Új privát üzeneted érkezett!

Testvérfelállót keresek, Kiddy board típusút, tehát olyat ami nem esernyőkocsihoz való! Lehet más márka isKép.
Kettő darab kellene, az egyik októberig, a másik pedig januárig.
Kérlek emilben értesíts, mert ritkán járok ide!
exileexile@freemail.hu
exile
 
 


Testvérfelálló...

ELADVA!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zmariann 2009.08.04 07:27-kor.
zmariann
 
 


Tesókocsi, amire a nagytesó (akár ovis) hátul felállhat vagy felülhet, eladó.
Képeket tudok küldeni e-mailben.
bodoagi@tolna.net
20/333-1988
Ági
Vendég
 

 
 

Zmariann

Testvérfelálló ügyben beszéltünk május 10-én és mondtad, hogy +kérdezed a barátnQdet!
A címem: pappliza@freemail.hu
Elöre is köszi!
Liza
kókuszdió
 
 


Sziasztok,
Testvérfellépőt keresek, az ildiko.o@freemail.hu címre írjon ha valakinek van eladó, képet kérnék róla!

Köszike,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok!

Kiddy board típusú, kék testvérfellépő eladó. Sosem használtuk.
Kérésre képet tudok küldeni róla.

emokekulcsar@yahoo.co.uk vagy 20/9302-229

Emőke
kulcsar_emoke
 
 


Lemaradt egy fontos info az általam hirdetett kiddy board tesófelállóhoz, nevezetesen az ára: 7.500 Ft-ot szeretnék kapni érte, eredeti ára 12.000 volt. Egyszersem használtuk.
Emőke
kulcsar_emoke
 
 


Testvérfelálló eladó (Litaf) kiváló minőségben! Garantálom.
A nagyobbik testvér állni és ülni is tud rajta.
Ha érdekel tekintsd meg itt: http://www.litaf.com/web/inner.asp?cat=gallery&catid=3
A Seat2Go típusú.
Ára: 9.000 Ft

Érdeklődni: nagyb1@axelero.hu v. 30-943-0259-es telefonszámon
nkberni
 
 


A Kiddy board testvérfellépőm elkelt!

Emőke
kulcsar_emoke
 
 


Testvérfelállót keresek kétfunkciós kocsihoz.
vrilona@freemail.hu
maches
 
 


Testvérfelállót keresek ABC Sport Pilot babakocsihoz. 5-6.000.-ft.-ot tudnék érte adni. Nekem a Litaf a legszimpibb mert azon ülni is tud a gyerek, de más megoldás is érdekel. Nagyon fontos lenne, sajnos nincs rá több pénzem, kérlek segítsetek.Köszönöm.
tel:06/30-991-2129 Fábiánné
chan
 
 


Hát senkinek sincs eladó testvérfelállója?Vagy csak ennyiért nincs amennyit én tudnék érte adni? Kérlek segítsetek, nagyon kellene!!! Az árban megegyezünk, csak hívjon valaki.köszi.
chan
 
 


Még mindig testvérfelállót keresek Pierre Cardin kétfunkciós kocsihoz.
Érdekelne az is, hogy hol lehet ilyet kapni, Budapesten, vagy pest megye déli részén mert már sok üzletben jártam eredménytelenül.
maches
 
 


Megoldódott
maches
 
 


Testvérfellépőt keresek SOS. Aki tud segítsen. E-mail: szpalkata@axelero.hu
szpk
 
 


Sziasztok,

Eladó egy Kiddy Board testvérfelálló egyszer használt Brendonban 3 hete vásárolt (eredeti ára: 16.000 ft)
eladási ára: 12.000 ft
memo
 
 


bocs a telefonszám lemaradt: 06/30-9587912
memo
 
 


Sziasztok! Testvérfelállót keresek sürgősen!
E-mail címem: gigi.agi@freemail.hu
nilla
 
 


LITAF testvérfelállót keresek NAGYON!!!!!
Köszi: Eszter
galibaba@citromail.hu
06-20-4194933
galibaba
 
 


ÚJ TESTVÉRFELÁLLÓK 9000 Ft-ért

Érdekelne valakit a képen látható testvérfelálló (új) 9000 Ft-ért?

Németországból hozatnám, 2 év garancia van rá, persze a garancia érvényesitése kissé körülményes, de postai úton is megoldható.

Jellemzői:

-Könnyen csatlakoztatható bármely tipusú babakocsihoz, melynek tengelyátmérője 10-16 mm.
-Mérete: 28 x 35 cm
-Terhelhetősége: 50 kg
-Anyaga: kemény műanyag
-Tartozék: felfüggesztő kötél, mellyel felfüggeszthető a testvérfelálló ha nem használjuk (kép szerint)
-Amennyiben nincs tengely a babakocsin, külön erre a célra kialakitott rögzitő szett rendelhető (képen látható), melynek ára 2500 Ft

E-mail: remka@freemail.hu KépKépKépKép
remka
 
 


ÚJ TESTVÉRFELÁLLÓK 9000 Ft-ért

Érdekelne valakit a képen látható testvérfelálló (új) 9000 Ft-ért?

Németországból hozatnám, 2 év garancia van rá, persze a garancia érvényesitése kissé körülményes, de postai úton is megoldható.

Jellemzői:

-Könnyen csatlakoztatható bármely tipusú babakocsihoz, melynek tengelyátmérője 10-16 mm.
-Mérete: 28 x 35 cm
-Terhelhetősége: 50 kg
-Anyaga: kemény műanyag
-Tartozék: felfüggesztő kötél, mellyel felfüggeszthető a testvérfelálló ha nem használjuk (kép szerint)
-Amennyiben nincs tengely a babakocsin, külön erre a célra kialakitott rögzitő szett rendelhető (képen látható), melynek ára 2500 Ft

E-mail: remka@freemail.hu KépKépKépKép
remka
 
 


Testvérfelálló eladó (Litaf) kiváló minőségben!
A nagyobbik testvér állni és ülni is tud rajta.
Ha érdekel tekintsd meg itt: http://www.litaf.com/web/inner.asp?cat=gallery&catid=3
A Seat2Go típusú.
Ára: 9.000 Ft

Érdeklődni:batv@freemail.hu

anyapoc
 
 


Az általam hirdetett testvérfelálló elkelt.

anyapoc
 
 


Eladó egy Kiddy Board testvérfelálló egyszer használt Brendonban vásárolt (eredeti ára: 16.000 ft)
eladási ára: 9.000 ft
tel: 06/30/9587912
memo
 
 


Eladó egy Kiddy Board testvérfelálló egyszer használt Brendonban vásárolt (eredeti ára: 16.000 ft)
eladási ára: 9.000 ft
tel: 06/30/9587912
memo
 
 


A fenti KIDDY-SURF (ÚJ) testvérfelállót 7500 Ft-ért be tudnám szerezni, ha összegyűlne 4 megrendelő.
e-mail: remka@freemail.hu
Tel: 70/571-2663
remka
 
 


Sziasztok!
Keresek egy testvérfelállót, amire rá is tud ülni a kisgyerek. TAKO típusú a babakocsink, azt hiszem ahhoz nincsen eredeti hozzávaló típusú, ezért olyan kellene, amelyik bármilyen típushoz passzol.Köszönöm:
saskaandi@freemail.hu
andry
 
 


A fenti hirdetésem már nem aktuális
remka
 
 


Memo!

Aktuális még a hirdetésed? Engem érdekelne.
Képet tudsz feltenni vagy küldeni?

baba.kocsi@freemail.hu
babakocsi
 
 


Eladó egy Kiddy Board testvérfelálló egyszer használt Brendonban vásárolt (eredeti ára: 16.000 ft)
eladási ára: 9.000 ft
tel: 06/30/9587912
e-mail: vanda1977@axelero.hu
Kép
memo
 
 


Az általam hírdetett testvérfelálló elkelt.
memo
 
 


Keresek testvérfelállót Bergon babakocsihoz!
Filep Katalin
f_katalin
 
 


Testvérfellépőt keresek sürgősen !!!!!!!!!!!!!!

email: balogh.timea@ajkanet.hu
timea78
 
 


Sziasztok!

Eladók új LITAF Seat2GO testvérfellépők (14.900 Ft). Részletek: www.litaf.com

Tel:30/2052666
Kép
lomix
 
 


2-szer használt, LASCAL-BUGGY Board testvérfelálló 9.000 ft-ért eladó. Eredeti ára a Brendonban 15990 ft volt.

70/3378203
skalakope@hotmail.com
Vendég
 


Eladó KIDDY BOARD testvérfellépő!
Irányár: 9 000 Ft
Érdeklődni:06-30-592-6766
g.vichy@gmail.com
VioKép

Kép
vio
 
 


sziasztok!
Úgy tűnik, hogy mindenki csak egyszer-kétszer használta a testvérfelállót. Én gondolkodom, hogy vegyünk-e, de ha többen úgy találjátok, hogy semmi értelme, nincs kihasználva, nem szereti a gyerek stb, akkor nem nagyon forszíroznám.
Várom a véleményeket, tapasztalatokat.
köszi
Cirmi
cirmogó
 
 


Testvérfellépőket találtok a www.baba-oazis.unas.hu oldalon.Kép
next
 
 


Sziasztok!

Az általam pár hónapja kínált testvérfelálló elkelt. :( :)

Cirmi,

Van igazságod! :) Nálunk már 2 éves három hónapos volt a "nagy", amikor a kicsi született, úgyhogy jobban szeretett sétálni. Szerintem 2 éves kor alatt, meg, ha valaki tényleg nagyobb távolságokat tesz meg gyalog, akkor érdemes venni, de nagyobb gyereknél, rövid sétáknál tök fölösleges pénzkidobás.
Vendég
 


Testvérfellépőt/ráülőt/utánfutot keresek, szóval olyan alkalmatosságot, amit a kicsi babakocsijára rögzíthetek és a "nagy" rácsücsülve/ ráállva maga is velünk utazhat, ha elfáradt, vagy csak irigy az apróságra, hogy neki nem kell gyalogolnia.
Fénykép előny, (irány) árat kérek!
ditjel@freemail.hu
pocokmama
 
 



Kép Testvérfellépő

Szia!

A következő típusú testvérfellépőt keresem, mert csak ezt lehet a sportkocsi oldalához rögzíteni.

Lascal Testvérfellépő
Buggy Board 3G Red

Ha neked, vagy az ismerősödnek van ilyen eladó jó állapotban, kérlek írj a
k.perlaki@freemail.hu-ra!

Köszi: Kriszta
Vendég
 


Szia!

Testvér fellépőt keresek , olyat amin a tesó üldögélni is tud!
pisti
 
 


en is tesofellepot keresek,Bergon tipusu babakocsihoz.

tothnekata@freemail.hu
space
 
 


Sziasztok!
Kép Eladó Litaf Pick-up testvérfellépő.
Fél éve vásároltuk 19e Ft-ért, mert elég messze volt a játszótér és nagyobbik lányunk nem bírta a strapát 2 évesen. Kezdetben rendszeresen használtuk, aztán fokozatosan megerősödött és én hagytam önállósodni. Úgyhogy mondjuk 2,5-3 hónapot használtuk, szép állapotban maradt. Doboza, számla megvan. Ami nekünk megtetszett benne, hogy ülni és állni is lehet rajta. Nekünk Peg Perego Aria-n volt, de állítólag szinte minden babakocsitípushoz csatlakoztatható. 10ért adnám. Bp, központból elvihető. 0630 5659174 vagy hrubyagi@externet.hu
rubimama
 
 


Sziasztok!
A fenti testvérfellépő elkelt.
rubimama
 
 


eladó

új kiddy board, szürke macis (1x kipróbáltuk)

9000 Ft

metro_joe@hotmail.com
dorki
 
 


Kép

még megvan, ha valakit érdekel :D
dorki
 
 


Sziasztok!

Ealdnám kiddy board testvérfellépőnk és egy hauck micimackós kengurunkat( Egy dolog elveszett róla azt nem is tudom hogyan a nyálfelfogó kiskendő , 10000 Ft ért vettem , de végül nem használtam) .
Testvérfellépő ára : 8000 Ft
Kenguru ára : 5000 Ft képet később
Kép

Tel: 06305258272[/quote]
kishalacska
 
 


Sziasztok!

Barátnőm keres testvérfellépőt, olyat, amin ülni is tud a tesó. Nem esernyőkocsira.
Neki nincs internetje, Budapesten és környékén tudja megnézni, értemenni.
Hívást vár: Marosi Anita: 06-20-476-6862, vagy írhattok telszámot nekem privibe, és én továbbítom.

köszi

KépKép
rozus
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: