Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Jaj Istenem Orsi ez szörnyű! Az infúziót, amiatt kapja, hogy ki ne száradjon, ugye? Jobbulást neki és kitartást nektek, ne lássa rajtatok, hogy meg vagytok ijedve! Tudom nagyon nehéz ezt betartani, de muszáj.

Én csak annyit írok most magunkról, hogy reggel 7:50 óta most aludt el a lányom (22:10), napközben volt 30 perc Kép szunya és ennyi... Már nagyon kivolt fáradva, de ezerrel pörgött.
Szóval most megyek elteszem magam holnapra, aztán majd mesélek.

Tényleg vigyázzatok magatokra, millió puszi!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Ma se vagyok sokkal fittebb, így csak pár mondat.

Orsi: nagyon sokszor gondolok rátok! Ne ijedj meg, ahmar túljuttok ezen, írtam egy kis emilkét, remélem megkaptad és néhány kéretlen jótanács is van benne, persze nem kell betartani csak hátha tudok segíteni.

Lányok: nem leszek most képes név szerint, mert tegnap is többször fenn voltunk éjjel, így alig aludtam pár órát Kép De talán ma este, mert Matyi olyan szépen elaludt most este, hátha mi is visszatérünk a régi kerékvágásba.

Jó éjt, pussz,Zita
zitus
 
 


Sziasztok,

Megpróbálkozom az írással, aztán ki tudja, meddig jutok...

Először is:
Bence, továbbra is rengeteg sok gyógyítómanót küldünk!!!

Rebi,
Aranyos vagy, köszi szépen az etetőszékes tippet. Ez a fajta nekem is nagyon tetszik, úgyhogy én erre szavaztam. Már csak a férjem szavazata hiányzik. Szoktál ebből a webboltból rendelni? Milyenek? Mert nekem eléggé jónak tűnik elég sok termék ára.

Manóka,
Dehogy vagy önző, hogy végre magadról beszéltél!!! Hiszen mi kértünk, hogy végre mesélj magatokról, és Zsigmondról!!!
Fotót várjuk!!! És van esetleg UH- s képed a pocilakóról? Azt is szívesen megnéznénk!
Imikének szoktad mutatni, amikor Zsigmond mocorog bent? Mit szól hozzá? Olyan kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatosan, hogy hogyan fogja fel egy amúgy is pici gyerek, ha jön a testvére. Vajon érti? Vagy csak akkor érti meg igazán, ha már kint van a pociból, hogy Ő lett a nagy és komoly báty/nővérke?
Hőmérőzés megy (ha nem felejtem el), általában most 37 alatt vok.
Lepcsánka nyammi!Kép
Várnyomásodra nagyon vigyázz! Nekem az utsó hónapban voltak vele problémáim, pedig tökre vigyáztam magamra. Az amúgy elég alacsony vérnyomásom (90/50) felugrott elég magasra (140/..), és ennek a dokim nem igazán örült. Pont karácsonykor (amikor már túl voltunk minden bevásárláson) kellett vennünk vérnyomásmérőt. Tök jó volt, mert amikor kipbóbáltuk az üzletben, és 82 volt a pulzusszámom, akkor az eladó felkiáltott, hogy húúú, az nagyon sok. Mire a férjem közölte, hogy 2 hét múlva szülünkKép Erre az eladó: "Jaaa, hát Ő azt nem is látta, ne haragudjunk. Akkor már érti, miért ilyen magas!"KépKépKép
Azóta ha mérjük, és 72 fölött van, akkor soktuk mondani, hogy biztosan pocakosok vagyunk, csak nem látjukKépKépKép
Norbi diéta. Nekem is el kellene ismét kezdenem a 90 napost, meg a férjem is pedzegeti, hogy jön a nyár, le kéne adnia Neki is a kilókat...
Van egy rakat receptem, ha érdekel. Persze lehet, hogy Neked már mind megvan.

Zita,
Örülök, hogy eljutottatok végülis a nővéredékhez! Az időjósok naponta változtatták meg a hóeséssel kapcsolatos téziseiket...Jééé, az imént még szakadt itt nálunk a hó, most meg sehol semmi. Ki érti ezt?!
Mi volt az a kisebb baleset?
KIpihented magadat az éjjel? Biztosan van valami a levegőben, ami miatt nem alszanak rendesen ezek a menő- manók.

Hajni,
Hogy sikerült az 50. éves szülinapozás? Boldog Szülinapot az anyósnak!!!Torta milyen volt? És mit sütöttetek- főztetek? Alexa hogy élvezte? Mit kapott az anyós ajándékba? Habár biztosan Alexa a legnagyobb ajándék!!!
Az én anyukám is most lesz 50 éves, júniusban. Micsoda kerek dátum, tök jó!
Hogy van az ínyed? Remélem, jobban!

Ági,
Csak nem Nálatok is Zsuzsa a nagyi? Nálunk az apu testvére a Zsuzsa, de nekünk Ő is nagyiként van kezelve, mivel hetente egyszer Ő vigyáz a Dorcira, és Neki még nincs unokája, ráadásul sajnos egyedül van, így felüdülés Neki, ha Dorkázhat. Szóval Őt mentünk ünnepelni mi is szombaton.
Szélvész JoeDaniKépKépKép Viszont még mindig jobb, hogy ilyen eleven, mintha egész nap egy sarokban ücsörögve bámulná a játékait, és meg sem szólalna...Úgyhogy hajrá Szélvész JoeDani!
Ja, nálunk a hintaló neve a Szélvész, de nem igazán illik rá ez a jelző, mivel csiga lassú...egyelőreKépKép
Térdedre most már tényleg nagyon vigyázz!!!!
Poci bérléssel kapcsolatban. Majd egyszer felteszem, hogy mi hogyan adtuk elő az összes nagyszülőnek és dédinek, hogy Dorka hamarosan jön, jó?!

Még a hétvégénkre visszatérve: Szombaton mentünk Zsuzsit köszönteni, és ott voltak a másik nagyiék és a dédiék is. Szerintem mindenki jót aludt éjszaka, mert Dorka mindekit megmozgatott. Még a dédiék is rohangáltak Vele föl s alá a lakásbanKép
Vasárnap Budaörsön voltunk a másik nagyiéknál. Ott ebédeltünk, és mi kimentünk Biatorbágyra, és aztán Törökbálintra is az Outletekbe. Dorkát ott kellett hagynunk (a nagyiék kérésére) Budasörsön a nagyiéknál, így szerintem Ők is jól aludtak most éjjel. Merthogy Dorka jön- megy mutogat, és addig mutogat, amíg meg nem mondjuk, mi az, aztán megy tovább, és csak megy és mondja és mondja, és lépcsőzni akar, és kutyust nézegetni, és táncolni, aztán sihuhuzni, aztán újra táncolni, aztán cicát nézni, sztán mutogatni, aztán inni, aztán....Kép
Az Outletek viszont egyre rosszabbak, legalábbis szerintem. És nem is nagyon vannak már emberek, csak 1- 2 kóválygó emberrel találkoztunk. Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem aki meg tudja venni 40 ezerért a cipőt bent a belvárosban, az nem fog kikoslatni csak azért, hogy 35 ezerért megkaphassa az Outletekben...Gyerekruhák pedig pocsékul néztek ki, legalábbis én tegnap egy jót sem láttamKép
Nem tudom, mi van mostanában gyerekruha terén, de a C&A sem az igazi már. Vagy nincs választék (ez a gyakoribb mostanában), vagy szörnyen néznek ki a cuccok. Persze az is lehet, hogy rossz helyeken járok, de valahogy nem igazán találok aranyos gyerekcuccokat seholKép
Ötleteket viszont szívesen elfogadnék, ha láttok valahol jó kis boltot!!!

Orsi,
Nem mondom, hogy most azonnal, de mihelyt van egy perced, tudósíts Bencéről, mert nagyon izgulunk ám Értetek!!! Vagy küldj egy SMS- t!
Drukkolunk, hogy minden rendben legyen!!!

Puszi mindenkinek, most muszáj mennem, de igyekszem ma még jönni.

Vic
vic
 
 

 
 

Sziasztok!

Orsi
Nagy-nagy drukk Bencének.. de Neked is, hogy el ne kapd Tőle...
Én is írok pár keresetlen jótanácsot... Csengének volt 1 évesen ilyen hasmarsos időszaka.. nem volt brutál, csak sokáig tartott... Tényleg a legfontosabb a folyadék... Nem tudom, hogy a hasmars+hányással mit lehet tenni... Nálunk a hasmenésére a Smecta nem jött be.. viszont a diólevél tea kanalazva igen.. aztán amikor végre elkezdett eszegetni, akkor a NATÚR gesztenyemassza... az fog is, meg nagyon sok benne az energia. Homeo bogyóból meg a China (D30) 3x3, ez vhogy segít a kiszáradás ellen... (Felnőtteknek szokták ajánlani hányásra még a cola-t meg a gyömbért... buborék nélkül... esetleg azt meg lehet próbálni kanalanként... azt hiszem, ilyenkor már majdnem mindegy, mi, csak vmi folyadék benne maradjon... a "felesleges" kalória meg most nem felesleges)

Vic
Onnan még nem rendeltem soha semmit, mi tavaly a KIKA-ban vettük... aztán amikor megint néztük, akkor ott nem volt, és egy barátnőm találta meg ezen a weboldalon... Amúgy most épp azon agyalunk, hogy lehet, hogy nem kell másik, mert CSengus lassan rendesen tud enni a sima székről.. Amúgy ebben a székben az a nagyon jó, hogy lehet külön állítani az ülőrész ill. a lábtartó magasságát, ha nagyobb a gyerek, akkor a derékpántot ki lehet venni, és megcserélve a két lapot rendes székké lehet alakítani... végső esetben rendes felnőtt szék is lehet Kép Az sem utolsó szempont, hogy stabil.. amit a lány időnként művel benne, az agyrém.. de még nem borult fel 1x sem .. Kép Van különben ennek egy drágább (majdnem 4x ennyiért árult) változata is... egy időben itt a babaneten is reklámozták... talán Stoller a márkanév (de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.. a névmemóriám pocsék)... Amúgy itt pl. az autósülés is olcsóbb (nekünk Condord Trimax van)... a Brendonban a legolcsóbb huzattal is 40E volt már 2 éve is...

.. az egyik szökik, a másik visít... muszáj mennem...

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


.. mondtam én, hogy rossz a névmemóriám .. Kép de megtaláltam...
http://www.stokke.hu/index.html

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Rebi,
Köszi, tényleg rendes Tőled, hogy így utánanéztél!
A sógoroméknak is ilyesmi székük van, mint Nektek, de Ők azt a nagyon durva árút vették megKép Dorka már ki is próbálta, tetszik Neki. Már csak egy Kispapi Ámen hiányzik a vételhezKép
Mi nagy "Concordosok"Kép vagyunk, nekünk is Concord Trimaxunk van, pont január elején vettük a leányzónak a Brendonban. Az árát inkább le sem íromKép Viszont szép szürke, és az anyaga is nagyon finom!

Jó hír:
Orsi nemrég írt, hogy Bence elkezdett egy kicsit enni és inni is, és a kedélye is javulgat.
Továbbra is repítjük a gyógyítómanókat Felétek! Hajrá Bence!

Puszi,

Vic
vic
 
 


Rebi,
Első lendületemben ki is néztem magamnak a Stokke Gravity pihenőszéket, mondván ilyet már csak megérdemlek....khmm...khmmm, alszom rá még egyet, vagy pár hetet/hónapot/évet/évtizedetKépKép

Vic
vic
 
 


Vic
A Trimaxhoz érdemes megvenni azt a frottir "ülésvédőt"... nekünk nagyon bejött.. mondjuk takarja a szép huzatot Kép .. de kényelmes és nem utolsó sorban praktikus...
A Stokke-ról talán a kényelmesítő dolgokat érdemes megnézni... párna az ülésbe... (már ha kompatibilis...)... márt hát ugye eléggé fapados Kép
Egyszer láttam a Brendonban is ilyesmi ülést... árban a kettő között volt, és volt fa etetőtálcája... bár emlékeim szerint nem az a gyorsan-megszabadulunk-tőle típus... Kép

Bencének én is további gyógy Kép-okat küldök Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


SziasztokKép

ORsiKép
Hu szegénykéimKép pont elötte irtam neked, hogy de jó hogy kezdtek rendbejönni, erre meg olvasom hogy pont forditva történtKépKép
Danival küldjük a gyógyitó manókat és az örangyalkát hogy vigyázzon rátok, szépen rendbe jöjjetek.

Pont hétvégén láttam a hiradóban hogy teltház van a gyerekkorházakbanKép emiatt a fránya virusos járvány miattKépKép

VicKép
Igen igen, a nagyi Zsuzsa, anyum meg Julianna, igy három nap távlatában mindkét nagyit ünnepeljükKépKép El tudom képzelni, hogy a kiscsalád jót aludt Dorka után, hasonló lehetett a helyzet anyosoméknél is, tuti nem kellett altatót énekelniKép

ZitusKép
Nektek is küldtünk álommanókat, hogy javitsák meg Matyi alvókáját, és végre te is tudj egy kicsit pihenni. Mesélj majd mi volt veletek hétvégén.

RebiKép
Jó felőled is hallani néhaKép Tök jó ez az etetőszék, bár nálunk tuti üres lenneKép a nagyfiu nem hajlandó beleülni 2 percnél tovább, igy a csuzlival történő etetés van nálunk porondon mostKép

HajniKép
Nagyon megértelek a fél óra alvással... ezek a manók összebeszéltek, mert a bulinál nálunk is valami hasonlót müvelt, reggel 7 től délután 5 ig egyfolytában pörgött, mint a gázóra... kemény fél órár kidölt majd egy tizkor tudtuk lefektetni..
Mesélj majd milyen volt, és tehetnél fel egy két képet is ámKép

Mi jól vagyunk, letelt apa szabijaKépKép igy megint kettesben töltjük a napjainkat Danival. Az utobbi két napban elég szépen evett (kopp*-kopp*-kopp), ma reggel is katonázott, vajas kenyeret párizsival, majd egy óra mulva benyomott két kockasajtot is, most alszik mint a bundaKép

puszi
ÁGi


UiKép
Egy kis feladat:

Ha három fiú, három pohár tejet, három perc alatt iszik meg, akkor 60 fiú 30 pohár tejet mennyi idő alatt fogyaszt el.

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Idesüssetek, mit találtam azoknak, akik szeretik a régi jó kis reklámokat:
http://reklamok.gergoke.hu/

Rebi,
Köszi a tippet! Ülésvédőre mi is gondoltunk, fogunk is venni mindenféleképpen!
Stokke tippet is kösziKép

Ági,
küldtem választ, remélem, nem buktam elKép
Nekem a keresztanyám JuliannaKép

Többiek, merre vagytok??!!

Most muszáj mennem, mert ébredés hangjait hallom..., majd még jövök.

Puszi,

Vic
vic
 
 



Helló!

Hát jól le vagyok maradva...
Itt a beigért rövidhajús kép, a szőke boszi a keresztlányom:
Kép

Orsi remélem, már jobban vagytok, sokat gondoltam rátok!
Fogszabályozás nem olyan elvetemült ötlet felnőtt korban sem, csak inkább szokatlan még nálunk Magyarországon. A férjemnek is pont most javasolta a fogdoki, de sajnos nincs rá 300 ezer ft-unk, hogy belevágjunk. Most nekem még lesz egy tömés, egy fogpótlás majd egy fogcsillogtatós módszerrel egybekötött fogkőleszedés. Még ez is egy rakat pénz lesz. De legalább végre megtaláltam a tökéletes fogdokit! Imádom, ahogy magyaráz közben, annyira jó, hogy nem darabárunak tekint! Sajnos most kettő fogat tömött és nagyon meg lett macerálva az ínyem, mondta is, hogy számíthatok egy kis ínygyulladásra a tamponozástól. Hát sajna tényleg begyulladt.
Amúgy kezdem elhinni, hogy egy gyerek, egy fog elvesztése, mert nekem a terhesség alatt tört ketté egy gyökérkezelt fog. Most úgy vagyok vele, hogy még a kistesó előtt rendbe akarom hoztatni mind.

Zita a telefonasztalkás kép tök jó! Én már előre rettegek ettől a felmászok a bútorokra dologtól... Mi az a történet, amit még nem meséltél el? Nem alvás nálunk is megy ezerrel, sajnos hiába adom a Viburcolt...

Etetőszék: nekünk is kisasztallá alakíthatós van, eddig bevált. Én pont ettől a cégtől rendeltem neten, amit Rebi is belinkelt ide, csak akkor még babakocsi.hu volt. Hát nagyon negatív tapasztalatom volt a netes rendelésről, bunkó ügyintézők, tévesztések sora stb. Én azon a véleményen vagyok, hogy ha van kocsi érdemes elmenni érte pl. Mária utcai boltba, minthogy házhoz szállítsák. De azóta már a honlap külleme és a termékek széles választéka is úgy tűnik, hogy színvonalasabb, mint elötte. Most találtam épp ott egy tűzoltós esőkabátot meg csizmát!!! Nem vagyunk ám fanatikusok Kép

Ági képzeld nekem soha sem szokta Alexa húzni a hajam. Akarom mondani tegnapig. Ugyanis tegnap úgy megrángatta, hogy egy marék a kezében maradt. Tisztára meg volt kergülve...
A térdvédőt már én is akartam javasolni Kép

Vic ez a 2 Faces egy együttes név gondolom. Bocsi de nem vagyok valami túl naprakész.
Nasizás nálunk is pont így zajlik ahogy nálatok. Bár a nagyi mindig csokiztatni akarja és megőrülök tőle. Mi kb. egy hete kipróbáltuk a Kinder tejszeletet, apa szerint baromi édes, de Alexa megette. Viszont a lekvártól múltkor még a hideg is kirázta Kép
Sírása: nem vagyunk (kop-kop-kop) betegek, ő ilyen, ha valamit nem kap meg hisztizik ezerrel és sír.

Manóka a menjugate oltást mi is beadattuk. A doki nénink akkor javasolja, ha sokat van a gyerkőc gyerektársaságban.
Olyan jó volt olvasni a kistesó mocorgásos írásodat! Annyira jó érzés, amikor mocorog a poci!
A férjednek amúgy mi a foglalkozása?
Sokszor eszembe jut, hogy vajon egy szülésznő, hogyan éli meg a saját szülését! Ha van időd írnál róla? Annyira szép a szakmád, nagyon irigyellek érte!
Ja és én jún 23-án születtem Kép


Köszönjük a szülinapi köszöntést anyós nevében is! Hát jól meglepődött, mert nem számított semmi ilyesmire. Szombaton egész nap sürögtem, hogy vasárnapra már ne legyen sok dolgom, mert olyan rövid ideig tudnak nálunk lenni, és legalább pár szót beszélgessünk is. Szóval a menü husi leves és szalonnás rakott káposzta volt. Meg összedobtam egy gyümitortát is. Vettünk neki egy nagyon szép csokor szárított virágot. Annyira beleszerettem, hogy majdnem nem is adtam oda Kép A fő ajándok meg egy kenyérsütő volt Kép
Képes beszámoló itt van, lehet, hogy kicsit túlzásba estem a sok képpel, bocsi, de nem tudtam kihagyni őket:

Alexának nagyon tetszett a tüzijáték:
Kép

Ajándékokkal:
Kép

Az van ideírva, hogy... Kép
Kép

Akkor én ezt most eltolom
Kép

Nyam-nyam
Kép



Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük, hogy gondoltatok Ránk!!!

Azt hiszem segitett a telepátia, mert Bence talán célegyenesbe ért a gyógyulás terén.
Tegnap még egész nap ment a hasa, viszont evett és ivott is valamennyicskét és a hangulata egész jó volt, sokat mászkált, játszott. Ma reggel már igen éhes volt és mi sem bizonyitja jobban a "célegyenest", hogy egy pohár joghurtot bevágott. Én zord szülő, gondoltam ez pont elég lesz hirtelenjében, de ő addig sirt, amig meg nem kapta a trudit, amit kinézet magának a hűtőből ... Kép
Nagyon remélem, hogy a hasmarsot befejezte és végre már minden benne is marad!!!

Azt hiszem, soha nem fogom kivánni, hogy fél percnél többet töltsön az ölemben, mert akkor már baj van ... Hihetetlen anyás, apás bújós kismanó lett belőle a pár nap alatt. Most érezte/tudta meg igazán, hogy ki az akire számithat, aki vele van és végtelenül szereti és óvja és félti. Még velem aludt ma éjszaka is, és ahányszor felébredt, hacsak félálomban is, de első dolga volt odabújni hozzám. Napközben is végtelen szeretettel jön és bújik és ölel, és nem csak engem, hanem apáját is.

Bocsi, talán túlérzelgősködtem, de jó volt ezt Nektek leirnom.

Minden tanácsot, javaslatot, tapasztalatot szivesen fogadtunk és fogadunk, mert ezekből sokat tanulhatok. Amikor minden ötletemből kifogyok, lehet, hogy épp a kóla, a szőlőcukor, esetleg a rizsnyák jön be utolsó lehetőségként.

Ezzel elárultam, hogy visszaolvastam ... kissé ugyan gyorsan és sajna az agyam már nem a régi, igy most nem tudok mindenkinek válaszolni. Viszont igérem, hogy mielőtt elutazunk, megpróbálok felzárkózni és válaszolgatni. Kép

puszi
Orsi és Bence, akinek, habként a tortán, megint beindultak az örlői és szenved ... Kép
orsi17
 
 


Sziasztok!

Orsi
De jó hír, hogy Bence jobban van ... Kép Ismerős ez a "bárcsak újra zsivány lenne" érzés...
Ha a hasmenés enyhe fokban megmaradna, akkor az lehet, hogy a fogai miatt lesz. Ha teljesen meg akarod nyugtatni magad, érdemes kérni egy hasi UH-ot (bár kérdéses, mennyire szerencsés ilyenkor kórház közelébe menni... Kép) Csengénél anno már semmi nem volt, de UH-on még látszódott a vírusfertőzés nyoma...

Ágiboszi
Csak hogy felcsillanjon egy kis reménysugár Kép Csenge is ilyen fél másodpercre meg nem álló Duracell-nyuszi (volt/van/lesz).. viszont 2 évesen már baromi büszke volt az etetőszékre, és CSAK ABBAN volt hajlandó enni... addig mi is futva ettünk Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Helló!

Hurrá Orsi, ezek nagyon jó hírek! Kép Kép Kép
Alexa "csak" egyszer volt beteg, de pontosan tudom miről beszélsz! Meg tudok őrülni a Duracell nyusziságától Kép, de nincs annál rosszabb, amikor egy gyerek gubbaszt és meg sem moccan.

Bár Apa kérte, hogy ne sztároljam már annyit, de azért leírom nektek Kép hogy a Napi Ász című újság hátulján ott díszeleg a fényképe, a tegnapi metrógázolásról szól a cikk...

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam mire vállalkozom ... annyit, de annyit irtatok, hogy most a teljesség igénye nélkül fogok válszolgatni, bocsesz Kép

Hajni csuda édes a királylány!!! Imádom a rózsaszinű cuccokat a csajszikon! Nálunk, gonsolom nem meglepő, a kék a menő ... a szeméhez is nagyon megy. Utólag ugyan, de Boldog Szülinapot anyósnak!
Na nem egyszerű, amit a fogsokinál műveltetsz! Tudom, eléggé drága a szabályzó, de muszály végre, és a férjem is "jószemmel" nézi a dolgot.Jah! MEg támogatja ... pénzügyileg. Kép

Rebi örülök neked! A múltkoriban megnéztem az albumotokat ... édesek a gyerkőcök! Levi is mekkorát nőtt! És nagyon szép, már amit láttam, a kilátás tőletek! Szép helyen lakhattok! Bence a vasárnapi kórházlátogatást is eléggé megsinylette, gondolhatod mennyire kivánok
visszamenni ...

Manóka!!! Na végre!!! Harapófogóval kell belőleg kiszedni ezeket a szuper infókat??? Ne tagadd meg tőlünk Zsigmond élvezetét!!! És lássuk a képeket is!!! Gratulálunk mi is a lépegetéshez! Talán igy már neked is könnyebb lesz, legalábbis egy idő után tuti. Amit HAjni is kért, hogy mesélj a szülésedről szakmai szemmel Kép, az engem is érdekelne! Az én szülésznőmnek még nem volt babája ... nekem ez nagyon furi, mert igy fogalma sincs a fájdalomról, meg egyéb nyalánkságról ... Te, hogy élted át anno a dolgokat? Na jó kacifántosan irtam le, remélem kibogozod ... Kép

Vic köszi, hogy jelentettél rőlunk Kép(hanyas ügyosztály?) Voltatok eszemben, mármint Mindenki, de hát ugye van egy fontossági sorrend Kép A C&A-ban egyszer baromi jó cuccok voltak (gyerek), aztán rohamosan romlott a minőség ... Mi is alig találunk u.ezt a méretet Bencére. A momban a jacadiban most nagy leárazás van, akár 70% is. Tudom, hogy igy sem olcsó, de pl. a cipőkért nem sajnálja az ember a pénzt. És mivel francia, igy kisebbek is vannak, ha nagyon el nem kapkodták már. Most ti hanyasat hordtok? Ruhából mi vettünk párat ... nem is volt több Bence méretében.
Milyen jó, hogy ennyien tudják pesztrálni Dorcit!
AMit ajánlani tudok babaruha ügyben az bécs, vagy az ottani outletek. Tudom, hogy nincs közel, de sztem sokkal ésszerűbb ott egyszerre több ruhát megveni.VAn választék, jobbak az árak ... De minek is beszélek, hiszen Te ezt pontosan tudod ... Kép Kép Kép

Zita mi volt az a baleset? Rendeződött az alvásotok? Napközben nem tudsz Matyival együtt aludni kicsit? Vagy már napközben sem alszik sokat? NAgyon aranyos azon a képen! Én is rettegek ezktől a felmászós produkcióktól! A múltkor Bence a kanapéra mászott fel, majd úgy döntött, hogy kipróbálja az álló-képességét az állólámpának ... rádőlt ... fogalmam sincs hogyan tudtam őt is és a lámpát is elkapni egyszerre ... Kép

Ági peches egy térded van! Tényleg hordhatnál egy jó kis göri-felszerelést KépKépKép Dani-menő-manó pedig megalapithatná a Gézengúzok-társaságát ... asszem mindannyiunk törpéje csatlakozni fog ... Milyen jó lehetett apázni egy hétig! Mi jövőhéten fogunk, már nagyon várom!

Nos, kimerültem ... Remélem mindenki jól van! Vigyázzatok magatokra, mert betört az influenza-virus is!
Nekem még pakolnom kell, csütörtökön még kozmetikushoz megyek, este pedig megnézzük a Rómeó és Júliát, aztán pénteken lehet, hogy nem lesz már gépem, mert le kell róla irtani a virusokat, aztán közben be is kell vásárolni még, meg takaritás is lesz, meg ... nem is tudom hol áll a fejem.

Bence, kop-kop-kop, 1óra40perce alszik, még nem volt ma kaki és, mint már irtam szépen reggelizett, ebédre is evett egy keveset.

puszi
Orsi
orsi17
 
 


SziasztokKép

Nah gyorsan irok egy két sort, mert már a hócsizmám tele a babanettel, hogy sose lehet hozzászolni, mert állandóan van vele valamiKépKép

OrsiKép
Remélem már sokkal de sokkal jobban vagytok, és Bencécske ujra a rosszaságokon töri a buksiját, és finom kajcsikkal tömi a pocijátKépKép

HajniKép
Azért a lelkesedésért jár a két mezei pirospont ám, ha most hangszorót nem is kaptálKépKép

VicKép
Nem tudom hogy irtál e nekem emailt, de semmit nem kaptam még tőledKépKépKép

ZitusKép
Eltüntél, merre vagytok, minden rendben?? Ugye csak a fránya babanet miatt nem tudsz irni?

Most ezt gyorsan elküldöm, hogy még felkerüljön ide...

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ha sikerül ...

Zitáék nem sokat alszanak mostanában, ezért alig tudja a napi teendőit is ellátni, nemhogy még irogasson is, főleg igy, hogy hol van hol nincs a babanet (jééé, mint a mesében) végképp nehézkes irnia.

Ági ahogy irod ... rosszaság és evés. Szerencsére már ékes bizonyitékokat produkál, hogy semmi baja ... fiókok, szekrények kipakolása ... kezdésképpen. Kép És rendesen eszik, pl. reggelire 2óriás trudi + egy normál Kép

Bedöglött az autóm, pedig holnap rengeteg dolgom lenne ... KépKépKép Érdekesen vásárolnék be bkv-val pl.

puszi
Orsi
orsi17
 
 


Jééé, sikerült! Csak fél 12 óta próbálom elküldeni ...
orsi17
 
 


Egyszer nyomok kétszer küldi, sokszor nyomok egyszersem ... Kép

Miért nem éjszaka dolgoznak ezen???
orsi17
 
 


Sziasztok!

Ha sikerül ...

Zitáék nem sokat alszanak mostanában, ezért alig tudja a napi teendőit is ellátni, nemhogy még irogasson is, főleg igy, hogy hol van hol nincs a babanet (jééé, mint a mesében) végképp nehézkes irnia.

Ági ahogy irod ... rosszaság és evés. Szerencsére már ékes bizonyitékokat produkál, hogy semmi baja ... fiókok, szekrények kipakolása ... kezdésképpen. Kép És rendesen eszik, pl. reggelire 2óriás trudi + egy normál Kép

Bedöglött az autóm, pedig holnap rengeteg dolgom lenne ... KépKépKép Érdekesen vásárolnék be bkv-val pl.

puszi
Orsi
orsi17
 
 


ORsiKép

Hm béreld ki valamelyik járatotKépKép
Nah jó ez csak vicc volt hogy jobb kedvünk legyen ebben a carr időben...

Autót amugy ne is emlegess, mert az elmult két hónapban nálunk is többet volt szerelőnél mint nálunkKép

Akkor ha már ennyi csinytevésen jár a buksi, ott már nincs semmi bibi. Hm nem semmi mennyiség turorudolfbólKépKép Nálunk gonosz anyatigrisként max egy mehet, nah jó ha mondjuk nagypapi átjön akkor kettő.Kép de csak a kicsibőlKép

Ma végre etetőszékben evett karalábé fözeléket, de csak azért mert hagytam hogy kézzel lábbal, kanállal egyenKép

Zituséknak kitartást és sok sok puszitKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ez a rendszer hülye ... Milyen megfontolásból küldte el a pár órával korábbi üzit mégegyszer???

Sziasztok!

Most voltunk kint sétálni, hátha közben befut az autómentő-sereg sógorom személyében ... de nem, igy visszavonulást fújt Bence.

Ági szerinted nagyon hizlal a rudi? Mondjuk én is csoki nélkül adom. Pontositok: addig sir, amig meg nem kapja. Merthogy kiköveteli. Tudom ez igen furán hangzik, mi az, hogy egy gyerek követel, de reggel addig sirt és mutogatott, amig oda nem vezetett a hűtőhöz és fel nem csillant a szeme a rudi láttán, igy azt evett.Kép

Nálunk is igy megy az etetőszékes evés, vmi mindig kézben, tányérban kell, hogy legyen ... kéz, kanál, toll, játék, másik kéz Kép
Hűűű, ti már lábbal is tudtok enni??? Aztaaaa!!! Kép (itt inkább vigyori fej lenne, de még nem tudom, hogyan kell csinálni, áruld el léci!)

puszi
Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Gyors próbálok írni, mert Matyusz elaludt, de közben már megjártam a boltot is, tehát lehet, hogy nemsoká ébred! Sajna tényleg nagyon megsínyli ezeket a fogakat, tegnap éjjel 2-3 között játszadoztunk miután sikerült megnyugtatni szegénykémet, már néha a buszos képnézegeteés sem használ pedig letöltöttünk neki vagy 50 képet a netről és az be szokott jönni. Most a régi rágókáját szedtem elő, azon rágódik, meg adtam a Chamomillát és a Viburcolt, és lehet, hogy ez segítette az elalvásban. Apa is keveset segít most már mert itt a tanulás, áprilisban kezdődnek az államvizsgák, összesen 4 db, és még a szakdolivédés és nyelvvizsga. Na szép lesz ez így, és közben még konzultációkra megy minden hétvégén aprilisig, péntek-szombat. Hát nem egy leányálom a következő időszak, de valahogy csak túléljük! Nem panaszkodom többet, mert már utálom. Közben úgy néz ki mégis lesz valamiféle játszócsoport, azaz inkább ilyen képességfejlesztő csoport az egyik bölcsiban, majd még érdeklődöm és megyünk!!!

Annyira elmennék a játszóházba is, de majd csak jön már a tavasz Kép

Orsi: úgy örülök, hogy Bence jobban van, tegnap veletek álmodtam, mármint azt a rövidet, amit aludtam és itt voltatok Bencével, aki épp a mászógyakorlatait mutatta be Kép Hova is utaztok? És mikor, most a hétvégén? Gondolom már alig várjátok, nagyon jó pihenést, vigyázzatok a csimotára és magatokra is!

Ági: köszi, hogy hiányoltál, közben próbáltam én írni, de ugye pont most dolgoznak a szerveren is, így a rövid lehetőségeim is elszálltak a próbálkozással. Szóval Dani azért néha etetőszékezik is? Muti már egy képet róla, olyan kíváncsi vagyok más is olyan maszatkirály mint mi egy-egy evés után?

Vic: gondolom suliban van ma. Hát nem irigylem, bár a jövő hét végén nekem is kezdődik a mutatvány, csak épp nekem egy félévben csak 3 alkalom. Dorciról nem is írsz mostanában Kép

Hajni: a képeitek nagyon jók, milyen édes Alexa rózsszínben, hiába mégiscsak jól áll a kislányoknak ez a szín! Mostanában hogy alusztok?

Rebiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! De jó, hogy olvashattalak itt! Remélem jössz minél többször, mert nagyon bírom az írásaid!

Manóka: Imike? Zsigmond? És te? Hogy vagytok?

És a történet!

a baleset nem olyan nagy dolog ám, viszont remélem nagy szerencse előfutára! Szóval tisztába tettem Matyit a nővéreméknél és mivel örökmozgó megszoktam, hogy a tele pelust a lábam mellé teszem a földre. Nos, Kitti a 2 éves unokatesó ott sündörgött, nézte a műveletet. Én meg ugye Matyit figyeltem és észre se vettem, hogy a gyerek, hogy jobban lásson, ráállt a pelusra, amiben kaka volt. Nos, viszem ki a pelust és feltűnik, hogy nincs összekötve, nézem a szőnyegük is kakis, nézem Kitti szandiját, az is, sőt a másik szobájuk szőnyege is, mert ugye követett bennünket. na eztán jött a takarítás. Remélem mindenn helyet feltérképeztünk, ahol Kitti azokban a pillanatokban megfordult Kép

Na fájó búcsú, megyek elrámolok kicsit, meg valami főzést is el kellene kezdeni, mert a tegnapi fincsi bableves elfogyottKép

Zita
zitus
 
 


Végre sikerült! Csupán 1,5 órát próbálkoztam kisebb-nagyobb megszakításokkal!
zitus
 
 


Sziasztok.
Már nem merek hosszan írni (3 napja hosszú litániákat írok, és próbálom feltenni, de nem sikerül...).
Úgyhogy ez csak egy próba, teli reménnyelKép
vic
 
 


wowww, sikerült!!

Akkor itt a tegnap esti (20.10- es)rövidebb írásom, amit már elmentettemKép:

"Sziasztok,

Ismét csak próbálkozom, ahogyan tegnap este is írtam egy egész litániát, és vagy 20- szor próbáltam elküldeni..., aztán ma reggel is próbálkoztam...
Most értem haza, hurrá!!! Dorci már mélyen alszik, bementem adni egy hatalmas puszit a kobakjára.
Most gyors vacsi, aztán ha nem dőlök ki a hintaszékből, akkor jövök bővebben is.

Puszi,

Vic"

Ha ezt is sikerül feltennem, akkor elkezdek ismét írni, amíg Dorci alszik.
vic
 
 


Nos,

Hajni,
Csuda édesek a fotók, anyósod biztosan nagyon boldog volt. Alexa még mindig tündibündi, csinos kislány!
Remélem, jobban van az ínyed is, s már rég elfelejtetted a fogdokit!
Én sajna nem láttam a fotót a hős férjedről, de anyuék ált. el szokták tenni az újságokat egy darabig, majd Náluk megnézem, ha megyünk.
Húúú, belegondoltam, hogy azért némi gyomor is kell ehhez a munkához, én biztosan nem bírnám sem fizikailag, de legfőképp lelkileg. Szokott néha mesélni ezekről az esetekről a férjed?

Orsi,
Remélem, hogy ha nem is 100%- os, de mindenféleképpen közel 100%- osan jobban van Bence! Nagyon jó pihenést kívánunk, aztán majd légyszi mesélj, és tegyél fel képeket is, jó?!
Na nehogy már elromoljon a kocsid! Az a jó kis kocsi egyszerűen nem romolhat el!!!!! Végülis mi volt a baja?
Képzeld, mi múlt héten szépen lemosattuk, mindenféle extrával, mert szegény Godi most, hogy nem garázsban áll ennyit mindenféleképpen megérdemel. Szóval kívül belül sika, csillogott- villogott, erre 1 napig nem maradt szárazon, este jó nagy adag hó esett rá...Jó, persze számítottunk erre, de miért ilyen hamar esett a hó?! Legyen már tavasz!!!!!!

Zita,
Megértelek, hogy fáradt vagy. Szerintem ebben ez a fura időjárásnak is nagy szerepe van. Én is álmosabb vagyok mostanában, és Dorka is.
Matyiról régen meséltél! Naaaaa! Fogak kibújtak már? Csak némi sejtésem van, mennyire nyűgösek lehettek most emiatt.
Képzeld, (de nehogy megdobálj!) nálunk teljesen hangtalanul, nyűg nélkül kibújt 2 fogunk. Már azt hittem, hogy örökre 4 fogunk marad, erre egyik napról a másikra kibújt egy alul, egy fölülKép

Ági,
Köszönöm a csillagos ötöst!
Szerintem ismét arra a rossz emilcímedre küldtem a legelsőt, azért nem kaptad megKép
Karalábéfőzelék?! Köszi az ötletet, pont azon gondolkodtam, hogy mit kéne hétvégén ebédelnünk.

Manóka,
Gondolom, hogy Te is emiatt a hülye rendszer miatt nem tudsz jönni. Ha most netközelben vagy, akkor majd gyere!

Rebi,
Mindig jókat derülök a Te írásaidon is..."egyik gyerek visít, a másik menekül"...Kép Én már alig várom, hogy legalább 2 gyerek vegyen körül, aztán jöhet a harmadik is. Ti terveztek harmadikat?

Na, eddig tartott a kimenőm. Most már tényleg írok Dorkáról legközelebb, mert pont azt nézem, hogy mostanában mindig csak írok és írok mindenfélét, meg válaszolok, de Dorkáról nem írok semmit. Valahogy még mindig bennem van, hogy nehogy sokat írjak.

Puszi, vigyázzatok magatokra!

Vic
vic
 
 


Kép
vic
 
 


Sziasztok!

Én megint itt, ahelyett, hogy pakolnék ... De majd beveszek vmi bogyót és turbóban összepakolok Kép

Zita ez borzasztó lehet! Mi is sokat szenvedtünk régen a fogakkal, most az örlőkkel is, de azok éjszakára békénhagyják többnyire. Vagy nálunk segit a Viburcol. Megint elkezdtem adni neki, hogy a nyaralásra "kába" legyen fogilag. Gran Canariára megyünk és szombaton indulunk, köv. szombaton jövünk. Már nagyon várjuk, reméljük az időnk is jó lesz! Kép Ferinek sok kitartást és energiát a tanuláshoz, vizsgákhoz! Meg persze neked is, nem lesz könnyű segitség nélkül ... én már csak tudom Kép De már látjátok a végét!!! Baleset KépKépKép Ez innen nézve mókás, de gondolom Ti nem igazán nevettetek! Én amikor Bencének ment a hasa, akkor bekukkantottam, hogy puki vagy van is bent vmi ... hát volt, aztán a mi szőnyegünkön is ... Akkor fürdettem először kádban kaki miatt.

Vic szegény kocsim akkuja ment tönkre, de olyan szinten, hogy már csak kulccsal lehetett lezárni ... Borzasztó, hogy egy 3éves aksi igy tropára menjen. Szegénykém is vár egy mosásra, de már csak ha hazajöttünk, akkor kap új "agyat" is. A kocsimosást mörfi mindig elintézi! Kép
Tényleg, ezer éve nem irtál Dorciról semmit, és én még mindig követelem a járkálós képet!!!!! Kép

Bence elérkezettnek látja az időt a "most teljesen kiboritom anyát" időszakra ... toporzékolva, visitva hisztériázik. Én meg csak nézem, hogy biztos meg van e az összes kereke. Aztán ő meg azért néz rám, hogy miért nézem ilyen hülyén ... Azt hiszem most jön egy "kellems" időszakunk Kép

Többiek? Fogadni mernék, hogy elvette kedveteket ez a szerverátállás ... Kép

Azt szeretném kérdezni Tőletek, ill. aki még nem irta, hogy mikorra tervezitek a rács nélküli vagy hiányzó-rácsos ágyak bevezetését? Jelenleg én el sem tudom képzelni, hogy Bence ne esne le róla álmában, félálomban, mert egyébként szépen lemászik az ágyról. Még ha védő is van oldalt, pl. felül és kifigyel a lyukon ... aztán kopp.

Tényleg megyek pakolni ...

puszi
Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok Kép
Bocsi, hogy bepofátlankodok, de asszem, ide lehet, nem bánjátok Kép (szóljatok, ha tévedek)
Szóval:
Zitus, tőled akartam kérdezni, hogy hogy zajlanak az éjszakai nem alvásaitok?
Nálunk mostanában volt kb. 3 éjjel, ami szörnyű volt - legutóbb épp most. Egyetlen szerencsénk, h közte volt 1-1 normál éjszaka, mert különben ááááááááááááááááá..... Úgy zajlik, h Hami elalszik simán (cicin Kép ) ezzel nincs gond, viszont utána 1,5-2 órával elkezd fel-felébredni, kis nyöszi, alszik is tovább.... de aztán már 1-2 tájban nem ilyen könnyű visszaaltatni. Most pl. csak anya (ANYA ANYA ANYA Kép) kellett, ha ott voltam, feküdt simán az ágyában, de aludni azt nem akart. Aztán apát hívta - vele se aludt. Apa megunta, áthozta közénk, na itt se aludt, de csendben volt, aztán nagy nehezen elaludt... aztán már egész jól aludt majdnem reggelig, de 7 körül megint nem akart visszaaludni, pedig ég álmos olt (hát még én! Kép) Szóval nekünk ilyenünk van Kép Csak nemtom miért.
Foga az néha "jön", néha nem - inkább nem, merthogy nyoma nincs vagy 4 hónapja, h újabb foga jönne...
Szóval mi így állunk ébredésileg.

Pusszancs
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden.. vmi lehet a levegőben (is)... Nekünk is most volt a 3. pocsék éjszakánk, azt utolsó kettő horror volt (ahogy nézem, nincs még vége)... de enyém gyerek visít is, mert férfiasan viseli, hogy már majdnem kint van a foga (és ez még csak a 4. Kép)
A rágók már akkor gyötörhetik őket, amikor még messze nem látszódnak... ha belegondolunk, hogy annak a bumszlinak át kell törnie a szöveteket... nem tudom, milyen "mélyről" jönnek...
Legközelebbre könnyen fogzó csemetét szeretnék Kép... azt hittem Csengénél brutális volt... hát Levié olyanabb Kép Most kezdem visszaolvasni, mit csinált Csengus kb. ennyi idősen... hát akkor sem arról panaszkodtam, hogy puncsra aludtam magam Kép ... viszont (hogy vmi vígasztalót is írjak Kép) 2 éves kora körül elég stabilan kezdte átaludni az éjszakát KépKép .. aztán később jött a "félek a sötétben" korszak... vmennyire még most is tart... de van az alagútnak vége KépKépKép .. ha most nem jön több csemete, akkor kb. 2-3 év múlva újra végig alhatok egy éjszakát Kép

álmonhaló Rebi + egy cicin lógó alvó(szó szerint... nem tudom leoperálni magamról Kép) + egy locsifecsi pörgettyű Kép

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Vic
ja... harmadik.. szívem szerint igen.. akár most... igaziból szeretnék 4et... viszont sajna felelősen végiggondolva anyagilag már most is határeset Kép .. viszont fiatalabb már én sem leszek... (ki hitte volna Kép) ... de azért még reménykedem, hogy időbe/energiába bele fog férni legalább egy hármaska... Ha mégsem, tuti örökös hiányérzetem lesz... Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


...milliomodik próbálkozás...
vic
 
 


Juhhéj, sikerült! Na, akkor most elküldöm amit már milliószor próbáltam feltenni, aztán még jövök ám!

"12:00
...Ismét itt. Megmondom őszintén, nekem sem tetszik, hogy pont "csúcsidőben" nem lehet írogatni, és kicsit unom is, hogy nem tudok akkor írni Nektek, amikor időm van rá.

Orsi,
Remélem, jó időt fogtok ki!
Már elvonási tüneteim vannak, mert nem tudok fotózni, mióta a dédinél felejtettük a fényképezőmasinát. Azóta nincsennek új fotóink, pedig annyi mindent le tudtam volna fotózni.
Pl. ahogyan sihuhuznak Kispapival, vagy ahogyan Dorci egyedül majszolja a sajtot, házt.kekszet, almát, banánt stb., meg ahogyan egyedül lapozgatja a könyveit és nagyon magyaráz, meg amikor tapsikol a zenére, meg ilyesmi. Ja, és persze a még eléggé bizonytalan lépéseketKépTudjátok, én gyakorlatilag mindenhova cipelem magammal a gépet (még sétálni is), hogy bármikor tudjak fotózni, erre most...

Zita,
Aranyos volt a kakis történet. Biztosan szag után megtalálnák a többi adagot, ha lenne mégKép

Na, egy történés, nem tudom, meséltem- e már. Mostani újabb szokás, hogy 1/2 6 körül Dorka menetrendszerűen kiül az ajtóba, és várja a Papát. Mindent odavisz az ajtó elé, könyveket, haverokat, labdát, és addig ott ül, amíg észre nem veszi, hogy a lépcsőházban feloltódott a villany. Na, akkor feltérdel, és tapsikol örömében, miközben halkan Papa- t mond, de hangosan meg Mama- tKépKép Érdekes, mert a Papa- t csak halkan mondja, de nem olyan gyakran. Inkább Mamának hívja a Papát isKép Ugyanakkor ha megkérdezzük, hogy hol a Papa, akkor egyértelműen a férjemre mutat, a Mamára pedig rám. Még a sok- sok nagyit is megkülönbözteti, ha kérdezzük, hol van XYnagyi,ZXnagyi?!

Másik: természetesen a Bohócka a legjobb barát. Reggelente ébredés után nehéz az elválás a baráttól. Mondtam Dorkának, hogy intsen búcsút a Bohóckának, és fektesse vissza aludni. Erre elkezdett pápázni a Bohóckának, és lefektette a Zümi elé, megsimogatta, és utána kéreckedett fel hozzámKép

Na, ez pedig épp az imént történt, és ilyenkor nincs itt a kamera, megőrülök!!! Szóval fogta a 2 kutyus játékot, és úgy játszot velük, hogy egymásnak mondták a kutyusok, hogy vau-vau, menetelt velük, és még meg is puszilták egymást a kutyusok."

Vic
vic
 
 


Nézzük?
zitus
 
 


Sziasztok!

gyors próbálok lenni, mert ki tudja Matyi medddig bírja egyedül nézni a Shreket?

Szóval: az éjszakák váltüozatlanok, kb mint Ann-nál. Tehát este szopival talán elalszik, de van hogy nem. Ha elalszik, akkor 1-2 óra múlva ordítva ébred, én kellek, apa nem. De nálam is ordít egy darabig, aztán cici sem kell, majd végül megnyugszik. És jön a játék 1-1,5 órán át. Aztán alvás magától, pici simi. Majd néháy óra elteltével ismétlés, fentlétkor játszással elterelhető a sírásról. Aztán hajnaltájt lalszik és ha szerencsém van nem ébred meg 7-kor, de többnyire nincs. Délben szépen elalszik, de kiszámíthatatlan meddig. Nos ez van! Ann, Rebi együttérzek veletek, de lassan belenyugodtam ebbe a helyzetbe, persze a duzzadt ínyen kívül nincs több fog kilátásban, nyolc van összesen. Tegnap pl aludt este 6-1/2 8 között, de aztán csak éjjel 1-kor aludt el Kép

De ma és tegnap sem volt napközben vele gond, nem hisztizett, olyan édesen el lehet vele játszadozni.

Vic: édes lehet Dorci, ahogy papát várja, fényképed nincs a nagy várakozásról? Jaj, olyab rég mutattad már meg Dorcit!!!

Orsi: akkor neked is kitartást a hisztizős Bencéhez, de talán az utazás alkalmával sikerül elterelgetni a figyelmét, vagy lekötni. Nagyon jó utat nektek, sok-sok pihit, látnivalót, jó csavargást, gondoljatok szegény hóban-loccs-poccsban maradt fogaktól szenvedő ránk is!

Remélem még el tudom küldeni Kép
Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok ismét írni, de ha nem sikerül feladom Kép

Ann ez hihetetlen, hurrá, hogy itt vagy, de ugye nem csak villámlátogatás volt?! Kép

Vic Dorka nagyon kis okos csajszika! Sürgősen szerezd vissza azt a fotógépet! Kép

Alvás: nekünk még csak a 3. fog várható, de szerintem inkább egyszerre jön több. Hihetetlenül hasonló a helyzet, mint mindegyikőtöknél. Alvás el cicin, ordítás, apa nem kell, csak anya, cici, rohangálás, cici. Aztán bekóma, majd nemsokára ismét anya cicistül.
De így anya is bekóma. Reggel meg a képembe röhögve ébred, és mintha mi sem történt volna, tökre kipihent. Ki érti ezt?!

Orsi mivel mi matracon alszunk nem tudok neked tanácsot mondani kiságy/heverő ügyben.

Képekért köszi dícséret, mind bezsebeltem Kép

Vic kell a gyomor a melóhoz valóban, de humorral mindenen át tudnak nézni. Tudom morbidul hanzik, de nem szabad lelkizni azon, hogy az ott most egy halott. Igen szokott mesélni, ráadásul engem minden apró részlet is érdekel Kép

Zita ez a kakis sztori nagyon jó Kép
A rózsaszínt apa ki nem álhatta. Aztán amikor megtudtuk, hogy lányunk lesz elrohantam nyomban izibe valami rózsaszín csodát venni. Azóta imádjuk rajta ezt a színt. Sajna ez a kis ruci lassan már kicsi, de azt hiszem keresztanyámmal köttetek egy hasonlót. Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Nos,
Dorka már alszik, jövök pár percre.

Ann,
De jó, hogy itt vagy!!!! Mi az, hogy nem bánjuk, én egyenesen boldog vagyok; alig vártam már, hogy írj is.

Az nem jó hír, hogy ilyen sokan nem tudtok rendesen aludni éjszaka a fogmanók és egyéb nyűgik miatt. Engem mindenki azzal riogat, hogy "ugyan most tudok aludni, de majd a következő manó mindent be fog pótolni".
Egyelőre csak elképzelni tudom, milyen, amikor a többedik átalvatlan éjszakán vagytok túl. Nem is tudom, mit mondjak...Kispapiknak üzenem, hogy illóolajos, kényeztető fürdőt, gyertyafényes vacsit, és egy átvállalós éjszakát adjanak Nektek!

Ja, Ann, nekünk utoljára novemberben bújt ki fogunk, utána nagy csend, és most bújt ki az 5. és 6. fogacska, persze - ezt már le sem merem írni, ezért suttogva mondom-teljesen észrevétlenül.

Rebi,
Azt mondják, hogy ahol jut 4 embernek, ott jut 5- nek, 6- nak is. Úgyhogy hajrá a babaprojecttel!!! Mi is három manót szeretnénk, már alig várom. Legjobban egyszerre kettőnek örülnék a legjobban, hogy mihamarabb munkába tudjak állni, de persze nyugodtan jöhetnek a gólyák egyenként isKép

Zitus,
Tudod, a dédiéknél hagytuk a fotógépet, ezért sajna semminemű fotónk nincs mostanábanKép Szombaton danonászom, de vasárnap valszeg felmegyünk érte a dédiékhez.

Na, ezt most megpróbálom ismét elküldeni, és reménykedem, hogy sikerül...

Puszi!

Vic
vic
 
 


Vic: bocs a figyelmetlenségemért, hogy nem vettem észre, hogy már írtad a fényképezőgépetek sorsát Kép Ja és ém csak örülni tudok, ha más legalább jól alszik éjjel, néha azért csurran-cseppen nekünk is egy-egy hosszú éjszak. Meg msot Matyi is elaludt, el sem hiszem, hogy 9 és ágyban van.

Orsi: ágyrács? Hmm... Gondolkodom rajta, de mivel ilyenek az éjszakák és Matyi állandóan forgolódik ha alszik, valszeg majd nyáron próbáljuk meg.

Ann: nagyon örülök, hogy itt vagy, már annyiszor akartam írni neked, még január elejéről van egy piszkozat a freemailomban neked, de valahogy sosem sikerült folytatnom. De azért olvasgattalak a 2003 nyár végiek közt, bár oda is ritkán írtál. Gondolom Hami még tündéribb és beszélget már? Írj már magatokról is, léygszi!

Megyek valamit vacsizni, mert ebéd óta nem volt kaja a számban, ma uis a fiam elég jót evett és nem maradt maradék, amit el kellett volna pusztítani( gyümi, joghurt Kép )

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Hajni
vhol nagyon okos helyen olvastam a magyarázatot, hogy a szülő miért néz úgy ki reggel, mint a mosott rongy, a gyerek meg teli energiával:
A manók a saját mélyalvás-felületes alvás ritmusukban ébrednek, tehát ők végig alszanak egy-egy alvási fázis (köztük a pihentetőt)... a szülő viszont akkor ébred, amikor a gyerek... tehát többnyire lőttek a mélyalvás fázisnak... Ráadásul ugye ilyenkor az anyák felületesebben alszanak amúgy is, hogy meghallják a legkisebb nyekket is... Hát igy jártunk Kép

Vic... bonyolultabb a helyzet... mi már 4en is abszolút a nagyszülőkre vagyunk utalva, mert én ugye gyed-en, párom még tanul (nappalin, rettenet órarenddel) ... ha emellé munkát is vállalna, akkor sosem látnám... Most fizikailag is érzem, hogy mindenképp kell egy feltöltődés, azért a 4 éves folyamatos terhesség és/vagy szoptatás és a 4-5 órás napi össz.alvás sokat kivett belőlem... (és ha a nagyobbikból indulok ki, akkor a szoptatás még tartani fog egy darabig... Kép)

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Még jó, hogy rossz a net ... Annyit irtatok, hogy csak na!

Csatlakozom a nemalvókhoz, nálunk is volt ébredés éjszaka az utóbi pár napban. Az általam oly' bőszen emlegetett Viburcolt sajna csak 2 napja tudom adni, de elméletileg pár nap még és kifejti igazi hatását ... remélem Kép

Képzeljétek! Tegnap megnéztük a Rómeót és Júliát! Nagyon jó darab volt, bár sztem egy kissé pornográfikus (igy kell irni?) és brutális lett. pl. a végén ... jajj, nem irom, mert hátha meg fogjátok nézni és lelövöm a "poént". Copulettnét sajna nem Janza Kata játszotta, pedig őrá számitottam.
Aztán még vacsiztunk (este 10kor Kép), úgyhogy nem esett túl jól Bence X ébredése 1től kb. 5-ig. Nah, akkor aludt fél8ig. hurrá

Ma ezerrel pakolok, mert reggel fél8ra jön a taxi, vagy a teherautó Kép Köszönjük a jókivánáságokat az útra!

Ann ... nem is tudom ... persze, hogy örülünk!!! Kép Tök jó, hogy irsz! Mertugyebár irsz majd magatokról bővebben is?! Nem a Hami kente magát össze a popsikrémmel?

Rebi 4 gyerek? Húúh, azért az nem semmi! Micsoda kilátások! 2-3év??? Nálatok egyszobában alszanak a gyerekek? Nekem van egy olyan elképzelésem, hogy a nagyobb gyerek alvása esetleg ösztönzi a kicsit is plusz nincs egyedül és könnyebben visszalaszik, megnyugszik ... Nagy hülyeség? Kivegyem a kezem a biliből?

Zita neked is enni kell és nem csak maradékokat!!! Próbálj meg oda tenni magadnak is egy tányér kajcsit, mikor Matyi eszik és EGYÉL!!!

Vic édes lehet Dorci a papavárással! Nálunk elköszönés van reggelente. Rituálé szerűen, ajtó bezár, irány az ablakpárkány és onnan nézzük, ahogy kiáll ATA, felkapcsolja a lámpákat, integetés, kopogás az ablakon, hogy figyeljen ide ... Irány fényképezőért!!! Kép

Hajni láttam a férjedet az újságban!!! Tegnap voltam a kozmetikusomnál, akinek a férje a szerkesztőségben dolgozik és pont nála volt az a szám! Gondolom eltettétek az újságot emlékbe! Én is minden ilyesmit elteszek, hogy majd Bencének megmutogassam.

Júj, egy fél óra alatt akartam ezt megirni ... kicsit sokkal tovább tartott ...

Mennem kell! Ha nem jönnék, vagy nem tudnék, akkor puszi Nektek a következő hétre és vigyázzatok Magatokra! És ha vmi extra történik, akkor irjatok sms-t!Kép

Orsi és Bence, aki ismét atomjaira töri a ropit a földön, hogy még ma porszivóznom is kelljen ...
orsi17
 
 


SziasztokKép

MEgprobálom én is hátha végre irhatok... napok óta szenvedek mint ti...

ZitusKép
Nagyon boldog névnapot MAtyi fiunak igy utólag, de tegnap nem igazán jutottam gépehez.
Nagyon megtudlak érteni, hogy kivagy már a nem alvástól és még apa is távolba, hogy végre letegye a vizsgáit, nem irigyelek.
Nálunk is van hogy 3 körül felébred Dani, átmászik hozzám, majd önkiszolgáló üzemmódba rakja magát és cicizik kb 5 10 percet és alszik tovább, legtöbbször köztünk, de ha apa megunja hogy a gyerek lába folyton a szájába lóg, szépen visszateszi a kiságyába. Abban van szerencsém, hogy a kiságyának az egyik oldalát megfosztottuk a rácstól és odatettük a mi ágyunk fejrészéhez, és igy simán áttud mászni hozzánk ha szüksége van rá, és nem is esik le a folyton forgás közben.

Tessék együtt enni a nagyfiuval, nálunk ez vált be, mert igy ő is jó kedvvel eszik, persze mindig az én tányérom kell nekiKép

VicKép
Jajj de tündéri lehet az apa várásKép Nálunk általában akkor fut ki az előszobába, mikor hallja az ajtónyitást. Tényleg apával minden rendben?? a vizsgálat eredménye megvan?? Ha irtad akkor ezer bocs,de nem emlékszem rá

OrsiKép
Nagyon jó utat nektek, pihenjetek sokat, élvezzétek az üdülést nagyonKépKép

AnnKép
Jajj de jó látni téged is, oly rég jelentkeztél. Mesélj már nekünk egy kicsit, majd egyre többetKépKép

HajniKép
Elképzeltem Alexát vidám arcocskával ébredveKépKép
Akkor ti még csak a könnyebb fogacskáknál tartotok ezek szerint. Nekünk most jönnek felül mind két oldal a 3. és 4. fogacskák, lassan 12 fogouk leszünk.

RebiKép
4 gyerekKépKép Apa még nappalin tanul?? Ugy tényleg elég nehéz...
Ilyenkor jövök rá hogy mennyire vén vagyok köztetek... amugy észre sem veszemKép

pusz
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok csajok?
Jó tudom Orsi elutazott, remélem szuperjó időt fognak ki, és Bence is élvezi majd a felfedezni valókat!

Na de Vic, Manóka, Hajni, Ann?

Ági: lassan én is gondolkodom, hogy odaköltözöm a kiságy mellé, így nem kellene felkelni. Mert ha áthoznám magunkhoz, akkor senki nem aludna Kép
Köszi, hogy nem feledkeztél meg a névnapunkról.

Vic: hogy sikerült a fellépés? És mi van Dorcival? Köszönjük a köszöntő képeslapot, olyan aranyos volt. Fényképezőgépet meg akkor ott nem feledni a dédinél!

Hajni: az éjszakák? És milyen újságcikk van a férjedről? Én megint lemaradtam erről Kép

Ann: azt hittem hogy majd írsz magatokról! Remélem már jobak az éjszakáitok!

Nálunk minden a régi. Matyi csütörtökön éjjel 9-éjfélig 4x volt fent, majd éjfélkor el sem aludt 2-ig. Nagyon fájhatott neki az ínye, mert szinte ordított, én meg vertem a fejem a falba, miért nem vettem panadolt. Na erre pénteken beszereztem. 3x ébredt fel, evett és vissza is aludt. Nem kellett a panadol. Viburcolt adtam és a homeós golyókat, talán ezek segítenek? Ma már 1x megébredt, de kis megnyugtatás után vissza is aludt. Megátjuk milyen lesz ez az éjszaka. Az ínye meg olyan duzzadt szegénykémnek, annyira rossz hogy nem tudok segíteni. Legalább a fájdalmát átvenni úgy 18 éves koráig, aztán meg viselje őkelme. Csak addig legalább jó lenne megkímélni.

Vic: tőled akartam kérdezni, hogy a Megasztárt szoktad nézni? Kíváncsi lennék a véleményedre!

Na megyek, hallgatom egy kicsit őket, mert az elsőt nem néztem de ez a második érdekel. Bár ezt sem látom mindig...

Jó hétvégét, és jöjjön már a tavasz! Pusz, Zita
zitus
 
 


Egy képet azért csak teszek fel!
Kép

Egyik nap megkaparintotta a kulcsaimat és már meg is lógott volna!
zitus
 
 


Hali!

Zita aranyos a kép! Kép
Mi sem feledkeztünk meg a névnapról, ezek szerint nem kaptad meg a képeslapunkat...
Nem a férjemről szólt a cikk Kép, hanem egy öngyilkos fiúról, aki lefeküdt a metrósínekre. Kép Csak a tűzoltó a képen az én párocskám Kép
Éjszakák pocsékak, de mellette vagyok a matracon, így elviselhetőbb, mintha mászkálnék vagy egy fotelban kéne szopizgatnunk.

Orsiék vajon most mit csináltok?! Kép
Azért írok neked is, majd biztos visszaolvasol!
Naná, hogy el szoktuk rakni az ilyen újságokat, ahol látszik a képen! Egyszer volt egy annyira jó kép, hogy szerettük volna eredetiben is megszerezni, írtunk is az újságnak, de még csak válaszra sem méltattak. Pedig vállaltunk volna mindenféle költséget is...

Rebi: így jártunk Kép azért csak túlélem valahogy Kép


Többiek? Írjatok, mit csináltatok a hétvégén, és a Manók miket művelnek mostanában?

Puszi!
Hajni

Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok,

eldöntöttem, ez lesz az utolsó próbálkozásom, ha ez is az enyészeté lesz, akkor nem próbálom többet, mrt már kivagyok, hogy a kisregéyeim mindaz enyéseté lesznek.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok,
Csak sikerült a fenyegetés, így írok nektek kicsit bővebben

Zita,
Nagyon aranyos a kép Matyiról, akinek utólag is boldog névnapot kívánunk mi is. A kulcs nálunk is nagy kedvenc, már csináltam is neki saját kulccsomót, amit a nyakába is akaszthat. Regisztráltam az egyszervolt.hu ra, és ajándékba küldték. Kulcsol a fiú mindig, mindent, kedvence a kocsikulcs, valamelyik este a mosógépből vette ki
Csak elmúlnak már a nyügi éjszakák, mi mindenesetre küldünk sok- sok fogfájás elűző manócskát.

Orsi,
Nekem esélyem sincs a Rómeóra, úgyhogy, kérem, meséld el!
Így utólag is jó utat kívánunk nektek Érezzétek jól magatokat! Atomropi itt is sokszor előfordul, így nem is teszem már el a porszívót, mert napi 1-2x úgyis kell

Vic,
Az sztem olyan csúnya dolog, amikor azzal riogatják az emberek a másikat, hogy majd mi minden rossz lesz a gyerekkel. Az én férjemet is azzal ijjesztgették, hogy majd külön szobába kell költöznie, mert a gyerek annyira sír, meg ilyan szörnyűségek. Én annó nagyon haragudtam ezekre az emberekre. Ja, és nem is volt semmi baj
Dorka apavárása nagyon cukin hangzik, fotót!!!!

Menni kell, majd folytatom,

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok,

köszönöm a kedves fogadtatást. Sajnos nem ígérhetem, hogy rendszeresen tudok Nektek írni, ha tudnék, már eddig is jöttem volna Kép
Most épp átmentem utazásszervezőbe: minimál összegből kellene kihozni egy nyaralást... hova, na hova? Hát persze, h a Riviérára Kép Hmmmm... sajna a lehetetlent súrolja, és rámegy az összes időm!

Viszont képzeljétek, egész jól alszunk. Miután kipanaszkodtam magam, volt egy olyan éjszakánk, amikor 10 órát aludt Hami egyfolytában Kép Az elmúlt éjjel 2x ébredt + reggel egy kicsit korán, de cicivel sikerült még egy kicsit aludni. Szóval nem olyan szörnyű az egész - és még az is lehet, hogy jön egy foga, mintha a jobb alsó 2esnél éreznék valamit KépKép
Mindenkinél csak éjszakai nyügi van?

Hogy mit csinál Hami? Mostanában folyton hintázna. Belemászik a hintájába, aztán kiabál át a szobájából, hogy hinta, hinta aaaaapa, aaaanyaaa. Az olyan édi, amikor körbeveszi magát mindenféle állattal+babával és úgy kell hintázni + még bele is kell énekelni őket a hinta-palintába Kép
Valamint mindenre felmászik, de már egy ideje nem kapok szívrohamot, megszoktam. Pl. be az etetőszékébe úgy, hogy odatol valamit - pl. széket és felülről, a tálcáról bemászik....
És persze folyton beszél, nagyon édes, a legújabb, a tiszta F hang! KépKép

Orsi, naja, Hami volt az, aki kikente magát popsikenőccsel, persze nem csak 1 ízben. Eleinte a hajár kente... majd csak az arcára, mivel az arcát szoktuk krémezni Kép Van olyan kép róla, hog ymódszeresen bekente szinte az egész arcát, a homlokát, állát, meg az egiyk felét, de a haja nem lett olyan - de jó vastagon ám! Kép
Biztosan jó lehetett a színhát, nekem is hiányzik már egy jó darab - de egy ideig még nem megyünk. Én mondjuk kifejezetten örültem volna, ha Janza Kata nem játszik a darabban, ráz a hideg attól a nőtől Kép

Jajjjjj, mennem kell, óriási problémák vannak Kép
Cupp
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el, csak rámjött a szkennelés (anyósom kölcsönadta a szkennerét)Kép
Már régóta be akartam vinni a gépbe az összes esküvői, nászutas, fellépős, utazós képeimet.
Igyekszem hamar jönni!
Addig is puszi!

Vic
vic
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: