Új privát üzeneted érkezett!

Én Szikorát már az általánosban sem szerettem, a Ganxsta Zolee-tól pedig egyenesen rosszul vagyok. Ő pl. hogy kerül ide??? Király Linda számomra tök semleges, Auth Csilla is, a Novákot én is csak a tv-ből ismerem és kedvelem. Hát, elég karcsú egy csapat, mit ne mondjak.
rjuli
 
 


Ok,
ez alapján jósoljak? SVerát tutira kiejtik...
(Ez tudatosan provokatív, ha érdekel vkit, leírom részletesen, miért gondolom ezt, de most jobban érdekel, hogy ti mit gondoltok a párosításról.)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Novák Péter -> Kimnowak
Egri csillagokban (musical)-> Gergő
És még számos rockoperában játszott.
Sztm jó volt, nekem tetszett, kár, hogy már nem űzi.
phaedraa
 
 

 
 

Adrienn, lehet, hogy téged a hideg ráz tőlük, de azért még sokan szerethetik őket. Robit akkor sem hagyom!!! Kép Ízlések és pofonok ugyebár.
K.
klara
 
 


Phaedra, dehogynem űzi, csak Miskolcon. Meg van új Kimnowak album is. És amúgy egy iszonyat egyéniség!Kép
Szó mi szó, pont Ibolyához passzol!
süti
 
 


Adrienn!
Ma sztem Mo.-n nincs olyan "szár", aki nemet mondana, mondhatna a Megasztárnak. Ezzel most nem a műsort emelem az égig, de ne felejtsd el, hogy jelenleg ez a legnézettebb zenei műsor, és mindenki a piacról él... És azt se felejtsd el, hogy ez nem egy Kozsó féle sztár-ugrabugra, a versenyzők olyan színvonalon énekelnek, hogy a befutott "sztár"nak pertnert jelentenek, és nem "cikis" megjelenést.(mellesleg hiába valódi sztár Demjén, ha szegény egy ideje nem tud már énekelniKép)

A többiekről:
Király Lindát lehet nem szeretni(nekem sem a kedvencem), de annak a nőcinek kimagasló énektudása van. Jól paszolnak majd G.L.-lel, a kicsit jazz-ba hajló éneklésük miatt. A minap láttam az egyik klipjét, ha nincs kiírva, hogy ki ő, akkor simán az egyik külföldi felkapott énekesek közé soroltam volna. Igen magas színvonalú klip volt. (A stílust most hagyjukKép)

Ganxta a maga idétlenségével együtt is érdekes lesz szerintem, főleg Evelinnel(Kép), nekem ő sem a mai megcsinált sztár.(Tud a Ganxta énekelni???)

Szikorát sem sorolom a sóbiznisz által felemeltek közé, de nem tartom szerencsésnek a párosítást. Bár tudom, hogy Szikora is hívő, de nekem nem jött le ez eddig a számaiból. Nem lesznek ők ketten nagyon lágyak? A csikidam stílust gondolom, most elhagyja Sz.Robi...Kép

Auth Csilla+ Tóth Veronika-- biztos tökéletes lesz, de félő, hogy a többiek nagyobbat szólnak majd.

Novák Péter+Oláh Ibolya--Huh, erre nagyon kíváncsi vagyokKép Mindketten remek előadók, színpadra születtekKép
Úgy sem ismerős Nektek a Novák, hogy ha azt mondom: "Hol van az a nyár, hol van az a szerelem drágám"? ezzel robbantak be anno, egy videoklip-versenyt nyertek meg ezzel a számmal vagy tíz éve... A klipben a Keleti aluljárójában népitáncoltak. Nem ugrik be?
Én legutóbb az Isván a királyban láttam-hallottam őt, és esténként egy zenei műsorban. Tavaly jelent meg ismét egy lemezük.

Tényleg, ez hogyan lesz majd? A szám végén a Pierrot megszólal majd, hogy "kedves GanxtaZolee, némileg a felső hajlításokkal gond volt" majd Soma folytatja, hogy "Én is így gondolom, nem jött át a lényeg", de a PeliB. megköszöni majd az élményt????
Igen érrrdekes leszKép
csii
 
 


:D
Éljen!
Szerintem izgalmas lesz. Én szeretem a versenyzőket. Megszerettem mindet. Még azt is akitől amúgy nem vennék lemezt. Érdekesek ezek a párositások, bár tuti vannak nyerésre itélt párok. GZ-től én számot csak egyet hallottam, az rossz volt. De ime ez a műsor, ahol igenis kell tudni mást is, mint azt amivel eredetileg az énekesek jöttek.
Nagyon nagyon kiváncsi vagyok a szombatira.

zsunya
 
 


Sziasztok!

Nekem tetszik a párosítás!
Mondjuk a Szikora-SVera duó kicsit gázos lehet, ha nem jó számot választanak, meg Verának most már amúgyis kifelé áll a rúdja, mert TVera, GLaci és Ibolya között dől majd el a dolog, nagyon úgy néz ki.
TVera-Auth Csilla is érdekes, nehogy a Vera le akarja énekelni a Csillát, mert Csilla elég szerény lány gyönyörű hanggal. Itt is nagyon kíváncsi vagyok a dalválasztásra.

A többi páros viszont telitalálat! Persze leginkább a Novák-Ibolya duó csigázott fel! Novák Péterről nekem is a Csi által idézett dal jut eszembe először, meg a Gyémánt! Nagyon jó énekes és tényleg egyéniség! Igazából miatta kezdtem el nézni azokat a műsorokat, ahol másort vezet.

Érdekes ötlet Csi, amit a zsűriről írtál...Kép Csak nem merik a már befutott "sztárokat" kritizálni, bár lehet, hogy megérdemelnék...

Ja, pl. Király Linda, mikor elfelejti a himnusz szövegét (nekem ez a mumusom), meg hallottam már őt is hamisan énekelni. Egyébként egyetértek azzal, hogy nagyon színvonalas, amit csinál és valóban nagyon jó hangja van, meg minden, de nem bírom a csajt!Kép

Zafi
zafi
 
 


Kriszi, igen, ha lesz időd, írd meg, ok?
Amúgy nekem Novák Péter a stílusával szimpatikus. A Bár c. műsort láttam, eleinte nem bírtam a fejét, aztán meg már kimondottan miatta néztem. Kép De hogy hogy énekel, azt nem tudom.
Egyébként ezt a duót most nagyon igazságtalan húzásnak tartom, mert nyilvánvaló, hogy a szavazásban benne lesz, hogy az illetőnek a párját szeretik-e a népek. Én annak örülnék, ha nem is lenne szavazás ennek a résznek a végén. Nehogy már azért essen ki SVera, mert az ő táborának nagy része valószínűleg sose szerette Szikorát (nem mondom, hogy senki, de szerintem sokaknak nem vág össze, hisz Vera intellektuális stílusa és Szikora diszkószínvonala közt iszonyú nagy a szakadék. A vallásosságuk meg igazából nem érdekli szerintem a szavazókat.)

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


AZ O.Ibolya-N.Péter páros egy D.Bowie-T.Turner számot fognak énekelni. KépMár ha lehetek egy kicsit ünneprontó!Kép

Amúgy pl. én tényleg kiváncsi vagyok, hogy a Szikora és a G.Zoli mit fognak csinálni. NA majd szombaton meglátjuk.
süti
 
 


Süti! Most már legalább tudom Kép
Ráadásul egyre jobban tetszik, hogy Bowie szám lett a választás. Ibolyát nagyon nem szeretem, de kíváncsian várom a műsort.

Eddig nem voltam hűséges nézője a MS-nak, de erre most nagyon kíváncsi vagyok.

Szegény Linda Kép Őt sem szeretheti mindenki, de azért ezen a himnusz dolgon túl kéne már lépni. Amikor ezt felhozza vki (bárhol), nekem mindig az jön le szinte felhívásként -> 'kötelező utálni Lindát'.
phaedraa
 
 


Nekem tetszettKép
Nagyobbat szólt Evelin és Ganxta, mint gondoltam volnaKép
csii
 
 


Nekem két dolog tűnt fel: egyik az, hogy amit Megasztárék mesterkedtek azért, hogy SVerát kiejtsék már, az bejött. Csak hát kérdés, hogy érdemes volt-e lejáratni magukat ezzel az átlátszó trükközéssel. Nem hiszem, hogy SVera megasztár lett volna, ha nem erőltetik, hogy kiessen.
Tóth Veronika toronymagasan jobb, mint Auth Csilla.
Voltak, akiknek a hangját viszont a párjuk hangereje totál elnyomta, és túl kevés volt a számban a külön énekelt rész.
Szerintem ez a duettesdi hülyeség volt. Előre lehtett tudni, mi lesz. És sokat számított, hogy kit kapott párnak az illető. A számválasztás is olyan, hogy a jelek szerint nem sok beleszólásuk van a versenyzőknek. Akkor meg szekálják őket azzal, hogy a dalválasztás nem volt szerencsés.

Ja, az külön tetszett, hgoy SVera számára találtak egy ellenszenves partnert, akivel ebben az országban talán egy fiatal lány se akarna együtt fellépni, vagy akár csak mellé ülni a buszon, ráadásul direkt azért választották, hogy Szikora magával rántsa, aztán nagy naivan felhánytorgatták neki, hogy nem látszott az összeszokottság, meg hogy kedvelnék egymást.
A zsüriből meg valaki véletlen beszólt, mintegy mentegetőzésképp: "de hát a hangjáról nem beszélt senki". Hát, nem. CSak hülyeségekbe sikerül belekötniük. Szerintem Gáspár L. sokkal rosszabb (most is rosszabb volt), mint SVera. SVera megérdemelt volna még egy kört, aztán a tűznélkülisége miatt úgyis kiesett volna. Most meg hallgathatjuk még egyszer vagy többször Gáspár L. nyekergését és szörnyű artikulációját.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Nekem a tegnapi műsor volt a legnézhetőbb (vagy csak én voltam olyan hangulatbanKép).
Ami nekem feltűnt az az, hogy az Ibolya+Novák, és az Evelin+Ganxta páros a színpadra vonuláskor, és a színfalak mögött is mutattak némi érdeklődést egymás iránt, míg a többiek olyan idegenként hatottak, hogy csak na! Ez a produkción is látszott. Még Király Linda is közelebb állt a G.Lacihoz, mint Szikora S.Verához.

Nem hiszem, hogy trükközés lett volna, bár az tény, hogy nem volt jó választás. Szikorának nem kicsi a rajongótábora, Lindáénál, vagy Auth Csillájénál biztos nagyobb, így akár sok szavazatot is hozhatott volna a SVera tábora mellé. Azt viszont nem értem, hogy mint producer, vagy sikergyáros miért nem látta a Szikora, hogy ez így nem lesz jó. Sokkal jobb tud lenni ő, mint amit tegnap produkált.

Ha nekem kellett volna választanom tegnap, akkor én is SVerát ejtettem volna ki.

Jó volt a Novák-Oláh duó, de többet vártam.
csii
 
 


Én Auth Csillát ejtettem volna ki. Kép Ő volt a legrosszabb.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szikora valóban elég visszataszító volt, pláne ahogy odasúgta Verának, hogy úgyse fog kiesni, miközben a zsűri értékelt. Svera pedig örülhet, hogy mostanáig bent maradt. (Bocs Adrienn ez csak az én véleményem.)

A Bowie-szám, amit eredetiben nagyon szeretek, szerintem el eléggé lett rontva. Ez a pantomimes bohóckodás pont azt a mélységet vette el belőle, amitől olyan jó, akármit is magyarázott a Novák. És eröltetett is volt, főleg a Novák Péter. Ibolya jól csinálta csak a koncepció volt rossz.

TVera és Laci (akit egyre jobban birok) nagyon jók voltak szerintem.

Kedvencem Evelyn pedig pont olyan jó volt Ganxtával, mint amilyenre számítottam.
s.kata
 


Jónapokat!
nnekem az Auth Csilla nagyon antipatikus volt a következők miatt. (Amit a Novák meg is fogalmazott ott is) Nem tekintette egyenrangúnak magával a Veronikát. nem szóban, hanem gesztusokban. Alig nézett rá a szinpadon, és szinte egymástól elfordulva énekeltek. Olyan elnyómos volt. Pedig Veronika jobban énekelt mint ő.

Én sem szeretem a Szikorát. De valahogy szerintem ő is érezte, hogy ez gáz. Viszont nagyon tüzessé Novák sem tudta volna tenni a Verát.
Igy kb mindegy volt.

Ibolya tetszett. Nekem ez a szám igy többet adott, mint az eredeti. Az nekem túl sötét. Igy meg, el lehet filózni rajta. Kép

Gáspár Laci olyan amilyen. Nem vennék tőle lemezt, de nem is zavar.

Evelyn a kedvencem. fantasztikusan nagyok voltak a Gangsztával. Olyan nagyon dögösek. Kép Ma megnéztem onlájn megint. Nagyon nagyon jók. Jó volt az egész műsor szerintem. Nagyon élveztem. Kép

zsunya
 
 


Elaludtam -már megint!- tegnapKép
Összesen az ominózus SVera-Szikora párost láttam, ami, mint írjátok, nem volt egy nagy élmény.

Megírná valaki, melyik David Bowie-számot adták elő? Nagyon bírom a zenéjét, csak nem tudom elképzelni az IbolyánakKép, ezért kérdem, melyik szám volt az.

Mi lesz a jövő heti koncepció? Remélem, végre már saját maguk választhatnak!

Jamina
jamina
 
 


Valami olyan szám volt, ami állítólag kb. az öngyilkosság előtti öt perc hangulatát idézi. Viszont ők tök poénosan adták elő. Jók voltak, bár az eredetit nem ismerem.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Tonight a címe és Tina Turnerrel énekli.
s.kata
 


Jövő heti menü: rockzene. Kíváncsi leszek, mi sül ki belőle.
Szerintem a szombatiban nagyot alakított Gáspár L, viszont nekem is úgy tűnt, hogy Sverával direkt szúrtak ki.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Nem láttam eddig minden döntőt, de amit igen, azok közül nekem is ez tetszett eddig a legjobban.

Egyébként Tilla megkérdezte még az elején Szikorától, hogy "mindent bele fog adni?" erre ő azt válaszolta, hogy "nem, csak amennyi szükséges". Mi lett volna, ha még annyit sem ad bele...?
G. László továbbra sem tetszik és Lindában is részemről elég nagyot csalódtam. Észrevettétek, hogy csak akkor mosolygott és tapsolt a többieknek, amikor felfigyelt arra, hogy a kamera veszi őt? Kép
Auth Cs. egyenlő színvonalon volt Szikorával.

Nekem Oláh-Novák is tetszett, de a legjobban Evelyn-Gangszta.
phaedraa
 
 


Mindenkinek köszi az infókatKép
J.
jamina
 
 


rjuli
 
 


Sziasztok!

Jamina, a megasztár oldalon meghallgathatod a számokat, ha érdekel.

S.kata, az nem pantomim volt, hanem jelelés, kis különbség van a kettő között...

Ami S.Verát illeti, szerintem mindenképpen ő lett volna a kiseő most már, de ezzel a Szikora párosítással csak megerősítették a helyzetet. Pedig lehetett volna belőle valami, ha a Szikora komolyan veszi.

Phaedra, nekem is pont ez tűnt fel Király Lindával kapcsolatban. Na látod, én nem a himnusz miatt nem szeretm, hanem mert ilyen megjátszós! Ezzel együtt nagyon jó a hangja, meg egyébként tetszett, amit a G.Lacival csináltak, márcsak azért is, amit Pierrot mondott, hogy nem kezdtek el csatázni egymással, egészen visszafogták a hajlítgatásokat.

Nekem az Ibolya-Novák P. páros tetszett a legjobban, de én már nagyon elfogult vagyok Ibolyával, Novák Péterrel meg pláne ...Kép
Evelynék is tetszettek, bár maga a szám nem volt annyira jó, de amit ők csináltak, az tuti volt!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Na, ide is írok kicsikétKép. Nem nézem az elejétől a Megasztárt, bár az elején egy-két műsort láttam, most a döntőket szoktam időnként megnézni.

Adrienn,
azért szerintem S.Vera nem volt jobb a Gáspár Lacinál. Szegény Verának ugyan nem rossz a hangja, de olyan érzelemmentesen énekelte ezt a számot a Szikorával (akit egyébként én imádokKép, de itt most tényleg nagyon sz@r volt). Meg már a múltkorit is.

A Novák meg az Ibolya tetszettek nagyonKép.

Ja, meg nagyon tetszett a három lány éneklése is. Egy dolog azonban fura, hogy amikor egyedül énekel Evelyne, akkor nem olyan jó, mint hármasban...

Király Linda külön téma, nekem még az is feltűnt, hogy valahogy kerekebb most (ami mondjuk a hangjának nem ártKép), mint szokott, meg akcentussal is beszélt. Viszont remekül énekel.

Szila
szila
 
 


Nem tudom, pantomim volt-e vagy sem, de a ruhájuk tipikusan az volt. Mármint pantomimos.
rjuli
 
 


Én nagyon csípem a Szikorát , de ez a duó nekem sem jött be. Mondjuk nekem SVera sem igazán tetszik. Nincs rossz hangja , de inkább egy bárban tudnám elképzelni.
Novákot is imádom és nagyon tetszett , nem gondolom , hogy megjátszotta volna magát , az életben is ilyen.
Akitől plafonra másztam az Csilluka és Lindácska volt. Vakartam a falat amikor mondták az Authnak , hogy látszott kicsit izgultak , mire ő rávágta beképzelten , hogy ő ugyan nem , amit többször nyomatékosított. Pedig totál normális ez az érzés ,mivel egy "kezdővel" (aki azért lássuk be sokkal jobban énekel CsillukánálKéplépett színpadra.
Lindában meg a szemmereszgetései idegesítenek , meg a mimikája.A hangja viszon jó!
Gáspár Lacit nem szívlelem.
Kedvencem TVera és Evelyne. Ibolyát nem szeretem , de be kell látni nagyon jó hangaja van.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Nem pantomim volt, hanem siket jelbeszéd. Nem túl pontosan, de azért felismerhetően csinálták. Szerintem jó volt ez igy. Kép

zsunya
 
 


Ezt a siket jelbeszédet már a pa-dö-dő elsütötte egyszer. Mindegy, akárhogy is, nekem nem tetszett, pedig amúgy mindkét fellépőt csípem.
rjuli
 
 


Én nem ismertem fel a jelelést...csak valami hasonlót láttam, de lehet, hogy csak ennyire régen nem gyakoroltam Kép
Egyébként nekem ez volt az első eset, amikor felismertem Ibolya kisugárzását, amiről mindig mindenki áradozott. Persze elvakult Evelyn-rajongó vagyok, vsz. eddig ezért nem.
kriszi
 
 


Kép
Pár napja kaptam Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Nagyon kiváncsi vagyok a mai döntőre.
Annyira, hogy lám, ide is leirom. Kép

zsunya
 
 


Magam is meglepődöm magamon, de nekem Ibolya tetszik a legjobban. Eddig Evelyn volt a nyerő nálam, vsz. ő jobban is való ún. megasztárnak, ennek ellenére már az értékelések előtt én is mindig megállapítom, hogy hamisan énekel soxor.
Hiába mondta v.melyik zsűritag, hogy ez nem számít, hiszen egy énekes esetében lényegében csak ez számít. Miért volt fontosabb SVera esetében a mozgás, nem értem. Ha CD-t veszek, rádiót hallgatok, édes mindegy, hogy rázza a seggét. Mondjuk Kovács Kati(akit amúgy nem kedvelek, mégis tisztán énekel) sem egy fredaszter, szóval nem hinném, hogy volna bármi fontosabb egy énekes esetében, mint a hangja.
TVeronika, GL stílusa sosem állt közel hozzám függetlenül a teljesítményük minőségétől.
rjuli
 
 


Na, ma megint nagyon vegyes volt.
Az első blokkban Ibolya szerintem alulteljesített, erősebb hangon kellett volna ezt előadnia. A másodikban jó volt, de az angoltudás-imitációján még mindig lenne mit csiszolni.
Gáspár L. viszont a tőle amúgy távol álló rockszámot adta elő jól.
Tóth Veronika a swingben nagyon magára talált, tök jó volt. A másikban nem annyira.
Evelyn nekem annyira távol áll az ízlésemtől. Kedves, aranyos, szimpatikus, de nem tudok hozzászólni. Hamis. De aranyos.
Csak hát aranyos nő sok van. Nem lehet ennyitől megasztárnak lenni. Szerintem ma van esélye Evelynnek a kiesésre. Ideje is.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Zsunya

És mit szóltál hozzáKép?

Rjuli

Talán azért fontos a mozgás,mert nem egyszerűen jó énekeseket keresnek,hanem megasztárt,akitől elvárják,hogy a színpadot is urallja,ott is teljesítsen.
Én pl.azért esem mindig gondolkodóba,mert megpróbálok az eredtei számhoz hasonlítani.Aztán eszemebe jut,hogy nem másolatokat keresnek és máris másként hallgatomKép.
Ezért tetszik nekem is Ibolya.KépMert olyan más.

Egyébként szt is Evelyn fog kiesni.Vagy GL.Vagy....

Anyapoc

anyapoc
 
 


Persze, hogy fontos a mozgás. DE nem az énekhang előtt való. Azért mégiscsak az legyen az első.
Amúgy egyáltalán nem értem, mitől lett Evelyn egyre hamisabb. Az első kb. 7 fellépésén ez nem volt rá jellemző.
rjuli
 
 


Amikor a legelső alkalommal volt vele otthoni riport, még a Süss fel nap-ot is hamisan énekelte. Kép Aztán meg is lepődtem, hogy azt a számot (hundred broken mirrors) milyen jól adta elő. De nyilván ment a hangfekvéséhez. Aztán még egy darabig a többi is, de a végén már olyan számokat is kénytelen volt énekelni, ahová az ő hangja kevés volt. És talán így alakult ki, hogy egy idő után kiderült, hol vannak a hangjának a gyenge pontjai.
Amúgy ez Ibolyánál is megvan, ő se tud kiénekelni minden hangot, néha suttogni kezd, amit stíluselemnek tüntet fel, de igazából szerintem nyilvánvaló, hogy hangképzési gond. A két Verán kívül szerintem mindenkinek voltak ilyen gondjai. Szerintem mielőtt valaki ilyen pályára kezd készülődni, nem árt, ha előtte hagyományos énekórákat vesz, jópár évig, és utána kezd a többi dologgal foglalkozni. Persze egyetértek azzal, hogy Ibolya jobban való megasztárnak, mint mondjuk SVera lett volna, mert az éneklés technikáját meg lehet tanulni.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szt ennyi döntő után elég egyértelmű,hogy minde a 4 bent maradónak nagyon jó az énekhangja és ezt a zsűritagok el is mondták.Hogy mind önállóan is nagyon megállja a helyét,szinte lehetetlen közülük választani.Így jönnek az egyebek,amik a megasztársághoz elengedhetetlenek...vmi alapján mégiscsak választani kell,nem?Szt helyénvaló,hogy ezt is értékelik már.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Pierrot mondta ki jól, hogy ő hogy meglepődött, hogy mennyivel hamisabban szól a tévében, mint élőben. Élőben biztosan egészen más. Más kap hangsúlyt. Engem pl zavart a Gangsztás számnál, hogy sokat mutatták a Zoli fejét, holott Evelyne ott rázta magát, ugye, szinpadi mozgás, ami fontos volt. De nem látta a tévénéző, mert alkalma sem nyilt rá. Aztán megdicsérik az MTV filinget, amiből negyedét sem láttam, mert a GZ fejét kellett néznem.
(azóta soxor megnéztem... Kép)

Adrienn, ez azért csúsztatás. Az egyik, hogy megasztárt keresnek (meg az év hangját... P. is mondta, hogy ez paradoxon)
A másik, hogy ez nem egy olyan verseny, amit évente biztosan megrendeznek, és belőhetem, hogy most két évig énekelni tanulok ezerrel. Aztán jelentkezem. Ez most van. Aki ide jeletkezett az rajta van egy úton, áll rajta valahogy éneklésileg. de nem csak ez a döntő. És itt jön Evelyine, hogy a hangja nekem nagyon bejön, az egy dolog. de egy szinpadi jelenség, egyéniség. Ezekben nagyon jó volt. Hamis nem hamis, ez tanulható. Egyéniségnek lenni, nos, az nem tanulható.

Jaj. nem tudom elmagyarázni. Kép

Amúgy tetszett. G.L. nagyon nem. Ibike annyira nem ütött nagyot mint szokott. de rossz sem volt.

zsunya
 
 


Hahó,
csajok, én sajnálom Evelyn kiesését nagyon...azzal együtt, hogy tényleg nem volt jó, sőt már kettővel ezelőtt sem volt jó... A többiek (azzal együtt, hogy GL-t én már régen kinyekkentettem volna, mert azért akaraterő meg ilyesmi ide vagy oda, nagyon van még mit tanulnia) mind jobbak voltak. Na mind1, szóval ő esett ki, ez van. Amiért igazán sajnálom, az teljesen szubjektív: hogy kb. 12 éves kora óta ismerem látásból. Azért ebben a városban nem sok hozzá hasonló külsejű lány szaladgál, elég könnyű ráismerni. Mindenesetre ott lakott azon a lakótelepen vagy min, ahol én is egyetemista koromban meg utána egy jó ideig. Szóval az első ott töltött héten láttam egy kislányt, megjegyeztem, aztán heti gyakorisággal láttam, láttam felnőni, aztán egyszercsak felbukkan megasztár-jelöltként - naná, hogy drukkolok neki. Azzal együtt, hogy amiben ő jó, az az extravagáns, vagány, kicsit alternatív, kicsit ufós stílus, nagyon távol áll tőlem. Na mind1, veszem a zsepit és elsiratom a kiesését...
Mcnéztem a Megasztár-honlapon, a szavazógépben már ma GL kapta a legtöbb szavazatot, hogy ő fog legközelebb kiesni, ha pár napig így marad, ráteszem a nagykalapom, hogy így is lesz.
Na és ide kötődik az én összeesküvés-elméletem. Nemrégiben olvastam, hogy erősen gyanítható, hogy a valóságsókban előre le vannak osztva a lapok, hogy ki fog nyerni, ki mikor, milyen sorrendben fog kiesni stb. A közönségszavazat meg technikailag úgy van megoldva, hogy hiába kever ott a közjegyző, ellenőrizhetetlen, hogy hány tényleges szavazatot adott le a közönség, és hány lett hozzámanipulálva Kép Ez persze csak gyanú, de elég fura volt, amikor nemtom pontosan melyik bulvárlap lehozta, kit szavaznak majd be a nemtommelyik sóba - a lap megjelenésének estéjén...
Hadd szőjem tovább: mi a különbség a valóságsó meg a Megasztár között e tekintetben?
(...hadd legyek egy kicsit provokatív...)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Kriszi

Valóban lehet manipulálni a szavazatok számát...elég biztos forrásból tudom,egyik ismerősöm a MATÁV-nál dolgozikKép...
És még mennyi mindent...

Anyapoc

anyapoc
 
 


A sony musicos krapek meg azt birta nyilatkozni, hogy minden döntőssel vannak terveik. Mindnek lesz lemeze.
Ha innen nézem akkor mindegy is, hogy ki nyer. ha én választhatok akkor Evelyne nyert volna. Pont az MTV filing miatt.

zsunya
 
 


Miért, olyan jó az MTV filing? Mi az egyáltalán?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ha én választhatnék, akkor Ibolya meg a két Vera nyerne. Így, hármasban. Kép Mindegyik jó. Evelyn se rossz, csak tőlem mondjuk távol áll az az énekstílus, ami neki van, és az ízlése se hasonlít az enyémre. CSak ezért nem. De amúgy tényleg nem rossz.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szerintem tegnap Gáspár Laci volt a leggyengébb. Veronika volt a legjobb. Ibolya második száma nem tetszett, Evelyné viszont igen. Legközelebb Veronika fog kiesni, hogy egy férfi és egy nő külzdjön meg az első helyért. Én remélem, hogy Evelynnek lesznek számai és lemeze (ez a 18 éves húgom véleméye is).

Jó hétvégét erre a pár órára még: Betti
pbetti
 
 


Sziasztok!

Madonna is csak az Evita előtt kezdett el énektanárhoz járni és azért addig is elég szép sikerei voltak!
Evelyn szerintem elfáradt, nem a hangja nem bírja a más műfajokat, hanem még nem elég technikás, ahogy Soma is mondta, egy ksi támasztékkal ki lehetne küszöbölni a hamisságot.
Meg amit Zsunya is mond, egyéniség! Biztos, hogy sokan látnak fantáziát benne és a többiekben is, na majd most kell elkezdeni konkrétan tanulni és akkor már nem lesz miért belekötni.

A szavazás csak a befolyó pénz miatt érdekes. Már anno az első BB-nél is gyanús volt, hogy a közjegyző azt mondta, hogy az előttem lezajló eseményekben nem volt fennakadás. Persze, és azon kívül? Lehet, hogy le van játszva már rég a dolog, lehet, hogy nem. Én ezért nem szavazok, mert nem bízom benne, hogy valóban számít.

Innen kezdve szerintem már tényleg nagyon mindegy, hogy ki nyer, biztos, hogy mindegyikről fogunk még hallani, legalábbis nagyon remélem. Csak ahhoz az is kell, hogy elengedjék őket a tv2 kötelékeiből.

Ja, még a tegnap esti műsorról, nekem most annyira nem tetszett senki, jók voltak és kész, de nem volt különösebben ütős egyik sem, kivéve a New York, New York! Na, azon még én is könnyeztem, olyan jól esett!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!
Én sajnálom, hogy Evelyn esett ki. Lehet, hogy a másik 3 tisztábban énekel, de ő volt a legszimpatikusabb (mármint nekem pl), és azért ez is számít a Sztárságnál. Gáspár L vagy Tvera lemezét nem hiszem, hogy meg fogom venni, bármilyen kidolgozott technikailag.
A jövő héten is ki fog esni valaki? Aztán ketten fogják betölteni az utána következő estét? Kép
Ami a szavazatokat illeti: tudom, naiv vagyok, de nem értem, miért kéne manipulálni őket. Nem tök mindegy, ki esik ki? A Valóságsóknál meg pláne. Amúgy ha manipulálták volna, szvsz a VV1-et nem Szabolcs nyerte volna. Őt abszolút nem nyomatták, és azóta sem. Szóval passz. Kép
K.
klara
 
 


Sziasztok!

Azt olvasom/hallom mindenhonnan a neten, h mennyire manipulálva van minden (persze nem az rtlklub honlapján Kép). VV...állítólag a szerződésükben azis bennevan, h kit kell kihívni párbajra, h hogy viselkedjenek a villában. A szavazással abszolút hülyére veszik a nézőket Kép Az lehet, h a közjegyző szerint okés, dehát mit lát ő? Csak amit a szgép kiír. A programot gondolom nem ő írta hozzá.
Előre le van zsírozva az egész. De akkor miért mennek be a villába? Gondolom az ismertségért, h ilyen "sztárjaink" legyenek, mint Majka Kép

A Megasztárnál énsem értem mi értelme van/lenne a manipulációnak. Mindenesetre érdekes a dalválasztás dolog. Gondolom nemcsak a sziporka-svera párosnál volt MEGADVA a VÁLASZTHATÓ dal KépKépKép

Énis Evelyne-drukker vagyok, nagyon helyes kiscsaj, sajnálom, h kiesett, de tényleg neki állt a dolog most Kép

Tulképp már mindegyikük nyertes valahol Kép

dbarbi
DBarbi
 


Klára, azért manipulálják a szavazatokat, mert azokat akarják benn tartani, akikért minél többen odaülnek a tévé elé. És azért kell nekik enyhe botrány is (ld. SVera benntartása és kiejtése), mert az is vonzza a nézőket.
Megasztár ügyben meg valószínűleg nem azok miatt manipulálták a dolgot, akik a zenei részre kíváncsiak, mert azokat nem kell trükkökkel ültetni oda ez elé a műsor elé. Hanem azok miatt, akik a sóra kíváncsiak csak. Nekik sót akartak prezentálni, ezért kellett bele némi balhé is. Meg néhány erős egyéniség. Meg tán Soma is, akit lehet utálni. Meg Presser is, aki élő legenda, és akinek jelenléte miatt talán azok is megengedik maguknak, hogy megnézzék a műsort, akik szeretik magukat igényesebbnek gondolni.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: