kaját......

Mindig szerdán mérem magam, íme: (jövő héten csak csütörtökön tudom, akkor leszünk itthon)

2008.08.20, szerda: 72,5 kg
2008.08.27, szerda: 69,8 kg
2008.09.03. szerda: 69,2 kg

Hát nem sok, de ha úgy nézem két hét alatt lement 3,3 kg.
Vendég
 


Jim!

Ez sodálatos eredmény, hidd el. Akin elev nincs sok felesleg, az nem fogy olyan látványosan, mint akin van!!!!
Én heti 1 kg-ot fogytam. így a bőröm sem ereszkedettmeg.

Digit mérlegem van tök hülyéket mutat.
Ma reggeli mérlegelésem:

Reggeli wc-s után RUHÁSTÓL 60.3 kg
mjad LEVETETT ruhával 60.3 kg agyam elcsattan...
elmentem vásárolni, majd hazajöttem és RUHÁSTÓL kereken 60 kg.
:?
tehát kb 59.5 lehetek, ami azt jelenti, hogy megmozdult és 0.5 kg lement a zabaparti és bűnözés mellett.

Mai reggelim és ebédem: lecsó 2 szelet rozskenyérrel.
Uzsonna:1 valamilyen gyümi lesz
Vacsi: fokhagymás-kefíres saláta

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kész a salátám. Isteni lett.

Kefíres-fokhagymás saláta:

1/2 saláta
1 sárgarépa
1 gumó fehér károlylába
1 pohár kefír
pár csepp olivaolaj
1-2 gerezd fokhagyma

Salátát tépkedd apró darabokra (ne vágd semmiképp, tépkedd!!!!!)
a sárgarépát és a karalábét reszeld rá nokedliszggatón.
A kefírbe tégy 1-2 gerezd kapart fokhagymát, pár csepp olivaolajat, hogy a zsírban oldódó vitamint is tudjon hasznosulni.
Öntsd rá és frissen fogyaszd akár pörkölt mellé is.

Tippek: vékony csíkokra vágott párizsit vagy maradék sülthúst is tehetsz bele, esetleg főtt tojást is és még így is belefér lazán az 1-es kódba.

Na megyek kocsit takarítani. Nem tudom, hogy az uram mit akar az autómmal, de rámszólt, hogy takarítsam ki sos.
Még a rádiót is ki akarja szerelni belőle!!!!!
:shock: No mindegy. Biztos eladta. Már áruljuk egy ideje.(mármint ha eszünkbe jut, akkor néha feltesszük a netre :D )

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dominika, nagyon jól hangzik a salid! Szerintem vacsira megcsinálom! Bocsi, ha egyértelmű, de mi az a károlylába? Karalábé?

A digitális mérlegek már csak ilyenek, ide rakom-oda rakom másképp mér. Most mindig ugyanoda teszem és nincs káosz. Bárcsak már én is ott tartanék, ahol Te!

Nekem meg kocsit kéne venni, de még gyűjtök rá...meg előbb meg kéne tanulnom újra vezetni :oops: Pláne itt Pesten mi van :shock:
Neked milyen járgányod van/volt?
Vendég
 


Jim!

Hány kiló és cm vagy MOST per pillanat?
Amúgy 1 helyen van a mérleg, ezért nem értem.

7 éves Renault Twingo.

Lehet apa fel akarja gyújtani. Már párszor beígérte neki. De akkor mért kell lemosnom??? :D
Amúgy szerencsére nem volt vele túl sok gond, csak már 141 000 km van benne.
Ebből 61 000 km-t én tettem bele. :oops: :oops: 2 év alatt!!!

Én nagyon sokat vezetek, csak a munkahelyem napi 110 km plusz a gyerek sulija.
Ja és ha dolgozom nekem van céges autóm is, ami jár.
Ez olyan Toyota modell amibe kedvem szottyan beülni. :oops:
Volt olyan, amikor teherautóval jöttem haza és volt olyan is amikor a szomszédot akartam csesztetni és egy 20 millás csodaterepjáróval. :D jöttem haza.
Amúgy inkább a kis Yarist és Aurist szeretem, mert ezeket nagyon jó és kényelmes vezetni.
De addig nincs céges autóm, amíg nem megyek vissza dolgozni.
Úgyhogy ha eladta a kis malackámat, akkor lenyúlom az övét a babaúszásokra.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dominika: renault twingon meg daweoo matizon gondolkodom. Persze régebbin, max 600 ezerig. Többre nem futja, mert a másik kocsinkon is van hitel :cry: Az jó, ha sokat vezetsz, sajna én nem vezettem soha eleget, 17 évesen leraktam a jogsit, akkor sokat, majd szépen lassan leszoktam róla. Nagyon rég vezettem, a jogsim is lejárt, már az orvosit megcsináltattam, márcsak a jogsit kell...majd Pécsett, ott van ismerősöm, ne kelljen várni. Itt nem lehet meglenni kocsi nélkül, még egy hülye bevásárlást sem tudok megoldani. Semmit!

169 cm vagyok
és mindjárt ráállok a mérlegre. (reggel 69,2 kg voltam pucéron 8) )

na, 69,7 kg vagyok, ruhásan, de ettem is kétszer, meg ittam kb 2 litert ma.
Vendég
 


ez a babanet idióta, jön egy üzi a mailemre, hogy privim jött. Belépek, erre nincs is privi :x
Vendég
 


Foster, hol vagy, merre csavarogsz?
Vendég
 


Jim, pedig én küldtem privit még tegnap! A maicímemmel. Még egyszer elküldöm. Ha nem baj, nem írom ide ki...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Esetleg az történhetett,hogy te már elolvastad a privit, a mailt meg csak azután nézted meg. Így természetes, hoyg már nem volt új levél!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


edith, megkaptam most a te privid. Nem tudom, mi volt, mert a postaládám megtelt, kitöröltem este az összes privit és ma meg jött a mailemre, hogy jött üzi, közben üres volt a postaláda. Te nem kaptad meg a hozzáférést? Elküldjem még1szer?
Vendég
 


halihó, hol vagytok?
judit, olvastam, hogy Nimi hősiesen viselte a beavatkozást, nagyon örülök neki!
Holnap mi is elutazunk, de azért addig jövök még. Tegnap vacsira ismét csirkemellet csináltam, csak kicsit másképp. Majd felteszem a fotót, csak most takarítok :?
Vendég
 


óóóó, csináltam magamnak vonalzót 8)
Vendég
 


na mi van már :evil:
Vendég
 


Így az igazi! Jól elbeszélgetek it magamban, sebaj 8)
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, vmi miatt a második nem jó!!!!!!!!!
Vendég
 


feladom
Vendég
 


helóka lányok, végre visszaaktiválódtam, bár nem értem az egész deaktiválódós sztorit, de sebaj, ájm bekk, ez a lényeg.. :D :D
olvastalak azért titeket, persze a fele már kihullott, de amire emlékszem:
judit, és ha Levikének nyugtatófürdőt, citromfű teát adnátok esténként, akkor se kornyadna be hamarabb? (pálinkás kenyér, máktea esetleg... :D :D :D - ezt a dédi, anyósom anyja javasolta egyszer, mikor panaszkodtam arcközépig lógó táskákkal a szemem alatt, hogy alig alszik a gyerek, aszonta há' aggyál neki mákteát vagy pájinkás kenyeret, én is azt adtam nekik, mindig aludtak tőle...) na mindegy, igazad van, semmi nem fehér-fekete, ha még be bírtok azért izgulni egymásra, akkor marad a várakozás, nincs akkor még veszve minden... Nimikét én is olvastam milyen kis ügyibogyóka volt, nagyon drága lehetett... és persze szorítok, hogy végképp elmúljon bármi is a baja...
szex témához még csomó mindent akartam írni, de nem fogok, nem zsibbasztom itt tovább a népet, majd legfeljebb nyitok egy szexeljünk együtt! topikot 8) 8) :D :D
jim, neked mindjárt írok mélt, és ja hogy jodie...hmm...hát igen, ő is foster... freud csípne engem az tutkó.. 8) 8) :D
többieknek pussz, este próbálok részletesebben jönni
ja és a sok hányástól fogytam még két és fél kilót hállelúja, 90 napos meg norbi sehol sincsenek, a hányós-fosós vírus a legkirályabb diéta!! :D :D :D
Vendég
 


köszi a képet judit, ez pont király lesz avatarnak.. 8) 8) 8) :wink:
Vendég
 


igaz jodie asszem miss, mivel leszbi.... határeset, sebaj.... 8)
Vendég
 


Azért az én avatarom szerintem jobb 8)

Ne is beszéljünk a szexről, nekem már komoly elvonási tüneteim vannak a betegségem miatt :evil: Már miss foster is jöhetne. Habár inkább mrs foster :!: :?: :wink:

témát váltok, nem kínzom magam. mindjárt felrakom a tegnapi kaját.
Vendég
 


azért érdekességképpen beszúrom azt a mrs. fostert akire én gondoltam eredetileg... 8) 8)

Kép
Vendég
 


nem vitázok avatarügyben, az öreg morrison mindig is nagy kedvencem volt... :D 8) 8)
füttyencsé drága és már ott is vagyok, de sajnos nem tudnám megfelelően orvosolni a problémát... :D :D :D
Vendég
 


hát ez az.....

ajaj, akire te gondoltál........ Hát, ki erre, ki arra :wink:
Vendég
 


hát hát hát, mekkora paraszt vagyok :roll:

na keresem a kábelt a géphez.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


az ott erős paprika, meg kapros túró, a köretben paprika, répa, hagyma, fokhagyma van. Úgy pároltam össze, mint a kapros csirkét. Természetesen a kapros túrót (+só, natur joghurt) utólag raktam a tányérra.

Szóval ez is UPDATE 1 és én találtam ki bibibiiiiiiiii!
Vendég
 


először ezt akartam avatarnak, olvasd el a szöveget alatta. (kicsiben úgysem látszott volna). 8)

Kép
Vendég
 


Flig készen a serpenyőben. Azt hiszem több a hús, mint a köret. De nyugi, nem ettem meg az összeset.

Kép

Foster, nem is jött mail, most meg mennem kell :cry:
Vendég
 


megkaptam a mailt, na majd írok, ha lesz időm!

pusszantás és jó fogyót mindenkinek!!!!!!!!!!!
Vendég
 


hehe, király lett volna eredetileg tervezett avatar...szöveget esetleg állandó aláírásnak betenni?.. 8) 8) 8) :D :D :D

foster néni (akit én akartam) meg nagyon nagy arc ám...imádom, remélem olyan öregasszony leszek mint ő...
Vendég
 


na én is lépek, töki eddig bírta most már nagyon reklamál, pussz csajok
Vendég
 


hali, sül a fincsi sütőtök a sütőben, nyammmm

elraktam egy csomó savanyúságot, hulla vagyok. De délután azért pihentem is. Hogy álltok a fogyókúrával????

Úgy néz ki, jövő hét vasárnapig nem leszek, nem ám meghal addig a topik, mert akkor irgumburgum!

Foster, írtam, de majd írok még, csak túl nagy a nyüzsgés körülöttem :x

judit: Hogy van Nimi?
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: