Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mikulásnapi talit szervezünk!!!!
Várjuk a javaslatokat és az ötleteket, hogy hol és milyen formában tartsuk.
Az eddigi elképzelés, hogy egy játszóházat bérelnénk ki közösen és természetesen "rendelnénk" egy Mikulást is, aki megajándékozza gyermekeinket ott a helyszinen. Ebben az esetben az lenne a legcélszerûbb, ha az nagyjából egyidõs csemeték egyforma csomagokat kapnának, vagy pedig az összes gyerek egyformát.
December 6. péntek du. tünik a legalkalmasabb idõpontnak, de ehhez mindenkinek egyeztetni kéne az óvodai és iskolai ünnepélyeket is, mert abban az esetben alkalmazkodunk a nagyobb gyerekekhez.

Kérjük jelentkezzetek minél elõbb, hogy ne csússzunk le a helyfoglalásról.

mazsi
mazsi
 
 


SZIA mazsi!

korbe nezek,hogy itt milyen jatszohazak vannak!Es megkerdezem hogy mennyibe kerul! fini
Névtelen
 


Szia mazsi!

Mi szívesen részt veszünk a 16 hónapos kisfiammal a rendezvényen.
jarea
Névtelen
 

 
 

Szia Mazsi!

Igazából minket is érdekelne ez a mikulás party.Kép De Hanna akkor még csak 1 éves lesz. Ha túl kicsi szólj és akkor majd jövõre.Kép

Azért én is szétnézek játszóház és "bér Miki" ügyben.KépKép

Tikk
tikk
 
 


Szia mazsi!

Mi is szeretnénk mikulásozni Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia mazsi!

Mi is szeretnénk elmenni a Mikulás napi rendezvényre! (Bence még csak 14 hónapos, nem gond?)

k-fk
kfk
 
 


Szia Mazsi és többiek!

Kíváncsian várom a fejleményeket!
Mikor, hol, kivel, mi várható!
Pá:

zerko
zerko
 
 


Sziasztok!

Az, hogy a babák mennyi idõsek egyáltalán nem számít, hiszen az 1 éveseknek is van lehetõségük a játszóházban a játékra, legfeljebb õk még nem értékelik a "Mikulást"!
Tehát a tali nincsen korhatárhoz kötve, bárki jöhet korra és nemre való tekintet nélkül:-))))
Kérlek benneteket, hogy irjátok oda, hogy elvileg az idõpont megfelel-e mindenkinek.
A játszóház ügyben pedig, ahogy tudunk konkrétumokat, hogy hány fõre számithatunk, rögtön jelezzük nektek.

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Bocsi lányok!

utóiratként elfelejtettem odairni, hogy megköszönnék minden ötletet és segitséget!!!!!!!

mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Mazsi! Mi is szívesen mennénk. Az idõpont elvileg jó, de az oviban még rákérdezek. A helyszínen meg egyéb segítségen gondolkozom.Kép

Cory! ha ti is jöttök, mi sem leszünk túl fiatalok.Kép

Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

mazsi: az idõpont jó Kép

Andi: Kép Tikk Hannája még fiatalabb KépKép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi is mennénk, és az idöpont is jó.

cscs
cscs
 


Halihó!

Elvileg mi is ott tudunk lenni, de az oviban és az isiben még megkérdezem azért.

Judit
JéJé
 


Sziasztok!

Mi is csatlakoznánk a Mikulásos bulihoz! Kép

Incsi és Vica
vica
 
 


Drága húgocskám!
Ha csak itt fogadod el a jelentkezést, akkor kénytelen leszek itt jelentkezni! Kép
emesee + 3 gyerek

Így jó? KépKépKép
Emese
 


Szia mazsi!
Tök jó az ötlet, bár mi még nem bizti hogy megyünk, mert keresztapuékhoz is akkor szokott jönni a miki, de majd egyeztetek!
A helyügyben meg csak annyit, hogy én valószínünek tarom hogy általában a játszóházak ebben az idõpontban szerveznek saját bulit? vagy nem? Esetleg óvodai terem??
Maajd körülnézek én is!
Puszi: TR
Névtelen
 


mazsi!
Vinnék három gyereket!
Hova is? Mikor is?
Megkérdezem az iskola tornatermét, ha egy SzIP közeli találkozóhely jó lehet!
McR
Névtelen
 



Sziasztok!
Nem is olyan rossz ötlet ez a mikulásos dolog én szivesen megnézném de hol lenne ez konkrétan
Ha akarjátok elvállalom a mikulás szerepét eddig sokszor megkértek rá az iskolában még jelmezem is van hozzá...
de ha akarjátok megdumcsizzuk na jó tervezgetést mindenkinek :-)
Névtelen
 


Megdumcsizhatjuk, de kivel is???????

mazsi
mazsi
 
 


Kedves Névtelen Mikulás!
Elárulod a kiléted ill. a holléted?
Mazsi: és mi lenne az ajándék?
TR
tóthrita
 
 


Sziasztok!
Hely, ahol lehetne várni a Mikulást!
Herman Ottó Ált. Isk. (XIII. Radnóti Miklós utca 35.)
Ez a Margit-híd pesti hídfõ és a SzIP között kb féluton van.
Lebeszéltem igazgatónénivel.

December 6án délután 4tõl miénk a tornaterem!
A babanetnek nem kell fizetni érte!

Kérem a véleményeket!
McR
Névtelen
 


Nekünk tökéletes lenne!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Még csak most találtam ide.
Le ne maradjunk!
3 gyereket vinnék.

Az ajándékokat hogy gondoljátok?
Szerintem lehet egyforma csomag mindenkinek.
A mikulás ajándékának szerintem mindenki örül.
Valamilyen játékokat is kellene vinni , vagy valamilyen játékokat kitalálni a nagyobbaknak apró jutalmakért.
(persze mindenki gyõztes lesz )
Segítek amibe tudok. Ajándékok beszerzése stb.

És az ajándékok finanszírozása?
Utólag? Elõre? és mennyi?

zkati


Zkati
zkati
 
 


Sziasztok!

Tehát várjuk a véleményeket, hogy mindenki elfogadja-e McRobiék tornateremjavaslatát!!!!!! Ha rendben van, akkor helyet már nem kell keresnünk, viszont valami játékokra szükség lenne, mert valószinüleg a tipegõ korosztályt nem elégiti ki a bordásfal és hasonló tornaszerek megmászása, valamint anyukák idegeit tépõ, versenyfutás a gyerekek után a Mikulás-program keretében.
Szvsz a mikuláscsomagok egységcsomagok legyenek, hiszen az igazi ajándékozás otthon várja úgyis a gyerekeket.
Mi a véleményetek, ha a gyerekek kapnának egy-egy lufit, amit vattapamacsokkal és alkoholos filctollal Mikulásfejjé varázsolnánk???? - ez csak egy ötlet!!!
A mikuláscsomagokat elõre meg tudjuk rendelni, odavinnénk és a "fogadott" Mikulás ezeket osztaná szét a zsákjából.

Várjuk a véleményeket és a további 5leteket is!

sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Nekem tetszik a tornaterem ötlet. A lufi kevésbé, mert Balu fél a lufitól. Legalábbis legutóbb még félt. Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mazsi, McR!
Nekem is tetszik a tornaterem, vihetne mindenki otthonról gurulós v. más hasonló játékot. Ha mindenk csak egyet hoz már az is elég! Ja, és a lufit is remek ötletnek tartom, jókat lehet vele játszani. Balut is megpróbálhatnánk megismertetni a játék örömével! Hátha most megszeretné!!!!!
Ja, és zene nem kéne????????
TR
tóthrita
 
 


Sziasztok!

És ez azt jelenti, hogy 4-kor kezdõdne az ünnepély? Mi csak max. késõbb tudnánk menni, mert a lány akkortájt ébred, és jön még a rutin, meg az odaérkezés. Meddig szándékoztok tartani az ünnepséget?
Ennek függvényében mérlegelek, és még jelentkezem!

Elõre is köszi: zerko
zerko
 
 


sziasztok!

én is jonak gondolom,a helyszint,es a lufit is!És tudnék adni lufit mert nekem van csak valaki csinálja meg!Nemtudom hany darabb szükséges de gondolom 100 elég lesz,ha nem akkor van több is.Jo otletnek gondolom,hogy mindenki hozzon magaval valami jatekot,akar tobbet is.
sziasztok fini
Névtelen
 


Egyetértünk!

MINDENKI HOZZON MAGÁVAL MÉG EGY JÁTÉKOT!

(vagy lufit)
Névtelen
 


Nekünk is megfelel a hely és az idõ is!
Azzal is egyetértek hogy mindenki vigyen játékot!
Mi biztos ott leszünk!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Én még nem is jelentkeztem, csak kotyogokKép
Az egységcsomag alatt mit értetek? Csak azért kérdezem, mert egy 14 hónaposnak nem biztos, hogy jó az ami egy 4 évesnek. Mert pl. az egészen fiatal korosztálynak az édesség sem mehet még.
Egyébként minket is érdekelne a buli, csak az a baj, hogy apuci min. 4-ig dolgozik Gödöllõn, és mire odaérünk, lehet Ti már el is mentetekKép

simine
simine
 


Sziasztok!

Szóval a helyszin akkor mindenki részérõl elfogadva!!!:-)))

Ha 4 órától miénk a tornaterem, akkor jó, ha fél 6-ra rendeljük oda a Mikulást?????????? Erre az idõpontra várhatóan mindenki odaérne. Szerintem max. fél óra alatt lezajlik a mikuláscsomagosztás, igy a picikkel is akár már fél 7-kor el tudtok indulni haza.

Az egységcsomagban természetesen olyanok lennének, amit már az 1-1,5 évesek is ehetnek. Pl. Kinder-tejszelet, vagy Kinder-Pingvin, túrórudi, apró csokoládé. De ha van jobb ötlet, akkor irjátok meg. Én megpróbálok egy árat kérni a csomagokra.
Véleményem szerint nem is az a kis csomag a lényeg, hogy meg tudja-e enni egy totyogós, hanem a RENDEZVÉNYÜNK!!
Ha valaki nem akar még ilyen édességet adni a babának, akkor esetleg anyuka, apuka vagy nagyobb testvér is elfogyaszthatja.

A csomagok kifizetésével kapcsolatban tegnap felmerült, hogy hogyan rendezzük a csomagok árát.
Ha megrendelünk x számú csomagot a jelentkezõk számának megfelelõen és utólagos "beszedés" lesz, akkor elõfordulhat, hogy aki mégse jönne el, akkor a kifizetõ nyakán marad a csomag.
Azt az ötletet kaptam, hogy egy megadott bankszámlaszámra fizessük be a csomagok árát vagy pedig postán feladva. VÉLEMÉNYETEK????????

sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Mazsi!

Szerintem mindkettõ jó, talán a postai utalványt könnyebb követni, mert azt megkapod és nem kell a bankba szaladgálni, hogy ki utalt még.
Szóval ha tudjátok hova mennyit kell utalni szóljatok!

A másik a lufik. Hogy szállítjátok a mikulancs lufit bkv-n?? Vagy ott csináljuk meg?, Vagy teljesen nem vagyok képben. A játékokat amiket viszünk ajándékba vigyük vagy ottani játszásra?

Bocsi ha idétlenek a kérdéseim, de sose volt még gyerekem akit mikulás bulira vittem.KépKép

Tikk
tikk
 
 


Szia Tikk!

A lufikérdést megoldjuk biztosan, ha már biztosra tudjuk a jelentkezõk számát, akkor összedugjuk a fejünket és megbeszéljük a tennivalókat és azok megvalósíthatóságát.
A játékot csak játszani kell hozni, nem ajándékba, mivel "csak" egy tornaterem áll rendelkezésünkre, és a lurkók tudjanak mivel játszani.

Ha bármi egyéb kérdésed van, nyugodtan kérdezz, hiszen akkor tanul a gyerek, ha kérdez:-)))))

szia
mazsi
mazsi
 
 


Mazsi!

A postai befizetés azért nem szerencsés (a bankkal együtt) mert nagy a költsége! Mert gondolom nem szeretnél sárga csekket csináltatni! :-)))

McR

(Én majd odaadom személyesen, egy KV mellett!)
Névtelen
 


McR!

A nem szerencsés megoldást leirtad, de a szerencsést nem!!!!!!!:-)))

mazsi
mazsi
 
 


mazsi!
A szerencsés megoldást egy KVért megmondom! :-))
McR
Névtelen
 


McR, MAzsi!

Rózsaszín postautalvány? Azon rajta van a befizetõ neve és címe és rögötn meg is kapod a pénzt.

A többi választ köszi.Kép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

És az nem oldható meg, hogy a helyszínen is lehessen fizetni lezárt borítékban ráírt névvel, és gyerekszámmal?
Amúgy szeretném megkérdezni, mivel ezek a babók ott enni-inni fognak, hogy elérhetõ helyen van mosdó? Vagy végig kell menni az iskolán? Egyáltalán felengednek oda minket?
Én szeretném, ha ott tudnánk lenni, így számíthattok remélem egy fõ Zsófiára. Max egy kicsikét késünk, de a mikulás csaknem szalad el!
Köszike: zerko
zerko
 
 


Zerko kérdése kapcsán,
a helyszínrõl:

A tornaterem külön épületszárnyban van. A folyosón vele szemben van két öltözõ (ha kell van benne hidegvizes zuhanyzó is :-)) ) és két WC.
Ami nem megoldott (lévén ez iskola) az a pelenkázás. Lehet gondolkodni!

McR
Névtelen
 


Sziasztok!

Remélem, lehet még jelentkezni! Szóval jönnének Laniék (azaz Lani és Barbi), meg szerény duónk, azaz Regi és én :o)

pusssz,
Kriszta
Krisztocs
 


Sziasztok!

Látom haladnak a dolgok.
Ajándékkal kapcsolatban az a véleményem, hogy a lényeg hogy a MIKULÁSTÓL van. Az én lányom egyáltalán nem eszik csokoládát, de mindig nagyon örül neki, ha a nagy szakállú adja oda neki. Aztán úgyis elfogy valahogy a családba.
Szóval szerintem jó ötlet az egyforma mikulás csomag. Feleseges szétválogatni a gyerekeket kor szerint a csomag kedvéért és ahogy õket ismerem a másiké mindig jobban tetszik.

Egyenlõre ennyi.
Figyelemmel kísérem a fejleményeket
zkati
Még valami eszembe jutott az ajándékcsomagok kapcsán. Lehet, hogy elvetendõ, de ígérem nem sértõdök meg, csak egy ötlet. Azéert, hogy ne kelljen pénzt küldözgetni, hogy nem kelljen elõre valakinek finanszírozni az egészet, szóval, hogy ne legyen túl bonyolult. Mi lenne, hogy aki jön az annak megfelelõen ahány gyereket hoz egy-egy mikuláscsomaggal érkezne. Természetesen elõre megbeszélt tartalommal, azért, hogy egyforma csomagok legyenek. Megérkezéskor egy Nagy "mikuásputtonyba" összegyûjtenénk és mikor megjön a Mikulás akkor õ szétosztaná. ???????
Így mindenki kiveszi a részét a munkából és senkinek nem okozunk esetleges többletkiadást, és többletmunkát.
Ez azért islehetne megoldás mert lehetnek okok ami miatt valaki nem tud eljönni, de fizetett elõre, vagy ellenkezõleg nem fizetett, nincs számára csomag de mégis jönne.

Másik dolog ami eszembe jutott, hogy ha lehet a tornaterembe aztalokat rakni akkor lehetne egy közös asztal a nagyobb taliknál megszokottan ahonnan aztán lehetne enni-inni. (szóval olyan batyusan)
zkati
 
 


Úgy látom a vége lemaradt.

Üdv mindenkinek
zkati
zkati
 
 


Zkati!

Az ötlet jó!
Még esetleg azt is el tudom képzelni, hogy csak az összegben állapodunk meg, és mindenki hoz azon az értéken egy csomagot (illetve annyit, ahány gyereket hoz mellé). Berakjuk a zsákba, és szép sorban - ahogy esik, úgy puffan alapon - kiosztja a Mikulás. Mivel a berakott és a kapott csomagok nincsenek egymással közvetlen összefüggésben, ezért nem fog senki sem "nagyobb", sem "kisebb" csomaggal beállítani.

Még egy anyagi "vonzatú" kérdés van! A takarítás!
Vagy nekünk kell kialmoznunk saját magunk után, vagy takarítatunk! Véleményem szerint az iskolai takarítókat biztosan igénybe lehet venni, kellõ díjazás ellenében! Vélemény?

McR
Névtelen
 


Sziasztok!

Mi is mennénk,ha még lehet jelentkezni!Lehet?

Balu mami
Bm
 


Szia Mazsi!
Az ötlet nagyon jó. Az én gyerekeim már nem hisznek a Mikulásban. Ennek ellenére a csomagot mind a mai napot szeretik. És nem csak dec 6-án. Ha valamiben segíthetek szólj. (pl. lufit fújni,...stb.)
fryczy
fryczy
 


Sziasztok!

A rendezvényre gondoltatok vmilyen rágcsálnivalót és innivalót a gyerekeknek?
jarea
jarea
 
 


Sziasztok!

Az ötletet, hogy mindenki hozzon magával annyi csomagot, ahány gyerekkel jön, jónak tartom!:-)) Ha egy mód van rá, akkor gondoljatok arra, hogy azt a csomagot lehet, hogy egy 1-1,5 éves baba fogja éppen kapni, ezért ha egy mód van rá, olyanok legyenek benne, amit minden korosztály meg tud enni.

A batyus megoldásból ne csináljatok túl nagy gondot, mert mindenki hozzon annyi üditõt és rágcsálnivalót, amit max. 3-3,5 óra alatt el tud fogyasztani, kirakjuk egy közös asztalra, és akkor lesz terülj-terülj asztalkám:-)

Most összeirtam az eddig jelentkezõket, és kérem, hogy legkésõbb hét közepéig mindenki adjon választ, hogy jön vagy nem.

Ha tudok viszek egy hordozható cd-s magnót, így akinek van gyerekdalos kazija vagy cd-je, az jelezze.

BM! persze, hogy nem késtél még le a jelentkezésrõl!!:-)))

fryczy! A lufifújás felajánlását elõre is köszönjük, lehet, hogy igénybe is vesszük azt a férfitüdõt!:-)))

Tehát a lista jelenlegi állása:

jarea + 1 gyerek
tikk + l gyerek
cory + 1 gyerek
k-fk + 1 gyerek
zerkó + 1 gyerek - jelentkezésed kérdéses!!????
Andi/andi3/ + 1 gyerek
cscs + 2 gyerek
JéJé + 3 gyerek
Vica + 1 gyerek
emesee + 3 gyerek
TR + 1 gyerek - jelentkezésed még kérdéses volt!?
McRobi + 3 gyerek
Kandi + 1 gyerek
zkati + 3 gyerek
fini + 1 gyerek - úgy hallottam, hogy nem biztos!!
simine + 1 gyerek - jelentkezésed még kérdéses volt!?
Krisztocs + 1 gyerek
Lani + 1 gyerek
Balu mami + 1 gyerek
Zsuzska&mazsi + 1 gyerek

Ha jól számoltam, akkor eddig 31 kis és nagy babóca lenne.

Sziasztok!
mazsi
mazsi
 
 


Mazsi: Andi3+2 gyerek. Bocs KépKépKép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: