Új privát üzeneted érkezett!

Mióta bébiételt eszik a gyerek, és persze rendszeresen távozik belőle egy kis bukta a büfi után akár órákkal is, minden kisruha foltos. Csúnya sárga plecsnik mindenhol. NEM JÖN KI! Clorox kímélővel próbáltam, áztattam, kézi mosás, gépi mosás. Semmi. Valaki segítsen, mert a gyerekemnek nincs több "tiszta" ruhája...
:o(((( Előre is köszi!
gubby
 
 


Szia!

Nem tudom aktuális-e még a probléma, de én a ruhákat mosószódával mosom, és így minden tisztább, ráadásul a mosás környezetkímélőbb. A mosószódáról részletesebben és egyéb folt tisztítási öteleteket a www.okobaba.mlap.hu oldalon olvashatsz.

Viki
vikike77
 
 


Gubby!

Napos időben kiteszed a Napra száradni, és a Napocska gyönyörűen kiszívja a foltot! Nekem eddig bejött ételfoltoknál (más milyen folt meg nem szokott nagyon lenni) :wink:
m_andi
 
 

 
 

Szerintem érdemes venni ilyen folteltávolítót, nekem eddig bevált .
gretta
 
 


ne vegyél fehér ruhát neki :))
kirgina
 
 


Mosószappant használj,azt a jó régit...nagymamámtól még megmaradt pár darab és az mindent kivesz...komolyan mondom. A vörös bort is...szóval a bébiétel okozta foltoknak nem akadály.
tantandi
 
 


Epeszappan :wink: Müllerben pl kapni és eddig mindennel megbirkódzott bár a meggyfoltok majd csak most jönnek :lol:

A foltot beszappanozom és egy este állás után másnap kimosom. Bababkakit meg hasonlókat állni sem kell hagyni, mehet a gépbe.

Sok szerencsét!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


A babaruhák tisztítása nem könnyű. Itt olvashattok pár hasznos tippet.
Szerintem a legjobb, ha a foltos ruhát azonnal beáztatjuk, akkor nagyobb eséllyel el lehet tüntetni. A házi praktikák is működőképesek, pl. egy kis ecet a mosógépbe és sokkal szebbek lesznek a ruhák.
myname
 
 


Én terhesen kezdtem el halat enni, addig vegetáriánus voltam. Arról persze megfeledkeztem, hogy az olajos halakat ajánlják! Fabric Lace For Wedding Dresses ,Akkor még nem voltam elég tudatos, figyelmes szennyezés-ügyben sem Kép


 

jimmyer
jimmyer
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: