Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kata!

Elképzeltelek Titeket.KépKép A kamionban hogy foglalod le Dórit? Vagy elég a nézelődés neki? A pelus biztos nem nagyon fog neki tetszeni, ha már megtapasztalta, hogy milyen jó nélküle.Kép
A pocikiemelős ruha nem vált be, mert a nagyfőnök csak másnap jött.Kép De nem volt semmi szerencsére. A hasam az elmúlt héten szerintem jó sokat nőtt. Persze hol van még az igazán nagy poci...Kép

Jó utazgatást Nektek, reméljük valami izgisebb út is besikerül.

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Szia Kata!

Már nem jössz a Miskolc-ba?KépKép
Olyan rég hallottam felőletek!
Ügyes a kiscsajszi! Nálunk is így volt a leszoktatás, ha a lányom szólt, rohantam a biliért. Aztán volt, amikor elkéstem...
Mi megszenvedtük ezt a hetet, fogzás, láz stb...

Na, utazgassatok!!!

Szia, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia Kata!

Köszi a Némós szalvéta tippet, vettem, és 20 db van benne. Majd dekorálok.

Nagyon ügyes Dórika, szerintem nem fog neki tetszeni a pelusban való utazgatás ebben a nagy melegben. Inkább szólni fog. Kép

Mi egy hete úszni járunk Gyönggyel ismét, addig Hangával mi is a vízben lubickolunk. Ő ott is szól, ha ki kell mennie. Kép
Ja és nagyon barna már, nyár végére csokiszínű lesz a lányom. Kép De még mindig nem beszél, csak néhány szót, de apa is ilyen szűkszavú volt.

Jó utazgatást!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 

 
 

Szia Kata!

Gratula Dórinak a pelusmentességhez.Kép Már én is hiányoltalak a Miskolcból (de úgy látom a többiek isKép), azért néztem be ide.

Jó utazgatást, azért ha időd engedi gyere "hozzánk" is.

Panka

panka
 
 


Sziasztok!Kép

Jelentem most először a Miskolc-ban voltam, még mielőtt szó éri a ház elejét.Kép

De régen volt már sok időm netezni. Hol ide, hol a szalvétásba, hol a Miskolcba ugrottam be. Ahová éppen írni is akartam. Attól még olvastam nagyjából a dolgokat.Kép

Köszönjük a gratulát pelus ügyben.Kép Aki kicsit irigykedik, ne tegye! Én is irigykedtem Gyöngyöskéékre, és azt hittem Dóri sosem lesz szobatiszta ha így halad. Aztán egyik napról a másikra elkezdett szólni.Kép

Az utazáskor nem volt gond, mert ha megálltunk megpisiltettem, különben meg volt rajta pelus. Kétszer szólt, hogy pisilni kell. Mondtam, hogy most nem tudunk megállni, pisiljen a pelusba. Rámnézett, vigyorgott egyet és láttam, hogy szótfogadott.Kép
Ettől persze még nem volt gond utána itthon sem. Sőt ma hajnalban felébredt rá, hogy pisilni kell.Kép

Tegnap óta kiságyunk sincs.Kép
A rendes ágy már régen várta Dodókámat, de ő nem volt hajlandó benne aludni. Úgyhogy egy kis cselhez folyamodtunk. Apa meglazította a kiságy csavarjait, annyira, hogy ha én megmozdítom, akkor szétessen. Szét is esett.Kép
Ezt persze Dóri is látta, úgyhogy nem volt más választása, a nagy ágyban kellett aludnia. Nem is volt gond, sőt hajnalban arra ébredtem, hogy "Anya! Pisilni kell!" És reggel természetesen szárazon vettem ki alóla a pelust.Kép

Anyapoc!
Igaz már úgysem olvasod, de azért vigyázz magatokra, pihenjetek sokat és tényleg gyere a képekkel, élménybeszámolóval.
Ezeket pedig majd úgyis olvasod, ha hazajértél: pelus ügyben írtam feljebb, hogy nem érdemes irigykedned. Emlékszel a beszéd miatt mit mondtam? Ugye igazam lett. Most nem akarok okostojásnak tünni, egyszerűen csak tapasztalat a 3 lány után.Kép

Kamionban nem félek.Kép Imádjuk. Persze ha én személykocsival vagyok, akkor megtartom a tisztes távolságot egy kamiontól.Kép Viszont nagyon sokat tanultam is apától. Mármint, hogy egy kamionos néha nem alapból bunkó.Kép Ugyanis én sokszor úgy tapasztaltam, hogy az országút királyának tartják magukat. Érteni kell a nyelvüket a vezetés terén.Kép
Szóval alig várom, hogy újra menjünk.Kép

Dodus!
Örülök, hogy azért minden rendben volt, még ha késett is egy kicsit az ellenőrzés.Kép
A pocakodat ak-kor-is-szí-ve-sen-meg-néz-ném.KépKépKép
Dodót nem igazán kell lefoglalni, mert lefoglalja a nézelődés.Kép Persze mindig van nálunk könyv, játék, papír, ceruza.
Legközelebb csinálok képet, hogy mit is csinál utazgatás közben.Kép

Ditta!
Olvastam rólatok, de remélem már teljesen rendben minden.Kép Tudod ilyen betegség, láz dologban nem szívesen foglalok állást, hiába van már tapasztalatom. Ami az én 3 lányomnál fogzási láz lehetett, az nem biztos, nálatok is az. Ez a gyerekorvos asztala, én úgy gondolom.Kép Az már más tésztaKép, hogy esetleg miért nem alszik a gyerek.Kép

Zsuzsa!
Nálam valami nem tiszta.Kép Mire is gondolsz itt: "akkor megint lesz közös kép Áfonyával"
Nekünk még nem volt közös képünk. Addig még nem vetemedtünk, hogy közös kép legyen rólunk.Kép
Igaz apának szóltam, hogy a következő győri fuvarnál gondoljon rám...Kép
cunci-munci: KépKépKépKépKép
Akkor nálatok is nagyon kell vigyázni mit beszéltek a gyerek előtt, ugye?
Jó a cseresznyés kép...KépKép
Te mikorra is vagy kiírva???? Hogy bírod ezt a meleget?Kép

Gyöngyöske!
Örülök, hogy segíthettem Nemo ügyben!Kép
Szűkszavúságról csak annyit, hogy nálunk is többet beszélek én egy nap alatt, mint apa egy hét alatt.Kép Ezek szerint Dóri nem az apjára ütött.Kép

Panka!
Csak, hogy Te sem maradj ki!Kép
Voltam, írtam!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


D.V.B!KépKépKép

Velem esetleg nem szeretnél közös képet, ha Győrben jársz?Kép
Jelentem, már önállóan közlekedem egy ideje autóval, Melissát is merem már vinniKép


egyébként, ha írni ritkán is szoktam, azért rajtatok tartom ám a szememKép

Zsuzsa!Kép

Mennyi idő van még hátra a kis trónörökös érkezéséig?
olvastam, hogy Előd nem igazán szereti a du. alvást...azért így nem lehet könnyű Neked...
ugye mondtam az elején, hogy hős kismama vagyKép

Pussz Mindenkinek,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


D.V.B!KépKépKép

Kérdésedre nem válaszolok, hanem visszakérdezek:
Szerinted (és most tedd a szívedre a kezed...Kép) miért szeretnék annyira Győr környékén járni, ha csak átutazóban is...????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


sziasztok
Kata
Én is mindig bekukkantok ám ide, hogy megnézzem, mi újság! Kép Nagyon ügyi Dodó (és az anyukája), h már nincs pelus. El sem tudom képzelni, mikor jutunk el idáig. Hanna is nagyon büszke, ha belepisil a bilibe, de annyira nbem hatja meg, hogy szóljon is Kép
Csak Magyaro-n kamionozik a férjed? Vagy mentek máshová is?

Zsuzsa
Én is kukkoltam a profilodba, nagyon édes Előd. De Rólad is néznék már képet Kép
Én egyébként éjjelente rendszeresen szülök Képúgyhogy már nagy a gyakorlatom Kép

na most ennyi, mert most megint van mit csinálnom Kép
üdv,
bringa és hanka
bringa
 
 


Bringa!
Elhiszed nekem, hogy egyik napról a másikra történt a dolog?Kép
Csak próbaképp egyszer úgy mentünk le, hogy nem volt rajta pelus. Igaz 1-2 napig én kérdezgettem fél óránként, óránként, hogy nem kell-e pisilnie, de azóta ő szól mindig. Én csak akkor kérdezek rá, ha nagyon bele van merülve valamibe.Kép Eleinte még egy ici-pici be is csurgott a bugyiba, de mostanra már visszatartja amíg bemegyünk a WC-be és ráültetem a szűkítőre.
Eleinte a játszótérre is úgy mentünk, hogy egy pót rövidgatya azért volt nálunk.Kép Látszott rajta, hogy megérti, nincs pelus, nem kellene bepisilni.
Sőt eddig úgy ébredt, hogy "Anyuciiiiiii! Felkelteeeeeem!"
Mostanában: "Anyaaaaaa! Pisilni kell!"Kép

Jó éjt mindenkinek!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata,
eloszor is gratula Dorinak a szobatisztasaghoz!

Nagyágy: ezt is ugyesen csinaltatokKép Egyebkent hasonlo volt nalnuk is. Amikor megvettuk, siman elaludt az ujban, aztan mikor jott a foci EB, valamiert mindig a racsosban akart aludni, ami a nappaliban lett ideiglenesen elhelyezve. Persze delben, mikor nem volt meccs, tevezes, Apja sem volt itthon, siman elaludt az ujban, a sajat szobajaban. Ki erti?Kép
Szoval vege az EB-nek es ugy dontottem, vissza a nagy ágyba. Telepakoltam a racsost a vasalnivalokkal es lam, szo nelkul ment este is az ujba, semmi probalkozasKép

Kamionban en sem felnek, hisz az mindig erosebbKép Es en is "talalkoztam" mar egyKép olyan kamionossal, aki nem volt bunko, sot, indexszel jelezte, mikor elozzek.

Gyor es fenykep: Szerintem Zsuzsa arra a kepre gondol /pontosabban azokra/, amikor abban a tundibundi, szives, rozsaszin szemuvegben vagyunk, egyformakKép
Azert ugye nekem is szolsz, ha erre jartok? Es persze nem utolagKép

-Afonya

ui: rakattintottam a profliodra, hatha van uj kep... ugyan uj nincs, de még mindig csodaszep a regi isKép
afonya
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Köszönjük szépen a gratulát a szobatisztasághoz!Kép
Képzeld, ma először úgy mentünk anyuékhoz (Miskolc-Nyékládháza), hogy nem volt pelus. Bíztam benne, hogy nem a 3-ason fog rájönni a pisilhetnék.Kép
Ágy:pedig féltem tőle.Kép Azt hittem vészesebb lesz az átszoktatás. Na jó, ma azért volt egy kis vita. Először pisilni kellett, aztán kakilni, utána szomjas volt.Kép Végül elaludt.Kép

Az EB-nek mi köze is van a kiságyban alváshoz?Kép Vagy csak Réka kapcsolta össze a kettőt? Ő is meccset nézett?

Tényleg van nem bunkó kamionos is.Kép A párom sem mindig az.Kép Pl. ő is jelez általában ha előzni akarják, hogy mehet. Aztán már tudom tőle azt is, hogy mivel lehet bevágódni náluk az úton.Kép
Van egy sztorim is az utazás alatt.Kép Gondolkodtam leírjam-e, de gondolom hasonló beszólás már nálatok is előfordult, úgyhogy mégis megosztom veletek.Kép
Szerencsére nem káromkodós fajta, de a kamionozás alatt azért hallottuk tőle egy párszor ha valaki bénáskodott előtte, hogy "menjél már Te b.dös b.rom". Azért azt tudni kell, hogy elég ha valaki elbambul előtte, ő már nem biztos, hogy átcsúszik egy lámpán. Ha beragad, elzárja az egész kereszteződést. Ha teljesen meg kell állnia, nem úgy gyorsul mint egy szgk. Még idejében leállítottam, hogy most más is van a kocsiban nem csak ő. Ennyiben maradtunk, nem mondta többször.
Tegnap ülünk a peugeot-ban a két csajjal, előttem a piros lámpánál leállt egy autó. Én megszólaltam, hogy "na ez hiányzott..." Erre Dóri: "menjél máá Te b.dös b.jom".Kép

Győr és fénykép: igen, tényleg arra gondolt Zsuzsa, most meg is erősítette.Kép
Nem ígérek semmit, de annyit kijelentek, hogy nem rajtam fog múlni.
Virtuális barátnémmal szeretnék egy ici-pici randit, sőt meglepinek szántam. Meg akartam lepni, hogy ha közeledünk Győr felé rácsörgök. Legfeljebb nem ér rá, de előre nem akartam bejelenteni, hiszen ez nem több óra szabadidő lenne. Persze a nőszemély szeme a pályán és lelőtte a poént, így már nem lesz meglepi.Kép
A lényeg, nem hagylak ki ha csak egy mód is van rá. Remélem számod még a régi...Kép

Bringa!
Hanna igazi kislány lett, már nem olyan babás mint a régi képen.Kép Azért látszik, hogy a huncutságban ő is benne van.Kép

Zsuzsa!
Én is megkukucskáltam a képeiteket.Kép Hatalmasat nőtt Előd.Kép Persze a pocid is.Kép Azért a pocakosság terén abban nem irigyellek, hogy biztos nem lehet könnyű. Nekem a 3 lány májusi és júniusi.

Nem alvás nálunk is volt és még most is előfordul. Pl. ma sem aludt.Kép Viszont reggel sokáig alszik, úgyhogy nem is várom el tőle ilyenkor. Délután persze kűzdünkKép ha kimarad a déli alvás, mert 5-6 körül már nem engedem elaludni.
Kiságy szétesés miért nem jön be nálatok?


Ennyi... Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Ide is beköszönök,hogy megjöttünk és vigyáztunk magunkraKép.Bár voltak kényszerképzeteim,hogy Bulcsú hogyan esik bele a Dunábastb...de szerencsére nem történt semmi bajKép.

Nagyon jó volt,csak kicsit fárasztó,hogy egész nap loholni kellett a tökmag után,mert ott ugye nem hagyhattam magára.Kép.Estére olyan voltam,mint a mosottruha.KépNa meg a nyanyák mindig macerálták,amiből neki is elegelettKép.

Hajózás alatt tanult legfontosabb szavak: "Teis jössz", "Menjünkki", "zsijip(zsilip)", "itt maradsz", "uszi", (szándékosan írtam így őket,mert kb így is hangzanakKép).Szóval a lényeget már tudjaKép!
És a kedvencem: amikor egyik nap usziban voltunk,nézegette a plafont(sok lámpa,hangosbemondó,meg minden kutyafüle van rajta),és kérdezgette,hogy mi micsoda.Az egyik ilyen izét nem tudtam én sem(és egyébként is untam már a kérdéseketKép)és azt mondtam,"mittudomén".Bulcsú ebbe bele is nyugodott...mentünk másnap,lubickolunk,megint sasolja a plafont.Egyszer csak odamutat és megszólal"mitumíííí"...amit előszörnem értettem,mire rájöttem,hogy ez az általam megnevezett "mittudomén" Kép!

Nagyon szép volt az út,csak mindig olyankor esett,amikor ki akartunk menni Apával.Amikor nélküle mentünk,mert dolgozott,akkor persze verőfényes napsütésKép!
Megint meglepődtem,hogy milyen olcsó kint minden.Még szinte magyar viszonylatban is.Olyan leárazások vannak,hogy ihaj!!!
Na,képekkel majd jövök,de nem sokat sikerült csinálnom,mert Bulcsú nem egy fotomodell típus...mindig háttal van!

Kata

Nagyon igazad van a beszéddel,csak hát tudod,az ember lánya el nem tudja képzelni,pedig most is 1 hétsem kellett,rengeteget fejlődött!Kép
De azért nem vagy nagyon okostojásKép!
Miért bunkók a kamionosok???Jó,van hogy kicsit sokat megengednek maguknak,ez tény...de én is találkoztam már olyannal,mint Áfonya..és még meg is köszöntem neki,hogy milyen rendes voltKép!A pozitív megerősítés..Kép
Pelusmentesség?Működik?Én bilit nem is vettem még...de valszeg nem is fogok.Vagy rosszul teszem?
Mikor mentek megint kamionnal?

Zsuzsa

ProgramszervezésKép!Ez olyan,mint az esőijesztő esernyő?KépAzért nagyon fárasztó lehet így!Pláne,ha meglesz a tesó!Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Este majd jövök bővebben, de megirigyeltem Áfonyától a Réka hangját, úgyhogy én is felraktam egy párat:

Egyszer egy hétpettyes
Hol csavarogsz te kicsi krokodil
Orgona ága
Piszkos a kezem
Ültem ringó kis ladikon
Zöld erdőben jártam

A minőségért én is elnézést kérek, de Dóri is állandóan be akarta kapni a mikrofont.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
tok jok, nagyon edes hangja van Dorinak isKépKép

Lenne egy keresem: ez a Kicsi krokodil meg a Hetpettyes, ez erdekelne, Rekanak is biztos nagyon tetszene, de az is csak tavolrol remlik, hogy egyaltalan ismerem en ezt a dalt, nemhogy szoveg-dallam beugrana, a neten pedig nem talalom. Megtenned, hogy elenekled es felteszed valami private helyre es mailben elkuldod a cimet nekem? Persze, ha nem vagy szegyenlos, megirhatod itt isKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Köszi!Kép

Inkább majd magánban.Kép
Igyekszem mihamarabb.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Tegnap leragadtam a tv előtt.Kép

Anyapoc!
Ez a tökmag rendesen beindult beszéd terén.Kép Gondolom apa büszke volt a fiára.Kép El bírom képzelni milyen jól éreztétek magatokat.Kép
Mittudomén:Kép
Azt is elhiszem, hogy estére hulla voltál, de azért csak jó volt apával, nem?Kép
Azért a képeket várom ám!Kép
Bili szerencsére marhára működik.Kép Ma már délelőtt nem engedett magára pelust adni amikor mentünk a városba. Olyan édesen, szinte könyörögve mondta, hogy "Anyaaaa, nem pisilek bugyibaaaa!"
Úgyhogy elmondhatom szobatiszta lett. Tegnap este már pelust sem adtam éjszakára, mert szól. Vagy hajnalban, vagy reggel, de szól.
Kell-e bili? Fene tudja. Nekünk WC ülőke is van, de a bilit is használjuk. Napközben, főzés közben inkább arra ültetem ha kakilni akar, mert közben nem kell rá figyelni.
A WC-n kell.KépKépKép
Hétvégén trónol, egyszer hirtelen megszólal:"én is fogat mosok..."
Gondolkodtunk miért is mondja, aztán beugrott. Van a WC ajtón egy marha nagy poszter, amin egy majom a WC kefével mossa a fogát. Ne tudd meg, hogy ugrottam...Kép Dóri kezében a WC kefe. Ha nem foglalkozok a kijelentésével, képes lett volna azzal fogat mosni.Kép
Kamionos miért bunkó?Kép Mert én sokszor annak tartom őket, amikor kicsit sokat engednek meg maguknak, mert ők nagy autóval vannak. Most már kezdek megérteni 1-2-3 dolgot tőlük.Kép

Zsuzsa!
A sokáig alvás 8-9. Attól függ mikor fekszünk le. Előfordul, hogy este 10-kor még viháncol. Viszont muszáj megvárni, hogy elálmosodjon, mert így el is alszik egyedül.
Ha napközben nem alszik (ilyen is előfordulKép), akkor már 8-9 körül alszik.
Ma reggel pl. fél 9-kor ébresztett minket a barátném.Kép
Anyu azt mondja, hogy neki muszáj lenne még napközben aludni, hiszen még az oviban is alszanak. De ha egyszer nem álmos? Ha oviba fog járni korábban kell majd és el fog álmosodni. A két nagyobb is így volt. Úgyhogy engem nem zavar.
Na jó, azért jól jött napközben az a 2-3 szabad óra amikor aludt...Kép
Nyíregyházára jó lenne elkirándulniegynapKép
Épp ma láttam a tv-ben a kisoroszlánokat.

Négyen egy ágyon?????
Képzeld el a mi ágyunkat amikor Anita is itt van és reggel megjelenik az ágyunkban a 3 lány.Kép
Ja, és plüss állat nálunk is mindig van. El sem lehet aludni a Zsófi, a Fanni, a malacka és a füles nélkül.Kép
"Apa azt mondta...": ez jó!Kép Ezek szerint nem csak Dóri jegyzi meg azonnal amit nem kellene.Kép
Kamionozni talán 2 hét múlva megyünk. A héten itthon lesznek anyuéknál az öcsémék, mert anyuék egy kis-nagy munkába fogtak, aztán jön Anita egy hétre, úgyhogy majd csak utána.
Viszont viszem a gépet és majd mutizom nektek a képeket.Kép

Áfonya!
Próbáltam énekelniKép, de Dóri beledumált és beleénekelt állandóan.Kép Most meg alszik, azért nem tudok, mert szegény gyerek felriadna.Kép
Holnap ígérem meglesz.

Jó éjt! K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!Kép

D.V.B!KépKépKép

Jaaaj, olyan izgatott vagyok a meglepi randi miatt,
nem tudsz valami közelebbit?
csak azért, mert MINDENKÉPPEN szeretnélek látni TiteketKépKépKép
tehát: SEMMI nem jöhet közbe ha jöttökKép

Zsuzsa!Kép

Köszönöm kérdésedet, babaprojekt már közel járKép
annyira, hogy szept. végén, okt. elején egy kétcsíkos teszttel szeretnék büszkélkedniKép

alvás: Melissa is nehezen alszik el mostanában ismétKép
minden trükköt bevet, hogy estleg sikerüljön elbliccelni a du. alvást ( amire pedig ezerrel számítokKép )
az elmúlt pár napban kétszer is sikerült NekiKép

de most épp alszikKép

elég strapás nálunk is az altatás egyébként, mert kb. egy hete a Patriktól megörökölt Mondókáskönyv 2. a sláger, ezt déli-esti alvás előtt egyaránt el kell mesélnem ( az egész könyvetKép )
a 10 kiskutya című leporelló már csak hab a tortán emellettKép

de nem bánom, mert olyan kis édes, ahogy mondja a verseketKép

Puszi,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Ja, majd elfelejtettem...

D.V.B!Kép

Szobatisztasághoz én is gratulálok, és persze millió irigykedésKép

WC kefe= fogmosás:oKépKép
én múlt héten , hirtelen felindulásból elszaladtam WC-ülőkét venni, a párom pedig hozott az IKEA-ból egy fellépőt Melissának...
kb. két napig egész nap WC-n akart ülni a lány, le sem lehetett onnan imádkozniKép
persze, produkció, az nem volt...
odahordta a játékait, kedvenc könyveit, kicsit agyrém voltKép

azóta viszont hallani sem akar a WC-rőlKép
sőt, ha kaka van, azt is letagadja...
pedig most nagyon csúnya, piros a popsija, ilyen talán soha nem voltKép


ágyikó: mi is lecserélnénk már a rácsosat, de félünk, hogy akkor nemes egyszerűséggel kisétálna a szobából, és örökre lőttek a du. alvásnakKép

Ti ezt hogyan küszöböltétek ki?

Kamionosok: én félek a kamionoktól, mert felénk ( Vámosszabadi), a 14-es főúton a szlovák határ irányába rengeteg van belőlük...
ráadásul nekem egy picike autóm ( Fiat Punto ) van.

múltkor én is álltam a piros lámpánál két kamion között, mikor Melissa megszólalt: "johadt dög kamijon "Kép

akkor a legrosszabb, ha a szűk kanyarban épp mellé érek egynek...na, akkor leizzadok, de gondolom, idővel megszokom...

de a városi forgalmat sokkal jobban szeretem, még csúcsidőben isKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


sziasztok
Pár napot Boszniában töltöttünk, apával Kép Hát az ország nem a szívem csücske, de érdekes mindenesetre.
Kata
Dórika hangja nagyon édi! Kép
Képzeld úgy irigykedtem Rátok a szobatisztaság miatt, és most úgy néz ki, Hanna is nagyon beindult. Igaz, néha még befolyik egy kicsit, de már általában szól, és kaki is pisi is megy a bilusba, sőt ma utazás közben a vadonba is sikerült Kép Igaz, ha pelus van rajta, akkor nem mindig szól pisinél, de a kakánál igen Kép (persze volt már , hogy későn Kép))) DE azért nagyon büszke vagyok rá így is Kép

Zsuzsa
Te hogy bírod?? Hányadik héten is tartasz? Cukroddal csináltak már vmit? Előd nagyon tetszik Hannának Kép

Anyapoc
Ügyes Bulcsú ezzel a beszéddel már nagyon! Jó lenne már talizni!!!
Kép))
Utcazenén a héten????

na üdv, most csak ennyit bírok, ma jöttünk meg
bringa és hanka, no meg a ma 22 hetes apróság
bringa
 
 


Sziasztok!

D.V.B!KépKépKép
Sajna semmi közelebbit nem tudok. A héten 3 lányom van, úgyhogy nem valószínű. Bár a két nagyobb azt mondta, hogy ha mégis arra menne apa, akkor ők szívesen kimennek anyuékhoz addig, menjünk nyugodtan. Sajnos csak előző nap tudok szólni.Kép A jövő héten viszont az egész hetünk szabad, úgyhogy bármi megtörténhet.Kép
Azért hozzánk ne igazodj!Kép Egy picit se idegeskedj ha mégis dolgod van aznap. Majd összejön legközelebb.Kép

Meg tudtad hallgatni a Dodó énekeit?

Délutáni alvás nálunk detto!Kép Most kivételesen alszik, de talán az utóbbi egy hétben egyik nap sem aludt. Viszont későn ébredünk (9 körülKép), úgyhogy nem is várom el tőle. Nem mondom jól jön a szabadidő amikor alszik, de ez van.Kép
A lazán kisétálás sajna nálunk már régen megvan, mert ő már nagyon régen oldalrács nélkül aludt. Egyszer megpróbált kimászni a kiságyból, aztán ki is mászott, úgyhogy gyorsan leszereltük az oldalrácsot, nehogy fejreessen kimászás közben.Kép

Szobatisztasághoz gratulát köszi!Kép

Egy jó tanács Neked is és Bringának is:
Vegyétek le a pelust róla nyugodtan. Amíg Dodón pelus volt, ő sem szólt. Mióta bugyika van, még csak be sem csurog. Mi azzal kezdtük, hogy du. bugyiban mentünk le a játszótérre és állandóan mondogattam neki, hogy be ne pisiljen, mert nem pelus van rajta, hanem bugyi, s ha bepisil haza kell jönni. Persze a pótbugyi és rövidgatya azért nálam volt.Kép Az első nap kellett csak nekem kérdezgetni, hogy kell-e pisilnie, a második nap már ő szólt. Éjszakára pedig azt mondtam, hogy addig adok rá amíg egy hét száraz reggel nem lesz. 4. nap után ő nem kérte a pelust, hogy "szojííít".

Kamion: hidd el, meg fogod szokni szerintem. Bár én régóta és egyfolytában vezetek, de nem félek tőlük, úgyhogy tuti megszokja az ember.
"johadt dög kamijon ": ugye, hogy mindent megjegyeznek?Kép Ti talán észre sem vettétek amikor kiszaladt a szátokon, de ezek a kis bitangok azonnal megjegyzik.Kép

Képzeld nálunk Dodó pedig a motorokra van most beindulva. Háááát valami borzasztó ez a motorimádat.Kép Anyuéknál az udvar hátsó részében voltunk. Hallottam, hogy több motor jön. Kiabálok Dodónak, hogy szaladjon, motor jön. Ő persze ekkor már rég a kapunál volt és azokat nézte.Kép
Ma vásároltunk és vesztemre a játékos soron is végigmentünk. Azonnal kiszúrt egy motort. Egy pasi mellettünk ott vigyorgott, és meg is jegyezte mosolyogva, hogy lány létére mekkora hisztit levágott egy motorért. Na, ja! Könnyű más kínján vigyorogni!Kép

Zsuzsa!
Az csak mese a kamionos részéről, hogy nem vette észre a mellette lévő sávban a személyautót. Ezek úgy ki vannak tükrözve, hogy nem lehet nem érszevenni. Jó dumája volt a kamionosnak.
Még jó, hogy a barátnőd férje ennyivel megúszta. Nagy mázlija volt a korláttal.
Te mennyire bírod a meleget? Nem irigyellek.Kép
Lassan Neked is gratulálhatunk!Kép

Bringa!
Írtam Neked is feljebb Sheilához a bilizéssel kapcsolatban.
Bosznia: nem semmi!Kép Csavarogjatok amíg megtehetitek.Kép A picivel úgyis otthon ülsz majd egy darabig.Kép És képek nincsenek?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Most hallgattam meg Dodó hogy énekel, nagyon aranyos!!!
Ezt a piszkos a kezem címűt nem ismertem, csoda édes!

Kedvet kaptam kipróbálni, hogy vajon Lili is énekelne-e mikrofonba, de tartok tőle, hogy nem, mert ritkán van kedve akkor énekelni, amikor én kérem. :-)
Melyik programmal csinálsz ilyesmit?

bera
berka
 
 


Sziasztok!

Bera!
A progi neve: Audacity.
Dóri kimondottan élvezi, ha mikrofonba kell énekelni, bár neki be nem áll a szája egész nap.Kép Hidd el, marha fárasztó néha.Kép

Zsuzsa!
Kinlódva ettől a melegtől, de zajlik. Három lányom van a héten, medence az erkélyen, néha veszekedés, vitatkozás, stb...Kép
Alvással most napok óta úgy állunk, hogy du. 3 körül álmosodik el, úgyhogy hagyom is aludni. Alszik 1, másfél órát és az elég is neki. Este úgyis tovább felvan.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


D.V.BKép!

Fentebb kérdezted, a telcsiszámom még a régi ( a Vodás és a Pannonos isKép )

Köszi a tanácsokat biliztetés ügyben, Melissa ebben a nagy melegben bugyiban van, és vidáman bepisilKép napi 5-6 bugyika esik így "áldozatulKép )

úgy csinálja, hogy félrevonul, csurgat, majd közli
"pisiltem, megmutatom hova"Kép

pedig olyan kis okos egyébként, de a biliről ( WC-ről) hallani sem akar...

ami nagyon aggaszt: Popsi nem javul...Kép szellőztetés ellenére sem...már kipróbáltunk néhány kencét ( Neogranormon, Bepanthen, Sudocrem )de csak a környező pirosság múlt el, a fura, pöttyök nemKép

most már meg kell mutatnom a doktornéninek...

Ágyikó: Melissa nem tud még kimászni, de hétvégén ennek ellenére levesszük a rácsot, mert félek, hogy kiesik...

Dodó énekét nem tudtam meghallgatni, sajnosKép
pedig úgy szeretném...

és nagyon szeretnélek látni Benneteket, ha jöttökKép

pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


sziasztok
Kata
nagyon köszi a jótanácsot, meg is fogadtam, így tényleg jobb! Kép Igaz egyszer-egyszer még előfordul, hogy bepisil, vagy az, hogy kicsordul, mielőtt szólna, de már egyáltalán nincs pelusa, kiv. éjszaka, de reggel is száraz általában. Kép

Zsuzsa
Nem csoda, ha nem bírtad a nagy meleget. Bár én abszolút napimádó vagyok, én is jobban szeretem ezt a kicsit hűvösebbet. Hannával is többet tudok kint lenni. Bár nekünk itt a Balcsi is, ah túl meleg van, de azért...
Milyen nevetek van a picinek?

Anyapoc
Merre jársz? HOgy még utcazene fesztiválon sem futottunk össze????

üdv,
bringa és hanna
bringa
 
 


Zsuzsa!Kép

Mi is küzdünk, se bili, se WC, bepisilés nem zavarjaKép

lesz ez a lány szobatiszta valaha??
szerintem nem sokat tehetünk, majd csak kezdi Őket érdekelniKép
végülis a két fiam is szobatiszta lett valahogyKép
az akkori küzdelmekre már nem is emlékszemKép

dokinéni azt mondta, hogy gombaKép
kaptunk egy jó kis kenőcsöt, amitől már szinte teljesen rendbejöttKép

Mikorra vagy kiírva?


pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia LÁnyok!

Bocs,kicsit lemaradtam,rengeteg dolgom volt,de befejztem a weblapunkat nagyjából (http://www.crewandstaff.com nem dicsekvésKép)).Meg mellette korrepetálok,meg dolgozom a du-i sulinak.Úgy hogy ennyit a nyaralásrólKép.

Kata

Én is meghallgattam ám Dodót!És nagyon tetszik!Vagy már írtam?KépNagyohn kezdek hülyülni....
Szobatisztaság:hát,én levettem már párszor a pelust és bugyiban volt,de becsurgott simán.Igazás szt még nem is szól,hogy kell neki,addig még várok.
Dumálás:hááát,ne tudd meg.1 hónap sem kellett és már mindent mond.Már mondatokat is és kérdez is.Na meg bmit hall,azonnal mondja utánunkKép!
Szóval bepótoltunk miden lemaradásKép!
kamionosok:na igen,az tény,hogy olykor sokat engednek meg maguknak,de nekem komolyabb afférom még nem volt velük.Pedig én sem kis autóval járokKép!
Ja és gratula a teljes szobatisztasághoz!!!!!!Nagyon ügyik vagytok!
Képek vannak már itt: http://babanet.hu/album/main.php?album=2912
Van benne még régebbi is,de ezen vannak a hajós képek is.
Egyébként tényleg mident megjegyeznek.KépVezetés közben én a "baromarcú" kifejezést szoktam használni...Poc azonnal utánam mondta.Én néha eszébe jut és akkor mondja :"bácsi baromarcú".


Zsuzsa

Képek fentebb belinkelve.Hogy bírod?Kép
Nálunk is sárga a kisautóKép!Meg a néni,meg a kuki,,meg anya és minden.
Na meg a közlekedési lámpák érdekesek most.Mindig meg kell nézni,hogy milyen színű,vagy a bácsi milyen rajta(gyalogátkelő).Beszéd tényleg nagyon beindult.Ne is mondd....Kép.De immádom a drága hangját!Meg amiket mond,egyszerűen imádni való!
Végül hogy intézted el a hisztit?

Bringa

Na,jól lemaradtam rólatok!Pedig tényleg jó lenne már.Voltam utcazenefesztivál 1-2szer du,de nem láttalak,pedig nézegettem,hátha ott vagytok.Tényleg sok volt a dolgom,meg kicsit betegek is voltunk,egy kis nyári vírust benyaltunk,de semmi komoly.
Na,akkor mikor talizzunk,de most már tényleg????
Gratulálok,hogy ügyesen a szobatisztaság rögös útjára léptetekKép!

Puszi mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Utazgattunk.Kép
Olyan nagyon azért nem, de voltunk:
Debrecen, Pest, Pécs, Győr, Romhány, Veszprém, Tapolca, Székesfehérvár, hogy csak a fontosabbakat említsem.
Magamhoz kell egy kicsit még térnem, de jön majd egy rövid beszámoló és jönnek majd a képek is.Kép

D.V(???Kép).B!KépKépKép
Ha erre jársz, annak az isteni kuglófnak a receptje nagyon-nagyon kellene ám ha nem titok.Kép
Mert azért sikerült ám Dóri mellett nekünk is megkóstolni.Kép De szó szerint tényleg csak megkóstolni.Kép
Majd írok mélt is ha kipihentem a múlt hetet.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


sziasztok
Kicsit (nagyon)magam alatt vagyok!!!! Biztosan hallottátok, hogy a Balaton-átúszáson meghalt egy ffi. NOs, valószínűleg a (z évek óta) választott orvosom volt, akit nagyon-nagyon szerettem!


Kata
Veszprémben is jártál??? Legközelebb tessék szólni legalább egy pisiszünet erejéig összefuthatnánk!

Zsuzsa
Most csak egy rövid reakció: mi lenne, ha egyik nap azzal kezdenéd, hogy elfogyott a pelus? Meg, hogy a nagy és okos fiúknak már...
Csak egy ötlet persze, mert az én pelusmentes tapasztalataim...

most ennyi, érthető okokból
mindenkit puszilunk, bringáék
bringa
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nincs időm a gép elé ülni.Kép
Pedig már elkészítettem a képeket, úgyhogy remélem most meg is tudom nektek mutatni.

Szóval bejártuk az országot.
Találjátok ki, hogy ki van a képen Dóri mellett.Kép
Aki Melissára (Sheila kislányára) tippelt, az nyert.KépKépKép
Ez a második napunkon készült. Nem ide indultunk, de Pesten kapta apa a telefont, hogy irány Győr. Majdnem kiugrottam a bőrömből. Telefon Drága Virtuális Barátnőmnek, hogy esetleg fogadóképes-e 2-3 óra múlva.Kép Mint a kép bizonyítja, az volt.Kép

Aztán egy másik napunk szintén kacifántosra sikeredett. Pestre indultunk, de fel kellett ugranunk Romhányba.Kép
Utána le Várpalota, Veszprém, majd a célállomás Tapolca.Kép

Dóri persze élvezte a kocsikázást, amikor álltunk, általában jókat aludt. Persze ezzel sem volt semmi gond, helye volt bőven.

Amikor ébren volt, navigálta az apját ezerrel, le sem lehetett lőni.Kép

Útközben persze meg is kellett állni, megnézni nem engedett-e le a kerék, vagy éppenséggel nem nőtt-e a gyerek útközben túl sokat.Kép A kocsi tisztaságára kérem nem megjegyzést tenni, de induláskor nem így nézett ki.Kép
Az esze persze vág, mert ezen a képen éppen azt mondta az apjának, hogy "itthaggyuk anyááááááát".

Bringa!
Ha akartam volna sem tudtam volna szólni, mert Pesten tudtuk meg, hogy fel Vác-Romhány, majd irány Tapolca. A kamion fedélzeti számítógépén nem pedig nincs internet.Kép Emilt írhattam volna wapon, de nem tudtam a címedet, és a telcsiszámodat sem.
Ha jól sejtem ugyanezeket még Anyapocnak is leírhatom, mert tuti szóvá fogja tenni, hogy Veszprémben jártunk...Kép

Anyapoc!Kép
Szuper a weboldal, de a képeitek még szuperebbek.Kép Aranyosak vagytok rajta nagyon.Kép

Nem irigyellek, látom van munkád bőven.
Bulcsú ezek szerint tényleg behozta a beszédben a lemaradást. Gratula nektek.
Szobatisztasággal pedig még ráértek. Dóri 2 év 1 hónaposan lett az. Nektek még van másfél hónap.Kép

Zsuzsa!
Kívánságodra fentebb vannak képek.Kép
Egyedüllétért nem irigyellek. Mi is csak ketten vagyunk itthon Dórival péntek estig. Ő persze ezt élvezi, mert ilyenkor együtt is alszunk.Kép
Apa hoz kiflit, édes!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Most éppen ütöget a guta,lehet,halljátok is.Múlthéten lerobbantunk Pesten.Beértem Budaörsre és egyszer csak úgy döntött a kocsi,hogy nem nagyon akar tovább menniKép.Még aznap este hazahúztak mjinket(mire találtunk vkit,aki egy 1,5 tonnás dögöt el tud húzni),úgyhogy nem sokat voltunk Apával.Sajnos már csak 2szer jönnek Pestre és utána irány a Rajna...12 hétig semmi,aztán jön haza.Kép.
Kocsi azóta szervízben,mint kiderült,akár200ezer Ft-ba is kerülhet.Majdnem infarktust kaptam.Ráadásul a héten vonatozhatunk Pestre...ennek legalább Bulcsú örül.Kép

Ennyi a panaszkodásról.

Heti kedvenc:Reggel...Bulcsú áll az asztalnál,iszik...iszik...iszik...megszólal:"béka nő a hasadba"Kép!

Kata

Csak azért nem tollak le Vp miatt,mert két dologgal adósod vagyok: az egyik egy nagy gratuláció az éjszaki pelusmentességhez!Már a múltkor is eszemben volt,de elfelejtettem,mire megírtam a ksiregényt...Másik a dalokhoz,mert azt meg még régen meghallgatttam,de aztán nem tudtam jönni!Nagyon édes Dodó,ahogy énekel!Kép
Köszi a dícséretetKép.A kamerával nem lehet a legjobb képeket csinálni,sajnos...
Vettem bilit,mondtam már?Mert az egyik barátnőnél anniyramegtetszett nei.Néha rá is ül,de a múltkor elpotyogtatta a kakaitKép.Demajd belejön.Na meg a bölcsiben majd látja a többieket is.Másfél hónapKép.
Na de azért csak megdorgállak picit,hogy még csak nem is dudáltatok,amikor itt voltatokKép!Egyébként szt nem voltunk itthon,de legközelebb tényleg szólj!A képek nagyon jók!Főleg az autó mellett állósKép.

Zsuzsa

Te is szalma?Hogy bírod?!!!

Na megyek,mert hamar reggel elsz megintKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kata,
nagyon klasszak a kepek! A legjobban a kamionajtos tetszett.
Es persze Melissaval is nagyon jol mutatnak, Sheila kislanya olyan igazi vadocos nezesu rajtaKép

Te Kata, mondd, nem felsz, amikor beall a nagy bohom kamion ala az a pottom lany? Vagy hogy leesik az ajtobol? En biztos tiszta ideg lennek...

-Afonya
afonya
 
 


Kata!

Rögtön elalszom itt ülve, de már napok óta mondani akarom mennyire tetszenek a képek: gyönyörűek a lányok együtt is, és a kamionosok is szuperek!

Ha erre jártok, összeereszthetnénkKép mi is a lányokat!

bera
berka
 
 


sziasztok
Kata
Nagyon édik a képek, úgy irigykedem, hogy Dodó ilyen tündérien jól viselkedik mindig! Kép

Zsuzsa
Sajnos igen, az én dokim volt. Nagyon megrázott a dolog, nincs hozzá fogható itt szerintem. Ráadásul most teljesen megkeveredtek itt vp-ben a dolgok. Szeptembertől nem lehet sem dokit, sem szülésznőt behívatni a szülésre, hanem annál kell, aki épp ügyeletes Kép merthogy ezt amúgy is be fogják állítólag vezetni mindenhol, mivel az unióban is így van. Csak szerintem nem itt kéne kezdeni az uniót utólérni, hiszen pl. a látogatói WC-be a szülészeten be sem lehet menni, úgy néz ki, illetve a közös zuhanyzók, wc-k is hasonlóak...meg persze még ezer dolog, ami le van maradva, de hát most nekik ez a legfontosabb. persze az indoklásban is van igazság, hiszen pl, az én dokim is szinte minden percében bent volt a kórházban, állandóan dolgozott...
na mindegy, csak most ez vár rám, sajna, pedig a szülésznőmet nagyon szeretném, ha bent lenne!
Most itt gratula a kislányhoz!!!!! NÉV??
Aí pelussal kapcsolatban egész gyakori, amit írtál, mármint, hogy szól, de kéri. Szerintem nem tudsz mást, mint türelmesen várni, illetve csak sulykolni belé a te már nagyfiú szöveget, esetleg babákkal lejátszani a sztorit (ahogy Kata is javasolt vmit Áfonyának így).
na most bef., mert a múlt héten annyi tragédia történt kürölöttem, hogy már rosszul voltam, ráadásul Hanna tüszős mandullagyulladásban van, s nem nagyon akar kikeveredni belőle Kép
de most már jól vagyok ám, remélem, innentől javul minden! Kép
pussz,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, csak ma tartottuk Dancsi névnapját utólagosan, mert valaki mindig nyaralt. A múlt héten meg fürdőszobát festettem.Kép

Közben voltunk Sopronban.Kép
Visszafelé apa megmutatta Dodónak a győri Elvis parkban a nagy repülőt.
Azt látni kellett volna.Kép Valahogy úgy kanyarodtunk, hogy ő nem látta a repülőt. Kiszállt apa, kivette Dodót, megfordult vele és ekkor a gyereknek kikerekedett a szeme, hogy "jepülőőőőő! Apa jepülőőő! Anya jepülőőő!"Kép

Jó hírünk is van.Kép A napló miatt kicsit részletezem, na meg hátha jól jön valakinek ha elolvassa.Kép

Az utóbbi pár hónapban Dóri egyszerűen nem tudott kakilni. 4-5-6 naponta sikerült, de akkor is csak kúppal.
Amit el lehet képzelni, hogy hajt, mi mindent kipróbáltunk. De vagy nem ette meg, vagy semmi hatása nem volt. Már a rokonságban mindenki azon gondolkodott, hogy mi hajtaná meg szegényt. Ha egy kis időm volt, a neten mindenhol az ezzel kapcsolatos témákat kerestem.

Legutóbb már kúppal sem sikerült. Kapott egyet egyik nap, de semmi. Másnap mégegy. Semmi.Kép Már éppen apát hívtam, hogy mikor ér haza, vigyük el a kórházba egy beöntésre. Letettem a telefont, és 5 perc múlva megoldotta a lelkem, hogy ne legyen kórház a vége.Kép Mivel puha volt úgy döntöttem lesz ami lesz, én kivárom mikor kakil magától. Ugyanis a kúptól már annyira félt, hogy a fenekéhez alig lehetett nyúlni, mert rögtön sírt, hogy nem kell kúp.
Szóval kivártam és 6. nap este megoldotta egyedül. Kép Ez hétfőn volt, azóta minden nap kakil, van olyan amikor napi 2-3-szor is.Kép Szerdán tüntetőlegesen vele dobattam ki a kúpot a kukába.Kép Vagyis a kúpos dobozt.Kép Remélem nem lesz szükség többet a tartalmára.
Ami változás van az étrendben, hogy nem iszik teát egyeltalán. Állítólag az fog. Na ő pedig borzalmas sokat megivott. Ezenkívül minden nap kap a joghurtba két teáskanál zabpelyhet és pár szem lenmagot. Nem mondom, hogy örömmel eszi, de legyűrjük.Kép A tea nagyon hiányzik neki, de kicsit félrevezettem a gyereket bevallom. Csináltam teát, de csak citromlevet tettem bele és úgy adtam neki. Mivel nem volt jó íze, azt mondtam, hogy megromlott, mert nagyon meleg van. Elhitte szegény és így nem sír érte. Viszont vettem neki azt a Milupa instant teát, amit ő "babás teának" hív és ha nagyon teázni akar, akkor megelégszik azzal is.
Hát ennyi.Kép

Anyapoc!
Kocsi miatt részvétem.Kép Ugye milyen természetes, hogy van? És ha nincs mennyire tud hiányozni.
Vonatozás, hogy sikerült? Élvezte Bulcsú?

Béka nő a hasadba: édes!Kép

Énekhez ezt írtad legutóbb:
"Én is meghallgattam ám Dodót!És nagyon tetszik!Vagy már írtam?Nagyohn kezdek hülyülni.... "
Semmi gond, inkább többször mint egyszer sem, azt szokták mondani.Kép
Azért köszi!KépKépKép

A bilizéssel szerintem ne izgasd magad. Szerintem a bölcsiben rá fog szokni. Laikusan gondolkodva, az óvonőknek is könnyebb ha nem kell pelusozni.

Veszprémben legközelebb dudálunk.Kép Tényleg nem tudtuk előre.

Áfonya!
Nem félek.Kép Ha apa nem félti, akkor én is nyugodt vagyok.Kép Az ajtón meg azért nem féltem, mert bár a képen nem látszik, de apa ott volt mellette.Kép

Bera!
Köszi!
Ha tudom előre, hogy felétek megyünk szólok. Győrnél is csak azért Sheilának szóltam csak, mert vele vagyunk olyan viszonyban, hogy 2-3 órával előtte is szólhatok.Kép

Zsuzsa!
Most itt gratula a kislányhoz.KépKép Ha lányos tanács kell, csak szólj.KépKép

Bringa!
Sajnálom, hogy a dokival így jártál. Persze őt is nagyon sajnálom. Borzalmas tragédia ez.Kép
Remélem a többi tragédia amit írtál azért nem közeli hozzátartozókkal történt.
Hannának jobbulást és ezer gyógypuszika neki.

K.

Ui: új kép van a profilomban...Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata

Ez a kakis sztori nem semmi.Azért mesélek én is vmit.Amikor fent voltunk múlt héten Apánál,bementünk a DM-be vásárolni és Bulcsú meglátta a bulátát a polcon,amit kiskorábansokszor evett és kérte,hogy vegyünk.Vettünk is,jóízűen eszegette minden nap.És persze mivel járt?napi 3szori kakávalKép!Szt ha Dodó megeszi,adj neki naponta és garantáltan nem lesz baj.Annyi a rost benne,hogy az biztosan rendbe teszi a kis hasát...Csak túlzásba ne vigyétek,mint miKépKép!
Repülőskép és profil kép is nagyon jóKép.Nagyon tetszik Dodó haja!Olyan nagylányos!
Vonatozás nagyon jól ment,minden rendben volt,csak Apa aggódott,hogy ez mekkora teher nekem,de nem hitte el,hogy nem!Kép.Azóta metrózni akar egyfolytában Bulcsú,de azért hozzáteszi,hogy csak Pesten van.Lehet,hogy jövő héten is azzal megyünk,mert nem lesz kész a kocsi(és tényleg olyan természetellenes,hogy nincsKép),csak akkor nem tudok tortát felvinni,hogy szülinapozzunk..KépPedig már mindent úgy elterveztem.De lehet,hogy bevállalok egy hűtőtáska-cipelést isKép!
Pelus/bili:most nem nagyon téma nálunk,bár ha meleg van és leveszem róla a pelust,akkor olykor belepisil a bilibe.De a múltkor elhagytuk a kaki elejétKép!Majd belejön,ahogy eddig mindenbe .Egyik napról a másikraKép!
Fürdő milyen lett?Én is most csinosítgatom(még jó,hogy el akarunk költözni),varrtam a mosdó alá eltakaróakármit,meg a türköt is kidiszítettem.Majd csinálok róla képet.

Zsuza

Itt is gratula a kislányhoz!
Na,nekünk egyre jobban hiányzik Apa,főleg,hogy már csak egyszer megyünkKép.Mindig elő kell szedni az igazolványképeit,és azzal játszik,puszilgatja.És mindent Apától kaptunkKép.A kishajó,amit tényleg tőle kapott,pedig szent és sérthetetlen...És mindenhová visszükKép.
Bringa

Most olvastam,mi volt HannávalKép.Jobbulást!

Puszi

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép

D.V.B!KépKépKép

Kérlek, ne haragudj, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, mentségemre igen sok minden összejött mióta találkoztunk...

Nagyon boldog vagyok, hogy itt jártatok, igazán csodálatos emlék az a napKépKépKép

Dodó tündéri volt, Melissa azóta is emlegetiKép
Remélem lesz azért még ilyen alkalom...és máskor is szólhatsz 2-3 órával előtteKép

Örülök, hogy Dodónak ízlett a kuglóf, és Zsuzsa írta, hogy lehet nyilvános is a recept, ezért ide írom : Hozzávalók: 28 dkg rétesliszt ( Vitamill búzacsírás a legjobb ), 28 dkg porcukor, 3 db tojás, 14 dkg Ráma, fél cs. sütőpor, 2dl tej (langyos ), kakaó és mazsola ízlés szerint.

A porcukrot és a 3 tojás sárgáját a Rámával kikeverjük, egy másik edényben a réteslisztet és sütőport összekeverjük.
Ezután a langyos tejet és lisztes keveréket felváltva adagolva hozzákeverjük a porcukor-tojássárgája-Ráma trióhoz, majd a felvert tojásfehérjét is hozzáadjuk.
Ezután a tészta kb. egyharmad részébe keverjük a kakaóport.
a kuglóf formát kivajazzuk-lisztezzük, majd a tésztát felváltva hozzáadagoljuk, a tatejére sárga tészta kerüljön. Mazsolát ( előzőleg beáztatrott ) ízlés szerint szórhatunk bele.

Előmelegített sütőben megsütjük, kb. 50 perc alatt készül el. Az első tíz perc mgasabb hőfokon, a többi közepes lángon történjen.
Nyitogatni a sütőt csak a vége felé szabad, ilyenkor villával, v. késsel ellenőrizhetjük, hogy megsült-e már. Jól felpúposodik a sütőportól, és isteni az illata ( meg az íze. )


Kakaügy: ugye mennyire tudunk aggódni a törpékért??
örülök, hogy Dodó rendbejöttKépKépKép

sajnos Melissáról ugyanez nem mondható el, katasztrofális a popsija és a puncija (kívül )Kép

itt látom, hogy már lassan egy hónapja küzdünk ezzel a rejtélyes "pelenka kiütéssel".
A múltkori eset után a kenőcstől pár napig javult, majd újra csúnya lett.Kép
Utána a doktornéni felírt egy másik "erősebb" kencét amitől szintén csak átmenetileg javultKép

ma visszamentünk újra, de dokinéni szabinKép
kétségbeesésemben kértem a patikában egy másik recept nélküli krémet, ami így 500 ft-ba, viszont felírva kb. 50 forintba került volnaKép

de ez az utolsó reményünk,ezután már csak a bőrgyógyászat jöhet szóbaKép

ja, és csak alváskor ill. ha megyünk v.hova van pelenka, itthon csak bugyi...még mindig csak akkor szól, ha bepisiltKép


Zsuzsa!Kép

Nahát, micsoda hír!!! Kislány::KépKépKép GRATULÁLOK!

Pussz,

Sheila

Ui: D.V.B! Képek mennek mailbenKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


és Klasszak a kamionos képekKépKépKép
apró kislány, hatalmas járműKépKépKép

Melissa mai szösszenete: megyünk az országúton,
kamion ön másik sávban: "Anya vigyázz jön kamijon"

A múlt pénteken volt egy negatív kamionos sztori:
állunk a pirosnál, csúcsforgalom...
egyik sáv egyenes, másik balra kanyarodó...
én a balra sávban igyekszem épp felzárkózni a kis Puntómmal, Melissa hátul, Patrik mellettem...mellettünk az egyenes sávban Mol feliratú, üzemanyag szállító kamionKép
épp a közepéig érek, mikor gondol egyet, index és húzódik az én sávomba...mögöttem tömeg, balkéz felőli egy sávban épp zöldet kapnak az autók, jönnek folyamatosan...dudálok, mert már a forgalommal szemben állok, kamion nyomul át továbbra isKépKépKép
ráfekszem a dudára, ekkor VÉGRE BELENÉZ a visszapillantóba, és visszamegy a helyére lassan...dühömben mutatom, hogy hülye...erre
kidugja a mocskos kezét középső ujjal felfelé mutatva...KépKépKép

mit gondolt majd életveszélybe sodrom a két gyerekemet, mert ő későn ébredt, hogy rossz sávba állt???KépKépKép
ráadásul, ha akartm volna sem tudtam volna beengedni magam elé a kb. 15 m-es monstrumot, mert akkora dugó volt...Kép((
azért örülök, hogy kerülni kényszerültKépKépKép

kár, hogy nem mindenki olyan, mint a Te párod, sajnos vannak ilyen selejtes figurák is az utakon,
a JóIsten óvjon mindenkit tőlük!!!

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Zsuzsa
Itt is kívánunk kicsi fiadnak sok-sok boldogságot! Kép Kép
bringáék


Beraknék valami szép figurát is, de nem megy, mert kiakad a gépem...
bringa
 
 


Zsuzsa!KépKépKép

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK ELŐDNEK!KépKépKép

Sheila&MelissaKép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Zsuzsa

Boldog Szülinapot Elődnek!
Kép

anyapoc
 
 


Zsuzsa

Jók a képek!És milyen nagy fiú már ElődKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

D.V.B!Kép
Na végre!Kép
Már azt hittem... Szóval mindegy mit hittem...Kép
Tudod, hogy Dóri kit emleget? És most meg ne haragudj, de nem Melissát. Patrikot.Kép Nincs olyan nap, hogy ne kérdezné meg: "Anya, hogy hívják a nagyfiút?" Mondom milyen nagyfiút? "Hát aki számítógépezett." Mondom Patrik. "Ja igen, Patjik."
Viszont ha visszakérdezek, hogy na, szerinted hogy? Akkor vigyorogva jön a válasz, hogy "Patjik!"
Nem tudom miért maradt meg benne ilyen mélyen. Jó, most jöhetne a közhelyes válasz, mert helyes kispasi.Kép De nála ugye ez még egyeltalán nem számít.Kép

Kaki ügyben tényleg rendben vagyunk. Minden nap van azóta, van amikor naponta 2-3-szor is.
Viszont rájöttünk, hogy mitől. A paradicsomtól. A múlt héten nem volt itthon pari vagy két napig, kaki sem volt. Mióta megeszik napi fél parit, minden rendben. Ha én ezt tudom... De hát hiába erőltettem volna ha eddig mindig kiköpte. Egyik napról a másikra megszerette. Egyik nap még be sem kapta, másik reggelinél pedig ő kérte és azóta is eszi. A fene sem érti ezt a gyereket.Kép

Kuglóf receptet köszi!Kép Majd referálok.Kép

Melissával kapcsolatban, ha rámhallgatsz elviszed bőrgyógyászhoz, és kérsz egy allergia vérvételt. Kézfejből veszik és nagyon hamar megvan. Ez már szerintem nem sima kiütés. Nem figyelted még meg, hogy nem erősebb vagy több-e a kiütés néha? Nem köthető valamilyen ételhez, italhoz?
Szerintem ne várj vele! Főleg így, hogy már nem is állandóan pelusozod. No meg ha már a kis puncija körül is van. Nehogy beljebb terjedjen. Tudod, ő már nem a kisfiad. A kislányod. Nehogy rosszabb legyen a helyzet és esetleg a fájdalmas pisilés miatt visszatartsa.

Ja, a pelusmentességhez hatalmas gratula!!!KépKép
Fog az menni! Amilyen ügyes kis csajszi, hamar elhagyjátok ti is végleg a pelust!Kép

Kamionos sztori:Kép És, hogy még be is intett, nem semmi.
Nekem is volt egy sztorim kedden, bár én koccantam is. Szerencsére csak a műa. lökhárítók értek össze, de még csak meg sem repedt egyik sem.
Akkor leírom én is, mert apa mint kamionos azt válaszolta rá amikor elmondtam neki, hogy "b.dös b.rom"Kép
Két sávon megy a forgalom. Én a külsőben. Nem siettem, négy gyerek ült a kocsiban. Lámpa előtt kamion előttem beleáll a fékbe és abban a pillanatban kiteszi az elakadásjelzőjét. Jó én is hibás voltam, mert ha elég a köv.táv akkor semmi gond, de én nem tartottam be.Kép Szóval én is blokk, kormányt kapom balra, de nagyon nem tudom, mert a belső sávban jön a forgalom. Egy személykocsi hátsó lökhárítójának jobb oldalát súroltam az én bal elsőmmel. Kiszálltunk, semmi nem látszik, elnézést kértem a pasitól. Szerencsém volt, hogy ő is látta mit csinált a kamionos. Mire gyorsan visszaültünk zöldre váltott a lámpa. Kamionos a külső sávból lazán elkezdett kanyarodni balra. Nem számított, hogy a belső sávban is elindult a forgalom. Na volt ott ám dudálás, de még anyázás is rendesen. Persze nem tőlem. Én még kissé meg voltam szeppenve a kocc miatt.Kép

Azt mondod nem mindenki olyan mint az én párom? Nem tudom milyen ha nem ülök mellette...Kép
Azt persze tudom, hogy nem agresszív. Ha hülyeséget csinál, beismeri és elnézést kér, nem beint. Ebben biztos vagyok.Kép

Zsuzsa!
Kicsit, nagyonKép megkésve:
Kép[color=#0000ff][i]Kép
Képek nagyon édesek! De milyen szülők vagytok Ti? Csak egy nap kap a gyerek tortát? Ő tudja, hogy még szerdán is járna.Kép

Bringa!
Ici-picit megkésve:
Kép[color=#ff0000][i]Kép
Tündéri a kép a profilodban...KépKép

Anyapoc!
Köszi a bulátás tippet.Kép Vettem is egy csomaggal. Annyira nem nyerő, mert vagy 5 db-ot evett meg, de kipróbálom majd ha nem lesz itthon paradicsom (feljebb Sheilának írtam róla). Legfeljebb a szeme elé rakok egy kistálba, hátha elrágcsálja.
Tényleg, ti holnap ünnepeltek!Kép
Akkor Ti sem maradtok le:
Kép[color=#0000ff][i]Kép
Mikor mentek apához? Végül vonattal mentek? Hűtőtáskával?Kép
Képzeld, még Dóri sem ült vonaton. Kedden elvittem a 4Kép lányt kisvonatozni. Végigmentünk a Lillafüredi kisvasút vonalán. Ne tudd meg Dóri, hogy élvezte. Persze az alagútban meg volt szeppenve amikor a nagyobb gyerekek sikítottak, olyankor bújt hozzám. Úgyhogy el bírom képzelni Bulcsú mennyire élvezte a vonatot és a Metrót.Kép

Fürdő egész jó lett. Sőt, mások szerint, mintha festő csinálta volna.Kép Olyan kedvet kaptam a festéshez, hogy most a lányok hálószobáját akarom kifesteni.Kép Csak félszoba, ráadásul ott az erkély ajtó-ablak, van rajta egy sima ajtó, van egy kétszárnyas ami a nagyszobába nyílik, úgyhogy nem sok festeni való lenne rajta. De mivel fehér a fal, most eldöntöttem, hogy megcsinálom citromsárgára.Kép Sárga alapon nagy macimintás a falvédő, kék alapon nagy macimintás a sötétítő, szerintem menne hozzá. Azért majd előtte lefényképezem a szobát vagy két nézetből és a Photoshop-al megnézem, hogy megy hozzá a citromsárga fal.Kép
A mosdó alá milyen eltakaró akármit varrtál? Megnézném...Kép Hátha koppintok...Kép És a tükörről is jöhet a kép. Nekünk is sima tükörlap van csak ott. Igaz jó nagy, így is szép, de hátha szebbé lehet tenni...Kép

Húúúúúú, jó hosszú lettem.Kép
Mentségem, hogy régen voltam itt. Mindig van valami dolog itthon. Most a lányok szobáját akarjuk egybenyitni a nagyszobával. Az ott áll üresen, senki nem használja. Külön menni nem akarnak, így megoldjuk, hogy az egyik szobában csak alszanak, a másikban lehet játszani, tv-zni, számítógépezni. Úgysem alszik nálunk kéthetente vendég. Ha meg jön valaki, szerintem nem fog rosszat álmodni egy macimintás szobában sem.Kép
Viszont a bútormozgatáson kívül minden rám marad, mert apa ugye nincs csak hétvégén.Kép

Ennyi...
Jó éjt!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata

Köszi a köszöntéstKép,szülinap hétvégén lesz,remélem,jobb lesz,mint az első voltKép.

El tudom képzelni,nálatok is milyen sikert aratott a vonat!Kép(ott egyzsr én is vonatoztam pár éveKép)Az alagútnál Bulcsú is meglepődött,de fontosabb volt,hogy olyankor égett a lámpa,és azt el kellett mondani legalább 100szorKépKép!A metróról ne is beszéljünk...Kép!Szt vidd oda is a lányokat!
Örülök,hogy kaka ügyben minden rendben,a pari is azért jó,mert rengeteg benne a rost,még ha nem is látszik...KépEzek szt ez bevált...télen gáz lesz,de majd Apa túlórázikKép!
Mi meg bölcsisek vagyunk ám két napjaKép!
Festés: ugyan mit neked egy kis bútortologatásKép!Nem olyan nagy ügy az!Azért a sárgánál vigyázz,mert ha rendes fény van,nem biztos,hogy uúgy mutat,mint képen.Egyébként a lányokhoz én inkább napsárgát képzelek el,de a lényeg,h meleg sárgát..De ez az én ízlésemKép!De nagyon kíváncsi vagyok!Egyedül szoktad keverni a színt,vagy megcsinálják?
Fürdő:
tükör
mütyürökkel
mosdótakaró
csempére festett képek,amik nem látszanakKép
WC,amit még így sem használunkKép

Na persze lehetne ez sezbb is,ha néhány nm-rel nagyobb lenne és tényleg szoba lenneKép!De attól messze vagyunk!
Na megyek,mert korrepetálnom kell!

Puszi!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Ejnye-bejnye, Kata, mi már le vagyunk...!!KépKép

Szia!
Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

Itt is kösziKép.
Ünneplés holnap lesz,rendeltem tortát,meg egyebeket,jönnek anyukámék,de Apa sajna nem lesz itthon.
Költözés:sorházba szeretnénk,de attól fog függni,hogy kapunk-e kintről kölcsönt.Eddig úgy néz ki,hogy igen és akkor tavasszal költözni akar a férjem...én meg nem tudom,demuszáj leszKép!
Korrepetálás:pótvizsgára készítettem fel egy gyereket,átment és még dícséretet is kapottKép.(ez volt nekem az eslő)
Bölcsi:utsó kát napon ott is aludtunk,minden rendben volt,rendesen eszik,csak keveset alszikKép.
Veletek mi a helyzet?(itt is megkérdem).
Nagyon eltűntélKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Gratula a bölcsihez.Kép
Olvastam róla más topicban és le a kalappal Bulcsú előtt, hogy milyen ügyes. Az alvás is ki fog alakulni hidd el, ha majd korábban keltek és korábban mentek. El fog álmosodni délre.Kép
Neked nem fáj, hogy ott kell hagynod? Nekem Dancsi járt bölcsibe két és fél évesen, de még mindig emlékszem (pedig annak már 7 éve), hogy a szívem szakadt meg amikor ott kellett hagynom. Pedig neki aztán baromira tetszett.
Festés: még nem fogtam hozzá, még csak terv. Ma megcsináltuk apával a bútortologatást, úgyhogy egyben a két szoba a csajoknak.Kép
A színt nem tudom, hogy szoktam keverni.Kép Életem első festése volt most a fürdő és a WC. Mivel elég jól ment és tetszett is a munka, azért gondoltam, hogy megpróbálom a szobát is.

Más: a tükröd szuper lett!Kép Nagyon ügyes vagy és nagyon ötletesen megoldottad. Én ugyan szalvétában gondolkodtam, de ez mégjobb.
A függöny is nagyon klassz. Nekem is kellene valami hasonló. Mivel fogattad oda a mosdóhoz? Jól látom, hogy valami öntapadós akasztó?

Zsuzsa!
Nagyszobát most már használjuk. A három szobából egy volt a miénk, egy a lányoké. Úgyhogy a nagyszoba csak volt.Kép Most a lányok játszója lett. A kicsiben alszanak, itt játszanak. Kell még csinosítgatni képekkel, függönnyel ami igazán gyerekmintás, de ahhoz már nem kell apa. Majd a télen lesz rá időm.Kép
Utazás nem megy neked? Ne is csodálkozz!Kép Nem is olyan sokára lesz elfoglaltságod tuti! Nem győzöd majd kapkodni a fejed két gyerkőc mellett.Kép Bár neked ott van anyud is, gondolom azért ő mégiscsak nagy segítség, nem?

Ditta!
Dehogy, dehogy!Kép
Csak olyan sok lemaradásom volt mostanában, hogy nem győzöm utólérni magam. Annyira kiestem a beszélgetéseitekből, hogy csak na. Úgy meg nem fogok odaírni, hogy na, sziasztok, ez+ez van velünk, talira én is mennék, stb. Ez nem az én stílusom. Ha beindul a suli, utólérem magam remélem ott is.
Azért köszi, hogy hiányoltál és, hogy benéztél ide!Kép Baromira jól esett...Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata

KösziKép.Tudod,nekünk volt 1 év előnyünk,mert 1 évig játszóházas volt Bulcsú,hetenteegyszer ott hagytam,amikor csak 1 órám volt a suliban,aztán mentem érte.Így tényleg nem volt nehéz.
Most nem volt nehéz ott hagyni,akkor volt iszonyatosan rossz,amikor visszamentem dolgozni.Pedig anyósommal itthon volt,de akkor is szörnyű érzés volt az elszakadás.Ez tartott 1 hétig,iszonyat lelkiismeret-furdalás,hogy itt hagytam stb...De aztán szépen rájöttem,ha 3 évesen hagyom itthon(oviban),akkor is ezt érzem,ez az elszakadás mindenképp nehéz.És szépen megbékéltem és igyekeztem,hogy amikor itthon vagyok,akkor a lehetőlegtöbbet és a legtartalmasabban legyünk együttKépKépKép!
Nagy előnyei vannak a bölcsinek,mert ugyan még csak 3 napot ebédelt ott,és azonnal egyedül(itthon nem volt jellemző és persze én nem erőltettem(eszembe sem jutottKép)),azóta itthon is egyedül eszik mindent,és olyan ügyesen a tányérfölé hajolKép.
A szobáról majd fényképet csinálj,mert kíváncsi vagyok(hakész leszKép)!
A tükör ötelt nem az enyém,egy Praktikában láttam hasonlót,azt használtam fel,de azért kösziKép.
Igen,öntapadós akasztók,jól bírják szerencsére,így bmikor le lehet venni.Az ugyan nem látszik a képen,de a függöny széle zsinórozva van és uilyen zsinórból vannak az akasztók,a gombok tartója és a gombok akasztója is(csak azért írom ezt le,mert nekem nagyon tetszikKép).
Vannak tök jó ötletek gyerekszoba díszítéséhez a Praktikában,ha gondolod,küldök mélben egy-kettőt..hamár ennyire ráérszKép!
Apa kamionozik?Kép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép

D.V.B!KépKépKép

Ha itt végzek, küldöm Neked a képeket és levelet is!!!!Cserkész becsszó...KépKépKép

Sajnos rossz szériánk volt megint pár hétig, majd levélben részletezem...Kép
de már igazán megszokhattuk volna a zűrzavaros napokat...Apa itt -ott a kanyarban látható csak, én pedig két hete autó nélkül vagyok itthon Melissával, még vásárolni sem jutok el...Kép

hihetetlen, mennyire hozzászokik az ember a mobilitáshoz, egy éve még el sem tudtam volna képzelni, hogy ennyire szeretek majd vezetni, már elvonási tüneteim vannakKép
még a kamionos és egyéb sztorik sem szegték kedvemetKép

köszönöm a jótanácsokat csúnya popsi ügyben,képzeld csoda történt: nem akarom teljesen elkiabálni, de rendbejött!!!KépKépKép
valószínüleg a Johnsons babafürdető és a nagy meleg miatti befülledés voltak a "főbűnösök",
pár napja vettem egy Ökonetes krémszappant, azóta rohamos a javulásKép

alvásidőn kívül pelenka nélkül van a csajszi, de sajnos gratulációt még nem érdemlünk, mert bepisilKépKépKép pedig amilyen értelmes, biztosan tudja miről van/lenne szó...
a szobájában a szőnyeget nem győzőm sikálni, tegnap pedig a fotel esett áldozatulKép
biliről, WC ülőkéről hallani sem akar...Kép

viszont fantasztikus szösszenetei vannak:
Patrikhoz odamegy, megsimogatja a fejét és mondja: "édes fiam",
én szolidan káromkodva tisztítom a pisit a szőnyegből, kislányom jön, mintha nem is róla lenne szó: "itt van Anya, Hála Istennek! "
az udvaron fájdalmas hangon: " hol van az én Édesapukám? "Kép

Patrik rettentő büszke arra, hogy Dodó emlegeti őtKépKépKép
azt mondta, küldjek Róla is képet, Dodónak, hadd örüljön...Kép

én pedig dicsekszem kicsit: Kata, az én drága D.V.B-m CSODÁLATOS decoupage ( jól írom? )képeket hozott nekünk ajándékbaKépKépKép
olyan helyre tettem őket, ahol mindig szem előtt vannak...egyébként marhára irigy vagyok, mert én ilyen gyönyörű, tökéletes képeket soha nem fogok tudni alkotniKép

Zsuzsa!KépKépKép

Köszönöm az érdeklődésedet , nagyon jólesett!Kép
Popsi talán rendbejön végre...kopp-kopp
Előd ApaImádata még jól is jöhet, míg kórházban leszel, nem?
Nagyon közeleg az időtökKépKépKép
Mi lesz a neve a KicsiLánynak?

Puszi Mindenkinek!

Sheila

D.V.B: képek mennek, most!!Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Kata!

Dobtam fel pár db képet!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia Kata!

Van már "hangunk". Jöttem is Dórit meghallgatni. Nagyon édes! Azóta már biztos sokat változott és még többet tud.
Hozzánk már teljesen hűtlen lettél?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: