Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
koszi a Matterhorn-os otleteket! Kép HA lesz egy kis idom, isten-bizony kiprobalom. Kép Sajna, rendes fotom nincs a hegyrol, ill. Apaja azokra ugy vigyaz, mint a ket szep szemere, de a netrol tudok majd nyomtatni. Kép
(Egy kis OFF: ugy vigyaz a fotokra, mint a whisky-jere, miutan egy adag whisky-t bekevertem egyszer hazi baileys-nek. Hihi. NA, utana meg az uvegen is jeloles volt, nehogy megint megdezsmaljam a nedut. Kép)

Koda,
ez a fahejas keret tuti jo! Kép

Szandra,
a borosuveged nagyon csini! Kép

LAnyok, akkor a LEO jegkremes doboz biztosan mukodik? Nemtom, LEO jegkremet vagy a
Hobbymuveszben rendes keret-kiontot vegyek. Kép

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Csak ámulok, bámulok meg szimatolok!
Gyönyörű alkotások készültek ma is. Nagyon jó ötleteket adtok.
Gondolkodtam szárított petrezselyem-zöldön, és citrom- meg narancs-héjon is. (Csorog a nyálam így éjjel egykor.)

Edit!
Ha nem vagy kismama, hogyan kerülték a babanetre?
Én is nagyon béna vagyok a sz-gépezéshez! Tartsunk össze!

Jó éjt!
Anikó
naspolya
 
 


Na sziasztok!

du temérdek dolgom volt, igy kb fél órába telt, mire a méleket, a kezdő topikot, és a cseréset átolvastam Kép
na meg mire az összes tegnapi terméseteket végigbogarásztam.

nem szeretnék kihagyni semmit, de biztos igy lesz, előre bocsi érte Kép

Szandra, üveg, nagyon jó lett

Koda, fahéjas, kakaós dolog nagyon tetszik
épp barna keretre van szükségem - ha értitek...

a pirospaprika nekem is eszembe jutott, meg a mák is. Koda, légyszives próbáld ki, te vagy nálunk a próbamama Kép Kép Kép na meg gyors is vagy, meg minden technika megvan hozzá, hogy amint lehet, lássuk a kreálmányaidat.
remélem már igy reggel fél 8-ra öntöttél vagy 3 keretet!

Gombóc!
vegyél sablont is, de sztem a LEO-t se hagyd ki, duplán megéri. Itt a leendő keretedbe, még fagyi is van, nem úgy mint a bolti sablonban Kép

Edit!
ha valami nem megy, kérdezz! Segítünk, ha tudunk.

Koda, újra hozzád!
amit a fénykép kopácsolásról irtál, azt értem, nincs is vele baj, de te is szétszedted a fotopapírt, és csak a tetejét használtad fel erre a célra, vagy a vastag fényképet ahogy van?

voltunk tegnap párommal lakást nézni, júúúúúúúúúúj de szépet láttunk. egy a gond. anyám kötözködik, de ma elviszem megmutatni neki is, úgyhogy mami puhítás van folyamatban

szorítsatok

drezsy
drezsy
 
 

 
 

Szandra!

Nagoyn jó az üveged!

Koda!
Ma kirpobálom a fahéjjas keretetKép

Gombóc!
Leos biztosan működik, tegnap én is öntöttemKép
musi
 
 


Warning!

El a pirospaprikáról! Azt inkább a pörköltbe tegyétek, ne gipszbe!!! Nem jó semmire, nem szinez, csak úszkál a tetején 1 cm vastagon.

A fahéjas nagyon tuti lett. Teljesen kiszáradt. Már nem olyan barna, de az árnyalatai!!! Persze a közepét majd ki kell festeni fehérre, ha rá akarok tenni szalvétát.

http://babanet.hu/album/albumimages/1549/32443.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szandra!
Nekem is nagyon tetszik a borosüveged! Kép

Koda!
Nagyon jó a fahéjás, én is akarok ilyet!!!!!!!! - csinálok is!
Úgy látszik te vagy a leginkább kísérletező szellemű a csapatban, mi meg csak hasznosítjuk az ötleteidet. Köszönet érte!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!

Szuper ez a fahhéjas. Egész felpörögtem.

Tegnap egyébként én is alkottam, de egyenlőre nem tudom megmutizni, apus valamit elállitott a gépen, de ha hazajön megmutatom. Kiváncsi vagyok a véleményekre!!!!
musi
 
 


Lányok!

Értetek mindent! Hisz ezért "alakultunk"KépKépKép.
Hajrá Musi, hajrá Jubi!!!!

Aztán lássam, hogy mi lett beleőle. Kíváncsi vagyok, mert szerintem kétszer nem lehet ugyan úgy kikeverni. Mindig máshova mennek a fahéj, kakó szemecskék.
Ha sok vagyok lőjetek le! Kép

Drezsy!

A leós csak ott szárad! Oszt' ki sem színezed???Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

hát kb
leültem mint az iszap
ma már ténykedek is vmit, mert ez nem állapot
van 2 rózsaszín kiscipús/ csörgős rendelésem
van 2 újszülött kislány
szóval nekihasalok én is végre valahára
te Koda
azt szerettem volna kérdezni már
na remélem megérted mit akarok kinyögni.
tehát, ha olyan képet akarok csinálni, aminek mondjuk a keretére is ki akarom hogy lógjon a szalvéta. vagy oda akarok vágni egy darabot belőle, akkor az alatt nem kell lefesteni a keretet, ugye?

siess a válasszal, sürgős
drezsy
 
 


Drezsy!
Ha a keretre akarsz dekupálni alatta is le kell festeni a keretet! Itt van rá egy példa: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/66021.jpg

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok! Az egyik ismerősöm puncs pudingport kevert a gipszbe, láttam készen, olyan mintha márvány lenne. Én megpróbáltam, de nem sikerült! Majd legközelebb! Köszi a bíztatást, amikor szabad vagyok, rögtön nálatok leszek! Ígéretet kaptam, hogy ma felkerülnek a cserék! A diszpersites festéket én is színezem, a boltban nagyon segítőkészek a lányok (festékbolt) de egy kicsi lakkot is keverek hozzá, és nem lesz matt.
anizs007
 
 


Jubi!

azt hittem hogy úgy kell csinálni, hogy ráragasztom a kivágott motívumot mondjuk a szélére, és mellette, valahogy körbe kifestem, hogy ugyanolyan legyen a kereten lévő szalvétarész alapszíne mint a belseje
nem?
rossz vonalon vagyok?
drezsy
 
 


Drezsy!
Szerintem ezt a körbefestést nem lehet olyan pontosan megcsinálni, hogy igazán szép legyen, kicsi motívumoknál meg pláne. Igazából én ilyenről még nem is hallottam. Én lefestem és arra teszem a mintát, és azok is így csinálják, akiket én ismerek. Ez csak akkor nem működik, ha nagyon sötét a keret és a minta meg világos.
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi

na hát ez az én bajom!!!
egy rózsaszín babacipős csöris valamit kell csinálni, és sötétcikláment kértek keretnek
na viszont a csörgő elég világos, vagy a cipő
szóval fene tudja
én leszek az első aki körbefesti?
na ez szép lesz
megpróbálom igy is úgy is, mert 2 kellKép Kép

drezsy
drezsy
 
 


Jubi!
Ez a képed a legtutibb!
Szandra!
A borosüveged nagyon tetszett a férjecskémnek!
Anikó!
Bocs, de olyan értetlen vagyok ma, minden szalvétám alatt van egy címszó, csak azokról ismerem meg őket.A tulipános-orgonásra, a fehér virágosra és a csibésre gondolsz? Ja és szereztem még egy zöldcitromosat, felteszem újra az albumba.

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


DrezsY!

Úgy látom, elkéstem a válasszal (mosnom kellettKép)
Tényleg nem jó, ha körbe kell festened!!! nem nagyon mutat jól. Elég nehéz. Inkább pontosan a csörgő alá fess egy kis fehéret, a ciklámenre.
Talán így!

Jubi!

Én is ezt a képet irigylem tőled!!!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda

ok
leraktam sebit. most nekiugrok
majd beszámolok
na pá
ja igen, jubi, ez naon jó ez a képed
drezsy
 
 


Köszi lányok!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu!
Igen, arra.


Drezsi!

Ha világos a szalvétád, az egy kicsit kivilágosodik és nem veszi át teljesen a keret sötét színét.


Anikó
naspolya
 
 


köszi mindenkinek!

háááááát, ez ollan középrózsaszín lett
majd meglátjuk
tök száraz volt a keretem, és virágpermetezővel kis vizet juttattam rá, igy nem szívta be olyan gyorsan
drezsy
 
 


Még egy a termésből, de most egy ideig befejezem. A gipszem is elfogyott.


http://babanet.hu/album/albumimages/1549/32447.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!

Hááááát, megprobáltam a fahéjjas keretet, de nekem valami nem jött össze. Az összes fahéj feluszott a kertben a felszínre, igy most a keretem hátulja, tök sötétbarna, az eleje, mai egyébként is látszana, az meg sima gipsz színű. Mit RONTOTTAM el???? Lehet, hogy nem kevertem el teljesen???
musi
 
 


azaz nem mai, hanem ami
musi
 
 


hmm
musi!
minden lehet.
amúgy kész az első kiscipős képem
nem emlékszem ki csinált ilyet, de talán gabomamo.kis lábnyomok voltak a képen? ki követte el? csak mert lekoppintottam az ötletet,,, ugye szabad az ilyet?
vagy meg se mutassam akkor majd?
más tollával ne ékeskedjek? Kép
drezsy
 
 


Koda gipsz nélkül, ezt is megértük...
hogy fogod kibírni???
most majd lesz ideje méleket irni, hihi
drezsy
 
 


Musi!

Előszőr a gipszport jól elkevertem a fahéjjal és csak utána adtam a vízhesz. És ebbe a trutyiba tettem végül a kakaóport.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


kodaaaaaaaaaaa

most törtem össze a jó kis leós keretemet
bakkkkkkker!!!!

Kép Kép Kép Kép Kép
drezsy
 
 


Drezsy!!!

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anita!

Dehogynem mutasd MEg!!!! Én is szoktam ötleteket lopniKép

Koda!

Én nem ugy csináltam, a már kikevert gipszhez tettem a fahéjat.
musi
 
 


Köszi, igazán nem kellene...
amúgy honnan pakoltad be ezt a figurmányt?
drezsy
 
 


Koda!

Különben meg jön még kutyára villamos...
Kép Kép Kép
drezsy
 
 


Drezsy!

Az incrediMail-ből.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


én is onnan akartam, de nem engedte

hogyan???
drezsy
 
 


Koda!
A borosüveges képed is jó lett, megint sikerült eltalálnod a keretet!Kép

Én ezzel most készültem el:
http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P2250131.JPG

Ui.: Lehet, hogy egy kicsit off vagyok, remélem nem fogtok megorrolni rám, de tapasztalatból mondom, hogy a férfiak csak egy bizonyos szintig tolerálják a hobbinkat. Azt már nem igazán szeretik, ha a család lesz a hobbi és a hobbi a család helyén. Úgy értem, ha felcserélődik a sorrend. Ne várjátok meg, amíg ők szólnak. Végül is mi legfőképp feleségek és anyukák vagyunk, akik a szabadidejükben kopácsolnak. Még akkor is, ha úgy érezzük, hogy legszívesebben egész álló nap csak gipszet öntenénk, keretet festenék és szalvétát ragasztanánk...KépKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsy!

Én készítettem kistappancsos képet és örülök,hogy tetszett annyira,hogy hasonlót csináltál.Kérjük a képet róla!
cipő
Egyébként ha sötét a kereted akkor érdemes a mintának megfelelő fehérfoltot festened rá oda,ahova majd a Sz kerül.Ha nem sikerült pont akkorát maszatolnod akkor utólag egyszerűbb a fehér kilátszó részt átkenni a ciklámennel,mint a mintát pontosan körbe festeni.

Koda!

Engem is érdekelne,hogy pontosan hogyan sikerült ide tenned a smilet az Incredi-ből!

Jucus
20170114224602
 
 


Jubi!

Tuti a képed! Pont most vettem ilyen szalvétát. Legalább adtál ötlete.

Re: tolerálás.
Na, nálunk már szólt a férjem. Valamelyik nap kaptam a fejemre. Eddig az volt a baja, hogy nincs hobbym. Most az, hogy van. Bár őt jobban idegesíti, hogy állandóan felállítom a gép mellől. Azért nálunk nincs igazán baj ebből. Kedves, türelmes lélek apa. És tiszta zoknink is vanKép
És persze kaját is kapKépKépKép
De azért egyetértek veled. De olyan jó szalvétázni!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jucusmamus!

Mail ment.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nem jön!!!!!!!!!
Jucus
20170114224602
 
 


Na
itt vagyok
bocs jucusmamus, hogy nem jól emlékeztem, hogy te csináltad
szóval

most segítsetek viszont
2 képet csináltam, szinte tök egyformát
a 2. naon naon szép lett
deeeeeeeeeee
én hülye!!!!!!!!
utólag vette észre, hogy nem jó helyen van az akasztó
ez ma nem az én napom
mit lehet tenni????
utólag ha gipsszel odaragasztok egy gémkapcsot, az odaköt úgy ahogy én elképzelem?
vagy ezt csak én képzelem????
he?
drezsy
 
 


Anita!

A hobbyboltban lehet kapni olyan akasztót, amit utólag is rá lehet ragasztani!Nem olcsó (330 ft 10 db -nálunk), de néha jól jön!
csucsu
 
 


hmmm
köszi
és gittel, vagy gipsszel utólag nem lehet????
drezsy
 
 


Lányok!

Főztök, mostok, takarítottok?
Addig én öntöttem egy új keretet.

Szandra!

Ha olvasol! Mivel tekerted körbe a borosüvegedet??? Én eddig reluxa zsinórt, vagy barna kötözőt használtam.
Ez kötözővel készült, de be kell festeni fehérrel.
http://babanet.hu/album/albumimages/1549/32513.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Ez is spárgával készült, és nincs lefestveKép

http://babanet.hu/album/albumimages/1580/31039.jpg

Mindjárt felrakom a mai terméstKép
musi
 
 


Musi!

Így is tuti jó! Jó a doboz, amire állítottad!
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 



Musi!

Azonnal küld el nekem a halas leósat és a boros üvegedet!!!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

A szalvétábol tudok küldeni ha kellKép
musi
 
 


Musi!

Az a boros nagyon tetszik. És a kisfiú-kislányos, és a margarétás is. Ezekből lehet??? Az én cserém a profilomban. Mail megy.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Jubi, Koda, Musi!
Szuperek az új műveitekKép

Koda!
A madzagról fogalmam nincs honnan van és a nevét sem árulta el.

OFF: Bocs, de mára ennyi, paff vagyok nem tudok koncentrálni, a betűket sem találom a ... hol is?

Szandra
krampuszmama
 
 


Halihó
akkor én is megmutitom mivel telt a napom, azon kívül, hogy törtem zúztam...
ez volt az első
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1720&page=1&image=32550
ez pedig a 2.
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1720&page=1&image=32549

na?
jucus? mit szólsz?
drezsy
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: