Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Bikfy!

Nem ,nem kaptam névjegykártyát sajnos. Így a Doktor urat pedig egyáltalán nem lehet elérni. Mikor a leletért mentem akkor is ugye ott volt a hycosys időpont. A beavatkzás helyett elmondhatta volna hogy mi az ok amiért nem vállalja, mi a kezelés módja,kell e kontroll stb...E helyett az asszisztencia közli a dolgokat, írja a leletet a kérdésekre pedig nem tud válaszolni..a pénzéért nem ezt várja az ember, legalább is én nem
Egyébként nem vagyok az a behodoló típus. Azt gondolom ha valamiért fizet az ember akkor nonszensz hogy még ő hodolgasson. :twisted:
Így is elég durva a helyzet, nem fogok még a korommal is konfrontálódni. Lehet hogy kifelé az a kummunikáció hogy manapság később is vállalhatsz gyereket, de eddigi tapasztalatom az hogy nem néztek rám emiatt túl jó szemmel.
Én meg nem mesélem el az élettörténetemet hogy megértsenek. Magán ügy az ok, nem azt kell kezelni, hanem azt kideríteni hogy mi volt a vetéléseim oka, ill az azt követő egy éves sikertelenségé.
Ézért fordultam ide segítésgért amiért nem keveset fizetünk.
De ha ez a hozáállás akkor nem fizetünk...a Meddőségi centrumok nőnek a fűből mint gomba az eső után...miért hódolgassak ha elégedetlen vagyok mikor mehetek máshová is ?

Remélem azért Te jobban vagy , javulgatsz és nem fáj már a pocód :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Bikfy,
nem, még nem jutottam előrébb a hiszteroval. Várom, hogy megjöjjön (a jövőhéten lesz aktuális), aztán elkezdem megint hajkurászni az asszisztenst, hogy legyen már valami.
Egyébként én is úgy szoktam kezdeni, hogy "szeretném a segítségüket kérni" és működik. :) Legalábbis eddig szerencsére működött.

Mencike,
teljesen értem, hogy felháborít ez a helyzet. Eleve ott érzem a problémát, hogy a gyakran minden ok nélkül egyszerűen fütyülnek ránk, vagy egyenesen undokok. Persze nagyon sok helyen nagyon kedvesek és segítőkészek, de akkor is sírva fakad az ember, ha a akad néhány, aki meg érthetetlen módon megnehezíti a dolgunkat.
judit29
 
 


Helló Lányok :D
Kedvességben nincs hiány, ahogy ezt már mondtam korábban is :) Nagyon kedvesen és lekezelően néznek hülyének a legtöbbször.
Persze akadnak kivételek is.
Mai érdeklődésemkor szerencsém volt, épp ott volt a Doktor Úr a pultnál így megkérdezték. Lényeg hogy nem kell újabb kenet vétel, lehet menni az aktuális ciklusidőben március végén :)
Ez jó hír, csak lassan jött. Időpontja is van a páromnak , előre jeleztem hogy lehet hogy picit csúszik, mire kedvesen közölték hogy nem gond a doki is szokott csúszni a csúszók miatt :)
Így csomó felesleges kör futtatása és emiatti idegeskedések után most lassan végéhez közeledik a dolog.
Remélem a napsütés Nektek is pozitív fordulatokat hozott :)

Katapetra hogy vagytok :D

Puszilok mindenkit, még jövök :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Mencike,
örülök, hogy jó fordulatot vettek a dolgok! Így legalább nyugisan (legalábbis e miatt biztosan) kezdődhet a hétvége!
Nekem lehet, hogy megjön végre, ami azt jelentené, hogy hétfőtől már izgulhatnék, hogy márciusban végre lesz-e hisztero. :) Már nagyon jó lenne túl lenni rajta, méghozzá úgy, hogy meg is operálnak és azt mondják, most aztán tutiezerszázalék, hogy minden OK lesz.
judit29
 
 


Szia Judit29 :)
Szuper, akkor végre ez is egy jó hír :) alakulunk szépen lassan :)
de jó :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok, örülök, hogy alakulnak a dolgaitok, további sok sikert!!!!! Nemsokára eljön a Ti időtök is!!!!

Bikfym, elvagy tűnve, vagy én vagyok figyelmetlen?

Hát, hogy én hogy vagyok??....rengeteget sirok, ami jót is jelenthet....a következő pillanatban, pedig nevetek, mint a fakutya....
Azon kivül köszönöm jól vagyunk, reggelente, szokott picit görcsölgetni a pocim, de napközben elvagyok, éjszaka már jól alszom....és nagyon várom a 14-ét, amikor is leveszik a vért a tesztelés miatt :)

Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Szép estét Katapatra :D

Közösen várjuk Veled ezt a nagy napot :D húúú nagyon szorítunk érted:-))
én éppen most nézem az ovu mikroszkópon hogy mi a helyzet...lesz a páfrány vagy sem...ha van akkor termékeny időszak van...elvileg az van ez a 14 nap :D ma csapunk egyet a lovak közé, hátha.. :wink:

jó éjt Nektek :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Mencike!
Látod, látod? Azért lassikán csak elrendeződnek a dolgok. Bízz bennük és hidd töretlenül, hogy sikerülni fog. Úgy örülök nektek. :wink:

Juditunk!
Hát akkor ez a nap talán neked is szerencsét hoz. Mihez drukkoljunk? Mielőbbi mensihez? Akkor hajrá, hajrá. :wink:

Katapetrus!
Vagyok én, csak sok a munka, és ráadásul holnap mennem kell az egyetemre is. A 14-ét akkor nagyon várom. Én érzem, hogy sikerülni fog. :wink:

Rólam: csípés szarság még megvan, így együtt lenni sem tudunk. Nehogy pont most fertőzzem meg az ő vizsgije előtt.
Holnap nem leszek, talán vasárnap. Jók legyetek, szép hétvégét! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfyke :D
Ha pisiléskor csíp próbáld ki a tőzegáfonya kapszulát. Nekem használt :D
Amúgy kész pálmaliget van a mikroszkóp alatt:-) bár máskor is volt már ilyen :roll:
Neked is jó 7végét, és pihizz is azért majd egy kicsit :)

Jó éjt , puszi :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike, akkor non-stop összebújás apával! :wink:
Sok sikert, szép 7végét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetrám!

Megvolt :oops: :wink: következő majd holnap, hogy addig erősödjenek a huszárok :wink:
Pihenj sokat, puszillak :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Hű, úgy látom, belendültek a dolgok! :)

Bikfy,
igen, az jó, ha elkezdődik már az újabb ciklus, és ha végre túlleszek a műtéten.
Tőzegáfonyát tudom én is, hogy érdemes megpróbálni, még dm-ben is lehet kapni egyébként.

Katapetra,
pihizz amennyit csak tudsz, hogy a kis manók szépen növögethessenek! Szuper, hogy ikrek, én mindig sajnáltam a babáimat, hogy egyedül laknak odabent. :)

Mencike,
jó lenne, ha most találkoznának a kiskatonák a nagy golyóval! Akkor egyben túl is lendülhetnél a hycosy-n és talán a Róbert dolgon is, ugye?
judit29
 
 


Sziasztok Lányok

Igen ez szinte mesébe illő lenne:-) Visszamehetnék a "sármos" doktoromhoz :oops: ,szülhetnék a felújított uzsokiban, úgyhogy az nagyon szuper lenne :)
Oda jártam 2 évig, teljesen megvoltam elégedve minden szempontból :)

Igen Bikfy jól mondja Judit hogy lehet a dm-ben is kapni, 2100Ft a dr.Tamási féle. Van több fajta is amúgy, pl a Béresnek is van és olyan is létezik ami probiutikummal van egyben csak az picit többe kerül.

Vettem a Gynophilus hüvelykapszulát, hogy az erős antibiotikum után ne legyen még valami hüvely fertőzésem is, mivel az erős gyógyszer megöli a jó bacikat is és így tönkre vágja a hüvely és bélflórákat is. :)

Megyek teregetni :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Igen, többféle van, nekem Béres-féle van épp.

Mencike,
jól tetted, hogy vettél Gynophilust! Sok nődoki csak felírja az antibiokat, aztán meg elfelejti, hogy egyúttal a hasznos bacikat is kiirtja melyeket nem árt pótolni. Nekem hycosy után Gynoflort írt fel az orvos, aminek örültem (legalább még ebben is milyen gondos), bár a patikában kis híján hanyatt estem, hogy közel 9.000-et fizettem 3*6 szemért.
Nem kellene Normaflore-t vagy hasonlót is szedned?

Na, szóval mostmár kijelenthetem, lezárult-elkezdődött a ciklus, vagyis hétfőn próbálkozhatok az időpontegyeztetéssel a műtétre. (Csak ne lenne bazisok munkám hétfőtől beláthatatlan ideig - ezért is bosszantó, hogy nem csinálták meg február közepén, mert akkor lazább volt az életem, ráadásul a vérvételi eredményeimet is csak márc. 15-ig fogadja el az anesztézia, valszeg csináltathatok újat... :S)

Megyek kicsit tornázni.
judit29
 
 


Szép estét :)
Gynoflort minek is írta fel, az is olyasmi mint a Gynophilus?
Egyébként az asszisztens írta meg, és nem is Fülöp doktoré volt a recept hanem a Nyéki doktoré...de ezen már fenn se akadok :roll:
Valószínű számíthatok rá, hogy nekem is kell majd ilyen...köszi hogy mondtad, mert akkor elkezdek rá spórolni :shock:

Akkor most ennek örülünk hogy új ciklusod van és remélhetőleg most senki nem felejt el semmit és végre meglesz a műtét.Azért ha új vérvétel valahogy lejezném hogy ez alakulhatott volna másképp is :shock:

jó éjt , puszi
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szeritem hasonló a kettő: az egészséges baktériumflórát állítja vissza.
judit29
 
 


Szia Judit :)
ok, majd rákérdezek. Ha hasonló akkor nyílván nem a 9000ft-t választom ha vehetek 2700ft-ért is. :)

Remélem jól vagy és tudsz Te is haladni mostmár :)

Többiek merre vagytok? Katapetra, Bikfy?

Mindenkinél minden rendben? Katapetra babócákkal jól vagy? Bikfy enyhültek a tüneteid?

Puszi
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok, itt vagyok én is!!!!

Köszönöm most már jobban vagyok, a lelkem is rendbe jött, ismét pozitívan állok a dolgokhoz, a 7végén voltak elbizonytalanodásaim , de mára rendbe jött a lelkem, meg a pocimon is érzem a bizsergést, meg olyan elmondhatalan érzést!!!

Jaj lányok remélem nem az agyam tréfál meg, mert akkor kiműtettem :D ez rossz tréfa lenne a részéről!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetra,
már csak 1 hét, és megbizonyosodhatsz arról, hogy nincs szükséged agyműtétre! Szorítok!
judit29
 
 


Szia Ktapetra :)
Csatlakozom én is Judithoz :) Tudom hogy ilyenkor ólomlábakon jár az idő, de biztosan minden rendben lesz :) DRUKKOLUNK! :wink:
Vigyázz magatokra nagyon :)
szia :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


meddőségi topicba nem lenne képem ilyesmiket írkálni... :evil:
kb egyik téma se érint minket..de legalább rosszul érezzük magunkat hogy van amihez max ennyit tudunk hozzászolni... :evil:
elgondolkodnék ezen kedves hölgyem
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szerintem nem olvas bele azokba a topicokba, amelyekbe üzen. Vagyis azt gyanítom, válogatás nélkül beteszi mindbe. :( Ilyenkor legszívesebben elmesélném neki a történetemet - biztosan elszégyellné magát. Na, de ilyet nem teszek, mert attól nekem nem lesz jobb.
judit29
 
 


sajnos ez így van. Ebből is csak az látszik hogy ez emberek mennyire figyelmetlenek, felületesek , csakis a saját dolgaik foglalkoztatják őket.

Judit, végül is sikerrel jártál napközben, eltudtad intézni? :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike,
nem tudtam beszélni velük. De azt mondták még januárban, hogy küldjek sms-t, szóval most is megtettem a sikertelen hívás után. Elhatároztam, ha szerdán (holnap) nem hívnak vissza, csütörtökön felhívom őket egy másik számról...
De ez valami róbertes szokás, hogy nem az orvossal, hanem az elérhetetlen asszisztensével kell egyeztetni? Eddig nekem pozitív volt mindennel kapcsolatban a benyomásom, de ez a "nem tudom mi van" helyzet azért sokat öregít rajtam...

Neked akkor most mi a terv, menetrend? Kivárni ezt a hónapot, hátha összejött a baba, aztán ha mégsem, hycosy?

Bikfy?

Katapetra,
már csak 6 nap!!! :)
judit29
 
 


Szia Judit :)
Privibe küldtem tegnap egy számot amin én szoktam velük beszélni. Lehet azt még megkéne próbálni, hátha.

Gyakorlatilag minden hónapom ilyen: pozitív ovu teszt, 20mm tüsző, aztán nem lesz belőlle semmi. Nem tudom a hormonjaimat hogy jók e,(tavaly jók voltak) vagyis is megérik e a tüszőm vagy nem. Ezért kezdtük a kivizsgálást. Ha most sem jön össze, megcsináltatjuk még a hycosyt ahogy írtad, utánna záró konzi hogy végre a többi eredményt is megtudjam. Ott majd úgy is javasolnak valamit amin gondolkodhatunk, de a megoldása az biztos nem ezen a helyen lesz. :roll: az egész menettel, hozzáállással ahhoz ugyan is nem voltam elégedett :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csajok, velem minden okés, ma is voltunk a klinikán és az én véleményem is változott, ha lehet, még pozitívabb irányba. Korrektül, határtalanul bátorítón, kedvesen álltak hozzánk. És máris kaptunk márc. 23-ra egy időpontot, leletzáró megbeszélésre. Fülöp doki ma műtött, csak 1 percre futottam vele össze, de akkor is rám mosolygott és kérdezte, hogy minden rendben van-e.

Így aztán olyan fura, amiket írtok, nekem hála az Istennek, mindig pozitív tapasztalatom volt velük. És mivel én rendületlenül hiszem, hogy jó helyen vagyok végre, tudom, hogy náluk fog sikerülni a babám.
Sajnálom, ha nektek vannak fenntartásaitok, remélem így vagy úgy, de mindannyian megkapjuk a hőn áhított kisbabát. Nagyon drukkolok mindannyiótoknak. :wink:

Megkérdezhetem, hogy milyen telefonszámon próbáljátok őket elérni? Mert nekem mindig 1.-re sikerül. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mencikém!
Még gyorsan neked reagálva: én is minden hónapban ugyanígy vagyok. Csodaszép tüsző, (22mm-es) tuti repedés, szép progeszteron szint, jó hormonok, és átjárható is vagyok. Aztán gyerek meg nincs. Nem is értem, hogy a csudában lehet ez. :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Juditkám,
drukk, hogy holnap sikerrel járj és elérd őket. :wink:

Katapetra!
Már számolom visszafelé a napokat. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt Bikfyke :)

Örülök neki hogy Nálad zökkenőmentesen megy minden :)
Ez már csak így van mindenhol, hogy van aki elégedett és aki nem.
Nyilván sok a beteg és nem tudnak mindenkit kellő alapossággal kiszolgálni. Nem véletlenül írtam így, mert ugye ez egy szolgáltatás méghozzá a lehető leg kényesebb és intimebb egészségügyi szolgálatatás. Nem véletlenül ennyire érzékeny rá az ember ha valami nem alakul jól.
Sajnos semmilyen eredményt nem tudok a párom sp leleltén és a pozitív bakterológián kívül. Ha úgy alakul ahogy szokott akkor márc végén lesz az átjárhatósági és a záró konzi.
Apim andrológiáját lemondták a héten, majd jövőhéten lesz az új időpont. Úgy hogy most várunk hogy alakul a ciklus :wink:
Sima vezetékes számon a mi a honlapon is fent van. Ezt nekem is egyből felveszi mindenki, ill Fülöp dr.az időpontos mobilját szoktam még hívni ami szintén sikeres. Juditnak egyenlőre nem ő az orvosa
Judit, remélem ma összejön az időpont és nem kell annyit mérgelődnöd mint tegnap.
Katapetra jól vagytok? Írj, várjuk :wink:

Puszi Mindenkinek:-)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencikém!
Neked is nagyon szép reggelt! :wink:

Api eredményeit honnan tudtad meg? Telefonáltál? Mert arra azért én is nagyon kíváncsi lennék. Meg a másik kérdésem: mi az, hogy apid andrológiáját lemondták? Miért kell oda mennie? Én még 1x nem tudom erre rávenni a férjemet. :shock: Vagy csak az eredmény kiértékelésük van az andrológián? Nekem erről nem mondtak semmit a csajok. Csak megkaptuk a márciusi időpontot Fülöp doktorhoz és slussz.

Telefon ügyet ilyen formán akkor értem. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt, Lányok! :)
Örülök, hogy nagyjából azért mégiscsak mindenki jól van.

Mencike,
köszönöm a számot, az a baj, hogy én egyelőre nem a kliniká találkoztam velük (az orvossal és az asszisztenssel), így máshol kell hívnom őket.
Leszámítva az elérhetetlenséget, eddig nekem is nagyon pozitívak a tapasztalataimmidenkivel aki a klinikához kötődik. Pl. az anesztéián azon izgultak, nehogy 5 percnél tovább kelljen várakoznom a műtét előtti konzultációra. Azóta is mesélem többeknek, hogy ilyen van. :)

Bikfy,
amit leírtál, abból azt gondolom, talán egy andrológia tényleg nem lenne baj, nehogy a kiskatonák mennyiségével vagy harci kedvével legyen valami - de legalábbis kizárni ezt a problémát. Nekünk is kellett ilyen (csak más okból: vetélések miatt), nagyon sajnáltam a páromat miatta, de belátta, hogy neki még mindig ezerszer kissebb és kellemesebb dolog, mint azok, amiken nekem kellett már átmennem.
judit29
 
 


Judit!

Pont Ilyen vizsgálaton vagyunk túl. De nem értem Mencike írását. Ők tudják már api sejtszámát és most mégis várnak andrológiai időpontra. Nem értem, minek. Eredmény értékelésre? Vagy a bacik miatt ismételni kell? Mert mintha azt írta volna, hogy nincs szükség újabb kenetvételre sem. Szóval akkor most mi van? Minek ide noch einmal andrológia? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
értem, és hogy elolvastam még egyszer, amit írtál, látom is, hogy 1-szer már tényleg rávetted szegényt, vagyis ez is letudva.
Nekünk 2-szer kellett mennünk, először mintavételre, majd eredményekért, de többször szerencsére nem. Persze nekünk a máv meddőségiben volt ez a kiváló forduló, nem a RK-ban.
judit29
 
 


Bikfykém! :)

Bocs hogy mostí írok de sok melóm van :(
Ezzel kezdtük a kivizsgálást: vérvétel mindkettőnk , neki sp minta, nekem kenetek.
Sp nem lett jó a tavalyihoz képest(akkor tutti volt), ezért kell az andrológia.
Tavaly óta komoly életmód váltás volt(sport , trend,) és több megfázás is, ez lehet a mostani eredmény oka. Ezt mondta az andrológus is mert beszéltem vele e-mailen erről.
Igaz mire odajut a dokihoz eltelik lassan 2 hónap , úgy hogy sztem újabb mintát is kérnek majd lassan. Pláne hogy azóta vannak olyan dolgok amik már nem állnak fenn. Pl szoros, meleg edzőruha használata stb...Igen Ő sem viseli jól, mindíg dühöng, hárít. De aztán eltelik 1-2 nap feldolgozza, átgondolja megnyugszik és elmegy a viszgálatokra.
Senkinek sem könnyű az ilyesmi..én is utálom az egésszet már, de lagalább azt szeretném tudni mi volt a vetéléseim oka, és miért nem jön össze azóta spontán ha már előtte 2x összejött..

Puszi
mencike
Budapest III. kerület
 
 


étrend akart lenni az a ternd :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


jaj, kapkodok, tényleg sok a meló...
Igen telefonáltam és úgy mondták meg a sp eredményt...az volt az egyetlen amit megmondtak, mindjárt másnap. azóta csak a pozitív bakterológia volt amit közöltek és mást semmit.
Lehet csak a rosszakat közlik mert azt orvosolni kell..ki tudja?
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencikém!
Köszi az infót. :wink:

Katapetra!
Még semmi?

KépKépKép
bikfy
 
 


Akkor most megpróbálom újra az asszisztenst...
judit29
 
 


Az orvos még kb. 10 napig szabadságon van. Amivel az a baj, hogy korábban azt mondta, a ciklus első felében végzi a hiszterot. Akkor meg már nem abban leszek. Viszont közben április 7-én kellene mennem egy másik orvoshoz, akihez a műtétet követően van értelme csak menni, mert akkor indít egy vizsgálatot. És ezt már egyszer áttetettem épp a hisztero csúszása miatt. Most egy kicsit nem érzem jól magam.
judit29
 
 


Sziasztok!

Judit, szerintem hivd fel őket újra, és mondd el, hogy ez, és ez a problémád...hogy találjatok megoldást!

Bikfy: ha a mesire gondolsz, akkor semmi :), remélem novemberig nem is lesz :wink:

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Katapetra,
novemberig? Nem inkább december+kb. 4 vagy 6 hétig?

Ajánlotta az asszisztens, hogy mond alternatív orvost, de végül abban maradtunk, megvárom az eredetit. Azt mondta, 21-én már biztosan megmondja, mikor operál... Türelmet biztosan tanul az ember ebben a gyerekezéses dologban. Csak lehetne tudni, hogy egyszer célba is ér...
judit29
 
 


Sziasztok!
Látom Juditkám ma se úgy alakultak a dolgok a hogy vártad :? de legalább tudtál velük beszélni, az is valami :roll:
Mostmár ne idegeskedj, lassan csak összejönnek a dolgok :)

Katapetra csak így tovább :D

Bikfyke, nagyon szívesen :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Judit!
Nekem jó a december is :D, de előbb semmiképpen :!:
Hát igen, a türelem itt nagy erény....régóta babanetezek, és tudnék mesélni....de az esetek 90%-ban siker koronázta a türelmet!
Sok sikert és türelmet kivánok mindannyiótoknak!

puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Mencike,
így van, ahogy mondod, legalább már történt valami, kaptam híreket. Ugye már meggyógyultál teljesen?

Katapetra,
mindjárt vérvétel!!! Szorítok!!!

Bikfy,
jól vagy?

Reméljük, mi itt mindannyian a 90%-hoz tartozunk!
Nagyon szép hosszúhétvégét kívánok Nektek!
judit29
 
 


Szia Judit :D

Köszönöm érdeklődésed, szerintem igen. :) már nincsenek panaszaim :)
Apit hívták megint a klinikáról hogy korábban menjen mert kevesebb az előjegyzés.. :roll:
ITT A TAVASZ :D
Remélem mindenkinek kellemes lesz a 7vége :) szép idő lesz menjetek kirándulni, sétálni:-))

Puszi, sziasztok :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hosszó 7vége :wink: kirándulás, pihenés:-))

Katapetrának ma van a nagy napja. Nagyon szorítok Neked, izgatottan várom a híreket :)
Api ma ment dokihoz...

Gyertek lányok meséljetek :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Akkor apinak mára drukk, bár biztosan túl van már rajta. :wink:

Katapetrának 14-e volt a nagy napja, de talán nem haragszik meg, ha megírom, most nem sikerült neki. De erős lány, aki hamar talpra fog állni és küzd tovább. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szép estét Bikfykém :)

Semmi baj, legközelebbre sikerülni fog :)
Megrázza magát, aztán újult erővel és teli reménnyel ismét útnak indul. Amivel csak tudunk segítünk benne mi is :)

Igen túl van rajta..szerencsére nem volt vészes. Jövőhéten kell majd menni vérvizsgálatra. Hormonokat nézik. fsh, lh, tesztoszteron, tsh, ilyesmik. Kapott valami bogyót is, ha nem lenne jó az fsh akkor kell majd szedni 3 hónapig. Doki szerint egyenlőre icsi megoldás jöhet szóba..majd meglátjuk...

Judit, kopp, kopp merre vagy? :wink:

Jó éjt Nektek :)

Katapatrám fel a fejjel , csak is előre nézz :) puszillak
mencike
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: