Új privát üzeneted érkezett!

Medela Mini Electric 10ezerért

Eladó, nem használt, dobozában. Budapest, X. kerület

Ez az egyetlen teljesen automatikus, elemmel vagy hálózati árammal működő, egy kézzel is használható mellszívó.
A gyorsan felépülő vákuum lehetővé teszi a gyengéd, ugyanakkor hatékony alkalmazást. A hálózati adapter természetesen az alapfelszereléshez tartozik.

Elérhetőség: Tünde 06/20/338-2885Kép
cset
 
 


Pesztonka elektromos orrszívó eladó, elemmel és adapterrel is működik.
2006. szeptemberig garanciális.

Ára: 3000 Ft

Tel.: 30/237-0030
ildi142@freemail.hu
Kép

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Ildikó!
Írtam e-mailt.Érdekel az orrszívó.Beszéljük meg a részleteket.
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
 
 

 
 

Sziasztok!

Eladó Pesztonka elektromos orrszívó,elemes és adapteres is .Nem használtuk.
Irányára:3500 Ft.
érdeklődni:aranya@invitel.hu
06703855786
alice70
 
 


A fenti porszvó elkelt!
alice70
 
 


Avent Isis mellszívó eladó 10000Ft-ért. Ajándékba adok mellé egy egyirányú etetőrendszert, amire a zacskóban gyűjtött tej közvetlen csatlakoztatható, egy doboz melltartóbetétet és egy bimbóvédőt. A szett eredeti értéke kb.20000Ft.
Tel.06702288052
Kép
karolina2
 
 


ELADÓ bontatlan LivingLab elemes orrszívó.

Ár. 7,000 Ft

Érd. 06309894635 vagy hmoci@freemail.hu

KataKép
kkata
 
 


Az általam hirdetett mellszívó elkelt. Köszönöm az érdeklődést. Tünde
cset
 
 


Orrszivo elkelt. Koszonom
kkata
 
 


Eladó egy Pesztonka elektromos mellszívó készülék. Ára: 3500 Ft. Érd:20/582-2914
emília3
 
 


Fent már lefényképezett Medela elektromos mellszívó dobozában eladó. Tej hiányában mindössze 2szeri próbálkozás után nem tudom már hasznosítani. Sterilizálva van, hálózati adapter, műanyag tejgyűjtő üveg jár hozzá. Ár:10000,-
Érd:20-3642868
Mylli
 


Eladó egy Living Lab tipusú elemmel működő orrszivó, eredeti dobozban, 3 kupakkal. Még garanciális! (Karácsonyra kaptunk még egyet:-)

Ára: 6.500,- Ft.

Érdeklődni a turista@freemail.hu e-mail cimen lehet.
Kép
krozi
 
 


Avent Isis mellszívó eladó 7000 Ft-ért!

Tel: 30/9303348
recece@yahoo.com
recece
 
 


Eladó egy medela kézi mellszivó 5000 forintért. Keveset használt.
giggancs@citromail.hu vagy 0620-435-36-84


Giggancs
giggancs
 
 


Medela mellszívó elkelt!
Mylli
Mylli
 


Az általam 2006. január 15-én meghirdetett Living Lab tipusú orrszivó elkelt.
krozi
 
 


Sziasztok!
Pesztonka mellszívó, orrjárat tisztító kiegészítőkkel nagyon olcsón eladó! Egyszer-kétszer próbáltam használni, nekem sajnos nem volt rá szükségem.
Nagyon hallkan működik, elemmel és hálózatról is használható.
Az árban megegyezünk!
Tel: 30/328-70-71 (Bodor Viktória), Újpesten lakom.
vyki
 
 


Sziasztok!

AVENT ISIS mellszívó eladó. 2 hónapig használtam. Ár: 5.000 Ft.

e-mail: anagyomber@t-online.hu
tel: 06 20 2435608

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Eladnék egy Medela Harmony kézi mellszívót 8.000.-ért, mely eredeti csomagolásban van, és nem használt, egy Avent Isis mellszívót, mely használt, de jó állapotban van 4.000.-ért.
Továbbá Avent sterill tejgyűjtő zacskót, 10db zárócsattot + 4db talpat 2.000.-ért.


Érdeklődni lehet 06/30 451-5881 telefonszámon.
tajti_tímea
 
 


Medela kompakt lábpedálos (kézzel is működtethető) mellszívó, eladó. Hatékonysága a kórházi elektromoséhoz fogható, az erős izommunkát a lábnak kell kifejtenie a kéz helyett. Nekem nagyon bevált. (csak közben kaptam egy másik Medelát ajándékba Kép )
Bővebb info: www.medela.hu
Irányár: 7eFt
Érd: a profilban lévő címen

ancsipancsi
 
 


Chicco Mamma Donna használt kézi mellszívó eladó, 4000 Ft- ért Bp- en 20/498- 3934
Nekem nagyon bevált.
Kép
ikerkocsi
 
 


Eladó egyben
Avent Isis mellszívó (párszor használt, eredeti dobozában, 2 cumisüveggel, 2 nem használt 1-es cumival, egyéb tartozékokkal,
Avent Mikrós sterilizáló (bontatlan, 2 cumisüveggel),
bontatlan Avent üvegmosókefe,
bontatlan Avent 260ml-es cumisüveg, 2-es cumival.

Ár: 19.000 Ft (Avent nagykereskedő honlapján áruk 24.400 Ft)

Érdeklődni a reparetek@t-online.hu e-mail címen lehet.

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok

Február 4-én hirdetett mellszívóm elkelt.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Eladó alig használt Pesztonka elektromos mellszívó hozzá tartozó nem használt orrjárattisztitóval 5000 ft-ért, valamint egy különálló alig használt Pesztonka elektromos orrjárattisztító 3000 ft-ért és egy alig használt Avent Isis kézi mellszívó tartozékaival 8000 ft-ért. ( alig használt = 2-5 alkalom )
Tel:06702856300
nicky80
 
 


Sziasztok!

Eladó 1 db Avent Isis mellszívó tartozékaival, valamint 1 db Avent mikrós sterilizáló. Mindkettő használt, de kifogástalan állapotban van. Ár: 15000 Ft.
Érdeklődni a luloka@freemail.hu címen, valamint a 06-30-680-2457 számon.

Gyöngyi
gyöngyibaba
 
 


Eladó
Avent Isis mellszívó (június 6-ig garanciális, max. 5 alkalommal használt, eredeti dobozában, 2 cumisüveggel, amiből csak az egyik volt használva a fejéshez, 2 nem használt 1-es cumival, minden egyéb tartozékkal),
bontatlan Avent üvegmosókefét és egy
bontatlan Avent 260ml-es cumisüveget (2-es cumival) adok hozzá.

Ár: 11.000 Ft

Érdeklődni a reparetek@t-online.hu e-mail címen vagy a 20/9628-311-es számon lehet.

Kép

Kép
mzx
 
 


Eladó 1DB LivingLab márkáju orrszívó 2006 03 07.-én vásárolt 2db ceruzaelemmel halk müködődésü garanciával dobozában postai utánvéttel is 6499ftKép
hrrobika
 
 


Pár alkalommal használt Avent Isis mellszívó gép tartozékaival, 2 db 125 ml-es cumisüvegge, eredeti csomagolásban kifogástalan állapotban eladó.
Ár: 8.000,- Ft.
Érdeklődni a sirilak@vivamail.hu címen ill. a 06/20-3811-025 telefonszámon lehet.
pogácsa
 
 


Sziasztok
A barátnőm eladna egy Medela elektromos mellszxvót 1o.ooo Ft-ért és egy Pesztonka orrjárattisztitó készüléket ami elemről és hálózatról is működik. 4.5oo Ft-ért
radzikdetti@freemail.hu
kicsizöldtündér
 
 


Eladó, Medela kézi mellszívó. 2000 Ft + postaköltség-ért. A cumisüveg egy picit megolvadt oldalt egy 1 forintos területen, de nem lyukadt ki, így lehet használni. Sajnos a használati utastást kidobtam, de nagyon egyszerű összerakni és használni. 6 fokozatban állítható szíváserősség.

Érd: kisindigo@freemail.hu

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Eladó Csöpi fájdalommentes mellszívó. 1000 Ft + postaköltségért.

Érd: kisindigo@freemail.hu

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Elado vadi uj Avent Isis mellszivo bontatlan dobozaban, es egy cumisuveg melegito szinten Avent ami kb 2x volt hasznalva.Ha
egyutt megveszed adok 1doboz tejzacsit
amibol 2 db hianyzik kb a ketto egyutt 18eft
Erd:
Virag Reka 06306879121 v. reka.virag@gmail.com


Kép
vaktyuk
 
 


Eladó egy alig használt Medela elektromos mellszívó, plusz ajándékba egy Nuk hagyományos kézi mellszívó. (Bp.) Ár: 11.000,-
Molnár Veronika: 20/570-4615
étcsoki
 
 


Sziasztok!
Eladó egy medela kézi mellszívó,csak pár hónapot használt,2500 ft-ért.
Érdeklődni az ari116@t-online.hu-n lehet.
zsari
 
 


A Medela elektromos mellszívó elkelt!
-M.V-
étcsoki
 
 


Medela Mini Electric mellszívó eladó, párszor használt, kitűnő állapotban. Postázni tudom utánvéttel. Ajándékba tejgyűjtő zacskókat és bimbóvédőt adok.
11.000 Ft.
sompika@tar.hu
sompika
 
 


Sziasztok!

Medela Mini Electric mellszívó eladó. Elemmel és hálózatról is működik, 6 fokozatú állítható szívóerősség.
Én kb. 5X használtam, mert már nincs rá szükség. Az adaptere ki van cserélve állíthatósra, mert eltörtem (nem meghibásodás miatt!) Adok mellé ajándékba Avent bimbővédő krém mintát (nekem ez is sokáig elég volt), Avent bontatlan cumisüveg mosókefét, 1 doboz Babylove eldobható melltartóbetétet. Átvehető Újpesten, Árpád-hídnál (pesti oldal) vagy utalás után ajánlott küldeményként postázom. A postaköltséget megfelezzükKép 9000Ft.

Kép
angelani
 
 


A március 17-én meghirdetett Avent mellszívó elkelt.
pogácsa
 
 


Medela Mini Electric mellszívó eladó.
Én nagyon szerettem. Hálózatról és elemmel is működik.
Dobozában.
10.000 Ft
sipike
 
 


Helló!

EGYSZER SEM HASZNÁLT!!!

Eladó Avent Isis mellszívó, a bolti ár alatt. Nézd meg!
http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=7577439

Üdvözlettel: Mariann.

Kép
Vendég
 


AVENT ISIS mellszívó eredeti dobozában, tartozékokkal eladó. Egy hétig használtam, a tartozékcsomag bontatlan neyloncsomagolásban van.

A mellszívó 2006. júliusig garanciális.

Ára: 9.000 Ft.

Érdeklődni lehet: 06/70/3177921 telefonszámon
edo35
 
 


Eladó
Avent Isis mellszívó (június 6-ig garanciális, max. 5 alkalommal használt, eredeti dobozában, 2 cumisüveggel, amiből csak az egyik volt használva a fejéshez, 2 nem használt 1-es cumival, minden egyéb tartozékkal),
bontatlan Avent üvegmosókefét és egy
bontatlan Avent 260ml-es cumisüveget (2-es cumival) adok hozzá.

Ár: 11.000 Ft

Érdeklődni a reparetek@t-online.hu e-mail címen vagy a 20/9628-311-es számon lehet.

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok!

Az általam ápr. 9-én meghirdetett Medela mellszívó ekleltKép

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


ELADÓ használt AVENT ISIS kézi mellszívó. Jó állapotban van!.A doboz tartalmaz még tartalék alkatrészeket, és 2db 125ml-es AVENT cumisüveget, cumival együtt. Ár 11000Ft .

06309056265 vizimegne@monornet.hu Pest megye, Vasad. Kérésre küldök fotót.
gizus72
 
 


Sziasztok!
A Medela mellszívó elkelt, amit április 25-én tettem fel.
sipike
 
 


Az általam április 25-én hirdetett AVENT ISIS mellszívó elkelt.
edo35
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2010.08.10 21:19-kor.
bibolya
 
 


ELADÓ
1 szett MEDELA kézi mellszívó 3.000,- Ft

E-mail: szabo.kulcsar@fibermail.hu

Köszi:

AndiKép
hera
 
 


Medela elektromos mellszívó elkelt (ápr. 5-én volt meghirdetve).
sompika
 
 


Sziasztok!

Eladnám egy Avent egyirányú rendszerhez tartozó cumisüvegét.
Soha nem használtam, tartozik hozzá, két db teljesen új 1-es cumi, anyatejes zacsikhoz csatok, talpak, címkék, és egy szivacs is.

Ára: 3.000 ft.


Megmaradt még 4 doboz bontatlan 40db-os Avent anyatejes zacsim.
Egyben szeretném eladni, ha van mód rá.

Ára: 6000 ft/4doboz (Én 2000ft-ért vettem darabját)


Illetve eladám az Avent Isis fejőmet is. 1 hónapot se használtam, mert áttértem az elektromos fejőre.A cumisüvegeket befogtam, de dupla adag tartotékot adok hozzá, amiket nem is használtam.

Ára : 6000 ft.

Személyes átvétel Bp. III.ker. vagy Pomáz környéke, vagy előrefizetés esetén szívesen postázom is.

Fenyvesi Reni 06-30-334-77-02
soso
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: