Új privát üzeneted érkezett!

Krimo!

Szép a dobozod, de a pocakod az gyönyörűűűűűűűűűűű!!!!! GRATULÁLOK! Mit tudni? Mikor jön a babóca? Fiú lesz vagy lány? Jól viseled? Húha, lehet, hogy ennyi kérdéssel már a csevegőbe kellett volna mennem? Nem baj!
Gratulálok mégegyszer, és minden jót Nektek!
Szia
Nolo
nolo
 
 


Bocsi kétszer ment el!
nolo
 
 


Krimuszka! Klassz a dobozod, nekem ez a részleges pepesztés is tecc!
Csókoltatom Koppánykát, Téged és Babát! Kép Kép
szorgosstuci
 
 

 
 

Sziasztok!

Krimóka!
Klassz dolgot alkottott a férjed! Nagyon ügyi KépKépKép!!
A dobozod is nagyon klassz, csak úgy mellesleg Kép)!

Mian!
Köszönöm kérdésed. Óvónőképző főiskola KépKépKép. Meg egy tesó is izgatná, ha jönne Kép...

Stuci!
Én is kérek kést. Köszike

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


lingonbabi
 
 


Stuci!
Igen, mostanában az art.com-on lógok...annyi szép kép van ott, hogy nem győzök betelni velük...de ha van még link ötleted, szívesen veszem Kép

Krimo!
Nekem most a dobozka nem annyira tecc, viszont a hasad!!!!!!!!! Ügyes a párod, de azért te is ott voltál!! Kép Meg te hordod ki, te szülöd meg...utána megint jön a közös munka Kép Szóval mindkettőtöknek gratula!!!!

Õ is az előszobában lesz a magnóliás párjával együtt, ami még nincsen kész:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1137653008.JPG

Ez pedig Anyunak készült. Csak annyit mondott, hogy olyan régies legyen...hát, remélem...:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1137653056.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1137653070.JPG

Szép napot!!!!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Krimusz!!!
Ügyesek vagytok! Kép Sok boldogságot és szép napokat kívánok, szeretettel!
A dobozka nekem is tetszik így "félig" repedezetten!

Jubci!
az Anyudnak készült valami csoda szép!!! Az is nyomtatott kép? Nagyon tecc!
A kép kerete most nekem valahogy nem jön be.

Stucc!
Kösz a címeket!

Tigrincske,
emilt megkaptam; du. fogok válaszolni! Köszi!
mian
 
 


Jubi!
itt is nézelödhetsz:
http://www.tutorials.pantherswelt.at/
Ezen belül a "Künstlerek"
mian
 
 


Szasztok Lányok!
Na jó Jubikám, mesélj csak hogyan készült az első kép kerete? Talán lepattintgattad a festéket róla? Ez tényleg úgy néz ki, mintha száz éves lenne.Nagyon tuti!
Anyudé is tökéletes. Kép
Mostmár veszek én is tintát a nyomikámba, mert itt van ugyan ezerakárhány szalvi, de soha nincs olyan ami kéne. Kép Majd küldök linkeket, csak összekell szedni.

Mohika! Érte tudsz majd menni a Ferenc krt.-i metró megállóhoz?? nem emlékszem merre laksz.

Ancsi, sikerült letölteni a progit??
szorgosstuci
 
 


Köszi csajok! A párom nevében is Kép Még csak annyit, hogy május közepe, és fiú. És jól viselem apróságokat leszámítva...

Jubi!
Tök jó az a kép, honann szedsz ilyen ütött-kopottat? Nekem ezek bejönnek, meg a széles keretek.
Viszont a levéltartó csupasznak tűnik, tudom, hogy úgyis eltakarja majd a sok papír a felső részét...de addig?

Stucek!
Csak Koppány! Nincs ám becézgetés... Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Krimóka!
Én sem akartam a Te érdemedet kissebbíteni...
Nagyon jól titkoltad! Már májusban itt lesz a napjaKép!?

Jubi!
Anyud ajándéka, hát remek!
Ja, tettem félre neked 2 szalvit, de nem tudom, hova küldeni...

Babi!
Végre itt is...Kép

Stuci!
Tökéletes a Ferenc krt, amúgy Óbudán lakom. Mikor?

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom, hogy ismét fellendült a topic!Kép

Jubika, Krimóka!
Tiszta szívemből gratulálok a Pocaklakókhoz és problémamentes pocaknövesztést kívánok Nektek!Kép Lassan megnyithatjuk a Decou-babák topicot is.Kép

Jubi!
Nagyon jók lettek a képek, a fürdőszobába olyan jól passzolnak a képek! Az Anyudnak készített naaaagyon tecc! Csekktartó ugye? Annyira elfogadnám...Kép

Vali!
Cicusod miattKép, viszont örülök, hogy most egyszerre 2 kiscicus is szerető gazdira talált.Kép

Kriszta!
Óvónőképző főiskolára jársz? Akkor egy kalappal, ha még vizsgázol!

Babiiii!
Újra itt vagy!!! Örülök neki és gyere gyakrabban!Kép Meggyógyultál?

Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Jubi! Én is megnéztem a fűrdőszobádat, nagyon tetszik, hát tényleg elfér még egy pár kütyü a falra, de nekem így is tecc.A "régies" dolgok nekem nagyon bejönnek.

Krimo! Tetszik amit "csináltál", de amit a férjed alkotott az nagyon tecc.... gratula!

Sztigris! Azt mondják, ,hogy kutyaharapást szőrével... hát én most cicabánatot cicakölykökkel...

Ancsa pancsa: elloptam a linket, amit ide tettél, mert nékem is kell nézegetni, de nagyon ám... majd hílak.

Pusszantás mindenkinek: Vali
váradi_vali
 
 


Tigriske!

Még nem, de remélem a Jóisten és a bizottság is úgy akarja, rajtam kívül, hogy járjak. Így, vén fejjel KépKépKép.... Kedden megyek előalkalmasságira.

Kriszta

mohácska
 
 


Fu-húúúú! Van élet!!! Kép
Örülök, hogy vagyunk! Kép

Stucek!
köszi, átjött a progi, de nem sokat tudok vele kezdeni, mert ez is tömörített!
Most Tigrincs segít nekem; majd meglátjuk tudok-e boldogulni!?
Hová vagy megint tünve? Beteg vagy? Hallottam a madarakat csiripelni! Kép

Tigrincs!
amint du. Max elalszik megpróbálok az útmutatásod szerint eljárni. Ha elakadok, visítok! Kép Köszi!

Rengeteg minden készül; meg már kész is van, csak rosszak lettek a fotók! Délutánig pótolom! Kép

Puszi!
mian
 
 


Mian!
Igen, az Anyu csekktartóján is nyomtatott kép van. Köszi a linket, megyek mazsolázni Kép
Várom a délutáni képeket!

Stuci!
Az a keret eredetileg a karácsonyi gipszkeret volt, a négy sarkán fenyőágakkal. Na most azokat késsel lekapartam róla, és a többi részét is összekapirgáltam. Utána lekentem tölgy színű lazúrral, arra pedig vizeskréta ment, mustársárga és sötétbarna.

Krimo!
Fentebb leírtam Stucinak a kopott keret titkát Kép Igen a levéltartón eredetileg volt még egy magnólia a felső részén - ott, ahonnan hiányolod -, de nagyon lekiabált róla, így hát leszedtem...

Mohácska!
Milyen szalvik? Kép

Sztigris!
Igen, az Anyué az a made in China csekktartó, ami éppen csak akkora, hogy ne férjen bele egy magyar csekk Kép Úgy látszik, hogy Kínában nem csak az emberek, de a csekkek is kisebbek Kép

Pussz:Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


HalihóóóóóóóóóóóKép Emlékszik még rám valaki?Kép
Itt vagyok, felépültem hamvainból, mint aza a bizony főnixmadár. Eltünésemnek voltak okai, ami idegileg taccsra tett. Most már talám látjuk a fényt az alagút végén. A kedvem is viszatért, és én isKép Ha még jöhetek.
Képeket ne várjatok rögtön tőlem, már azt sem tudom, hogy kell az ecsetet a kézbe venniKép

A kismamáknam nagyon jó egészséget kínok!!!!!!!!Kép

JubiKép
Szuperek amit anyukádnak készítettél! Hihetetlen szépKép

A többiekét is nézegettem ám időnként és nagyon sok szépet láttamKép

Én a gyerekszobába szeretnék készíteni pár képet. Erre az üres falra. Ezt én festettem ámKép Az egész szobát.
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/189698.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/189699.jpg
Ezt meg csak úgy mutatom.
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/189700.jpg

PusziKép
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Csak szeretném elújságolni, hogy ma végeztem az utolsó vizsgámmal erre a félévre és nagyon örülök neki.
Most már csak takarítási és vasalási gondjaim vannak, de utána alkotni akarok, mert már rám fér!

Szia Koda
Igaz, hogy én is ritkán járok erre, de hiányoltalak!

Jó hétvégét mindenkinek!

Sziasztok
Nolo
nolo
 
 


Sziasztok!
Szia KOda! Kép

Sajnos nagyon lebetegedtem és csak a dokimnak köszönhettem, hogy nem kötöttem ki a kórházban.
Még gyenge vagyok, de jövök, amint felépültem!

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Nem vagyok ám link! Itt voltam tegnap is, akartam mutizni, fel is raktam a képeket, meg írtam litániát, aztán karbantartás miatt nem lehetett elküldeni! Kép

szia Koda!
Jó, hogy újra itt vagy! A gyerekszoba pedig szép lett, s valóban dekorációért kiáltozik! A macis ötlet aranyos!
Húzz bele, aztán mutogass! Kép

Anyko,
újfennt mielöbbi gyógyulást kívánok! Puszi

Akkor a müvek:
1. az elsö nyomtatott képem (sajnos nekem húzta a lakk egy picit a színt; legközelebb elöbb le fogom fújni!)
2. ilyen képet a városban láttam egy kirakatban; de mert egy müvész készítette 40 Euro fölött van az ára
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=74

és még egy érdekesség:
tegnap olasz dekoupage csomagküldö oldalakat böngésztem; s képzeljétek! a horganyzott (zink) dolgok mind le vannak elöre alapozva, világos színüre!!!! Tudnak ezek az oroszok!!!!! Kép
Ha Ti is szeretnétek nézgelödni itt egy jó kis oldal:
http://www.mondodeco.net/index.php?PHPSESSID=a2efbcd5a40ebe15f32a383e6f0ef90b

Szép hétvégét! Délután még reményeim szerint mutizok, mert vannak dolgok készülöben! Kép
Puszi!
mian
 
 


Senki??? Kép

Eljött a délután; mutizok:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=76

van még, de már túl sötét lett, s nem sikerültek a képek! Holnap pótolom!
mian
 
 


Sziasztok!

Most csak egy link erejéig.
www.allposters.com
Itt is sok szuper szép van.
Ha ismeritek, akkor bocsi!

Anikó, aki talán már meggyógyul.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mian!
Én itt vagyok Kép A citrom és az oliva a szívem csücske Kép Mivel kented át a tányért és a bögréket, hogy állják a sarat (egy kis képzavar Kép )?
Az elefántos képnek miből van a kerete? Annyira egyedi!

Koda!
Végre!!! Kép Kép Aranyos a Marci szobája, és az a lufis macis ötlet annyira jóóóó!!

Nolo!
Örülök, hogy sikerültek a vizsgák! Kép

Elkészültem a bicajos kép párjával:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1137869146.JPG

Ez pedig a Beni íróasztala felé került. Én egy kicsit nagyfiúsabbat szerettem volna, de ő ezt választotta, mert a maci is szemüveges és szeret olvasni, ugyanúgy, mint ő Kép
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1137869024.JPG

Ja, és képzeljétek elfogyott a dekuragacsom, így egy ideje már a párom faragasztóját használom:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1137869115.JPG
Szerintem ugyanaz, mint a dekuragacs, és 1 kg csak 1140 ft-ba kerül...

Jó éjt!! Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubcikám!
a két kép a függönnyel naggggyon elegántos!
A macis kép is nagyon tetszik. Ennek is krétázott a kerete?
A citromosok az ú.n. hidegmázzal vannak lekenve ( a bögrék és a tányér) a tálca pedig öntött hidegmázas; úgy kb. 3-4 mm vastagon. Olyan, mintha üveglap lenne rajta. Sajna a fotón nem jön át rendesen!
Az elefánis kerete pedig gipsz. Otthon vettem a Rottenbiller u-i hobby boltban. A kész keretre repedö modellmasszát kentem, s azt patináztam, krétáztam. Kép

Nolo!
Gratula!!! Kép

Anyko,
örülök, hogy a gyógyulás útjára léptél! De azért vigyázz magadra!!!!

Megint mutizok:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=78
Nem bírok magammal; mostanában mindíg csinálnom kell valamit. Kép Egyik ötlet jön a másik után, csak az a baj, hogy a nap csak 24 órából áll!
mian
 
 


Szia Lányok!

Jubikám, nagyon jó ötlet, hogy semmi ne vesszen kárba! Kép Ügyes!!!

Szia Kodácska! Végre újra itt! nagyon szép lett a szoba!Képnem kis meló lehetett! A varrogatással hogy állsz??

Nolo, gratula vizsgához, gyorsan végezz a házi melóval és uccu neki az alkotásnak! Kép

Mian, ha vasalod a nyomtatott képet és aztán lefújod lakkal akkor semmi baja nem lesz. De, ha vastag papírra nyomsz és alulról kened csak a rasztót akkor se lesz semmi baja, de lakkozni akkor is a fújósat ajánlom.
Most már azért jó lenne, ha nem sokkolnál ilyen képekkel! Milyen alapra tetted azt a kacifántos kent keretet? Kép qrva jól néz ki! Citromos szett is szép! A bögrét tudod majd használni, vagy csak dísz? Ha jól látom hidegmázzal van kenve.(?)Basszus, minden kérdésre ott a válasz, csak most értem oda. Na mindegy! Kép

Jubka, én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon elegáns az a függönyös rész! Kép

Anikó, jobbulást!

És akkor én is mutizok, ezt tegnap csináltam: http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74422&index=74
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Nagyon irigykedek a szép kereteidért, és csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, nagyon jó a függönyös résszel együtt az összhatás.

Mian!

Neked is kevés a 24 óra? De te legalább ilyen gyönyörűséges dolgokkal töltöd ki az idődet!
Milyen az a hidegmáz? Nagyon nehéz használni? És ha valami ilyennel van akkor bírja a mosogatást? Na már megint jó sokat kérdeztem.

Stuci!
Csak ámulok és bámulok! Nagyon gyönyörű lett a dobozod, igazán tetszik. Mivel alapoztad le?

Sziasztok
Nolo

Ui. Köszi a gratulációkat!
nolo
 
 


Stuckó!
már délelött össze-vissza dícsértelek a dobozodért! És igenis, vedd tudomásul, hogy nagyon irígy vagyok rád, hogy ilyen szépségeseket tudsz csinálni!! Kép

Nolo,
a hidegmázat egyáltalán nem nehéz használni, csak oda kell figyelni, mert ahová egyszer odakenödik, az ott is marad! Én is gumikesztyüben szoktam vele dolgozni, mert a kézröl sem jön le egykönnyen. Ez is egy két komponensü anyag. Amiben kikevered, s amivel kikevered, ill. az ecset, amivel szétteríted utána már semmire sem használható, mert ezekbe is beleköt; oldószere nincs! Legalábbis én semmivel nem tudtam eddig oldani!
Így elsöre brutálisnak tünik, de érdemes, mert nagyon szép lesz töle minden. Persze én is csínján bánok vele, mert nem túl olcsó! Otthon is lehet kapni, azt hiszem a Körúti hobby-boltban, az olasz fajtát. Szuper!!! Valcsit kell majd megkérdezni, mert Ö vette nekem is, annak idején.(2500 Ft. körül van az ára, úgy emlékszem!)
Bocsi, ha hosszúra sikerdetem! Kép
mian
 
 


Jubi!

Nagyon csinos lett a lakás és gondolom még nincs vége a csinosítgatásnak. Nagyon szuperek a képet. Elárulod, hogy a fürdőszobás képet honnan töltötted le?
Én most a konyhába fogok csinálni 4 képet és egy órát. Illetve Gerinek Kisvakondos képeket. Olyan jó dolog, hogy nyomtatással is tudunk alkotni, mert olyan dolgokat valósíthatok meg, amiket eddig nem tudtam, pedig vágytam rá.
Te egyszerűen a papírra nyomtatsz? A ragasztó nem áztatja át és hullámosítja meg a papírt? Most én is a te hozzászólásod után papírra nyomtattam és nem szalvétára, de még nem fogtam hozzá a felragasztáshoz, így egy kicsit aggódom, hogy nem jön össze. Bár utána ki fogom vasalni. Kép

Koda! Jó újra olvasni neved! Kép
nagyon szép lett a szoba, igazán kreatív vagy! Örülök, hogy jól vagy, jól érzed magad! Kép

Mian!
Te aztán tudsz.... igazán különleges az a kertes, kapus kép. Micsoda részletek! Kép De minden, amit csináltál, nagyon jók. Én is érdeklődtem a hidegmáz után. Van is, de ha jól tudom 1dl és 2250ft. Az mennyire lenne elég? 1 tálcára? Pedig nagyon szemezek vele.

Stuci!
A doboz, mint mostanában minden dolog, ami kezed által készített, igen szemrevaló, profizmust sugalló. Kép

Nekem azt mondta egy táltos, hogy akik ilyen kreatívak, azok előző életükből hatalmas tudást hoztak! Kép

Aki kimaradt bocsi, de még nem vagyok valami jól, sok időm sincs olvasgatni.
Ma először szerettem volna átmenni a szomszéd boltba, de most meg befagyott a kapu és bentről lehet nyitni - zárni, de kintről nem. Így nem tudok még boltba sem menni. A házvezetőm meg elment dolgozni. Kép

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


szia Anyko!
Üdv újra a fedélzeten! Meggyógyultál? Egészen?
Igen, a hidegmáz elég drága, itt is. Szerintem a kiszerelés mindenhol egyforma, nem túl nagy flakonok, de ügyelj rá, hogy mindkettö meg legyen! Délutánra megnézem Neked, hogy mekkorák az üvegek.
Ez a mennyiség, ami nekem van, kb. 2 tálcára elegendö. De, ha nem tálcát csinálsz, csak be akarsz vele vonni valamit (mint én pl. a bögréket, azt ecsettel kell felhordani, nem túl vastagon, mert megfolyik, s az nagyon csúnya. A száradási idö 24 óra, vagy még néha több is!!)
mian
 
 


Mondom, hogy velem van tele a topik! Kép
Nem baj; azért mutizok:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=80
mian
 
 


SziasztokKép

Én már megint csak figyelőállásban vagyok itt, mivel nem tudom elhagyni a wc környékét. Marci elkapott egy hasmenéses-hányásos vírust. 3 napra rá 5 percenkén rohangáltam a wc-re. Úgyhogy nem tudtam gipszet meg keretet venni......

MianKép
Nagyon szuper a fánis kép! Hát még a keret! Én szerintem lemaradtam...mi az a "repedő modelmassza"?? Hol lelhető fel ez a csodadolog?

JubiKép
Nagyon szép képeket nyomtatsz. Én akár mennyit nyomtattam, akár honnan, csak olyan elnyúlt, béna képek lettek. És kicsik is.....

StucikámKép
Köszi szépen, a varrás elég jól megy. Sikerült sok jó könyvet beszereznem. Már nadrágot is varrtam magamnak. Jó is lenne, de én kiesek a Burdás 34-es méretbő is. Úgyhogy kicsit nagy. Az átalakításhoz pedig több gyakorlat, tudás kell.Kép

AnykoKép
Akkor neked is jobbulást! Én már 1 fokkal jobban vagyok, bár volt 2 olyan napom, hogy azt hittem nem élem túl....

NoloKép
Gratulálok a félévedhez!!!! Így továbbKép


KOda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Befagytak a számítógépek is M.o-on??? Kép
Hol vagytok csajszikáim?
Elismerem, hogy jó társaság vagyok, de egy idö után csak unalmassá válok ám magamnak! Kép

Koda,
a repedös modellmasszát itt szereztem; de még itt sincs kereskedelmi forgalomban, csak a "Gurum" forgalmazza, mint annyi más érdekes dolgot. A portálos oldalamon megtalálod a linkjét!
mian
 
 


Koda!
A maci feje nekem is megnyúlt egy kissé, de kicsire nem adunk Kép
Ilyen vírussal egyébként mi is találkoztunk már, és emlékszem milyen ramatyul érzi magát az ember közben. Vígasztaljon az, hogy hamar lezajlik...

Anyko!
A képeket a www.art.com -on találtam. Ezek normál nyomtatópapírra lettek nyomva, és bírták a ragasztást. Volt olyan is, amit felülről is átkentem, de nem maszatolódott.

Mian!
Ja, hogy hidegmáz!...hát nekem olyan nincsen ...meg mostanában nem is lesz, hiszen annyi minden egyébre kell a pénz...de nem baj, használom, ami van Kép
...és igen, a macis kerete is vizeskrétázva van.

Szomszédasszony!
Nekem most a dobozkád oldala teccccik igazán Kép A tetején lévő virágot is kivagdostam volna, de csak azért, mert nekem ez a heppem Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


és ismét én!
Csináltam egy dobozt. A cél az volt, hogy régies hatású legyen:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=81
mian
 
 


Mian!

Sikerült! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Egy kis kedv csinálónak! Kép
Barangoltam a neten, s rengeteg szépséget találtam. Megosztom veletek, ha van kedvetek, nézelödjetek! Van még mit tanulnunk! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=362223&index=17 (innen lapozgatni)
mian
 
 


Bár még mindíg magam vagyok, azért mutatok valamit!
Csináltam megint valamit, s erre most igazán büszke vagyok, mert pont ilyet szerettem volna, s sikerült! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=84
Szerintetek?
mian
 
 


Sziasztok!

Mohi-Kriszta!
Mi újság?Kép Kedden lenyűgöztél mindenkit?

Nolo!
Neked gratula a sikeres vizsgához! Tudod minden elismerés 3 gyerkőc mellett...

Koda!Kép
Öröm ismét itt látni téged!Kép Ügyesen kidekoráltad a gyerekszobát, gondolom Marcika nem kis örömére!
Jobbulást nektek! Az egyik ismerősünk gyerkőce épp most volt kórházban ezzel, Zsani is anno ezzel került be.Kép

Anyko!
Remélem már teljesen meggyógyultál!Kép

Jubi!
Nagyon jók a képek a függönyöd pedig igazán elegant!Kép Hát igen a faragasztó sokmindenre jó: repeszt, szalvit ragaszt és nem utolsó sorban fához is lehet használni!Kép

Mian!
Húúúú, te aztán beindultál, legalább volt mit nézegetni!Kép A bögrés készlet, a dobozka és minden! Az elefántos keret tényleg különleges, talán Babinál láttam még ilyet. A napraforgós üvegnél maga az üveg mintás?

Stuci!
Nekem így tetszik a dobozod, kimondottan jó szerintem, hogy nincs körbevágva a minta a tetején. Tépted a szalvit ugye?

Stuci, Kriszta!
Nem hiszitek el ma mit találtam megKép....azt az 1 kis apró csavart, amit a múltkor "elvesztettem"!Kép És hol? A kivágott szalvétáim között, a dobozban!KépKépKép

Már készülődök én is mutizni néhány apróságot.

Sztigris
sztigris
 
 


SziasztokKép

MianKép
Hát ez valami szuper lett! Olyan jó konyhás! Ötletes ez a serpenyő. De akkor mibe főzöl?KépKép
És a dobozod is nagyon tetszik, szerintem is nagyon régies hatású. Mit tartasz benne?

SztigrisKép
SziaKép Remélem megkaptad a levelemet, amit pár napja írtam!
A szobán még lenne mit csinálni, de olyan lusta vagyok..... A függönyöket is meg kéne varrni. Már vagy fél éve itt van valahol a szekrényben az anyag.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Sztigriske!
Köszönöm érdeklődésed: LENYÛGÖZTEM, igen, szó szerint, még meg is tapsoltak, meg is dícsértek! De, ha kíváncsi vagy, a csevegőben leírom.

Mian!
Nagyon beindultál! Nagyon tecc az órád és a bögrésed!! Mire csináltad az órát?
Hát jó linket adtál!! Gyönyörűségeket láttam! Tényleg van mit tanulnunk, legalábbis nekem!

Jubi!
Téged már nem is dícsérlek! Olyan egyhangú lenne!
Ki kellene valamit találnom már!

Na megyek
a lusta Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam visszaolvasni, de meg fogom majd tenni.
Sajnos kedd éjjel bekerültünk Gerivel a gyerekosztájra. Hörghurutja van. Azóta folyamatosan infúziót kap.
Most hazajöttem rendbetenni magam és megyek vissza hozzá.
Maga a gyerekosztály tragikus ( kicsi zsúfolt szobák, teltház ), viszont a nővérek emberfeletti teljesítményt nyújtanak! le a kalappal.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Mian!
Csudijó lett az órád!

Sztigris!
Köszi a gratulát! Nem kevés éjszakám van benne, de szerintem nem kell mondanom, Te tudod miről beszélek Kép És milyen nagycsaládosnak lenni?

Koda!
Gyártasz még olyan szépséges dobozokat?

Anikó!
Kitartás! Meg fogtok gyógyulni! Sajnos én múlt héten pénteken mentem a Tomival, de szerencsére csak 2 éjszakára.

Minden betegnek gyors jobbulást!

Sziasztok!
Nolo

Sziasztok!
nolo
 
 


Tigrincs,
az üveg nem volt mintás; egyszerü zöld színü, hanem a szalvétázás elött ragasztottam rá, (fú, hogy hívják otthon??? pontos fotdításban: szalmaselyem ) papírt (szalvéta motívumokat is nyomnak már erre a papírra, biztos tudod, miröl beszélek! Ez a papír fehér, arra tettem a szalvétákat.

Koda, Mohi!
ez egy régi réz serpenyö volt (má rég kaptam valakitöl, s most találtam meg a pincében!) Az ötlet az olasz oldalakról jött!
A dobozban én nem fogok semmit tartani, mert ajándék lesz. Remélem fog tetszeni annak, aki kapja! Kép

Anyko,
szegénykéim! Benneteket most tényleg minden utólér! Gyógyuljatok meg hamar, s ha lesz egy kis idöd, írj! Kép

Puszi!
mian
 
 


Mian!
Nekem is nagyon tetszik az újraértelmezett serpenyőd! Kép Pont mondani akartam, hogy olyan olaszos. Én csak annyit változtattam volna rajta, hogy valami régiesebb mutatót tettem volna rá.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Lányok!
Na végre becsomagolták a sok okosságunkat! Kép
Előszöris köszi mindenkinek a dicséreteket, bezsebeltem! Kép
Tigriske, igazából ez dekupapír, Jubci ez most Neked is válasz, életben van rajta eleve maszatolás és azért nem vágtam teljesen körbe a virágokat. Nem üt ám el ennyire élőben, csak sok fényt kapott. Erre majd alant még visszatérek. KépAz jó, hogy meglett a csavarka, mert tudom, hogy milyen nehéz az ilyen apróságok beszerzése.
Kodácska! Mikor jön hozzám valaki, hogy szűkítsek be neki valamit, mindig javaslom, hogy szedjen magára pár kilót inkább. Ahogy írod, neked sem ártana, mert nagyon sovika vagy! Tessék enni és nem Norbizni.nem csoda, hogy betegeskedsz, ha nem eszel rendesen. Irgum meg a burgum, Nahát!! Kép
Mian, Neked már nem is mondok semmit, de rendesen felizgattál és most csináltam egy olaszos tányért. KépNa és akkor itt van az, hogy mennyire nem a valóságot adja vissza 1-1 kép.
KépKép
Az első kép csak simán a fényben készült és több a szín rajta, mint a másodikon, ami teljes napfényben van, viszon kontúrosabbnak hat a szinezés. A kettő között képzeljétek el. Kép Kicsit elcsesztem, hogy a fehér fújása előtt nem lakkoztam és a levél alatt van egy kis befolyás. Kép Most már így marad ezt nem áztatom le, ha belegebedek sem!!!
szorgosstuci
 
 


Jubci!
Távolléted igazolt! Kép De azért sikkants néha, hogy tudjuk, jól vagytok!
Az órához kerestem én régies mutatót, de égen-földön nem lehet kapni; legalábbis ilyen piciben nem! Kép

Stucek!
Tegnap óta esz a fene! Nagyon szép lett tányér, bár szerintem egy kicsit talán erösebbek lehetnének a színek! De tudod, hogy én nem igazán vagyok mérvadó színek tekintetében. Mindíg azt mondjátok, hogy én bátor vagyok! Kép
Emilben már mindent megírtál, csak azt nem, hogy végülis, hogy csináltad a tányért??? Elsözör a szalvi; egész felület lekenve dek.raggal, arra a kréta, majd lefújtad a színnel? Gondolom fújni jobb, mert akkor nem lesz csíkos az ecsettöl!

Puszi!
mian
 
 


Miankaám, látod tudod Te ezt! Kép Készült még egy , de az egy kicsit durvább és más módszerrel szineztem. Na majd ezt hogy fogod kitalálni!? Kép
***************************


Mi a répa van a itt az oldallal? Mindenkinek felugrál az az ablak, hogy töltsön le valamit????
szorgosstuci
 
 


Stuc!
és hol a tányér!
Menjen Maga oda, ahová én gondolom! Kép Csigázol???
mian
 
 


Mija, nem voltam ma itthon, majd holnap, ha süt a nap fotózok. Kép nyugi ettől nem fogsz elájulni. Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Nagyon olaszos lett ez a magnóliás tányér! (Ez dícséretnek számít Kép )

Az én hétvégére tervezett órámból nem lett semmi Kép Vagyis lett, de azt inkább lekapartam Kép Majd ha jön az ihlet, újra nekirugaszkodom...most nem jön Kép

Azért egy képet csak összehoztam a dolgozó szobába:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1138697225.JPG

Ez szintén a dolgozóban van (foltdecoupage):
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1138697251.JPG ...a növénykét ne tessék kritizálni. Õt már egyszer halálra ítéltem, de most megkegyelmeztem neki, csináltam neki egy kaspót, és megpróbálom visszacsalogatni az életbe.

Ez pedig az evőeszközöknek, mert a másik kettőt már kinőtték:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1138697278.JPG biztosan ismeritek ezt a szalvétát, négy különböző fűszernövényt szimbolizáló leányzó van rajta. Mindet felraktam a tartóra, csak lusta vagyok négy képet mutogatni...

Sziasztok!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: