Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Testvérfelállót keresek elérhetõ áron.

Schuszterné Forrai Tünde

06-1-200-5581, 06-30-264-8425

schkft@axelero.hu
Névtelen
 


Testvérfelállóval talán könnyebb lenne az életem! Hívjatok, ha Nektek van eladó!
Tel.: 06 30 400 64 75
Névtelen
 


Még mindig eladó a Kiddy Boardom. Ár: 4.5OO Ft.Tel: 226-26-63 vagy O6-3O9-771-911. H. Éva
Éva
 

 
 

Eladó Kiddy Board. Ár: 5.000 Ft
Tel: 06-30-230-6175
Zsuzsa
 


Testvérfelállot keresek 5000 ft ig.
tel: 06 30 480 1551
bogi
 


Már nincs meg a Kiddy Board.
Zsuzsa
 


Sziasztok!
Buggy board-ot keresünk. (Esernyő alakúra csukható babakocsihoz való testvérfelálló)
Értesítést a 06209321596-os telefonszámra kérünk!
Névtelen
 


Kiddy boardot keresünk! Ha már nem használjátok, értesítsetek!
Tel: 30/366-27-23
E-mail: lez68@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok!
Testvérfelállót keresek, májusban fog születni a 2. babám, könnyebb lenne így a közlekedés. Ha valaki már nem használja és eladná, kérem hívjon! (max. 5000.-ig)
Ferenczné Gál Andrea
mobil: 06/20-438-4501
Otthoni: 339-4924
ander
 


Sziasztok!
A változatosság kedvéért én is testvérfelállót keresek. Ha van valakinek eladó szívesen megvenném.
email: toth_rita@freemail.hu
Tel: 0630211 49 67
tóthrita
 
 


Nekem lenne egy eladó testvérfelállóm lapracsukható babakocsihoz (pl. a mozeskosaras ilyen) 7000 Ft. Van hozza egy olasz babakocsi is , A 2 együtt 15000Ft.
Névtelen
 


Szia legutóbbi névtelen!

A barátnõm keres ilyet, hol tud elérni?

hadamadrina@freemail.hu
hadamadrina
 


Én is testvérfelállót keresek.
Ha valakinek van, kérem keressen meg.
Köszi
Ildi
 


Sziasztok!
Novemberre én is testvérfelállót keresek. Bergon babakocsihoz( lengyel típus ), széles.
Újonnan úgy tudom kb. 14e Ft, én csak a felét adnám érte.
Móni::Kép)))
Névtelen
 


Sziasztok!

Testvérfelállót keresek én is, ha lehet, nem túl drágán!

Annamari
muter
 
 


Buggy-board + nem dönthető ABCDesign kocsi (lehetőleg együtt,14eFt) eladó. 06-70-3138804
Kép
anyi
 
 


Kiddy board eladó
Nagyon könnyen csatlakoztatható a babakocsihoz.
Irányár: 10.000 Ft

schkft@axelero.hu

06-30-264-8425, 06-1-200-5581
Tünde
 


Sziasztok!
Én nem olyan rég vettem egy hasonlót, mint a kiddy board, csak két lépcsős, illetve az alsó foka lépcső, a második ülőke. Bármilyen babakocsira rögzíthető és mi nők is össze tudjuk szerelni elég egyszerűen, bár a leírása igen komplikált. Újonan 11e Ft, de erre legalább le tud ülni a nagy ha elfárad. Az Elefánti bababoltban vettem a VIII. kerületi Baross utcában. A házszám azt hiszem 69. De erre nem esküszöm meg. Szerintem ez jobban megéri mint 10-ért az egy lépcsős.
Ress Mónika
 


Sziasztok!

Én is testvérfelállót keresek februárra !

Bergonhoz hasonló kocsihoz.

ladanyikata@freemail.hu

Köszi:

Kata
LadányiKata
 


Én háromkerekű babakocsihoz (Bébé Confort - Everest) keresek testvérfelállót. Nyárra kéne (de tapasztalataim szerint ilyen cucc keresését nem lehet elég korán kezdeni.)
Ide lenne jó választ kapni, mert a postaládámmal nincs minden rendben.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Fa kiddy board testvérfelálló (házilag meghosszabított, de ez a toldás leszedhető) Bp-en eladó. I.ár: 6000 ft
rjuli
 
 


elkelt
rjuli
 
 


testvérfelállót keresek max.5eft.-ig Hauck Traveller74-es babakocsihoz...üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Szintén testvérfelállót keresek, de Graco babakocsihoz.
Enyhén szólva amatőr vagyok a témában, fel tudna valaki világosítani, hogy ezek a testvérfelállók léteznek minden babakocsihoz, vagy univerzálisak?
Még egy dolog érdekelne: ha a kocsinak nem állítható a tolókarja, akkor hogy lehet megoldani, hogy elérjem a tolókart kényelmesen. Szóval hogy férek oda, hogy tolom a kocsit, ha ott van a lábam alatt a "nagy"?
Előre is köszönöm!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!Azt hiszem hogy kétféle tipus létezik,a 3funkciós kocsikhoz és a sportkocsikhoz külön...atöbbit egyenlőre nem tudomKép üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Sziasztok!

Van a kiddy board, ami minden kocsihoz jó, aminek a hátsó kerekei össze vannak kötve, és van a buggy board, ami az esernyőkocsikhoz van.
Előbbi a rúdhoz van rögzítva, utóbbi pedig a két kerékhez valami spéci jópofa módon Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari!Én is köszi az infót nem jól tudtam Képüdv.vera
Kelemenné Vera
 


Mindenképp érdemes a tesót is vinni a próbára, mert nekünk pl. minkét babakocsink olyan, hogy hiába lehet rátenni a felállót, sehogy nem fér oda Zsófi. A tolókaron belül nincs elég hely, meg ahhoz alacsony is, ha meg mögé áll, akkor hanyattesik, úgy kell homorítania. Akkor tuti jó, ha olyan a tolókar, mint az esernyőkocsiknál, vagyis 2 külön foggantyú.
rjuli
 
 


Szerintetek hány éves korig érdemes ilyet venni?

És Annamari, a kiddy board jó az esernyőkocsihoz is?
solya
 
 


Vera!
Szívesen Kép

Solya!
Nemdom, hány éves korig, de a kiddy nem jó az esernyőkocsira, hiszen ha lenne rúd a hátsó kerekei közt, nem lehetne esernyőre csukni Kép

Annamari
muter
 
 


úúúúúúúúú, már megint nem gondolkodtamKép
solya
 
 


Solya,
De ha nem csukod ossze, akkor sem jo, mert a rud racsuszik a kerekekre!
Nekem van egy kiddym, de emiatt mar nem nagyon tudjuk hasznalni! Amig melykocsival szambaztunk, addig jo volt! Viszont a lapracsukhato babakocsikhoz tokeletes a kiddy is.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,
en is filozom a vételen, nekem is az az aggalyom, amirol rjuli irt, hogy hol fer el a nagyteso? A tolokar es koztem? Ha teszek fel ilyen felallot, akkor az atfordithatosagat a babakocsinak felejtsem el? Vagy "attetelesen" is lehet tolni a felallot? Akkor hol kapaszkodik a nagy? Mert nyaron az ujszulottnel biza neha jol jon a forgatas.
Es konnyu fel- es leszerelni oket, mondjuk az autoba valo ki/bepakolaskor?.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok! Ma láttam egy anyukát aki tolta a kocsit a babákkal és a testvérfellállón állt a nagyobb gyerek és a tolókart fogta és az anyuka is...és a vázra volt erősitve a felálló két vége ....jól kifejeztem magam??KépKép továbbra is keresek testvérfelállót???üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Sziasztok!

Áfonya,
én tavaly vettem a Mega Toys-ban egy feállót. A babakocsim 2001-es Pierre Carden. Nem passzol össze igazából. A nagyobbik fogja a tolókart, amit én is tolók. Nem nagyon kényelmes mert előttem áll a gyerek alig van hely, hogy lépjek. Szerintem ha alacsonyabb lennék nem is lenne jó. Vicces látvány lehetünk. Igazából akkor használom ha nagyon muszály, gyorsan akarok haza érni.
Két gomb benyomásával lehet leszedni a kocsiról a felállót, valamit (nem tudom a nevét) kell a babakocsi vázára szerelni és abba lehet bepattintani a felállót.
Drága volt, viszont nem kényelmes, de nekem nagyon sokat segített már amikor sietni kellett a szoptatás miatt. Én egy szatyorba szoktam rakni és csak akkor rakom fel ha kell. Boltba nem nagyon lehet vele közlekedni.
Átforgatni nem tudod a kart ha rajta van. Ezért is cipelem külön.
Ha van rá mód úgy kell venni, hogy a saját kocsidhoz próbálni.
Az enyém ha nem jó a könnyű kocsimhoz eladó lesz a nyáron.

Kisvuk
tkriszta
 
 


Keresek Peg Perego Classik vázas babakocsihoz testvérfelállót. SürgősKépKépKép
Az ajánlatokat az e-mail címemre kérném.
ezsenyi.gyongyi@axelero.hu

Tutus
tutus
 
 


Sziasztok!

Változatosság kedvéért én is testvérfelállót keresek. Itt a játszón egy anyuka 8 ezer Ft-ért ajánlja a sajátját (de legalább kölcösn adja kipróbálni mielőtt kifizetem). Szerintetek használtan az jó ár érte? (Svéd típus és ő állítólag 15ezerét vette).

Norci
norci
 
 


Szia Norci!

Én 14 e. forintért vettem. 7 ezerért szeretném majd eladni. Ha jó a kocsidhoz próbálj alkudni és nosza csapj le rá.Kép

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

A kölcösnkapott testvérfelálló az én nagy kocsimra sajna nem jó, ezennel a tulaj nevében meghírdetem:

Újszerű állapotban alig használt buggy board testvérfelálló 8ezer Ft-os irányáron eladó. Érdeklődni lehet a tulajnál a 06 30-936-61-34-es mobil számon.

Norci
norci
 
 


Sziasztok,

én eladnék egy testvérfelállót. Pierre Cardin sportbabakocsihoz használtuk párszor.
Ára: 7.000,- Ft.

Erika
kerika
 
 


Erika!
Engem érdekelne. Nem esernyőre csukhatóó babakocsihoz csatlakoztatható? Olyasmi kocsim van mit a nem sport teljesen fektethető Pierre Cardin-ek.

Norci
norci
 
 


Graco babaocsihoz keresek tesófelállót,lehetőleg nem túl drágán,jó állapotút,és fényképnek is örülnék emilbenKép))
Köszike!
zmariann
 
 


Még mindig nem találtam Peg Perego Clasik vázas kocsihoz testvérfelállót. Ha valakinek van, jelntkezzen a fentebb már írt mailon.
SÜRGŐSKépKépKépKépKépKép

Tutus
tutus
 
 


Testvérfelálló a hetek előrehaladtával nálunk is egyre sűrgúsebb lesz.
Erika kérlek jelentkezz, már mail-t is értam!

Norci
norci
 
 


Sziasztok,

Norci,
ne haragudj.... annyi minden összejött, ráadásul a Kissebbem elég beteg, nagyon megvisel minket, egy halom olvasatlan levelem is van...
Szóval, ez a felálló a szélesebb fajta, így a tolókar alatt kell lennie egy függőleges váznak, amire ez felszerelhető. Lehet, hogy este tudok képet küldeni róla, adatokkal együtt.

Erika
kerika
 
 


Erika!

Hű ezt nem értem, légy szí küldj fényképet, akár a e-mail címemr is, így nem teljesen világos.

Amit próbáltunk azt is a függőleges részre kellett rakni, de nem stimmelt, úgy nmem tudtuk tolni a kocsit bolygókerekek nagyobbak voltak. Véletlen nem egy tolókarral majdnem párhuzamos alsó vázt akrtál írni? Igazából olyat keresek ami arra a keresztben lévő vázra kapcoslható.

Norci
norci
 
 


testvér felálló eladó,

06-30-269-9083
szanyko.1@drotposta.hu
szanyko
 
 


Szanyko!

Milyen típusú: Esernyőre csukható, vagy nagy kocsihoz való?

Norci
norci
 
 


keresek testvérfelállót graco babakocsihoz.
köszönöm!
mariann
zmariann
 
 


Nekem van egy eladó testvérfellépőm, minden babakocsihoz jó, kivéve a sportkocsikat.
Szép nagy kerekei vannak és narancssárga. Zuglóban lakunk.
4000 Ft.
Ritkán kerülök internetközelbe, a számom ezért: 06 20 5608586
hennes
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: