Új privát üzeneted érkezett!

GRACO ELEKTROMOS HINTA

Eladó egy Graco elektromos hinta kifogástalan állapotban. Két hónapos kortól már bele lehet tenni a babát.
Ár: 20.000.- Ft
Érdeklődni: eszenyi.gyongyi@axelero.hu e-mail címen.

Tutus
Kép
tutus
 
 


Sürgősen keresek Pest megyében komplett babaágyat, babakocsit jó állapotban, lehetőleg olcsón. Sürgős!

Tel.: 06203559178
pilath
 
 


Kép
<font size="+1">Eladó 120x60 cm-es tömör fenyő kiságy.
Három magassági szintbe állítható.
Lapraszerelve.
iá: 7000 ft</font>
ercsiring@fw.hu
csengõ
 
 

 
 

Szolnokon ELADÓ egy emelt fenyőágy, féléves, 200*90 cm-es billerbeck matraccal, mesés huzattal, alatta 90 cm magas kuckóvá alakítható hellyel.
Irányára: 36.000 Ft

Érdeklődni: 06-70-364-8719

Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


A 2004 Augusztus 16 hétfő - 15h 26 - kor meghirdetett kiságy, tartozékaival együtt elkelt!
cskati
 
 


Nekem Szombathelyen lenne egy pelenkázós kiságyam szivacs matraccal, és pelenkázóalátéttel. Így egyben lenne 30 000 Ft. Az ágy pakolószekrényes, 2 magasságba állítható a matrac, később ággyá (kb. felnőtt méret), íróasztallá, és polccá alakítható. A normál méretnél (60*120) nagyobb, így sokáig jó kiságynak! Egyébként fehér színű. Ha kell kép, akkor tudok küldeni. Teljesen jó állapotban van. érd.: 70/367-57-30 , kom@savaria.hu

moni
 
 


Sziasztok. Ilyen emeletes ágyat keresek. Nem tudná valaki megmondani, hogy hol tudnék ilyet venni?
Köszi.
sylvikeKép
sylvike
 
 


Szíves elnézésüket kérjük,
a Babyfun Babadiszkont honlapja
újratelepítés miatt átmenetileg szünetel.
Megértésüket köszönjük!
Továbbra is országosan
a LEGKEDVEZŐBB ÁRAKON várjuk a kedves vásárlókat:
kelengye, kismamafehérneműk, Avent termékek,
babafelszerelés, légátersztős és biopelenkák,
babahordozókendő,bútorok, matracok, babakocsik,autósülések,ruha,
fa-készségfejlesztő-funkciós játékok, aprócikkek,
bababiztonsági termékek, mérlegek, babaápolók,
környezetbarát mosószerek, tartós és tölthető elemek stb.

Címünk: Bp, I. Csalogány u. 42/a
( a Moszkva téri metrónál )
babyfundiszkont
 
 


Sajnálom, de nem nézem el. Nem kéne ilyen erőszakos rámenős módszerrel telepiszkolni a babanetet. Ráadásul valószínüleg sose volt honlapja, különben ideírná a címet, de ha mégis volt, akkor miért nem ott jelenteti meg ezt a felhívást? Hát én tuti nagy ívben elkerülöm az üzletet és ezt csak ajánlani tudom mindenkinek.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya67!
Mi bajod van?????Én speciál láttam már a honlapjukat..Tehát,nem igazán értem a megnyílvánulásodat...És főleg ilyen stílusban...
Nem kéne egy kicsit magadba szállni?!Képes voltál ennyi helyre ezt beírni?Hát,tudod,lehet Neked van erőszakos,rámenős stílusod....
ibolyka
 
 


Ibolyka!
Valószínű Te nem használod a babanet "elmúlt napon" funkcióját, így téged nem idegesít, hogy hasonló hírdetésekkel telenyomják a babanetet. Speciel nem velük volt bajom, hanem azzal, hogy mostanában már rendszeresen csak hírdetésekbe ütközöm, és ugyanabba 30szor. Ez egy kisé idegesítő és számomra erőszakos ráadásul a babanet régi jellege is elvész ezáltal. Kúltúráltabb lenne megkeresni a megfelelő oldalt és oda benyomni a reklámot. Ide pl pont nem illik.

"Képes voltál ennyi helyre ezt beírni?"
És még nem is írtam be mindenhova, ahol megjelent. Tudod beollózni mindenhova és ezzel elárasztani a társalgót, nem idő, de esetleg van akit zavar. Ez csak egy hírdetés volt, de ha nem vennéd észre ebből mostanában egyre több van és nemsokára CSAK erről fog szólni a babanet.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Szerintem illik ide, ugyanis csak a keres-kínál-t nyomta tele. Egyébként én is az elmúlt napont használom (igaz én csak olvasok, nagyon ritkán írok, de megnézem naponta többször is) és egyáltalán nem tűnt zavarónak. Ráadásul vannak olyanok, akik csak a topicocat nézik meg és lehet, hogy pont ezzel segítettek nekik valamit. Én ezt nem sorolnám egy kalap alá a Kenéz Kíra esetével, és nem értem, hogy miért kell ilyen ingerültnek lenni. A Babanetet sokkal többen használják, mint azok akik naponta beirogatnak.
Sckata
 


Eladó 60*120-as fehér kiságy. 3 magassságfokozatban állítható, ágyneműtartós, jó állapotban. Irányár 13.000 Ft Budapest XIV. ker.
Tel: 06-20-9588-610
Kép
simones
 
 


Hello!

2004. október 20-án hirdetett kiságy + matrac + baldachin ELADVA!

Üdv, Erika
oerika
 
 


Eladó SZEKRÉNYES ÁGY!!
Kép

Ágyráccsal és matraccal, de akár ezek nélkül is eladó. 90X200-as matrac kell bele, 100 cm magas, 100 cm széles és 208 cm hosszú. 2 éves, hibátlan állapotú. Három hatalmas szekrényrész van alatta. Tolóajtós, az ajtók megfordíthatóak, ezüstszürke és nyírfa színűek.
Kép

A matrac speciális rugós, gerinckímélő, a huzata mosható. Ár megegyezés szerint.
Fájó szívvel válok meg tőle, de nem fér már el a lakásban. Kép Kérlek, jelentkezz, ha érdekel, biztosan meg tudunk egyezni. Kép
Vendég
 


Keresek jó állapotú fenyő pelenkázószekrényt! Fényképes leveleket várok, köszönöm!

blasio@chello.hu
arikan
 
 


Eladó egy fenyő galériaágy 90*180*180 cm méretben a hozzá való 10 cm-es szivaccsal.
Irányár 20.000 Ft.
Tel: 06-20/425-8690
Kerekes97@invitel.hu

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Várandós kismamák figyelem!

60x120 cm-es rácsos kiságyak, 70x140 cm-es kisheverővé átalakítható kiságyak, kombiágyak, pelenkázó szekrények, pelenkázó lapok, textil pelenkák, baldachinos ágynemű-szettek, kókuszmatracok, bükkfa járókák, etetőszékek rendkívűl kedvező /nagyker áron eladók/... Érdeklődni: 20-5371762 vagy helimex@fw.hu Bővebb információ a http://bababutor.gportal.hu &#8211;n.
detta
 
 


Sziasztok.
Vennék 2 gyermek heverőt jó állapotben és megfizethető összegért:Kép.
Ha valakinek van vagy tudtok eladót akkor kérlek titeket irjatok az fbaba@fremail.hu email cimre vagy hivjatok a 06306824167-es mobil számomon.
Köszönöm!!!
fbaba
 
 


Eladó egy 5 részes baldachin garnitúra.
Tartalma:fejvédő, függöny, paplan, párna, tartóvas.
Színe fiúnak-lánynak egyaránt alkalmas.
Kérésre képet tudok küldeni.

Ára:3.000Ft.
Tel: 06-30-272-3283
lana
 
 


Eladó egy Billerbeck baldachin függöny és hozzá való fejvédő.
Együtt: 4000 Ft Külön: 2500 Ft
06-30-670-95-86Kép
sissy
 
 


Eladó egy hófehér nem használt madeirás pólya 3000 Ft-ért.
06-30-670-95-86Kép
sissy
 
 


Kedves Lana!

Ha olvasgatsz mostanában én szívesen megnézném a baldachin garnitúrát. e-mail címem: felmeteres@freemail.hu

ElQre is köszönöm: Timi
vargáné
 
 


Emeleteságyat vennék sürgősen

TEl: 06-30-272-3283

Köszi, Erika
lana
 
 


Eladó egy fehér kiságy, hozzá tartozó pelenkázóval. Igény esetén küldök képet.
Irányár: 10e ft
Szisz
szisz
 
 


Garzon gyerekbútor eladó.
Bővebb információ a www.abada.hu oldalon.
abada
 
 


Szisz!

ha még aktuális a kiságy-téma, kaphatnék képet a profilomban található email-címre?

Lirian
lirian
 
 


A november 4-én hirdetett kiságy eladva!
simones
 
 


Fonott mózeskosár, csipke madeira belsővel és madeira huzatos szivacsbetéttel.. Apró zsépséghibával /nem látszik/.
Ára: 4500ft



Hajni KépKépKép
mfanni
 
 


MÁS, de hasznos lehet..........

ELADÓ SZÁRÍTÓGÉP!!!!!!!!!!!!!!!

eladó egy alig használt Zanussi szárítógép, állapota, működése kifogástalan!!!!!!

20ezerért elvihető (a Blahától)

dobaye@hotmail.com

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy ide illik-e, de megpróbálom.
Fa etetőszéket keresek, újat, mégpedig nem a szétszedhetős (asztal+szék) változatot, hanem a bárszék jellegűt. Nem tudtok véletlenül olyan boltot Budapesten, ahol árulnak ilyet?
IKEA honlapján találtam ilyesmit, hétvégén meg is nézzük, de mást is szívesen megnéznék, hogy legyen miből választani Kép
Köszi előre is!
alocasia
 
 


Eladnám Szonja 6 hétig használt baldachinos szettjét, amit a megatoysban árultak, mellé írom a bolti, új árait, én az egészet 16-ért odaadom

Részei

-baldachin,fejvédő, paplan (16)

-játéktartó (5)

-kókuszpólya (5)
<!--attachment: baldachin-138608.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*141.1**baldachin%2ebmp --><center><pre>
Kép
baldachin.bmp (141.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
torolve_2
 
 


Pest megyében eladó megkímélt állapotban lévő natúr színű pelenkázós kiságy:
-heverővé alakítható ágy és pelenkázó szekrény egyben ágyneműtartóval
-fekvőfelületének mérete 70x117 cm, átalakítás után 70x170 cm
-a pelenkázó komódként használható szétszerelés után
Irányár: 25.000.-Ft (Alkudni lehet!)
Ajándékként pelenkázólapot adok hozzá!

Tel.: 06-29-378-538,
06-30-570-1300
mail:pull.ups@freemail.hu
dami
 
 


A 2004. november 9-én hírdetett galériaágy elkelt.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Dami!

Engem érdekelne ez a kiságy tudnál küldeni róla képet???
Akár az e-mail címemre is jó?!

köszönöm
manó27
 
 


Új Peg-Pérego babakocsik, hordozók, mózesek, etetőszékek, kellékek.....

Akciós babakocsikkal és Modulos csomaggal várjuk!
Természtesen az alábbi termékek is rendelhetők!

Aria,
Pramette,
Pliko P3,
AT4,
Atlantico,
Venezia,
Piumotta,
Giovane,
Culla,
Dinamico babakocsik,
testvér és ikerbabakocsik,
Prima Pappa,
Dondolino
Prima Pappa Rocker etetőszékek,
Primo Viaggio gyermekülés,
Navetta mózeskosár,
bébikompok
lábzsákok
esővédők,
napernyők,
és egyéb kellékek, kiegészítők nagy színválasztékban és kedvező áron rendelhetők! A termékek újak, 2 év garanciát vállalunk!!!
Érdemes benézn!
http://olcsobban.uw.hu Kép
magika2004
 
 


Sziasztok!

Gyerekszoba-átalakítás miatt eladó:

Natúr, tömör fenyőből készült galériaágy, fekvőmérete 90*200, matrac nélkül: 25.000 Ft, matraccal 30.000 Ft.
Kép

Ikea, Robin, zöld színű, 3 fiókos komód: 10.000 Ft (80*40, M83 cm).
Kép

Polcos kisszekrény: 5.000 Ft.

2 db Ikeás, kék-zöld csíkos szőnyeg, 80*180 cm: 5.000 Ft/db.

Érd.: trombitasandrea@tvnetwork.hu, 06-70-623-3927 vagy 06-30-686-3752.
Vendég
 


Sziasztok!

A 2005.jan.07-én hirdetett pelenkázós kiságy elkelt.
A barátnőmnek viszont van szintén egy eladó pelenkázós kiságya, más típusú, többet nem nagyon tudok róla, nála lehet érdeklődni róla, ennek az irányára 18eFt,
tel.:06-29-380-893,
06-70-559-9274 Ági.
dami
 
 


www.ipage.hu/babaholmiolcson

akciós kiságyaink vannak !
üdv

20 371 3335Kép
margit1
 
 


Bükkfából készült rácsos kiságyak, kis heverővé alakítható kiságyak, pelenkázós kombiágyak, pelenkázószekrények, sarokszekrények, 12 féle járóka, etetőszékek, valamint sok egyéb babafelszerelés rendkívül kedvező áron eladó. Képek a www.bababutor.gportal.hu oldalon találhatók. Tel: 20/537-1762
detta
 
 


Babadiszkont
Pelenkázós Kiságy és sima Kiságy, Emeleteságy, pierre cardin többfunkciós Babakocsi, Sport Babakocsi, háromkerekű Babakocsi, Négyfunkciós Babakocsi, Autósülés, Etetőszék, Járóka, Utazóágy, Baldachinszett, Kiságy, Hordozó, Galériaágy, Gyerekbicikli, Bébikomp, olcsón eladók !
T: 20 329 32 42

BabadiszkontKép
margit1
 
 


Sziasztok!
Eladó egy 60x120-as, ágyneműtartós kiságy kókuszmatraccal és egy pelenkázószekrény.
Tel.:06-70-520-82-64 vagy fulesnyul@freemail.hu
Kép
fulesnyul
 
 


www.ipage.hu/babaholmiolcson

akciós hordozók babaülések, sima és pelenkázós kiságyaink, babakocsijaink vannak !
üdv
Kép
margit1
 
 


Sziasztok!
A február 6.-án meghirdetett kiságy elkelt.
Fulesnyul
fulesnyul
 
 


A január 22-én hirdetett galériaágy és kisszekrény elkelt. A komód és a szőnyeg továbbra is eladó.
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eladó egy zöldes szinü kiságy baldahinos macis mintás szivacsos és hozzá tartozó pelenkázó szekrény jó állapotban+ ajándék felé szerelhetö zenélö játék.Ár: 24 ezer
email cimem: bucik10@freemail.hu
nagy_imrene
 
 


Sziasztok.

Szeretném eladni sarokszekrényünket (cseresznye szinű, polcos, akasztós).Irányár: 35.000Ft.Érd: 06-20-988-9274 vagy ildi.eros@freemail.hu
mucc
 
 


Mivel kettőt kaptunk, eladnám ezt a teljesen eredeti csomagolásában lévő nagyon bájos osztrák ágyneműgarnítúrát (40x60cm - 100x135 cm). A szetthez tartozik még 1 fejvédő és 1 baldachin.
A szett ára több, mint 15 ezer ft volt. Én odaadom 15 ezerért, valamint ajándékba adom hozzá az ehhez tartozó plédet, melynek mérete 80x110 cm. Nagyon szép, igényes munka.

Részletek:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=569762

Kép

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Megvételre keresek fa színű, fiókos pelenkázó szekrényt!
balinda
 
 


Ikeás új kiságy, matraccal(levehető huzattal), frottir lepedővel együtt 95oo Ft.
Tel: 06 30 2699083 , 06 23 379203
szanyko
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: