Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is BMC-be járok és nekem is pozitívak a tapasztalataim, bár máshol még nem voltam.
Nekem a 2. inszemináció lett sikeres, csak a baba a 9. héten elhalt. A (vérvétel) vizsgálatok hamar megvannak itt is, amit lehet helyben elvégeznek. És nagyon profik.
Tény, hogy nagyon sokat kell várni, de ez azért van, mert 1,5x több beteg jár ide, mint a többi intézetbe. Míg a Kaáli és Dévai intézetben évente 500 lombik beültetés van, addig itt 800-1000 között. Az inszeminációkról nem is beszélve.
Mint TB támogatott intézmény, semmiért sem kell fizetni, kivéve a gyógyszereidért. A hálapénzt pedig azt gondolom nem kérdés, hogy adsz-e. Pláne, ha sikerül segíteniük a várva várt baba megfoganásában, ami pénzzel nem kifejezhető, és pénzért nem megvehető.

Szívesen segítek én is.

Puszi
Noémi
Vendég
 


Sziasztok!Én most megyek a BMC-ba Konc Jánoshoz, ha valaki tud róla infót azt megköszönném.
esperanza
 
 


Szia!
Az első lombikot a Koncz csinálta nekem,bár nem hozzá akartam menni,de valamiért át vett a Zeke adjunktustól.Útolag amikor a másodikra mentem kiderült,hogy túl stimulált a gyógyszerekkel igy nem is sikerült.Másodszora már figyeltem és maradtam az eredeti orvosnál.Hát ennyit tudok csak róla mondani.
fancsy
 
 

 
 

Sziasztok!

Lehet, hogy bután hangzik, de szokás hálapénzt adni sikertelen lombik után?
bakata
 
 


Esperanza, ez a topik úgy látszik eléggé kihalt. Remélem még nem késő a válasz. Én is hozzá járok (Konc) a második inszemem sikerült nála. Szerintem nagyon jó orvos, és szakember. Neked kell eldönteni, hogy ki a szimpatikus, bár a BMC-ben Konc tanárurat leváltani enyhén szólva kellemetlen a többi orvossal szemben. De nem lehetetlen. Remélem sikerrel jársz.

Ha van kedved gyere át a megint megjöttös topikba a fogamzás címszó alatt.

Puszi
Noémi
Vendég
 


Bakata Kép én az inszemkor adtam pénzt, ugye akkor még nem tudjuk, hogy sikerülni fog-e.
De nem kötelező, nem is várják el szerintem.

Pusz
Noémi
Vendég
 


Köszi a választ Noémi!
Lehet, hogy csak túlkomplikáltom a dolgokat, mindenesetre most volt a 2. lombikunk és nem adtam pénzt. Utólag tipródom, hogy kellett volna-e. Az eredményt tekintve lényegtelen, mert a beavatkozás nem sikerült.

bakata
bakata
 
 


Bakata Kép nagyon sajnálom. Talán a következő. Nem szabad feladni. Tényleg bután hangzik, de ősszel mi is megyünk vissza (mert elvetéltem), remélem mindkettőnknek sikerrel jár majd. Kihez jársz?
Írsz más topikba is? Gyere át a Fogamzás, megint megjöttbe, ott többen is vagyunk a BMC-ből meg más topikból is.

Puszi
Noémi
Vendég
 


Noémi, köszi a biztatást! Júliusban azt hiszem, újra belevágunk. Egyébként Konchoz járok. Nincs vele különösebb gond, bár néha úgy érzem, nehezen követi nyomon a lányokat. Hajlamos elfelejteni, hogy ki hol tart éppen. Te is hozzá jársz?

Bakata
bakata
 
 


Még mindig nem tudom eldönteni, hogy Konc vagy Zeke???
Légy szíves segítsetek!Most kell választanom orvost.A héten voltam megbeszélésen a BMC-ben egy fiatal(újdokival beszélgettem.Viszont orvos kell, csak nem tudom eldönteni, hogy kit válasszak.Míg a folyosón üldögéltem(3 órát)figyelgettem a dokikat, de nekem (az első benyomás alapján)a Zeke szimpatikusabb volt.Vagy mindegy kihez megyek, mert a BMC-ben jó kezekben vagyok???
Szóval ha tudtok segítsetek!Köszönöm
Esperanza
esperanza
 
 


Sziasztok. Esperanza, és a Konc dokihoz jártam, de a Zekét is ugyanolyan jó szivvel tudom ajánlani, nagyon jó kezekben leszel a BMC-ben.

Hálapénz ügyben: soha egy szóval sem mondta senki nekünk, hogy elvárják. Mi adtunk, minden alkalommal a punkció után, mert azt gondoltuk, hogy belefér.
kinga_
 
 


Szia Kinga!
Köszi a gyors választ, olyan kihalt ez az oldal, hogy nem is reméltem ezt a hamar választ.
A másik kérdésem pont a hálapénz dolog lett volna, köszi az infót.
Szia
esperanza
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. Köszi!
moflymaci
 
 


Sziasztok!

Mi is a BMC-be járunk, nagyon jó tapasztalatokkal rendelekzünk. Ami nehézség, hogy sokat kell várni esetenként, de mindezt ellensúlyozza, hogy fizetni nem kell semmiért. (A felírt készítményekért természetetsen igen.)A teljes vizsgálatok nálunk szűk 3 hetet vettek igénybe. A ZEKE dr-hoz járunk, szerintem korrekt, minden kérdésre kicsit sem lerázós stílusban válaszol. Az biztos, hogy plusz lelkizésre ideje nincs, de aki már kicsit is ismeri az ottani körülményeket, tudja, hogy non-stop dolgozik és tényleg nem fér bele az időbe semmi plusz. Folyosó szinten csak jót hallottam róla, akik hozzá járnak csak dícsérik. A nővérek, recepciósok, biológusuk tényleg nagyon kedvesek, tőlük még bíztatás is jön nagyon gyakran. Nem pénz szagú az intézmény, de természetesen itt is biztosan örülnek, ha az elégedettséget nem csak mosoly, hanem boríték is kíséri- hangsúlyozom, ezt sohasem éreztette senki!
Õszinte szívvel ajánlom mindenkinek, tényleg jó kezekbe kerülnek itt az emberek.
(egyébként tényleg sok olyan lánnyal találkoztam, akik a Kaáliból jöttek át ide - és nem bánták meg!)
Sok sikert és minden jót az olvasóknak, üdvözlettel: Moncsúr
dafi
 
 


Sziasztok, maradt egy Puregon patronom, most néztem meg, hogy június végén lejár a szavatossága, ezért ha valakinek szüksége van rá, akkor nagyon szívesen, természetesen ingyen odaadom, csak írjon egy mailt a brezina@freemail.hu -raKép
kinga_
 
 


SziasztokKép

Kezdem az elejénKép
Vannak megmaradt gyógyszereim, amiken szeretnék túladni.

3 ampulla 75NE-s Fostimon;
1-1 ampulla 5000NE-s Profasi, ill. Choragon;
2 ampulla 5000NE-s Choriogonin;
2 fecskendőnyi 0,1-es Decapeptyl.

Ha még nem ismernétek a lombikbaba.com weboldalt, látogassatok el, sok hasznos infóra találtok!

Mindenkinek mielőbbi babásodást kíván egy exBMC-s:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


SEGÍTSÉG!!!!!!!

Ne haragudjatok, tudom, hogy ez nem az a topik, de hátha valaki tud nekem segíteni, mert lassan már megbolondulok. Szóval a mensesem már 12 napja késik, soha nem késett még, mindig pontos volt. A párommal együtt voltam a peteérés napján, mert már tervezzük a babát. Azóta nem jött meg, mellfeszülésem van, bár inkább olyan, mintha a tejmirigyeim duzzattak volna meg. Ma megcsináltam egy tesztet, de negatív lett. Miért?? Nektek, mikor mutatott először pozitív eredményt a teszt???? Orvoshoz még nem mentem. Úgy gondoltam, hogy a héten elmegyek. Segítsetek mert a kétségtől már megőrülök.
nala
 
 


Kedves Nala,

Jól látod, ez valóban nem az a hely, nem részletezném, hogy miért .........
Szerintem menjél el orvoshoz, Õ biztosan tudja mi a helyzet.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Bocs, csak bekukkantottam ide is, éppen nagyon unalmas a munka.
Nata, lehet, hogy a peteérésed jóval később volt, és most terhes vagy, de még friss, és nem mutatja a teszt. Dokihoz menj el, meg 1 hét múlva tesztelj.
kisegér
 
 


Sziasztok Lányok,
Már rég nem írt ide senki. Talán nem jár senki a BMC-be? Vagy máshol beszélgettek?
A BMC-ben állandó tumultus van amikor megyek, úgyhogy nem tudom hol vagytok.....
Én most kezdem a 2.lombikomat - az előző júniusban volt - , remélem több már nem lesz, mert már most jobban be vagyok tojva mint az első előtt.
Azért, ha valaki mégis elolvasná....
Sok sikert nektek!
Hali

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


HALIHÓ,

Hát, dögöljek meg ha értem, hogy hová lettetek.
Vagy mindenki feladta?????!!!!!
Az nem lehet.
Vagy lehet, hogy csak rápihentek a következőre?
Akkor nem is zavarok tovább.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Hello NViki!

Azért kihalt a topik, mert a legtöbben most a Fogamzás, várandósság, szülés -> Fogamzás -> Ma megint megjött topikjába írnak. Legalábbis én ott láttam több BMC-st. Mi is oda járunk különben, most volt egy lombikunk, amiről tegnap dőlt el 100%-osan, hogy nem sikerült. De októberben mi is újra próbálkozunk fagyis babával. Kép
karcsi
 
 


Szia Karcsi,

Köszi a választ, legalább tudom hol keressem őket.

Sok sikert a következőhöz!!!
Nektek nem mondták, hogy 3 hónapot ki kell hagyni a kettő között, mert a TB így támogatja? Vagy én tudom rosszul?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia!

Nekünk ilyent nem mondtak. Én olyant hallottam (persze lehet hogy hülyeség) hogy akkor kell a 3 hónap, ha altatni is kell. De több ismerősömnek ha fagyis volt a baba, akkor 1,5 hónap után mehettek.
karcsi
 
 


Karcsi,
Szerintem kérdezd meg a dokit, mert mikor én voltam júniusban, akkor az Újvári doki közölte az eredményt -mert a Wiegandt nem volt bent - és Õ mondta. Utána felhívtam a Wiegandt dokit is és elkezdte számolni a hónapokat, hogy a beültetés ideje között teljen el ez az idő.
Így arra jutottunk, hogy szeptemberben kezdem újra.
Az altatásról meg annyit, hogy nagyon ritka esetben altatnak, tehát inkább nem.
A fene tudja, lehet, hogy mivel a fagyibabánál nem kell annyi szuri, ezért nem kell annyi időt várni.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Karcsi, Viki!
Bocs hogy belekotyogok!
Ez úgy van hogy ha fagyibabás, akkor az akár a köv. hónapban mehet, ami akkor nem számít bele a tb. által támogatott 5 lehetőségbe ha fizetitek a költségeket (ami a kaáliba annyit jelent, hogy egy fagyasztás ha jól tudom 30000 és a felengedés ktg-je azt nem tudom mennyi). Ha valakinek nincs fagyibabája és teljesen új lombik jön akkor a két beültetés között kell eltelnie a 3 hónapnak!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kedves Zsebi,

Köszi a felvilágosítást. Ezt például nem tudtam.

Hali

Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok

nekem július 8. án volt az első lombikom, két babót ültettek be és eggyel terhes maradtam, de sajnos 6 hetesen spontánnal elment.
októberben kezdjük újra, mert még van 3 fagyibabánk.
mindenkinek sok sikert
ja, Én a Zekéhez járok és maximálisan meg vagyok elégedve vele
minyuu
a kaáliból jöttem át, és már elöbb kellett volna. nagyon jók a dokik, kedvesek a nővérek

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Sziasztok!
Augusztusban volt az első lombikom,ami ugyan sikeres volt, de sajnos 5 hetesen elvetéltem, véralvadási problémám miatt valószínűleg.
A köv. stimuhoz szükségem lenne egy ampulla Suprefact szurira.Akinek van felesleges, attól átvenném szívesen.(megbontott is jó!)
Sok sikert mindenkinek!Crys
crys74
 
 


Zseboroszlán Kép Köszi az infót.
Minyuu Kép Mi is akkor kezdjük a másodikat (nekünk is fagyis lesz), de mi a Szűcsnél. Remélem sikerrel jártok!

Karcsi
karcsi
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy újra feléledt ez a topik. Mi is a Szűcs dokihoz járunk és hétfőn derül ki, hogy lombik vagy inszemmel kezdünk-e.

CrysKép
Te melyik dokinál vagy?

KarcsiKép
Hát itt bújkálsz? Nagyon drukkolok nektek a másodikhoz! Hadd kérdezzem meg, hogy nektek egyébként a Szűcsről mi volt a véleményetek? Én annyira tartok tőle, mert hogy azért csak kezdő itt a BMC-ben, és biztos az ilyen beavatkozásoknál is jól jön a rutin. Vagy ne parázzak ezen? Mert OK, hogy valahol neki is bele kell jönnie, csak ne pont rajtam gyakorlatozzon ennyi pénzért!
Ha vkinek van még infoja Szűcs dokiról, szívesen venném!

MinyuuKép
Nagyon sajnálom, hogy elment a babád, remélem a következő sikerülni fog. Zekéről csak jót hallottam! Miért jöttél át a Kaáliból?
mary78
 
 


Szia Mary,
Én is a BMC-be járok, de a Wiegandthoz.
A Szűcs csinálta nekem az első beültetést júniusban, mert a Wiegandt nem ért rá vagy tudja a fene...
Nekem nagyon fájt, de lehet, hogy ez nem orvosfüggő, valószínű nagyon ideges voltam és azért fájt, meg azért is mert a lányok azt mondták előtte, hogy nem fáj csak kellemetlen és még nem voltam rá felkészülve.
Amúgy szimpatikus és kedves ember a Szűcs doki is, meg ott a legtöbben ilyenek, főleg a nővérkék. Jó kezekben leszel bárkinél csak légy kitartó és türelmes.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia VikiKép

De jó, hogy írtál!Kép Egyébként nekem is szimpi, nem is ezzel van a baj. A párom hétfőn volt bent, és ott beszélgetett egy csajjal, aki azt mesélte, hogy neki is a Sz. csinálta az egyik lombikját, de hogy egy vizsgálatnál nem találta a petefészkét és tök ideges volt. Aztán a csaj átment a Konchoz. Kár hogy ezt elmesélte, mert azóta azon jár az eszem, hogy még biztos nagyon tapasztalatlan. Tudom, hogy igazából nem csak az orvoson múlik, mert ha így lenne, akkor akik a rutinos öreg rókákhoz járnak, nekik elsőre sikerülnie kéne, ha csak ezen múlna. Meg ha belegondolok, más dokikról is mesélnek rémtörténeteket, nem kell mindegyiket komolyan venni, igaz?

Te elkezdted most szept.-ben a másodikat?
Szorítok, hogy sikerüljönKépKépKép
mary78
 
 


Mary,
Igen elkezdtem. Holnap megyek UH-ra meg vérvételre és holnaptól fogom kapni a merionalt is. Már nagyon várom a végét!!!!!!!!
Nálatok mi a probléma?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia VikiKép

Csak 5-ig tudok netezni, azért nem válaszoltam tegnap.
Drukkolok neked nagyon!!!

Nálam petevezető elzáródás volt mindkét oldalon, meg egy 2cm-es endos ciszta a jobb petefészekben. Jún.-ban laparral a cisztát kiürítették, és átjárhatóvá tették a pvezetőket, utána próbálkoztunk spontán, nem jött össze. 3.-án mondják meg, hogy mivel kezdünk. Izgulok nagyon, de nagyon várom már, hogy történjen valami érdemleges is, mert ez a várakozás őrjítő, és olyan gyorsan telnek a hónapok. Már 3 éve próbálkozunk.

Te a lombik előtt inszemeztél is?
mary78
 
 


Szia Mary!

Én a bp-i Kaáli-ba járok a Tímea Doktornőhöz.
Üdv.: Crys
crys74
 
 


Mary,
Igen, a várakozás a legsz...abb az egészben.
Nálunk nem volt lehetőség inszemre, mert a férjem kiskatonáival van a gond. Úgyhogy előszőr őt kellett műteni, hogy legyen miből lombikozni.
Egy lehetőséget már ellőttünk, most következik a második, ha nem jön össze akkor nemtom mi lesz, mert azt mondta a doki, hogy erre még van anyag a következőre már nem biztos, hogy marad...
No, de nem vagyok ennyire pesszimista. Bízom benne nagyon, hogy most sikerülni fog.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Nviki,
Elkezdted a merionalt? Én is Wiegandhoz járok, csütörtökön kezdtem volna, de sajna magas volt az LH hormonom, most 2 decapeptylt kapok, hétfőn megyek vérvételre
riet
riet
 
 


Szia Riet,
Igen, vasárnap kellett megkapjam az első adag merionalt. Csütörtökön voltam bent. Csütörtökön meg pénteken kaptam kettesével a decapeptylt, szombattól meg már egyesével.
Pénteken kell csak visszamenjek hálistennek.
Akkor lehet, hogy csütörtökön találkoztunk is?
Én anyuval voltam bent, mindig jön velem, hogy ne fossak annyira. Bátor vagyok mi?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia Viki!
Szerintem találkoztunk, együtt szálltunk fel a villamosra doki után. Én a párommal voltam Õ magas szemüveges. Ma voltam , elkezdhettük a stimut, merionalt kapok és puregont. Pénteken megyek én is UH-ra.
Miért félsz? Ne félj nem szabad görcsölni, sikerülni fog!
riet
 
 


sziasztok

Karcsi : köszönöm, nektek is Kép

Mary78:
köszi, én is csak jót hallottam róla, meg a Szűcsről is, velem nagyon rendes volt amikor nem volt a Zeke.
Kaáli: a győribe jártam, nem tetszett a légkör, szerintem nagyképűek voltak a nővérek, meg valahogy nem éreztem jól magam ott.......de itt minden más, mindenki kedves, aranyos, oké tudom, sokat kell várakozni, de szerintem megéri... nagyon jó kezekben vagyunk a bmc ben.
Én a Zekében 100% osan megbízok, mondta, hogy azért is csinál nekem gyereketKépKépKép
van neki is rossz napja, de nagyon sokat dolgoznak megérthető.
Csajok nem kell félni a beültetéstől, tudom könnyű mondani de én is parázok, nagyon izgulós vagyok, sajna..
mindenkinek sok sikert

bocsi, hogy hosszú lettem
üdv
minyuu

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Szia Riet,
Emlékszem rátok. Akkor láttad, hogy bagózom.Tudom, ronda dolog.
Próbálok tőle megszabadulni, de szenvedek mint a dög! Több mázsa ropit megeszek egy nap, hogy ne gyújtsak rá, de azért 3-4 szál még elmegy egy nap.
Nálatok mi a "babátlanság" oka?
Neked ez az első lombikod?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Igen ez lesz az első, mindkét oldalon elzáródott a petevezetékem. Én is rágyújtok néha, bár mióta iszom a méregtelenítő teát rosszul vagyok a cigitől. A barátnőm ugyanezt érezte, ő kb 10-15 szálat szív el minden nap ha issza a teát nem tud rágyújtani. Pénteken hányra mész?
riet
 
 


Minyuu: Neked ez már nem az első lesz? Győr környéki vagy? Én soproni

Viki Nálatok mi a gond?
riet
 
 


Riet,
Ennek örülök, hogy nemcsak én vagyok az a felelőtlen, nemtörődöm, szívtelen és még sorolhatnám micsoda, hogy rágyújtok!
Hát ez tök jó, hogy neked ez az első és te nyugtatgatsz engem, hogy ne fossak.
Ennek nem fordítva kellene lennie????
No, szóval, az úgy kezdődött.....
Évekkel ezelőtt kiderült, hogy a páromnak nincs spermája, de akkor inkább építkeztünk és nem ezzel foglalkoztunk. Most, hogy túl vagyunk az építkezésen ráugrottunk erre a témára.
Ápr-ban műtötték a páromat, hogy hátha van odabent valami, és igen, találtak nála anyagot, amiben nagyon reménykedtünk mindketten.
Júniusban volt az első lombikom így fagyasztott cuccból, most erre az alkalomra még van belőle, a következőre /ami remélem sose jön el/ nemtom honnan lesz anyag...?????
Majd rajzolok vagy az utcán elgáncsolok vkit, hogy spermát vagy életet?
Ezen még nem nagyon gondolkodtam.
Milyen méregre iszol teát?
Pénteken nyolcra megyünk. S te?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Nekem azt mondta ráérek 10 után , csak UH lesz. Persze én azért nyugtatlak mert még nem tudom mi vár rám. Addig tök nyugodt vagyok. Bár a merional szuri iszonyat, most kaptam meg és csíp, feszít fáj stb. Neked is? vagy csak én vagyok hisztis. A méregtelenítő? Egy ismerősömmel találkoztam, aki felére fogyott, előnyére kérdeztem mitől, azt mondta csak ezt a teát issza, persze nekem is kellett, nem fogytam 1 grammot sem de a nagydolog problémám helyre jött.
riet
 
 


Sziasztok!

MinyuuKép
Sztem is egy ilyen központnak olyannak kell lennie, mint a BMC, én már a legelső alkalommal annyira megnyugodtam, mindig jó érzéssel megyek. Ez nagyon fontos. Drukkolok neked a következőhöz!!!

VikiKép RietKép CrysKép
Nektek is nagyon szorítok!

Én tegnap voltam a Szűcsnél. Lombikunk lesz, long protokoll, amit sajna csak 3 hét múlva tudunk kezdeni, mert mostanra várom a menszit.
Szilva terhessége nagy reményt adott nekem is, nagyon bízom Sz. dokiban!!!
mary78
 
 


RietKép

Megírnád, hogy ez pontosan milyen tea?
Mert én iszonyúan szenvedek a "nagy dolgoktól". Szedek növényi rostot, lenmagot, iszok kefírt, de semmi nem használ.
mary78
 
 


Riet,
Hogyhogy nem vesznek tőled vért? Engem állandóan megcsapolnak!
Igen, a merional szuri az ku...ára fáj, nem te vagy a hisztis. És ha egy kicsit feszültebb vagy akkor még annál is inkább fáj.
Úgyhogy légy nagyon nyugodt!
Én is eddig elég sokat felszedtem magamra a hülye hormonoktól, meg többet is ettem asszem, de most nem küzdök ellene, már nem érdekel, ha kövér is vagyok. Az viszont igen pozitív, ha az ember tud kakálni, mert ha már azt sem akkor......

Szia Mary,
Köszi a drukkot! Három hét múlva háromszorosan adom vissza!
Lehet, hogy ez a Szűcs mégis csak egy félisten???!!!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia Mary : Köszi a drukkot rám fér, majd visszaadom , ha kezdesz!!! cali tea sunrider termék, napi 1,5 litert iszom, ha leállok 2-3 napra már kinlódok.Ha dokihoz megyek meg nem merem inni mert állandóan pisilni járok , vízhajtó hatása is van.
Viki: nem tudom azt mondta csak uh, de nem bánom azt hiszem ha ennek vége lesz varrni se fogok hónapokig nem akarok tűt látni. Én annyira lelassultam, teljesen nyugodt vagyok, holnaptól itthon leszek kiírattam magam táppénzre. Úgy döntöttem sz..ok a főnökömre és a világra
riet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: