Új privát üzeneted érkezett!

Nikie, Most Off leszek: nagyon tetszenek a kis smile-id. Hányan vannak még? Tudzs még felrakni párat? Honnan szedted õket?

Téynleg tök jók!!

Villa
Névtelen
 


Ezt már én is kérdeztem, Nikie! Azóta sem sikerült hasonlókat beszúrnom. Nem akarod részletesen leírni, hogy mit tegyünk, ha mi is szeretnénk ilyet? A részletesen-t úgy értem, hogy analfabéták is értsék. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Off:

Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszenek a smile-ok és mivel nektek is, így meg is hívhatnálak benneteket Kép, de Kép szeretitek- e a sört, én sem nagyon, de csak ilyen smile-om van, hihiKép. Inkább boros kellene vagy pezsgõsKép
Adri, egyszer írtam, hogy jobb egérgombbal rákattintassz a smile-ra, aztán "kép mentése másnéven". Így a saját gépedre tudod elmenteni olyan néven, ahogy szeretnéd. És utána csak be kell szúrnod ide. A html parancs pedig ez: \image {ide a képneve, ami majd megjelenjen} majd a tallózással kiválasztod a file-t. Csak szóköz ne legyen a parancssorban. ÍgyKép
Van próbaterület is a témák között ott lehet gyakorolni is.

Megyek Kép

Nikie
nikie
 
 

 
 

Nikie!
Nekem sikerült!
N.I
Névtelen
 


És a prostik a szép új világba beletartoznak?
N.I
Névtelen
 


A csúnya dolgoknak elkerített részben kaphatnak helyet, ahová csak az megy be, aki direkt vágyik néha egy kis csúnyaságra.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrien!
Ezt nem értem, milyen csúnyaságok?
N.I
Névtelen
 


Szép új világ, meg a világmegváltó eszmék ..khm khm.

pár kérdés, kérlek írjátok be az igaz választ!!!!

1. van-e kutyátok, és ha igen összeszeditek-e a kutyaszart utána az utcán?

2. utazol-e tömegközlekdéssel és ha igen átadod-e a helyed az idõseknek/babásoknak/terheseknek

3. Ha valami szemét van nálad (csokipapír stb. megkeresed-e az utcán a kukát hogy oda dobd be?

4. rászólsz-e azokra akik e fenti dolgokat nem teszik?

5. szoktál-e mosolyogni az utcán? akár idegenekre is?


Ha ezekre a kérdésekre igen a válasz, akkor õszintén gratulálok, és itt a helyed, ha nem akkor elõbb a kis dolgokkal foglalkozz és változtass egy kicsit a saját életeden is és csak aztán osszál itt tanácsot ill. azután javasolj bármi világ(ország város ..) megváltó dolgot.

Tudjátok: a lényeg a kis dolgokban bújik meg. És amit írtam azok apró dolgok, amelyek kivitelezhetõek. Ha nem, akkor felesleges a szájjártatás.

Gyimesi Hajnalka
Névtelen
 


Nos Hajnalka!
1.nincs kutyánk
2.igen
3.igen
4. Miért kellene bárkire is rászólnom?
5. Miért kellene bárki ismeretlenre is mosolyognom? Semmi sem múlik rajta, így tartsam a szám: Kép ? Elégszer kell így is a mindennapi életben jóképet vágni egy csomó dologhoz, amihez semmi, de semmi kedvünk.., tudok példát isKép
nikie
 
 


Kedves Hajnalka!
- nincs kutyánk
- átadom a helyem, sõt, gyerekkoromban le se ültem, hogy mások leülhessenek. Azóta leülök, mert ha más ül le, akkor az nem biztos, hogy átadja a helyet az idõseknek, magamról viszont biztosan tudom, hogy át fogom adni.
- persze, hogy nem szemetelek az utcán. Sem. Sõt, ha elolvastad volna ezt a topikot elejétõl, akkor tudnád, hogy a szemét témában már meddig jutottunk: közülünk többen is szelektáltan gyûjtik. Sõt, az ásványvizes palackokat is széttaposva teszem a szemetesbe, hogy a panelház közös kukájában ne foglaljon el annyi helyet. Kép
- Nem szólok rá az emberekre. De a gyerekeket a suliban arra neveltem, hogy ne szemeteljenek, sõt minden hónapban egyszer volt szemétszedés is.
- Az amerikai "keep smiling" csak egy hülye divat. Semmi nincs mögötte. Akkor meg minek? Kedvesnek kell lenni egymással, de egész nap kifeszített szájjal járkálni megjátszás. Utána már mi értéke lenne a valódi mosolynak?

Kedves Nikie!
Hogy milyen csúnyaságokra gondolok? Hát a prostikra. Õk a világ csúnyaságokra fenntartott kicsiny zugában megférnének. Az lenne a szép világ lényege, hogy nem menne senki abba a zugba. Nem azért, mert tilos lenne, hanem mert eszébe se jutna senkinek.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!
Miért nekem írtad a pro..-al kapcsolatos dolgot?
Még kimondani is szörnyû, hogy vannak olyan "nõk", akik csinálják és olyan "férfiak", akik igénybeveszik. És még érdekvédelmi szervezetük is van ezeknek a "nõknek"!!!
Legális ugye... Kép
nikie
 
 


Adrienn!
Haragszol rám? És sikerült-e beszúrni valamilyen képet?
nikie
 
 


Jaj Nikie bocs! Most látom, hogy azt egy N.I. monogrammú névtelennek kellett volna címeznem! Bocsika! Ha erre van smiley, akkor azt most beszúrnám. Kép
A beszúrás nem sikerült még, mert én - kis mohó - az egész kollekciót szeretném látni. Azokat beszúrni, amiket a te írásaidból mentek le már nem poén. Kép Én arra gondoltam, hogy van valahol, valamilyen honlapon egy ilyen smiley-gyûjtemény, és onnan lehet válogatni.

A rossz címzésért még egyszer bocs!!!
Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kutyám nekem sincs.
A helyemet átadom.
A szemetet kukába dobom.
Nem szólok rá másra,nem az én dolgom,mint ahogy a szõrmebundákat sem öntöm le festékkel - ezek szélsõségek.
Bárki idegenre jószívvel mosolygok,ha jószívvel fordul felém,vagy kedvesen megszólítja a kisfiamat.

És még valami:Jelen vagyok ebben a topicban,mert foglalkoztat a téma - ez is egy olyan "kis dolog" ami számíthatKép

krisztinke
krisztinke
 
 


Kedves Hajnalka!
Örülök hogy felhoztad a konkrétumokat! Én is írtam följebb tippeket!

-nincs kutyám
-átadom
-nem szemetelek
-én már nem szólok rá, de anyukám igen. Egyszer majdnem megverték...
-a szomszédokra, ismerõsökre igen, ha valakinél érzem a szimpátiát akkor arra is

1. És te szoktál segíteni hajléktalanokon? Vagy más segítségre szoruló emberen?
2. Szoktál támogatni valamilyen alapítványt? Úgy hogy mondjuk lemondasz valamirõl?
3. Látogatod idõs, beteg rokonaidat?
4. Segítesz a családtagjaidon- amiben megteheted?
rbogi
 
 


Off!
Adrienn! (és akit még érdekel) Smiley-ok:
Smiley
smiley
smiley

A német cím jobb, és ott nagyon sok is van.
nikie
 
 


Kép
nikie
 
 


Alapítványok támogatása nem mindig a legmegfelelõbb megoldás. Helyette lehet például olyat, hogy választasz valakit vagy valamilyen intézményt patronálásra. Úgy is lehet, hogy a választott személy ne tudja, hogy kitõl jön a kaja, ruha, stb.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Nikie, köszi!!! Mindjárt megnézem!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


ÉN pl. a szemem Fénye- Nailka alapítványát támogatom, és ismerem az anyukáját aki létrehozta és tökéletesen jó megoldás, mert oda megy a pénz ahova kell!

De érdeklõdni kell és nyomon követni. Szerintem fontos hogy aki megteheti mindenki segítsen anyagilag is!!
rbogi
 
 


Szia Nikie, Adrienn és Bogi!

Igazából nem nektek szóltak a kérdések, mert a leveleitek alapján megyõzõdésem volt Tii az "igen" kategóriába tartoztok, de biztos sokan vannak akik bort isznak aztán vizet prédikálnak ..Kép Szóval azért köszi hogy ennek ellenére válaszoltatok Kép
Sõt mindenkinek köszi.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha valakinek pl. van kutyája és nem szedi össze a kutyagumeszt az be meri-e írni ide ...ja és nem névtelenül...

Bogi:
hajléktalanokat nem támogatok, mert néha úgy érzem a legtöbb elmehetne dolgozni (pl. hómunkásnak -de nem mentek el)
alapítványt támogatok, de nem úgy hogy közben lemondok valamirõl, hanem inkább azt mondom még belefér.
Sõt, a munkahelyemen elintéztem hogy a karácsonyi képeslapokat (1000 db kb) a kézzel lábbal festõk szervezetétõl vegyük meg köv. évben meg az uniceftõl, és ne egy ápisztól. Kis dolog, de úgy érzem tettem valami hasznosat.
Sajnos már nem élnek a nagyszüleim (õk voltak az idõs hozzátartozók) de amjg éltek szinte heti rendszerességgel találkoztunk
utolsó kérdésedre: természetesen

Nikie! szerintem nem szõrnyû hogy vannak prostik. mindig is voltak. sõt régebben oda vitték beavatni a fiúkat amikor nagyok lettek. szerintem akinek szüksége van rájuk az ugyis megtalálja a módját, akinek meg nincs az meg feléjük sem néz.
Én visszaállítanám a piroslámpás jázakat, mert legalább akkor ellenõrzöttek lennének.


Hajnalka
Névtelen
 


Hajnalka!
Odavitték a fiúkat régen "beavatásra"? Mikor régen, és melyik országban? Itt nálunk? Elég baj, "gratulálok" nekikKép
nikie
 
 


Osztom Hajnalka véleményét,nincs baj a prostikkal - akinek igénye van rá,tegye (pontosabban vegye).És azzal is egyet értek,hogy inkább lenne néhány nyilvános ház,mint hogy az utcán "dolgozzannak",mert eléggé sokat rombol az országimage-n a sok igénytelen útszéli ribi látványa,a higiénérõl és egészségvédelemrõl nem is beszélve.
Érdekes különben e témában is a nemek megitélése közti különbség.A nõi prostik züllöttek,rossz életûek a közvélemény szerint,a féfi prostikat viszont valamiféle erotikus varázs lengi körül.Hm...

krisztinke
krisztinke
 
 


Juj, miket írtok...

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Nikie, bizony bizony, én is hallottam róla még a századforduló elõtt voltak ezek a beavatások. Ezt filmekben is lehetett látni, (pl. western filmekben) de itthon is mûködött a dolog.
Hogy jó volt-e vagy sem, nem lehet tudni, de nyilván...

csak néhány film ami a prostik "fényét" mutatja be:

A velencei kurtizán
A vöröslámpás ház

Az idõben nyílt titok volt hogy a férfiak kurtizánokhoz járnak.
Névtelen
 


E.M. Remarque: A Diadalív árnyékában
Névtelen
 


Arthur Golden:Egy gésa emlékiratai
??:Vadhattyúk

krisztinke
krisztinke
 
 


A gésa emlékiratait olvastam, tök jó ...Képa Velencei kurtizán meg nagyon nagyon tetszett!!!! mint filmKép

a kérdések:

1. nincs kutyám
2. átadom a helye többé kevésbé
3. nem szemetelek, sõt!! szelektív hulladékgyûjtõ vagyok
4. szoktam (néhaKép)

5. hajléktalanokat nem támogatok
6. alapítványokat inkább
7. látogatom
8. nanáKép
Míra
 


Oké, hogy írtak errõl könyvekben. Viszont nem hiszem, hogy a fiatal fiúkat vitték ilyen nõnemû egyedekhez, hanem a férfiak jártak, akik akartak mentek, nem?

Üzletszerû kéjelgés ugye, és...nem is találok rá szavakat. Késõbb itt nálunk is büntették!

Hajnalka, és Krisztinke, és szerintem a többiek is azt mondják, hogy nem baj, ha vannak, aki akarja elkerüli, aki akarja nem. Igaz?
Hát szerintem nem ilyen egyszerû, akkor azt is mondhatnám, hogy kit érdekel, hogy vannak pl.gyilkosságok, amíg engem(környezetem) nem érinti.. Nem?
nikie
 
 


irodalmi élményeim alapján
1. a fiúkat ide vitte az apjuk
2. fiatal, tiszta cselédlányokat tartottak a háznál, aki alkalomadtán bevezette az úrifiút a "bevezetendõbe"

A lámpás ház lenne a megoldás, ahol orvosi ellenõrzés mellett lehetnének a lányok, és járhatna oda bárki. (Bárki, mert sosem tudhatod, hogy a te férjed nem megy-e így is félre,mégha csak a kolléganõjével)
Névtelen
 


azt mondják egy k... sokkal kevésbé veszélyes mint ha ugyanazt egy kolléganõvel, vagy a feleség legjobb barátnõjével csinálja.
Mert az elsõ esetben nincs érzelmi kötõdés, és nincs elvárás a már fpglalt férfivel szemben, míg ugyebár egy szeretõ a polgári világból szeretne a 3. helyrõl a másodikra kerülni ..


Eszterke
Névtelen
 


Nikie$

Sajnos(?) a prostitúció minig volt és mindig lesz. Lsd. Mária Magdolna a Bibiliából, stb.
De gondolj bele hány csúnya férfi van aki máshogy nemigen kapna nõt. Ha meg nem kapna, akkor erõszakoskodna pl. más nõkön vagy -rosszabb esetben- gyerekeken.
Amit Esztrke írt, az szerintem is így van.

Persze az a legjobb ha az ember hûséges a másikhoz,de ha már megcsalásra vetemedik, akkor gyorsan egy menet egy prostival, gumival(!!)- mert szerintem egy épeszû ember gumi nélkül nem megy el prostival- kevésbé ártalmas mint a kolleganõ, aki szintén lehet beteg, de gumit se vesz, mondván hogy fogit szed- aztán nem csak beteg lesz a férj, utána meg a feleség is, hanem esetleg terhes lesz a nõ. Na ebbõl vannak aztán a tönkretett életek. Mert ilyenkor már nincs jó megoldás.
Ellenben egy prosti nem jön azzal hogy terhes lett a férjedtõl.. És ha gumival csinálják még beteg sem lesz.
Félre ne érts, én mindig a hûség mellett érvelek minden topikban, és utálom a megcsalást, de elvi szinten ha foglalkozok vele, ez a véleményem.
rbogi
 
 


Bogi!
Lehet igazad(igazatok) van...
(engem azért nagyon elkeserített mindigKép)
nikie
 
 


NikieKépSzerintem azért nem lehet egy lapon említeni a prostitúciót a bûnözéssel!Az utóbbi emberek életét veszélyezteti,sérti,az elõbbi pedig legfeljebb erkölcsi normákba ütközik.

krisztinke
krisztinke
 
 


Prostitúció mindig volt, és nem erkölcsös dolog, de azért nem is zülleszti úgy a közmorált, mint a mai "profi" hánytatók (nyilvános trágár beszéd, valóságsók stílusa, "Mert megérdemlem"-hozzáállás, stb.)

Mostanság megint egy csomó minden eszembe jutott, megint el vagyok keseredve.

A szép új világban az értelmiség, a gondolokodó ember
1. észreveszi, ha baj közeleg, megtudja ennek okát
2. aktívan tesz ellene

Ezzel szemben a mai értelmiség egy része legyint a bajokra, másik része sóhajtozik, de nem tesz semmit, egy megint másik része meg nem is érzi bajnak, hanem tetszik neki.

Az, hogy látványosan és viharos gyorsasággal süllyed a közmorál nyilvánvaló, szinte már közhelyszámba megy. HOgy a politikusok a lényegen nem változtatnak, sõt még csak nem is beszélnek róla - szintén nem kétséges senki elõtt. Mégsem akad senki, aki az állandó politika szájtépés helyett egy politikán felül álló mozgalmat hozna létre a közmorál megóvására. Sem az egyház, sem a pedagógusok, sem a szülõk, sem a környezetvédõk, szóval senki. Aki valamit csinál, az valamelyik politikai oldalhoz csatlakozik, és ez hiba. A politikai két oldal közti "vita" csak a médiabiznisz egyik cirkusza, igazából bárki jut hatalomra, az nem - még ha akar, akkor sem - tud nagy változásokat hozni. Viszont a politikai választásokból a tévék és az újságok még jobban megélnek, hisz a politikai mûsorokat még azok is megnézik, akik az egyéb médiabaromságokra nem vevõk.

Szóval a megoldás nem a politika, hanem egy alulról(tiszta lappal) építkezõ, politikán felüli mozgalom lenne, amely a lényeges dolgokról beszél, mint pl. "Hogyan óvjuk meg gyermekeinket a drogtól?" (lenne ötletem), vagy "Hogyan óvjuk meg lelkünket a reklámok sugallta rossz érzéstõl?" vagy "kultúra-e az, amit ma annak neveznek?" "a valódi kultúra visszahelyezése az õt megilletõ helyre", "hogyan találjunk örömöket a fogyasztói társadalom szokásrendszerén kívül?" "emberléptékû városok" "lokálpatriotizmus", "mit tegyünk a média erkölcsromboló hatása ellen?", stb. Ezek nagyon fontos kérdések, a lelkünk lenne egészségesebb, ha megoldásokat találnánk. Mégsem beszélünk róla. Pedig mindannyiunkat közvetlenül érint.

A legfontosabb kérdés egyébként az lenne, hogy azt a hatalmas tömeget, amelyik elfogad mindent, amit eléraknak, hogy lehetne meggyõzni arról, hogy a vesztébe rohan, hogy nem az ükunokái, hanem már a gyermekei veszélyben vannak, stb. Például hogy ha egy felnõtt rendszeresen valóvilágot néz (állítólag már homokos szex is volt benne...), akkor az ott uralkodó értéktelenség-rend pont arra neveli a gyerekét, aminek az ellenkezõjét lenne jó elérni. Hogy ha a gyereke értékrendjét ilyen mûsorok befolyásolják, sokkal könnyebben megy majd félre az élete. Ki akarja, hogy a gyereke elváljon, kábítózzon, igyon, csúnyán beszéljen, a tanulatlanságot tisztelje, stb, hogy csak a legnyilvánvalóbb és legközvetlenebb eredményeket említsem? Senki. De mégis erre nevelik a gyerekeiket, mikor ilyen és ehhez hasonló tévé és rádiómûsorokat adnak elébük könyvek, kultúra és emberi szórakozás helyett.

Na, visszatérve: ha tudtok valami mozgalmat, amely megfelel fentieknek, akkor írjátok meg nekem, mert nagyon mérges vagyok, nagyon szeretnék tenni valamit a mocsokáradat ellen.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Igen Adrienn, talán nincs is kiút...

Láttátok a Jövõ kezdete c. filmet? Hú, hát nekem nagyon-nagyon tetszett. Azért írom ezt, mert pont arról szól a film, hogy azt a feladatot kapják a gyerekek az iskolában, hogy nézzenek jó alaposan körül a körülöttük lévõ világban, és próbálják megjavítani, amit nem szeretnek benne. De az emberek vajon jobbá tehetõk-e? Errõl szól a film. Pont arról, ami a topiccím is. A film lényege az, hogy ha valaki valamilyen jót tesz egy másik emberrel, akkor a másik ezt három másik embernek "fizesse vissza", ugyancsak jótettel. Ez a gondolat, az egész film magját is alkotja.
Talán nem is olyan hülyeség..
(A kritikusok szerint nem éppen remekmûKép)
nikie
 
 


Azért nincs kiút, mert akik szeretnék, hogy másként legyen, azok nem tesznek érte eleget. A lelkesek nem elég okosak (pl. én), az okosok meg úgy vannak vele, hogy "ebbõl már megjöttem, inkább foglalkozom a saját boldogulásommal, mert az legalább biztos, hogy megtérül". Sajnos.
Lehet, hogy maga az összeomlás lesz a megoldás. Csak nehogy elpusztuljunk egy ekkora összeomlásban mindannyian. A Római Birodalom is mikor túlnõtt az emberléptékû méreteken, és már túl kevesen éltek jól benne, túl sokan rosszul, és már csak a "Cirkusz és a kenyér" volt a széles néptömegek féken tartásának eszköze - szóval ekkor darabjaira hullott, és ennél jobb dolog nem is történhetett volna vele.
De a mai rendszer hogyan fog összeomlani? Ha csak úgy, hogy egy gazdasági válság eredményeként kiábrándul a tömeg a globalizációból, és ezzel párhuzamosan a "világfalu" nevû szörnyszülött atomjaira hull - az nem nagy baj, sõt... De mi van, ha mondjuk egy hatalmas világháború lesz a vége mindennek? Én ettõl félek.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Figyelem!!!( nem tudom hová írjam) a barátunkat megbüntették mert rossz sávban ment autóval, a buszsávban, és most olvastam a következõket:

Bp közútjait 69 kamerából álló megfigyelõ rendszer végzi.
A legkritikusabb helyek közé tartozik a Szabadsajtó út Kossuth utca és Rákóczi út. Ezen az útszakaszon 4 helyszínen 8 kamera figyeli a közlekedõket.

Ez is valahol már a szebb világ felé mutat, hisz kiszûrik a szabálytalankodókat, csak ne mi legyünk azok.:-)

Kitti
Névtelen
 


Nikie! Még mindig smiley-kért zargatnálak: megpróbáltam az általad ajánlott oldalakat, meg is találtam a smiley-kat, nagyon aranyosak voltak, csak épp lementeni nem tudtam õket, valamint könnyen beszúrhatóvá tenni. Ez fõleg azért van, mert a gyerek ilyenkor állandóan itt ugrabugrál, és nem tudok ilyen hosszadalmas dolgokat csinálni.
Most azt szeretném kérni, hogy tudnál esetleg küldeni nekem 2 smiley-t? Egy olyat, amelyik mérgében toporzékol, valamint egy olyat, amelyik ugrál örömében. Ha van ilyened.
De ha csak beszúrod ide, akkor sajna még mindig nem tudom elmenteni, legalábbis nem úgy, hogy használható legyen utána. El tudnád küldeni nekem e-mail-ben, úgy hogy csak be kelljen másolnom a levélbe?
Nagyon köszönöm elõre is.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ma nem tudtam szinte közlekedni a parkoló autók miatt, úgy feljártak az útra hogy nem fért el a babakocsi, illetve a odaparkoltak arra a szegélyre ahol könnyen le lehet tolni a babakocsit.

Én ezeket az autósokat is megbüntetném, nem elég hogy a kutyagumit kerülgetnem kell, most már az autókat is.

tanulhatnának valamiféle közlekedés kultúrát is az autósok.

Míra
Míra
 


Adri! Megkaptad? Küldtem néhányat..Kép

Nagyon jókat írtál, sajnos én is inkább lelkes vagyok, mint okos ilyen téren, de azért utána fogok járni a dolognak.Kép
Amúgy én is a 3.VH-tól félek.
Csak nehogy ez legyen: Kép

Mira! Hát igen, az autósok oda parkolnak a kocsikkal ahová akarnak, de ha kevés a hely, mégis hová álljanak le? Amúgy tényleg nincs némelyiknek közlekedés kultúrája(semKép)
nikie
 
 


Nikie, most értünk haza, nagyon köszönöm õket!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn légysziiiiiiiiiiiiii rakd fel ide is õket !!!!!!!!!!!

Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mariann
Névtelen
 


Próbáltam. De nem megy. Nagyon nem értek hozzá. Kép Levélbe úgy teszem be, hogy elmentem más néven, és utána köréírom a levelet. Kép De hogy ide hogyan kéne...?
Egyébként nagyon cukik, szívesen fölteszem, ha valaki részletesen (nagyon részletesen, mint valami nyugdíjas néninek) elmagyarázza, hogyan kell. Az a baj, hogy számítógépen én csak azt tudom, amit egyszer már elmondtak (az aztán már megy...). A kreativitásom ezen a téren csekély. Sõt, annál is kevesebb. Kép
A vicc az, hogy ezeket érdekes módon a férjem se tudja használni, noha informatikus. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


ezt kell beütni: image{én képem} meg elõtte a ferde vonal. mintha képet tennél fel ...
de akkor a többit hoyg sikerült? feljebb.
Névtelen
 


Itt van néhány kedvencem:
Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
nikie
 
 


Nagyon édes a cuclis baba! Meg a puszi.
A jelentkezõ-szomorkodó tkp. mit jelképez? Az is tetszik egyébként.

Hogy a többit hogyan? kettõspont+zárójel.

Különben levélben tudom õket használni (abból, amit levélben küldtél).

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adri!
Szóval, ahogy írta névtelen próbáld ki: beírod, hogy image {kép}, csak ne legyen szóköz, aztán pedig tallózás, kiválasztod és kész.
Ha levélben tudod, akkor itt is menni fogKép
A jelentkezõ-szomorkodó, az egy yeahhh-t üvöltõ zenész lenne, igaz nem üvölt, de olyan...Kép
nikie
 
 


Nikie, az a helyzet, hogy egyrészt kipróbáltam, amit javasoltok, de nem jön föl "tallózás". Sõt, most láttam, hogy a leveleket se úgy küldöm, ahogy gondoltam.
Nem tudnád esetleg leírni úgy, hogy
" 1. megnyitod az új levelet
2. elkezded a szöveget
3. mikor a smiley-t be akarod szúrni, megnyomod a ... gombot, erre kijön a kapcsos zárójel, és..."

Szóval ilyen szájbarágós stílusban.


Félõ, hogy ha egyetlen apróság is kimarad, nekem a dolog már akkor sem fog sikerülni. Ma sokszor próbáltam, de mikor beírtam, hogy "image", már mindjárt az volt a következõ gondom, hogy nem tudtam, mit írjak a kapcsos zárójelbe (azt hogy kép? így magyarul?), sõt meg sem találtam a kapcsoszárójelet. Szóval ilyen szintû szájbarágás szükségeltetik.
köszi
Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


AdriennKép
Mailben megírtam neked, ne terheljük a topicot.
nikie
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: