Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Pocok
Irhatod a receptet, épp kiprobálós kedvemben vagyokKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Pocok ez a fankrecept nagyon jo otlet, talan holnap mar en is ki tudom majd probalni. Imadom baracklekvarralKépKép

Zsuzsi: oriasi kulonbsegek vannak szerintem a termekek kozott. A tejtermekek annyira finomak itt, az otthoniakhoz kepest, eg es fold. Amikor az anyukam jon hozzank, kepes csak tejfolt meg joghurtot enni vacsorara kenyerrel, mert annyira imadja. De hat nem is csoda, hogy finom, mert itt annyi a tehen mint egen a csillag, es a feldolgozoipar is nagyon regi alapreceptekkel dolgozik.
Viszont a hus es az osszes hustermek Pesten az isteni, itt meregdraga az igazi hentes aru. A rendszer hatranya, hogy olcson gumiizu dolgokat tudsz venni, ami nem hormonos taplalasu nagyuzemi hus az nekunk sajna megfizethetetlen a mindennapokra.
Bar most talaltam egy tanyat, ahol adnak el csirkeket, foztem is belole egy jo kis porkoltet. Es csodak csodajara, ugyanolyan ize volt mint a mamame Pesten.
Gwen
gwendoline
 
 


Gwen!
Muffin fajtája válogatja, hogy melyik ragad le. Nekem ikeas sütőm van, és nagyon meg vagyok elégedve vele. A sósakhoz nem használok papírkosarat, nem is ragadnak le. Viszont ami csokival, és egyéb dolgokkal van töltve, az leragadna, így azt papírkosárba rakom.
Detti
Detti
 

 
 

Sziasztok,

én is írok nektek egy fánk receptet, a hagyományoshoz képest (amit mi is nagyon szeretünk, csak nem mindig jut idő az elkészítésre) jóval kevesebb idő alatt elkészül és nagyon fincsi. Nálunk most nagy sláger.

28 dkg liszt
2 tojás
1 sütőpor
1 vaníliás cukor
2 kefír
csipetnyi só

A fehérjét habbá verjük, többit összedolgozzuk, majd beleforgatjuk a felvert tojásfehérjét is. Kis kutyulás, és már szaggathatjuk is kanállal a nem túl forró olajba. Még melegen érdemes meghinteni porcukorral (hisz a a recept nélkülözi azt), melegen a legfinomabb.

Erika
kerika
 
 


Ha már fánk, jöjjön egy szintén gyors TÚRÓFÁNK:

25 dkg tehéntúró
2 db tojás
2 evőkanál kristálycukor
1/2 vaníliás cukor
10 dkg liszt
1 mokkáskanál sütőpor
kevés só
sütéshez: olaj

A túrót összekeverem a felvert tojásokkal, beledolgozom a többi hozzávalót. Kanállal szaggatom közepesen forró olajba. Sütés után porcukorral szórható.

Beatrix
beatrix28
 
 


Erika!

A kefir 2 doboz vagy 2 dl? Kép
Jól hangzik különben a recept.

Beatrix!
A tied is igéretes. Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kata,

bocs, kicsit félreérthető voltam, két doboz.
A hangzásától már csak az íze finibb KépKépKép

Szia, Erika
kerika
 
 


Kedves Lányok!
nekem csak csurog a nyálam ezektől a finomságoktól
tudnátok kérlek olyan receptet is írni, amit nem kell olajban sütni (mert azt nagyon nem szeretem),
de egy-két muffin recept is hiányzik a szakácskönyvemből
előre is köszi
Szilvi
szilvamag
 
 


Szilvi, van ám egy muffinos topic is! Nézz át!

Magdi
gmagdi
 
 


Sziasztok!
Már századszorra irom ezt a levelet, mert valamit biztos elbénáztam. Most már csak egyszerüen szeretném megkérdezni, hogy tudnátok e nekem elektromos párolóhoz ötleteket, tippeket, recepteket adni?
Ezer köszönet
simi
Ui. Most már rájöttem, mit szurtam el:-)
simi
 
 


Szilvi!

Elküldtem a recepteket a topik meg itt található:

Babanet Társalgó » Életmód » Muffinreceptek
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/282/52994.html

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Erzsebetke,
Megtaláltam a hamis sztrapacska receptjét:

15 dkg füstölt szalonna, 2-3 evőkanál olaj, 50 dkg liszt, só, frissen őrölt bors, 2 és fél deci tej, bő 1 deci víz, 2 duci fokhagymagerezd, 30 dkg juhtúró, 2 kis doboz tejföl
Felkockázom apróra a szalonnát, majd belelötykölök némi olajat egy nagyobb és mélyebb serpenyőbe vagy lábosba. Az olajhoz hozzászórom a szalonnakockákat, aztán nem túl erős lángon kevergetve megpirítom őket. Ilyenkor vigyázok arra, hogy ne váljanak teljesen pörcössé, hanem csak amolyan félpörcössé, mert így kellemesen érezhető marad a szalonnában a húsos réteg is. A félig sült pörcöket szűrőlapáttal kiszedem egy tányérra, félrerakom, aztán elzárom az edény alatt a gázt, de a jóízű zsiradékot bennehagyom.
A nokedlihez vizet forralok egy nagy fazékban, szórok hozzá sót, és amíg melegszik, addig összekeverem a tésztát. A lisztet beleöntöm egy nagy keverőtálba, teszek hozzá sót és frissen őrölt borsot, majd megpucolom a fokhagymagerezdeket, és finomra zúzva hozzáadom a sós-borsos liszthez. A tálba folyamatos kevergetés mellett beleöntöm a tejet meg a vizet, és addig járatom kezemben a fakanalat, amíg a tészta jó ruganyosra összeáll. Ha úgy látom, hogy túl lágy, szórok hozzá kevés lisztet, ha viszont túl keménynek találom, öntök hozzá pár kanálnyi vizet.
Bekapcsolom a sütőt 200 C-ra (gázsütőn 6-os fokozat), és amíg eléri a kívánt hőfokot, kiszaggatom a fokhagymás nokedlit. A fazékra ráillesztem a nagy lyukú nokedliszaggatót, és egy széles fejű fakanállal 2-3 menetben átpotyogtatom rajta a nyers tésztát a lobogva forró vízbe. Minden egyes adagnál megvárom azt a pár percet, amíg a nokedlik megfőnek, aztán szűrőlapáttal kihalászom, és lecsepegtetve beleforgatom őket a szalonnából kisült zsiradékba. Miután az összes nokedlit kifőztem és szalonnaillatúra fényesítettem, külön tálkában összekeverema juhtúrót a tejföllel meg a szalonnapörcökkel, majd ezt a keveréket összeforgatom az edényben várakozó nokedlikkel. Ezek után a juhtúrós-szalonnás-fokhagymás együttest belesimítom egy 20x30 centis kerámia sütőtálba, és 20 perc alatt izgatóan rotyogósra összesütöm.
6 adag lesz belőle.

Forrás: Nők Lapja, Stahl Judit
maci_2
 
 


Most láttam a tévéműsorban, hogy megint van reggel Stahl konyhája. Látta valaki mit főzött? Új rész volt vagy ismétlés?
Maci_2
maci_2
 
 


Úgy tűnik sz*r a tévéújságunk, nem is volt Stahl.
Maci_2
maci_2
 
 


Maci! Ez a tv újság engem is jól megtréfált!
Most sütök egy nagyon fincsi kaját, gondoltam megosztom Veletek! Úgyis jó rég jártam erre Kép

Ez ilyen sós féle muffin féle valami:
500 gr leveles tészta
besamel mártás
krémsajt
trappista

A levelest kiengedem, 12 lyukú sütőbe pont elég. Kitömködöm a lyukakat, mint kis kosarakat.
A jó sűrű besamelt (borsos, szerecsendiós), összekeverem a krémsajttal. Ezzel a sűrű manccsal megtöltöm a kosarakat. A tetejére trappistát reszelek.
Sütő, 20 perc. Nyammmmmm. 2 etetés között simán elkészül. És van benne annyi kalória, hogy a következő alvásig kibírod. Kép

Pusszantás: Detti
Detti
 


Ma viszont már tényleg volt (Stahl).

Kipróbáltam a túrófánkot. Tényleg egyszerű, gyors és fincsiKép Köszi Beatrix!

Maci_2
maci_2
 
 


Örülök, hogy ízlett.

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Nincsen véletlenül valakinek jól bevált kefíres lángos receptje? Örülnék, ha megosztanátok velemKép

Tüni
tüni
 
 


Mai ebéd

Először is végiggondoltam, mi van itthon. Aztán gyorsan összedobáltam mindenfélét és lett belőle csirkemelles tészta.

KonkrétabbanKép:
- felkockáztam egy pipimellet, fokhagymás olajon megfuttattam
- közben mikróban vízzel, olajjal delikáttal pároltam egy kis mirelit borsót és répát (finomfőzelék fedőnéven lehet vele találkozni Kép)
- fazékban víz forrt a tésztának (hmm. Jó háziasszony módjára nem volt szarvacskám vagy nagykagylóm, így fodros kockából lett)
- csináltam egy híg rántást, tyúkhúsleves-kockából készült kis löttyel engedtem fel és delikáttal, majorannával + reszelt sajttal tuningoltam

Mikor minden kész lett, az egészet bezúdítottam egy nagy jénaiba. Kész volt az ebéd, mindenki nagy megelégedésére. Gyors és finom Kép

Jamina
jamina
 
 


Tüni,
(anyukámnak) bevált kefíres lángos:
<u>Hv:</u> 1 kg liszt; 3 tojás, 2 dl kefír; 1/2 l tej; 5 dkg élesztő; 1 kk só; sütéshez olaj

A megszitált lisztet tálba öntjük, beletesszük a tojásokat, a kefírt, sót, tejet és a kézben elmorzsolt élesztőt.
Összedolgozzuk, és a masszát olajozott nylonban betesszük a hűtőbe (nem tévedés!) 1-2 órára.
Aztán kézzel kis darabokat szaggatunk, széthúzzuk és a forró olajba vele.
Ha nem sütjük ki egyszerre mindet, a hűtőben több napig is eláll.

Jamina
jamina
 
 


JaminaKép

Köszi, ki fogom próbálniKép

Tüni
tüni
 
 


Én is, én is! Már holnap! Kép

Beatrix
beatrix28
 
 


Jamina!

Elfogyott a szalvéta, hogy főztél is? Kép Kép Kép


Na csak azt akartam kérdezni, hogy a borsó megpuhult a mikróba? Mert állítólag azt nem lehet benne főzni.
Amikor kövezték a konyhánkat ki volt pakolva az egész, de kaja meg nem volt. Borsólevest főztem mikróba. Mert abba főzni is lehet, nem? Kép Hogy miért pont azt nem tudom. A lényeg a lényeg a borsó akármeddig főztem kemény maradt. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Látjátok ezért lett volna jó, ha egy honlapra feltesszük a recepteket, mert az elején volt három tök jó lángos recept, de ki emlékszik már rá, hogy hol. Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Az én lángosom abban tér el Jamináétól, hogy nincs benne tojás.

LÁNGOS
Hozzávalók :
1/2 kg liszt
2,5 dkg friss éleszto, vagy egy csomag szárított éleszto
1/2 pohár (1 dl) tejfol vagy kefír vagy joghurt
2 1/2 dl langyos tej
pici só
Elkészítés: Aki akarja felfuttathatja egy kevés langyos tejben az élesztot, de nem feltétlen szükséges. A hozzávalókból tésztát gyúrunk és langyos helyen duplájára kelesztjük. A megkelt tésztát lazán kinyújtjuk kiszaggatjuk és tíz percig pihentetjük. Én nem szoktam olyan nagy lángosokat sütni mint a piacon, egy jó nagy pohárral vagy fánkszaggatóval szoktam kiszaggatni. Forró olajban mind két oldalát pirosra sütjük.
Tejföl, reszelt sajt, lekvár, kecsap, só, fokhagyma ki mivel szereti.
Ezt a tésztát elore is meglehet csinálni, és sima hutobe (nem mélyhutobe) zacskóba, letakart edénybe tenni. Szerintem maximum egy hetet kibír. A zacskót nem szabad szorosan lezárni, mert a hutoben is kel egy kicsit.


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga,
Te kis gonosz Kép
Ma vettem éppen 5(!) új csomag szalvétát, úgyhogy nem kell félteni Kép
Honlap: ötlettárra fel tudjuk tenni, ha valakinek van nagyobb adagnyi gyűjtése!

Jamina
jamina
 
 


Nahat Jamina, te fozni is tudszKépKép

Kefires langost kiprobaltam, es tenyleg nagyon finom.
Azt hiszem muveszi tanacsaidat is ezentul jobban megfogadomKépKép
Gwen
gwendoline
 
 


Gwen,
ne hozz zavarbaKépKépKép

J.
jamina
 
 


Bigacsiga,
borsó felett elsiklottam, bocsánatKép

Nekem simán megfőtt mikróban! Lehet, azért, mert én nem tudtam, hogy nem kéne neki sikerülnieKép
Kevés vízzel, kis olajjal, delikáttal főztem, nem max. fokozaton (enyémen az olvasztáson kívül 3 fokozat van, kettesen csináltam).

Lányok,
egy időben segítettük egymást azzal, hogy mindenki leírta, mit főz/ött aznap -biztos mindenkinél nagy kérdés, mi legyen ma ebédre?Kép

Szóval nálam ma tojásos zöldbab van ebédre. És Nálatok?

Jamina
jamina
 
 


Köszönet a lángos receptekért! Bigacsiga Katáét sütöttem, hétvégén majd Jamináét próbálom ki.

Közönségsikert arattam vele! Kép

Ebéd: csirkepörkölt orsótésztával

Jamina! Hogy csinálod a tojásos zöldbabot?

Beatrix
beatrix28
 
 


Beatrixnak tojásos zöldbabKép

1 kg mirelit sárgahüvelyű zöldbabból csináltam.
Kis olajon megfuttattam egy kis fokhagymát, majd beleöntöttem a babot. Felöntöttem annyi vízzel, hogy ellepje, delikátoztam, fehérborsoztam. Fedő alatt takarékon fődögélt. Mikor már félig elfőtte a levét, akkor tettem bele majorannát és egy kis ág rozmaringot (nagyon szép élő fűszernövényeket kaptam most a Tescoban). Mikor már alig maradt rajta egy picike lé, akkor ráütöttem 4 tojást, megkevergettem még néhányszor és kész. Kenyérrel lehet tunkolniKép
(Mellékesen: 2 tojást, készülve a húsvétra, nem feltörtem, hanem kifújtam. Úgy tűnt, az agyvelőm is jött vele, olyan tüdőerő kell hozzá!)

Jamina

Jó étvágyat!
jamina
 
 


Jamina
Biztos csak egy lyukat csinaltal beleKépKépKép

Ebed nalunk: hurka sult vajas almaval
Vacsora: vietnami nem, gongyolt husos-zoldseges valamik, hmmm nagyon finomKépKép
Gwen
gwendoline
 
 


Sziasztok!

A zöldbabot holnap kipróbálom,, hétvégén meg a lángost. Van itthon jó kis házi füstöltsajtom, azzal biztos jó leszKépKép

Én tegnap egy kis maradék pörköltből babgulyást csináltam nokedlivel, hozzá az uramnak sajtos-parizeres muffint sütöttem.KépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Jamina, köszi! Kép
Azt hiszem, inkább töröm a tojást, a fújást az erősebbik nemre hagyom majd. Kép

Mai menü: rántott karfiol krumplipürével és tartármártással. Fiam így eszi meg csak: főtt karfiol összetörve, tojással, zsemlemorzsával összekeverve, így sütve. Panírozva azt mondja nem szereti. Kép
beatrix28
 
 


Jamina!

Én gonosz Kép Kép hihihi
Lángosos szalvétád van? Kép


Nálunk sóska volt tegnap, benne főtt tojásokkal. Nagyon finire sikerült.

Ma meg krumpli leves szerintem, a párom szerint hamis gulyás leves, mert valóban az csak nincs benne hús.Kép
+ pogácsa amit anyukám kreált, recept nincs, mert csak hipp hopp kikap ezt azt a hűtőből, (vaj, tojás, liszt, élesztő, túró, tejföl) összegyúrja és neki mindig valami isteni finom sikerül belőle, bezzeg ha én ezt elő adnám eladhatnám lőszernek, de nem pogácsának.

Holnap meg a maradék levesbe, belefőzök egy kis zöldbabot + tejföl oszt lesz belőle hamis palócleves (nincs benne hús).
+ elképzelhető, hogy csinálok én is lángos, ha a gyerek úgy akarja, de ha sajtos spagettit akar megint azt kapja, csak egyen az isten adta büdös kölke ne csak válogasson. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


ÁÁÁÁÁ Sóska én is akarok, de itt Debrecenben már fél éve nem lehet sehol kapni. Még a legtutibb multikban sem.

Tegnap grites tészta, ma sztem lángos lesz

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!

Én meg a spenóttal vagyok így. Csak az Iglót szeretem, mert az nem szálkás nem kell köpködni ill. nem is olyan túl összepaszírozott, hogy megfulladj tőle, így ha látok gyorsan veszek több zacskóval.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga,
hát ha lángosos szalvétám nincs is, de van pl. pizzás. Meg tésztás. Meg szakácsos, befőttes, paradicsomos, tökös, répás, fokhagymás, kávés stb., stb. KépKépKép

Tegnap suliban voltam, úgyhogy nem főztem, de anyós rizibizit csinált fasírttal, ja, meg karfiollevest. Ez mind a kedvencem Kép

Beatrix,
azért nincs rossz ízlése a fiadnak, nyilván úgy is nagyon finom a ,,rántott" karfiol Kép. Majd én is kipróbálom ezt a hadicselt, mert a fiam szintén nem barátja a panírnak, mindenről leszedeti.

Még nem tudom, mi lesz a mai ebéd, de talán tepsis krumpli. Az elsülöget magának a sütöben.

Jamina
jamina
 
 


Jamina!

Tudod tésztás nekem is van. Kép

Karfiol leves, rántotot karfiol, szelethús karfiollal a tetjén besamelle nyakon öntve pici sajtal megszórva (dubari módra) mind mind a kedvencem, de az én drága fiaim mindegyikre azt mondják "fúj anya ez büdös". Én meg kergetem a szobába, hogy "büdös ám az a..." Kép

A húgom meg gyerekkorában mindig arra vágyott, hogy lehetne csak panírt sütni. Kép Kép

Ha fújsz tojást legközelebb, piszkálj bele és törd össze a sárgáját ill. lyukaszd át a hártyáját, állítolag, akkor könnyebb kifújni.
Én úgyan még nem próbáltam, mert még a gondolatától is feláll a szőr a hátamon, én még a lufit is egy kis fújóval fújom.
Minden esetre valamit kell csinálnom, mert jővő héten a kölköknek 2-2 tojit kell vinni az oviba.

Szerinted Csi nem tud rá valami gépesített dolgot? Mit tudom én bicaj pumpával nem lehetne esetleg?


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tud valaki tej- és tojásmentes pogácsareceptet?

Ildianyu
ildianyu
 
 


Lányok, tojásfújás:
nagy kérdés, hogy mit csinálnak vele utána, nem biztos, hogy icipici lyuk jó csak hozzá! Én évek óta fújok tojást, és úgy szoktam felhasználni, hogy átfűzök rajta eyg fonalat és a tojás két végére filcből teszek egy-egy kis kört. Alul alatta megkötve a fonál, fölül meg van a fonálból egy kis "akasztó". MIndegy. A lényeg, hogy pl ilyen dolognál teljesen felesleges a mm-es luk, lehet simán nagyobb. Tűvel lukasztom, de mindjárt meg is töröm körülötte egy picit, kb 5-6 mm-es átmérőjű "kör" lesz a lukból. Ezen már könnyű kifújni, és ráadásul utána a fonál átvadászása is könnyebb ekkora lukkal (ezmiatt kezdtem el a nagyobbat, mert nem birtam a fonalat átvadászni a pici luknál).

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy belekotyogok, (na nem a főzés részbe, ahhoz kevés vagyok Kép ) hanem a tojásfújásba. Nem mindegy, hogy melyik végén fújod a tojást. Most meg nem mondom melyik a célravezetőbb, de vagy a csúcsosabb vagy a tompább "végén" könnyebb fújni. (Jól megmondtam ugye?) Csak én minden évben elfelejtem, hogy melyiken is... Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Lanyok, most komolyan, miert csak egy lyukat csinaltok a tojasra? Tok konnyu kifujni ha mindket oldalan van egy picike lyukKép

Jamina: ahogy beindul a geped, ne felejtsd el leirni a barackos-torta receptet!!!!!!!!
Tegnap este oriasi sikerem volt a fankos recepttel, nem kefires, hanem a rumossalKépIsteni!!!
Gwen
gwendoline
 
 


Ma van allitolag az Egeszseges eletmod, es az Egeszseges taplalkozas vilagnapja! A radioban hallottam, ha megsem igaz, akkor bocs! Kép
Szoval ma parolt repat ettunk (Gyuri krinolinnal, Miki fott kolesses es anizsgyokerrel turmixolva), szep uj repat! De csak azert, mert az ovodai husvetolaskor kapott csokikat Gyuri egy ovatlan pillanatban betomte a szajaba. Egy egesz csokinyulat, meg ket tojast! Ugyhogy meg kellett etetni a nyuszit odabent, hogy jojjon meg vasarnap is! Kép Ezt csak Gyurinak adtam be igy, valojaban nem volt idom fozni, futkostunk delelott!

Gwen,
1 lyukon bajosan lehetne kifujni a tojast! Kép
Mizujs franciahonban? Hogyan husvetoltok gasztronomiailag?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi: csoki-csoki es csoki, foleg mert aposom cukraszmester, csak 9 kg csokoladet fozott es keszitett mindenfele finomsaggalKép
Ezenkivul itt a hagyomanyos husveti etel: a sult barany (hogy hagyomanyosan milyen korettel azt nem tudom)
Ha tegnap volt a vilagnap, akkor jo, mert mi finom spargat ettunkKép, valamilyen mustaros szosszal, nagyon fini.
Ja es Jamina megcsinaltam a fankokat, fuuuu, isteni lett!!!
(vagy ezt mar irtam???,nem olvasok most vissza, bocsKépKép)
Gwen
gwendoline
 
 


Maci_2!

Kipróbáltam ma a tonhalas spagettit, amit ha jól emlékszem, februárban írtál le. Isteni lett! Kép

Beatrix
beatrix28
 
 


Beatrix,
Örülök, hogy ízlettKép

Látom megint ment pár napig a "ki mit főz(ött) ma".
Egy ismerősöm mondta, hogy ő a naptárba mindig beírja mit főzött. És amikor nincs semmi ötlete, akkor belelapoz, hogy mit ettek már régen.
Azóta én is íromKép

Ma csirkeaprólék levest és dióba forgatott szilvásgombócot főztem.

Maci_2
maci_2
 
 


Mai ebéd: tökfőzelék és csirkepaprikás.

Kíváncsi vagyok, hogy a 3 évesem mit szól majd a tökfőzelékhez, mert kb minden ötödik alkalommal eszi meg. Kép Vész esetére főztem egy kis tésztát is, ha ma nem az ötödik alkalom volna. Kép
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Ti szoktatok spargat venni? Szeretitek?
Beatrix: na, sikered volt a tokfozelekkel? Vagy ez volt az otodik alkalom?Kép
Gwen
gwendoline
 
 


Gwen! Most van itthon épp 2 csomag spárgám - ötleteket akarsz adni, hogy csináljam meg? Az jó lenne! Eddig csak azt csináltam, hogy vagy megfőztem sós vízben vagy megpároltam vajon - így lehet simán is enni meg tejföllel levesnek is. Te hogy szoktad?

márti
márti
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: