Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Itt a szöveg fölött 5 hónapos Eszter lányom, a következő képen pedig Eszter és a nővére, a két és fél éves Linus.(Karolina). Ők az én legféltettebb kincseim.
Moncsi
 


image
Moncsi
 


G:\Eszter KépLina2.jpg
Moncsi
 

 
 

Szia Dia!
Az Annáól már sokat hallottam a Boriról, örülök, hogy most egy aranyos képet is láthattam róla.
Móni
Moncsi
 


Köszi, Móni, a te lányaid is nagyon édesek. Eszter mosolya hihetetlenül aranyos.
Annus is sokat mesélt a lányaidról...

Szia:

Dia
Dia
 


image {C:kapottakab4.jpg}
niki
 


Sziasztok!

Köszönöm Dóra nevében a gratulációkat! Örülök, hogy néhány újabb gyönyörű babával gyarapodott a képtár! Gratula hozzájuk!!!! Éva, Dórit először 10 hónaposan kellett elvinnem fodrászhoz, mert egyszerűen képtelen voltam kordában tartani a hajrengeteget. Telefonon keresztül jelentkeztünk be, furcsállotta a fodrász, de amikor meglátta a "loboncot" elképedt. Egyébként éppen ma vágtam le a haját, alvás közben. Aztán persze fürdés, sajnáltam szegényt, mert akárhogy is vigyáztam, hajas lett szegény. Viszont nagyon helyes lett. Apropó, oly régóta ígérgetsz képet, nagyon várom! Tudom kedves urad és parancsolód elfoglalt, de ha lesz ideje, gondoljon ránk isKép Üdv, Bea
Bea
 


Kedves Bea !
Ezert neztem en hogy mitol lett Dorkanak kevesebb haja mint a multkor ! Szoval Ti mar fodrasznal is voltatok !!! De jo Nektek :-))))Ugyanis Sophieka haja meg mindig a regi, azaz semmi !!!!!!!!
Eva ! En is varom a kepeteiteket !!!!
Az uj babakhoz en is gratulalok !!
Mindenki nagyon edi !!!!
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


{image}
mamma (mamma)
 


Kép
mamma (mamma)
 


Kép}
mamma (mamma)
 


Kép
mamma (mamma)
 


Kép
mamma (mamma)
 


Kép
mamma (mamma)
 


Segitseg.....mit rontottam el?
Eljutottam a letoltesig.
Letoltottem.....es nem csinal semmit!
mamma (mamma)
 


Ezek itt a gyermekeim Timi és Tomi Kép
Anyanyanya
 


Anyanyanya!

Pont olyan aranyosan fogja mint az én fiam. (február 24.)

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok
Ez itt a mi kis csillagunk Tonuzóba.
Itt éppen egy napos, 2001 február 13-án született.
Kép
Ivianyu és Szakál
Névtelen
 


Ivianyu es Szakál

gratulalok picurkahoz, jo egeszseget nektek
napocska (napocska)
 


Kata!

Tényleg!

Ancsa
Anyanyanya
 


Ancsa !

És a nevük is milyen jó!

Timi -Tomi, Doni-Domi.

Bigacsiga Kata
bigacsiga
 


A lányom, Dorka itt 9 hónapos.
Kép
tmóni (tmón
 


Kata!

Ezt jól kitaláltuk! Kép

Ancsa
Anyanyanya
 


Itt az egész család! Igaz, nem most készült, hanem karácsonykor - ez látszik is. A férjem, Laci, a lányom, Dorka és én.
Sziasztok!
tmóni
Kép
tmóni (tmón
 


Nagyon aranyosak a kicsi babocak!!
Tmoni, udvozollek a Dorkas anyukak klubjaban... Nagyon aranyos a kicsi lany, mennyi idos??(az en Dorkam most volt egyeves)
Kedves Ivianyu es Szakal! Ha nem vagyok tolakodo, honnan van a piurka neve? Nem hetkoznapi nev, es oszinten megvallom, nagyopn kivancsiva tett...
Udv
Eva
Eva
 


Szia Eva
Sziasztok babanettesek.
Először is lekesedek kicsikét, mivel kellemes
órákat töltünk ivianyuval ezen a site-on, olvasgatva hozzászolásaitokat, s látva a sokk kis
apróságot. Jó tudni, hogy vannak, vagyunk egy páran akik ennyire lelkesedünk csöpségeinkért.
(Egyébként Ivianyu éppen alszik mert Tonu az elmult három napban megdöntötte a nyügcsúcsát, nekem meg eszement a stilusom. ;)) )
Tonuzóba szármaazásáról pedig csak röviden annyit, hogy kezdem megbánni, hogy ezt a nevet adtuk neki, (ez persze nem igaz Kép ) mert már a szülőszobán kiselőadást tartottam a dokiknak róla, miközben varták össze a manókát. (Ivianyut)
Egyébként kissé ködös a név származása.
Legelfogadottabb a besenyő de a kabar sem kizárhattó. Minden esetre jelentése vadkan-atya
és származási ideje kr.u. 1000 környéke.
Egyes források szerint a Vatta féle lázadásban vet részt, de ami miatt én szeretem, az viszont a legendáját a Koppány féle lázadáshoz köti. E szerint Ő Koppány mellet harcolt, és Koppány veresége után folytata a harcot. Azután a történelmi tények összekeverednek a kiskakas és gyémánt félkrajcárja motivumaival, miszerint volt egy táltos lova, aki kiivot egy folyót, aztán eloltott egy erdőtüzet, mig végül is István kénytelen volt élve eltemettetni. Közben persze volt egy kis hercehurca, megvesztegetési kisérlet, de szemmel láthatóan nem a jelenlegi politikai "elit" Ősét tisztelhetjük benne, mert elutasitott aranyat, hatalmat, fele királyságot.
S végül ami igazán naggyá teszi, az hogy a prehistorikus magyar történelem utolsó hősi halálát válalta, mikor feleségével (Rhabonbán Zilah) és lovával az élve temetést válalta. S mint ilyen legyőzetlen, s elképzelhető, hogy halhatatlan volt, mivel a mitoszok akár csak Csaba királyfinál, bizonyos esetekben a visszatérését lehetővé teszik.
(Lova patája dobog a föld alatt- földrengés?)
Szóval nem olyan rosz még nomen est omen-nek sem. Bocsi a hosszú léért.
Egyébként jól vagyunk, Tonu összesedet valami virusos börfertőtést és piros foltok vannak a hasán. Egy hete antibiotikumot szedünk, és a doktornéni megnyugtatot, hogy ez benne van a levegőben. Volt már valakinek hasonlóval dólga, és tényleg gyakori, vagy csak megnyugtatás képen mondták nekünk? S különben is első gyerekes szülőként kétségbe vagyunk esve. Kép De azért Kép)
az élet.
Üdv mindenkinek
Névtelen
 


(Bocsi lemarad az aláirás) Kép
Szakál
Névtelen
 


Megprobalok felrakni egy szulinapi kepet
C:Kép
LCsilla
 


Ne haragudjatok de csak nagyban tudtam feltenni.
Azt hozzatennem,hogy ez a kep az 1.eves
szuletesnapi "party"-an keszult,es ha jobban
megnezitek mindket kezeben a szekrenyek biztonsagi
lezaroja van, amit Sophienak sikerult leszedni
es ettol nagyon boldog "lasd mosoly az arcan".
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Szia L.Csilla!
Nekem mièrt nem kuldtèl kèpet?
J.J.
Névtelen
 


image
Névtelen
 


Kedves Mindenki!

Segítsetek! Hogy kell fényképet felrakni?
Köszönöm, Rita
ritasol
 


image {C:dokumentumokgergo(1).jpg}
ritasol
 


imageC:\Dokumentumok\gergo(1).jpg.
Névtelen
 


Bocs, csak próbálkozom, de nem akar összejönni.
Rita
ritasol
 


image{C:dokumentumok\gergo(1).jpg}

HA ez sem sikerül,inkább megvárom, míg valaki segít. Köszi és bocs a sok próbáért, Rita
ritasol
 


Születésnap
Kép
Donát 4 éves, Dominik 1 éves
bigacsiga
 


Kép
Ismét próbálkozom, hátha sikerül.
Rita
ritasol
 


Hurrá!

Mindenkinek köszönöm a segítséget, sikerült feltennem a képet Gergorol!

Köszönöm,
Rita
ritasol
 


Jaj Rita úgy örülök, hogy sikerült!!!

Aranyos kisfiad van!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Éva!
Bocs, hogy csak most válaszolok, de kicsit lemaradtam. Az "én" Dorkám 2000. júniu 3-án született, most lesz 10 hónapos.
A teljes neve: Anna Dorottya. Üdv: tmóni
Ez is ö:
Kép
tmóni (tmón
 


TMóni!

Irtó aranyos Dorka baba! Van mit dögönyözni rajta!Nagyon édes!
Rita
ritasol
 


kedves TMoni! erdekes a dolog, mert az en lanyom neve Dorottya Panna. Kicsit nagyobb, mint a tied, februarban mult egyeves. Viszont a lanyodnak majdnem nevrokona!! :0)
Udv
EVa
Eva
 


Sziasztok!
Próbálkozok...
image{F:Vilmosmosoly.jpg}
juca (juca)
 


Na mégegyszer...
image{F:Vilmosmosoly.jpg}
juca (juca)
 


Megvárom a férjemet...
juca (juca)
 


F:\Vilmos
Képmosoly.jpg
juca (juca)
 


Óriás Szunnyancs lett, de sikerült.
juca (juca)
 


Na kivártam!
Megérte! Tök jó fej kiskölök!!! Kép

Jó ránézni Nekem is fülig ér a szám!
bigacsiga
 


Bocsánat, de most magyarázta el a férjem, hogy hogyan kell kicsinyíteni. A következőket már így küldöm. (Egyébként 6 hónaposan készült a kép.)
Jó ilyen babaképeket nézegetni Kép
Juca
juca (juca)
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: