Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma kaptam a Kecskeméti bébis cimkékért 3 db hűtőmágnest és eszembe jutott valami:

Gondoltam jó lenne egy olyan topik ahová beírhatnánk ha valahol valami jó nyereményjátékot találunk.
Pl. Nestlé vonalkód, Pampers, Libero bélyeg, Kecskeméti körcimke stb.
Tudom vannak már ilyen topikok, de azok külön termékekről szólnak. Egyesíteni kellene őket, hiszen nekem pl. most elég sokáig tartott végigböngészni, hogy hová illene a kérdésem.

Ha valakinek van valami infója ilyen dolgokról, ossza meg velünk, jó? Főleg ha a nyeremény garantált ajándék, tehát mégcsak a nyerési esélyeit sem rontjuk vele az illetőnek.Kép

Na meg itt esetleg cserélhetnénk is vonalkódokat, cimkéket.

Nekem máris lenne egy kérdésemKép:
Kért-e már valaki a Kecskeméti cimkéért képkeretet? Ha igen, leírná hogyan néz ki?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!

Nekem tetszik az ötlet.
Engem a mostani pampers akció érdekelne. Mindenki emlegeti, de részleteket még nem hallottam.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kata!
Én már kaptam képkeretet a kecskeméti cimkékért bár nem is azt kértem. Sima hajlós papír egy kicsi kecskével a sarkában meg a hátoldalán egy "támasztó" de az egész nagyon silány szerintem. Bár ez elég régen volt már lehet, hogy azóta más van.

Van cserére 29db Libero baba figurám meg kb. 160 pont nestlé vonalkódom. Bár az utóbbit nem akartam elcserélni de sehogy sem tudok hozzá összeszedni még 20 pontot hogy kilenne két fürdőköpeny a lányaimnak Kép
Kata
kovkata
 
 

 
 

Sziasztok!KépKépKép

Cory!
Én Libero párti vagyok, de biztos jön valaki aki segít neked.

KovKata!
Akkor inkább telepakolom a hűtőt kiskecskés hűtőmágnessel. Azt legalább élvezi pakolászni a csemete.Kép Azt hittem a keret esetleg felhasználható dekupáláshoz.Kép
Nestlé kód: 1 üveg= 1 pont? Nekem van egy pár üveg. Mi kell róla? Szétnézek.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kép Ez nagyon jó ötlet volt!!

A Milupánál febr. 29-én jár le az aktuális pontgyűjtő akció - ma küldték a tájékoztatót, jókor, de sokmindenre lehetne gyűjteni... Mindenesetre felhívtam őket, és a csajszi azt mondta, márciustól hasonló lesz megint, és szerinte már most érdemes inkább az akkorira félretenni a pontokat.

Kiskecskéséktől törcsit szeretnénk!!! az 100 pont. Ha minden igaz, nemsoká összegyűlik!

A Pampers Fisher Price játékokat ad, de csak midi és maxi pelusok zacsija ellenében, pontos számokat most nem tudok, de sok kell. Nagyon szeretnék vmi játékot babónak, de sajna sooook kellene még belőle.

Libero - a klubjuk állítólag kiküldi a babáknak a kérdőíveket x havonta. Mi soha semmit nem kaptunk, mostmeg már elvileg a 14 hónaposunknak semmi nem jár, bár babafiguráink nekünk is gyűltek. Pedig a kérdőív visszaküldésért és babafigura mellékelésért szintén játékokat küldenek. Országos akciókat emlegettek, hogy az mindenkire vonatkozik, mint pl. sapit és sálat adtak egy csomi pelushoz nem-tudom-melyik-bevásárlóhodályban talán egy hete.
Tudja valaki, hogy pontosan hány db. babafigurát kérnek a kérdőívek mellé? (Ha már mi nem kérhetjük, legalább a barátnőm kicsijének félretenném a megmaradt babafigurákat, ha még lesz elég - már ígértem is el belőlük.)

Mondjam még?

- Adrien
sadrien
 
 


Sziasztok!Kép

Kata!
Jó ötlet volt ez a topic.Kép
Erről a kecskemétisről írnál bővebben? Még nem hallottam róla.

Adrien!
Milupnál vonalkódot kell gyűjteni?

Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Ti is jó ötletnek tartjátok.Kép

Libero bélyeggel mi rendeltünk esőkabátot és pelerint. El is küldték tisztességesen.Kép Nem tudom ez az akció tart-e még. Pár bélyegem nekem is van.

Panka!
Kecskemétis bébikajáról "A védőnők üzenetével" körcimkét kell beküldeni. 5 db-ért ILYEN hűtőmágnest küldenek. A tetejét Dodó már megrágcsálta azért olyan cakkos.Kép 10 db-ért fényképtartót, a többit nem tudom.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Adrien,
én úgy tudom, hogy 3-at kérnek.
Még tavaly beküldtem a kérdőívet a figurákkal együtt és nem küldtek semmit a Liberóék. 2 hete felhívtam őket mert küldtek megint kérdőívet. Kérdem, hogy az előzőt se postázták akkor ezt mért adjam fel? Erre megnézték még novemberbe elküldték. Én nem kaptam semmit, szó nélkül feladtak még1 ajánlva. Nagyon rendesek. Itt is volt 2 napra rá.
Libero szokott küldeni állatkerti belépőt is amikor Libero-nap van az állatkertben.

Nestlét én is gyűjtöm. Eddig megkaptam a dolgokat.

Tina
tkriszta
 
 


Sadrien!

Az Auchanban múlthét csütörtökön tele volt az áruház, sapkás és sálas pelusokkal, még tart az akció.

Kérdés: hogy lehet a Libero klubhoz csatlakozni?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Kata007!
Nestlénél a babakajáról egy vonalkód egy pont, de vannak több pontot érők is pl. tejpép stb. csak a lányok már nem nagyon eszik. Ezért reménytelen ez a 20 pont.

Mildi nyuszit már nem kell gyűjteni? Mert az van egy csomó...
Kata
kovkata
 
 


KovKata!
Soha ne add fel!Kép
A remény hal meg utoljára!Kép

Én már ma tudnék postázni neked 8 db-ot.Kép Már csak 12 kell.
Nem létezik, hogy nem lesz itt olyan kismama akinek Nestlét eszik a gyerek és nem kell neki a vonalkód!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KovKata!
Ne add fel Kép
Én már nem akarom tovább gyűjteni a Nestle pontokat (nekünk már tényleg reménytelen lenne, már csak nagyon ritkán veszünk ilyesmit), ezért szívesen elküldöm őket neked. Pontosan még nem tudom megmondani, hogy mennyi pontot is ér, de írd meg mail-ben a címed és amennyi van azt postázom.
phaedraa
 
 


Most látom, hogy Kata is írt neked (igen, néha nem ártana frissíteni Kép )
Lehet, hogy így meg is lesz.
phaedraa
 
 


Sziasztok!

A Pampers játékokat elérhetőbbnek tartom, mint a Nestlé-t. Nekem a babakocsi tetszik, alig 360 pontért Kép Az akció csak 2004. június 30-ig tart. Nincs sok esély...
DBarbi
 


DBarbi,
szerintem tovább tart, csak a katalógust nyomják évente. Szokott változni az ajándék is. Én már majdnem 3 éve gyűjtöm a pontokat.

KovKata,
ha még kell én is tudok párat küldeni.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

DBarbi: és miket lehet kapni a Pampersnél? És hány pontért??? És ezeket honnan lehet megtudni?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jaj, lányok köszi, köszi! Akkor lehet, hogy mégiscsak összejön a lányoknak a fürdőköpeny. Megírom a címemet mailben.
Kata
kovkata
 
 


Kata, ide is jöhet a cím, nekem is van.....ja, a mail: suti@axelero.hu

Sőt, mi még tejpépezünk is...

Van is itthon egy dobozzal...szóval jöhet a cím ha még kell!
süti
 
 


Lányok, ha valakinek kell Libero baba vagy Mildi nyuszi akkor szóljon. A pampers pelusokat már elajándékoztam bár most is azt használunk de már maxi plust és ez nem kellett.
Kata
kovkata
 
 


Cory: a pampers oldalán nincs semmi erről, de küldtek pár hónapja egy füzetkét. Tökjó Fisher Price játékok vannak.

Kimásoltam egy másik topicból:

"Csak a Pampers Midi és Maxi méretű pelenkák vesznek részt az akcióban, és csakis a Total Care jelzésű termékek.
Az alábbi darabszámú zacsik az alábbi pontokat érik:
Midi: 32db (1 pont), 68db (2 pont), 94 db (3 pont)
Maxi: 27db (1 pont), 56db (2 pont), 80db (3 pont).
Egy zacsiról csak egy embléma fogadható el, mégpedig az elejéről a nagy baba-mama embléma(álló), melyet úgy kell kivágni, hogy a darabszám is rajta legyen. Pontosan a nagy kék háttér minden legyen rajta. Remélem érthető.
Az összegyűjtött pontokért lehet Fisher Price játékokat választani.
8 pont: Formarakosgató vagy Vízben használható játék
12 pont: Telefon, Zenélős Elefánt
18 pont: Zenélő csiga, Táncos bogárka
32 pont: Activity asztal, Zenélő csodamasina (járás segítő)"

dbarbi
DBarbi
 


Barbi: meddig tart az akció? Valami telefonszám nincs a füzeten?
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!

Ennyit tudok:

A beküldési cím:
DONO KFT
FISHER PRICE PROGRAM
BUDAPEST
PF.909
1463
Az akció 2004 december 31-ig tart!

dbarbi
DBarbi
 


Kata007: mennyi kecskeméti címkéért kaptál 3db mágnest? Nekem van rengeteg, és csak a mágnes tetszik az ajándékok közül Kép

dbarbi
DBarbi
 


Hol lehet a kkmétiről infót kapni?
rjuli
 
 


Hali,
Kiskecskésnél:
5 embléma - hűtőmágnes
10 - képkeret
30 - partedli
50 - kispárna
100 - fürdőlepedő
Még nem küldtem nekik, így nem tudom, milyen gyorsan válaszolnak, de fürdőlepedőre gyűjtünk.

Tina! Köszi a választ! Neked mekkora a babád? 8 hónaposnál kisebb?

A nyuszis Mildi akció állítólag novemberig tartott. NEm tudom, megint nyuszikat kell-e majd gyűjteni v. vonalkódot.

A Milupa dolgokért úgy tudom, vonalkód kell, de nem 100%.

A pampers tényleg dec. 31-ig tart, szóval még bizakodok, hogy addig összejön majd valami nekünk is. (Ha már a rakat libero babára nem kaphat játékot a túlkoros fiam =(
- Adrien
sadrien
 
 


Ágiboszi!
Libero klubba nála jelentkezhetsz:
Kovács Edina <edina.kovacs@sca.com>

Pampers zacsival ha vki megszánna, nem tiltakoznék! ;)

- Adrien
sadrien
 
 


Sziasztok!

KovKata!
Ma postára adtam 10 Nestlé bébiételes vonalkódot. Szólj légyszi ha odaért!

Barbi!
Én próbaképp az egyik borítékba 5 db, a másikba 10 db cimkét ragasztottam fel és a 10-esre ráírtam, hogy 2 db mágnes. El is küldték.

Juli!
Én spec. infót sehol nem találtam. Egy kisbabás ismerősöm mondta ezt a mágnes dolgot is. Azért is nyitottam ezt a topicot, hogy hátha tudunk egymásnak infókat adni.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sadrien!
Mildi nyuszis ügyben akkor nyerő vagyok, ugyanis én az egész cimkét eltettem vonalkóddal együtt van vagy 150db Kép
Ha lesz új akció szóljatok!
Kata
kovkata
 
 


Sadrien!
Most lesz 8 hónapos a babám.

Már én is küldtem be a mágnesért cserébe kecskemétit, de nekem nem küldek semmit.
Én gyanakszom a postára. Már csomó mindent nem kaptunk meg.

Tina
tkriszta
 
 


Sikerült felhívnom a Pamperst Kép Küldenek füzetet Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok! A Libero klubba hány hónaposig "vesznek fel"? Nekünk a 2. dednél soha semmit nem küldtek, biztos azért, mert elköltöztünk időközben. (Kértünk utánküldést a postán, de úgy látszik, hiába. Kép) Az elsőnél jöttek próbacsomagok, állatkerti belépő, miegymás.
Nekünk is van pár (3-4) Nestlé pontunk, szívesen odaadom, ha vki kéri.
Kiskecskést milyen címre kell küldeni? Határidő van?
Köszi, Klára
klara
 
 


Klára!

"A védőnők üzenetével" kecskemétis körcimkét ide kell küldeni:

Bébiétel Marketing
Kecskemét Pf. 104
6000

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bocsi, Cory, milyen szamot hivtal? En is szeretnek toluk fuzetet kerni.
Koszi a segitseged,
Gombóc
gombóc
 
 


Ha van, akit érdekel a most febr.-ban lejáró Milupa akció, van füzetkém a részletekkel, de potyára nem gépelgetném be.

Klára!
a Liberóba szerintem 8 hós alatt érdemes jelentkezni. Én írtam a csajszinak az adatainkkal, hogy mostantól ugyan írjanak már nekünk is az akciókról, de sehol semmi. a fiam 14 hónapos. Viszont a kisebb babás anyukák mind azt mondják, hogy rendre megküldenek nekik mindent.

A kiskecskés akció "folyamatos".

KovKata,
ha márciusban kapok részleteket, Te leszel az első, akinek megírom! Kép

Tina,
a magyar posta <brr*a*@d"*gh> egy rendszer, én mostmár mindent regisztrálva adok fel, mert annyi mindenünk "eltűnt".

- A.
sadrien
 
 


Gombóc: 424-66-24 nagyon készséges volt a hölgy.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ezt most találtam az Interspar újságban, hátha érdekel valakit:
"Vásároljon 02.12-25.között 1db bármilyen méretű Pampers Jumbo pelenkát és 1db 2×72db-os vagy 2×63 db-os törlőkendőt, és azonnal ajándékba kap 1 db Kenguru Gold rövid ujjú bébi kombidresszt! Az ajándékot a vásárlást igazoló blokk ellenében az információnál veheti át."

Adrien!
Engem érdekelne a Milupa akció.

Panka

panka
 
 


Sadrien

Nagyon szépen köszi, elküldtem neki az emailtKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Cory,
Koszi szepen, felhivtam Oket, es jovo heten nekem is kuldenek! Kép
Szia,
Gombóc
gombóc
 
 


Panka, éjjel begépelem, ha baba már alszik, addig türelem ;-)
sadrien
 
 


Panka, (és ha esetleg mást is érdekel)

a Mipula akciója: (feb. 29-ig)
4 pontot ér: tejpépek, tejbedarapépek, 7-gabonás pehely, Biskotti
5 pont: Miluvit gyermekgríz, Milupa teaitalok, Milusan tea, (a teák 200g-osak), terhességi krém
8 pont: Milumil babatej
12 pont: Aptamil2, Milumil2

Választható ajándék sok van, a legkevesebb 30 pontért jár (műanyag játékkészlet vagy frottír előke), a legnagyobb dolguk pedig 650 pontért egy Concord Fixmax Shorty gyerekülés. (az ajándékokat is mind beírjam??)

Aki nem használja fel a Milupa pontjait,(vagy bármelyik másikat) én nagyon szívesen venném, és továbbra is kuncsizok Pampers zacsikat. ;)

- Adrien
sadrien
 
 


Adrien!
Köszi szépen. Most akkor nincs itthon csak kb. 20 pontKép, febr. 29.-ig több már nem hiszem, hogy összejön, de azért gyűjtöm tovább, hátha lesz még valami játékuk.
Panka

panka
 
 


Kata007!
Megjöttek a pontok, köszi szépen nemsokára repülnek a katicák Kép

Találtam itthon egy doboz Milupás gyerekgrízt meg egy tejpépet, ki kéri a kódját? Nekünk már nem lesz több ilyen mert a lányok már nem eszik meg Kép
Kata
kovkata
 
 


Kérhetnénk mi?
- Adrien
sadrien
 
 


Lányok!
Pontosan mit kell kivágni a pelenkás zacsekből?
Gondolom, nem az egész kell.
Most fogok kettőt kidobni.
Ne tegyem?
csii
 
 


NEEEEEEEEEE!
Ha kell képet tudok küldeni mailben, hogy mi kell róla. (Ide még nem tanultam meg képet felpakolni...) Mármint a Pampers, ugye?
- Adrien
sadrien
 
 


KovKata!
Már ezért érdemes volt elindítani ezt a topicot, ugye?KépKépKép

Ok, nyitom az ablakot, hogy berepülhessenek.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Csi,
ne dobd ki!
En is bealltam a Pampers zacsigyujtok taboraba, ezert ha van felesleges, amit nem tudsz kinek adni, en szeretnem elkerni... Kép
Koszi szepen,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Jövök még egy tippel:a PICK finomságairól összegyűjtött pontokat a TEFAL, a MOULINEX és a BRENDON BABAÁRUHÁZAK termékeire lehet beváltani.

Ha valakit nem érdekel, de akad otthon pick-pontja én szívesen fogadom cserébe valamiért. Mi már 2000 felett járunk és a cél 3485.Kép

Itt a hűségakció bővebben: http://www.pick.hu/index1.html

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sadrien!
Írd meg a címed mailben!
Kata
kovkata
 
 


(Kov)Kata!
Írd meg, hogy még hány Nestle pontra van szükséged. Ma postáznám!
phaedraa
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: