Új privát üzeneted érkezett!

Koda!

Persze ma feladom őket.
musi
 
 


Ma lehet, hogy OFF leszek, mert apus valamit elállitott a gépen, és folyton kijön valami hülye ablak.
musi
 
 


Drezsy!

Jók lettek a babás képek!! Melyik az, amelyiket aláfestetted és melyik az, amelyiket körbefestetted?
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Jubi
mindkettőt egyformán csináltam végül is.
megfestettem a keretet, és arra ragasztottam rá a csörgőt és a cumit.
nem festettem körbe egyiket sem
drezsy
 
 


Drezsy!

Dezsávű!(így,szépen magyarul)

Jucus
20170114224602
 
 


Úgy látom nincs ma túl nagy forgalom... ti is a farsangra készültök?? MErt én igen, de nyuszijelmez készítés közben azért csak csináltam két képet: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/z_lds_ges_kos_r.JPG
http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/bord__vir_gos.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi bakker!!!!

állati jók
na gyors ird csak le szépen melyikhez milyne főstéket használtál
márkát mindent

hadd legyen megint dezsávűűűűű érzésed
hihi

amúgy tökre eltaláltad a színeket is meg a keretet
szupi vagy

gratu
drezsy
 
 


Még én is élek!

Gáborom nem endeg a gép közelébe! Takarítanom kell!!!Kép

Később jövök!

Jubi!

A fent látott képeket ismét küldheted a címemre!!!KépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!

NAgyon jok a képekKép Ügyes vagy!

Koda!
Jöhetsz hozzám is takarítaniKép
musi
 
 


Na!Kép

Hol vagytok. Azért én sem tétlenkedtem:
Anyukám kérte. Neki készült.
http://babanet.hu/album/albumimages/1549/32657.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Juborka!

A madárijesztős képnek milyen színű a kerete?Szienna?

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
A madárijesztős kép kerete:sárga+piros+fekete.
Az arányokat pedig próbálgatni kell, de a feketéből csak egy pici kell. (ha erre gondolsz: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/mad_rijeszt_.JPG)
Most jut eszembe van egy másik madárijesztős is, annak sötét bordó a kerete: piros+fekete (szintén próbálgatva az arányokat, a fekete itt egy kicsit több, mint a másiknál.(ha erre gondolsz: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/holl_s_mad_rijeszt_.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


te jubi!

ez a sötétebb tök jó
és milyen márka a festék
én eddig csak sima temperát kavircoltam diszperzittel
ez mi?
drezsy
 
 


Sötétebb a befutó nálam!És a SZ is nagyon jó!Én ma voltam de nem láttam ezt.

Jucus
20170114224602
 
 


Jucusmamus
nagyon tetszenek a cipőid! Kép

Drezsy
Negyed szalvétányi gipszképet simán elbír egy egyszerű spárga is, utólag is ragaszthatod akár, nekem volt, amit sima sulifixel ragasztottam fel -kis mélyedést kapartam a gipszbe, bele a spárga - azóta is remekül feszít a falon.
Én is csináltam olyat, hogy a szalvéta rálóg a keretre rendesen:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1433&page=4&image=32738

csajok, létezik, hogy egész Pesten nem lehet kutyás szalvétát kapni????? Nagyon szeretnék a lányomnak egyet, de nem rajzoltat, haneminkább fényképszerűt, de sehol sem találok KépKépKépKép

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Anemona!

köszia tippet, valahogy majd helyrehozom
amúgy zegen láttam olyan szalvétát, amin több kutya van, kb egy negyeden van vagy 8 is,mind különbözők, nem nagyok,de aranyosak.
van ilyen macskásban is.

érdekel?
drezsy
 
 


Anemona!

Nagyon jó lett a lovacskás képed!! Nekem ilyen van felajánlásra!
http://babanet.hu/album/albumimages/1776/32761.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, Drezsi
majdnem Kép mármint a kutyák baromi jók, csak nagyobbakat szeretnék, kb mint a lovacskáink...az ágya fölé szeretném - ezek ahhoz túl picik KépKép
brühü-brühü továbbra is Kép ha valaki lát ilyet - gondoljon ránk lécccci léccci!! Kép

ja, amúgy akartam már írni, ha nem akartok drága decoupage lakkot venni, a sima festékboltokban kapható nagy bödönös lakk is megteszi - legalábbis képeknek. Én csak kerámiára használok spec lakkot. + jövő héttől textilre.... alig várom már, hogy jöjjön a fizu és mehessek vásárolni, aztán készülnek a pólók a gyerkőcnek KépKép

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


hoppá - póló - akkor viszont mégis kellenek ezek a kutyák, Koda!!!!!! KépKépKép - majd később megbeszéljük, mert most rohanunk barlangba....

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


naspolya
 
 


drezsy
 
 


OFF!
AnikóKép

Hát mi baj volt a kiscsajszival??? Ugye jól van???

Drezsy!

nagyon jó lett! pont nézegettem, hogy mit kellene csinálni ebből a szalvétából! Lopok-lopokKépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anemona!

Sajna nem találom sehol a csereszalvétáidat. Ha nem küldesz az sem baj, csak kíváncsi voltam a tieidre is.KépKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

okk, koppintás engedélyezve!!!
bár ha újra csinálnám, annyit változtatnék, hogy ameddig a bordó tart, addig lenne a keret fehér, és nem egy fix oldal
kicsit tovább. esetleg srégen választhatnád el a 2 színt

ok?
léccci
hadd lássam!!!

drezsyKép
drezsy
 
 


Na most szedjétek össze magatokat! Milyen papírból csináljak aszatali lámpaernyőt????? Ami át is engedi a fényt és dekopázsolni is lehet. Most ezt találták ki nekem! Valaki csinált már hasonlót?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Pauszpapír??? Csak nem tudom a hőt is bírja eKép
musi
 
 


Koda!

Köszönöm, megkaptam a csomagot, de mintha útközben osztódással szaporodott volna a tartalma Kép
Na megállj, legközelebb...

Jók az utóbbi napok új termései isKépKépKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Veronix és Jucusmamus!

Nyilas Misiként, köszönöm a pakkot !!!!


koda, mi van ezekkel a szalvétákkal? nekem azt irja ki hogy a lap nem megjeleníthető...
másnak is??? vagy csak nekem?

drezsy
drezsy
 
 


Koda!
Lámpaernyőnek való:
színes pauszpapír,banán papír.De lehet kapni a Hobby Művészben lámpaernyőt(lámpatestet is)470Ft-ért,de szerintem a sima (mondjuk IKEA-s)lámpaernyő is alkalmas dekopálásra.Én már legalább egy éve tervezem egy itthoni elfekvő lámpabura bedekupálását.

Jucus
20170114224602
 
 


JucusKép

Köszi! Én is pont ezeket a papírokat gondoltam! Közben persze kiderült, hogy a lámpának van ernyője, ezt kellene feldobni. Úgyhogy most ezen gondolkozhatok.

DrezsyKép
Nekem folyamataosan mutatja, ha megnyitom. nem tudom, mi lehet a baj.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Képzeljétek el, ma találtam dekopázs papírt. Kerti mintájú és gyönyörű, csak még azt kell kitalálni, mit tegyek vele...
Ma előkészítettem 2 fatálcát (lenolajkence, lakk), lefestettem 7 kicsi gipszalapot, holnap ha Manókát kölcsön tudom adni egy órácskára, belendülök a melóba!!
Megyek, mert ilyen vagyok:
Kép
zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda!

Én sem látom a képeketKép
musi
 
 


Sziasztok!

na mindegy, majd úgy is ZSU kérte őket, aztán ő meglátja, ha apostás odaért.

Musi!

A pauszpaír szerintem nagyon vékony. nem?KépAzért kösziKép
OFF: (annyira imádom a kisfiad fényképét!!!)KépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!
A sötét keretes madárijesztős képem keretét sima mezei gipszfestékkel festettem. Semmi extra. Ma vettem egy bödön diszperzitet, eddig még nem próbáltam, de elég pénztárcakímélő megoldásnak tűnik. Lenne egy kérdésem: a diszperzitet mivel tudom színezni? Tempera , gipszfesték mehet bele??

Jubi

Ui: és ha repeszteni akarom, akkor is jó a színezett diszperzit?

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok! Azt az ötletemet, hogy puncs pudingport keverni a gipszbe nem próbáltátok ki? Nem kaptam visszajelzést. Bár nekem nem sikerült szépen, Ti ügyesek vagytok, és nektek lehet hogy gyönyörű márványos lesz! ÁNizs
anizs007
 
 


Jubi!
A diszperzitet Aqvacolor festékkel lehet színezni. Festékboltba, Tescoba kis kiszerelésben, olcsón lehet kapni.Nagyon kevés kell belőle, intenzív szint ad, de a festés száradás közben halványul a színe.
Legalább is azt próbáltam...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jubi!

nagyon okosakat kérdezel... Kép Kép Kép
egyre biztosan tudok felelni
a diszperzitet én speciel temperával színezem, csak hát ebből sötét árnyalatot kihozni elég macerás,mivel a diszperzit ugyebár fehér, tempera meg mint a dög annyi kellene bele.
úgyhogy beltéri szinezőt használok hozzá, azt az aquacolort asszem

mi az a gipszfesték?
hol veszed?
hobbiboltban?
ez a neve?

hogy repeszteni tudod-e?
passz.
el tudom képzelni hogy alsó rétegnek jó, de lehet hogy a repesztőlakk fölé nem.
próbáld ki, és számolj be róla
vagy ezt bízzuk inkább KODA-ra????
hihihi
drezsy
 
 


Repeszthető és FAUST-tal is lehet színezni.teljesen úgy viselkedik mint a hobbyfestékek!

Jucus
20170114224602
 
 


akkor még egyszer:

az aquacolorral színezett diszperzit használható repesztőlakk alá és főlé is, jó lesz?

pudingot nem próbáltam ki
koda!!
ez is rád vár!!

Kép
drezsy
 
 


Egek,sose fogok olyan szintre jutni,mint ti:-) csodaszépeket csináltok:-)

Koda,még nem válaszoltál,hogy a fényképnél szét kell szedni a papirt,mint a szalvétát? azt hogyan kell?
puposnünüke
 
 


még valami:aki pucspudinggal szinezne:szerintem nem mindegy,milyen fajtát használsz.Nekem kuglófot kellett volna rózsaszinre csikoznia,de nem fogta meg,a növéremnek meg igen.De már nem emlékszem,melyikünk milyen tipusut használt:-(
esetleg puncs vagy vérnarancs aromát nem lehet belekeverni?
puposnünüke
 
 


koda
mert még nem tettem fel... vagyis most nincs hova, tele mindhárom albumunk... majd alkotok valamit, bár nekem most inkább gyerekmintások vannak, ha az érdekel..

off, de dicsekszemKépmert ti ezt még nem láttátok)
http://babanet.hu/album/main.php?album=645&page=2&image=9283

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Jubi! Én azt csináltam, hogy nagyon jóba lettem a festékboltba a lányokkal, és kikevertetem velük a kért árnyalatot, aztán azt már otthon tudom módosítani! Hogy ne legyen matt a festék, belekeveerek egy picinyke lakkot és máris fényes! Ánizs
anizs007
 
 


Rit,
amit en eddig legjobb kutyat talaltam, az a Sniffnek a zsebkendoje: ilyen. Ha tetszik es nem talalsz sehol ilyet, akkor szivesen kuldok DodonakKép, nekem van egy csomaggal. A masik topicba valaszolj lecci, ezt nem nagyon olvasom.

-Afonya
afonya
 
 


Pnünü!

én is csináltam már fényképes dekot, és igen, a fotopapír is több rétegű, mint a szalvéta, a felső rétegét annak is le lehet húzni, igaz kicsit nehezebb, lassan húzd, nehogy szakadjon.

drezsy
drezsy
 
 


Ane!
...mibe öntötted ki Dodo kezét és a lábát? Amikor hirtelen megjelent a kép, első látásra egy kicsit morbid voltKép De aztán megszoktam a látványt. Viszont Dodo egyértelműen GYÖNYÖRŰŰŰŰ!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsi, Jucus, Ánizs!!
Köszönöm a diszperzit színezésével kapcsolatos infokat!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda% Légyszíves áruld el, hogy hogy lehet olyan izéket leszedni!Én még a hagyományos Smile-t sem tudom hol található!
Drezsy is elárulhatja, látom neki már megy! Köszi!
Drezsy! Képzeld! Barna segítsége nélkül is módosítani tudtam a profilomat, bent van emilkém!
Ánizs
anizs007
 
 


Ánizs!

bámulatos vagy!!
nagyon megy ez neked, tittára belejössz Kép Kép Kép

majd holnap elmondom mi hogy van, mert most megyünk lakásvételt egyeztetni.
szorítsatok!!!
ollan cép az a lakás, hogy húúúúúúú
drezsy
 
 


Veronix és Koda címe még nem jött át! Most vagyok gép mellett szabadon! Légyszí! Készíteni akarom a csomagokat! Ánizs
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: