Új privát üzeneted érkezett!

Egy gyerekújságban találtam, amit kis fürdőköntösre lehet hímezni. Megpróbálom lefényképezni a hétvégén, de hát akkor is elveszik 3 értékes nap. Na mindegy, ha ilyen csiga vagyok.Kép
Szóval mondanom se kell, hogy gondoltam, hogy egy szinnel végigmegyek, amíg kitart,és ezért lépegettem félkeresztekkel, csak hát olyan kis ügyesen számoltam ki, hogy egy teljes sorral elcsúsztam, szerencsére vízszintesen, de hát így is bosszant. Visszabontani?? na azt már nem. Kép
Szóval marad a retusa..
Így voltam az első Decoupage-olással is aztán mostanra meg antikolt festékkel, meg metállakkal dolgozom. Szóval biztos bele fogok jönni, de lehet, hogy csak télre készülök el a meglepivel. Mindegy, akkor vegyük úgy, hogy kariajinak is készült.
Még1x nagyon köszi, és az igazság az, hogy a kiskocsi emblémába szerettem bele ami oroszul van felcimkézve, szóval ti tehettek róla

Kép
Pusza
Judit
holophernes
 
 


Judit

Kiskocsit nem én raktam felKép!
Én mosom kezeimet!
De azlrt próbáld meg feltenni a képet,mert ha ez alapján el tudom mondani,mit hogy csinálj,akkor legközelebb már nem lesz gondod!

Addig meg hajrá!Egyébként én anyósomnak csinálok egy lámpabúrát keresztöltéssel a szülinapjára és persze már 1 hónapja volt,nem végeztem vele.Lehet,hogy ez meg jövő évi szülinapi aji leszKép!

Szóval Te jobb helyzetben vagy!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Na lányok! Korszakalkotó ötletem támadt. Lássuk:

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha felajánlanánk egymásnak, amink van, és "csereberélnénk". Gondolom, a hétről-hétre megjelenő Keresztöltés majd' mindenkinek megvan, ez nem is akkora kuriózum. De hátha van valakinek nem nagyon féltve őrzött "kincse", ami másnak nincs, és nem sajnálja a szellemi értéket közkinccsé tenni.

Valahogy úgy gondoltam, hogy X feldobná, hogy "ez meg ezem van, és erre meg erre lennék vevő", Y meg jelezné neki, hogy "jé, nekem meg pont ugyanez kellene és nekem van, ami neked kell". Ez a része mehet ebben a topicban, aztán a konkrét részletek (hol hogyan, mikor találkozzunk, mennyi időre adom oda, stb) már priviben. Nem olyan nagyon bonyolult ez, csak becsület kérdése, hogy amit kölcsönadtam, azt vissza is adom. De azt gondolom, hogy épp amiért cserebere-alapon menne, azért lenne garantálva, hogy vissza is jön. És abban sem látok problémát, hogy ha különböző településen élők jönnek össze, mert van Posta is...

azért gondoltam ezt, mert ha sok anyagról van szó, senkitől nem kívánhatjuk, hogy ingyen és bérmentve fénymásoljon, szkenneljen-nyomtasson másoknak, az emilben küldés meg sokszor macerás, a freemail nálam pl. rendszeresen tönkreteszi a küldött képet, és csak bosszúság ugyanazt a képet 4-5-ször elküldeni, hogy egyszer átmenjen. Szerintem kis jóindulattal bejöhet ez az akció, legrosszabb esetben azt mondjátok, hogy nem jó ötlet, felejtsük el.

De én reménykedem, hogy lelhetek jó mintákra, ezért elsőként meg is teszem a magam felajánlását: van egy rakás karácsonyi Burdám, bennük pl. rengeteg karácsonyi minta, pingvinek, fókák, macik, stb, stb. szépen mellékletben, szkennelhető, vagy fénymásolható.
Amit szeretnék, 10-12 éves fiúknak való olyan minták, mint pl. hajó, meg ilyesmi. Nem "bébis", hanem "felnőttes". Van 2-3 ilyenem, nem a Keresztöltésből, de ez kevés. Karácsonyra kéne nekik falvédő, mert a régit már kinőtték.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre ez ügyben.

Cili
Cili
 

 
 

Cili,
tök jó az ötlet!KépKép

(Írj légyszi egy mailt, hogy küldhessek neked hajótKép)!

Én nagyon keresem az Egyptian Man mintáját, Newton magasságmérőt...meg egy csomó mindent mégKép. Nekem van egy rakat mintám letöltve, ezer évig is elég lenne akárKép.

Szila
szila
 
 


foltvarro@vnet.hu

Köszi,

Cili
Cili
 


Szila!

Megkaptam a hajókat, nagyon köszi!!! Gyűlik, gyűlik, ha visszakaptam a kölcsönadott mintáimat, küldök Marianne-újságból szkennelt hajókat cserébe! Viszont nagyon-nagyon szeretném én is a szélmalmosat, ha publikus! ANNYIRA jó! Elküldenéd emilben, mint a hajókat?

Előre is köszi: Cili
Cili
 


Cili

Ha jól emlékszem,akkor a http://www.keresztszemes.try.hu-ra raktam fel hajós mitát,vmelyik haladós részbe.Ha nem,akkor elküldöm e-mailen.Van egy gyönyörű vitorlás.

Na nem Szila hajóját akarom ám kilőniKép,csak ha már belekzedesz,csinálj egy egész kikötőt!Kép

Ha tudsz letölteni és nyomtatni,akkor Tiéd az egész!!!

ANyapoc

anyapoc
 
 


http://www.keresztszemes.try.hu

Így helyesKép

Megnéztem,van kettő is!
anyapoc
 


Anyapoc,

légyszi küldd el emilben, mert nem bírom megtalálni!!! Különben RENGETEG vitorlásra van szükségem, minden mennyiségben!!! Ugyanis 2 db. 11 és 12 éves fiú van, akiknek kell falvédőt varrnom. Az legjobb esetben is 8-10 minta fejenként!...

Ide küldd: foltvarro@vnet.hu

Köszi. Cili
Cili
 


Cili

Elküldöm,de egyszerűbb,ha letöltöd innen,belinkelem az elérhetőséget,elvileg ha rákattintasz,akkor ezek jelennek meg.És csak jobb egérgomb,kép mentése és már kész is!
Gondolom,nehezen tölti le a képeket a géped,nem?

vitorlás

nagy hajó

egyszerűbb kis vitorlások

Remélem,így jó!Ha nem,akkor tényleg elküldöm,de elhet,hogy csak a jövő hónapban,nehogy túllépjem a keretet!KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Tökéletes! Már ki is nyomtattam!
Az volt a baj, hogy valamiért nem engedett be a gépem arra az oldalra. (vszleg a férjem a ludas, mert a múlt héten feltett egy tűzfalat és azóta nem tudok mindent elérni.)

de nagyon köszi!

Cili
Cili
 


FérjednekKép!

Remélem,hogy sikerül megcsinálni!Csak aztán felrakni ám a képtárba,dicsekedhessünk vele!Ha kell más minta is,akkor szólj és belinkelem neked!

Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok!

Jöhetek én is hozzátok kersztszemezni? Feltettem a képtárba egy ádventi naptárat, egy régi karácsonyi Burdából csináltam tavaly. A kapható legnagyobb szemű kongréra csináltam 6 szálas fonallal ( azt hizsem Puppets, vagy valami ilyesmi nevűvel ). A kis kulcskarikákon számozott vászonzsákok voltak, szalaggal átkötve, mindenféle kis mütyűrrel benne ( pl. kisautó, hajgumi, matriva, hűtőmágnes, üveggolyó stb. ).
Nagyon élvezték a gyerekek. Ha valakit érdekel a minta megpróbálom azt is lefényképezni.

Szila!

Nagyon beleszerettem a két kék képedbe! Megkaphatnám őket valahogy?

Panni
panó
 
 


Szia Panni!

Itt is szívesen látunk,közben belinkelem a képedet!KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


anyapoc
 


Anyapoc!

Köszi a linkelést, ígérem én is megtanulom, már kaptam hozzá segítséget.

Panni
panó
 
 


Ez az adventi tök jó, nekem is megvan ez a minta! Egy másik Burdából meg megvan 1-24-ig a számsor, karácsonyi közdíszítésekkel, én is szemezgetek vele.

Cili
Cili
 


Ja, meg olyan télapós mintáim is vannak, amik szintén jók ilyesmire: Télapó rénszarvassal, meg ilyesmik. Kellene egy kis idő, hogy feltegyem őket a képtárba. Csak nincs hozzájuk színkód :-(

Cili
Cili
 


Sziasztok!

Szila,
azota sem ert am ide a Nagy keksegKépKép

A segitsegeteket szeretnem kerni: van egy kep a lanykamrol (itt), ami nagyon hasonlit a "kislany" motivumra. Van valakinek progija, amivel ezt at lehet konvertalni keresztszemesbe? Vagy esetleg valakinek van kesz motivuma, ami hasonlit?

Koszi elore is:
-Afonya
afonya
 
 


Áfonya itt találsz programokat.Én az egyik ilyen konvertálót egyszer elkezdtem letölteni,de nagyon sokáig tartott,így nem fejeztem be.Elvileg működnek is.KépDe azért majd körülnézek a mintáim között!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Keménypapírból készíthető puha textilkeret. CSAK RAGASZTANI KELL!!! Én A/4-esben szoktam csinálni, lehet kisebb, de nagyobbhoz nem tudom, honnan lehetne papírt szerezni. Nem jó hozzá a papírbolti "dipa", az vékony. Valami vastagabb kell, ja, és én ragasztópisztollyal dolgozom, az pillanatok alatt odaragad, jó erős, nem kell nyomkodni.

Cili



KépKép
Cili
 


Cili

Ez nagyon jó!Csak még át kell pontosabban tanulmányoznom!De asszem,letöltöm majd a képet,hogy rendesen meg tudjam nézni!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Pár napja már olvasgatlak titeket, és nagyon megtetszett a munkátok. Még a nagymamámtól tanultam keresztszemezni. Évek óta nem csináltam, de most kedvet kaptam hozzá tőletek.
A kisfiamnak szeretnék majd egy falvédőt csinálni (még nem tudom, hogy milyet), de addig is szeretnék belejönni a gyakorlatba, valamilyen kis kép(ek) segítségével.
Elég sok info van itt a topicon, de teljesen elvesztem benne. Össze tudnátok írni nekem, hogy milyen anyagra, milyen fonallal érdemes dolgozni? És egyáltalán, hogyan induljak el.
(Régen könnyű dolgom volt. Mama mindent elintézett helyettem.)
Még egy kérdés. Beszereztem a Modern Keresztöltés legújabb számát, és majd szeretném a régebbi kiadásokat is. Eddig hány szám jelent meg?
Előre is köszi a segítséget.

Djeszter
djeszter
 
 


Djeszter

Anyapoc keszitetett egy oldalt, ott leirja alapokat es van is jo par egyszerubb es nehezebb minta is.
http://www.keresztszemes.try.hu/


Napocska
napocska
 
 


Djeszter!

Ha jól számolom, 25-27 jelent meg eddig e Keresztöltésből. 350-nel számolva ez már kész kis vagyon... (nekem eddig mind megvan)

Cili
Cili
 


Sziasztok!

Napocska!
Köszönöm a tippet, meg fogom nézni.

Cili!
25-27? Ez rengeteg.
Nincs valami ötleted, honnan tudnán esetleg részleteiben vagy fénymásoltan megszerezni?

Djeszter
djeszter
 
 


Cili!

Kaptam tőled egy mail-t, de nem tudom megnyitni a csatolt file-t. Mi van benne? Esetleg el tudnád küldeni más formátumban?

Djeszter
Djeszter
 


Szasztok!

Tettem fel a képtárba két képet:

Donald kacsa

Minni egér


Ezeket én ugyan gobleinnek csináltam meg, de keresztszemesnek is lehet. Ha érdekel valakit a leírás, szóljatok!

Panni
panó
 
 


Sziasztok!

Vagyok újra én is! Nyaralás alatt megcsináltam egy Vízöntős pohár alátétet, most csinálok egy Skorpiósat, majd ha azzal is készen leszek, akkor felteszem, remélem összejön a felrakás. Ja, meg hímzek egy szerintem gyönyörű epres futóterítőt. Ha készen leszek, azt is felteszem.

Panó!
A Minni egeres képet is felraknád, mert ott is a Donald kacsa van. Egyébként a Donald kacsást én még régebben egy párnára csináltam meg, így ismerős.KépKép

Szila!
Ha minden jól megy, akkor az órás macival a héten készen leszek végrevalahára, és a párommal megbeszéltük, hogy megpróbálja egy igazi óralapra rátenni.KépKép Hétvégén lesz a sógornőm kisfiának a szülinapja, addigra készen kéne lennem. A fiaimnak nagyon nem tetszett ez az ötletem, de aztán levettem őket a lábukról, és megbeszéltük, hogy majd válogatnak a Micimackós képekből, hogy melyiket csináljam meg nekik.

Egyelőre ennyi, aztán majd jövök ám.

Ja, még valami. Szilának kellenének Anchor osztott szálas fonalak. Majd összegyűjti, hogy neki milyenek kellenek, aztán feltesszük ide is a számait a színeknek. Akiknek kellene majd olyan számú fonal az jelezze felém, és akkor nagyker áron beszerezzük. A tavaszi áron még 82,50 volt, de lehet, hogy most emeltek rajta, majd megkérdezem pontosan az árát.

Sziasztok! Zsuzsa

beababa
 
 


Ja, és még valami. Kissé szétszórt vagyok még.KépKép
Puppets fonalaim is vannak, ha valakinek az kell, akkor írja meg a színek számát, és ha szerencséje van, akkor az van is itthon, ha nincs szerencséje, akkor meg beszerezzük ugyanúgy, mint az Anchort.KépKépKép
A tavaszi ára az osztott Puppets-nek 30.- volt.

beababa
 
 


Djeszter!

Nem is küldtem csatolt file-t... biztos megint önállósította magát a net. Szokott ilyet.

:-)))

Cili
Cili
 


nem lehet, hogy vírus?
Névtelen
 


Zsuzsa

hol veszed Te ezeket az óccsó fonalakat?Nálunk 55 Ft már elég régóta..Ja,nem.Mert egy db-ig 45 volt,aztán amikor felkapták a dolgot,akkor lett 55Kép.
De akkor majd én is beszállok a vételbe,jó?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Panni

Nagyon jók a gobelinek!!!Ha tudod,küldd el nekem emilben a mintát és felteszem a keresztszemes lapra!
Egyébként Te is a gép csapdájába estél,látom,mert mindkettő link a Donald kacsára mutatKép.Néha a következő CTRL-C-t nem veszi be,ilyenkor célszerű a másolást használni,mert akkor az előzőt teszi be,mint nálad.Én ilyenkor szoktam ezt csinálni:Kép

De majd én ideteszem Mickey-t!

Szóval Panni Mickey-e

Amúgy látom,jól belejöttél!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Köszi, hogy betetted Panni Mickey-t. Látom, nagyon egyfelé hajlik az ízlésünk.KépKépKép Ez volt a párna másik fele.Kép

Fonal:
Nagyker áron veszem, mert kötősfonalakat is szoktam venni, és a COATS-nál lehet vásárolni nagyker áron vállalkozóival. A vállalkozóimban meg ez is benne van.

Sziasztok Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Aki felé elmaradásom van, jelezze emailben, hogy mit küldjek.Kép

Szóval az Anchor fonalak + színek (amik kellenének nekemKép és hátha másnak is - Zsuzsa, küldjem át mailben is, vagy jó így?)

1) 28 - Raspberry-Medium (közép málna)
2) 29 - Raspberry-Dark (sötét málna)
3) 47 - red (piros)
4) 76 - Dusty Rose-Dark(sötét piszkos rózsaszín)
5) 77 - Dusty Rose-Very Dark (nagyon sötét piszkos rózsaszín)
6) 162 - Blue-Dark (sötétkék)
7) 326 - Orange Spice-Dark (sötét "fűszernarancs"?)
8) 370 - Light Brown (világos barna)
9) 1001 - golden brown, med (közepes aranybarna)
10) 1004 - copper, med (közepes réz)
11) 1089 - Electric Blue/Bright Turquoise-Medium
12) 373 - Hazelnut Brown (mogyoróbarna)
13) 925 -
14) 4146 - Desert Sand-Light (világos sivatagi homok)
15) 185 - Sea Green-Light (világos tengerzöld)
16) 870 - Antique Violet-Light (világos antiklila)
17) 871 - Antique Violet-Medium (közép antiklila)
18) 895 - Shell Pink-Light (világos kagylórózsaszín)
19) 1092 -
20) 20 - Garnet (gránit)
21) 69 -

Hát, nem tudom, hogy a színek mennyire stimmelnek, nagyjából azért igenKép, a számok azok tutik!

Szila
szila
 
 


Cili!

Ez érdekes. Winmail.dat file (1,6 KB). Ez jött tőled.
Na mindegy. Majd futtatok egy vírus keresőt.

Már megvettem az anyagot.
Keresek Micki egeres képet. Tudtok segíteni? Láttam azt, amelyiket most tett fel Panó, de nem ilyenre gondolok.

Djeszter
djeszter
 
 


Djeszter!

A Winmail.dat -tól nem kell megijedni, ez nem vírus! (más csak azért sem, mert 1,6 KB-os vírus nincs,az túl kicsi file.) Ezt időnként - és csak válogatott embereknek - elküldi a hálózat, én is kaptam ilyet. De semmit nem jelent, valami azonosító-féle. Ne törődj vele.

Amikor elkezedtem netezni, az első, amire a párom megtanított, hogy ha ismeretlentől (de lehet ismerttől is) valami értelmezhetetlen, nem várt, pláne csatolt file-os (gémkapcsos) levelet kapok, olvasás nélkül, azonnal töröljem ki, és a világért ne nyissam meg a csatoltat. Ez eddig be is jött, másfél év alatt még nem kaptam be így vírust. Pedig jó sok jött!
De hogy nevessetek egy jót is: Egyszer jött egy "meglepetés!" nevezetű levél, egy számomra ismeretlen nevű úriembertől. Nagy büszkén kitöröltem, néhány nap múlva kidreült, hogy egy ismerősöm egy grafikus srác (csak nem tudtam a nevét) küldte el a szórólapom grafikai képét, amin a foltvarrott dolgoimat szoktam osztogatni, pl. a börzén. Hát a srác állítólag hetekig rajtam nevetett, amikor elmeséltem neki, hogy vírusnak néztem a grafikáját... Tanulság: tessék norálisan megvevezni a levél tartalmát (Subject)!!

Cili
Cili
 


Djeszter!

A Winmail.dat -tól nem kell megijedni, ez nem vírus! (más csak azért sem, mert 1,6 KB-os vírus nincs,az túl kicsi file.) Ezt időnként - és csak válogatott embereknek - elküldi a hálózat, én is kaptam ilyet. De semmit nem jelent, valami azonosító-féle. Ne törődj vele.

Amikor elkezedtem netezni, az első, amire a párom megtanított, hogy ha ismeretlentől (de lehet ismerttől is) valami értelmezhetetlen, nem várt, pláne csatolt file-os (gémkapcsos) levelet kapok, olvasás nélkül, azonnal töröljem ki, és a világért ne nyissam meg a csatoltat. Ez eddig be is jött, másfél év alatt még nem kaptam be így vírust. Pedig jó sok jött!
De hogy nevessetek egy jót is: Egyszer jött egy "meglepetés!" nevezetű levél, egy számomra ismeretlen nevű úriembertől. Nagy büszkén kitöröltem, néhány nap múlva kidreült, hogy egy ismerősöm egy grafikus srác (csak nem tudtam a nevét) küldte el a szórólapom grafikai képét, amin a foltvarrott dolgoimat szoktam osztogatni, pl. a börzén. Hát a srác állítólag hetekig rajtam nevetett, amikor elmeséltem neki, hogy vírusnak néztem a grafikáját... Tanulság: tessék normálisan megnevezni a levél tartalmát (Subject)!!

Cili
Cili
 


Anyapoc
Képezld befejeztem az elefántjaimat!
Igaz, hogy egy kicsit módosítottam a terven, és 3-3 elefánt helyett, két oldalra és középre terveztem meg őket,majd a terv újra módosult, és oldalra lett 1-1 elefáni, és hát a füvet se hímeztem alá, de így is siker volt! Az elefánt az <a href="http://www.babanet.hu/album/main.php?album=823&p=7720759" target=_top>elefánt</a>.
A kedvem nem ment mindenesetre, és ha nagyon megszakadok, akkor még sikerült is volna, de így is jó voll/lett.
Köszi a segítséget, ígéerm még jövök kotnyeleskedni Kép
Judit
holophernes
 
 


Sziasztok!

Djeszter!

Nekem is jött Cilitől ilyen,de semmi gáz nem volt veleKép!Ha ez megnyugtat..

Cili

A többiben pedig teljesen igazad van.Mindent a nevén kell nevezni,akkor nem lehet galibaKép!

Judit!

Nagyon ügyes vagy!És nagyon profin sikerült az elefánt!Már amit láttam belőle!De ha vmit csinálsz,ide is tedd ám fel!És ha tudod,akkor új ablakba,mert amíg letöltődik,tudunk mást is csinálni!Kép
És a képen már az ajándék tulajdonosa volt látható?KépNagyon jó lett a kép is!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
Most nagyon-nagyon büszke vagyok magamra!!! Szóval akkor köszi-köszi. Kép Lehet, hogy ez hiányzott a mai hányadék napomból, és máris jobb kedvre derültem.
Az elkészült művet nem fényképeztem le, de a belinkelt kép valóban a barátnőmet, férjét, és az ajándék boldog tulajdonosát ábrázolja, a 'remekművemben'. Este befotózom mostmár a brossúrát, bár annak láttán lehet, hog ynem lennél ilyen elégedett velem... KépKépKép

Judit
holophernes
 
 


Sziasztok!

Csajok, gyorsan hímezhető, kicsi macskafajet nekem légyszi vki, mert a gyerekem oviba megy és ez lesz a jele! Hiába mondtam neki, hogy pöttyös labdát válasszon! Kép Annyi mintát letöltöttem, de bezzeg macska egy sincs! Jó lenne száröltéssel is, de hogy hogy kétségbe estem.....
Nem elég, hogy ovis lesz, még ez a dög macska is.........

Magdi
Névtelen
 


Judit

Nagyon jó lett,nyugodj csak meg!És ha felrakod a rendes képet,még akkor is tetszeni fog!És nem azért,hogy szép vagy nem(az enyém sem szokott az lenni),hanem mert Te csináltad szívből,saját kezűleg!Én babazsákot akarok varrni az ismerősömnek és arra hímezni,csak még nem tudom,hogy fiút várnak vagy lányt..Kép

Magdi

Mindjárt körülnézek,mi van itthon és ha van,alküldöm,ha nem,akkor belinkelem,hol találsz!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Úgy emlékszem valaki keresett Miki egeret, de most nem találom, hogy ki volt. Mindenesetre tettem fel kettőt a képtárba, csak nem tudom belinkelni, mert valamiért nem működik a jobb egér gombom. Vagy csak béna vagyok?

Panni
panó
 
 


Magdi

Itt egy kicsi cica a képen,ezt úgy variálod,ahogy akarod:
http://www1.uol.com.br/agulhadeouro/materiais/mat48_06_04.htm

Aztán egy picit nagyobb cica:http://www1.uol.com.br/agulhadeouro/materiais/mat48_06_20.htm

Itt pedig többféle,élethű cica képét tudod ingyen letölteni:http://www.dmc.com/eng/default.asp?cat_id=fd3&id=fd3&num=2

Remélem,ebből tudsz válogatni!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Na most már sikerült:

Mikiegér1
Mikiegér2

Ez egy képnek a két fele és kinagyítva jobban látszik!

Panni
panó
 
 


Sziasztok!

Akit érdekelnek az Anchor fonalak, amit Szila felsorolt, szóljon nekem. Másfajta színt most nem tudok hozni, de ha valakinek ezekből kell, akkor síkitson egyet. Úgy néz ki, hogy jövő szerdán megyek vásárolni, utána postán tudom elküldeni a fonalat. Az osztott Anchor fonal 82,50-be kerül egy motring. A posta ktg kb 200.- Ft.

Várom az esetleges jelentkezőket.
Zsuzsa

beababa
 
 


Panni

Át tudod nekem majd küldeni a Mickey egeres képeket emilben?Meg ha van hozzá vmi kis indexkép,ami már kivarrott állapotát mutatja,az is jó lenne!Mert akkor fel tudnám tenni!

Köszike

Amyapoc

anyapoc
 
 


Panni!

Én kerestem Mickey egeres képet. Köszi. Nagyon tetszik.
Esetleg el tudnád küldeni nekem e-mail-ban? Valamiért nem tudom itt kinagyítani, így nem látom a számokat.

Köszi

Djeszter
djeszter
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: