Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Névtelen
 


Szia, Csilla!

Én is sokat szenvedtem a kép feltevéssel. A lényeg, hogy a kép fájl nevét kell a zárójelbe írni, az "image"-t meg a zárójel elé, a "\" jel után. Ja, és ne üss "space"-t sehol!

Sok sikert!

Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Nagyon jó ötlet ez a baba-bemutató! Annyra aranyosak a babák, a kicsik és a nagyobbancskák is. Valóban van mivel (kivel) dicsekedni.
Feltöltés ügyben:
irj egy "\"-t, majd rögtön utána azt, hogy: "image{x}" , ahol x tök mindegy, mi, lényeg, hogy sehol se legyen szóköz. (Természetesen minden idézőjelek nélkül van!) Ekkor megkérdezi az {x} helyét a számitógépeden, bökj rá a "Browse..." gombra, jelöld ki, mit akarsz feltötleni, kattints a "Megnyit" (vagy "Open")-re, majd a "FELTÖLTÉS"-re.

Ő itt Virág baba 1 évesen kedvenc Iván nyuszijával:
Kép

Üdv: Jutka
Jutka
 

 
 

Sziasztok!
Ha minden igaz, most sikerülni fog feltenni a képet úgy, hogy élvezhető legyen! Remélem sikerül.
Ők a mi büszkeségeink: Richie és Dilu, igaz már vagy féléves a kép, de talán ez az egyik legsikerültebb róluk!
Na próba, szerencse!
Kép
Bobo
 


Most, hogy így belejöttem megpróbálom élvezhető minőségben feltenni a múltkori képet. Ezen a dédivel van a két kis lurkó (májusi felvétel).
Köszönöm a türelmeteket! Sok sikert mindenkinek a próbálkozásokhoz!
Üdv: Bobo
Kép
Bobo
 


Szia, Jutka!

Virág baba imádnivaló! Ez a mosoly!!!!!

Szia, Bobo!

Ez a "legsikerültebb kép" nagyon szép! Remélem, nemsokára már én is büszkélkedhetek egy ilyennel, ahol már két gyönyörű gyermek vigyorog!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Bobo, megérte a fáradozást, nagyon aranyosak a gyerkőcök! :))

Krisztina, gratulálok!!! Olivérhez is, és hát a jövendő kistesóhoz is, aki ha csak fele olyan szép lesz, mit a bátyus, már nagyon elégedett lehet(sz)! :))

Puszi, babák és mamák! Tegyetek fel még képeket, olyan jó gyönyörködni...
Jutka
Jutka
 


Szia Kriszta!
Köszi a gratulációt! A korkülönbséges témában írtam Neked! Várjuk Olivér kistesóját!!! Egy ilyen komoly báty-jelöltnek és szüleinek csak gratulálni lehet (és a folytatásért szurkolni)!
Bobo

Szia Jutka!
Nem tudok Neked e-mail-t küldeni valamiért! Kérlek jelentkezz! Egyébként Virág baba ezen a képen is tuti-baby!
Bobo (Tímea)

Sziasztok Gabriel, és Csilla!
Ne adjátok fel a próbálkozást! Látjátok előbb-utóbb sikerül! Kíváncsian várom a képeket!
Bobo
Bobo
 


Szia, Jutka és Bobo!

Köszönöm szépen a kedvességeteket, annyira jólesik titeket olvasni!

Én is kíváncsian várom a további képeket!

Üdv mindenkinek: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Na jó, még egy kép: Virágbaba és 2 kis barátnője egy balatoni kertben tapsikol.
Kép

(Bobo, küldtem egy "új" emilt, megkaptad?)

Üdv:
Jutka
Jutka
 


Üdvözlök Mindenkit! Szia Krisztina!
Megpróbálom feltenni kisfiunk képét. Ez 5 hónapja készült, majd frissebbet is hozok. Itt 2 és fél éves volt Zalán. Köszönöm a tippeket a hajvágás témájához. Sajnos most semmi nem jön be, az ollótól is hisztis rohamot kap. Annyira megsértődött, hogy csak feküdt az ágyán mozdulatlanul, és nem szólt hozzám. Pedig jó lenne egy nyári frizura ilyen melegben. Elvittük afodrászhoz, mikor az apukája vágatta a haját, hátha kedvet kap, de nem. Nem tudom, mit tegyek.
Szóval akkor itt a kép, ha sikerül! Judó
{image}
Judó
 


Itt megint Judó. Egyből gondoltam, hogy elsőre nem fog menni. Bocs, még egy próba!
{image}
Judó
 


Na, még egyszer: Zalán
Kép
Judó
 


Sziasztok!
Tud valaki segíteni? Miért lett ilyen nagy? Azért remélem látjátok.
Judó
Judó
 


Sziasztok!
Megpróbálok egy kisebbet küldeni, hátha sikerül!
Judó
Kép
Judó
 


Kedves Judó!

Gyönyörű a kisfiad. (Bocs, hogy belekotyogok. De minden nap meg szoktam nézni az új képeket. Ennyi szép gyerkőc mindig feldobja az embert. Bea Dorcsijának a haját naponta többször is megcsodálom. Annyira édesek!)

Ancsa
Ancsa
 


Szia Ancsa!
Örülök, hogy megnézted Zalánt, jó sokat bénáztam a képpel, elnézést mindenkitől. Én is szeretem nézegetni az új képeket, a kislányok is tündériek. Ha nem tévedtél volna erre, külön is írtam volna Neked, hogy megnézd!
Majd átnézek a többi témába is!
Judó
Judó
 


Szia, Judó!

Minden gratulációm és elismerésem a tiéd: gyönyörű a kisfiad! Bár jó lenne, ha kisebb méretben is fel tudnád tenni, mert így csak részletekben tudom csodálni Zalánt!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina!
Először is boldog névnapot holnapra! Most pedig egy próba, ugyan az a kép kisebb méretben. Elnézést a sok elfoglalt helyért!
Üdv:Judó
Kép
Judó
 


Még így is gyönyörű ;-)))

Ancsa
Ancsa
 


Szia, Judó!

Köszönöm szépen!

Ne sajnáld a helyet, szerintem legtöbbünk szívesen elnézegetne még sok ilyen szép képet! Zazóból nagy szívtipró lesz, ha ilyen igéző marad!!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok! Klassz ez az oldal, sok-sok gratula a mamáknak, papáknak a gyönyörű gyermekekhez!!!! Bea

Kedves Éva és Vito! Hol lehet benevezni arra a Nemzetközi visítóversenyre? Én is tudnék egy esélyes jelöltet:)))
Bea
 


Sziasztok!

Ezen a képen Virág baba (középen a kék nyúllal) 1. szülinapi buliját tartja. Sajnos minden résztvevő nincs a képen, összesen 9 pár baba-mama volt.
Kép
Üdv:
Jutka
Jutka
 


Sziasztok!

Felteszek egy frissebb képet Olivérről (hisz oly gyorsan nőnek ezek a csöppek!). Ez a fotó most nyáron (júliusban) készült a Balatonon.

Kép

Jó nyaralást mindenkinek!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


{image}
Szilvy
 


Sziasztok !

Én is megpróbáltam felbűvészkedni a gyerköceimet, de nem jön be a kis ablak. Hol rontottam el ?
Beírtam azt, hogy {image} és elküldtem, de ablak nem jött ki nekem.

Hogy csináljam ?

Köszi a segítséget.

Szilvy
Szilvy
 


újabb próbálkozás.

{image}
Szilvy
 


Kép
Szilvy
 


Sziasztok!

Krisztina, Olivér egyre elbűvölőbb! :)) Nem lesz könnyű vele pár év múlva, szét fogják szedni a kiscsajok. :)))

Szilvy!
Közvetlenül az "image" elé tegyél egy "\"-t, eddig sehol sem kell a kapcsos zárójel (és persze idézőjel sem!!!), majd az image után közvetlenül tegyed kapcsos zárójelbe a képed nevét (vagy bármit, ez úgyse fog számitani). A kép igazi nevét majd a kisablakban a BROWSE-nál kell megadni. Ha ott megadtad, akkor lehet a FELTÖLTÉS-re menni. Remélem, sikerül. :))

Üdv: Jutka
Jutka
 


Kép
Névtelen
 


Szia, Jutka!

Köszi szépen, aranyos vagy! A fiam már most is nagy huncut: bolondítja a lányokat, leginkább úgy, hogy incselkedik velük, aztán úgy tesz, mintha nem érdekelnék őt. Na, ettől a legtöbb kiscsaj teljesen bekattan, és üldözni kezdi Olivért. Jókat szoktam kacagni rajta, de tud valamit a fiú! (Csak akkor fog ráfázni, ha nagykorára véletlen megcsúnyul!)

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Itt az én kisfiam Pongrácz Dávid: 24-én lesz 1 éves. Remélem sikerül feltenni! Kép
Viki
 


Másik próba!Kép
Viki
 


Kép
viki
 


Kép
Névtelen
 


Kép
viki
 


Kép
Névtelen
 


Végre sikerül. Szóval fent látható az én Dávid fiam.
Viki
 


Gyakorlásnak megpróbálok egy másik képet is feltenni róla. Kép
viki
 


Kedves Viki!

Dávid imádnivaló kissrác!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Zorkanya!

Már régóta meg akarom kérdezni: Te az ELTE szociológiára jártál?

Ancsa
Ancsa
 


Sziasztok!

Viki!
Megérte próbálkozni, Dávid nagyon tündéri kissrác! Előre is boldog szülinapot neki, mi addigra már a tengerparton "hüsizünk". :))

Szeretek ide ellátogatni, annyi csinos nagyfiú van itt! A mi baráti körünkben szinte csak lányok vannak (viszont ők is gyönyörűek). :))

Puszi mindenkinek:
Jutka
Jutka
 


Kép
Névtelen
 


Sziasztok a fennt látható képen a csemetéim :
Laura 3 és fél éves Levike pedig másfél éves !
El se hiszem hogy sikerült feltennem elsőre!
Nem tudja valaki hogy bmp. kiterjesztésből hogy lehet jpg-t varázsolni ???
Mert Leventéről van egy szupi képem de bmp formátumban nem lehet elküldeni !
Egyébként gratula mindenkinek nagyon szépek a gyerekek !!!
Sziasztok:
Szilvia
Nanácska
 


Sziasztok !
Remélem sikerül feltennem Levike képét.
Szombathelyen nyaraltunk és unalmas perceinkben Levi keresztanyja kitalálta, hogy kölcsönözzünk neki jelmezt és vigyük el fényképészhez. Íme az eredmény:

Kép
Nanácska
 


Szia Nanacska!

Elmeletileg vannak olyan programok amibe ha behivod a bmp kepet akkor ki tudod exportalni jpg-kent en ilyen programkent most kapasbol corel kepszerkeszto programokat tudom mondani. Sot kozben kiprobaltam windows sima rajzolo programjaval is behivod a kepet. Utana save as-sal elmented de elotte atalitod hogy milyen formatumba mentse. Ha nem sikerul akkor elkuldheted nekem is a kepet es en atteszem neked es vissza kuldom.

Hajnalka
Napocska
 


Szia Hajni !
Köszönöm a segítséget , de már Judit segítségével megoldottuk.Fennt látható is a kép !
Levike bohócruhában !

Azért köszönöm nagyon rendes vagy!


szilvia
Nanácska
 


Szia Nanácska! :)

A jelmezes képpel már találkoztam a baba-mama fotópályázatán. Ahogy a másik képet elnézem, Laura lányod is nagydarab, akárcsak az enyém. Milyen koordinátákkal bír? Az én Larám 4 évesen 110 cm magas, 18 kg és 29-es cipőt hord.
Gabó
 


Szia Gabó!
A kép csalóka ! Laura is 100 cm fölött van , de c csak 12-13 kg között ! Hihetetlen milyen karcsú ! Levike viszont aki 2 évvel fiatalabb ugyanolyan sulyú ,mint a nővére. Szóval inkább rá
illik nagydarab jelző. Egyébként nagyon tetszik a lányod beceneve , nekem eszembe se jutott, hogy Larának hívjam .
Nem tudsz róla feltenni képet?
Szívesen megnézném !

Szia :

Szilvia
Nanácska
 


Szia Gabó !

Most bukkantam rá a honlapodra megnéztem ,de azon se találkoztam Lara fényképével , lehet , hogy béna vagyok ??

Szia üdv :

Szilvia
Nanácska
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: