Új privát üzeneted érkezett!

GRACO Quattro Tour DE Lux babakocsit keresek,

hordozóval vagy anélkül.

Köszi:
Dorka

vdorka
vdorka
 
 


Sziasztok!

Kiváló állapotú ABC babakocsi, hordozóval és lábzsákkal 25000 Ft-ért eladó. Érdeklődni lehet: Sipos Andrea, 20/2409551.

Kép Kép Kép
zenicsek
 
 


BBC Trophy vázas mózes, sport/hordozós babakocsi eladó
részletek itt:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=135974

Kép

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 

 
 

Eladó egy fél évet használt NEONATO MULTISPORT QUICKY system babakocsi.
Egy multifunkcionális termék, amely a következő elemeket tartalmazza (Minden huzat anyaga pamut. Levehető és 30 °C-on mosható):
Mély babakocsi, mózeskosár (Új fejlesztés!)
A kényelmes mózeskosár háttámlájának dőlésszöge állítható, jól szellőző belső matraccal látták el. A babakocsi vázra rögzítve a Multisport mint egy mély babakocsi használható. Ezt a rögzítést egy új fejlesztésű rendszer biztosítja (QUICKY system). A mózeskosarat teljesen új tervezésű, merev műanyag fogóval látták el, ami a hordozást és a autóban való elhelyezést is megkönnyíti. Új kialakítású aljának köszönhetően a mózeskosár oldalra hintázni tud. Cipzáros, hálós zsebeivel, divatos színeivel vidám összképet nyújt. Ahogy a többi Neonato mózeskosarat, úgy ezt is minősített autós biztonsági gyermekhordozóként is lehet használni a jármű hátsó ülésén - ehhez külön meg kell vásárolni a rögzítő készletet. 0-tól 5-6 hónapos korig.
Hátizsák
Divatos hátizsák, mely kívülről a babakocsi színéhez alkalmazkodik, belülről pedig pvc, így könnyen tisztítható. (Ajándékba adok egy pelenkázólapot 8) )
Boogie bébiülés
Autós biztonsági gyermekülés (group 0+) 0-13 kg közötti gyermekek számára állítható fogóval, fejpárnával, napvédővel
A babakocsi vázra a mellékelt adapterekkel egyszerűen és biztonságosan rögzíthető.
Nyári könnyű sportkocsi
Levehető tetővel, 4 hónapostól 4 éves korig. 5 pontos biztonsági övvel.
Esővédő és lábzsák
A Multisport minden kombinációjára illeszthető

http://www.neonato.it/schedaprodotto.as ... odotto=107

Irányár: 70.000 Ft.
Átvehető: Budapest,XI.kerület,4-es villamos végállomás.(Sajnos autó hiányában nem tudom elvinni sehova)
Érdeklődni: aniko.pataki@hdsnet.hu
30/4095968
mamacs
 
 


Az általam hirdetett NEONATO babakocsi elkelt!:)
mamacs
 
 


Eladó Graco Ultima Ts babakocsi,újszülött kortól használható, három fokozatba vízszintesre dönthető, első kerék fix vagy bolygósítható, hátsó kerék fékezhető, kicsire összecsukható lábzsákkal, alsó bevásárló hálóval. A babánál és a mamánál praktikus tálca. Könnyű 9kg! Szürkéskék kockás hozzátartozó babahordozóval!
Irányár: 35000Ft Tel:06203669404
nona76
 
 


Eladó Brevi smart babahordozó-autósülés. 1* használtuk, Brendonban vettük májusban.Garancia van hozzá!

ár: 15000 ft. érdeklődni emailben vagy telefonon: 06203867797 Kép
tabajd
 
 


PP Pliko Completo babakocsi + Primo Viaggio gyermekülés hip-hop színben egyben eladó 95.000,-ért
Érdeklődni:
Hirdető neve: MacPharson Éva
Telefonszám: 0620/9842248
E-Mail: theothergolfer@hotmail.com

Kép
Kép
magika2004
 
 


Eladó egy Hauck Viper 6 babakocsi bolygósitható, sárvédős kerekekkel, sötétkék huzattal fehér mintákkal, vizszintesre dönthető, rázipzározható esővédővel, pohártartóval, nagy bevásárlókosárral, levehető első karfával, levehető tetővel, hátső részén kukucskáló ablakkal és zsebbel, állítható lábtartóval
és a hozzá tartozó Lifesaver típusú autósüléssel.
Ár: 22.000 Ft
Tel: 20/ 8280429

Kép Kép
zibrinyine
 
 


Eladó egy Pierre Cardin babakocsi + hordozó (travel system). Keveset használt (inkább csak a teraszon aludt benne a gyerkőc, meg vásárolni jártak vele), kifogástalan állapotban van. Csak egy baba használta, aki most 1,5 éves.

Lábzsák és esővédő is van vele. Az ára 25 000,- Ft.

Képet e-mailben tudok küldeni.

Bp-i átvétel.

tel.: 06 20 368 23 95
e-mail: mangoff@net-tv.hu
abigél1974
 
 


Eladó egy Pierre Cardin babakocsi + hordozó (travel system). Keveset használt (inkább csak a teraszon aludt benne a gyerkőc, meg vásárolni jártak vele), kifogástalan állapotban van. Csak egy baba használta, aki most 1,5 éves.

Lábzsák és esővédő is van vele. Az ára 25 000,- Ft.

Képet e-mailben tudok küldeni.

Bp-i átvétel.

tel.: 06 20 368 23 95
e-mail: mangoff@net-tv.hu
abigél1974
 
 


Nagyon jó állapotú amerikai Graco Quattro Tour 3 funkciós babakocsi (hordozóval) eladó 40 000 Ft-ért.

-Háttámla 4 pozícióba állítható,
-újszülött kortól használható,
-egy kézzel összecsukható,
-óriási bevásárlóháló,
-bolygókerekek (fixálni is lehet),
-kupolán kukkolónyílás,
-kupolája hatalmas, előrehajtható (napfény ellen),
-lábzsák, esővédő
-nagy kerekek,
-tálca a baba előtt, mely felhajtható (könnyebb kivenni a babát),
-tálca a mamának (három rekesz: két pohártartó, és egy zárt rész az apróságoknak),
-huzata teljesen levehető, mosható,
-ötpontos biztonsági öv.

Rendkívül strapabíró, mi imádtuk, de már kinőtte a manó! Érdeklődni: Bogdány Eszter, 70/256-75-65 e-mail: pindur.pandur@citromail.hu (a leveleimet ritkán tudom megnézni, ezért lehet hogy később tudok válaszolni, inkább telefonon keressetek!)

Kép
Kép
esther1000
 
 


Eladó egy alighasznált kifogástalan állapotú ABC Design típusú babakocsi+ hordozó. Lábzsák és esővédő is van hozzá.

Az ára: 30.000.- Ft
Elérhetőség: 06-20-264-4631

Képet e-mailben tudok küldeni!
kriszta5
 
 


Sziasztok! :D

Eladó egy 2hónapig és ritkán használt Quinny Speedi SX 3kerekű sport babakocsi!!!

:arrow: színe ún. black reflection, szürkésfekete,nagyon szép és unisex :D

:arrow: Háttámlája fokozatmentesen dönthető, lábtartója állítható, vízszintesig felemelhető, akár egy 2-3 éves gyerek is kényelmesen alhat benne! :lol:

:arrow: kicsire össze lehet csukni, minden csomagtartóba befér,

:arrow: Csatlakoztatható a vázára horozó és mózeskosár is! egy maxi cosi citi hordozót ami viszont használt, ajándékba adok hozzá!

:arrow: Mindenféle minőségű úton jól lehet vele közlekedni, hóban is tökéletes,nagy fújható kerekei vannak, gyári csomagolásban pumpa tartozik hozzá!

:arrow: Van hozzá egy esővédőm és szúnyoghálóm,

:arrow: textilmózessel (ami nekem nincs)akár sportrésszel is lehet újszülöttkortól használni!

Minden fajta lábzsák jó hozzá :!:

:idea: Amit nem írtam le,de érdekel, e-mailben kérdezd meg! angelface@freemail.hu címen :idea:

Kép
Kép Kép

IRÁNYÁR:
70.000- Ft, keress és biztosan megegyezünk :)
(bolti ára 91.000-ft)
hoope
 
 


Eladó egy 2006-ban vásárolt Pierre Cardin PS 646 Travel System babakocsi. Egy kislány használta, de ő is a téli hónapokban, mert a kengurut jobban szerette. Így eléggé megkímélt állapotban van.
- Amiket tud:
- 3 pozícióba fektethető háttámla,
- Könnyen és biztonságosan csatlakoztatható hordozó,
- Kényelmes és egyszerű használat,
- 5 pontos biztonsági öv,
- Állítható kapaszkodó,
- Bolygósítható első, dupla kerék,
- Extra méretű bevásárlókosár,
- Lábzsák,
- Hátrahajtható napvédő,
- Állítható lábtartó,
- Súly: 11.2 kg.
A hordozó autósülés is, amely hintaszékként és etetőszékként is használható, 0-13 kg , 3 pontos, három fokozatban állítható biztonsági öv . Vastagon párnázott biztonsági öv , Fejszűkítő , Napvédő , Levehető és mosható huzat , Állítható hordozófül . Súly: 2.2 kg.
Ár: 25.000 ft-ot gondoltam.
Képet kérésre küldök.
sz-mkata
 
 


Kifutó modell, most mindössze 41.990 Ft-ért: Pikolo Travel system - több színben. Az ár tartalmazza: babakocsi lábzsákkal + autósülés-hordozó.
Országos házhozszállítás futárral 1.300 Ft.
Számla, 1 év jótállás.

Bővebb info, megrendelőlap: http://www.bambino.hu
Tel. 20/3331988
skype: babafutar

Ezen kvül Pikolo, Cam, Neonato, Bubu, Pierre Cardin, Hauck babakocsik a legkedvezőbb áron.
.
. Kép
Vendég
 


Eladó egy 4 hónapos Habekorn babakocsi. Használható mózes és sportkocsi feltéttel. Adapter segítségével a vázra maxi-cosi hordozó illeszthető.
Újszülött kortól használható, a sportfeltét majdnem vízszintesig dönthető, a vázra mindkét irányba nézve felrakható. Nagyon könnyű, súlya mózessel is és sport feltéttel is csak 10,5 kg.
Tudok hozzá adni egy maxi-cosi hordozót is (mi legtöbbet ezzel használtuk).
Ár hordozó nélkül 40.000 Ft, hordozóval 50.000 Ft.

Kép

Ezt a maxi cosi citi hordozót tudom hozzá adni. Van hozzá újszülött szűkítő betét és napfénytető. A kockás huzat új, de nem eredeti.
Kép

Így néz ki, ha hordozó van rajta:
Kép


Tel.: 20-377-2935
E-mail: verzsike@freemail.hu
verzsike
 
 


NeoNato Zeta3 Tris típusú háromkerekű négyfunkciós babakocsi (quicky system csatlakozású mózeskosár, hordozó, sportkocsi, autósülés) jó állapotban (2 éves) Kép fotó 96.000 Ft-ért eladó (eredeti ár 150.000 Ft). Felfújható nagy kerekekkel, első bolygókerékkel, állítható tolókarral, központi fékkel, alumínium vázzal, univerzális esővédővel, kosárral, tetővel, 4 kényelmes pozícióban állítható háttámlával, karfával és lábzsákkal. Összecsukható a tároláshoz vagy szállításhoz. Email: aimo@freemail.hu, tel:30/5978797
aimo
 
 


Eladó egy nagyon jó állapotban lévő Chicco babakocsi, ha valakit érdekel hívjon: 0620-972-2063
vagy írjon: magyued2@freemail.hu
Ár: 9.900.- (Nagyon-nagyon akciós vétel!!!)
E-mailben tudok képet küldeni.....
beki
 
 


Itt látható a kocsi típusa, de az enyém kockás huzattal megnézhető a: www.expressz.hu (babakocsi) oldalon Kép
beki
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: