Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok leendő Rókusban szülő kismamák Kép

Ha bárkinek kérdése lenne boldogan tudok akár orvost, akár szülésznőt ajánlani a Rókusban. TUDOM, hogy nem a legmodernebb kórház Bp-en, de tiszta, rendes a szülészet és a nőgyógyászat is, valamint nagyon korrekt a személyzet.
Holnapra összeszedem újra a gondolataimat - én balga elindítottam a témát, megírtam a hozzászólást, csak a gép nem fogadta el a bejelentkezésemet. Magyarul íromány oda. Holnapra remélem, ugyanolyan frappáns leszek KépKépKép

Sziasztok Kép
clarissa
 
 


Clarissa!
Már van 1 Rókusos topic, az a neve, hogy "Szt. Rókus kórházi tapasztalatok". Szerintem oda írd meg a tapasztalataidat, bár én bárhol kíváncsi vagyok rájuk.
Bóbita
bobita
 
 


Szia bóbita Kép

Megtehetném, hogy oda írok, de nekem az annyira "elfelejtett" topicnak tűnt valamiért... mintha ezer év óta nem szült volna a Rókusban senki. Pedig a szülészetét-nőgyógyászatát nagyon dicsérik.
Tavaly májusban szültem ott közel 4 kilós leányzómat, 13 óra vajudás után SIMÁN Kép
Halmos főorvos anyu régi ismerőse, tehát adott volt a dolog, hogy kinél is... DE anyu azt mesélte már anno is (amit később tapasztaltam én is), hogy a nők a lába nyomát is megcsókolják. Halmos doktor egy tündér. Odafigyel az emberre. Bejön hozzá szülés előtt-után is. Ha nincs gondod, nem rángat be feleslegesen vizsgálatokra. Egyébként mikor Annát szültem, simán megtehette volna, hogy megcsászároz, mert nem tágultam. (36 évesen első terhességem volt ez). De inkább kivárt. Nemcsak emberileg, de szakmailag is TOPon van Kép
A szülésznők közül nekem Ibolya és Hauser Anikó "jutott", mindkettővel maximálisan elégedett voltam szintén. És tulajdonképpen az egész személyzet teljesen normális és szolgálatkész volt. Kérhettél - segítettek mindenben, amiben tudtak.
A szülészet ugyan nem a legmodernebb, ezt aláírom, de hogy tiszta és rendes, az tuti.
Szuper fiatal kis szemüveges anaszteziológus orvosnő (bár tudnám, milyen Ágnesnek hívták) csinálta az EDÁ-hoz a kanülözést. Azt sem éreztem, hogy megszúrt. Ügyes, végtelen ügyes volt.
Szülés utáni naptól (nekem este - 22,18-ra lett meg a leányzóm) a baba szinte az egész napot velünk tölthette (ha valaki pihenni vágyott, azért vissza is lehetett vinni a babát, bár ki a bánat akarta Kép) járt napi asszem 3 pelus, de mindig tisztába téve, fésülve, tiszta ruhában és kis kesztyűben, (vagy zoknival a kis kezén) kaptad meg a babádat...
mondjuk popsitörlő, meg kence nem járt, de ahogy más kórházak infoit olvasom, ez a legkevesebb, hogy ezt sajátot kellett vinni.
Huhh.. ennél azért frappánsabb volt a tegnapi "tömör" info.
Ha viszont ez a regény sem elég kimerítő esetleg, írd meg kérdéseidet akár itt, akár a santalwood@freemail.hu-ra, ígérem, válaszolok.

És uccsó kérdésem ? Mikorra lesz babád ? Vagy csak általánosan vagy kíváncsi a tapasztalataimra ?

Szijjjaaa :


Klár
clarissa
 
 

 
 

Sziasztok!
Tudna vki pár szót mondani Dr. Turi Erzsébetről? Szintén Rókus Kórház. Köszi előre is
Anycy
anycy
 
 


Szia Andi Kép

Amit halottam róla (egyik házunkbeli hölgy jár hozzá), hogy szakmailag és emberileg is OK, sajna saját tapasztalatom nincs, én csak vizitek alkalmával találkoztam vele ...

Ha nagyon kell (mondjuk nem holnapra) tudok érdeklődni esetleg....

Üdv :


Klár
clarissa
 
 


Szia ClarissaKép

Köszi a kedvességed előre isKép Várom a híreketKép
És ha nem haragudtok meg érte, elmesélem, miért szeretnék dokit váltani...Kép
"Kedves Trixioth, nem akarlak elkeseríteni, Dr. Horváth Mihály tényleg szimpatikus. . . elsőre. És ha az Istvános Horváth dokiról van szó. . . Én már a 26-ik héten járok, csütörtökön voltam nála, vérvétel után megnézett. Kórházban, munkaidejében, NEM a magánrendelőjében. Valahogy úgy alakult, hogy most nem adtam neki borítékot. Eddig mindig!! És a vizsgálat után közölte, hogy: "Ne feledje, minden egyes alkalommal ELVÁROM a tiszteletdíjamat. ". Erre nálam képszakadás, D-betű az arcomon, és kifordultam tőle. Most keresek másik dokit.
Jah, és minden egyes alkalommal azt vettem észre, mintha lila homályba veszne nála, hogy vajon ki is lehetek. . . Megértem, hogy sok betege van. . .
Ezek után már azt sem mertem tőle megkérdezni, hogy vajon a szülést mennyiért vállalná. "
Ezt egy másik fórumban írtam, de még nem kaptam rá választ.
Turi Zsuzsannát ajánlották, azért kérdezősködök rólaKép)
anycy
 
 


Andi, figyelj rám. Én HALMOS párti vagyok, nála is szültem, de ha elolvasod mindkét helyen a véleményemet, asszem rá fogsz érezni a dolog lényegére. Ha valaki abban a kórházban nagyon-nagyon soxor megtalálható, figyelmes, normális, bemegy hozzád szülés előtt, után, kérdez, tájékoztat, és fölöslegesen (ha nincs különösebb problémád) nem rángat be vizsgálatra.
Én tavaly májusban feküdtem be a Rókusba másnap, mint ahogy lejárt a terminusom. Indított szülés lett a vége a túlhordás 5-ik napján, de én kértem, hogy ne várjunk a végtelenségig, mert Anyunak egy 3900 gr-os babája anno pont erre a várakozásra ment rá Kép
Én 13 órát feküdtem a szülőágyon (EDA kanül bekötve). Mondhatom, hogy más doki egyébként tuti megcsászározott volna már régesrég, Laci bának viszont volt türelme kivárni, mire este fél 8 körül végre elkezdtem rendesen tágulni. Utána 9-1/2 10-re lettek rendes tolófájásaim is és 22,18-kor megvolt Anna. 3950 gr, 55 centi.
Ha nem ilyen Halmos papa, mint amilyen.. akkor szerintem ez az élmény, a sima szülés élménye nekem sosem adatik meg.

Tehát őt is meg lehet keresni... sőt, ha gondolod, adok neked egy itthoni telefonszámot : 215-2415 Klárinak hívnak, vagy emilem : santalwood@freemail.hu, és ha esetleg őt is fontolóra veszed, róla bármi infot tudok adni.

Üdv :


Klár

Üdv :
clarissa
 
 


Andi, figyelj rám. Én HALMOS párti vagyok, nála is szültem, de ha elolvasod mindkét helyen a véleményemet, asszem rá fogsz érezni a dolog lényegére. Ha valaki abban a kórházban nagyon-nagyon soxor megtalálható, figyelmes, normális, bemegy hozzád szülés előtt, után, kérdez, tájékoztat, és fölöslegesen (ha nincs különösebb problémád) nem rángat be vizsgálatra.
Én tavaly májusban feküdtem be a Rókusba másnap, mint ahogy lejárt a terminusom. Indított szülés lett a vége a túlhordás 5-ik napján, de én kértem, hogy ne várjunk a végtelenségig, mert Anyunak egy 3900 gr-os babája anno pont erre a várakozásra ment rá Kép
Én 13 órát feküdtem a szülőágyon (EDA kanül bekötve). Mondhatom, hogy más doki egyébként tuti megcsászározott volna már régesrég, Laci bának viszont volt türelme kivárni, mire este fél 8 körül végre elkezdtem rendesen tágulni. Utána 9-1/2 10-re lettek rendes tolófájásaim is és 22,18-kor megvolt Anna. 3950 gr, 55 centi.
Ha nem ilyen Halmos papa, mint amilyen.. akkor szerintem ez az élmény, a sima szülés élménye nekem sosem adatik meg.

Tehát őt is meg lehet keresni... sőt, ha gondolod, adok neked egy itthoni telefonszámot : 215-2415 Klárinak hívnak (most egy órára el kell szaladnom itthonról, de 4-re itthon vagyok), vagy emilem : santalwood@freemail.hu, és ha esetleg őt is fontolóra veszed, róla bármi infot tudok adni.

Üdv :


Klár
clarissa
 
 


Clarissa de drága vagyKép
Meg foglak keresni mindenképpen, mert végre szeretnék egy normális dokit találniKép Azt a dokit, akinél a nagylányomat szültem 12 éve, azért hagytam ott, mert nem vette észre, mekkora, és hogy arctartással fekszik... Két hetes túlhordás után császár lett a végeredmény, és a 4700 grammos, 56 centis Dóri lányomKép Most kisfiam érkezik, és ha nem muszáj, nem szeretnék sokat szenvedni, de szívesen átélném a "hagyományos" szüléstKép Az a doki, akit említettem, azt mondta, 60 százalék az esélyem az újabb császárra... Ja, és ha minden igaz, mikor a babóca érkezik, akkor fogom betölteni a 38-ik évemetKép)
anycy
 
 


Csak 2 szóban : én első terhességből 36 évesen szültem Ancsát... tehát akadnak sejtelmeim a dolgokról. Mondjuk ő sem volt kicsi a majd 4 kilójával Kép

És hát... szóval szívesen informálok bárkit bármiről a témával kapcsolatban.
Ha gondolod, fenti emilcímre küldj nekem egy te mailcímedet, adhatok mobilszámot is, csak azt azért nem akarom a közösbe irkálni. Most elmegyek szoptatni, aztán sütök, de ha befutsz telón, nem gond Kép

Szijjjaaa Kép

PS: Úgy irigyellek az újabb babáért...
clarissa
 
 


Sziasztok!

Gabi vagyok. Tudna valaki egy pár szót mondani dr. Balogh Pálról? Szent Rókus Kórház.

Köszi előre is
Kocsis Gabriella
 


Szia Gabi Kép

Sajna róla nem... bevallom, még a neve sem rémlik. De esetleg nézz át a régi Rókusos topicba, hátha valaki kevésbé figyelmetlen és tájékozottabb, mint én.

Üdv :


Klár
clarissa
 
 


Gabi, hazudós vagyok... szerintem talán sejtem, melyik az a doki. Nem egy nagyon csúnya ragyás arcú pasi ? Kérdezd már meg pls.
Ha ő az... hát akkor .. tudod, nem saját a vélemény sajna, de több nála szült nő inkább kissé szadinak, mint kellemes orvosnak titulálja. HA egy emberről beszélünk.
Nekem személyesen sosem volt vele dolgom, még viziteken is megúsztam, de akárhányszor elmentünk egymás mellett a kórház folyosóján, hát.. nem a szerelem izzott köztünk.

Még egyszer üdv :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

dr. Mihályiról szeretnék hallani valamit. Én hozzá járok, eddig csak jót hallottam róla, és velem is nagyon rendes.

Krisztina
Krisztina
 


Kedves Klár!

Köszi az információt dr. Baloghról. Igen szerintem vele találkozhattál mivel igen érdekes az arca. Kétszer voltam nála a szokásos nőgyógyászati szűrésen, nem volt vele probléma.
Szülni még nem akarok mivel másodéves eü. főiskolás vagyok.
Tudsz valami infót dr. Oláh Kingáról(főorvos) bocsi nem tudom melyik kórházban praktizál. köszi a segítséget.
Üdvözlettel Gabi
Gabi
 


Gabi, Oláh Kingát nem ismerem, a Rókusból is csak a nőgyógyosok egy részét. Mellékesen úgy nevetnél - én gyakorlatilag a szülés előtt kórházban sosem feküdtem, és asszem valahol ez is meghatározó volt, mivel nem voltak (és nem lettek újabb) rossz élményeim.

Sajnálom, hogy ebben nem tudok segíteni.Kép

Üdv :

Klár


Kriszti, szia. Mihályi dr-ról sincs sajna infom, de amit Gabinak is ajánlottam, hogy a másik Rókusos topicban is kérdezz esetleg... hátha valaki.. Kép
clarissa
 
 


szia clarissa!
az ifjabbik barabásról tudsz valamit?ő is a rókusban van.gabesz
gabesz
 


gabesz halihó... szerintem őt nem is láttam a 10 ott töltött napom alatt....

Akit úgy ismerek valamennyire, az Gombos főo.(genetikus), Orosz főorvos, Tóth Attila, és Pallér doktornő. Meg persze Halmos Laci "bácsi"... a titulusról a'la Klár majd egyszer mesélek. Kép

De ha eszedbe jut egyéb kérdés, akár személyzetről, akármiről, ha tudok segítek Kép

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Gabesz!
A másik Rókusos topicban az ifjabb Barabás-téma behatóan ki van vesézve, a dokira nézvést nem éppen hízelgő végkicsengéssel.

Én továbbra is úgy vagyok vele, hogy elég lenne egy rókusos topic, mert több kérdést, ami itt felvetődött, ott már kitárgyaltak.

Bóbita
bobita
 
 


sziasztok!
én csak jót tudok írni az ifj. Barabásról.nála szültem 2002-ben, nagyon meg voltam elégedve nemcsak vele hanem az egész kórházi személyzettel.nem mondott összeget a szülésért, ami nekem szimpatikus és csak a rendelőjében kellett fizetni.végig nagyon figyelt rám mindent alaposan megvizsgált, dr gombos végezte a genetikai vizsgálatot, annamária volt a szülésznőm és a csecsemősök közül rózsa volt a legkedvesebb. érdekelne, hogy miért ez a sok negatív kritika dr barabás ellen mert a következő babámat is nála szülném. még csak annyit, hogy mindennap bejött megnézni még hétvégén is civilben ami nem mondható el mindenkiről.
nyetus
 


Sziasztok

Andrea

Én dr Turi Zsuzsához jártam és nála is szültem.Többszörösen veszélyeztetett terhes voltam. Nagyon jó szakember, szimpatikus és nagyon oda figyelt rám. Hátránya talán, hogy sokat kellett rá várni a kórházban, mert eléggé leterhelt volt, ő vitte az ambulanciát is.

Shane
shane
 


Drága ClarissaKép

Ha csak addig magától nem akar kibújni, akkor április 14-én "Laci bácsi" császárral segít megszülni kicsi fiamatKép Tündibogyó volt, nagyon készséges, meghallgatott, segített, válaszolt a kérdéseimre, szal köszönöm Neked!!KépKép A császárnál bent lehet a Zuram is, csak kicsit félek a spinális érzéstelenítés utáni kötelező tetszhalottságtólKép De doki bácsi megvígasztalt, ne izguljak, nem lesz semmi baj, vigyáz ránkKép
Hétfőn megyek a kórházba laborra, meg uh-ra.
Pusszancsok
Andi
anycy
 
 


Szia Andikám Kép

Látod... mondtam, végtelen jó ember, és nagyon jó orvos, majd meglátod. Azt hiszem, ő eleve EDA párti, nekem is ő ajánlotta fel, és nem bántam meg. Utána 24 órát vagy megfigyelőben, de nyugi... vigyáznak rád, be is néznek hozzád.
Drukkolok, hogy előbb akarjon jönni a manó, mint a terminusod, de... végső esetben csaszi sem akkora gáz.

Szóval fel a fejjel, és élvezd pocakosságodat Kép

Ha meg valami van, vagy valami nagyon jó történik, nyugodtan írj akár ide, akár a friss babák c. topikba, vagy mail/telefon.

Pussssz :


klár
clarissa
 
 


Jaj, drága, annyira fel vagyok dobódva, el sem hiszed :-O
Említettelek ám Laci bának, és még a neved is kijavította, mert én rosszul mondtam nekiKép) Meséltem neki a pici lányról, hogy pont tegnap állt fel, nagyon örül neki, és újságolta, hogy még régebben látott benneteket, vmi boltba mentél be, a picit tolva kocsibanKép) És hogy milyen régről ismer benneteket...
Ja, azt nem is mondtam, hétfőn megyek a kórházba, megcsináltatni újra azt a vércukros labort, meg uh-ra is beutalt, legalább megismerkedek Margitkával... ügye így hívják az uh-s hölgyet?
Hétfőn otthon lesz a Zuram is, megpróbálom elcsábítani magammal, még nem látta élőben a kicsit Kép Egyszer volt velem a dokinál, a magánrendelésén (mármint az előzőnél), akkor is kiült a kocsiba olvasni, mondván, ő nem bírja ezt a várakozást Kép
Tegnap meg képzeld el, a rendelés is korábban kezdődött, Halmos papi korábban jött, és annyival korábban (fél órával) el is kezdte a rendelést. Harmadik voltam, úgyhogy négy óra körül már otthon is voltam Kép És nem zavart le öt perc alatt, mint a másik, jó fél órát bent voltam nála... Azt mondta, még egyszer kéne menjek a rendelőbe, aztán meg már úgyis kórházazás lesz, ctg, meg ilyenek... Istenem, reggel majdnem elbőgtem magam a kocsiban, most, hogy már tudom, hogy pontosan mikor érkezik a kicsi babám Kép Mintha holnap lenne...
Huúúú, jó hosszú lettem, menek, dógzok kicsit, legalábbis úgy csinálok.
Pussz
Andi
anycy
 
 


Hali!
A Rókusban most milyen szülőszoba van? És a betegszobák milyenek (hány személyes,fürdő van-e, teljes rooming-in van-e, stb.)

Panni
Panni
 


Szia Panni Kép

Tavaly májusi állapotot tudok mondani, szerintem még mindig ugyanaz van most is : a baba-mama szobák 4 ágyasak, nem túl modernek, de tiszták. Minden szobához van fürdő. És minden nap rendesen takarítanak !!! Kép

Szülőszoba : úgy emléxem, 2 hivatalos papás szülőszoba van, meg 3 plusz, ami csak egymástól elfüggönyözött, de ha úgy alakul, ott is lehet papásat szülni. Csak akkor apucinak kicsit nehézkesebb a ki-be járkálás.
EDÁt éjjel nappal lehet kérni a Rókusban, úgy tudom. Más asszem nincs Kép

A rooming in : reggel 1/2 7-től 1 óra hosszára kaptunk babát. Utána 9-1/2 1-ig asszem...
1/2 2 és 2 között aztán újra kiadják a picurokat, egészen este asszem 7-ig. Utána mennek pancsolni stb., majd este fél 10-től még egy órára az esti szoppancsra kihozzák öket Kép

Remélem, elég kimerítő voltam. Ha nem, kérdezz csak, bármikor szívesen... Kép

Üdv :


Klár
clarissa
 
 


Andikám pussz Kép

Hogy régről ? Mondom, 11-12 éves koromból már annyira emléxem rá.. csak akkor még nem volt szakálla, és nem volt ősz. MIndez viszont a szakmai és emberi értékén mitsem változtat. Még a papáját és a mamáját is ismertem. Két tündéri kisöreg volt. Papa már sajna nem él (az ő születésnapján született Ancsám),de állítólag a mamája még igen.
Szakmai hozzáértésének eredményeképpen édesanyám megúszta a kipakolást (sok problémája volt anno, cysta, vérzés itt-ott, sok-még több) és Laci bá kezelgette - sajna szegény több eü küreten is túlesett ezen bajai miatt - de végülis 56 éves korában elmúlt a mensese az összes ezzel járó bajjal együtt......KépKépKép

A laboros csaj is be fog jönni, tök jól szúr, nekem soha nyoma nem maradt, még a terheléses vércukornál sem (pedig akkor két böki ugyanoda..).

Margit egy nincs negyven éves vékony, szép rendezett frizurával, helyes arcú kellemes fiatalos hölgy... asszem ha viszel videokazit fel is lehet vetetni a dolgokat. Asszem!!!!!!!!

Szóval.. szerintem elégedett leszel. De UH-ra sokat fogsz várni, az biztos. CTG kicsit jobb, ugyan ott időpontra mégy, de általában ott is követik az érkezési sorrendet. Vagy menj nagyon korán (I mean 7 órára reggel).

Na még gyorsan írok Panninak (már egyszer megtettem, és valamiért nem került fel az üzi Kép)
Andikám pussz, és várom az újabb jóóóóó híreket :

Klár
clarissa
 
 


panni!

én 2002ben szültem,akkor 1ágyas fizetős szobában voltam.7000ft volt egy nap de van kávéfőző, mikro,konyhai felszerelések,mosdó,zuhanyzó, külön wc,tv stb.a babám egész nap velem volt csak éjszakára vitték el de ha kéred felkeltenek éjszakai szopira is.ja és a férjed vagy bárki ott aludhat veled mert van egy plussz ágy. a szülőszobát én nem használtam mert császáros voltam de a műtőbe is bejöhetett a férjem, így ő kapta a kisfiúnkat először kézbe.ha jól tudom ez nem mindenhol megengedett pl. máv kh.ja és az uh-ra sem vártam soha. dokim jött és vitt, időpont egyeztetés után.sok sikert!
nyetus
 


Szia Klárikám! Kép
Beszéltem tegnap doki bácsival, jó lett a vérvételem (terheléses) eredménye, amit immár másodszor csináltak a vizsgálatok során, úgyhogy bizti, hogy nincs cukorbetegségem, és ennek nagyon örülök Kép
Két hét múlva megyek megint a rendelőbe, febr. 12-én, remélem, ismét rendben talál mindent. Nem tudom, utána kell-e még mennem hozzá, már a 34-ik héten leszek...
Margit (uh) tényleg tündéri volt, és annyira sokat nem is kelett várnom... viszont a vérvételnél nagyon felbosszantott, hogy több kismamával együtt ücsörögtünk kint a váróban, míg a laboros hölgy (aki valóban jól szúr) trécselt az egyik dokival Kép na mind1, túlvagyok rajta Kép
Azért egyet kérdeznék: Margitkának te adtál vmit? Én azt hiszem, fogok, nagyon kedves volt, még azt is megkérdezte, segítsen-e felkelni az ágyról Kép
Jah... és ollan gyönyörűséges jegygyűrűt kaptam a Zuramtól (23-án, megismerkedésünk fordulóján), aszittem, eldobom az agyam Kép
Lánykád jól van? Nem voltatok betegek? Nagylányomnak vírusos torokgyuszija volt, én is megfáztam, szerencsére nem influenza, de már túl vagyunk rajta.
Na pussz, menek dógzani kicsit, de majd azért idenézek Kép
anycy
 
 


Na szia Andikám Kép

Ez naonn jóó hír, örülök neki.
Szerintem Lacibához utána nem kell menned, illetve ha mész majd hetente CTG-re, akkor (de kérdezz rá) egyszer v. kétszer azokat meg szokta akarni nézni. Majd vasat szedj valamit szülés előtt 4-5 héttel elkezdve egészen végig (jó a napi 1 tabletta plussssszzz is), ezt ugyan nem fogja szerintem mondani, de az Elevitben nem sok van, viszont a szüléshez, meg utána sem árt, ha a tartalékaid fel vannak töltve vele.

Margittal én hülyén jártam, mert valahogy nagyon nem jutottam el hozzá, hogy adjak neki valamit, pedig akartam. A mai napig ez valahogy szarul maradt meg bennem... de valami aprósággal is meg lehet lepni szerintem.... tuti örül majd neki.

Ékszerek Kép Gratula karikához, tuti szép lehet KépImádom őket- főleg a szép igényes egyedi darabokat. De meg is tehetem - kiváltságos helyzetben vagyok, a testvérem ötvös-aranyműves KépKépKép És mindig meglep valami széppel Kép Ancsának olyan keresztelői medált csinált (egy pajzs, abszolút csicsa nélkül), rajta egy narancssárga zafír - ami nagyon ritka) - amig csajom nagylány nem lesz, én hordom, így vigyáz mindkettőnkre Kép

Kiscsajom ezerrel fogzik, néha enyhén dáthás, de se láz, se rossz közérzet... jó kedve is van. Tömöm gyümölccsel (nyárról lefagyasztott hazaival, meg frissel is), így a C vitamin pótlása megvan, és hát az anyatej... KépKép

Ha most bekapsz valami bacit, a babának már nem árt meg. Lehet antibiotikumot is szedni, jó, nem mindent, de félidőn túl már kicsit könnyebb a dolog. Nagylányodnak jobbulást (ha még lábadozós), Te meg vigyázz magatokra. Aztán várom a híreket :


Klár
clarissa
 
 


Drága ClarissaKép
Ne haragudj, hogy mostanáig nem jelentkeztem.Kép
De örömmel értesítelek, hogy Balázs ápr. 14-én, 9 óra 10-kor megszületett, 3900 grammal és 59 cm magasan.Kép Császárral, ahogy Lacibá előre jelezte, de hála istennek nagyon gyorsan rendbe jöttünk, szerdán műtét, és vasárnap már itthon is voltunk.Kép
Lacibá összecsókolt, mikor elköszöntem tőle, tündér volt végig! Köszönöm neked!!
Picikém gyönyörű, eszik, alszik, békés baba. Nővérkéje imádja, pedig féltem tőle, hogy féltékeny lesz... De épp ma közölte, hogy egyre szebb az öccse.Kép
Szal boldogok vagyunk nagyon!!
Millió pusz nekedKép
anycy
 
 


AAAAndikám Kép

Bocsánat, ezer éve bele sem néztem a topicba... gratulálok nektek, nagyon örülök, bevallom, picit irigykedem, hogy fiad lett... KépKép
Remélem, tejed rendesen van, és tényleg Te is rendben vagy a nyissz után Kép

Ha van egy kis időd, időnként referálj majd, hogy hogyan haladtok Kép

Millió pussz Neked is, és a Kisembernek is Kép


Klár
clarissa
 
 


Baúúúú.... elfelejtettem... Kééérünxépen majd fotót akár ide a topicba, akár a profilomban lévő emilcímre... olyan kíváncsi vagyok ám Kép


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok+!
Ha valaki tudna írni nekem valamit Dr.Szinnyai Attiláról azt nagyon megköszönném-.Lassan a 20. hétnél járok, TALÁN Ő lessz a szülészem, de semmit nem tudok róla. Előre is nagyon köszi!
enõ
 
 


Clarissa Kép
A "picurkámat" itten megtekintheted: http://kep.tar.hu/szumo, természetesen a Balázs nevű könyvtárban. Kedden voltunk méredzkedni, 6700 grammocska. Kép Olyan hurkái, tokája van, hogy ihaj! Kép
Remélem jól vagytok, millió pussz Kép
anycy
 
 


Sziasztok!
Érdeklődnék nálatok Dr Szinnyai Attiláról. Elsőre szimpi volt, de érdekelne a tapasztalatotok. Nagyon köszike!
timcsi77
 
 


Na pusssz Andikám Kép

Bocs, csak kissé 2 hete nem jutottam fel az oldalra Kép Gyerekem és édes párom csinál nekem programot amúgy rendesen Kép

Szóval - LÁÁÁÁÁTTTAAAAMMMMMM a képeket - végigcsecséztem az összeset Kép Édes gyönyörű kispasitok van Kép Mondjuk az látszik, hogy nem egy csenevészke a lelkem Kép Tejcid van még?

Egyébként hogy irigykedj : Ancsámlelkem 10,5 kiló (13 hónapos), egy csupaizom perpetuum mobile, önállóan jár, annyit rohan, hogy csodálom, hogy egyáltalán hízik valamit, mindent eszik, de még naponta minimum 4* szopik is (ebből tulképpen 3 teljes csak szopi van), halandzsázik, de már pár értelmes szó is kivehető néha a beszédéből.
Hát nálunk kb. ennyi. Majd írj azért néha, mert be-benézegetek ám ide is, csak nem minden nap Kép

Pussssz nektek, és dögönyözd meg helyettem is Balázst Kép


Clarissa
clarissa
 
 


Sziasztok!

Én Dr. Halmos Lászlóról szeretnék többet megtudni. Milyen ember, van e magánrendelője vagy csak a Rókusba rendel, illetve egy nem túl kedves témában is szeretnék választ kapni valakitől, mégpedig, hogy mennyibe kerül egy szülés nála.
Egyébként hallomásból egy talán Dr.Dofner nevű orvosról is jókat hallottam, ha van valakinek megosztható infója ős is érdekelne.
Patri
patri
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Szülészorvost keresek a Rókusban. Érden a Samuhoz járok szakrendelésre sok éve. Semmi bajom vele, de nem ismerem, hogy szülésnél milyen lehet. Szült nála valaki, milyenek a tapasztalatok?
Írjatok!

Sziasztok
djázmin
 
 


Szia Patri!

Szerintem dr. Doffek-ra gondolsz, nem?
Én nálam szültem 2002-ben, ha van kérdésed, magánba szívesen segítek.
heni.1@buli.net

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Szia Patri!

Halmos doki bácsiról csak ódákat tudnék zengeni, úgyhogy inkább nem teszem, válaszd őtKép Április 14-én született nála, vele a kisfiam, elég, ha annyit mondok, puszival búcsúzott el tőlem, a császár utáni varratszedéskor?Kép Magánrendelője van, 5000 forint egy rendelés, alapos, korrekt, kedves. Szülésért nem kér pénzt, rád van bízva. Én 30000 forintot adtam neki, és még pici ajándékot kapott. A "picurkámat" itten megtekintheted: http://kep.tar.hu/szumo, természetesen a Balázs nevű könyvtárban. Az elején vannak képek a császáros szülésről.

Szóval csak ajánlani tudom, szívem minden szeretetével, és hálájával gondolva rá.

Ha esetleg még kérdésed adódna, szívesen segítek.

Anycy
anycy
 
 


Szia Anycy!

Tényleg csak jókat irnak Halmos doki báról, szóval én még rossz véleményt nem olvastam. Viszont még lenne egy pár kérdésem: Hogy lehet nála bejelentkezni hozzá, esetleg telefonszámot ha tudnál irni az jó lenne. Mennyire foglalkozik a kismamákkal, értem azt hogy tudja-e, hogy kiről van szó vagy tök homály amikor bemegy a páciens.Milyen a szülőszoba? Kell-e szülésznőt választani vagy aki éppen ügyeletbe van. Apuka bent lehet-e a szülésnél?
Hát most gyorsiba ennyi kérdésem lenne.
Ha esetleg van még valakinek személyes élménye Dr. Halmosról örömmel venném.

Köszi, Patri
patri
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Szeretnék érdeklődni,hogy szült -e valaki mostanában Csemniszky doktor úrnál?! Írj nekem róla, a tapasztalatokról!
Köszi,
Pocak26
pocak26
 
 


Szia Patri!

Doki bácsi maximálisan foglalkozik a betegeivel, pl. hétvégén, szabadidejében is bejött, hogy megnézzen. A rendelőbe nem kell bejelentkezni, van rendelési idő, fél órával előbb odamész, hogy hamar végezz. A telefonszámot megírom, ha adsz mélcímet. A szülőszobáról sokat nem tudok neked mondani, egyszer voltam fent ctg-n, és a csaszi előtt ott kötötték be az infúziót. Egy egyágyas és egy háromágyas van, meg egy kétágyas vajúdó. Szülésznőt egyet tudok ajánlani, aki a ctg-t csinálta nekem, egy tündéri fiatal nő, Andreának hívják, ha jól emlékszem.
És apuci természetesen ott lehet, velem még a császárnál is ott volt, fogta végig a kezemKép))
És ha még akarsz áradozást hallani Halmos dokiról, akkor keresd Clarissa V-t, nekem is ő ajánlotta LacibátKép)

Anycy
anycy
 
 


Szia Anycy!

Igen kérnék telefonszámot. És kérdezném még, hogy milyen napokon rendel? Az e-mail cimem: vizgaz@fomterv.hu
Köszi Patri
patri
 
 


Sziasztok!

A mai napig felkavar, ha meghallom-meglátom Halmos László nevét. Nálam hibázott. Remélem Ti szerencsések lesztek...
Üdv.:
Tünde
ntunde
 
 


Szia Tünde!

Mi történt nálatok, mit hibázott a doki? Légyszíves ha tudod ird meg.
Patri
patri
 
 


Sziasztok!
16 hetes pocólakóm van, a Rókusban fogok szülni. Kérlek benneteket, ha van infótok Dr.Baksay Lászlóról írjatok.
jazu
 
 


Sziasztok! Akit erdekel egy uj babysense legzesfigyelo joval aron alul, kerem irjon a emduan@yahoo.com e-mail cimre.
Udv
Emduan
emduan
 
 


Szia Jazu!
Én is hasonló cipőben járok, mint Te. A pocaklakóm 17+5 napos, és egyenlőre én is a Baksay-hoz járok az Sztk-ba. Sajnos nekem sincs infom, hogy milyen. Kép Azaz igazság, hogy mivel első babánkat várom, semmilyen tapasztalatom nincsen. Ezért nem is igazán tudom, hogy mi számít jó orvosnak.
nozi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: