Új privát üzeneted érkezett!

Sem Jami, sem Hajni nem tartozik azok közé, akit folyton dícsérgetni kellKépKépKépKép
énnyertem, énnyertemKép
BeeeeKép
csii
 
 


Csajok,
jok a termenyek, aldasom rajukKép

En viszont most a szulinapomra kaptam egy szalveta-tarolo ladikat, ugyhogy megsem ajandekozom szana meg szejjel a cuccaimatKép

széjjel
Igy sem nez ki jobban ez a szoKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!
Már megint születésnapod van?Kép
csii
 
 

 
 

Sziasztok Lanyok,

A mai napon van nehany uj szalvetam, illetve egy uj honlapom!!!! www.gportal.hu/szkornelia

Kerlek benneteket, hogy csereljetek le a korabbi linkeket, mert a keptaras albumomat fokozatosan nyudijazom.

Uj szalvetaim vannak szamos albumban, ugyhogy erdemes atnezni oket! Izelitoul:

Kicsit elmaradtam par csomag postazasaval, de a het elso feleben meg sor kerul ra, ugyhogy turelmet kerek mindenkitol.

NelliKépKépKép
szkornelia
 
 


OOps, rossz forumba kuldtem, elnezest!!!

Nelli
szkornelia
 
 


Sziasztok!
jamina a müveid nagyon szépek!Kép Nekem leginkább a szalvitartó tetszik az nagyon tuti! És kérdezném, hogy a citromos-és még másik képeknél is- mi az a keret? Azok a kis négyzetek? Nagyon mutatós!
Minden jót!
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Csi

Hihi-->gondolhattam volna!Neked mi nincs otthon?Kép
Ja,fiam most mondta egy pizzaszeletre,hogy hajóKép!
A bölcsiben almák leszünk,hajó lefoglalvaKép.

Jamika

Most kukkolom az albumodat!Amiket külön raktál fel,abból a cserepes tetszik,miből van a "keret"?
A kis hercegis "mostanság készült"?KépKépAzért ő a legjobbKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Na, miből lehet a mozaik, mit gondoltok?Kép Az indexes csajok azt mondták, tejcsokiból Kép Majd elárulom, de találgassatokKép (Nem ér megnézni az indexen!)

Anyapoc,
Kis herceg? HercegnőKép
jamina
 
 


Jamina! szerintem is csoki de nem mertem leírni!Kép)
abby
 
 


Jöttem elemezniKép
Hajni!
Nagyon jól kitaláltad a pzs-tartóra ezt a nagy rózsás szalvétátKép Tudod, hogy a kedvencem, de olyan nagy, hogy igen nehéz bárhova is felrakni.
Robi képkeretét én pont ellenkezőleg festettemKép Először a résekbe tettem s.barna festéket, majd visszacsiszoltam, így csak mélyedések lettek barnák. Nem lett ugyan szép, de mindenképp jót játszottamKép

Jaminova!
Nekem az egyenetlen kiskocka sokkal jobban tetszikKép Végül nagyon jó lett így a keret-megoldás...
Jut eszembe: nem tanulnod kellett volna?KépKép

Anyapoc!
Ne is mondd...Kép Annyi vackom van, hogy lassan ki leszek telepítve.Ezek a kicsi flakonok még hagyján, de a vannak literes(kilós) kiszerelésű löttyeim is, ráadásul azok még szaglanak is rendesenKép
Bölcsihez szorítokKép!

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Jöttem,aztánelszáált az írásom..Kép

Jamina

Én nem találgatok,úgyis elárulod...és azt fogom mondani,hogy én éppen erre gondoltamKépKép!
Kisherceg...na most mondd megKép!
Nem jön be az oldalad,pedig kutakodni akartam rajtaKép.

Csi

Költözz a szomszédba,ott még biztosan van helyKép!
És a csemeték nem szokták megtámadni,Én imádtam kutizni ilyen helyen,apukámnak is volt egy sufnija,ahol egy csomó kincs voltKép!
Szorítás kösziKép!Tapasztalat?Kép

Anyapoc

Ui:Festettem egy annyira jót (sztKép) és nem tudom megmutatni,mert semmiféleképcsináló nincs itthonKép!

anyapoc
 
 


Anyapoc,
csak a kedvedértKép
A mediterrán félköcsögös kerete levegőn száradó gyurma, terrakotta színben, 2x2 cm-es kockákra vagdalva. Száradás közben egy kissé felpöndörödött némelyik, attól ilyen csáléKép
A boros mozaikja pedig ikejás parafa poháralátét felszabdalva, bepacsmagolva égetett sziennával.
Hát ennyi a titka. Biztos Te is pont erre gondoltál, ugye? Kép
jamina
 
 


En fureszelt Ytongra gondoltam. Aprora fureszelt. Nagyon aprora. Aztan rajottem, hogy csak Csi lehet ennyire fanatikusKép

Nem reagalni, mert nem nagyon van idom vedekezni!Kép

-Afonya
afonya
 
 


Anyapoc!
Tapasztalat?...vegyes...Kép De legalább van hova hordani a vackokatKép
Csendben jegyzem meg, hogy a szomszédban is pihennek dolgaim, farönkök, téglák, lécek halombanKép)
Gyerekeim lopkodnak rendesen, de jól tudják már, hogy mit nem szabadKép

Jami!
Na, nekem az a pöndörödött tetszik nagyonKépKép

Áfonya!
Tudod, ...
Ja, most nézem, hogy mindenféle kifogással hárítasz előre, így inkább hagyjukKép

Csi
csii
 
 


Csi,
küldtem mélt. Megkaptad?

Virág
virág78
 
 


Jamina

Hát nem fogod elhinni,de tényleg erre gondoltamKépKép!Már éppen írni akartam,de megelőztélKép!
A terrakottát nagyon eltaláltad!És nekem is tetszik ilyen csálénKép!De a köcsögis ragasztott ,ugye?Az alap egyébként gipsz?
Ja,a gyurmát előre megszárítottad,vagy ott száradt meg a képen?
Megnéztem a herceget és a hercegnőtKép.Olyan édesek és Szaffi fürtjeit nagyon irigylemKép!

Csí

Még jó,hogy ilyen szomszédok is vannakKép!Nem tudom,nálunk mit szólnánakKép!Mit műveltélmég a fúróba rakható marófejekkel?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Virág!
Igen, csak napokig nem engedett be a tárKép

Anyapoc!
ÖÖöö...azt nem mondtam, hogy a szomszéd tud róla!Kép
Marófejekkel egyenlőre ennyit, mert kaptam csiszolófejeket (ráspoly) is és azokkal is vacakoltam egy sort. Csak úgyKép
Emlékszel, hogy beszéltünk a piacon kapható műkő-formáról? Olyanba öntöttem most gipszet, még száradKép

Csi
csii
 
 


Csi

SzomszédKép!
Egyébként Nálatok a akkor a férjed szab-varr,hímez meg ilyenek?Kép
Emlékszem...és mi lesz belőle?Vagy majd meglátod?Szárad-->azt meghiszem!
Megint festettem,és megint nem tudom megmutatni,mert még mindig nincs fényképezőmKép.De ami késik....
Ja,jut eszembe...mondtad,hgy matricához való ragasztód van.Miis az ponotsan?Hogy keressem?Mert a bölcsisjelet meg akarom csinálni matricából,mert elég ergyaKép,ami a szekrényen van!És ha a regasztóval egyszerűbb,akkor befektetk(és nem pöndörödik fel a SZ).

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Nem, dehogy! Mondjuk, nem is vadász-halász gyűjtögetKépKép De ellát munkával bőven, ma pl. az anyósomnak kellett vmi fadarabot lecsiszatolnom... Hímzés helyett ilyet művelt:
http://kep.tar.hu/szuszetti/images/pic5921929.jpg 180x50 a fekvőfelülete, a háttámla is lenyitható, akkor 180x100Kép
Megpróbáltam kiszedni az egyik gipszet, persze még tocsogott, így el is tört rendesen. A nagy forma akkora kb, mint egy egész szalvéta, a kicsi meg ennek a fele. Ebből komplett falikép is kirakható akárKép
Matricaragacs: olyan vékonyan kell kenni a fóliára, mint a szalvéta alá az alapra a ragasztót, majd fentről is át kell kenni. Semmivel sem jobb, de nem is rosszabb, mint az átlátszó matricafesték, max. ez jóval vékonyabb. Nekem nem volt itthon matricafestékem akkor, de ha van Neked otthon, akkor szerintem felesleges ilyet venni. Ja, és nem is láttam azóta sehol. Magyarul ez volt a neve: Decoupage ragasztólakk lehúzható matricához...vagy valami hasonlóKép

Szerezzen már Kend egy masinát a fotózáshoz!

Csi
csii
 
 


CsiKép
jééé--ezt láttamKép csak asztal nem volt még előtte...az a kép sarkában asztal?
hajnii
 
 


Csi,
ráizzítottam Gyurit a hintaágyra. Azt mondta, ilyet ő is tud csinálni. Hahhh, hiszem, ha látom!Kép
Férjed ha nem is halász-vadász-gyűjtöget; de szánt-vet-aratKép

Anyapoc,
már nagyon régóta nem gipszezem (tudod, rühellem önteniKép ), jóideje fára dolgozom. Szóval mindegyik képnek fa az alapja. A félköcsögösöknél igen, ragasztva van a félköcsög is, sőt, ha megnézed a gportálon, van egy törpés kép, azon nemcsak a kereten lévő csiga, hanem az egyik gomba is pluszjárulékKép , kerámiából van -mármint gondolom, KeraQuick.
A levegőn száradó gyurmát a csomagból kiszedve rögtön kinyújtottam, felszabdaltam és kiraktam a napra száradni. Muris volt: a kölköket is leültettem az asztalukhoz a saját gyurmájukkal, hogy nyugi legyen, de nem bírták felfogni, hogy irígy anya miért nem ad a saját gyurmájából Kép
Szóval csak száradás után ragasztandóKép
Mi lett Bulcsú jele a bölcsiben?
jamina
 
 


Jaminova!
De tudod: ki mit vet...KépKép
Szerintem hergeld Jaminovot, hogy "áááádehogy" az ösztönző lehetKépKép (nem én mondtam!Kép)

Hajni!
Persze, mert az asztal eddig (négy éve) a hinta HELYÉN állt, nem előtteKép

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Gép a hétévégn már lesz,akkor fotózokKép

Csi

Nagyon állat a hintaágy...rendelni lehet?KépÚgy értem,ha lesz hova tenniKép!Már mint nekemKép!
Szóval nem érdemes olyan ragacsot hatnai...Azon is gondolkodtam,hogy olyan nagy vignettát kéne venni,ami fehér(asszem füzetekre szokták használni) és arra simán dekupázsragasztóval feltenni,vagy akár tapreggal és akkor is felragasztható akárhová.Csak azét gondolkodtam ezen,mert azok a szekrények a bölcsiben századelejiekKép és a lakkozásnak már a nyoma sem nagyon látszik.Tehját a lehúzhatós matrica nem biztos,hogy rajta marad.Csak nem tudom,működik-e,amit gondoltam,mert ha átázik a ragasztótól a vignetta,akkor nehogy ne ragadjon...Jó,persze próbáljam ki...azonnalKép!
Gipsz-->Kb milyen vastagon öntöd?Mint egy normál kép?Mert ugye aki türelmetlen...!CcccccKép!

Jami

A törpéset mindjárt megnézem,mert nem emlékszem rá,pedig átnéztem az oldaladat.Még a beszólásokat isKép!Meg az osztálytalis képeketKép.MIndent tudok rólatokKép!
Fát alapot veszed?És gondolom előtte lekezelés fehérrel...
Én egyszer téglákat akartam gyártani,de tönkre ment a levegőn száradó gyurmám és lustaságomban a képet is inkább levakartam a fa-alapról és csináltam belőle mástKép!
Szegény kölkekKép!Ilyen irigy anyát...!
Az enyém sem érti,miértnem túrhtja szét a Sz-katKép!
Almák lettünk(még azért nem 100%) és már sikeresen ott is aludtunkKép!
Nem találom a törpét az oldalon,de most rohanok dolgozniKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Lehet kapni olyan fehér, hátoldalt ragasztós lapot, amit simán betehetsz a nyomtatóba. Arra nyomtatva tu.képp egy matricát kapsz, ha nyomtatás után körbevágod az almát.
Ha azt akarod, hogy a véletlenül a szekrényt pucoló takarítónő támadását is túlélje, akkor tegyél rá kivágás előtt egy öntapadós átlátszó fóliát. Én a dekupálás előtti fűszertaróim papírjára is átlátszó fóliát tettem, túllógatva a feliraton, és mai napig jól bírja. Ha ezt választod, akkor Bulcsúnak mindenére ugyanolyan almát ragaszthatsz kicsiben-nagyban, így könnyebben felismeri. Sőt, az Apli(is) gyárt olyan nyomtatóba való papírt, amit fel lehet vasalni a textilre, akár a bölcsis-zsákra isKép Nem kell feltétlen decoupage-ban gondolkodniKép

Gipsz: nem volt időm szőrözni vele, így a két formát (egész+feles) teleöntöttem gipsszel. Nem olyan vészesen vaskos, de felvett egy félkilós gipszet. Egyikből lesz majd ikon, afféle "falra festett". A másik, amit még akkor akartam Neked mondani, amikor az Ancsának régebben említettem az ikon-tervemet az az, hogy ha az asztaloséknál jársz, kérj tőlük egy darabka szélezetlen gatterolt fát, vagy maradék széledeszkát. Nagyon jól mutat rajta mindenKép De ne csiszoltasd le velük, csak a nagy szálkákat.
Ottalváshoz gratulaKép

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Végre ide is eljutottam!
Csii+Anyapoc köszi a matricás tippeket! A fehér alap eddig nem is jutott eszebe, pedig a szekrényre mindneképp az kell, de az ablakra jobb az átlátszó alapos! Vagy nem?

Csii a tálcád igazán szép! Jamina jó sokat alkottál! Nekem a száradó gyurma keretű képek nagyon tetszenek és a törpös kép még igazán aranyos, ja és a rózsacsokros is nagyon szép!
Én alapanyag és idő híjján semmit nem alkottamKép De ahogy feljövök ide mindig kedvem támad hozzáKép Úgyhogy igyekszem beszerezni pár dolgot, hogy végre alkotgathassan én is vmit!Kép
timtim
 
 


Anyapoc,
törpés (vagy lehet, hogy inkább manós?) itt: http://gportal.hu/picview.php?prt=15113&gid=100222&index=9

Fát vagy após vágja, vagy Gyuri vágatja le a boltban, ez a funér ócsóér' vanKép
Szinte mindig vajszínűvel (elefánszín, vanília -ilyesmi árnyalattal) alapozok, nekem jobban tetszik, mint a vakító fehér alapKép

Én még nem tudom, mi lesz az ovis jele a fiatalembernek, jövő héten kiderül Kép

Timi,
nosza, ugorj neki, és mutasd a következő MŰvetKép
jamina
 
 


Jamina!
Látom a gombátKép

TimTim!
Ha az ablakra teszel átlátszót, akkor az szép, de valóban nagyon átlátszó, nem minden esetben érvényesül a szalvéta motívuma...Kép

Csi
csii
 
 


hajnii
 
 


Jamina:
wowKép
HAjni
hajnii
 
 


Egy kis technikai segítség kéne Kép
Szép címkék kivitelezéséhez (bordűr + szöveg) keresek megfelelő web-oldalt. Ötlet?
jamina
 
 


Sziasztok!

Na,sikerült visszakapnom a kamerámat,így készültem képekbőlKép.

Ezt a dobozt Bulcsúnak csináltam a bölcsibe.Így néz ki a teteje.
Ez az egyik oldala és a másik oldala.A két rövidebbik oldalára olyan hullámokat festettem,mint a kisebbik hableányos oldalon.
Nem ciki egy fiúnak hableányos doboz...?Ezen töprengek...Kép
Ezt a dobozt pedig egy kolléganőmnek készítettem.Hát,az alja és a teteje nem igazán illik egymáshoz,de ilyen lett.Ez pedig a teteje közelről,ahol jól látszik,hogy mennyire összegyűrtem a Sz-tKép.
Szóval ezeket alkottam félig festés-félig Sz címen.

Csi

Ok-ok,hogy nem minden dekupázs,ami fénylik,de akkor szerezz egy nyomtatót,mert a mienk kb 1 éve nem működőképesKép!Maradok a Sz-nálKép!
De ha a kettőt vegyítem.Öntapadós fólia+dekup Sz+öntapadós fólia...ez egyszerűnek is tűnik és semmi extra nem kell...Nos?
Gipsz:kíváncsi vagyok az ikonraKép.De azért várd meg,amíg kiszáradKép!
Fa-tipp-->ugyan most nem járok arra,mert nincs autómKép,de majd értekezek velük.Csak el ne felejtsem,milyen legyenKép!
Gratulához köszi,ma is sikeres voltKép.

Jamina

Ja,így már megvanKép!Na igen,ilyen kicsiben nem láttam meg rajta a törpéketKép!De nagyon jó!És akkor a csiga igazi csigaházból?Vagy hogyan?
Csak nem ti is debütáltok Ádival????Hogy megy a dolog?Túl vagyunk a második ottalváson és sikeres voltKép!
Már beugrott ám,hogy írtad már,hogy vágatja párod(vagy más) a lapokat!KépUgyan már,mit nekünk gipszöntés?Nekem csak türelmem nincs kivárni,míg kész lesz!Kép
Olyan oldalakat tudok,ahol webhz való bordűrok(?) vannak.Ki akarod nyomtatni?Vagy Te rajzolnád?

Hajni

Jó a tálcád!Ez egy egész Sz rajta ugye?Nagyon szép a motívum!És van szíved használni?Kép

Aynyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Már feltöltés közben meglestem ám a műveketKép
Nagyon tetszik, ahogy festegetsz ráKép
Sztem ebben a korban nem cikiKép
Ha az öntapadós fóliára hígítás nélkül ragasztasz, lehet, hogy nem is ázik át a ragasztós felére a ragacs.Kép
Gipszem tocsog, de olyan párás itt a levegő, hogy a felmosott könek is kell vagy két nap... Jut eszembe: ha egyszer lesz egy kis időd, akkor készíts egy lapos gipszalapot. Ha erre teszed a kiöntött gipszeket, akkor az jó nedvességelszívóként fog működni lakásfűtés-mentes időszakban is, minden gyorsabban fog száradni. Az agyagot is gipszlapokra teszik szikkasztáskor.
Jaminova egyébként este hívott, és valami IHRszalvétákról beszélt, nem egészen a szoktatásrólKép

Csi
csii
 
 


Csi(Kukkoló)Kép

Hát nem lehet meglepni?KépAzért kösziKép.
Én is arra gondoltam,hogyjó tömény ragaccsal megpróbálom.De lehet,hogy fóliát most nem próbálok,mert van egy nagy flakon lakkom,azt előbb elhasználom,megnézem,jó lesz-e rá(csak írtó büdösKép).
Jó ötlet a gipszen szárítás,bár nekem amennyi időm most lesz,akár hagyhatom is kiszáradni a gipszeketKép!Egyébként a suliban van szikkasztó vagy szárító,majd ott öntök gipszet.Mindenképp ki akarom próbálni,mert ha elindítjuk a hobby szakkört,akkor jó lenne tudni,hogy mennyi idő alatt szárítja ki a gipszeket.
JaminaKép,lehet,azért kérdezett erről,mert vinni kell havonta egy csomag Sz-t is az oviba...bölcsibe legalább is igenKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Na ja, majd ihr-t viszek Kép
Itt is vinni kell a zsebkendőtől kezdve a wc-papírig mindenfélét (abból is van ihr? mármint pzs-ből tudom, de wc-papírból?)
Sztem a macis tetőt cseréld ki a hableányossal, és a macisat vidd a bölcsibe Kép
Jövő héten szerdán indul az ovi-project.

A csiga nem igazi, faféléből van, készen kapható.

Mézes üvegre kéne a címke, valami szép cirádás, gusztusos.

Nem szedték szét az Auchanban a csomagos szalvétákat, miegyebeketKép
jamina
 
 


Jamina

Bölcsiben is ez van,csak az én fiam pl. még nem használ wc-papírt,mert még nem szobatiszta...ilyenkor mi van?Mert én azért ugyan nem viszek havonta egy tekercset,hogylegyen mit hazavinni a gondozónéniknek!Kép
hr wc-papír...előbb-utóbb leszKép!
Tetőcsere:nem megy,mert nem egyforma a két dobozKép!Meg a bölcsisnek az oldalán is van hablány....De most már mindegy...Ahogy Csí arta...itt még nem cikiKép!
Ovihoz sok sikert!Kép
Cimke:de azt még mindig nem tudom,hogy nyomtatni akarod,vagy rajzolni...
AuchanKép.Miért nem szedte Te szét?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
nyilván az én kétbalkezemből kiindulva nyomtatni akarom és nem rajzolni Kép
jamina
 
 


Elkészült egy újabb kép, a változatosság kedvéért ez is macis, egyszinű keretbenKép

A kép rossz minősége miatt nem látszik igazán, hogy a keret sárga, a maci háttérszine pedig zöld és életben nagyon szépen elválik a két szín,de jól is mennek egymáshoz!

maci

A maszatolás megint elmaradt, mert nemtudom miértKép Tetszett így, amikor elkészült! Ti maszatoltátok volna? Milyen színnel és milyen intenzíven?

Anyapoc a dobozaid nagyon tetzsenek! Milyen dobozok azok? És, hogy csinálod meg ilyen szépen a sarkokat? Bevágod?

Hajnii a tálcán az egyetlen szalvéta? Jól sikerült!
timtim
 
 


Timi,
azt hiszem, ezt én se maszatolnám össze, általában a gyerekszobába készülő képeket jobb letisztultan, egyszínűen, hogy úgy mondjam, egyszerűen megcsinálni, szvsz. Aztán amit a konyhába, előszobába, ajándékba szánok, azokon szoktam magam inkább kiélniKép
jamina
 
 


Hát az a helyzet, hogy itthon még én vagyok a gyerekKép És még eddig minden képem valamelyik barátnőmnél landoltKép Mióta rákattantam erre az egészre mindenki gyűjtögeti nekem a szalvétákat és persze kapom az igényeket isKép De mire eljutok oda, hogy végre magamnak is csináljak vmit legalább már profi leszekKép Ma rájöttem a gipszöntés nyitjára is, de még így is egy igazi fuj-fuj munka számomraKép
timtim
 
 


Sziasztok!

gyűjtögettem a linkeket Jaminának du,erre nem elszállt a gépem?KépDe most nekiállok újra,mert nagyon jókat találtamKép!

Jaminácska

Két balkéz...uggggyanmá...Kép!Lesz ott több isKép!Kép
Ezt az oldalt feltétlen nézd meg,mert itt nagyon szépminták vannak:
http://mem.tcon.net/dorothy/border.htm

Ezt itt kifejezetten Neked ajánlomKép:
http://www.strawberrylady.com/images/cofback2.gif

Betűtípus:szt a Monotype Corsiva kiváló ilyenekhez,elég cirádás és szép.Nem?Vagy vmi másra gondoltál?

Ha lesz még,akkor jövök!

Timi

Nagyon jó lett a macis képed,szt jól eltatláltad a keret színét!Érdekes,hogy ezt a macis SZ- t egyszer mindenki megcsinálja (szinte)KépKépKép!
Csak így tovább!

Anyapoc

Ui:vettem öntapadós fehér lapotKép

anyapoc
 
 


Bocsi!KépIHR?Ammegmi?E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Csi!

Ide írok mert no megy az Index.Te láttál műanyag ringliket a Corában?Melyik területen keressem?Mert az exLianban csak picike volt.És a Te -féle ringlit hol lötted?

Köszi:Jucus
20170114224602
 
 


Anyapoc!
Én anno az egyik ilyen öntapadós papír szétválasztásakor idegösszeomlást kaptamKép. Az a fránya csak és kizárólag középen volt nyitható...

Szilde!
Ideal Home Range
Német konyhai dekoráció
http://www.idealhomerange.com/home-de/deutsch/Kollektion/2003/sommer/safari.htm

Jucus!
Válaszoltam oda kétszer is, de nem ment elKép
Úgy emlékszem, Szpidi említette a bev.központokat, mint ringlilelőhelyeket. Én még nem láttam, de nem is kerestem a Cora-ban, sem a Brico- és tsaiban, pedig ott is van biztosanKép
Az exLiánban mintha láttam volna nagyobbat anno, a honlapon van, lehet, hogy szólni kellene nekik, hogy hozzanak.
Enyém helyi rőfösboltból való, de nem textil, hanem bőrös kellék. Egy része viszont régi gyűjtés, nagyon-nagyon régiKép

Jami!
A HobbyMűvészben van rengeteg mintás tekercsKép Igazi szép díszesek!
Vehetnél Ádinak, akkor jobban felismeri, hogy melyik az övéKép

Csi
csii
 
 


Blokkolva van az agyam: milyen mintás tekercset vegyek? Mit ismer fel a gyerek? jajj nekem, altzheimerKép
HobbyMűvész különben is messze van.

Közhírré tétetik: a gyerek jele szilva lett. Úgyhogy ha rendes kis szilvát látnak a hölgyek SZn (nem pediglen pálinkás üvegen Kép ), lesznek szívesek ránk gondolni! Köszönet!
jamina
 
 


Jamina írta:
"abból is van ihr? mármint pzs-ből tudom, de wc-papírból?"
Csí erre reagált:
"A HobbyMűvészben van rengeteg mintás tekercs"
csii
 
 


Jamina

Nekem van szilvásom.Kő?KépKüggyem?Kép

Csi

Méterre kapható öntapadóst vettem.Ki is próbáltam és ragyogóan működik.Mondtam a gondozó néniknek,hogy szívesen megcsinálom mindet(hátha elfogynak a Sz-áim),erre majd' elolvadtak a gyönyörűségtőlKép!Vettem gipszmütyűrt autós mintákkal is(újabban nem tudok ilyeneknek ellenállniKép),már öntöttem is és akasztót is tettem vele.De hogy hova akasztom,még nem tudomKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Visszatértem! Kép
Olvasgatok vissza, meg nézegetem a szépséges alkotásokat!
Hamarosan jelentkezem, csak elöbb a keretek festegetése helyet a nappalit és konyhát kell kifestenünk. (lehet, hogy inkább szalvétával kéne kitapétázni?? Kép )

Mian(csa)
mian
 
 


Csíí!
Köszi az infót.Gyönyörűek az IHR-ek.Miben mások mint egy átlag dekor-szalvi?
Hol lehet őket kapni?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Anyapoc!
Nemtom már, hol írtam azt, hogy a dedóvók nyelik a kreatív műveketKép
Vehetnél homokozóformát is gipszhez, majd ha nem leszek lusta, akkor lefotózom a kiöntött járgányomatKép (amit a termésköves gipszekkel megint kinthagytam a teraszon-->megint felszívta a környék összes párájátKépKép)

SziAncsa!Kép
Mesélj, milyen volt itthon?

Szilde!
Anno nagyon jó volt a minősége az IHRnek, de mostanában nem olyan kíváló. Nincs lényeges különbség, max. a motívumok.
Lakásdekor üzletekben, nívósabb konyhafelszerelési üzletekben (pl.Kátay) csomagban kaphatóak ~600Ft-tól/csomag, hobbiboltokban pedig darabra árulják.

Csi
csii
 
 


Csi

Könnyen kijön a homokozóformából a gipsz?Vagy előtte bekened?
Termésköves gipsz-->ha megvárod,hogy a Föld átlaghőmérdséklete még egy picit emelkedjen,illetve az elsivatagodás mértéke kicsit nőjön,előbb-utóbb ki fognak száradniKépKép!
Ja,és ne légy lusta,hadd lám azt a járgányt!Vmi lányos is kéne,mert azért csajok is vannakKép!

Ancsa

Üdv itt!Szép legyen ám a lakásKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: