Új privát üzeneted érkezett!

Szia Phaedra!

Ugyan nem én vagyok a megszólított, de mi annak idején az Europarkban levö bababoltban vettük (várni kellett rá egy-két hónapot és mindig beszaladni, rákérdezni). Mindez mondjuk már öt éve volt, de szerintem a nagy bababoltokban (Brandon, Megatoys) biztos lehet kapni.

Szia: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Szia Phaedra!
Köszönet Norcsinak a válaszért, mert én az enyémet Angliából kaptam, úgyhogy nem tudom. De mintha láttam volna valahol itt is (talán a Skálában?), de lehet, hogy az csak biztonsági öv volt.
Szerintem is próbáld meg a nagy bababoltokat.
Ági
Ági
 


Sziasztok Norcsi, Ági!

Köszi a válaszokat, de épp a Megatoys-ban kérdeztem (igaz néhány hónappal ezelõtt). Majd ismét érdeklõdök náluk.

Phaedra
Phaedra
 

 
 

Babhám:
Bár én is eléggé idegenkedem, de gyerekkoromban nekem is volt. Szokásom volt, hogy ha megláttam valamit akkor azonnal fordultam, ugrottam is utánna, nagyon hirtelen. Anyu meg ugye fogta jó szorosan a kezemet. A második-harmadik napokig fájó válrándulás után kaptam egy hámot.
Bevállt.

Miele
Miele
 


Sziasztok!

Tényleg Phaedra! Azóta sikerült kapnod? Ha igen, akkor mik a tapasztalataid?

Minden jót nektek, szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

A hámot babakocsi bekötõvel és pórázzal én annak idején Babybell boltokban vettem (kétszer is). A nõvéremnek jól bevált a kocsiban, én sohasem használtam. Nyugodt fiaim vannak. A márkája Bébécomfort volt. Jó minõségû, nem csak egy gyereket szolgál ki. Az ára akkor 2000Ft körül volt. Én itthon még nem láttam, de Angliában sokat, és jónak tûnt az anyuka dereka és a gyerek válla miatt is. Szerintem itthon városban jó szolgálatot tehet, fõleg tömegben, forgalmas út mentén... De csak ha kellõen el tudod viselni a sok "okos", jó- és kevésbé jóindulatú megjegyzést.
Sziasztok: Bori
Bori
 


Sziasztok, én kenyérsütõ gépet szeretnék vásárolni. Beleszerettem, nem tudom szerintetek megéri? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat? Milyet érdemes venni, vásárláskor mire kell figyelni vagy egyáltalán jó-e?
köszi Geva
Geva
 


Geva!

A fõzõs topicban ment errõl egy rövidke vita, javaslom látogass el oda ("mit fõzzek ma", azt hiszem ez a címe).û

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


köszi Norcsi megkeresem
Geva
Geva
 


Geva! szerintem megeri, nagyon fincsi kenyereket lehet sutni vele. NOno
Nono
 


Nekunk is van, ha elfogy naponta 1 kilonyi kenyer legalabb akkor nagyon megeri, Apukamek is hasznaljak tobb mint 12 eve es egyszer kellett csak javittatni illetve egyszer ujrateflonoztattak. A mienk meg uj, azzal nem volt meg gond.

Es legalabb tudod mit raksz a kenyeredbe :-)

idike
idike
 


Mennyire macerás ez a kenyér sûtõgetés? Mennyi liszt kell? És még mi? Élesztõ, víz?

Mennyi most egy ilyen gép?
Én is gondolkodom...

Zsu
Zsu
 


Hello Zsu, utánnanéztem a neten kb.18-40 ezerig terjed az ára, ajánlom figyelmedbe az Index, konyhaasztal rovatban a Mindennapi kenyerünk topicot, ott rengeteg recept és hozzászólás van ezzel kapcsolatban. Én teljesen beleszerettem úgyhogy hétvégén megyek a Média Marktba és közelrõl is megvizsgálom.
Geva
Geva
 


Macera 0. Belerakod a hozzavalokat (celszeru beruhazni egy digitalis merlegbe is hamar ekkora koltsegbe vered magad mert a pontossag fontos), beallitod mikorra kell a kenyer (a mienk 10 orara elore programozhato) es elinditod. A tobbit megcsinalja egyedul. Ovakodj az olyan gepektol amik "expressz" 2 oras kenyeret igernek, az nem igaz. A mienk min. 3,5 ora alatt keszit el egyet, korpas lisztekbol meg tovabb dolgozik. De hamar el fogod kezdeni a kiserletezest, nalunk mostanaban nagy kedvenc a hajdinalisztes kenyer. Ha azonnal sutod a kenyeret akkor jobb friss elesztot hasznalni (nagyon keves kell belole) ha elore programozod akkor szaritottat. Sajnos nem minden szaritott eleszto ad jo eredmenyt, en magam szaritom inkabb az biztosabb.

idi
idike
 


Nem is gondoltam volna mielott kiprobaltuk a kenyersutot, hogy ekkora kulonbseg van a bolti kenyer es a sajat magad sutotte kenyer kozott. Mi is most fogunk kapni annyira megtetszett a csaladnak. Az egyik baraqti hazaspas sutott nekunk a multkor turos kenyeret(inkabb kalacsot), mivel nem kaptak friss turot, Turo Rudit tettek bele, volt benne mazsola, dio, hat azt hiszem, hogy nyugodtan mondhatom, hogyeletemben nem ettem meg olyan finomat. Es tulajdonkeppen semmi macera-de tenyleg. Belteszed a hozzavalokat, es csinalja magatol. Szerintem nagyon megeri!
Udv
Eva
eva
 
 


Idi!

Jaj ne! Digitális mérleg?!
Ahhoz a magyar liszthez aminek a viztartalma változik és hol szárazabb hol nedvesebb??

Én pohárral mérem az egész cuccot és ahhoz képest változtatom a viz mennyiségét.

A francia száritott élesztõ jó, csak nagyon drága. Fél csomagot nem lehet belõle felhasználni egy meg kétszer annyiba kerül mint a friss.

Kenyérkülönlegességbõl én a korianderes kenyeret szeretem, nagyon érdekes az íze.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Pocok,
és ha varrsz a régi patent mellé patentot? Tudod, amit a rövidáruboltokban lehet kapni, ugyanolyan mint ezek a gyári patentok csak van rtuk körbe lyuk ahol fel lehet varrni. De pl. mellettünk lehet kapni olyan patentot, amit otthon Te is be tudsz ütni. MEg sok helyen (táskajavítók pl.) vállalnak patent beütést is.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Lányok!
Ti miben tároljátok a kenyeret? Érdemes venni kenyereszsákot?

Bocsi a fura kérésért!

Trixi
Trixi
 


Sziasztok,
finom kenyér receptet nagyon szívesen olvasnék ügyesektöl, meg olyan Bp.-i címet, ahol lehet kenyérlisztet is, meg hajdinalisztet kapni.
Köszi elöre is, cimem:peli@monornet.hu
kinga
kinga
 


Hajdinalisztet lehet kapni nagy bevasarlohiperekben is meg bioboltokban is. Biopiac van minden szombaton a Marcibanyi teren. A Feny-utcai piacon van egy Ezer fuszer bolt a legalso szinten es ott is vannak csuda lisztek.

En nem bantam meg a digitalis merleget, a lisztek viztartalma egy ido (par nap, het) mulva stabilizalodik a kamraban is. Ha csak 10% elter a viztartalom pl akkor mar nem olyan nekem a kesz kenyer.

Porelesztot meg Angliabol hozatok :-) A hutoben elall. Miert nem lehet a fele zacsit hasznalni? Lezarod a bontottat es hutoben elvan sokaig.

De a friss elesztot szetteritve az asztalon is meg lehet szaritani aztan jol zarodo uvegben sokaig jo es tenyleg hasznalhato. A friss elesztot lehet fagyasztani is.

En hamar komolyan kenyerezunk gondolkodom egy komalmon. Azon frissen tudok magamnak orolni lisztet. Na talan kozos karacsonyi meglepi lesz belole.
idike
 


száritott élesztõ:
Rá van írva a zacskóra ha felbontod 24 órán belül használd el.

Friss élesztõt is lehet az elõre programozott kenyérbe is tenni, csak úgy kell, hogy alura az élesztõ fölé a liszt ízesítõk, tetjére a víz.

Malom bolt a Soroksári úton van a Ferencvárosi Malom boltja.
Ott van kenyér liszt is és más egyebek, lisztek ízesítõk, magok, adalékok.

Nem feltétel az, hogy naponta egy kiló kenyér elfogyjon. A másnapi harmad sõt negyednapi kenyeret is meg lehet enni, már persze ha marad. Kép
Én pl. hetente 2-3 sütök csak.

bigacsiga Kata

Ui: alája bemásolom amit egyszer régebben augusztusban beírtam a mit fõzzünk topicba.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Kenyér.
Mi kb. azóta sütünk kenyeret itthon amióta volt a taxisblokád. Tehát elég rég óta. Akkor teleszalad a párom hócipoje, hogy nem lehetett sehol kenyeret kapni, ha igen akkor meg sorba kellett állni érte mint a háborúban.
Volt egy lehetoségünk és vettünk egy kenyérsütogépet. Elég nagy bátorság volt, mert 25 000.- Ft volt akkor az ára. Azóta ez már 100x megtérült.
Gyakorlatilag nem veszünk boltban kenyeret csak nagy ritkán ha megkivánjuk, vagy a gyerekek kiflit, zsömlét akarnak. (Nem mintha azt nem lehetne sütni)
Funai márkáju kenyérsütonk van kerek alaku dagasztó tartállyal. Egy kilós kenyeret tud sütni ami henger alakú, így körszelet kenyereket lehet vágni belole. Eleinte ilyen kenyereket sütöttünk.
Ma már inkább csak arra használom, hogy meg dagassza és kelessze a kenyeret a második dagasztás után hasáb alaku formába teszem és gázsütoben sütöm meg. Igen ízletes és változatos kenyereket lehet sütni és akkora amikorra én akarom. Ha nincs ido nappal sütni, akkor este bekészítem az alapanyagokat beprogramozom és reggelre kész a kenyér.
Amit a babanetre sütöttem azokat sütjük a legtöbbet, de mindig kisérletezgetünk új ízeket is több kevesebb sikerrel.
Sajnos itt Magyarországon nem igen lehet hozzájutni kenyérsüto formához. Nekünk most már ketto van az egyiket Ausztriába a másikat Németországba vetttük. Olyan mint a püspök kenyér forma csak kétszer nagyobb.
A gépet egyéb élesztos, kelt tészták, sütemények, kalácsok készítésére is felszoktam hsználni. pl. aranygaluska, foszlós kalács, magos zsömle stb.
Akinek nincs kenyérsüto gépe az se keseredjen el, mert kézzel is ki lehet dagasztani a tésztát meg olyan robotgéppel is aminek van dagasztó karja (nem a habvero hanem a hullámos kevero).

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


bigacsiga 2001 Augusztus 01 szerda - 21h 53: Edit


Kenyér

hozzávalók:

80 dkg liszt
1 cs. száritott vagy 1/2 friss éleszto
2-3 kávéskanál só
1 kávéskanál cukor
1/2 liter langyos viz

ízesítok:
1 evokanál tejpor
1 kávéskanál margarin
1 késhegynyi aszkorbinsav

1 evokanál lenmag
1 evokanál szezámmag
1 evokanál napraforgó (sótlan)
1 evokanál tökmag

A hozzávalókból tésztát gyurunk, majd beledagasztjuk az ízesítoket is.

A vizet ne öntsük mind bele egyszerre, mert vannak lisztek amik szárazabbak több vizet kívánnak és vannak lisztek amik nedvesebbek azok kevesebb vizet vesznek fel. A tésztának rugalmassnak és simának kell lenni dagasztás után. Inkáb egy kicsit keményebb legyen mint lágy puha, mert a keléskor tovább puhul és nem tudja megtartani a formáját. A barna lisztek ragacsosabbak!
Az éleszto mindegy milyen én nem szokta felfuttatni csak a süteménybe.
A sót ki kell tapasztalni erre mondják izlés szerint.
A cukrot el is lehet hagyni, de szebben kell a kenyér.

A tejportól szintén jobb ízu lesz a kenyér.
A margarintól kevésbé morzsálódik ha marad még másnapokra .
Az aszkorbinsav a kelést segíti, de el is hagyható.

A magokat bele lehet dagasztani és szórható a tetejére is. Ha a tetejére teszed vizezd be a kenyér tetejét, hogy a mag ráragadjon.

Jobb álagú a kenyér ha kétszer van megdagasztva.
Én géppel megdagasztom, kelesztem, újradagasztom és másodszor már abba a formába kelesztem amibe sütöm. A formát vékonyan ki kell margarinnal kenni.

175 fokon gázsütoben 45-60 percig kell sütni.
A sütési ido függ a sütottol meg ki mennyire sültre szereti.
Sütés után ki kell venni a formából és rácson kihüteni. Azért fontos kivenni, mert beizzad és elázik a kenyér.

A liszt aránya:
Malom boltba lehet kenyérlisztet kapni ha nincs jó a finom(búza)liszt is helyette.
Graham liszt teljeskiörlésu búzaliszt
Rozsliszt a teljeskiörlésu rozsliszt az van ráírva RL 190. Minél kisebb ez a szám annál több korpa anyagot szitáltak ki belole.

fehér kenyér:
2 rész finomliszt, 2 rész kenyérliszt

félbarna kenyér:
2 rész finom liszt, 1 rész kenyérliszt, 1 rész grahamliszt

2 rész finom liszt, 1 rész kenyérliszt, 1 rész rozsliszt

Javaslom eloször fehér kenyeret sütni próbának, mert azt könnyebb és nagyobb a sikerélmény.

Jó étvágyat, jó kisérletezést mindenkinek!

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Idike!

Bocsáss meg ne haragudj rám, de ezt most ide be kell írnom! Kérlek ne vedd bántásnak! Kép

Ma aranygaluskát sütöttem, és a kenyérsütõvel dagasztotam, kelesztettem.
Az elsõ keverés után nézek a férjemre mondom neki nem biztos, hogy olyan lesz mint amilyenre akartam. Mire õ nagyhucutul rámnéz és azt mondja: anya tudod mi volt a baj. Nem digitális mérleggel mérted ki. Valóban...
Na és ezen aztán nevetni kellett, de nagyon. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia!

Eddig még nem írtam ide,de mindig elolvastam a véleményeket. Nekünk nagyon nem jött be a babykomp(jól írtam?)! Lakótelepen lakunk és nagyon kis hely van. Szegény gyerekem elindult és koppant a szekrénynek,két lépés után koppant az asztalnak, tv állványnak, majd mûködésének véget vetett a küszöb. Kb. 10 alkalom után a sarokba kötött ki a babykomp és soha többet nem használtuk!

Viki
viki (viki)
 


Latod hogy nem hulyeseg a digitalis merleg! NA :-)

A bebikompot jobb gyerekorvosok tiltjak. Mazlija van a gyerekednek hogy a butornak utodestol nem esett a fejere valami pl a szekreny tetejerol. A dokink szerint a legtobb kez- es arcseruleses gyereket akit latott kompban tartottak. Kuszobnek lenduletbol nekimegy mar borul is. Nagyobb gyerek nekimegy, lepcson legurul es a mozgasfejlodesnek kifejezetten karos. Kompot sikeresen hasznalok kimeljenek. Nem erv hogy van aki megussza. A diszlexiat is osszefuggesbe hozzak azzal ha a gyerek nem maszik amikor masznia kellene. Kompban nem maszhat. Persze anyunak kenyelmes. Akkor mar inkabb a jaroka.
idike
 


Sziasztok!

Vélemények pro és kontra?:
Mosogatógép
Szárítógép (ruhákhoz. Hajhoz való nekem is van, bevált!)

Eszter
RebekAnna
 


A mosogatogep az egy alom :-). Imadtam. Most nincs de nem sokara lesz megint. :-)

Szarito van, kombinalt a gep, de nem sokat hasznaljuk. Neha telen gyors farmerszaritashoz. Szerintem nem nelkulozhetetlen, kiveve ha kicsi a lakas es nincs hol szaritani.
idike
 


A mosogatógép a mosógép után a következõ "legnagyobb találmány)Persze van amit nem teszek bele, de napi tányér, pohár, evõeszköz, üvegedények, kisebb acéledéyek mehetnek. Nekem egy A energiaosztályos van, amióta meg van, imádom. Anyós, aki 60 éve mosogat, már kérdezgeti hogy is van, meg mennyibe került. Mi 5-en vagyunk, így eléggé meg van pakolva, de az egylégterû konyha-nappaliban 5 perc alatt eltüntetem a látványt,evés után.Nem folyatom a vizet, mert én csak úgy éreztem tisztának az edényt, mosogatás után, nem telik vele minden estém. belevalót(mosogatószert) MIndig megpróbálok akciósan venni, az Auchanban van néha 100 darabos kb. 2000-ért, a csoda kombinációk akár 60 ft-ra is kijöhetnek darabra. Nekem is kombinált szárítós gépem van, szintén csak néha használom, meg ha nincs hely éppen teregetni, vagy SOS kell valami reggelre. De arra tökéletes.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Én is osztom: mosogatógép szuper, egy 5 éves gyerek is tudja kezelni (és hál'Istennek kezeli is azóta is a fiam és a lányom). A férjem nem hajlandó vele foglalkozni, de a másik csoda, hogy õ szeret mosogatni így a nagyobb edényekre sincs gondom és minden reggel ezzel kezdi a napját, hogy az esti mosatlant elmossa, tehát kombinálva mûködik a dolog nálunk (Bár hamarosan 6-an leszünk, egy 8 személyes , kis helyen elférõ halk gépünk van és ez bõven elég is) A poharak és üvegedények elmosásásában verhetetlen.
A szárítóról is eggyezik a véleményünk. Szerintem túl sok energiát emészt fel. Néha viszont (egy évben 2-3-szor) jól jön, mondjuk amikor a fiam elterül a sárban és a kabátját ki kell mosni másnapra. Üdv: Szofi Kép
Szofi
 


Köszönöm a hozzászólásokat! Valami hasonlót gondoltam én is... Elõbb talán költözés, aztán mosogatógép!
Majd még kérek tanácsokat, jó? Kép))

Eszter
Rebekanna
 


Sziasztok!

Erdeklodom, hogy ismeritek-e a tv-shop-ban reklamozott gozzel mukodo takaritogepet.

Tetszik benne, hogy vegyszerek nelkul lehet vele takaritani. Vajon tenyleg olyan jol mukodik, mint a reklamban, hogy pl. a sutore raegett zsirt is leviszi? Az jo lenne, mert gyerek mellett nem szivesen hasznalom a kellemetlen szagu es egeszsegre karos tisztitoszereket, massal meg nem jon le. A raforditott idorol ne is beszeljunk.

Koszi

Helen
Helen
 


Kellene nekem egy nagyon-nagyon víztakarékos mosógép, kevés ruhához. Van valakinek ilyen irányú tapasztalata, melyik márka az ideális? (A nyarat valószínû e nélkül nem tudom megúszni) Szofi
Szofi
 


Sziasztok!
A kenyersuto geppel kapcsolatban szeretnem leirni a mi tapasztalatainkat is, hatha erdekel meg valakit.
December elejen vettunk egyet a metroban, Clatronic(?), nemet marka (hat az csak megbizhato).
Az elso meglepetes az volt, hogy a gep melle adott
receptek egytol egyig hasznalhatatlanok voltak. Vegul a noverem receptjei szerint sikerult eheto
kenyereket sutni, sot finom kalacsot is. A masodik "surprise" Karacsonyra erkezett, mi szerettuk volna
sutni a csaladnak a kenyereket, de a gep meg sem nyikkant. 1 (!!!) honapig(sem) hasznaltuk. Irany a szakszerviz.
Javithatatlan, menjunk vissza a metroba, kicserelik. Mivel ugyanennek a markanak volt egy ujabb tipusa (kicsit dragabban) hat azt vettuk. Es azota (kb 2 honapja) sem sikerult jo kenyeret kikenyszeriteni belole semmilyen furfanggal, csellel, recepttel. Csodalatosan felno, aztan suteskor visszaesik es annyira morzsolodik, hogy mire az
asztalra kerul, alig marad belole valami.
Katanak a receptjei es tippjei ujabb remenyeket keltettek bennem. Na majd beszamolok az eredmenyrol.

Csilla
Névtelen
 


Sziasztok!

Csilla: mi Karácsonyra vettünk egy Hauser márkájú kenyérsütõt, és semmi gondunk nincs vele. Idõnként persze elõfordul, hogy túlkel, és visszaesik, de általában tök jó kenyerünk van, és még 3 nap múlva sem morzsolódik.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Írjátok-írjátok, a tapasztalatokat a kenyérsütõvel kapcsolatban, még mindig vacillálok (nyárra kellene). Így utólag jó, hogy nem vettem meg a Metrósat, láttam a katalógusban és fájt is a szívem. Egyébként általában az ott vásárolt mûszaki cikkek nem jönnek be nekem, úgyhogy mostmár óvatosabb vagyok... A víztakarékos mosógép is jó lenne, ha téma lenne. Köszi Szofi Kép
Szofi
 


Csilla!
Akkor Ti még szerencsések vagytok hozzánk képest, mert mi pénteken lesz 4 hete, hogy vettünk egy kenyérsütõt, és pontosan 1 hétig tudtam használni, azóta van szervízben. Ez olyan, mint a Coryéké, úgyhogy még reménykedek.

Gabi
bgabi
 
 


Sziasztok!
Mi is régóta fontolgatjuk a kenyérsütõ vásárlását. Karácsony elõtt a férjem végignézte a kínálatot, és egyiket sem találta elég megbízhatónak. A fentiek szerint jogosan...Én elég gyakran sütök itthon kenyeret, zsömlét, kalácsot. Kézzel dagasztom, sütõben illetve télen a cserépkályhánk sütõjében sütöm. Nagy sikere van, mindig gyorsan elfogy. (Volt, aki elhitte a férjemnek, hogy új pékség nyílt az utcánkban.Kép)
A géprõl nem mondtunk le, csak sikerülne találni! Jó lenne reggel friss kenyérillatra ébredni (és ehhez ne nekem kelljen 4-kor kelni! Kép).
Szóval várom a tuti tippeket!
Andi

Andi
andi3
 
 


Lányok az Indexen is van egy kenyersütõgépes topic:
[url=http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=1001728&uq=335" TARGET="_top]http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=1001728&uq=335[/url]

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Most olvastam Pocok hozzászólását a TV-shopos holmikról. Én pont azt akartam kérdezni, hogy kipróbálta-e valamelyikõtök a 19.900 ft-os AB Tronicot. Egy AB Tonert vettem már az elsõ gyerek után, és nekem semmi bajom nem volt vele.(Azon kívül, hogy késõbb máshol egy ezressel olcsóbban láttam.)ha kitartóbban használtam volna, talán több eredménye is lett volna, de így is használt. Szóval, ha van tapasztalatotok ABtronic ügyben, kérlek osszátok meg velem

Anyuci
anyuci
 


Szia Anyuci!
Én 2 hete vettem,és nagyon jó eredményt értem el.(Bp.V.ker. Kossuth L. u-i NILE szakboltban 9900 Ft-ért!!!.(FONTOS, hogy mindig kenj krémet vagy víztet rá különben éget.)
Én se hittem benne,de nagyon látványos, a hasamon.
(Én máshol nem tudom használni, mert az ereimmel nincs minden rendben,de állítólag ott is nagyon hatékony!)Fontos, hogy rajtam kb. 5kiló van és a hasamon fõleg a bõr lóg, erre hatékony)
Eszter
geszter
 
 


Szia Eszter!

Ez szuper!!!! Köszi a tippet, megyek és beszerzem. A NILE boltban milyen néven árulják? Mindegy milyen krémet kenek rá?

Anyuci
anyuci
 
 


Bocsanat a beleszolasert, de allitolag ezt a gepet most lehet venni siman boltban is es csak 1200ft.
Névtelen
 


Szevasztok!

En sutom a kenyeret mar 3 eve gep nelkul. Igaz igy ra kell szanni 1/2 orat, de megeri es olcsobb.
Ja es igy mindig sikerul a kenyer vagy amit akarok.
bagolyka
 


Kedves Névtelen!
EZT a gépet nem lehet...az csak egy bizsergetõ öv,ami figyelmeztet, hogy be húzva tartsd a hasadat(Ezt a gépet lehet a Tv shopnál:20ezerért, a színes rtv hátán (Gyõrbõl 13ezer+pktg-ért és a fent írt boltban 9.900-ért venni, ja és használtan a net-en 14körül...:-)))

Anyuci!
Más a neve,de ugyanaz.Van szakszervíze is, tehát van Mo-i háttere.
Az eladó a boltan vizes zselérõl beszél...amirõl még soha sehol nem halottak.Én a Rossmanban vettem aloe verás zselé állagú krémet (400 Ft),az tökéletes.(Vagy vizezni kell,de akkor nagyon hamar kiszárad, és éget)
Eszter
Mivel -sajnos- nem fizetnek nekem a reklámért, garantálni nem tudok semmit...nekem most 16nap után a két hurkás bõrömbõl már csak egy fél van...:-)))(Ja és menstruáció alatt nem szabad használni.)
geszter
 
 


Szia Eszter!

Mi a neve, hogy kérjem? Te milyen gyakran és mennyi idejig használod? Tényleg lehet közben mással foglalkozni? A Tv-ben úgy láttam, hogy több különbözõ hosszúságú öv van hozzá, hogy jó legyen a hasra és a combra stb is. Ehhez is több van, vagy azt külön kell megvenni?
Bocs a sok kérdésért, de a családi kupaktanács ( azaz a férjem) elé teljesen felkészülten szertnék állni, hogy lehetõleg jóvá hagyja a beruházást. Én teljesen odavagyok az ötletért.

Szia
Anyuci
Anyuci
 


Kedves Anikó!
AB Gymnik a neve.
Van 2 öv.(Rövidebb+ hosszabb)
6 féle program van, 10fokozattal.(Van 2 masszázs program, 4izomerõsítõ)
Tényleg lehet közbe Tv-zni.(Én vagy amíg altatom délután a kisfiam, vagy este szoktam használni,számítógéphez...:-)),de lehet benne jönni-menni is-halk-)
Az elsõ héten max.napi 10 perc 2*,aztán max.30perc 3 * a javasolt.(Én az 1héten általában megcsináltam a 2*10 percet, most meg kb. 2*20-at)
Ha jól bekrémezed kimondottan kellemes.(Mondjuk nekem lett hasizomlázam tõle,ami már vagy 5 éve nem volt...:-)))
Lényeg a fokozatosság!
Egyébként a NILE bolt kirakatában van, nagy plakát is, egy nagyon kedves középkorú nõ az eladó.Õ is elmondja a lényegesebb dolgokat, és van egy részletes leírás is.(+2 elemet is adnak, 1-el mûködik)
Sok szerencsét!
Eszter
geszter
 
 


Kedves bagolyka, mindannyian orulunk hogy neked sikerul kenyeret sutnod, gep nelkul is. Egyeb epuletes hozzaszolasodat is varjuk am.

Bar ha pl receptet is irnal. Az eppen ennyire OFF lenne de legalabb pozitiv!

udv
idike
idike
 


Sziasztok
Lehet hogy csak félre értjük bagolykát. Anyósom is gyakran süt kenyeret sütõben. Mindig sikerül neki. De nem tud receptet mondani mert sosem csinálja ugyanúgy. Igy nem is tudtam még ellesni tõle. Mindig azt mondja, hogy úgy érzni ha jó. Kép

Ne essetek egymásnak.
Köszi
Zsunya
zsunya (zsunya)
 


Õ Bagolyka, az Bagolyka aki más topicocban oly lelkes volt?!
Névtelen
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: