Új privát üzeneted érkezett!

Bebe egyedül belebújt a nadrágjába! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Délben a parkban Attila ült a pad támláján és sült krumplit (fuj! - de tökéletlen is vaygokKép) eszegetett a galambokkalKépA madarak sorban ültek a padon, a kezéből ettek, az egyik majdnem a szájából vette ki a hamit. Volt valami szakrális szépség a pillanatban, a gyerekek még olyan közel vannak a természethez! Utána megbeszélte velük, hogy elfogyott, és elköszönt tőlük.
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Gyuzsu, ez gyönyörű kép. Az benne a vicces, hogy ha lefotózod akkor is giccses. Picit irigykedem, hogy láttad igy a fiad. Kép

Sofka! Tali enitájm?

Olyan jó, hogy igy beindultatok! Igen, kijutottam. Nem likőr volt, hanem diótorta és bor. Sütöttem ma reggel nekik a hugommal mézeskalácsot 2kilo lisztből, rekordsebességgel. Aztán hazahoztak. Kép
Nagyon jó volt. Nagyon kellett már.
Zsuny

zsunya
 
 

 
 

Zsunya! De jó a nem depis (ugye már nem ?)Téged olvasni újra! Otthon mi volt?

Nekem is a fotózás jutott eszembe, szépen barnítva, valami babáslapban karácsony előttKép, köd, ősz, hulló falevelek, pocsolya - az élet valahogy mindig termeli a giccses helyzeteket, nem?
Szép volt. NAgyon.
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Gyuzsu!

De az ilyen giccses helyzetek legalább szépek!Erre még mi is vevők vagyunk!(Nem úgy mint a NAGYŐ-re!Kép)

Süti
süti
 
 


Sziasztok!!!Kép Edes ez a galambos eset!!!
Nekem meg a 14 honapos fiam vigan tologatta az 1ik baratnöm 4.5 éves fiat 1 müanyag-kamionban!!!Kép Jaj, annyira édesek voltak!!!
Pusz Mindenkinek!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!Kép Edes ez a galambos eset!!!
Nekem meg a 14 honapos fiam vigan tologatta az 1ik baratnöm 4.5 éves fiat 1 müanyag-kamionban!!!Kép Jaj, annyira édesek voltak!!!
Pusz Mindenkinek!!!Kép
Vendég
 


Solya megkerült! Kép
És Mmandula is a fedélzeten újra, a gyógyulófélben lévő Zalánnal! Kép Hú de jó kis nap volt ez a mai! KépKépKép
Plusz: a hétvégét nálunk töltötte a keresztfiam, és tök jó volt! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


off: Zsunya, igen, igen. felszámolom itthon a kórházat (egyik hány, másik szörcsög, harmadiknak a torka fáj), és jöhettek!

sofka
sofka
 
 


Vége a depinek,drága párom jön haza!KépKépNem tudom,hogy örüljek-e,mert anyagilag nem jó hír,de a szívem repesKépKép!

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Hát ez rövid út volt! Jó isKép meg rossz isKép!

Süti
süti
 
 


Ha a szived repes akkor jó hir! Kép

off Sofka én várok, csak szólj, ha már aktuális.

zsuny

zsunya
 
 


Most közölte az Attila, hogy "mindennél nagyobban szeretlek!".
KépKépKépKépKép
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Ma - egyébként irtó sz.r napom volt - üldögélvén az orvosi rendelőben, mellettem egy huszonéves srác zenét szerzett. Olyan jó volt nézni, ahogy befelé figyel, aztán szépen irkálja a kottákat a füzetébe...
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Néha észreveszek ilyesmit. Vagy hogy valaki dúdol magában. De csak a fejében. Kifelé semmi. Csak picit máshogy mozgatja a fejét. Illetve mozgatja akkor is amikor nem kéne. És olyan más ar arckifejezésük. Metrón a legjobb. Ott senki nem beszélget. Vagy nagyon befele vannak, vagy teljesen kiürülnek vagy egymást figyelik. A maradék csókolózik vagy olvas.

Ma átrendeztem a Peti szobáját. Nagyszerű lett! Kép

zsunya
 
 


Ma, 13'18"-kor született kisfiamKépIgaz, már négy éve, de mintha tegnap lett volna. Ma hagyta, hogy megszorongassam, mint egy csecsemőt. Persze aztán futott tovább, hiszen egy ekkora fiúnak rengeteg dolga vanKép
Csi
csii
 
 


Boldog szülinapot, István! (nagyfiú Kép)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


És boldog szülésnapot Csi!

(volt egy pasim, aki az én szülinapomra anyámnak is hozott virágot. Náluk igy szokás. Kép)

zsunya
 
 


Boldog negyediket!
gyuzsu
 
 


KöszönjükKép
Csi
csii
 
 


Zsunya!
Én apósomtól szoktam kapni virágot anyák napján! És apukámtól isKép BezonyámKépKépKép
Csi
Névtelen
 


Csi,
én pedig adok anyósomnak külön. És kapok is tőle. Kép
Solya
solya
 
 


Első anyáknapjára kaptam a férjemtől virágot Bulcsú helyettKép.

Csí

Gratula

Zsuzsa

Nem semmi fogalmazvány egy magyar szakos gyermekétőlKép!De naggyon teccik!

SütiKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Mai örömöm, hogy sikerült a lakásunk 78%os páratartalmát levinnem 57%-ra! A hosszú szellőztetés eredményeként a 22 fok 19 -re csökkent. Most vagy jégveremben élünk, vagy szaunában?

És elmúlt az állandó hányingerem, amióta (tegnapKép) nem iszom kvt! Ez azért is nagy szó, mert korábban volt, hogy lecsúszott napi 4 is.

Solya
solya
 
 


És ha már anyák napja: Sárával a tesztet pont anyák napján csináltam meg. Kép Mentünk is még egy kört az összes friss nagyszülőhöz! Kép
solya
 
 


Sziasztok!
Istvannak+Mamijanak utolag boldog szülinapot!!! En is szoktam amugy gratulalni a mamamnak az én szülinapomon!Kép
Szerintem nagyon édes ez a "Mindennél nagyobban szeretlek!"!!!
Anyapoc!!! Na, milyen volt az egymasra talalas a HOSSZUUU tavollét utan???Kép Nem irtad meg, milyen melo lett volna!!! Amugy ment mééél!!!Kép
Engem ez az idézet tesz BOLDOGGA az utobbi napokban:
"Amikor születtem, nem jeleztek nagyot
messias-mutato különös csillagok,
csak az anyam tudta, hogy kiralyfi vagyok"
(Mécs Laszlo)
Mindenesetre nagyon meghatodtam rajta, és amikor nézem a Fiam, nagyon sokszor erre a par sorra gondolok...Kép Annak ellenére, hogy Mécs Laszlorol furcsa legendakat szöttek...
Vendég
 


Kukacz

Mél majd megy,de a freemail megint haragszik rám..Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


POC! A rendes méledröl nem lehet???Kép
Vendég
 


Irtó aranyosak voltak ma a fiaim! Kép (Flóri, Teó)
Előszedték a bábkészletüket - eddig csak arra voltak képesek, hogy atomjaikra bontották a bábokat -, és több felvonásban bábszínházzal szórakoztattak bennünket. Berendezték a szobát székekkel színháznak, és még egy külön területet megcsináltak játszó- és ugrálóhelynek azok számára, akik unják és nem bírnak magukkal Kép
Bár az előadás közben többször összevesztek, végül minden rendben volt, mert megegyeztek abban, hogy külön-külön mutatják be a darabjaikat. Az egyik mesének az volt a címe: Tökverseny. Kérdeztem, miről fog szólni? Hát, hogy kinek nagyobb a töke! (egyformák voltak végül Kép)
Na, ezt magyarázza meg Freud! Kép
Kíváncsi
Bencét is nagyon megihlették, a délután hátralévő részében a lakásban rohangált két krokodilbábbal, akik mindent megettek. Kép
kíváncsi
 
 


TökversenyKép
zsuzsa
gyuzsu
 
 


Kíváncsi! Akkor tök ügyileg minden rendben?Kép Tegnap volt kicsiKelemen névnapja? Mert akkor utólag is nagyon boldog névnapot neki!

Este Milénával beszélgettünk, hogy párom nagylányának anyukája és élettársa nem férj és feleség. Lányom szerint akkor nem is alhatnak egy ágyban. Mondom neki apa és én sem vagyunk házasok és mégis egy ágyban alszunk. Erre azt válaszolta: ti miért nem vettétek el egymást feleségül? Azt hittem "megzabálom" olyan édi volt.
Azért még hozzá tette, hogy ő elveszi a Balázst feleségül.Kép/ovistársát/
linato
 
 


Jónapotkivánok!
Tegnap volt a szülinapom, ami jó, csak a tegnapi nap nem volt az. Kép Voltak benne szép dolgok, amiknek örültem, és hogy le ne üljön a topik leirom jól.

A sógorom készitett bonbont nekem. Kivülkemény belül folyós van benne mogyoró tipusút. Valami elképesztő finom. Aszonta úgy egyem, hogy soha többet nem csinál ilyet. Csak nekem csak most. Kép
Sütöttem megrendelésre mézeskalácsot, nagyon nagy sikere volt.
Megnéztem a Kontroll c filmet és nagyon tetszett, pont azért mert nem röhögős volt.
Sikerült nem bedőlnöm egy csapdába házvásárlás kapcsán.

És most nagyon összeszedtem magam, hogy találjak ennyi jót! Kép

zsunya
 
 


Boldog szülinapot!
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Mámegintegyévvelöregebblettem Zsunya,
pont te kellesz nekem! (Boldog szülinapot!Kép)
Azt mondod, a sógorod csinál házibon-bont? Kérlek, kérd el a receptjét!!! Nem kell még egyszer csinálnia, csak mondja el, hogy készült! Kép
Kösziköszi!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Zsunya!

Nagyon boldog szülinapot így utólag is!

Süti
süti
 
 


Okés. Azt mondta, hogy nagyon macerás és küzdelmes volt. Kép Már megirtam a kérdést neki. Most várom a választ. Kép
Enyémgyerek még mindig alszik, én meg 7 óta fent vagyok. Dolgoztam meg olvastam, miközben eszem a finom bonbonkákat. Lehet, hogy nem is lesz rossza végre a mai nap. Már olyan elegem volt.

zsunya
 
 


Zsunya!
BOLDOG SZÜLINAPOT! Kép
solya
 
 


Köszönöm köszönöm. Kép

zsunya
 
 


Zsunya!
Nagyon boldog szülinapot!
linato
 
 


Zsunya, boldog SZületésnapot!!!!

"Adja meg az Isten, mit adni nem szokott,
száz bús vasárnap helyett, sok víg hétköznapot!
Adja meg az Isten."

(Nagy László)
sofka
 
 


Megérkezett Picikelemen etetőszéke, amit itt vettem a Babaneten! Fel is állítottuk, bele is ült, és remekül érezte magát benne! Most Bence sárgulhat az irigységtől, mert neki csak egy régi vacak fa van, amit eddig úgy sajnált Kelementől! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Az éjjel egyhuzamban aludtam több, mint 6 órát, a gyerekek ismét a saját ágyukban átaludták az éjszakát és ma reggelre leesett a nem is első hó! Kép
És az előbb vágta a földhöz a fiam a kedvenc bögrém, ami nem tört el! És nem lettem égési sérült, amikor a sütőben sülő pulykacomb majdnem önálló életet kezdett egy kis locsolás alkalmából. Kép
Hát ennyi sok jó történt most velem! Kép
solya
 
 


Solya!Kép

Kép
linato
 
 


Megőrülök, ez a Solya már meg is főzött??? Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi!
Na ugye aki hanyagolja a netet....Kép
linato
 
 


Imádlak benneteket!KépKépKép
solya
 
 


Gyermekeim sapka nélkül kint homokoznak.
November huszonnyolcadikánKép
Csi
csii
 
 


Haha,nem nyertük meg az 5 milliárdot!!!!

Egyszer veszünk mi is lottót...KépKépKép

anyapoc
 
 


Nem jött meg két napja Kép
bellana
 
 


Bellana!!!!

Hajrá!KépKépKép

Süti
süti
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: