Új privát üzeneted érkezett!

:oops:
Vendég
 


Bárány, de jó, hogy van vonalzód!!! Szilveszter névnapját hogy ünnepelitek?
Nszoke, jó ötlet, én benne vagyok!!!! De itt is írhatunk magunkról, én a szabályzatot pl. nem is olvastam. :oops:
Szóval téma: ki mikor startol a kistesóra????

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Klauszka!Tavaly csináltunk neki egy kicsi tüzijátékot a kertben.Meg egy kisebb ajándék,ugye karácsony után elég nehéz!Amúgy semmi extra!Majdnem a szülinapja is egy nagy ünnep lett,mert aug.19.-én született!Ha egy kicsit türelmesebb elettem volna,akkor 20.-a lett volna!A tesó kérdés még nincs eldöntve.
Vendég
 

 
 

Sziasztok

Klauszka
és ti mikorra gondoljátok a kistesót?

Bárány
nagyon szép gyerkőceid vannak

Nszoke
és ti mikorra tervezitek

Mi dec.7-én megyünk a dokibácsihoz megbeszélni a teeendőket kistesó ügyben

Szerintem itt is maradhatnánk

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Köszi Erika!
Mindenki!Maradjunk itt!Milyen teendők vannak kistesó ügyben?
Vendég
 


Sziasztok!

Most leültem "ebédelni" mert eddig nagytakarítottam. :( Pfúúú de utálooom!!!

És még maradt holnapra is az étkező, vagy nappali vagy minek is mondjam...? Meg a szőnyegekért mennem kellene a tisztítóba, csizmát akarok venni Zsebinek, stb. Ja suliba is kell mennem. Statisztika órára!

Maradjunk itt! Nekem is jó. Már megszokott ez a hely :) :) :)

Kistesó? Szinte bármikor jöhetne csak egy nagy gond van, amitől függ, hogy anyukámnál lakunk, nem különbejáratú házban s csak akkor jöhet ha elköltöztünk, mert ide nem akarok még egy gyereket.
Nagyon jó fej anyu meg minden de biztos tudjátok, hogy jobb külön... ezt nem hiszem magyarázni kéne.

Zsebi igazából becsuszott. :) De mostmár jó hogy itt van. :)
Imádjuk.

No majd jövök később, apa vacsizik, utána Zsebi vacsi, fürdi, aztán én is..szóval majd jövök.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Mi mindannyian betegek vagyunk,Szilvi,már vagy 2 hónapja köhög hol jobban hol kevésbé,most épp jobban ,a lányom meg én tisztára szenvedünk taknyunk nyálunk egybe folyik.Még csk most kezdődött a tél és tessék!!
Nszoke,neked további jó munkát!Takaritani én is utálok,és mi is anyámmal lakunk!Külön tényleg jobb lenne, de ez van.Nekem is kéne csizót venni a gyerekeknek,de most nem nagy kedvem van hozzá.Pedig hétfőn már ovi és muszály lenne vennem,egy bakancsot.Én már túl vagyok az esti "programon"fürdés,vacsi!
Szilvesztert,én sem terveztem,de nagyon örülök,hogy így alakult!Végülis,2 gyerekem van 2 apától és egy harmadik férjem!Ügyes vagyok ugye??!!
Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
teendők kistesó ügyben = a pici fiúnk is lombik, nekünk nem lehet egyikünknek sem természetes úton babánk,

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika, nem akartok sok különbséget a két gyermek között időben, vagy csak biztonságképpen rátartasz az időre? Ákos hányadik lombik? Amúgy te láttad előtte, mielőtt beültették? Bocsi, csak engem ezek az orvosi dolgok mindig tökre érdekeltek!!! ha lehetett volna, megkértem volna a dokimat, hogy fényképezze le Elcsit a hasamban, mielőtt kiveszi. :oops: olyan kíváncsi vagyok!!!
Én akkor szeretném Elcsi kistestvérét, ha ő már 3 éves lesz. addig szeretnék csak vele foglalkozni. megoszlanak a vélemények a két testvér közti korkülönbségről. meg aztán most olyan jól érzem itthon magamat, hogy semmi humorom visszamenni dolgozni... pedig imádtam a munkámat, de az tuti, hogy úgy már nem folytatom, ahogy abbahagytam. túl sok volt.
Mi anyóséknál lakunk, az jobb, nem? :twisted: vagyis igazából külön bejáratunk van. már mi is túl vagyunk az esti programon. a múltkor akartam Elónak cipőt venni, leültem az áraktól. még gondolkozom fázis van.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
azért szeretnék most, mert ha a babócánk betölti a 2. évét, akkor úgysem tudok vissza menni a jelenlegi munkahelymre (oda 3 műszakba jártam) és egy új munkahelyre meg majd örülhetek ha egyáltalán felvesznek kisgyerekkel nemhogy még pestre járogassak orvoshoz mellette- kizártnak tartom hogy találnék család barát munkahelyet, és januárban már 34éves leszek úgyhogy már csak ezek miatt is vissza akarok menni. A pici fiam 1-sőre sikerült, sajnos a kistesóra is csak (anyagiak miatt) csak 1 esélyünk van, úgyhogy majd megmondom a dokinak hogy nagyon ügyi legyen.
Igen megnézhettük őket mikroszkóp alatt, 3 megtermékenyült petesejtet ültettek be, és a párom is bent volt, a fejemnél ült.
Ki az az Eló? És az anyósoddal hogy jössz ki?
Mi miatta lakunk most falun (szétköltöztünk), de én megmondtam hogy egyszer még vissza költözünk Egomba, én nem fogom itt leélni az életem, jó itt meg minden, de vissza húz a szivem, pedig ott csak 2 évet laktam, mert én egyébként Miskolci vagyok, a férjem Esztergomi. És a gyerek v. gyerekek majd úgyis oda fognak járni suliba.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Siasztok,jóreggelt mindenkinek!
Látom nagyon tervezgetitek a kistesót,az gyerekeim között majdnem 6év van és szerintem a z nagyon sok!Semmit nem tudnak együtt játszani,szinte mondhatom,hogy olyan mint két egyke.Bár ez nem igaz mert verni tépni azért szokták egymást!Ha lenne még egy gyerekem akkor még több korkülömbségek lennének.....Szerintem,igazatok van,hogy minnél hamarabb gondoskodtok,az utánpótlásról!
Erika,biztos,hogy a második baba sem jön össze természetes úton?Mert az én környezetemben van két olyan eset is akiknek a 2.baba már összejött,az első viszont lombikos volt.(mondjuk neked a férjeddel is van valami).
Szép napot mindenkinek!Majd jövök...
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
már csak miattam sem jönne össze természetes úton, mert nekem az egyik petevezetékemet kivették a másikat pedig megégettk, ami annyit jelent tudomásom szerint hogy az is használhatatlan, úgyhogy sajnos csak lombik

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Látom ma senki nem írogat!Mi csupa betegek vagyunk,nekem sincs kedvem semmihez,az idő isnagyon rossz...
Majd jelentkezzetek ha van kedvetek!
Vendég
 


A megatánc is elmarad pedig azt vártam...
Vendég
 


Sziasztok!

Erika: Eló=Eliza. Az anyósommal jól kijövök, bár a barátnőm szerint az én hátamon fát lehet vágni, mindent kibírok. :lol: a férjem rosszabbul jön ki vele, mint én. :?
Bárány, mondasz valamit ezzel a korkülönbséggel, ha én vállalok 3. babót, akkor Elcsi már 5-6 éves lesz akkorra...
Erika, fájt a beültetés? és akkor mi volt a menstruációval? szóval hogy van ez az egész? hány hetes lettél egyszerre?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
a beülti nem fáj, nem rosszabb mint egy rákszűrés
Menstruáció = az volt az injekciózás elején de csak pecsételés szerűen, de utána már nem volt, és ha nem sikerült volna a babóca akkor a gyógyszerek (injekciók) abbahagyása után pár nappal megjött volna.
A terhesség heteit ugyanúgy számolják mint egy normál terhességnél (utolsó menstruáció napjától) vagyis hiába volt a leszívás május 24-én - ekkor találkoztak fiúk és lányok előszőr (vagyis hát nem egészen, mert 24óra múlva nekünk a 13 petesejtemből még csak 1 termékenyült meg, 48 óra múlva már 3-an voltak), az utolsó menstruáció dátumának május 11 volt megadva.
Egyébként nálunk is a férjem jön ki nehezen az anyóssal, vagyis szerintem 1 hét után már én is tiszta ideg lennék tőle. Mert mikor együtt laktunk akkor én még pestre jártam dolgozni, vagyis csak aludni jártam haza, szombatonként szintén pesten voltam suliban, úgyhogy maradt a vasárnap, végülis így elég jól elvoltunk 2 évig, de a párom már nem bírta, így szétköltöztünk. Így jobb mindenkinek.

sziasztok

Erika

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1162672554.88.jpg[/img] [/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


No Szép estét Nektek!

Látom megy a csevegés :) izgi!

Bárány, ez hogy van most? Én azt hittem gyermekeid édestesók!
Férjhez mentél az apukájukhoz is vagy nem? És akkor a mostani párod szeretne babát csak te nem?
És hogy vannak így a gyerekek, az édesapjukkal tartják a kapcsolatot? A jelenlegi férjedet nem zavarja? Csak mert én egy "önző dög" vagyok és én az ilyet nem élném túl, mármint hogyha nekem volt párom a gyerekeinket látogatná, vagy a jelenlegi menne, szóval nem bírom az osztozást semmilyen szinten, ami az enyém az az enyém :lol:

Klauszka!
Engem is nagyon érdekelnek az orvosi dolgok :) Imádom Olvastad Kende Péter könyveit? Orvosi műhibákról szól, nagyon jó, néha könnyeket csal az ember szemébe. Ajánlom. Amugy nem vagyok egy nagy lángvince, mert utálok tanulni, bár ma is suliba voltam egész nap, de jövőre jelentkezem az orvosira amit nem tudom mennyire fog sikerülni, de szerintem egyáltalán nem :? de próbálkozom, ha mégsem sikerül, akkor egy eü középiskolába megyek. Nem feltétlenül akarok orvos lenni, inkább kihívás, de a legboldogabb lennék ha bejutnék és bent is maradnék.
Gyerek koromba mindig ügyvéd vagy orvos akartam lenni. Ügyvéd nem lehetek mert töriből sötét vagyok, de orvos, pfffuuu imádok segíteni az embereken, de olyan nagy tettekkel. Eleinte sebész akartam lenni de az nagyon kemény. Most pedig el sem hiszitek, de szülész-nőgyógyász szakra jelentkezem, ha nem vesznek fel, ami elég valószínű, akkor megyek a középsuliba szülésznőnek, oda tuti felvesznek. Nem akarsz csatlakozni? De komolyan?

Erika!
Én már írtam neked hogy szurkolok a következő babához. És tényleg, meg bár hiába nem lehet természetes úton, de láttunk már csodát. Ne haragudj meg amit írok, mert nem szenyaság, hiszen amióta anyuka vagyok én is tudom milyen fontos dolog ez, főleg megörülnék ha nem lehetne gyerekem, de "jó hogy neked nem kell védekezned". Szóval ez nem gúny félre ne érts, folytatom és talán megértesz. Szóval ugye toxémia miatt koraszülött lett a Málna, de mint már írtam nem éltem kicsapongó életet, jó én is buliztam, meg minden de már 3éve komoly kapcsolatom van, van férjem...stb. Ami a gáz hogy mi, inkább én nem akartam még babát, de Málna becsúzott keményen a fogamzásgátló aktív szedése közben. Ezt eltudod képzelni? Azt sem tudtam mi tévő legyek. Elvetetni nem akartam, a férjem is örült hiszen már vágyott babára nagyon. De a kockázatok. Most meg félek a másodiktől, nehogy ő is koraszülött legyen, mert lehet Málna csak a gyógyszer miatt lett az, de ha mégsem? Komolyan mondtam nem megbántani akartalak sem téged sem azokat az anyukákat akiknek nem lehet természetes módon babájuk csak azt hogy nekem sem könnyű aki nem tudok úgy szexelni, hogy remélem nem leszek terhes, ne erre gondoljak. Most pedig már nem szedek azóta sem gyógyszert ha kistesót akarunk, ez legalább egy ok és kizárja a koraszülést.

Na már örülnétek befognám a pofim, ugye?
Amugy ne hari, de ha belekezdek, könyvet tudnék írni annyit bírok beszélni.

De most megenegedem magamnak, mert rég voltam itt. :P

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!!!

Szlovákiában élő anyuka vagyok.
Mi vel két méhem van,tudtam,hogy császárral fogok szűlni.De sajna arra nem gondoltam,hogy a 35.hétben.
Reggel elment a magzatvizem,de csak egy napig lehetett húzni a dolgokat.
Megment a ctg,beöntés,borotválás.
Én altatásban voltam,de nagyon szörnyű volt,mert olyan érzés volt,mintha megfúlnék...próbáltam levegőt venni,de nem tudtam.
a Kisfiam Krisztián május 25.-én született meg 14:15perckor 2700grammal és 46cm-rel.Már másnap hajnalban sétáltam...már ha azt annak lehetett nevezni...inkább 100éves görbe nyanyának éreztem magam.
nem gondoltam a fájdalomra,de nem is fájt annyira.A sebem is gyorsan gyógyúlt és mára már csak egy halvány csík maradt.
Ebből a szempontból szerencsésnek mondhatom magam...
a tejcsim is a 2.napon beindúlt,de a fiam 4hónaposan elválasztotta magát és a napokban apadt el teljesen.

szeretnék csatlakozni hozzátok...ha bármi kérdésetek van,nyugodtan kérdezzetek

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


Sziasztok!
Szoval én elmentem aludni ti meg jöttetek..?Mindig lemaradok mindenről.
Klauszka,azt hittem egy gyereked van,és a nagyobb mennyi idős?
Erika,akiről multkor írtam,a lombikos barátnőm,be került korházba mert lasabban fejlődik neki a baba mint kéne.Neked minden rendben volt?Mindíg meg volt a súlya?
Nszoke,igen mind két gyerek külön apától van,az egyikkel össze voltam házasodva,a másikkal csak eljegyzés volt,A lányom apja nagy ritkán jelentkezik,a kicsi apjával nem tartjuk a kapcsolatot(kopp-kopp).Most van egy nagyon jó férjem,és még nem tudjuk,hogy legyen e közös baba.Egyébként a férjem rajta van az iwiw-en az ismerőseim között megtaláljátok,az ő neve az én 2.vezetéknevem.Ha gondoljátok nézzétek meg.
Emőke,üdv közöttünk!Szép a kisfiad gratula hozzá,még szerencse ,hogy a két méheddel ki tudtad hordani a babát.Hogy hogy nem javasoltak egy korrekciós műtétet még terhesség elött?Az ilyet ugy tudom lehet korrágálni.
Ha van kedved máskor is írj,meg persze a többiek is!!!
Sziasztok!!
Vendég
 


hú egy szót elírtam(korrigálni)
Vendég
 


Sziasztok

Üdv Itt köztünk Emőke
Te szlovákiában hol laksz? Illetve ott hol szültél?

Nszoke
egyáltalán nem haragudtam meg. Miért kellett volna. Tényleg az egészben csak annyi a jó hogy nem kell védekezni, de azt megmondtam itthon hogy mindegy hogy mikor, akár 50 évesen is ha Isten csodát tesz akkor én akkor is világra fogom hozni azt a gyerkőcöt.
És bocsi a kifejezésért de szerintem azok a nők akik azt állítják hogy a toxémiáért az anya a felelős azok elég sötétek lehetnek. Akkor ilyen erővel a meddő emberek is a dolgot maguknak köszönhetik. Hát pedig én mindig rétegesen öltöztem, tudtommal soha nem voltam felfázva, mégis a doki a HSG vizsgálatnál egyből azt kérdezte, hogy voltam-e már felvázva mikor a kontrasztanyag nem ment tovább. Úgyhogy azok akik ilyen hülyeségeket beszélnek elég sötétek lehetnek, és csak anyit tudnak hogy ottnon megcsinálni a gyereket és simán kihordani, ill.megszülni.
Bocs ha bárkit is megbántottam.

Egyébként hallotattok arról hogy azt akarják, hogy ha valaki nem a körzetileg legközelebb eső kórházba megy pl. szülni akkor azért keményen fizetni kellessz? Hát én tegnap mikor ezt megtudtam teljesen lesápadtam, mert én ügye Pesten a II. Klinikán jártam orvoshoz - nála is szültem, viszont és Komárom-Esztergom megyei vagyok, hát így már nem is tudom hogy mi legyen, mert én a helyi kórházba nemigazán szeretném betenni a lábam. Ja és persze ha nem akkor szülsz mikor a dokid is bent van akkor annál szülsz aki bent van.
Hát pedig énhozzám nem nyúl bárki.
Ti mit gondoltok erről.

Sziasztok

Remélem senkit nem bántottam meg semmivel

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Osztom a véleményedet,mert szerintem is sötétek azok az emberek akik aterhességi toxémiáért az anyát teszik felelőssé.Amikor nekem az első gyerekem meghalt,ugye ő is koraszülött volt.Azt beszélték itt a bunkó emberek,hogy én tehetek róla mert látták hogy éretlen gyümölcsöt ettem a fáról(de nem is ettem).,meg szerintük túl sokat voltam a napon!Na pont ez a két dolog az aminek semmi köze nem,volt a tragédiámhoz!!!Orvosilag én szinte pontosan tudtam,hogy mi az oka ,de persze ilyen sötét embereknek nem álltam le magyarázkodni..mindenki azt gondol amit akar...
Vendég
 


Sziasztok

Klauszka
nem is irod itt nekünk hogy milyen média csillagok lesztek!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Jó reggelt nektek!

Üdvözöllek Emőke én is!
Gratulálok, hogy minden rendben lett végülis. Minden jó ha a vége jó!
Erika, igazat adok neked, ha egyszer lesz egy babád, az mindegy mikor, akkor az nem véletlen, fent úgy akarták. :)

Jó lenne ha legalább egyet lehetne kívánni az életbe vagy 2-t, húú, tudnék mit.
Szóval én keményen megkapam a toxémiáról én tehetek, de nem érdekelnek azok az emberek.

Már rég megtanultam nem azt nézem, hogy mi mond, hanem ki mondja.

Bárány akkor így rendben az életed? Nem bánod hogy az apák nem foglalkoznak a gyerekekkel?

Csak azért érdekel annyira (kihasználom az alkalmat apa elugrott havernak segíteni) mert a férjemnek egy futó kalandból született egy kislánya 2000-ben de 3hónapos terhes se volt a csaj mikor apa elhagyta, el akarták vetetni a lány meggondolta magát, de azóta nem törödik a gyerekkel. Ez olyan tabu nálunk a férjem nem szeret erről beszélni. Furcsa dolog ez nekem.

Ma milyen bölcsességek napom van...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Emőke a babád 5hónapos ugye? És már jár, vagy áll? Tök jó. :)
Te a császár miatt bánatos vagy? Mert ezt veszem ki a szavaidból.
A 4hónap pedig jobb mint a semmi. Mi nekünk 2hónap lefejt tejcsi volt azt kapta Málna és utána még bő 1 hónapot szopizott, de már kellett táppal pótolnom.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ma lassú a felfogásom.
Mi van ha a kórházban ahova tartozok nem tudják biztosítani a megfelelő ellátás? Akkor nekem a schöpf-mérei kell ahova amúgy is mennék szülni, azért is fizetnem kell?
Koraszülött ellátás ott van legközelebb. Ja tuti nem szülök csak annál akinél akarok.
Nem akarok politizálni, mert igen távol esik a témától, de utálom hogy mindig nyugatot koppintjuk, csak az életszínvonal nem fog soha sem ott tartani :( Az egészségügy kapcsán mondom. Biztorítási rendszer mükődik s ha valami nem tartozik bele azt plusz fizeted, nincs tb. Egyes helyeken, máshol más de nem rossz rendszer, de ezeket nem a mi pénztárcánkhoz tervezték.

Na mindegy, sajna nem tudunk mit tenni, csak tűrni s próbálni jól élni.

Amúgy utálok itt élni pont ezek miatt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


SZia Nszoke!
Engem eggyáltalán nem zavar,hogy az apukák nem törödnek a gyerekekel.A kicsinek az apjával szinte minden kapcsolat megszakadt évek óta.Lehet,hogy ez így jobb, mint megzavarni a gyereket.Akkor a kis Málnának is vagy egy féltestvére ha jól értem.És miért tabu téma nálatok?És az a lány se érdeklődik a párod iránt?mármint az anyuka?Gyerektartást kér?Én a kicsi után nem kérek és nem is kapok.De ugy érzem ez igy van rendjén,hiszen ő nem akart gyereket,csak én bevállaltam,kb 3 hetes terhes voltam amikor külön mentünk(5év után)
Vendég
 


Na gyorsan elmesélem. Ők kb 3hónapot voltak együtt tartották a kapcsolatot amíg 3hós terhes volt de csak az abortusz miatt. A lány pereskedett a nevéért pénzéért s megkapott mindent, de mióta én ismerem a férjem azóta nem látta a gyereket aki akkor 3éves volt azelőtt is csak a bíróságon, tehát nem érdekli, de hogy a lány mit gondol nem tudom. Elmondta a férjem a történetet aztán azóta nem beszélünk róla, olyankor még a levegő is megváltozik körülöttünk ha szóba jönne, de majd hamarosan fog. Dönteni kell Málna mit tudjon. Én igazság párti vagyok.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ja de végüli a 7ből csak egy évet fizetett és azóta a lány sem érdeklődött.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok
Nszoke,én elmondtam a fiamnak,hogy van egy féltestvére akit nem ismer(egy13éves fiú az apja révén)de nem igazán érdekli a téma!Pedig meg is mutattam neki fényképen.Szerintem ha majd a Málna is nagyobb lessz elmondhatod neki ,nem hiszem,hogy rosszul érintené a téma.De ez csak egy ötlet ez a ti dolgotok.Talán majd az én fiam is akkor fog igazán érdeklődni,ha még nagyobb lesz.
Vendég
 


Én el akarom mondani, de nekünk sem kép sem semmi.
Ja és én vagyok a második feleség, hogy akkor már tudjatok mindent, de a gyerek nem az elsőtől van hanem egy kaland, magyarul az elsőt megcsalta. Férjem elég merész életet élt, amikor megismertem nem hittem hogy komoly lesz, aztán rá sem ismernek a régi barátai. Ja 31éves. Bár a pasiknak komolyan később érik a fejük.

Amugy Málnát annyira fogja érdekelni amennyire én nevelem szerintem ez nagyban függ ettől is.

Tudod mitől tartok inkább az örökléstől, tudom ez messze van, de jobb időbe gondolkodni.

Nem akarok gonosz lenni, de miért adnék én bármit is annak a kislánynak?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ja tiszta h..lye vagyok, hát van kép. Az iwiwen én megtaláltam őket.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Megnéztem a csuda férjed, már az iwiwen egy humorista, nagyon jó fejnek tűnik, de gondolom az is. Lizingelt, tök örült, szerncsés vagy ritka ilyen pasit találni, jó hogy így elfogad mindenestül, mert gyerekkel nem könnyű férfit találni-gondolom-de nagyon szeret téged szerintem. Arik vagytok nagyon. :lol: :lol: :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Tényleg nagyon szeret minket,és a gyerekeim imádják őt.Már gondoltam arra is ,hogy leírom a történetemet egy olyan forumon ahol elkeseredett egyedül maradt nők beszélgetnek.Mert talán biztató lehet másnak is,hogy van esély egy normális pasit kifogni,gyerekkel is.Az én férjem egy csoda,és többet foglalkozik a gyerekekkel,mint némelyik "édesapa".Nagy szerencsém van vele.Én még ilyen öröklés dolgokon nem gondolkodom,pedig hozzád képest már nagymama koru vagyok.A te férjed adta a nevét a másik gyereknek?Mert ha nem akkor nem is jár neki semmi.És szerintem a férjed már biztos olyan mértékben lezárta a multját,hogy scak ti léteztek neki.Senkire nem szabad semmit ráeröltetni,én ezért nem is követelek semmit az igazi apáktól,föleg attol nem aki nem is akarta a gyereket.Lényeg,hogy ti nagyon jól megvagytok,és nekem az a tapasztalatom,hogy ez a múltbéli "tévedés"nem fogja befolyásolni az életeteket.
Vendég
 


Ez így igaz egyáltalán nem számít a múlt. Nem befolyásol semmit.
Ja Te kis butus vagy nem nagymama koru. Sajna adta a nevét, de nem tudom miért, itt vannak a tabuval a gondok. Akkor még szinen sem voltam.

De viszont te nagyon jól gondolkozol, remélem az a nő is így gondolkozik mint te.
Megkérdezhetem, hogy hogy volt a két apa? Mármint megszülettek a gyerekek és utána váltatok szét, vagy hogyan?

Igen, biztos hogy jó lenne az egyedüli anyáknak egy kis biztatás.
Ha mi szétmennénk én a gyereknek élnék utána, de lehet hogy csak így messziről nagy a pofám... :?:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ja Szindi és Szilvi az édesapa nevet viseli?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia!Nszoke!
A lányom apjával házzaságban voltunk,és 7 hónapos volt a gyerek amikor szét mentünk.Vele valamennyire tartjuk a kapcsolatot,de neki azóta sincs komoly barátnője,se gyereke.A fiam apjával amikor megcsináltam a terhességi tesztet már külön voltunk (5év uán).Vele már eggyáltalán nincs kapcsolatom.Se a gyereknek.Ő nem szerette volna ezt a terhességet,mert amikor kiderült neki már volt egy másik kapcsplata.Magyarul új életet kezdett tehát nem lenne fair ha követeléseim lennének vele kapcsolatban.Szerintem,egy normális nő a volt pasijátol ilyen szinten,megszabadulni akar,nemhogy követelőzni.Legalábbis én ezt gondolom.Mi szüksége van egy kisgyereknek arra,hogy évek után egy számára idegen manussal barátkozzon ,ismerkedjen?Semmi!
Igen,mind két gyerek az apja nevét viseli.De a mai eszemmel nem hiszem,hogy igy csinálnám.(még a név sem kéne)Egyedül maradni,szerintem nem szabad,az senkinek sem jó,sem az anyának sem a gyerekeknek.Én is a gyerekeimnek éltem és élek,mióta ujra férjhez mentem,csak mostmár nem egyedül,hanem aegy gondoskodó szerető társsal.
Vendég
 


Értelek! Te tényleg jó fej vagy én is így gondolkodnék a helyedben.
Bár azért szerintem normális lenne ugy szétválni valakitől, hogy megbeszélni mi lesz... itt főképp arra gondolok, hogy ugye mi nem tudjuk az a lány mit gondol, hogy gondol. Bármikor szinre léphet, de jobb lenne ha mindenki élné a saját kis életét.

És Szilvesztert ennek ellenére(mármint nem akarta) a nevére vette?
Magától, vagy te akartad?

Erika
Eltévedtem egy másik topicba és ott olvasom hogy anyósod milyen kevésbé jó indulatú a kistesót illetően, hát nem semmi. :(

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Voltak periódusok amikor "feltámadtak benne apai érzések".Magától vette a nevére,mert azt semmi képp nem akartam,hogy a születendő gyerek az én nevemet kapja.Hosszu lenne most leirni,hogy miért.Szerintem az a bizonyos nő soha nem fog feltünni az életetekben ,legalábbis én soha-soha nem fogom keresni az ex pasimat,és ezért hiszem,hogy ő se fog érdeklődni.(mindenki magából indul ki)Főleg,hogy ha tudja ,hogy már van gyereketek.Tényleg, tudja?És ha meg is jelenne,mit is akarhatna??
Vendég
 


Szabad kiváncsiskodni,a "rosszindulatú anyós"iránt?
Nekem is van egy olyan rosszindulatú anyosom,hogy szerintem kenterbe veri mindenki anyósát!!!
Vendég
 


Max az iwiwről tudhatja vagy olyan emberkétől aki elmondta, de ilyet nem tudok. Végülis gytartáson kívűl semmit. Az én anyósom márcban meghalt de egy tündér volt, az apósom meg befordult emiatt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Erikának olvastam egy hozzászólását és írta hogy anyós nem támogatja a kistesó programot mondván hogy már öregek (33,37 azt hiszem,ha jól emlékszem). Hát az ilyen tuti nem túl jó fej lehet.

Bocsi Erika nem akartam kontárkodni :? :?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

eddig is olvastalak titeket csak nem tudtam hozzá szólni, mert nálunk a családban nincsenek ilyen gondok

Nszoke
miért lenne kontárkodás, amit az ember itt leír v. más topikban azt bárki olvashatja,
Hát igen az anyósom nem támogatja a kistesót, többek között mert szerinte idősek vagyunk, + sokba kerül, + a jó isten tudja, de a multkor a férjem elment hozzá reggel éjjszakásból mert valamit otthagytunk előző nap, én meg már elképzelni nemtudtam, hogy hol van, rá is telefonáltam hogy már ideje lenne itthon lenni, pár perc múlva haza is ért, kérdezem hogy mit csináltak ennyi ideig (kb. 1 óra) és elmondta hogy az anyja 1 órás litániát tartott neki arról, hogy miért nem kell belefognunk a kistesó programba. Úgyhogy én akkor egy jó ideig felé sem mentem.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Utálom az olyan anyósokat (sajna a sokaság ilyen) akik belep..znak a fiatalok életébe. De gondolom nem befolyásol? S a férjedet, mert ha igen az a baj... de remélem rosszul gondolom. :?

Ja és mivel a TE SEGÍTŐKÉSZ,MEGÉRTŐ ANYUKÁD finanszíroz akkor meg neki nem főleg mindegy?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Húúúúúú, ma aztán nagyon belejöttetek!!!
Először is Erika, HONNAN TUDOD A MÉDIÁT?????? HOL OLVASTAD? A 30-on túliakban, vagy Kistarcsán? Én ide szoktam még írni. Hát igaz, ami igaz, pénteken - úgy néz ki - jön az RTL-Klub hozzánk forgatni. Egy kismamával akarnak beszélgetni a szoptatásról, babázásról. Nem akartam vele mindenhol dicsekedni... :oops:
Majd tudósítok, mi volt!!!!
Bárány, egy gyermekem van, csak a másodikat tudom, hogy 3 év múlva szülném (vagyis 33 évesen), és a 3.-at, ha szülnék, akkor már 35-36 évesen.
Nszoke, én komolyan mennék az orvosira, ha nem kellene hullát boncolni. Ez a gyenge pontom. Na meg a tanulmányaim is teljesen más irányba mentek, külker főiskolát végeztem, tehát közgazdász lett belőlem. Az orvoslás így kicsit távol áll, de baromira érdekelnek a dolgok, és semmilyen véres látványtól nem leszek rosszul. Csak a hullákat nem bírom, félek tőlük. :roll:
Az én anyósom amolyan véleménynyilvánítós... ha kell, ha nem. a férjem ezt nem bírja. rólam igazából meg lepereg. :D Szerintem ha meghallaná, hogy én is spekulálok egy 3. gyerekben, tutira kiborulna. :D Ő az a fajta, aki szerint inkább 25 évesen kellett volna szülni, és a mai nők mind karrieristák. merthogy először én is megteremtettem az egzisztenciámat a cégnél, ahol dolgoztam.
fúj ez a rohadt szél. utálom.
apropó, a Kismama cikket említettem itt? nehogy azért is kikapjak!!! :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Nszoke
szerencsére a férjemet nem tudja befolyásolni, igazán soha nem tudta. Éppen ezért költöztünk külön, mert a párom már nem tudta volna sokáig elviselni, és a kettőnk érdekében inkább különmentünk, pedig így elvesztett a párom egy fél házat (mert a párom nevén volt a ház, ő a tesóját már kifizette, az anyósomnak volt rajta haszonévezete, de ő nem engedte sem a hozzá építést sem a tetőteret, mert mi van ha nem tudjuk vissza fizetni a kölcsönt - akkor ő is mehet a csillagszálóba - és amúgy sem bírná már idegekkel az átalakítást, így ő elment bérházba Esztergomba, mi meg kertesbe Kesztölcre - na ezt az egy dolgot már megbántam, de talán pár év múlva sikerül vissza költözni remélem, na mindegy. És így ügye az anyósom már a másik fiacskájára akarja hagyni a lakása felét - vagyis így csak 1/4 ház-tól esik el a férjem. De ő már akkor is azt mondta, hogy nem érdekli a pénz, csak legyünk külön. Hát ebből is kiderül hogy nem igazán tudja befolyásolni. Mondjuk gyerek ügyben a férjemet elégé noszogatni kellett, de ő azt mondta, hogy ha találok szponzort akkor OK. Hát volt jelentkező az anyukám nevében. Úgyhogy dec. 7-én délelőtt megyünk megbeszélni a teendőket. De ezt még anyós nem tudja. Majd egyszer megtudja.
De úgy látom hogy itt rajtam kívül mindenki diplomás? Vagy az lesz?
Én azt hogy nem vagyok az, csak a saját lustaságomnak köszönhetem. Na mindegy. Remélem azért még szóba álltok velem, hogy nincs diplomám?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szio!

Először is Klauszka! A kismamásat tudtam és gyönyörű volt. Mi ez az rtl klubbos? Lesz vmi baba-mama és te beszélsz a szopizásról meg ilyesmi? És hogy kértek fel? Jaj de izgatott vagyok.. ha én izgatott te vajon mi :) de a kismamás cikked után ez már gyerekjáték. Szurkolok. Még a végén tényleg médiasztár leszel... :)

Suli: én is teljesen más vagyok. Katonai suliban végzem a gazdaságot=az ország hadilogisztikáját szervezem majd. Na akkor lehet reszketni :) Komolyan érdekel az orvosi de ha nem leszek adjunktus akkor túlélem :)

Ja rtl. a vetítés időpontját kéretik leírni, mert látni szeretném. Köszönöm.

Erika!
Az ilyen anyóst nem értem nem örül az unokának? Az ember örül egy gyermeknek bármi áron nem? Na az ilyeneket sose fogom érteni, főleg hogy ő aztán egy fűszáéat sem tesz odébb. Ez is egy DRÁGA FÉRJ. Mi is mennénk, de ... az a fránya pénz. Ugye én még elég fiatalon keveredtem a családi életbe, a feleség szerepbe (ami amúgy nem baj) csak ugye az egzisztencia. Nehéz mindent megadni a gyereknek ha mellette házat akarunk. De könnyebb lett volna egy ház és utána baba, na de ez így is jó, csak így lassabban "szabadulunk" anyutól. Anyukád pedig...szurkolok nektek de ezt mindig elmondom. :lol:

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon kiváncsi vagyok az rtl-es szereplésetekre!
Nem mindenki diplomás,én a középiskoláig jutottam,de az is nagyon nehezn ment,bugdácsolás,pótérettségi....Nagyon szeretnék tanulni,méghozzá ovónőnek.Talán még nem késő...

Nálunk anyósnak nincs esélye beleszolni semmibe,ugyanis mi annyira összevesztünk vele,hogy soha nem is találkozunk.És ha rajtam múlik ez igy is marad örökre.Most ennyi jutott eszembe..
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok

Szép jó reggelt mindenkinek

szebbet mint ami itt van nálunk

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1162794749.43.gif[/img] nálunk most sajna így esik az eső, de legalább nincs zimankó

Nszoke
akkor te egy nagyon okos csaj vagy. A férjed is katona?

Bárány
akkor tanulásban mi jóformán egyformák vagyunk, én levelezőn érettségiztem le, aztán végülis felvettek egy főiskolára, de azt a felénél lustsaságból otthagytam, amúgy valahogy én úgy voltam mindig a sulival hogy ok én szivesen járok oda, csak vizsgázni ne kéne semmiből, mert amúgy sokminden érdekel., Van is pár papírom, de megélni egyikből sem lehet. Úgyhogy sajna engem olyan dolgok érdekelnek amiből a megélés = 0-val.

sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Jó reggelt!

Csak gyors bekukk.
Akkor az anyós témát kimerítettük szerintem.

Óvonőnek még nem késő szerintem tanulni és tök jó, egy barátnőm tanítónőnek tanul.

Jaj én nem vagyok valami lángvince. Csak baktatok a diploma felé, de amekkora a lelkesedés volt amióta megszületett Málna ez teljesen más irányt vett. Azóta nem járok be az egyetemre, már lassan azt sem tudom hol van :oops:
Nekem a bejárás a gond, a vizsgák nem izgatnak, mert olyan dumás vagyok ha nem tanultam akkor is tudok mit mondani...
A gyereket nem bírom itthonhagyni, olyan...ööööö..hiányzik.
Nem tudom mi lesz ha dolgoznom kell...?

Nem katona a férjem, kőmüves, de sosem zavart a papír, vagy a végzettség. Az hogy valaki 8általánossal rendelkezik ugyanolyan ember és jó ember lehet mint egy ügyvéd, csak mással foglalkoznak, aminek több oka lehet, nem feltétlenül hülye az illető.

De én alapjáraton szeretek tanulni s amíg lehet addig fogok is, főleg hogy most még ingyen is van...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: