Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta,
profilt erdemes ilyenkor megnezni:

Saját weboldal: http://reveszk.fw.hu
Foglalkozás: befektetési munkatárs
afonya
 
 


Kriszta! Küldj egy e-mailt névvel és telefonszámmal az agicamama@freemail.hu-ra és akkor a válaszlevelemben írok pár soros infot.
Ágicamama
ágicamama
 
 


Köszi, de ha ide nem tudod leírni azt a pár sort, akkor tárgytalan
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

 
 

Sajnálom, névtelen embereknek nem tudok segíteni. Én is felvállaltam magam teljes névvel, e-mail címmel, telefonszámmal. Csak ezt vártam volna el mástól is, egy korrekt üzleti kapcsolat létesítéséhez ez is hozzátartozik. Ha például személyesen találkoztunk volna névjegykártyát cseréltünk volna, amin rajta lettek volna ezek az adatok.
Azért köszönöm érdeklődésedet:
Ágicamama
ágicamama
 
 


Ágicamama
Elmész te a francba. Azért mert nem adom meg a telefonszámom mindenféle ügynököknek, hogy utána bombázzanak a jobbnál jobb ajánlatukkal, még nem vagyok névtelen. Ha valamit ajánlasz, akkor korrekten és ne sunnyogva egyenként keresd fel az embereket. Ha az ajánlatod tiszta és nem vagy ügynök, akkor nyugodtan leírhattad volna pár sorban. Előttem már tiszta a kép. Felejtsük el egymást és tartsd meg a névjegykártyád.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Hello!

Idetévedtem az origóról, munkaügyileg, s nézegettem a hozzászólásokat.
Hm, érdekesek, hasonló stílusúak.
Van aki ajánl, van aki keres, van aki elküldi a másikat a f....ba.
(Persze konkrét, személyes adatok megadása nélkül.Én se írok, mert úgy látom itt így szokás.Kép)
Bár ezt az utóbbit valaki elmagyarázná megköszönném.
Azért azt hittem, hogy a kismamák illedelmesebbek.
Kedves Nyanya67, csak nincsenek rossz tapasztalataid a sunnyogó ügynökökkelKép?
Azért kíváncsi lennék az ÜGYNÖK szó meghatározásodraKép.
Vagy ez inkább Dr. Csernusra tartozik?
Nem értem, mi bőszitett fel ennyire.
Mangánvéleményem szerint, mintha te lettél volna kevésbé udvarias, kultúrált.
(Én a porszívó ügynöktől is elkértem a névjegykártyáját, mert az is árulkodik a cégről, az emberről, s rajta vannak azok az infók, amely alapján utána lehet nézni a dolgoknak.Kép)
Na mind1.

Na majd visszanézek, mert mindig akad valami munkalehetőség a tarsolyomban.
Valószínű, hogy az sem fog neked megfeleni, mert én is csak név és tel.szám megadása után foglalkozom valakivel, akit a számon felhívok (ugye saját költségemen!), és egyeztetünk, mert túl sok e-mailes fantommal volt dolgom.
(Másik oldala a dolognak, hogy a mai világban, véleményem szerint, aki keres annak kellene igyekezni, s nem az ajánlónak .)

További jó hétvégét.
ember
 
 


Ó, egy kis pezsgés. Pedig milyen unalmas mostanában az élet, mióta nincs névtelenség.
Hát, akkor az újoncok kedvéért (már, ha Embernek semmi köze nincs Ám-hoz): itt a babaneten nem az a névtelen, aki száz éve a szokásos nick-jével ír, akiről tudjuk, hogy hány éves, mi a keresztneve, hány gyereke van, hol lakik, terhes-e, hányadik hét, melyik kórház,stb. Mert ezek Nyanyáról mind-mind tudható dolgok, még akkor is, ha nincs vele közös topikban az ember.
Azt gondolom, hogy semmi extra kívánság nincs abban, ha az ember -néhány rossz tapasztalattal a háta mögött- szeretne néhány alapvető infót kapni, majd, ha az felkeltette az érdeklődését, akkor lehet belemenni a részletekbe privát úton.
Látott már valaki olyan hiredtést, hogy "babakocsi vagy lakás eladó, ha érdekel add meg a számodat"?
Néhány paramétert illik ismertetni, mert, ha ennyire "titkos" a dolog, az nem sok jót sejtet az én tapasztalataim szerint sem. Ahol nincs sumák, ott le lehet írni a dolgokat.
rjuli
 
 


Kedves Ember!

Hogy mi bőszített fel? Nem értem milyen alapon tesz valaki gúnyos megjegyzést, csak mert nem teszem fel az adataimat, telefonszámmal az internetre, illetve, mert nem hívok fel egy állásajánlatot, amiről még csak nem is sejtetik az állás jellegét. Vajon kit keres? Péket? Informatikust? Üzletkötőt? Varrónőt? Bolti eladót? Könyvelőt? ?????????????? Nem hiszem, hogy nem lehet egy-két szóval leírni. De ha valakinek ez meghaladja az értelmi szintjét, akkor nekem ne is adjon munkát. Képzeld, ha az expressben is megjelenne 1000 telefonszám, azzal, hogy munkát ajánlok, hívj fel. Hát érdekes lenne. Ha érdekel, igen negatív tapasztalataim vannak az ügynökökkel kapcsolatban. Hogy mi is az ÜGYNÖK? Egy féregfajta, aki saját rokonait, barátait és ismerőseit sem kímélve próbál mindent és bármi áron eladni, saját hasznának gyarapítása érdekében, miközben tanult udvariassággal próbálja elmagyarázni, hogy ez tulajdonképpen a vevő érdeke és kihagyhatattlan lehetőség. Remélem elég pontos volt a megfogalmazás. Nem tudom, hogy jön ide Dr. Csernus, hacsak nem azért, mert kezel egy-két ügynököt Kép

"Másik oldala a dolognak, hogy a mai világban, véleményem szerint, aki keres annak kellene igyekezni, s nem az ajánlónak"
Ez elég érdekes megközelítés. Én azt hittem, hogy a munkáltató nem szívességet tesz, hanem kölcsönösen szükségünk van egymásra. Én tudok valamit nyújtani, amit Ő meg tud fizetni és még neki is marad haszna az álltalam szolgáltatott munka után. Nem is keresek olyan munkát, ahol nekem kell megalázkodnom és hálálkodnom. Véleményem szerint mindkét félnek igyekeznie kell, mert egyformán érdekük, hogy egymásra találjanak.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Rjuli!

Köszi Kép Egyszerre írtunk, de a lényeg ugyan az Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok! Hát nem gondoltam, hogy ilyen nagy vihart kavarok ezzel a hírdetéssel. Nem vagyok sunnyogó ügynök, csak embereket keresek egy amerikai cég lendületes, fiatal csapatába, akikből később ügyvezetőket képeznek. Mivel nagyon sok a jelentkező valahogyan ki kell szűrni azokat, akikkel tényleg együtt lehet dolgozni. Egyébként már csak 3 embert keresünk, mert a többi hely már betelt. E-mailen küldeném az első anyagot, amihez hangkártya is szükséges. Utána felhívnám az illetőt, hogy tetszett-e neki és hogy a továbbiakban is érdekli-e a dolog. Ehhez ugyebár kell e-mail cím és telefonszám.
Egyébként rólam tudhatjátok a profilomból, hogy ki vagyok, hány éves vagyok és még a saját alakuló web oldalamat is meglátogathatjátok, ahol a kislányomról láthattok képeket, aki most 14 hónapos. (Ezeket én Nyanyáról nem tudtam meg a profiljából, azt viszont igen, hogy csúnya a stílusa. Remélem a gyerekeit nem tanítja ilyen kifejezésekre...)

Szóval, ha valaki tényleg munkát keres és szeretne a dologról többet tudni, a telefonszámom továbbra is él!

Ágicamama
ágicamama
 
 


Szia Ágicamama!

Köszönöm szépen az ajánlatot, de a sógornőmnek még nincs gyermeke, így neki fix állásra lenne szüksége.
Azért köszönöm.

Szylvy
szylvy
 
 


ágicamama

Régi babanetesek ismerhetik a fotóalbumunkat, koromat, lakhelyemet ill az e-mail címem, mert kb egy évig voltak fenn az adataim. Többekközött saját topikom is volt fényképpel rólam és a fiamról, amit töröltettem. Egy napon ugyanis kérés nélkül küldtek hasonló marha jó ajánlatot az email címemre. Hát erre nekem nincs szükségem. Weboldalam nekem is van és aki arra érdemes meg is adtam, de ezennel bezárult a kör. Hogy a gyerekemet mire tanítom, ahhoz neked semmi közöd, mindenesetre veled ellentétben őszinteségre és nyíltságra. Azthiszem beszélgetésünk ezennel végetért.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Tisztelt mindenki!

Csak néhány gondolat, s "sajnos" egy lehetőség miatt azt hiszem nem írok többet, mert nem lesz rá időm, tehát igazán választ sem várok.

Rjuli:
1. Sok dologban biztosan igazad van, de a topic címe: Munkalehetőség.
Azt gondolom, hogy különféle munkákról kellene szólnia a topicnak, nem arról, hogy ki kit ismer.
Sajnos nehéz felfogású vagyok , s nem értem, miért nagy probléma, hogy egy érdeklődő e-mailben
telefonszámot kérnek.
Nem hiszem, hogy nagy titkot árul el valaki, mikor a piacon vehetsz magadnak n db SIM kártyát szig. nélkül.
Mindenre lehet példát írni, velem történt meg:
a)elhívtak egy munkalehetőségre, elektronikus kereskedelem, szg. stb., és az ea. felénél derült ki, hogy a Vebso-ról van szó.
b)a munkahelyemet úgy talátam, hogy az ismerőseim voltak meghallgatáson, s az egyiktől elkértem a tel.számot és jelentkeztem, megnéztem, és megegyeztünk. Erre is utaltam, hogy a keresőnek kell jobban nyüzsögnie.
Szóval van ilyen is, meg olyan is, ha valaki telefonon/e-mailban dönt sorsáról, pár perc beszélgetés, vagy néhány sor alapján, azzal nem tudok egyet érteni.
Összegezve: szemtől szembe, mit mond, s mit nem.

Nyanya67:
Sajnálom, hogy nem tettem elég Kép, mert látom nem érted mire gondoltam. Nem hiszem, hogy gúnyos, inkább irónikus, s továbbra sem értem, miért vagy dühös?
Azt gondolod, hogy csak te kapsz kéretlen leveleket?
(Védekezni lehet ellene!)
Azt gondolod, hogy csak téged hívtak fel szuper ajánlatokkal?
Azt gondolod, hogy neked kell felvállalnod, hogy az ilyen emberektől megkíméld a többieket?
Nem hiszem, minden embernek magának kéne döntést hoznia, a dolgaival kapcsolatosan.
(A sértegetéssel nem fogsz eredményt elérni.)

Csak egy kérdés: ha valaki nem akar telefonálni, miért nem írt egy e-mailt? (Sacc/kb. 1 perc.)

Az újsághírdetést meg hagyjuk, mert egy kis rutinnal a legszuperebb hírdetésről is látszik, hogy balekot keresnek.

Meg ne haragudj érte: aki összeségében szid egy csoportot, pl. az általad ügynöknek titulált embereket, azzal nem tudok egyet érteni.
Azért, mert az egyik MOL kútnál át akartak vágni minden kutas bűnöző? Folytathatnám, de nem teszem.
Talán ne menjünk bele a kollektív bűnösség kérdésébe.

Dr. Csernussal kapcsolatosan a műsor mottójára gondoltam.

A munkavállaló vs. munkaadó dologban a technika korában (lsd.: dolgozz és gondoskodunk rólad)talán igazad lett volna, de mostanában túl sok olyan embert látok, aki: munkanélküli, utál bemenni, v.milyen kalitkában él, ezért még mindig kitartok véleményem mellett.
Nem mondtam, hogy meg kell alázkodni a munkaadó előtt, de hallottam már jópárnak a szájából:
"Nincs pótolhatalan ember."
(Sajnos sok esetben igazuk van.)

Nos ennyit röviden, ha valakit érdekel, hogy milyen korban élünk, és váltana levelet róla, ill. érdekli mivel foglalkozom, írjon egy e-mailt.
ember
 
 


Ember!

"Azt gondolod, hogy neked kell felvállalnod, hogy az ilyen emberektől megkíméld a többieket?"
Hol is céloztam én erre? Vállalja fel a fene. Mindenki azt csinál amit akar. Én csak magamat akarom megkímélni.
Kár, hogy nem olvasod magad, mert elég nevetséges vagy

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Olasz-magyar, magyar-olasz fordítást vállalok, ha valaki tud, segítsen, légyszi, nagy szükségem lenne rá. (illetve a pénzre)

Köszönöm

Timi
kismaszat
 
 


Kedves Ágicamama!

Elég édekes itt a légkör ahogy látom.
Én még itt ugyan új vagyok Kép.
De ez nem tetszik valahogy!!
Ha esetleg még aktuális a hirdetés akkor engem igazán érdekelne a dolog.
Szükségem van munkára !!

Köszönöm
fbaba
 
 


Kedves Fbaba!

Köszönöm érdeklődésed. Arra a munkára, amire a hírdetést még a nyáron feltettem már megtaláltuk a megfelelő embereket, de én és a párom szeretünk "több lábon" állni, ezért tudunk neked ajánlani egy másik lehetőséget. Ezt is lehet kötetlen munkaidőben végezni és még a család egészségét is védi. Ha többet szeretnél tudni, kérlek írj az agicamama@freemail.hu-ra, vagy hívd a 20 310-4027-es számot. Köszi Ági
ágicamama
 
 


Kedves Mindenki!

Otthon végezhető hirdetésszervezői munkát ajánlok! Kérem akit érdekel keressen engem emeilben bővebb információért az info@mediad.hu email címen!

Renáta
missroundy
 
 


Szia Mindenki!
Én Tupperware tanácsadóként dolgozom, és most alakult csoportomba keresek még néhány embert.Két kicsi gyerekem mellett végzem ezt a munkát, hisz én osztom be az időmet.
A jutalék: fix. 20 %
Ha érdekel valakit, írjatok.
Anyagi befektetés NINCS!
erika1977
 
 


Hordozókendőink, szoptatós ruháink fényképezéséhez keresek fotogén anyukát 1-2 hónapos babával vagy nagyobb, még hordozóban ültethető babával. Jelentkezni a 06/30/203-7903 telefonszámon vagy liesel@posta.net emailen lehet.
liesel
 
 


Hordozókendőink, szoptatós ruháink fényképezéséhez keresek fotogén anyukát 1-2 hónapos babával vagy nagyobb, még hordozóban ültethető babával. Jelentkezni a 06/30/203-7903 telefonszámon vagy liesel@posta.net emailen lehet.
liesel
 
 


Sziasztok!

Munkatársat keresünk, kb heti 20 órás elfoglaltsággal járó (fixen délelőtti, tehát 8-9 körültől 12-13 óráig) könyvelő-adatrögzítői állásra. A munka a Divex sportáruház épületében levő irodákban lenne, és optimális esetben gyakorlattal vagy képesített könyvelői végzettséggel rendelkező személyt keresünk.
Mindenképp a helyszínen végzendő a munka, és az időbeosztás is "fix" de azért természetesen alkalmazkodunk a gyerkőc bölcsijéhez/betegség stb.

Ha érdekel titeket, vagy bárkit, akkor a szili@fins.hu címre küldjetek önéletrajzot.
kcsilla
 
 


Sziasztok!

Van egy eladó szemfelszedőgépem, kézimunkát szerető anyukáknak otthoni munkára, vagy mellékjövedelemhez ideális. Elérhetőségem a profilomban található email címen.
zichy
 
 


Üdv Mindenkinek!

Van olyan köztetek, aki tud angolul, van affinitása az egészségügyhöz, és konyít az újságíráshoz?
Ha igen, kérem, keressen meg. Online médiumokban megjelenő rendszeres hírszerkesztői állásra keresek talpraesett munkatársat.
Köszi, drBabai
drbabai
 
 


drBabai,
kár, hogy nem egy évvel később keresed Kép Két hónapon belül szülök Kép
kriszi
 
 


KÖNYVKEDVELÕK!
A legismertebb könnyvvállakozás tanácsadókat keres!

-kedvező könyvvásárlás
-árengedmény (klubáron felül)
-Vásárlási utalvány

konyvtanacsado@freemail.hu
887-0552
könyvtanácsadó
 
 


Távmunka-óvodapedagógusok részére
Diplomás, legalább 1 éves munkatapasztalattal bíró vagy kisgyermekes óvónőt keresek, az ország teljes területéről. Heti 1-2 alkalomra, délelőtti órákban.
Internet elérés szükséges.
mazmuz@citromail.hu
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Számítógépes ismeretekkel rendelkező női munkatársat keresünk IX. kerületi bababoltunkba, heti 40 órás munkaidőben. A "babavilágban" való jártasság előnyKép
romhanyi@fibermail.hu
beja
 
 


Sziasztok!

Főiskolai informatikai végzettséggel vállalnék iskolás gyerekeknek vagy felnőtteknek számítástechnika korrepetálást vagy oktatást, illetve adatrögzítést, diplomamunka gépelést, e-mail küldést... bármilyen számítógépes munkát.
Jelentkezni lehet e-mailen: telek.tunde@freemail.hu, vagy telefonon: 06(20)-470-24-84
ttunde
 
 


Szuper munkát találtam kismamaként, itthon. Nem kell már csak egy kis szorgalom és internet. A violgyor@freemail.hu - ra való jelentkezés után szívesen tájékoztatlak téged is! Violetta
violgyor
 


Sziasztok!

A férjem jó pár hete külföldön dolgozik, és még keresnének oda további embereket,
egész pontosan 3 Főt.
Kérdezte tudok - e segíteni.. hát megpróbáltam.
Hátha köztetek van valaki, aki tud valakit , akit érdekelne.

További részleteket privátban tudok adni.


csernatony@uw.hu

delice
 
 


Szisztok.szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy othon végethető kötetlen idejü internetes munkát.akár heti több ezer forintos jövedelem.Nekem bejött!kérésre tájékoztatót küldök.
ÜDV:Mariann
mariann2
 
 


Szia
Engem érdekelne a munka.
ice2@freemail.hu
Köszi

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Sziasztok!

Aki nem írja oda, hogy konkrétan milyen munkáról van szó, esetleg ködösít az utolsó pillanatig, az valószínű, hogy a következők egyikét ajánlja:
-MLM (újabban megint főleg Amway)
-egyéb ügynökösködés
-pilótajáték
-szimpla átverés (pár ezer forintért válaszborítékban tájékoztat)

Fogyasztóvédelmi Kolatilla Kép
kolatilla
 
 


Mariann2! Kérlek küldj egy tájékoztatót a bartosbaja@freemail.hu-ra.Köszi: Zsóka
kicsibartos
 
 


Mariann!

Én is kérnék szépen egy tájékoztatót. kodern@freemail.hu

Köszi, Nati
kodern
 
 


Sziasztok!
Mariann,
légyszí küldj nekem is egy tájékoztatót!Köszi,címem:
nagytunderoza@yahoo.es
Sziasztok,
Tünde
nagytunde
 
 


Sziasztok!

Mariann2 én is kérek szépen tájékoztatót a profilomba levő e-mialcímre.

Köszi Nikcsi

Amúgy itthon végezhető munka érdekelne (gépelés stb.). Köszi
nikcsi
 
 


Szia Mariann!

Én is kérnék tájékoztatót a profilomban lévő címre!

Köszi

Babar
babar
 
 


Szia Mariann!

Küldenél nekem is tájékoztatót?
Köszi

Boncsi
hnemoni@freemail.hu
boncsi
 
 


Szia,

én is kérnék tájékoztatót.

Köszi, Vera
bunny@axelero.hu
cicmadar
 
 


Sziasztok, szívesen vállalok heti 1-2 alkalommal takarítást, gyes mellett.
Üdv: Vio

Kép
vio
 
 


Faberlic kozmetikai termékek katalógusos értékesitéséhez keresek tanácsadókat .Garantált 25% jutalék, nincs kötelező rendelés. Kiváló lehetőség másodállásra! Bővebb felvilágosítás: www.simonzsuzsanna.uw.hu , vagy jelentkezni lehet e-mailen:s.zsuzsa76@freemail.hu
zsuzsa76
 
 


Sziasztok Kismamák!!
Én tulajdonképpen csak figyelmeztetni szeretnék mindenkit,hogy nagyon vigyázzatok az itt hirdetett állásokkal,semmilyen pénzt ne fizessetek be elöre mert sajna én beleestem ebbe a csapdába!!A fentebb hirdetett Mariann2 a befizetett pénzért cserébe nem szolgáltatott semmit!!
Elöfordulhat azonban,hogy van olyan aki nem becsapni akarja a kismamákat,hanem jószándékkal hirdet,azoktol elnézést is kérek ha most felháborodnak ezen beírásomon!!!
Szóval legyetek ovatosabbak mint én voltam!!
ANDI
Vendég
 


Gyed, Gyes után nem vettek vissza a munkahelyedre? Nem szeretnél azonnal minden nap dolgozni?
Dinamikusan fejlődő könyvelő irodába keresek Számadó program használatában jártas, gt.-k könyvelését önállóan végző könyvelőt fél havi állásra (minden hónap 04.-19.-ig), csepeli munkahelyre.
Későbbiekben AZ állás teljes munkaidőssé változik, belvárosi irodában.
Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a daisyd@chello.hu e-mail címre várom.
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Andi001,
nagyon rendes vagy, hogy figyelmeztetted a topikolvasókat!
Feljelentetted? Szerintem nagyon fontos lenne, mert nekem pl. kinyílik a bicska a zsebemben, ha arra gondolok, hogy rászorulókon élősködik, a rászorultságukat kihasználva. Még ha relatíve kis összeg is volt, légyszi jelentsd fel!

Muszáj megismételnem, amit feljebb is írtam, pont azzal a nővel kapcsolatban, aki Téged is átvert: ha valaki nem mondja meg, hogy milyen munkát ajánl, hanem ködösít, akkor TUTI!!!!, hogy átver benneteket! Akár ügynöknek szervez be, akár válaszborítékban tájékoztat, mindenképp az a lényeg, hogy fizettek és nem kaptok semmit!
Gondoljatok bele: ha ti kollégát keresnétek, akkor úgy adnátok fel a hirdetést, hogy "munkatársat keresek, ha fizetsz ötezer forintot, akkor állok csak veled szóba"? Nonszensz.
Az állásközvetítőknek se a munkavállaló fizet, hanem a munkaadó, aki járt már ilyen helyen, az tudja.
És ez nem csak a Babanetre igaz, hanem a hirdetési újságokra és minden olyan fórumra, ahol álláshirdetések vannak.


Kolatilla
kolatilla
 
 


A 03.27.-én feltett hírdetésem már nem aktuális.
kyrandia
 
 


Sziasztok!
Andi001-hez szeretnék csatlakozni. Nagyon kell vigyázni az ilyen hírdetésekkel. Én körülnéztem a neten, millió mail-t szétküldtem, mariann2-höz hasonló hírdetésekre jelentkezve.Érdekes módon 90%-ban ugyanolyan Word-ös melléklettel jöttek a válaszok. Mindegyik 5-6-700 forint belépési díjat kért, postai utalványon, utánvéttel, vagy átutalással. A férjem azt tanácsolta, hogy 600 forint nem a világ, legalább próbáljuk meg. Az egyik utánvétes levelet választottuk, mert így legalább látom, hogy kapok is valamit a pénzért. Persze a 600 ft-ból 1400 lett, mikor átvettem, és egy jó hosszú levél volt csak, hogy a kifizetett pénzem úgy fog megtérülni, ha én is feladok hídetéseket, és "bepalizok" másokat. Persze mindezt szép stílusosan írták le. Utólag kiderült ez az ún. pilóta-játék. Mindenesetre szeretném egy kicsi remélni, hogy valaki egyszer végre viszontszivatja ezeket az embereket.
Anita
szamika
 
 


Szia Szamika!

Az szivatja viszont ezeket az embereket, aki feljelenti őket. Te megtetted?
Ha eljut hozzájuk a pénz, akkor a rendőrség is el tud jutni hozzájuk.
Ezek arra alapoznak, hogy 1400 Ft-ért senki nem fog feljelentést tenni.
Jelentsd fel légyszi!!!

Kolatilla
kolatilla
 
 


sziasztok

Keressetek pénzt ORIFLAME kozmetikumokkal.
INGYENES kezdés, ajándékok. Akár 40% haszon.
1 éven belül akár 200 EFt/hó jövedelem.
Érd.: niikii@freemail.hu
20/9917-114
niikii
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: