Új privát üzeneted érkezett!

Két hőre keményedő műanyaglap közé beteszik a térképet összemelegítik és már készen is van.

Ráadásul nekem A1 vagy A0-ás méretben kellene.

Míra
míra
 
 


Anita, egy ismerősöm járt az Első magyar bútordában, és egy olyan ágy ami kihúzható több fokozatban van ágyneműtartója, és leesésgátlója. 58eFt. Matrac nélkül.

Míra
míra
 
 


Míra!
IKEA:
Hosszabbítható ágy 152-206 cm: 24.900,- + matrac (az nem tudom, mennyi).
Rászerelhető leesésgátló külön kapható ugyanott.
Márti
T-Márti
 

 
 

Mikor lesz 2004-ben a húsvét? Hol tudok utánanézni? Vagy tudja valaki?

Köszönöm: R.
Névtelen
 


Április 11-12.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Bigacsiga Kata tudnál segíteni?
Olyan oldalakat keresek, ahol gyerekenek van játékos angol tanulás. Lehet angol oldal is az mindegy.

Ugye tudsz segíteni? Én sajna modemes vagyok, adott idő/pénz kerettel, és a letöltögetés meg válogatás is nagyon lassan megy.

Viszont azt látom hogy Te olyan szuper dolgokat találsz és mindenkinek tudsz segíteni!

Köszönöm: Manócska
Manócska
 


Manócska!

Írj egy email címet az ataszabo@axelero.hu ra.

Nem kifejezetten angol tanulot tudok, hanem olyanokat ahol gyereknek játékos feladatok vannak és angolul beszélnek, olyan is jó?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Manócska azt is írd meg mekkora manócskának keresed.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Üdv, talán tudtok segiteni. Sokáig használtam a Bref wc tablettáit, 4 v 6 db volt egy zacsiban, nagyon jól leszedte a koszos vizkövet. Ám egy ideje sehol nem találok, és minden más kisérletem sikertelen. Láttatok még ilyet valahol? Vagy ti mit csináltok a wc-tekkel?
ZA
 


Za!
Ecet, jó töményen, vagy a Frosch ecetes tisztítója. Ezek a tabletták eléggé szennyezik a talajvizet és mindenféle más vizet. :-(
Sőt az ecet a húgysavat is oldja :-), ami fiús családoknál az égvilágon mindenhova spriccelődik.
szilvi
h_szilvi
 
 


ZA!
A DM-ben kapható ugyanolyan tabletta,mint a Brefnek volt,csak ez a DM saját márkája.Nagyon jó.

Nekem is lenne egy kérdésem:fa hullahopp karikát keresek.Nem láttatok véletlenül valahol?Köszi előre is.

Mariann
mariann
 
 


Mariann,
Fakopácsba lehet kapni fa hullahopp karikát de majdem 7 ezer forint.Kép Most én is keresek olcsóbb lelőhelyet. Félek nincs.

Tina
tkriszta
 
 


Tina a Baross utcai fakopáncs az egyik legolcsóbb hely.
A József körúton is van fakopáncs, ua a cég mégis drágább ott minden.


Hajni
Hajni
 


Hajni,
köszi az anyukám is a Baross utcaiba volt. Én arra gondoltam, hogy sportboltba hátha olcsóbb. A Hervisbe nincs.

Tina
tkriszta
 
 


Hát azt nem tudom. De játékok terén jó áraik vannak. Én eddig mégcsak műanyag hullahopp karikával találkoztam.

Miért pont fából? csak kíváncsiskodom.
Hajni
 


Hajni!

Azért fából mert az leviszi a hájacskát a derekamról, annak súlya is van.Kép A műanyaggal nem megyek semmire. Legalább is a hozzáértő ezt mondta nekem.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a segítséget,majd megnézem.Bár az árán egy kicsit megdöbbentem...
Ma találtam egy sportbolt címet,itt is hirdetnek hullahoppot,bár nem tudom,hogy fából van-e.A cím:Hugo Sport IX.ker.Kálvin tér 7.sz.tel:2173975
Valóban azért sokkal jobb a fa,mert a súlya miatt hatékonyabb,mint a műanyag.

Mariann
mariann
 
 


Tina, próbálj meg ugrálókötelezni az is tuti zsírégető!!
Hajni
 


Tina!

Ha derék körüli zsírégetésre kell csak arra jó a söprűnyél is.

Nyakadba teszed a botot, a feltartott két kézzedel fogod és a felsőtestedet derekból forgatod jobbra balra. Minimum 100 jobbra balra a hatásos.

Ugyan ez a tartás, de csak hajolgatsz előre hátra ill. jobbra balra.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Hajni!

Egyenlőre szoptatás miatt az ugrálókötelezés kimarad. Már próbáltam és szabályszerűen fájtak a melleim.

Kata,
Kifogom próbálni, köszi. Tetszik az ötlet. Te csináltad?

Tina
tkriszta
 
 


Tina!

Igen amikor bodyzni jártam lánykoromba. Kép
Hajaj! Kép

Ez volt az "eszköz nélküli" gyakorlat, ahol felszereltebb terem volt ott egy tányérra (korongra)lehetett felállni és az alsótestedett kellett jobbra balra forgatni, de ez otthon kivitelezhetetlen. Kép

jó még az a gyaksi amikor leülsz térdelésbe és a csipőddel kiúlsz jobbbra balra. A kezed meg a tarkódonösszekulcsolva. Ez derék és csipő is.
Baromi unalmas, rettentő fárasztó, de nagy szériában hatásos.

bigacsiga kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Nagyon szeretnék elmenni a karácsonyi bécsi vásárt megnézni.
Van erről valakinek tapasztalata? Autóval mennénk, de nem akarok autopályamatricát vanni, ingyen szeretnék parkolni stb... stb...

Ha valakinek van tapasztalata, írjon meg mindent.


Köszönöm.

LÁgi
LÁgi
 


Nagyon szeretnék elmenni a karácsonyi bécsi vásárt megnézni.
Van erről valakinek tapasztalata? Autóval mennénk, de nem akarok autopályamatricát vanni, ingyen szeretnék parkolni stb... stb...

Ha valakinek van tapasztalata, írjon meg mindent.


Köszönöm.

LÁgi
LÁgi
 


Miért nem találom a Vágó István Átvágó című játékát?
Ha beírom a www.atvago.hu, akkor az index ugrik be, régen itt játszottam, de nem találom most merre van.


Kinga
Névtelen
 


Kinga,
milyen regen jatszottal?
Par eve volt egy domain-regisztracios vita/per atvago ugyben es akkor vegulis az indexnek eladtak a cimet, ezert johet be ez, ill. valtozhatott meg a tartalma. Reszletek passz, en ezer eve nem jartam arra. Menj a Jatek.hu-ra, ott is van ilyesmi.

-Afonya
Névtelen
 


LÁgi,
ingyen parkolni csak hétvégén tudsz Bécsben, szombaton déltől hétfő reggelig. Nem autópályán Sopronnak indulj el, Eisenstadt, aztán ki lesz majd mindig írva, merre van Bécs, csak ne hajts rá az autópályára.
Sok sikert!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kata!

Köszi, ki fogom próbálni.

Tina
tkriszta
 
 


-Hírdetnek a TV ben olyan ágytakaró-szerű-valamit, amit be kell tenni a lepedő alá, és melegít. Elemmel működik. Na, olyat keresek, de sem a nevét, sem a márkáját nem tudom...Kép Látott már valaki ilyet kereskedelmi forgalomban?

-Szeretnék egy olyan fóliázót is, ami vákumos, azaz lezárás előtt kiszippantja a levegőt a zacskóból. Ennek sem tudom a nevétKép. És azt sem, hogy hol kapható...

Ha valakinek vannak tippjei, akkor szívesen fogadomKép

Csi
csii
 
 


Csi, Valami győri cég a forgalmazó, elég sok újság hátlapján láttam már a hirdetésüket pl. Nők lapja, meg bizonyos TV újságok.

Majd körülnézek jó? meg at is megnézem hogy egyáltalán van-e olyan amit Te keresel.

Beus
Névtelen
 


Csi,
epp akartam irni, hogy valamelyik reklamujsagban lattam ezt az agymelegitot. A Metrora tippeltem, de ezek szerint a rosszabbik eset allhat fenn: valamelyik helyi szorolapban a 10millio kozul?! Na azert este atlapozom az utolsokat, hatha...

-Afonya
Névtelen
 


SOS!!! A monitoron rendszeresen obszcén képek tűnnek fel, pl. a freemail használatakor. Naggggyon durvák, és a gyerekeim is használják a gépet. Mit lehet tenni ellene?

sofka
sofka
 
 


Csi,
én a Cora-ban vettem a fóliahegesztőmet, úgy 5e Ft körül volt.
A kávéfőzők és egyéb kis háztartási cuccok környékén találod, szerintem az összes hiperben, Keravillban tartanak.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka!

Telepíts "kill popup" típusú programot. Ilyenek letölthetőek a www.tucows.com vagy a www.download.com oldalakról. Avagy egy firewall is segíthet... ilyenből is létezik ingyenes, amit szintén a fenti oldalakról lehet megszerezni.
Úgy rémlik, hogy az explorer beállításaiban is lehet korlátozni az ilyen oldalak és popup-ok megjelenését (Tools/Internet Options/ Security és Privacy beállítások).
Ezt a férjem írta.Kép

A múltkor én is úgy jártam, hogy ilyen képek jöttek fel és ez volt a hátterem. 1 hét múlva tűnt fel, hogy mit is ábrázol a kép. Látszik mennyire érdekel a sex most.Kép

Írhatok valamit Neked magánba? Más téma, friss babás.

Tina
tkriszta
 
 


Tina!Köszi ezt az infót.Nekem is jól jött,mert napok óta lila a fejem már a felvillanó pucér macáktól.Főleg amikor ép csemegéznek "valamit".
Szóval mégegyszer köszi!KépKépKépKépKép

linato
linato
 
 


Azt mondjátok, győri a cég? Akkor lehet, hogy azok, akitől a szeletelőmet vettem...Aha. Újság hátoldalán nem néztem, de holnap megteszem...KösziKép
Zulu!
És jó? Régen nagyon drága volt hozzá a fólia, de lehet, hogy már rosszul emlékszem...

Köszönöm a tippeket!

Csi
csii
 
 


off: Tina, írj csak nyugodtan, imádok levelet kapni.

on: Köszi az infókat, apának továbbítottam.

sofka
sofka
 
 


Sofka,
mail ment.

Linato, Sofka,
Nincs mit.Kép Ezért jó ha van egy saját rendszergazdám.Kép

Tina
tkriszta
 
 


sofka,
azert nem artana utananezned, hogy a gyerkocok /es ApaKép/ milyen oldalakat latogatnak, mert azert azt valljuk be, nem a freemailtol jonnek fel ezek a kepekKép

-Afonya

ui: ha nem oldodnak meg a problemaid a fentiektol /amik egyebkent jo otletek, igazabol mindenkinek meg kene csinalni ezeket/, szoljal, van meg nehany tovabbi otletem.
Névtelen
 


Csi,
nekem bevált. Egy ív zacsinakvaló volt hozzá, abból akkorát hegesztgethetsz, amekkora kell. Én azt nem nagyon használtam, mert eredetileg az Aventes zacsikat zártam vele, aztán nyáron a fagyasztóba való gyümölcsöt, de azok sima mélyhűtőzacskóban voltak.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Áfonya, hogy tudok utánanézni? nálunk is van hasonló dodog ...
Névtelen
 


Dobj egy emailt, ne offoljuk a topicot ezzel.

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya mail ment.

Flóra
Névtelen
 


Zulu!
Köszi!
Milyen jól jött volna az Aventes zacskóknál...

Csi
csii
 
 


A lányaimnak csúszdát szeretnénk venni karácsonyra. Már sok helyen érdeklődtem és a Chicco méregdrága. Találtam egy Playmobil márkájút, 3 lépcsős, 12000Ft. Ismeri valaki? Mivel csak telefonon érdeklődtem ezért nem tudom hogyan nézhet ki. Ha valakinek van ilyen szívesen vennék egy fotót róla akár e-mail-ben is.
Köszi:
Kata
kovkata
 
 


Segítség
órák óta keresek...tudom hogy pár hónappal(évvel???)ezelőtt olvastam valamelyik topicban
olyan varrónő címet,telefonszámot aki babakocsira ill.ülésre huzatot varr,most egyszerűen képtelen vagyok visszatalálni ...
lehet elévültek az akkori archiv hozzászólások?
a lényeg: nagy segítség lenne ha valaki tudna ilyen irányú tippet adni...
köszi
Ági
obi
 
 


Azt a varrónöt nem tudom,hol van,de emléxem,a gyerekkuckó boltban (Bosnyák tér)is vállalnak babakocsi áthuzást.A www.babaszoba.hu lapon is hirdetett valaki ilyen témbában az elmult hónap során.
Keresésnél javitsd át a 3 napot mondjuk 700-ra,akkor közel két év anyagában keres:-)
puposnünüke
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hol lehet plüss kockásfülü nyulat kapni?

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 


Ooo, en par honappal ezelott irtam valamelyik topicba, hogy emlekszem, keresett valaki es lattam, de akkor bezzeg nem jelentkeztel. Most meg mar nem emlekszem, merre voltKép

-Afonya
Névtelen
 


Esztianyó!

A Pólus C.-ben van a Játékdzsungel, és ott mindig szokott lenni Kisvakonddal egyetemben!Kép

Süti
süti
 
 


Köszi Süti!

Menesztem a keresztszülőket venni! Kép

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: