Új privát üzeneted érkezett!

Névtelen 22h 10! Kibombázott nagy tévedésben vagy! De mindegy...meguntam ezt a fajta szórakozást.

Bevallom reagáltam minden mondatodra, de kitöröltem....ennyi, szánalmas vagy és pont.

további jó vitázást!

tm
tm
 


Újabb kényelmes kifogást találtak a tehenek: a férfiak is dagadtak, akkor a nők is megengedhetik maguknak a fodrozódó hájakat Kép Kép Kép Kép Kép Kép

A dagadt nőknél nincs nevetségesebb és szánalmasabb Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Családapu, aki gusztustalannak tart egy hájas nőt
Névtelen
 


Családapu,
tévedsz. Van szánalmasabb! A magadfajta öntelt bunkó, aki csak arra képes, hogy megbámulja a plasztikázott cickókat és a hidrogénszőkéről is azt hiszi, hogy eredeti, mert még sosem láthatta közelről!
Sajnálom a családodat, legfőképp a feleségedet, bár a te fajtád olyan nőt választ, akit elnyomhat, és oszthatja az észt.

Tarthatsz gusztustalannak egy hájas nőt, de ha intelligens lennél, akkor ezt nem így fejeznéd ki!
sajnállak
 

 
 

Sajnállak! Inkább kevesebbet zabálj!
röhögök
 


Lányok,
miért kell ezeknek a tizenéves tacskóknak a színvonalára lesüllyednetek?! Mi lenne, ha kibírnátok egy hétig reakció nélkül és akkor végre elkotródnának innen és beteges hajlamaikat máshol élnék ki ezek az unatkozó szúnyogcsődörök?
unom
 


suxx
suxx
 


A dagadék csajok ismét szeretnék egymás háját becézgetni Kép
Hiába, lányok, a zsíros test gusztustalan, ez van.
zsírutáló
 


Zsírutáló,
akkor te is gusztustalan vagy!
Jelentem rókák kerülgetnek tőled és a skizo barátaidtól.
Szerintem nálad kevesebbet eszem és kevesebbet szemétkedek, amitől sokkal jobban érzem magam a bőrömben, ami nem hájas.
Drága, ezennel befejeztem, de sajnálom anyukádat is, hogy ilyen a fiacskája!
sajnállak
 


Sajnállak!
Ha valóban nem volnál dagadék, akkor nem védenéd ennyire az elzsírosodott sorstársnőidet!
Tehát, valld be: hol hordod a hájadat? Egy kicsi réteg a hasikán, egy olyan kis puhányka? Vagy a combidon egy kis narancsbőr? Esteleg a fenekeden látszik a gravitáció?

Röhögök Kép Kép Kép
Névtelen
 


Röhögök,
ha nincs zsírszöveted, akkor még jobban sajnállak! KépKépKép

Amiket írtam nem az elhízott nők mellett tettem, hanem az ilyen fatökűek ellen, mint te! KépKépKép

És még vmi. Megnéznélek majd harminc körül, amikor a kis cickóid kezdenek megereszkedni. Kép Te hogy tetetsz majd be implantátumot? KépKépKép
sajnállak továbbra is
 


Sajnállak!
Ne magadból indulj ki! Azért, mert neked rusnyán csüngenek a melleid, még nem mindenki jár így! A feleségem 2 gyereket szoptatott, már túl van a 30-on, mégse lóg a melle! Igaz, sose volt tehén, ezért nem nyúlt meg a bőre, mint a Michelin babának (és mint nektek).
Kép
abcúg dagad csajok!
 


Álarcos,
én rólad beszéltemKép Nem a feleségedről! Ha van egyáltalán.

A bőr megnyúlása nem feltétlenül függ össze a tehénséggel. Kép Drága hülye beszélgetőtársam, gondolkodj.

Ismerek olyanokat, akik ugyanannyit híztak a terhességük alatt, és az egyiken meg sem látszott, hogy terhes, a másiknak pedig akkora hasa volt, mint egy ház. Az előbbi és az utóbbi is ugyanannyit fogyott a szülés után, vagyis közel a terhesség előtti súlyukra fogytak vissza, az egyiknek nem látszott, a bőrén, a másiknak igen. Vajon miért? Mert az előbbi alkati adottságai miatt a medencéjében hordta a babát, az utóbbi pedig elöl. De gondolom neked a széles csípőjű nők sem tetszenek, mert a tizenéves forma csajokra buksz.


Éljen az anorexia! Alapíts egyházat!
Mostmárhányok
 


Ide is eljutottunk, már vártam Kép
Hogy a zsíros csajok az anorexiát emlegessék Kép
Sajnálattal kell közölnöm, hogy az anorexia valóban ronda, na de ez még mindig gyönge takarózás a zsírnők számára a szakadatlan zabálásuk leplezésére Kép
Láttál te már JÓ NŐT? Aki nem csontsovány, de nem is csüngenek rajta a fodros, göröngyös, csoffadt, puhány hájak mindenütt?
Sajnálattal kell tudatnom veled, hogy elég sok ilyen van! Ők egyszerűen sose zabálják magukat halálra mindenféle cukros-zsíros szarral, mindemellett hajlandók mozogni is valamennyit, hogy tónusban tartsák az izmaikat. Tudom, szörnyű ezt felfognod, de szerencsére attól még van ilyen bőven Kép Kép Kép Kép
A karcsú nő férje
 


Aknf,
Mindennap látom a tükörben! Kép
puszi
 


Úgy látszik attól, hogy valaki nem szólja meg a hájas nőket, maga is hájas pudvásseggűvé válik. Ezt nevezem gyors hízásnak! Kép

Ezzel az erővel lehet fogyni, úgy, hogy nem szólod meg a RR-féléket? Kép Kép Kép

Mert ez jön le bunkókánk 10h 49: bölcseletéből Kép

tm

Ui: pedig megfogadtam, hogy nem szólok hozzá többet Kép Kép Kép
tm
 


Persze pihenésnek nem rossz szórakozás....2 szakdoliírás között Kép

Témám amúgy a gyermeknevelés...beleteszem, hogy aki otthon van gyereketnevelni pudvásseggű...
De ha emiatt megvágnak, megbosszulom! Kép
tm
 


Névteleneknek:


"Kövérellenesség

A gondolkodásunkat átszövő számtalan előítélet sok embernek megkeseríti a mindennapi életét. Az, hogy megszüntessük őket, társadalmi érdek, ezért alapos megismerésük (ez az első lépés a megszüntetésük felé) nem egyszerűen a lélektan "belügye". Az egyik legújabb kutatási irány a túlsúlyos emberekkel szemben a nyugati kultúrákban élő előítéleteket vizsgálja.
A kövérellenes magatartást és életelvet úgy határozhatjuk meg, mint olyan előítéletes vélekedésnek az együttesét, amelyek a kövéreket kizárólag a túlsúlyuk alapján ítélik meg.) A legutóbbi évtized kutatásai szerint ezek az előítéletek egy sereg negatív jellemvonást kapcsolnak a túlsúly tényéhez: a kövéreknek -úgymond- gyenge az önkontrolljuk (hiszen mindenki maga felelős a súlyáért), határozatlanok, szétszórtak, döntésképtelenek.lusták legalábbis nagyobb mértékben azok), mint az átlagos súlyú emberek. Ezeknek az előítéleteknek az egyik igen komoly gyakorlati következménye az, hogy az állásra pályázók között a kövéreket - még azonos teljesítmény esetén is - kedvezőtlenebbül ítélik meg, mint társaikat.
Két kanadai pszichológus - Todd G. Morrison és Wendy E. O'Connor - nemrég egy olyan tesztet tett közzé, amellyel a kövérellenesek magatartása (attitűdje) "mérhető". Mivel mindössze öt kérdésből áll, teljes egészében bemutatjuk, hogy a kedves Olvasó is kitölthesse, ha éppen kedve van hozzá. Ám azt mindenképpen hangsúlyoznunk kell, hogy ezt a tesztet -legjobb tudomásunk szerint- Magyarországon (még) nem szabványosították, vagyis nem vizsgálták meg, mennyire használható az hazai körülmények között. A teszteredményeknek tehát nincsen különösebb súlyuk, senkinek sem kell félni, hogy kiderül róla: az átlagnál nagyobb mértékben előítéletes, hiszen nem is tudjuk, mennyi vagy mi a hazai átlag...
A kérdésekre az 1-től 5-ig terjedő osztályzatokkal kell válaszolni az 1 azt jelenti: egyáltalán nem értek egyet, az 5 pedig azt: teljesen egyetértek. És most a kérdések: a) Igaz-e, hogy a kövér emberek szexuálisan kevésbé vonzóak, mint a soványak? b) Soha nem járnék olyannal, aki kövér! c) Az átlagot tekintve a kövérek lustábbak, mint a soványak. d) A kövérek csak magukat okolhatják a súlyuk miatt! e) Egy kövér ember fürdőruhában gusztustalan látvány.
Morrison és O'Connor középiskolás és egyetemista diákok csoportjain próbálta ki ezt a tesztet. Általános tapasztalat volt, hogy a fiúk erőteljesebben kövérellenesek, mint a leányok. A kutatók ezt a lányok fejlettebb empatikus (beleérző) képességével magyarázzák. Amikor a tesztet más attitűdskálákkal együtt vették fel, egyértelmű összefüggést találtak a kövérellenesség és néhány más, jól ismert előítéletes életelv, így a homoszexualitás-ellenesség és az önkényuralomhoz való vonzódás között. A kutatók a kövérellenes gondolkodásmódra -a rasszizmus és a szexizmus szavak mintájára- már meg is alkották az angol fatism ("kövérizmus") kifejezést.

Mannhardt András"

Úgyhogy éljétek ki magatokat itt "pudvaügyben", bár félő, hogy az élet egyéb területein is korlátolt gondolkodású, szélsőséges nézetű egyénekkel állunk szemben. Ez meg már nem olyan vicces. És kicsit zavar, hogy itt jópofizok velük.
(A csoffadt nekem is bejött, de az sajnos a "szikár, sovány férfi" szinonimája.)
répahelyett
 


Nem egészen értem, hogy hogy bírtok ilyen magas szellemi színvonalon álló 30 év körüli, 2 gyerekes apákkal társalogni, akár álnéven is?! Nem érzitek, hogy magatokat is lejáratjátok ezzel? Az úton, kocsmában, élőben simán kikerülnétek őket, itt miért nem teszitek?
Névtelen
 


répuska!
A "csoffadt", az az "ocsmányul löttyedt" szinonimája!
A kövérség pedig a rusnyaságé. Naná, hogy a csajok elnézőbbek a hájassággal (= magukkal) szemben! Aztán csak csodálkoznak, amikor a pasijaiknak nincs gusztusuk hozzájuk Kép Kép Kép Kép
nyelvÉSZ
 


Sajnálom, hogy ide jutott ez a topik. Ezen már nevetni sem tudok. Milyan lelki problémái vannak ennek az embernek??? És milyen gyekekeket nevel???

Részemről befejezve.

Aki normálisabn szeretne mozogni, ma dobtak be a ládánkba egy szórót, bemásolom a linket:

www.fit-forma.hu

Ez Dunakeszin van, és ami a legfontosabb: gyerekmegőrzős. Én nem járok, de többektől is hallottam, hogy nagyon dícsérik. Csak nőknek van!!!

Cili
Cili
 


Valószínűleg sportos gyerekeket nevel, nem pedig zsíros kismalacokat.
Dili
 


Az a lényeg! Minden a külső! Hogy belül férges, az nem számít!
Névtelen
 


Névtelen! Szerinted, aki jól néz ki, az nyilván csak romlott lehet. Erre a következtetésre is csak egy irigy hájpacni juthatott Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Párdűsz
 


Ezt csak egy balf*** értheti így félre, mint te kedves párdűsz Kép Ez nem az én véleményem, hanem a tietek Kép Kép Kép Hopphopp! Ha ti egyáltalán így néztek ki _valójában_...amit 2ségbe vonok, de mind1. Nektek mindegy, hogy milyen a belső, mert csak a külső számít.
_É R T E D_C S O F F A D T K Á M ????????

Nekem is számít külső, énis azt nézem meg először...mivel a belső nem látszik. Igényes vagyok magamra is és a családomra is, de veletek normálisan beszélni nem lehet, mert az ebbe a topicba írogató anyuka=hájpacni.

A férges jelzővel nem az összes jól kinéző embert illettem, hanem TÉGED és a fajtádat.

VÁGOD?
Névtelen
 


Basszátok meg, hagggyátok már abba!!!!!!!!!!!!!!
Névtelen
 


Ez csak akkor fog abbamaradni, amikor a zsíros csajok leszoknak arról, hogy a magukra adó csajokat ócsárolják.
Tehát: hajrá, dagadtak, dobjátok ki a sütiket, kekszeket, jó kis szalonnákat, és moccantsátok meg a löttyedt seggeteket, hajrá!!!
Tesitanár
 


Hihetetlenek vagytok!

Nem csak az állítólag 30 éves 2 gyereket nevelőkről beszélek. Akik megnyilatkozása legfeljebb a kiskamaszok érzelmi intelligenciáját éri el (szigorúan 10 év alatt), hanem az ilyen színvonalú levelekre válaszolók is hihetetlenek.
Legalább egy kis értelmet láttok ebben???? Bizony én nem. Érdemes bizonygatni ilyen társaságban, hogy szeret titeket a férjetek? Hogy nem esztek többet, mint 2000 kcal-t egy nap? Hogy 50 kilónál nem vagytok nehezebbek? Hol itt a vitapartner? Hogyan bizonyítod? Elhiszi? Szerinted eljut az agyáig bármi is? Ne süllyedjetek már erre a szintre! Értelmes embereknek tűntetek az elején...

Snoopy
snoopy
 


Szerintem töröltetni kéne a topicot és kész Kép Így mindenki megnyugodhat....ha esetleg idegeskedett volna Kép
Persze barmok mindenhol akadnak...

tm
tm
 


Úgyhogy én ezennel OFF --------->
tm
 


Úgy bizony, töröltetni kellene a topicot. Hogy nyoma se legyen annak, hogy a zsírjukban fulladozó irigy libák halálra szapulnak egy lányt, akinek az az összes "bűne", hogy nem méltóztatott zsírpacnivá hízni a terhessége során, hanem megmaradt NŐNEK!
mt
 


Pont azt terveztem írni, amit Snoopy. Minek válaszoni egyáltalán, akár viccesen, akár gúnyosan? Ha tök simán átlépnétek az ominózus hsz-okon, úgy, mintha ot sem lennének, se utalás, se semmi, akkor hamar rájönne/rájönnének, hogy vége.
Ehhez is kell önuralom, nem csak a fogyókúrához, de megéri és hamarabb megvan a látszata.
hétfő
 


Mindezt azért írom, mert magam is zsíros vagyok, mint egy disznó, de szeretném, ha vállonveregetnétek, hogy a belső értékeim mégiscsak gyönyörűek.
hétfő
 


Nézzétek meg ezt: Kép

http://www2.b3ta.com/elephant/elephant.swf

SR kb. ilyen hangnemben biztatja a zsírpárnácskáktól szabadulni vágyokat. Kép))))
BCsK
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ide jutott a topic... Én a 7. hétben vagyok, nagyon boldogan, eddig a súlyproblémákkal nem foglalkoztam. Úgy érzem, hogy akinek egészséges a lelke, harmóniában van a világgal és önmagával, az nem tud ismeretlenekről ennyi hévvel írni. A lényeg, hogy ez a fitnesscsaj boldog, fél ország aggódott érte, az orvos császárral kiszedte a babát, mivel olyan gyenge volt, hogy nem tudta megszülni. Ez lehett volna akkor is, ha 100 kg, és így is.
Ezt a vitát ugyanolyan értelmetlennek tartom, mint a fidesz-mszp ellentétet, hiszen ez csak egy része az életünknek. Mindenek előtt azonban egyet le kell szögezni: a gyerek felelősséggel jár, s aki gyereket vállal, annak tudnia kell, hogy ezentúl van nála fontosabb.Mindent tehet, de agyerek életét nem veszélyeztetheti. Mindenki magában vessen számot, s az, hogy a másik a családjában mit művel, az arra a családra tartozik. Ha egy szülő nem méltó erre a megnevezésre, azt a gyerek alkalomadtán majd úgyis a tudtára fogja hozni.
Névtelen
 


Elzsírosodott nőknek is születhet gyári hibás gyerekük. Ez se mentség arra, hogy nyakló nélkül lehessen zabálni.
Névtelen
 


Névtelen!

Beszélt erről valaki egyáltalán? Szerintem senki nem vitatta.
ÉS?

Snoopy
Névtelen
 


Definiáljunk.
Mit jelent a nyakló nélkül zabálás. Számszerüsitsünk.

Kedves névtelen, add meg a napi étkezések meüit annak, aki éppen átbillent a nyakló nélkül zabálásra. És adj meg egy szerinted normálisan étkező menüjét.

Előre is köszönöm.
Zsunya

zsunya
 
 


Jaj Lányok!
Amikor ez a "Legyen mindenki csontfogas" kampány tombol, mindig lánykorom végnapjai jutnak eszembe.
Uis. én 168 cm és 50 kg, a párom meg 196 cm és 75 kg volt akkoriban. És mennyi kínlódás volt olyan pozitúrákat kitalálni, hogy ne törjük egymást! KépKépKépKépKépKépKép
Ennyit a soványak sokkal jobb minőségű nemi életéről.KépKépKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


BorcsaKépKépKépKép

Éljen a ropisex!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Napi menü: csak annyit kell zabálni, hogy ne zsírosodjon el a test.
Szex: a hájasak csaffogó, izzadó zsírja dugás közben különösen guszta lehet Kép Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Kitérsz bébi?
Ej, pedig reménykedtem, hogy megtudom, hogy zabálok e vagy sem.

mindegy.
Tsók
Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya,
ha fodrozódik rajtad a zsír, hurkás a hasad, remeg a sonkád, akkor túl sokat zabálsz.
Névtelen
 


Szánalmas vagy.
foltvarró_cili
 
 


Azt hittem ez a topic már megdöglött Kép Erre mire jövök vissza???
DBarbi
 


Barbu,
fején találtad a szöget! Tényleg megdöglött! Kép
solya
 
 


Solya Kép

Ez tökfuri. 15h 10-as névetelen hozzászólása után ismét "lecsaptak". Nincs jobb dolguk, mint lesben állni? Azis lehet, hogy nem pasik, hanem nők. Méghozzá babanetesek, akik regisztrálva is vannak...csak úgy ugye nem divat mostanság köpködni.
Mindenesetre fantázia nuku, a lemez újra a régi. Jelzem engem nem zavar, teszek rá magasról Kép Éljék ki magukat itt, ha nincs jobb Kép
DBarbi
 


foltvarró cili: te pedig nyilván dagadt vagy, és most megsértették a zsírodat Kép Kép Kép Kép
Cilivarró folt
 


Csajok van hó!
Mehetünk szánkózni!!! Kép
Azt tudtátok, hogy hidegben jobban lehet zsirtégettni, főleg ha húzzuk a dedeket a szánkón hegynek fel. Kép
BCsK
 


Én már nem bírom el a "dedjeimet", olyan dagadtak! Húzzák egymást! Különben is, hozott a Mikulás nekik 1-1 tepsit, most az a menő!

Humorzsák Akárki: nem vagyok dagadt, de ha az lennék,sem sértenél meg. Nem BÍÍÍÍÍRSZ!!!!! Annál én sokkal jobban érzem magam a bőrömben! És azért vagy szánalmas, mert a mélységes gyűlöleteden kívül nincs másod, humorod meg pláne!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Undorítónak tartom a hájas nőket, akik a magukkal szemben igényes, a kinézetükért tenni hajlandó csajokat cikizik. Miért vetted magadra?
Cilivarró folt
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: