Új privát üzeneted érkezett!

Egy nem használt kismamaruhát eladok, nekem szűk lett szinte rögtön, narancs ill. inkább téglaszínű és zöld kockás, könnyen kezelhető, erős, főként pamutos anyagból. Iparművészeti boltból, de nem egy extra vagány, csak jól libben, a vállán pántos, kifogástalan, egyébként nem csak állapotosoknak, kb. 4o-42-es méret.
Jó vétel, mindössze 25oo Ft-ért, már nem akarom tárolni.
varadianiko@freemail.hu
aranyesõ
 
 


KISMAMANADRÁG FÉLÁRON!

A képen látható, kifogástalan állapotú (1x volt rajtam), a 2in1-ben vásárolt, 46-os, csokibarna, vastag, a pocaknál betéttel és fűzővel szabályozható kismamanadrág eladó féláron, azaz 4.500 Ft-ért.
Érdeklődni: 20/474-2458 vagy quante73@axelero.hu

Kép
Kinga74
 


KISMAMANADRÁG FÉLÁRON!

A képen látható, szintén kifogástalan állapotú (ez is kb. 2x volt rajtam) a C&A-ban vásárolt, 42-es, világos kord, a lábszárnál virágos mintás, pocaknál betéttel és fűzővel szabályozható kismamanadrág eladó féláron, azaz 4.500 Ft-ért.
Érdeklődni: 20/474-2458 vagy quante73@axelero.hu

Kép
Kinga74
 

 
 

A kord C&A-s gatyó elkelt, de a másik (aminek az anyaga farmer, ez kimaradt a hirdetésből) szeretettel várja új gazdáját Kép
Kinga74
 


Sziasztok!

Engem érdekelne használt kismama ruha. Farmer, kord nadrág esetleg felsővel együtt. Meg még amit tudtok kínálni. Ha esetleg van valakinek budapesti használt kismama ruházati címe az is nagyon jó lenne.
Köszi Patri
patri
 
 


Patri,
mekkora a méreted?
kíváncsi
 
 


Eladó kismamaruha. Varrattam, de nagy lett rám. Kb 44-es méret. Nagyon kellemes puha anyaga van, bordó színű. őszre télre is kiváló, mert alá lehet öltözni!
5000.-ft
Kép


És egy kismamafürdőruha. 42-44-es. Vadonat új. Még a címke is rajta van. 2 részes, de nincs ki a pocak, mert a felső rész takarja. Nagyon csini Kép 8000.- ft

Kép

Köszi
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Szia Kíváncsi!

Egyenlőre 38-as, de gondolom lesz ennél nagyobb is, mármint körfogatba.

Patri
patri
 
 


Akkor én nem segíthetek rajtad, sajnos Kép
kíváncsi
 
 


Eladnám elegáns Benetton kismama nadrágom élére vasalt, sötétkék, vékony fehércsíkos (20 ezer volt), valamint egy fekete tunika + nadrág (csini)illetve egy világoskék felsőt. 173 cm vagyok és a terhesség előtt 38-as gatyát és 40-42-es felsőt hordtam.ha hasonló kaliber vagy biztos jó!! Az áldott állapot alatt 11 kg híztam. A csomag ára 10 ezer forint. Pestszentlőrincen lakom 06705314484
gabi_baba
 
 


Sziasztok!
Eladnám az újonnan vásárolt kismama felsőmet, amit anyu vett nekem, csak én nem érzem jól magam benne. 7500,- Ft-ért vette a Megatoysnál a kismama butikban és egyetlen egyszer volt rajtam, utána kimostam, azóta nem hordom. Odaadom 6500,- Ft-ért, hiszen teljesen új, de ha én nem használom, ne heverjen itt parlagon. Nem megkötős hátul, csak tunika jellegű, hosszanti irányban vékony csíkos, galléros, hosszú ujjú, rugalmas anyagból, de nagyon csinos. XL-es méret, de szerintem csak L-esnek felel meg. Én 172 cm magas vagyok és amúgy most terhesen 44-es méretű felsőket hordok csak a viszonyításhoz.
Ha valakinek tetszik, hívjon és megbeszéljük: 06 20 520-6304 (Pesten lakom és dolgozom)
A képet sajnos nem tudtam csatolni, de ha kéri valaki, elküldöm szívesen, adjon email címet.
nathalien
 
 


Előre bocsátom a képeken azért csálék a gatyák mert csak fektetve tudtam fotózni őket és felállítva más lett a "nézőszög", tehát tök normális méretűek, magyarul egyforma a nacik szárainak hossza.

XL-s farmergatyesz a (West End-ben vettem a Gólya butikban)gombos és gumis belül.
(magas kismamáknak inkább) Nagyon jó állapotú!!
3000 ft

Kép
ercsiring@fw.hu
csengõ
 
 


L-s kantáros szürke naci.(ezt is a Gólya butikban vettem)
Nagyon kényelmes, oldalt gombos, jó hosszú a kantárja , oda lehet varrni a gombokat ahol éppen kell ,hogy legyen.
Nagyon jó állapotú!!
2500 ft

ercsiring@fw.huKép
csengõ
 
 


M-s, abszolút téli , meleg nadrág.
Hasijánál gombos. Újszerű!!
3000 ft
ercsiring@fw.hu
Kép
csengõ
 
 


Sikerült felraknom a képet!!!!!!

Sziasztok!
Eladnám az újonnan vásárolt kismama felsőmet, amit anyu vett nekem, csak én nem érzem jól magam benne. 7500,- Ft-ért vette a Megatoysnál a kismama butikban és egyetlen egyszer volt rajtam, utána kimostam, azóta nem hordom. Odaadom 6500,- Ft-ért, hiszen teljesen új, de ha én nem használom, ne heverjen itt parlagon. XL-es méret, de szerintem csak L-esnek felel meg. Én 172 cm magas vagyok és amúgy most terhesen 44-es méretű felsőket hordok csak a viszonyításhoz.
Ha valakinek tetszik, hívjon és megbeszéljük: 06 20 520-6304 (Pesten lakom és dolgozom)

Kép
nathalien
 
 


Sziasztok!

Van egy pár darab kismamaruhám, amelyeket szeretnék eladni, most képet nem tudok feltenni, de igyekezni fogok vele. Addig is:

* C@A-ben vásárolt (Republic Sports) halásznadrág oldalzsebbel, keki színben, 40-es méretben: 3500 Ft (eredeti ára 7xxx Ft volt). Hasrésznél betét + gumival állítható.
* Hasonló színű/fazonú/méretű, nem márkás halászgatyó, 500 Ft. Hasrésznél betét + gumival állítható.
* Apró pepita kockás halászgatyó, Motherhood márkájú, S méret, 500 Ft. Hasrésznél betét.
* La Halle-ban vásárolt (Ligne Maternité) két részes ruha (halásznadrág tunikával, fekete alapszín, fehér csíkkal a széleken), 42-es méret, 5000 Ft. A nadrágban hasrésznél betét + gumival állítható. Eredeti ára 11000 Ft volt.
* Mammystic átkötős, cseresznyepiros, hosszú ujjú blúz, sosem használtam, 40-es méret, 4000 Ft. Eredeti ára 6-7ezer Ft volt.
* C&A-ben vásárolt oldalzsebes, keki színű, oldalzsebes hosszúnadrág (Yessica márkájú), 38-as méret, hasrésznél betét + gumival állítható, 4000 Ft. Eredeti ára 7xxx Ft volt.

Mindegyik darab nagyon jó állapotban van. Mivel nekem tavasszal/nyáron volt nagy pocim, így inkább lezserebb cuccaim voltak, de a hosszúnadrágot, a blúzt, valamint a fekete 2 részes felső tunika részét tudom ajánlani őszre/télre is. Próbálok képeket feltenni hamarosan, addig is lehet érdeklődni a trombitasandrea@tvnetwork.hu mail címen.

Üdv,
Andi
Vendég
 


Ja és van egy Anita Maternity kismama bikinim is, hosszú, "szoknyás" felsővel, piros alapon apró mintás, ára 5000 Ft, egyszer volt rajtam, eredetileg 11000 Ft volt.
Vendég
 


Csengő!
szia! engem érdekelne a farmer! mennyire vastag? télre jó, vagy harisnyával??
köszi,
bagzer
dobaye@hotmail.com

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
A fenti csíkos kismama felső 5000,- ft-ért érdekel valakit?

Nati
nathalien
 
 


Sziasztok!

Van egy M-es méretű fekete kordbársony, pocaknál cipzárral állítható Kokopelliben vásárolt nadrágom 3500-ért. Én télen hordtam.
Ezenkívül tavaszi-nyári kantáros világos farmergatyóm is van 3500-ért.

palffy_erika@freestart.hu
pera
 
 


Sziasztok Kismamák!
Sok kisebb méretű rucim van 1500 Ft-ért.
Itt tudjátok a képeket megnézni.

http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=358019

Üdv.: Szilvia
sissy
 
 


Sziasztok!
Egyik ismerősömnek keresek kismamaruhákat.
kb 173/72
Ha van valakinek!? 06/7-566-2378
köszi Ritus
csillaurr
 
 


bocsi, természetesen 06/70-566-2378
csillaurr
 
 


Sziasztok!
Baba és kismama ruhák készitésével foglalkozom.
Modellváltás miatt szinte anyagárban kiárúsitunk
dolgokat.
Elasztikus nadrágok, betétes és fűzős fazonban, sok szinben: 2500.-/db
Rövid és hosszú fazonó felsők : 1000.-
Buclé kardigán: 1500.-
Kötényruhák: 2000.-
Pamut kockás ingek: 1500.-
Overállok: 3000.-
Csecsmő ruhák 56-86 méretig!
Himzett pólók 750.-900.-
Kapucnis kabátos-nadrágos együttesek:1500-2600.-
Takaróvá alakitható pólya, kispaplan, fejvédő,
és még sok minden nagyker áron.
Hivjátok Irénkét: 06-30-501-45-27
irénke
 
 


KISMAMÁK!!!!
hellóó!!
felajánlanék egy kupont, a szegedi 3d-s uh-ra 10%-os kedvezmény, én nem használtam el, hátha kéne valakinek.....

írjon, aki kéri, a profilombanlévő emailre!
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Kép

Eladó a képen látható MegaToysban vásárolt, mogyorószínű kismamaruha. Egy terhességben használtam. Ár: 5000 Ft + 300 Ft postaköltség.

kisindigo@freemail.hu

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Eladó egy S méretű Mum kismama kertész farmer. Kb. 3-szor volt rajtam, sajna már nem fér bele a pocakomKép Ára: 4000 Ft.
Képet kérésre tudok küldeni.
Érd: musii@mnmail.hu
musi
 
 


Trompipi!

Megvannak még az általad fentebb leírt ruhák? Néhány érdekelne.

Köszi: Bodza
bodza80@freemail.hu

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Hello Lányok!

Kismama fürdőruhát vennék, 38-as a méretem.
adrienn_szabo@hotmail.com
ada007
 
 


Kismama ruházat, nadrágok készitői áron!!

A hideg időre való tekintettel még kaphatók elasztikus kord kismama nadrágok, pólók, pulóverek.
Kord és pamut overállok!!
36-48 as méretig

Akciós nadrág 2500.-

30-501-45-27
ikepuskas@dunaweb.hu
Váci műhely!!
KépKépKép
irénke
 
 


A kismama képek folytatása.
KépKépKép
irénke
 
 


Nem tudom miért nem fogad el egyszerre többképet!
KépKép
irénke
 
 


Szia Irénke,
esetleg lesznek majd tavaszi-nyári ruhák is hasonló áron? Küldést, postázást vállalsz?
Köszi,
Kriszi
kriszi
 
 


Kriszinek !
Természetesen vannak már tavaszi nyári cuccok is, de a hidegre való tekintettel még nem listáztam, bár a www.teszvesz.hu már vannak fenn a ruhák.
kapahtók már tavaszi vászon ingkabátok, uj fazonú pólók, lesznek vászon nadrágok, csikos is, a farmer nadrág inkább tavaszi.
Akciósan van minden kötényruhám, 2000.- /db.
Elöl főzősek, foltvarrott technikával, elején húzott többféle.
Majd teszek fel ha érdekel, ird meg privátba, igy gyorsabb a kommunikáció.
Sőt már forgalmazom a bodykat, rugikat is jó áron, csak hogy tudd, ha majd szükség lesz rá.
Bodyk 640-700.- rugik: 1150-1200.-
Teszek fel néhány nyári ruhát, 3500.-4200.-
Postán is küldök!
ikepuskas@dunaweb.hu
Üdv: IrénkeKépKépKépKépKépKépKép
irénke
 
 


Kriszinek !
Természetesen vannak már tavaszi nyári cuccok is, de a hidegre való tekintettel még nem listáztam, bár a www.teszvesz.hu már vannak fenn a ruhák.
kaphtók már tavaszi vászon ingkabátok, uj fazonú pólók, lesznek vászon nadrágok, csikos is, a farmer nsdrág inkább tavaszi.
Akciósan van minden kötényruhám, 2000.- /db.
Elöl főzősek, foltvarrott technikával, elején húzott többféle.
Majd teszek fel ha érdekel, ird meg privátba, igy gyorsabb a kommunikáció.
Sőt már forgalmazom a bodykat, rugikat is jó áron, csak hogy tudd, ha majd szükség lesz rá.
Bodyk 640-700.- rugik: 1150-1200.-
Néhány ruha a majdani nyári kinálatból
ikepuskas@dunaweb.hu
Üdv: IrénkeKépKépKépKép
irénke
 
 


Irénke,
köszönöm, nekem április-májusra, a terhességem legvégére (8-9. hónapra) nincs ruhám, valami vékony pamut szerű vagy vászon nadrágot mindenképpen szeretnék, esetleg tunikával, vagy tunika helyett egy a nadrághoz hasonló szoknyát, vagy kötényruhát. Mivel nagyon apró termetű vagyok és nem is túl vaskos, pólókkal elég jól el tudom látni magamat, bár lehet, hogy szükségem lesz majd valami felsőre is (kabátkára ilyesmire, elvégre nem biztos, hogy áprilisban egyből kitör a kánikula).
Köszönöm a képeket, megnézem az említett oldalt is, és jelentkezem mailben.
Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Kismama szoknya

Eladnám Bécsben vásárolt (C&A) kismama szoknyámat. Anyaga 80% viszkóz (természetes szál) és 20 % elasztán. A derékrésze úgy van kialakítva, hogy szépen a pocira simul, ahogy nő, nincs derékpánt, zippzár, gomb, stb. Színe drapp, mérete: 42-es. Elől oldalt sliccelt. Egyéb méretek: hossza: teljes hossza 97 cm, de ugye a pocakrész is benne van, csipő szélessége: 53 cm. Mivel elasztán van benne, nem is kevés, ezért szépen formálódik az alakra. Ára: 3,500,-

steffy7@axelero.hu
Kép

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


ÚJ H&M-ES KISMAMA FARMERSZOKNYA

Eladnám Bécsből kapott H&M-es, M-es méretű kismama farmerszoknyámat. A cimkét levágtam róla és átmostam, de végül úgy döntöttem, hogy a másik farmerszoknyám jobban a szívemhez nőtt, és ezt úgysem hordanám.

Ára: 3.500,-Ft Ha valakit érdekel szívesen mérek
steffy7@axelero.hu
Kép

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Eladó 2 db kismamaruha könnyű,nyári viselet ,kismamanadrág 2 db szintén S méretű gumis derekú,állitható gombbal
Butikban vásárolt.Kérésre fényképet küldök.Lehetőleg egyben.
10 000 Ft
érd:06 70 2157599 szanna@janisoft.hu
mamahal
 
 


A fentebb meghirdetett 2 ruha 2 naci elkelt
mamahal
 
 


Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki eladó kismama rucikat, most vagyok 10 hetes. Ha olyan turkálót vagy boltot tudtok, ahol lehet használt rucit venni Budapesten, annak is nagyon örülnék!

Kérlek írjatok infót az aniko1977@yahoo.com-ra.
Köszönettel:
Mamacs
mamacs
 
 


Sziasztok!

Tavaly nyári kismama ruhatáramtól szeretnék megszabadulni: 42-es méretben sötétzöld kordnadrág, csíkos farmernadrág, 3/4-es lenvászon nadrág, szoknya (kék és apró virágos,tüll??), piros egyberészes spagetti pántos ruha (vászon), drapp sztreccsnadrág és 1-2 felső. Nagyrészt a 2in1-ban és a Brendon-ban vásároltam őket, helyileg Zuglóban találhatóak. Hívj a 30/503-8641-en. Judit
mathilda
 
 


Sziasztok!
Eladó egy farmerruha, márkája BNA, S-es méret, nagyon keveset hordtam.
2500 Ft
és egy NEXT márkájú kismamafarmer, 36-os méret, regular, elöl pamutbetétes.
Belső szárhossz: 73 cm.
Derék: 31+39 cm.
Csipőbőség: 100 cm.

5000 Ft

Kérésre képet küldök, ide sajnos nem tudtam feltölteni.

Erzso
erzso16
 
 


sziasztok,

eladom kismama-ruháimat, és mivel nyáron szültem, van néhány erre az időszakra is.

pl.:
- kétrészes farmer-együttes ( nadrág és tunika ), vékony, sötétkék anyagból
- A-vonalú ujjatlan, lenvászon ruha, térd feletti hosszúság
- sötétkék, nadrágszoknyás, térdfeletti ruha, vékony anyagból
- hagyományos kantáros kertész-farmernadrág
- hűvösebb napokra ( ez nem nyári darab) kékes színekből összeállított ruha, düftinbetétekkel, ez amolyan "klasszikus" fazon, szintén térd környékére ér

Képeket kérésre küldök, árakat megbeszéljük ha érdekel valakit. Budapesti vagyok.

Érdeklődni csak az e-mail címemen lehet.

Bori
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 


Sziasztok!

Keresek kismama fürdőruhát, max. 3.000,- Ft-ig. Ha tudtok, küldjetek képet is róla.

Alexandra
adekany
 
 


Kismama fürdőruhát én is keresnék (legjobb a két részes lenne). Tud valaki ilyet?
20-359-1205
manoka28
 
 


IGÉNYES kismamaruhák ELADÓK!!!

1. Hosszú nadrág - kockás vékony szövetanyagból (Gólya) 5.000 Ft
2. Halásznadrág - kék színű mintás, vadiúj 2.500 Ft
3. Hosszú ruha - kantáros, világos színű kockás (C&A) 3.000 Ft
4. Alkalmi rövid ruha - fekete-fehér, rövidujjú (Maternity, vadiúj) 8.000 Ft
5. Hosszú ujjú blúz - sötétkék, elegáns 2.000 Ft
6. Hosszú ujjú - bársony, fekete önmagában mintás (C&A) 3.000 Ft
7. Hosszú nadrág - nyári vajszínű (Gólya) 5.000 Ft
8. Kantáros nadrág - vékony, világoskék (Mothercare) 4.000 Ft
9. Rövidujjú felső - lezser, világos zöld-sárga mintás 1.500 Ft
10. Lenvászon hosszú nadrág - hosszanti csíkos (Gólya) Újonnan 11.000 Ft, 3x volt rajtam - 6.000 Ft

Képet küldök mindegyikről emailben.
dori_bp@mailbox.hu (Budapest)
Vendég
 


Kismamaruhák eladók Egerben!

- 1 db bordó bokáig érő kötényruha (kb 3* volt rajtam)
- 1 db vékony, tavaszi-nyári térd fölé érő kötényruha
- 1 sötétkék farmer, gumis derekú
- 1 bordó nyári nadrág, gumis derekú
- 1 szürke téli gumisderekú nadrág

Képet tudok küldeni, 38-40-es méretűek.

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!
Én kismamanacit szeretnék venni. 153 centis vagyok, kb.38-as méret. Ha van hasonló magasságú anyukának eladó, kérem, írjon: kettricken@freemail.hu
miya
 
 


2 SZINTE ÚJ NADRÁG KISMAMÁKNAK ÕSZRE-TÉLRE

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=62352

Kép

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: