Új privát üzeneted érkezett!

Szia Aniko,
Sok tanacsot nem tudok adni, mert nekem Andris az elso babam, de azert leirom a tapasztalataimat.
Nehezen birjuk a meleget... Nappal altalaban csak egy body van rajta, 27 fok van a lakasban. Neha egy zoknit is raadok, de lehet, hogy ez nem is kellene. Vagy egy kising es csak a pelus.
En a legkozelebbi babamnal nem fogom megtartani azt a tanacsot, hogy minden ruhabol csak keveset venni, mert igy minden nap megy a mosogep! Borzen szuper, ujszeru ruhakat vettem, es ugy, hogyha a kovetkezo kislany lesz, amit nagyon remelek, akkor o is fogja tudni hasznalni. Persze lehet setalni menni, mi mar 2 hetesen mentunk! Nekem is nagyon jot tett, hogy vegre kimozdulhattam a lakasbol. Setara amikor sut meg a nap mindig viszek egy plusz pelust, azzal letakarom a kis labat, nehogy megsusse a nap. De ha kesobb megyunk 5-6 kozott akkor mar igazabol nem kell. Mondjuk ebben a nagy kanikulaban nem mentunk ki, csak este 7-8 kozott az udvarra. Mi zoldovezetben lakunk szerencsere. Ha lenne egy olyan agyiko, amit ki lehetne tenni, akkor egesz delutan kint lehetne, de a babakocsiban nem szeretnem kint hagyni egyedul.
Aludni egy rovidujju body+ egy ujjatlan vekony anyagu halozsak van rajta, de mi nyitva hagyjuk nala is az ablakot. Azert a halozsak, mert azt nem tudja lerugni magarol. Az a lenyeg, hogy nem a kezet, hanem a karjat kell ellenorizni, hogy nem hult-e nagyon ki. A kis kezuk altalaban sokkal huvosebb, mint a tobbi testreszuk.
A korhazban nem tudom, hogy mit szolnak a pizsamahoz, bennem fel sem merult, nem szeretem.
Nagyon rendesek a dokik, a szulesznok, a csecsemosok. Neked ki az orvosod?
Van itt a babaneten egy masik forumtema: gyermekek/magzatok kor szerint, ott a 2006. nyari kisbabak forumban is nagyon sok kedves lany van, sok segitseget kaphatsz toluk is. Tobbet mint tolem, sokuk tapasztaltabb, mint en. :)
Udv: Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Szia Macsek!

Köszi a segítséget!

A.
kvaniko
 
 


Szia Gabi/simigabi!

Hogy vagytok? Bírjátok ezt a hőséget? Tomi is itt született? Kiss Attilánál? Tapasztalatok?
Én holnap megyek be a kórházba ellenőrzésre, kíváncsi vagyok, mi történt, mert már 4 hete nem látott orvos (Attila szabija miatt) és voltak enyhén fájdalmas haskeményedéseim, főleg az éjszaka közepén.

Mivel te már tapasztalt vagy, kérdezhetnék tőled?
Vettél vagy veszel mellszívót? Ha igen milyet?
Hallottam hogy valami málnalevéltea iszogatása a szülés előtti hetekben, segít a könnyebb szülésért. Hallottál erről valamit?

Szia
Kati

Üdv: Kati
micomaci
 
 

 
 

Szia Kati, a malnalevel tea csodakat tesz, en 2 honapig ittam, es 7.5 ora alatt lett meg a kisfiam, az elso fajastol szamitva....:)

Kép

Kép
macsek7
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 23:00-kor.
Vendég
 


Szia macsek7!

Hogy bírjátok Andrissal ezt a hőséget?

Köszi az infót a teáról, de még egy gyors kérdés: milyen sűrűn kell inni? Napi egyszer?
Én most a 34hét+5napnál tartok, már elkezdhetem?

A védőnőm (egy vénség) ma azt mondta ma utánanéz a dolognak. Sokra nem megyek vele!
Viszont leszidott mert már 10kilót híztam és szerinte ez sok, mert valami index szerint egy kismama annyi kilónál kell járjon ahány hónapos terhes.

Használsz mellszívót?

Üdv Mindenkinek

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Szia Kati,

En ket-harom cseszenyi teat ittam minden nap. De ezt csak ugy tudom, akkor lehet, ha nincs gond a mehszajjal. Mert lazit. Azert kerdezd meg a dokidat is.

Pesztonka elektromos fejogepet hasznalok, de igazabol nem nagyon szeretem, mert jobban kikesziti a mellbimbomat, mint a Baba. Sokszor inkabb kezzel fejek, nem annyira hatekony sajnos, sokkal tobb ido, es kevesebb is jon le. Mondjuk en lusta vagyok, es csak akkor fejek, ha nagyon muszaj.

A meleget nehezen birjuk, ma is katasztrofalis napunk volt. Nem volt hajlando aludni a Baba, estere meg nem volt ereje szopizni, most kivancsian varom, hogy mikor fog felkelteni. :(

Megyek is aludni, udv: Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Kati, meg egy...
En osszesen 10 kilot hiztam, es egy hettel tulhordtam Andris, szoval vigyazz, nehogy gond legyen a tulsuly miatt.

Kép

Kép
macsek7
 
 


Szia Kati!

Szerintem ne izgulj a súlyod miatt, mert ahány baba és terhesség, annyi féle. A lányommal (most néztem meg), 34 hetesen én is 10 kilónál tartottam, és az össz plusz súly kb 14 kiló lett. Senki nem akart a hízásom miatt kiugrani az ablakon, és lett egy szép, fejlett 3750 g-os nagylányom. Mire a kórházból hazamentünk kb 1,5 kg maradt rajtam.
Ez a mostani terhesség más, valószínűleg az 50 fok miatt is, jövő szerdán mindenképp meglesz a kistesó, és 9 kilónál járunk. A dokim szerint a hasamban meg egy 3800 körüli baba várja a friss levegőt :) .
Egyébként azt mondják, hogy az első babával többet hízik az ember, mint a többivel!

Üdv,
Anikó

Ui: A Medelának is elég jó a mellszívója.
kvaniko
 
 


Hello Mindenki!
Hogy vagytok, bírjátok a meleget?
A babaholmikat, ruhákat, etetéshez a cuccokat hogyan fertőtlenítitek? Fertőtlenítő tabletták vagy vízforralás? Aki tapasztalt írjon erről, légyszi!

Tegnap voltunk a kórházban, CTG, UH és Doktor bácsi.
A hasam még most is feszessebb, mint kéne, de a dokim szerint ez lehet, hogy alkati dolog nálam, megtettük amit lehetett, azért, hogy ne legyen koraszülés, többet már tehetünk.

Amúgy minden rendben van velünk, kivéve, hogy az ultrahangos doktornő szólt, hogy "kissé" kevés a magzatvíz! :cry:
Ti tudtok erről valamit? Mit rontottam el? Mit érez a babám ebből?

kvaniko: Szerencsére az orvosom is így látja ezt a hízástémát, szerinte én a terhességem előtt túlsovány voltam, ezért most kicsit több rakódik rám. 172centi vagyok és 52kilóról indultam.
Legkésőbb jövő szerdán már a kezedben lesz a Picurka? Nagytesó mit szól hozzá? Várja már?

macsek7: Tegnap este elkezdtem inni a málnalevélteát, a doki szerint ártani nem árt és ő is sok jót hallott már szülő-anyukáktól róla. Remélem nekem is beválik!

Ui: Megoldódott a mellszívó problémám, mert anyósomtól szülinapomra kaptam egy Avent Isis csomagot, a barátnőmtől egy elektromos Pesztonkát kaptam kölcsön.

üdv,
Kati

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Szia Kati,
A baratnod mit mondott, hogy kell hasznalni hatekonyan a pesztonka mellszivot? En is azt hasznalok, de nem sok erdemennyel:(
Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Szia Macsek!
Hát az az igazság, hogy a barátnőm azon kevesek egyike, aki soha nem használta a mellszívót, de mégcsak nemis szoptatja a most 2 hónapos kisfiát.
Programcsászárral szült, mert egy korábbi autóbalesete miatti valami agyi-nyomás( vagy mi???, sose értettem igazán mit mond ezzel kapcsolatban, mert úgy mondja mintha ő se tudná mi is van vele) nem merték, megkockáztatni a természetes szülést. Valami komplikáció lépett fel menet közben (elvesztette az eszméletét), és a szülés után két napig szinte csak aludt. A teje így nem indult be igazán, a babát meg cumisüvegből etették. Mikor jobban lett megpróbálta szoptatni, de addigra már annyira hozzászokott a cumisüveg kényelméhez, hogy nem fogadta el a cicit. Úgyhogy a pici más anyától kapott anyatejet egy darabig, aztán mostmár teljesen tápszeres.

Szóval fogalmam sincs, de olvastam olyat is aki szerint a Pesztonka nem igazán jó fejésre, de fantasztikus a babának orrtisztításra.
Biztos van valami technikája, ha egyszer odakerülök (amit már türelmetlenül várok) kipróbálom én is.

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Sziasztok!

2006. 07. 28-án megszületett második gyerkőcöm, Bálint Ákos, aki közűletek arrafelé járt, talán már hallott róla. :)

3450 g, 55 cm, barna haj, sötét színű szemek.

Most állati szerencsénk volt, mert a szőke neonatológust megúsztuk.

Üdv: Linamina
linamina
 
 


sziasztok,
bocsi a kisbetukert,de a vallamon van baba.

linamina, gratula a babahoz! ki az a neonatologus? nekem csak pozitiv elmenyeim voltak, de volt aki panaszkodott, foleg csaszarosok.
udv: macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Szia Simigabi/Gabi!

Mi újság veletek? Hogy vagytok?
Minden rendben van?

Üdv: Kati
micomaci
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:55-kor.
Vendég
 


Szia Gabi!

Mióta elmúlt az a nagy meleg valahogy én is jobban érzem magam, de a ma éjszakám borzasztó volt! Fájt a hátam, a derekam, szenvedtem attól hogy sehogy se jó feküdni, megint megkeményedett a hasam, szóval alig vártam hogy reggel legyen!
Szegény férjem hősiesen tűrte a forgolódásokat, mászkálásokat és párszor meg is masszírozta a hátam!

Én csütörtökön megyek a dokihoz + CTG-re. A múlt héten mindent rendben talált, CI ( már) 2100 volt és fejfekvésű volt a baba. Remélem mostmár nem fordul meg. Én már kezdek kicsit türelmetlen lenni, várom, hogy végre megláthassam, hogy ki is az aki, folyton rúgkapál odabent, labdázik a hólyagommal és beakasztja lábacskáit a bordáimba!

Írok neked privit, mert feltennék neked egy kérdést.

Majd írjál mi volt a dokinál!

Üdv: Kati
micomaci
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:54-kor.
Vendég
 


Szia Gabi!

Mi volt tegnap a dokinál? Minden rendben volt? Nem mondott valamit a várható időpontról?

Én ma voltam. Nálunk semmi változás, mindketten jól vagyunk. Hétfőn megyek utolsó vérvételre és ultrahangra, aztán pénteken vissza a dokihoz.

Üdv: Kati
micomaci
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:53-kor.
Vendég
 


Szia!

Írtam neked egy gyors privit a múltkori dologhoz.

Szuper, hogy veletek is minden rendben! :lol:

Az tuti, hogy pénteken kell visszamennem, de nem tudom pontosan hánykor, mert általában az asszisztens felírja a kiskönyvbe és már nemis szoktam figyelni, csak a napot, de most ez elmaradt. Hétfőn megtudom és küldök üzit az időpontról.
Jó lenne találkozni! :D

Peti, hogy van? Várja az öcsikét? Lehet, hogy egybeesik majd a két gyerkőc szülinapja?

Üdv: Kati
micomaci
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:53-kor.
Vendég
 


Szia!

Holnap reggel megyek laborba, ultrahangra és megtudom a pénteki találkozó időpontját!

Én már alig bírom kivárni, hogy a kezembe vehessem a picurka kislányomat! Lehet tévedés az ultrahangon? (Én már hallottam)18.héttől azt mondták kislány, kíváncsi vagyok, hogy nőtt-e ki fütyije? :lol:

Azt szeretném kérdezni, hogy a kórházból a pár napos babát autósülésben hozzátok haza? Azt hallottam, hogy kb. 4 hetes koráig nem szabadna erőltetni az autósülést, fektetni kellene a babát. De mózeskosarat meg nem lehet rögzíteni rendesen a kocsiban és úgy tudom az nem is szabályos, büntethet érte a rendőr!
Te mit gondolsz erről?

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Sziasztok, szia Kati,

Mi 1 hete jöttünk haza a kórházból (KISLÁNY megint!!!), ahol épp a hidegfront miatt rekord "mennyiségű" babát adtak haza. Az esetek 99%-ban mindenki mózesben vitte haza a csöppséget. A lényeg csak annyi, hogy a kicsit valahogy ki kell támasztani a kosárban pl takaróval, a kocsiban pedig egy összetekert fürdőlepedőt, vagy takarót kell a mózeskosár alá tenni, az ülés támla felöli oldalán, hogy a baba ne guruljon a kosár egyik oldalához. Mindamellett olyanok is voltak, akik autós ülésbe vitték a kicsit haza. Hogy a rendőr büntet-e érte, azt nem tudom, de eléggé "ügybuzgónak" kell lennie, ha egy hazafele tartó újszülöttes családdal kötekszik...

Üdv,
Anikó
kvaniko
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:52-kor.
Vendég
 


Szia Anikó!

Gratulálok a kislányhoz!
Hogy vagytok? Kinél szültél? Mekkora a kislány?

A férjemmel most kezdtünk el beszélgetni arról, hogy mi lesz velünk az első egy-két hétben. Egyenlőre el se tudjuk a képzelni mi várhat ránk, csak tippelgetünk, hogyan fogjuk "megszokni" ezt az új "hármas" felállást!? :P
De legalább egy teljes hónapot itthon lesz velünk!


Szia Gabi!
Hogy vagytok? Tomi hogy bírja odabent? Az én kislányom rengeteget fészkelődik- fészkelődne, mert csak "nyújtózkodásokra" van helye, de folyton megtalálja a gyenge pontjaimat!

Az ultrahangon minden OK volt, "az átlagosnál kissé kevesebb magzatvíz", de amúgy mindent rendben talált a doktornő. Fejfekvéses, remélem mostmár nem akar megfordulni és hamarosan ki is akar bújni.

Mi valószínűleg mózeskosárban hozzuk majd haza, mert nem szeretnénk megbántani anyósomat, hogy nem az ő szerzeményében hozzuk haza, mikor ő itthon fog várni minket! (Te jó ég!) Hogy mondjam meg neki, hogy hagyjon minket békén majd pár napig? Az egyetlen fiacskájának az első kislánya! Hát nehéz dió lesz vele, szóltam a férjemnek beszéljen vele, mostanság "megnehezíti" a napjaimat.

Pénteken ne várj meg, mert sajnos csak 12.30-ra megyek CTG-re és a dokihoz is csak felrohanok a szülészetre és ott fog megnézni.
De én kértem mostmár az utolsó két hétre időpontokat: 08.24-én 12.30-kor, 08.31. 13.40-kor. És elvileg szept. 1. a befutó napunk!
Ha valamikor mégis összejönne....ha nem, hát akkor talán az osztályon már a Babákkal!

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Sziasztok!

1,5 éve szültem császárral a B.Honvédban.
Van köztetek olyan,aki császár után természetesen szült ott? Mert jelenleg császár után császár van náluk :( én meg szeretném legalább az esélyt megadni magamnak,h term.szüljek...

Előre is köszi a válaszokat

Üdv
Ági
agi_77
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:51-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Kati és Gabi!
Köszönjük a gratulációkat, hamarosan remélem mi is viszonozhatjuk! :)
A második kislányom pont ma 2 hetes, 3700 g súllyal és 57 centivel született, és Bárány doktor segítette világra. Hála az égnek mindannyian jól vagyunk, Berta (ő a nagyobbik "kis"lányom, 2 és fél éves) is várakozáson felül jól fogadja ezt az egész kistesó dolgot. Mondjuk, ahhoz, hogy ez így legyen , elég sok segítséget kaptunk a kórházban a gyermekorvostól, aki 3 gyerek édesanyja, és a dokim is adott néhány gyakorlati tanácsot...

Ági!

A hír, miszerint a BHK-ban csak császárral szülhetsz, ha az előző az volt, sajnos igaz. Én is csak azt tudom mondani, hogy ez kórház függő, mert a Jánosban, ahol a nagyobbik lányom született, ott pl. engedték volna, hogy megszüljem természetes úton a kicsit, ha minden rendben megy. De az orvosom kórházat váltott, én meg értelemszerűen jöttem vele. Így nekem is program császárom volt. Ez viszont ebben a kórházban nem olyan rossz, én egy nagyon rendes nővért fogtam ki (de a többire se lehetett panasz), aki a csecsemősökkel együtt nagyon sokat segített amíg feküdni kellett, sőt még éjszaka is. Én a fekvéstől féltem legjobban, mert valahogy ezt a tétlenséget utálom, de negyed 11-kor toltak vissza a műtőből és este 6-kor a folyosón sétáltam...

Sziasztok,
Anikó
kvaniko
 
 


Szia Gabi!

Mi volt ma a kórházban?

Nálunk minden a régi....semmi új dolog nem történt velünk....jól érezzük magunkat, jók az eredményeink,várunk tovább.

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat :)

Dr.Unk Péter a dokim. Azt mondta, h ez mondig az aktuális szakmai protokoltól függ, magyarán a kórház császár után császároz. A 1,5éves kislányom szülése császár ellenére is jó élmény volt,még nyomnom is kellett valamicskét, amikor kivették, nem altattak. Előtte,utána diszkréten le voltam takrva, nem éreztem,h meztelenül kirakatban vagyok. nekem ezek fontosak voltak..nagyon segítettek utána is felállni,stb. Így a kórház megfelelne, ha jönne a kistesó.

régebben itt is term.szülés volt császár után is, csak most módosult.

Üdv
Ági
agi_77
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:50-kor.
Vendég
 


Szia Gabi!

Hogy vagy? Bírod a frontokat?
Te nem vagy már türelmetlen?

Én ma reggel ébredtem úgy hogy már alig várom az órát hogy végre úgy érezzem "elkezdődtek" az események.
Jól aludtam csak nem találok "hosszútávon" kényelmes pozitúrát. Az a kettő ami nagyjából jó volt eddig, ma nagyon nem működött!

Sajnálom hogy nem tudunk megint összefutni, de nektek az ultrahang biztos nagy élnémy lesz, majd írjál!



Szia Anikó!

Hogy telnek a napjaitok?

Üdv: Kati
micomaci
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:48-kor.
Vendég
 


Szia!

Én sem a frontoktól szenvedek. Valahogy már saját magamtól, hisztisebb vagyok.

Nekünk kislányt ígérnek, Janának fogjuk hívni. Nem tudom írtam-e, de a férjem orosz és olyan nevet kellett választani ami az ő családjának is megfelel. Nekem a magyar nevek jobban tetszenek, de hagytam hogy ő válasszon lánynevet.
Ha mégis fiú lenne, akkor Péter lesz. Mindkét nyelvben van és nekem az egyik kedvencem. :D

Nekünk az utolsó ultrahangon azt mondták, hogy 3200gr és 50cm.
Remélem többet mostmár nem nagyon akar hízni, félek hogy nehezítené a szülést.

Most voltam védőnőnél és megnyugodva vette tudomásul, hogy fogytam 1kilót. Mert hát 12kiló voltam múlt héten kedden (szerinte az már sok) szólt hogy iktassak be gyümölcs-joghurt napokat és ne egyek olyan sokat. Ugyan nem tartottam ilyen napokat, de valahogy csökkent az étvágyam.
Engem kicsit a fáraszt a védőnőnk! Lehetetlen időpontokban beállít, ellenőrzi mit vettünk a gyereknek, beszólogat a férjemnek, és a múltkor még szülést is "imitáltatott" velünk. Nem baj ha elmondja mi vár ránk, mit tegyünk, hogyan vegyek majd levegőt, de lefektetett, felhúzta a térdeimet a fejemhez, a férjemnek a nyakamat kellett nyomnia a mellkasomhoz. Ez biztos jó lesz ott, de utána egész délután fájt a hasam, derakam! Egyáltalán nem volt jó!

Nektek is hasonló a védőnőtök?

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Szia Kati!


Én is félig orosz vagyok, a kislányommal csak oroszul beszélek.Mi is úgy választottunk nevet, h mindkét nyelven jó legyen, így lett Kinga :)

A védőnőd nem semmi, kicsit túlzásba viszi....Az enyém nem is jön, de bármikor felhívhatom és naprakész a dolgokban....Szerencsére a gyermekorvosunk is előrehaladott..

Üdv
Ági
agi_77
 
 


Szia Ági!

A férjem is és anyósom is eldöntötték, hogy az első perctől oroszul fog beszélni a lányunkhoz. Én biztos vagyok benne hogy ez nagyon jó lesz neki, de sajnos az én orosz tudásom az alapszintet alig veri. Próbáltam tanulni (ELO), de nem ment. Úgyhogy hátha vele tanulhatok! :lol:
A férjemék 15éve laknak Magyarországon, de anyós magyar tudása, hát......jobb a gyereknek, ha inkább oroszul beszél hozzá, mert néha én is alig tudom követni!

Szintén a védőnőnk véleménye (ezért a férjem szó szerint kidobta a házból, akkor már másodszor!!!): nem tesz jót a gyerek lelki fejlődésének (beilleszkedési zavart okoz), ha két nyelven tanítjuk kicsi korától, elég azt óvódás korban elkezdeni.

Te mit figyeltél meg a kislányodon? Másfél éves ugye? Hármasban is oroszul beszéltek egymással?

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Szia Kati!

Ne izgulj,csak jót tesz a babának a 2 nyelv, én is, az öcsém is így nőttünk fel, a védőnéni meg le van maradva, de még nagyon az elején !!! 2-3 nyelvű környezetben nőttünk fel, akkor a körünkben csupa lelki beteg lenne??? Az is klassz,h a férjeden kívül még van 1 személy, jelen esetben az anyósod, aki oroszul fog beszélni vele, ezzel csak gazdagabb lesz az artikulációja és még élőbb a nyelve. Ny.tanár vagyok, ezt még tanultuk is. Mindig kiárólagosan oroszul beszélek vele, csak így lezs tiszta a nyelv. Tökéletetsen megért mindent mindkét nyelven. Moszkvából rendelek könyveket, kazettákat neki, itt ilyen nem kapható, viszont fontosnak érzem, h ismerjen dolgokat, meséket stb. ugyanazokat a könyveket a párom magyarul nézi át vele és én meg a magyar képeskönyveket oroszul. beszélni is mindkét nyelven kezdett, még keveri, amit könnyebb kiejteni magyarul, azt magyarul mondja, amit oroszul, azt oroszul. + még februárban elkezdtünk Helen Doron angolra járni,éz azt is tökéletesen különválasztja:nekem ideadja, ha vonatot kérek oroszul, a páromnak magyarul, az angol t.néninekangolul.

Kicsit nem topikbaillő és hosszú lettem, a mailcímem jane77@freemail.hu itt értekezhetünk még, ha érdekel a téma.

Kinél szülsz a B.Honvédban? Nekem nagyon jó volt a kórház és a dokim is, de most vszínűleg váltok a császár után császár miatt.

Üdv
Ági
agi_77
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:48-kor.
Vendég
 


Én is 12kg-t híztam Kingámmalés senki nem mondta,h sok.... és ebből 3680 volt a baba...

Kis észosztós védőnéni :oops:
agi_77
 
 


Szia Ági!

Köszi az infokat, írok neked e-mailt, mert lenne még pár kérdésem!

Hogy vagy? Pocaklakó?
Megértelek a kórházzal kapcsolatban, meg kell adni legalább az esélyét a természetes szülésnek, sok sikert a kereséshez!

Az én dokim dr.Kiss Attila. Nagyon rendes, lelkiismeretes orvosnak tartom és nagyon sok jót hallottam róla.

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Szia Gabi!

Mi volt tegnap? Mit mondtak mekkora? Minden rendben volt?
Hogy érzed magad?

Hát már csak pár napunk van (elvileg nekem 7nap), alig várom a szülés utáni első itthoni napokat!

Én is voltam tegnap kórházban, mondhatni feleslegesen, mert csak CTG-n voltam (amit itt is megcsinált volna terhesgondozáson a gyerekorvosunk-rokonunk!) Kiss Attila meg nem volt!
De a CTG-n minden rendben volt, mocorgott rendesen. Aláírattam a papírt Unk főorvossal és jöhettem is haza.
Azért érdekelt volna hogy esetleg nyiladozik-e a méhszáj?

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Sziasztok!
Nem szült valaki Vígh Lajosnál?
Nagyon örülnék, ha lenne valakinek tapasztalata...
Köszönöm.
dóri797
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:26-kor.
Vendég
 


Szia Dóri797!
Nem ismerem az orvost, de anyósom a kórházban dolgozik, ma megyünk hozzájuk, majd érdeklődöm tőle!


Szia Gabi!

Vasárnap??? Holnap??? :shock: Hát akkor nagyon szorítok nektek! :P
És hát....elég nagy már a Kispasi, lehet hogy könnyebb lenne a szülés is! :lol:

Nekem egyezik az ultrahangos hét a gesztációs héttel, úgyhogy én még várok. (Jövő hét péntek!?)
Bár ma reggel úgy ébredtem, hogy: "Tényleg terhes vagyok? Tényleg lesz gyerekem?" Annyira nem jelentkezik a kislányom, én meg már annyira hisztis vagyok! Éjszaka kb.20szor voltam pisilni és már annyira felhúzom magam mindenen, hogy hasmenésem is van. :cry:

Várom az SMS-t, addig is vágyázz magadra!

Üdv: Kati
micomaci
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Nemsokára nálunk is elkezdődik az első babaprojekt :lol: , úgyhogy bőszen elkezdtem fórumokat olvasgatni. Nagyon sok jót hallottam dr. Kissről. Meg tudnátok mondani, hogy hol rendel? Egyáltalán van magánrendelése, vagy csak a kórházban dolgozik?

Előre is köszönöm, ha válaszoltok!
rikakoma
 
 


Szia rikakoma!

Szerintem is nagyon jó, lelkiismeretes orvos dr. Kiss Attila, és nekem a Honvédkórház felszereltsége is tetszik, személyzete is szimpatikus. :D

Bár most úgy tudom átalakulnak, elköltöznek (januártól?), majd nézz utána vagy hátha valaki többet tud erről itt, mint én.

A névjegykártyájáról puskázok: Prevenció rendelő: 1046 Bp., Sárpatak u. 10. Kedd, csütörtök: 18.00-21.00
Mobil: 06-30-960-1096

A kórházban: 356-6522/276mellék, vagy 253-as mellék.

Üdv: Kati
micomaci
 
 


Rikakoma!

Az előbb lemaradt a magánrendelőnek a telszáma: 230-4444

Üdv: Kati
micomaci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: