Új privát üzeneted érkezett!

Szia Brekuc!
Nekem is volt olyan szülés után,hogy drága apósom megjegyezte,most aztán huss neki,legyek olyan csinos,mint előtte,mert egy nőnek ez fontos ám!!!Hát persze,már elnézést,hogy ilyen realista leszek,de egy nagy pelussal a lábad közt,lenőtt hajjal,szüléstől megnyaggatva,fájó gátsebbel,dagadó cicikkel mindennel foglalkozom,csak a fogyással nem.Épp elég a tükörbe néznünk,pláne,ha nincs mellettünk egy megértő társ,akihez bújni lehetne.Elég magunknak szembesülnünk a változásokkal,hogy toka nő a fejem köré,hogy felpuffad a pofám,én nem ismerek magamra a képeimen...Hiába vettem 41-es papucsot a 39-es lábamra,az egész telet így vészeltem át,a csizmám és az egyetlen sportcipőm szétszakadt,akkorát dagadt a lábam.És akkor még van pofája embereknek azt taglalni,mekkora vagy,miért eszel annyit,nem kettő helyett kell ám enni,meg óvatosan ám...Hát én semmivel nem ettem többet,mint az első terhességemné,mégis 90fölött szültem,pedig 60-65 vagyok.Elegem van az ilyen emberekből.Hát,az én Anyukám is tud néha mondani dolgokat,hogy ő nem volt ekkora 3 gyerek után sem,de mosolyogva,mintha én is viccesnek találnám ezt.Meg sajnálom,ami abban a korban van,de ma sokkal nehezebb közlekedni,százszor több dolgot kell elintézned,bunkóbbak az emberek az utcán,másképp megy már minden.Persze az is igaz,hogy mindenki a saját korát és gondját érzi a legnehezebbnek.De ha nekünk esetleg jobb lehet,akkor miért ne?Én is leértékelt nacikat vettem,szétfoszlott a nagy combom közt,most járjak szakadtban,hogy még föl is fázzak?És hiába volt kismamanaci,ha a végére már szorította a pocit,és csak 1-2 hónap volt,ne menjek utcára talán és házhoz jön a dokibácsi is????Már elnézést,de nagyon ki tudok akadni az ilyeneken.Apóom megjegyezte,mikor kaptam szülinapomra Anyósomtól egy pólót,hogy,na,már lefogytál,most legalább már csinos leszel benne,meg látom,fogytál,és célozgat a fenekemre.Hogy embereknek,főleg férfiaknak hogy van ehhez képük,és legalább a rokonok lehetnének egy kicsit emberségesebbek.Nem viccelek,nekem szexuális gátlásaim lettek,a női mivoltomaz kérdőjeleztem meg,egy nagy bálna voltam inkább,depis lettem,szó szerint,és egy idős dokinéni segített az emberségével,hogy kilábaljak belőle.Anyukám legalább dícsért,mikor sikerült lefogynom,és rámszólt,hogy hagyjam abba egy időre,nehogy baj legyen.Örültem,hogy így figyel rám,és ennyire megért.Nem akartam addig az utcára menni,annyira kész voltam,nyűgös,befeléforduló,csak magamra húztam egy pulcsit,ami in kább zsákra hasonlított,hogy takarjon minél többet,persze még nagyobb lettem benne...és mérges voltam mindenkire,aki olyan csinos volt,amilyen egyébként én is voltam.Nem könnyű,körülöttünk inkább megkönnyíteni kellene ezt a helyzetet,nem még pakolni alánk.Aztán,ha kiakadunk és összeomlunk,akkor jön,hogy elhagyjuk magunkat(szerintük).Miért ilyenek az emberek,miért nem könnyebb egyetlen jó szó,vagy egy kis segítség,nekik nem lenne boldogabb a napjuk???Ez olyan kiábrándító...
Hugom találkozott egy nagyon öreg nénivel Óbudán,ahol lakik,jött épp kia néni a templomból.Pityergett,az az igazi kendős nénike volt,megsajnálta a hugi,és kérdezte,segíthet-e.A néni érdeklődött,merre van a Kiscelli utca.Mutatta a hugi,hogy a következő az,és gondolta beszélget vele,hogy jobb kedvre derüljön.Megkérdezte,rokonokhoz tetszik menni:Erre a néni:-nem,ott lakom...És szegényből kifakadt a sírás.Hogy lejött a templomba egy rövid kis misére,a felnőtt fiát hiába kérte,hogy kísérje le,azt nem érdekelte,ő meg nem talál haza.Arra emlékszik,mi a neve az utcának,ahol alkik,de nem tudja,merre van.Már többször előfordult,de a fia nem törődik vele...
no comment

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Brekuc!
Nekem is volt olyan szülés után,hogy drága apósom megjegyezte,most aztán huss neki,legyek olyan csinos,mint előtte,mert egy nőnek ez fontos ám!!!Hát persze,már elnézést,hogy ilyen realista leszek,de egy nagy pelussal a lábad közt,lenőtt hajjal,szüléstől megnyaggatva,fájó gátsebbel,dagadó cicikkel mindennel foglalkozom,csak a fogyással nem.Épp elég a tükörbe néznünk,pláne,ha nincs mellettünk egy megértő társ,akihez bújni lehetne.Elég magunknak szembesülnünk a változásokkal,hogy toka nő a fejem köré,hogy felpuffad a pofám,én nem ismerek magamra a képeimen...Hiába vettem 41-es papucsot a 39-es lábamra,az egész telet így vészeltem át,a csizmám és az egyetlen sportcipőm szétszakadt,akkorát dagadt a lábam.És akkor még van pofája embereknek azt taglalni,mekkora vagy,miért eszel annyit,nem kettő helyett kell ám enni,meg óvatosan ám...Hát én semmivel nem ettem többet,mint az első terhességemné,mégis 90fölött szültem,pedig 60-65 vagyok.Elegem van az ilyen emberekből.Hát,az én Anyukám is tud néha mondani dolgokat,hogy ő nem volt ekkora 3 gyerek után sem,de mosolyogva,mintha én is viccesnek találnám ezt.Meg sajnálom,ami abban a korban van,de ma sokkal nehezebb közlekedni,százszor több dolgot kell elintézned,bunkóbbak az emberek az utcán,másképp megy már minden.Persze az is igaz,hogy mindenki a saját korát és gondját érzi a legnehezebbnek.De ha nekünk esetleg jobb lehet,akkor miért ne?Én is leértékelt nacikat vettem,szétfoszlott a nagy combom közt,most járjak szakadtban,hogy még föl is fázzak?És hiába volt kismamanaci,ha a végére már szorította a pocit,és csak 1-2 hónap volt,ne menjek utcára talán és házhoz jön a dokibácsi is????Már elnézést,de nagyon ki tudok akadni az ilyeneken.Apóom megjegyezte,mikor kaptam szülinapomra Anyósomtól egy pólót,hogy,na,már lefogytál,most legalább már csinos leszel benne,meg látom,fogytál,és célozgat a fenekemre.Hogy embereknek,főleg férfiaknak hogy van ehhez képük,és legalább a rokonok lehetnének egy kicsit emberségesebbek.Nem viccelek,nekem szexuális gátlásaim lettek,a női mivoltomaz kérdőjeleztem meg,egy nagy bálna voltam inkább,depis lettem,szó szerint,és egy idős dokinéni segített az emberségével,hogy kilábaljak belőle.Anyukám legalább dícsért,mikor sikerült lefogynom,és rámszólt,hogy hagyjam abba egy időre,nehogy baj legyen.Örültem,hogy így figyel rám,és ennyire megért.Nem akartam addig az utcára menni,annyira kész voltam,nyűgös,befeléforduló,csak magamra húztam egy pulcsit,ami in kább zsákra hasonlított,hogy takarjon minél többet,persze még nagyobb lettem benne...és mérges voltam mindenkire,aki olyan csinos volt,amilyen egyébként én is voltam.Nem könnyű,körülöttünk inkább megkönnyíteni kellene ezt a helyzetet,nem még pakolni alánk.Aztán,ha kiakadunk és összeomlunk,akkor jön,hogy elhagyjuk magunkat(szerintük).Miért ilyenek az emberek,miért nem könnyebb egyetlen jó szó,vagy egy kis segítség,nekik nem lenne boldogabb a napjuk???Ez olyan kiábrándító...
Hugom találkozott egy nagyon öreg nénivel Óbudán,ahol lakik,jött épp kia néni a templomból.Pityergett,az az igazi kendős nénike volt,megsajnálta a hugi,és kérdezte,segíthet-e.A néni érdeklődött,merre van a Kiscelli utca.Mutatta a hugi,hogy a következő az,és gondolta beszélget vele,hogy jobb kedvre derüljön.Megkérdezte,rokonokhoz tetszik menni:Erre a néni:-nem,ott lakom...És szegényből kifakadt a sírás.Hogy lejött a templomba egy rövid kis misére,a felnőtt fiát hiába kérte,hogy kísérje le,azt nem érdekelte,ő meg nem talál haza.Arra emlékszik,mi a neve az utcának,ahol alkik,de nem tudja,merre van.Már többször előfordult,de a fia nem törődik vele...
no comment

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!

Kriszti - tok kiraly,csak ennyi!!! Kép (marmint nem a nenis dolog - ez annyira gaz;fiacska meg tartja majd a markat ha a neni utan orokolni fog;hanynom kell az ilyentol) en is most vettem 40-es cipot pedig csak 39-es a labam;remelem azert ez mar eleg lesz (egy darabig)

a gyerekagytol en is felek meg hogy hogyan fogom magam erezni;a sogorom tok edes volt a noveremmel dehat ok hazasok meg minden;en mindig szenvedek (nem terhesen is) attol hogy apuka esetleg hasonlitgat mashoz ilyesmi - vegulis lehet h igy magunkra szabaditjuk a bajt a nulla onbizalommal...
az aposod meg kedves ember lehet, eszre se veszi szerintem az ilyen beszolast
tegnap is meg anyunak mondtam h ez igy nem lesz jo ha ilyeneket mond - konkretan nem is emlekezett mar ra h o barmit is mondott volna nekem,fel perccel kesobb meg megint kommentalt vmit - ez van

Tmoni! - en szrekuc@freemail.hu vagyok es irto lusta leveliro...Kép de benne vagyok,kivancsi h masokkal mi tortenik
es koszi a hordozokendos lapot! Kép

sziasztok!!! Kép
brekuc
 
 

 
 

Szia Kriszti!
Megkaptam a fényképeket, nagyon édesek a gyerekeid, elájultam, hogy Domi már mekkora. Jobban belegondolok Dorka sem kicsi, de őt minden nap látom. Gratulálok a házasságkötésedhez is, látom nemrég volt, és jó kívánság sose rossz. Pároddal jól kijön Domi? Lehet hogy írtál róla régebben, de nem tudok visszaolvasni sokat, mert állandó rohanásban vagyok. Engem ez is sokat foglalkoztat, és kicsit vissza is tart a pasiktól, hogy a gyerek hogy állna a dologhoz. Lehet hogy ez nem jó hozzáállás, de neki ncsak én vagyok. Szoríts légyszi, a hétvégén szedjük le a tetőt! Apu szerint az természetes, hogy esni fog az eső, de annyi, hogy a nyakunkba fog folyni. Reménykedem, hogy nem így lesz.
Szia Puszi a gyerkőcöknek is Tünde
tundid
 
 


szia Tundid!

tesomek is most szedik le a tetot - ha mar ket csapat keri, biztos nem fog esni Kép
brekuc
 
 


Brekuc!
Nagyon bízom benne, nem szeretnék a szobában zuhanyozni. Légyszi szorítsatok nekünk! Köszönöm Tünde
tundid
 
 


Sziasztok!
Mindkettőtöknek drukk-drukk,egy kalappal,ahogy ilyenkor szokták!!!
Lecsiszolták végre a fogaimat...hétfőn az egyik felét alul,ma meg a másik részét.Nem volt érzékeny,de a mai az nagyon,még a körtét sem tudtam megenni,úgy fáj,és egy hétig kell így lennemKép((((
Domiról írtam,de leírom,mert imádom a kis kukist!!!!3 éves volt,mikor Pistivel találkoztunk ,akkor ismerték meg egymást.Ültünk a kocsiban,ott volt a keresztfiam is az anyukájával(barátném).Apának szólította szegény az akkori pasit,erre az én kis Dominikom rávágta,nekem is van ám apukám!!!!Kérdeztük,hogy ki,hát a Pitti.Ez a becenév rajta is maradt Pistin azóta is.Domi lezárta tudat alatt az addigi 3 évet,előtte arra a srácra,aki addig velünk volt,nem emlékezett egyáltalán,és onnantól "Pitti" volt az Isten...Ha rajta csillagos cipő volt,Domira is az kellett.Ha most piros alsógatyában van,Domi is azt választja,és leveszi a pólóját,mert apán sincs.Õ tanította meg wc-be kakilni,addig nem mert,csak pisilni.Együtt mosnak fogat,vezetnek autót,meg mindent,ami férfias dolog.Könyörögtem neki meddig,hogy húzza hátra a kukiját,úgy mossa meg,nem akarta,nekem sem engedte.Aztán az apja végre nem éjjel jött már haza a melóból hónapok után,és sokat fürcsiztek együtt.Mikor én fürdettem egyszer,láttam,ugynúgy mossa,mint az apja,és ha rászólok,hogy siessen,ledumál,hogy hagyjál már anya,apa így tanította.Nagyon vágyik Pisti elismerésére,neki sokkal jobban szót fogad,enfgem sokszor próbál hülyének nézni...Persze Pisti következetesebb vele,de sokszor szerintem túl szigorú,ezt írtam is,az apja katonás jellemét kissé örökölte...Szóval nagyon imádják egymást,és ha a fülészeten megpiszkálják,apára néz,hogy ments meg...Remélem így is marad!!!!Nem tudtok képet küldeni magatokról?
Mindenki!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok, szia Brekuc,
Tavaly tavasszal volt az eskuvo, ev vegen koltoztunk be a tutti uj lakasba, dult a love, tenyleg minden okes volt. Es nagyon akartuk a babat, parom is alig varta.

Egyutt lakunk, csak egyszeruen tudatta velem, hogy mar nem szerelmes belem es neha total idegbeteg. Nincs hozzam turelme, mindennel idegesitem, pedig tenyleg nem vagyok egy hisztis terhes.
Aztan vannak napok, amikor meg bujik, aranyos, kedves.
Azt mondta, a terhesseg ota minden mas. Na ja. A baba megszuletese utan meg meginkabb mas lesz.
Voltam kontrollon tegnapelott, kiderult, hogy a baby az utobbi honapban (amita tart a "lelki terror") alig fejlodott, a doki persze rogton kerdezte, ert-e vmi stressz. No komment.

Remelem ez egy kicsit helyrerazza a paromat is.
Nem is ertem egyebkent, hogy a pasik hogy cseszegethetnek egy allapotos not????

Arrol mar ne is beszeljunk, ha megszuletik a baba, majd arra kell koncentralnom, hogy elhagy-e par honap utan???? En ezt nem ertem.....
candia
 
 


Szia Candia!
Ez borzasztó,a férfiak mennyire könnyen veszik.Persze mártírkodnak a nagy lelki bajaikon,mintha nekünk nem lenne.Úgy tesznek,mintha ők lennének a főszereplők,akik jaj szegények,te meg ápld a lelküket,és értsd meg őket...Tényleg az eszem megáll....Ebből a szempontból szerencsésnek érezhetem magam,amiért engem még az első hetekben elhagytak,mert együtt indulni,aztán szembesülni ezzel,egy rémálom lett volna,ahogy látlak benneteket.Együttérzek veled,én is sokat fogytam a stressz miatt az elején,rettegtem,hogy nehogy legyen valami baj.Az uh nekem is többet mutatott,aztán mikor a 38. héten elfolyt a magzatvizem,a kismanó kevesebb súllyal bújt ki,mint vártuk.De a 2700 is ideális,nem volt gond,és minden simán ment.De ezek az emberek föl sem fogják,mit tesznek a nővel,mint emberrel,és a saját gyermekükkel.Én azt vallom,egy ember tudhat idomulni,csiszolódni,de kibújni a bőréből sosem.Nekem volt olyan ismerősöm,aki elmondta,bár két gyerekük volt,már az is idegesítette,ahogy a felesége mellette tv nézés közben fagyizott,és hallotta,ahogy nyeli a falatot.Nem undorító az ilyen ember???Ha valaki egyszer meg tud tenni ilyet azzal,akit valaha szeretett,az bármikor képes rá.Azért,mert emberileg ilyen.Ha valaki emberségéből fakadóan nem ilyen mentalitású,akkor az nem is jut el idáig,mert elejét veszi.Nekem volt egy 6 évig tartó pasim,első szerelem,és mindig azt kértem,ha valami nem stimmel,beszéljük meg,hogy javítani tudjunk.Ez oké is volt,csak mikor 6 év után bemondta az unalmast,akkor sorolni kezde,rám zúdította,mik voltak a bajai...Persze próbált könyörögni,de csak integettem neki messziről...A férjem előtt le a kalappal,mert én változtam meg a terhesség alatt.Túlvoltam egy vetélésen,és a terhesség is veszélyesen kezdődött,ezért a doki egyértelműen kijelentette,no szex!!!!Hát,van ennek más módja is ugyan,de én teljesen befordultam a csigaházamba,és csak a bújásra vágytam,az ölelésére,másra nem.Elmondtam őszintén,és hihetetlen,de megértő volt.Megbeszéltük,ha már olyan nehezen jött össze a baba,bírhatunk magunkkal pár hónapot,és neki az a fontos,hogy én is kívánjam,ne csak miatta tegyem.Előtte semmi gond nem volt ezzel a témával.Sehová nem engedett egyedül,éjjel-nappal velem volt,megengedhettük,hogy dolgozni sem ment,épp akkor költöztünk.Mióta megszületett Dorina(16 és fél hónapja),nem sokat változott a dolog.Én valahogy nem tértem vissza régi önmagamhoz,volt depi is,meg kiborulós hisztim is...Mégis érti,hogy két ember között bár nagyon fontos a szex,de nem a legfontosabb.Ezt magamból kiindulva tudom elhinni neki,hogy őszintén is gondolja,mert nekem is fontosabb,hogy csak tudjam magam mellett,és ennyi,így aludjak el.Ha nincs mellettem,el sem tudok aludni.Van,hogy nem fekszünk le egymással akár 2 hónapig.Ez hihetetlen számomra is,ahhoz képest főleg,amit előtte műveltünk.Betegesen féltékeny sokszor,mert ha vita van,azt hiszi,más van nekem,ami miatt őt hanyagolom.Jobban szeretem én Õt annál,mint ilyet tennék.Megtaláltam a másik felemet,akivel átzabáljuk az éjszakát a tévé előtt,akivel lerészegedünk a kádban,akivel együtt költjük el az utolsó ezresünket fagyira...Most kezdek visszatérni magamba,és talán azért,mert akaratlanul is segített.Nem vont kérdőre szemét módon,ahogy tették eddig,nem erőltetett,nem zsarolt érzelmileg,hanem rengeteget beszéltünk az érzéseimről,látta a kitöréseimet,hogy én is nehezen tűröm,ami bennem zajlik,és ahelyett,hogy önzőn magára gondolt volna,azon volt,hogy segítsen nekem leküzdeni ezt,hogy újra visszakapja a régi párját.Kezd sikerülni,és annak örülök,hogy tényleg bízott bennem végig,védett,és támogatott.Sorozatgyártás kellene az ilyen pasikból.Nem isteníteni akarom ám őt,mert írtam a hibáiról már,van belőle bőven,csak ehhez a témához a hozzáállása tényleg követendő lenne sok férfinak.Mert nekem eddig csak az önzők jutottak.Nem is gondoltam volna,hogy van még megértő pasi,aki tud női aggyal gondolkodni.A dokik mosolyognak is rajta néha,mert bárhova megyek,fogja a kezem a vizsgálóasztalon,hogy ne féljek.Õ jobban fél,hogy mi lesz velem...De nem egy puhány embert kell ám elképzelni,hanem egy állatot,aki ruhástul bepakol engem a zuhany alá,ha hisztizek...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok

jo ezt olvasni Kriszti nagyon orulok h van ilyen, o tenyleg par,es mindannyian azt keresunk, mert ugye a babak apukai bizony nem minosulnek tarsnak

neha azt gondolom nekem/nekunk kell valtozni,mert mindig azt hiszem h en rontom el a pasikat azzal h nincs jatek meg tettetes csak nagyon szeretem oket feltetlenul oszinten
de nagyon remelem h van olyan aki ezzel nem el vissza;egy kalap kakit nem er ha vkit megfogni kell vmi idiota praktikakkal

en nagyon remelem Candia h a dolgok vhogy hamar rendezodnek - fognak csak nem tudjuk mi sem h a mienk is hogyan fog,de elobb-utobb azert fog

en is nagyon felek attol h a baba nem fejlodik elegge,mi nemsokara megyunk a 30. heti uh-ra
es meg nagyjabol felfogom bar meg nem ertem akkor se h ilyenek tortennek akkor ha nos pasitol van a baba
de hogy egy ember miert teszi ezt a felesegevel azt tenyleg nemtom - legfeljebb csak annyit tudok, amit altalaban gondolok,hogy egy pasinak van egy asszony az eleteben,azert mindent,es emelett van meg esetleg mas is,de azok sose szamitanak igazan - meg ha gyerek van az se mert csak ami az igazitol van az szamit
mas kerdes persze h eleg-e az ha megcsal de legalabb hozzam jon haza.nem tudom.ha a ferjem beallitana azzal h megcsalt terhes a baratnoje de engem szeret es fogadjam vissza,biztos elkuldenem.marcsak azert is mert tudom milyen egyedul babat varni
szoval mar csak azt kell megtalalni akinek mi lehetunk a femme(s) fatale(s) Kép es ez sajnos nem mindig van ugy h az elso,meg a ferjem meg a nemtomki

koncentraljunk hat a babakra h minden rendben legyen veluk es egeszsegesek nyugodtak legyenek mar amennyire ez lehetseges

Candia,van korulotted vki a ferjeden kivul?baratno, anyuka, teso - barki akire lehet tamaszkodni? ez utobbi kettore vszinuleg mindig lehet;probald meg beallitani magad ugy hogy nem biztos h szamithatsz a ferjedre es ez ne erjen meglepeteskent
de lehet h csak ido kell neki nem tudom,en nem akarlak ellene uszitani Kép

sziasztok! Kép
brekuc
 
 


candia!

ismerős a helyzet am i a picit illeti, én is féltem és megvolt rá az esély h előbb jön, de szerencsére sikerült "túlépnem a dolgon", vagyis a picire koncetráltam, és igy szépen fejlődött, és hála istennek egészséges hatalmas baba, most 3 hónaposan 7 kg. de azt hiszem eljutottam már arra a pontra h semmi pénzért nem fogadnám vissza az apukát, bár én nem is éltem vele, de bőven elég volt a viselkedése, és az h még csak meg se próbálja keresni a fiát, de talán jobb is. bánhatja évek múlva (ha egyáltalán fogja), hiszen olyan édi, mosolyog beszélget és anniy mindent tud már. Szóval csak azt akartam kihozni belőle, h csak rá figyelj, és ne arra gondolj mi lesz később, sajnos az élet hozza magával, de a pici kárpótolni fog mindenért, ezt szerintem itt már többen is tudjuk.

ENgem is érdekel mi lett damamival, de már nagyon régen nem irt, remélem jelentkezik.

brekuc!

nekem is van kendőm, de a pici nincs tulzottan oda érte, a kengurut se szerette, sőt a babakocsit is utálja most. csak kézben szeret lenni. de remélem sikerül venned, és hasznát is veszed majd.
csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok Lányok,mi van veletek?
Brekuc?Tünde?Candia?
Tetőkkel mi újság?Itt nem esett ám az eső,remélem sikerült!!!Pocaklakók jól viselkednek odebent?
Nálunk Dorina nyűgösködik mostanában,biztos fogzunk,Dominak meg elkezdődött az ovi,hisztizik,hogy ebéd után hozzam haza.Nekem készül a fogam,holnapra kész az alsó végig.Voltunk vasárnap Vidámparkban,Domi fölült a hullámvasútra kétszer is,az volt a nyerő,Dorinát meg alig engedték föl valamire.A Borfaluban is voltunk,klezmer zenére a koncerten rázták a feneküket a babók,meg zsíroskenyeret ettek.Malacsütést néztünk,Domi el volt ájulva.Tettem föl képeket a MÁV-os topicban,ha valakit érdekel.Írjatok!!!
Puszi:Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


haliho

errefele nincsen semmi erdekes beindult az egyetem es nagyon faradt vagyok a rengeteg rohangalastol
pocaklako lusta en iszonyu boldogtalan vagyok amiert a papaja allandoan labat torol bennem es en nem tudom elkuldeni a fenebe (ha nem fuggnek tole anyagilag annyira jo lenne;szarnek a fejere aztan fusson a gyereke utan ha latni akarja engem meg azzal a stilussal es hozzaallassal amit most es az elmult rengeteg hetben mutatott hagyjon beken)
egyebkent semmi kulonos teljesen szokasos depi megspekelve egy adag ossze-vissza evessel meg ilyesmi Kép
bar ha belegondolok a szokasos depit emeli az hogy a mindenfele ugyintezestol ugye faradt vagyok mint a fene es utana nincs tars akihez haza lehetne menni odabujni vagy ilyesmi

Kriszti annyira edes h irtad h megbeszelitek a dolgokat es rad figyel a parod;mi sose beszeltunk meg semmit (a helyzetbol adodoan o nem szeretett beszelni semmirol;legyen minden langymeleg zavartalan -vagy inkabb zavaros amiben kavarni lehet - alloviz)
azt hiszem nem sikerult ezt kivivni magamnak ebben a kapcsolatban (se Kép ) es valtozatlanul a hibaimat hanytorgatja meg hogy minden miattam szarodott el,magarol meg ugye megfeledkezik

szeretnem a lotto otost megnyerni es a papat elkuldeni a jo fenebe.annyira jolesne es ez az ami az en pici lelkemnek most kene Kép persze nektek is adnek belole... Kép
brekuc
 
 


(hogy vilagosabb legyen:nalunk nem lehet tudni semmirol semmit,gyanitom h vmi kecske-kaposzta megoldast szeretne,de semmirol nem beszelunk ellenben irto nagyonkat lehet szenvedni hogy mennyire nem szeret meg ilyesmi;mindenkinek tudom ajanlani,nagyon jo idotoltes Kép bar neha ott tartok h mindegy h hogyan csak legyen velunk;aztan meg ramjon az elobb leirt hangulat;annyira szeretnem ot csak nehezen dolgozom fel a labtorlo karriert...)
brekuc
 
 


(es meg annyit-hiaba belejottem Kép - hogy ez sajnos azert van mert nagyon szeretem ellenben a nevelo celzatu praktikak es megoldasok hianyoznak a tarambol azert tartunk ott ahol tartunk..;csak ha meglenne a lotto otos akkor lenne terem;hiaba,az lenne a jo ha legalabb egy picurkat szeretne;az nagyon-nagyon jo lenne hamar en ilyen hulye vagyok h szeretem Kép)
Kriszti ne irigyellek a fogadert Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc!!
De jó,hogy írtál!Csak néztem napok óta,hogy mindenki eltűnt!
Megértelek apuci-ügyben,én is nagyon szerettem őt,és nehezen akartam elengedni.Senki nem integet a gyermeke apjának örömmel.Mindenféle praktikákhoz folyamodtam ám,hogy visszaszerezzem,meg el sem engedjem.Õ titokban tartotta a nője előtt,akihez visszament(előttem vele volt).Én meg labuktattam a biztosnak hitt alibijét,meg hátulról jövet kiharcoltam,hogy aludjon nálam,stb.De ideig-óráig ment.Nálunk az idő oldotta meg a dolgot,ahogy szerintem mindenki másnál is.Ha nem tudod elküldeni,várd ki,míg a lelked immunis lesz rá.Meglátod,saját magad fogsz csodálkozni rajta,mennyire nem érdekel már,ha jön,nem szárítod meg a hajad akkorra,jó leszel a lekajált pólóban is,mert tulképpen a gyerekhez jön majd,csak téged is jó elvarázsolni.Egy idő után nem fogod érezni azt a remegést,hogy vajon tényleg jön-e,csak azon kapod magad este,a filmnél,hogy hopp,ma nem jött.Mert ezt az érzést,ami van,fölváltja tudat alatt majd egy megvetés,egy közöny az ilyen emberrel szemben.Az esze tudja az embernek,de a lelke kiszolgáltatott a szívének,mert a szívet nem lehet gombnyomásra kikapcsolni,ha az szerelmes,nem igaz?Az idő fogja megoldani,bármilyen közhelyes is,hogy kiszeretsz az ilyen emberből,mert látod,nem ilyen emberbe szerettél bele,amit megszerettél benne,az kezd megváltozni,mert akkor ezt az oldalát még hírből sem ismerted.És akkor könnyebb lesz vonalat húzni,és leszögezni,ezek után kihez jöjjön,milyen minőségben(gyerekhez,apaként,nem hozzád szeretőként vagy hanyagolható nőhöz).Az egyetemhez pedig nagyon sok sikert kívánok,mert meglátod,milyen figyelemelterelő hadművelet lesz!Nehéz ilyen helyzetben,tudom,én is így csináltam,de mivel leszívja majd az energiáidat,nem lesz erőd rajta agyalogni legalább.Vagyis reméljük.Föladni nem szabad a sulit,az visz téged előre!És meglátod,nekem akkora erőt adott az önbecsülésemnek,hogy csak na!Olyan erős és önálló nőnek éreztem magam,tényleg!
A megbeszélésekkel kapcsolatban pedig:talán ez az első kapcsolatom,amiben tényleg önmagam lehetek.Hallottam egyszer,hogy majd akkor lesz igazi a kapcsolat,ha a felek mernek egymás előtt "pukizni" is.És vicces,de ez tényleg így van.Nekem a 6 éves kapcsolatom alatt nem szabadott,és a wc-n a kakilást is úgy intéztem,hogy vagy mikor nem volt otthon,vagy valamilyen ürüggyel hazarohantam,mert szerinte megundorodik szép lassan tőlem,ha érzi utánam a szagot...menjen a k..anyjába az ilyen ember.Én meg csak idomultam és idomultam,nem volt önálló véleményem,vagy vita volt,ha vállaltam a más véleményemet,de rögtön visszakoztam,nehogy elhagyjon,stb.Volt orgazmus-színlelés,megtettem az ágyban olyanokat amiket nem kívántam egyes férfiaktól(hány nő vallja be végre,hogy sokmindent a háta közepére sem kívánt).Elegem volt,hogy behúzzam a hasam,hogy karcsúbbnak tűnjek...Ez vagyok én,kis pocival,büdös a kakim,nekem is kell böfiznem,nem kell mindig egyetértenem,és ha nem jó az ágyban,igenis nem csinálom.Olyan jó így élni,hogy önmagam lehetek.De ehhez tényleg kell találni egy olyan férfit,aki szeret téged annyira,hogy ezek nem okoznak gondot,hisz ő is ember,én is ember,nem pedig egy műbaba vagyok.Erre mondják biztos,hogy az ember egyszer talál egy ilyen embert az életében.Sok férfinél lehet megfigyelni hasonló dolgokat,hogy lehet ilyen fesztelen egy nő,de sokuknál sajnos nem az empátiából és a toleranciából fakad,hanem közönyből,mert lesza...ja,és úgyis csak átmeneti a kapcsolat,nem tart örökké szerintük.
Na ennyi mára.Megyek a fogászatra,ma lesznek szép új fogaim alul!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok
szia Kriszti

ma is sikerult ujabb pofont beszedni apukatol es meg csak elmondani se lehet mert annak a kovetkezmenye sertodes a reszerol illetve fenyegetozes,masreszt mar annyira faradtnak erzem magam ahhoz h barmit is mondjak neki - igazsag szerint mar ha megalaz is csak legyintek h csak szulessen meg a baba a tobbi le van szarva (az ember mar jol kidolgozta a hogyan dolgozzuk fel amikor sarga foldig alaznak nevu strategiat - volt alkalmam mellette most meg aztan vegkepp sokat lehet ezt gyakorolni)
szoval ezen a fronton is Kép ;a munkahelyemen cseszegetnek vmi papir miatt (amivel kapcs egyaltalan nem volt vilagos h mikorra kell masreszt nem akartam a helyettesem orra elott teblabolni - 3 osztalyt vett at tolem es nem akartam megzavarni)egyszoval munkahelyen is szivatnak meg az egyetemen a papirmunka is nagy elmeny 2-3 ora sorbanallas h beiratkozz ilyesmi

de mindez kicsit se erdekelne ha lenne mellettem tars - ugye mint tudjuk (vagy inkabb kepzeljuk) az sokat segit
kozben lassan megszuletik a baba - vegulis csak az egesz terhesseg alatt elt evett bujt agyba mas novel es en meg olyan nagyon fuggok tole - talan ha idoben elkuldom a jo francba akkor komolyan vesz de legalabbis mar tul lennek sok mindenen (bar ha belegondolok elkuldtem - el is tunt mint az a bizonyos kiserleti allatka Kép )

milyen a fogad? es mikor jon mar valami megoldas?es tulajdonkeppen mi a francot csinaljak?mindenki azt mondja semmit nyeljek egy nagyot es varjam ki amig a baba megszuletik mert semmi szukseg meg plusz idegeskedesre es jelenetre;talan tenyleg ez a legjobb beszelgetni mar ugysincs ertelme meg lehetoseg ra;csak iszonyu nehez hagyni h hulyenek nezzenek Kép

joejt remelem jol vagytok Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc!
Hát,nincs valami jó kedved..KépMeg is értem.Nem olyan könnyű az embernek önszántából elhagyni valakit,akihez még kötődik.Nekem is csak akkor sikerült megszabadulni egy-egy ilyen embertől,ha volt,aki feledtesse.Mert ha nem,akkor bizony folyton visszazuhantam..KépAz embernek nagyon erősnek kell lennie,hogy megtegye,és bár nekem anno sikerült(de csak mert meggyűlöltem),sajnos egy nőnek a babavárás nem pont az az állapot,mikor egyébként is olyan erős lenne lelkileg.Most neked lenne szükség támaszra,egy társra,akihez jó odabújni,aki segít és maghallgat,aki nem kötözködik,nem von kérdőre,nem vádol hisztivel...Ehelyett még van pofája valakinek így viselkednie,hogy egy állapotos anyuka őt szolgálja ki,az ő igényeit a kénye-kedve szerint...hát hogy van pofájuk ehhez egyes férfiaknak,az már tuti!!!
A fogam:veleszületett rendellenességből a fogam anyagában olyan,mintha mész lenne,mások porcelánjához képest.Porlik,mint a gipsz,és bármikor magától letörik.Most,hogy vannak ezek az "egészséges" hitelek,lehetőségem lett,hogy mentsem a menthetőt,ez egy vagyonomba kerül ugyan,és nagyon nem engedhetjük meg magunknak,de azt sem,hogy 30 éves nő létemre ne beszéljek,ne mosolyogjak,mert az utóbbi 2-3 hónapban,pont mióta nekikezdtünk,nagyon begyorsult ez a folyamat.Egyik éjjel-nem viccelek,szó szerint így volt-arra keltem az ágyban,hogy valamit majdnem lenyelek,hát a fölső bal kettes metszőfogam elvált az ínyemtől,és egy szép nagy szünet lett ott.Gyönyörű lettem...A szép fehér fogamat tartottam a kezemben éjjel,és nem akartam elhinni,hogy ilyen létezik.Most megnézték,melyek azok a fogaim,amelyekre lehet koronát építeni,mert elég erős,hogy tartani tudja,és melyik olyan "puha",hogy nem tartja majd.Na,ezeket mind kihúzták.Félelmetes még leírni is,kb.15-től szabadítottak így meg.A doki mondta,nagyon sajnál,mert ő még ilyet nem látott.Érdekes,hogy aki tökkel született,de puncit akar,azt állambácsi finanszírozza,én meg ha így születtem,és enni nem tudok,a gyomrom rámegy,fizessem 3-4évig havi 25-30ezerrel.Kész röhej,ami itt folyik.Jól fel is húztam magam!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Kriszti! Sziasztok lányok!
A tetőleszedésen szerencsésen túlvagyunk, nem esett az eső. Nem gondoltuk, hogy a tető leszedése, és előkészítés a betonozásra eltart egész héten, de sajnos kitartott. Hulla fáradt vagyok, apukám nemkevésbé. Most betonozzák a padlást. Tegnap már tehetetlenségemben és a fáradtságtól sírtam. Szegény Dorkám vígasztalt, ami nagyon jót tett meggyötört lelkemnek. Gondoljatok rám! Sziasztok Tünde
tundid
 
 


Szia Tünde!
Szegény,együttérzek veled nagyon,a huginak is Dorkája van,és szintén építkeznek,csak neki 1 éves.Szegényék bementek egy egyszobás albérletbe,és a két kezükkel építenek hitelből,a szüleimen kívül senki nem segít nekik.De örülök,hogy jó idő volt és tudtatok haladni!!!Holnaptól mondanak esőt,benneteket kerüljön el nagy ívben!!!!
Sírtam ma,mert kaptam a bíróságra egy idézést.Folyamatban van az örökbefogadás,aminek apuci is nagyon örül,mert nem akar fizetné többé,alig várja,hogy eladhassa a fiát havi 25ezerért.Megvan a véleményem,de örülök,hogy lelép az életünkből.Erre beadott egy papírt a mocskos szemétje,hogy született egy fia,és rá való tekintettel,meg a nagyanyját is ő gondozza,meg a nője is munkanélküli(blablabla...),csökkentsék a tartásdíj összegét.Hát azt hittem a pofám leszakad.Dominik talán nem az ő fia még amíg megvannak a papírok?Hát nem bírja ki,hogy ne döfjön belém még utoljára?Az a gyerek mennyivel ér többet az enyémnél?Tudjuk,semennyivel,de mindenkinek az a fontos,ami van.Nekem Domi,neki aki most született.Jobb is,mert megőrülnék,ha jönne.Csak értitek,az elv,hogy még ezzel is megrövidítené az embert,főleg a saját gyermekét,aki aztán semmiről nem tehet.De nem baj,kerül ő még nehéz helyzetbe,mert ha velem megtette,a mostani párjánál is lesz egy másik nő,és akkor marad ő is egyedül a gyermekével.Aki egyszer megtette,az képes rá máskor is,csak idő kérdése.A legjobban az fáj,hogy tudtam,előbb-utóbb lesz Dominak egy testvére onnan is,de nem gondoltam,ilyen hamar,és szemétnek érzem magam,amiért ettől megfosztom.Tudjátok,leírtam már,hogy Dominak így természetes,hogy mi négyen vagyunk,nem is tud semmiről,apja nem jött,nem ismeri.Minek álljak elé ezzel a verzióval?Hogy mindkettőnk szíve megszakadjon?Lássam,ahogy a ygermekem szenved,ahogy nézegeti a mostani apukáját,és kevesebbnek érzi magát Dorinánál?Na nem....Csak ez a testvér dolog mégis más.Pisti azt mondja,ne hagyjam magam,mert felőröl.Ha el is mondanánk,akkor sem történne semmi,csak rosszabb lenne Dominak,mert úgysem tartanák a kapcsolatot,csak tudná,hogy a távolban van egy tesója,aki olyan kicsi,mint amilyen Dóri is volt,és nem értené,miért nincs velünk,az apjának miért nem kell...stb.Talán erősebbnek kellene lennem,és húznom egy vonalat,hogy ez a mi életünk,az meg az övék,rövidesen ez papíron is így lesz,és élnünk kellene boldogan,kiegyensúlyozottan,nem pedig őrlődnöm belül.Olyan nehéz okosnak lenni,nem?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Tudom mit élsz át az álom miatt, én is egyszer szörnyű dolgot álmodtam, de ott én voltam a hibás. Egy véletlen folytán meglöktem a lányomat a garázsunkban, és elesett, beverte a fejét, és hirtelen eltűnt, emlékem szerint darabokra tört, m int egy üveg. Régen volt az álom, de még ma sem tduom elfelejteni. Iszonyú volt az ébredés, és én is nagyon sokáig bőgtem, csak én épp egyedül…(, nem hiszem h felejtődnek az efajta álmok, és azt sem h jelentenek valamit, hacsak azt nem h jobban figyeljünk oda rájuk és magunkra. Én nagyon igyekszem, és bele sem akarok gondolni mi lett volna ha ez nem álom… de szerencsére jól vagyunk már sulis, és nagyon szeret suliba járni. Én is imádom őt, de mint irtam is neked, tényleg más már most a fiammal a kapcsolatunk. Õt szinte még a széltől is óvom, soha nem hagyom egyedül, ha átmegyek anyuékhoz zuhanyozni (mert a fürdő tudod közös egyenlőre..), akkor gyorsan szólok h valaki ugorjon át figyelni rá, és rohanok vissza. Nem szivesen hagyom „magára”, de néha muszáj intéznem ezt azt és utálja a babakocsit, kengurut, hordozókendőt, csak kézben szeret lenni. De igy hová mehetünk? Épp a héten kellett átmennünk gödöllőre, és a kölcsönkért babakocsink tönkrement, és kézben kellett cipelnem egy 7 kg babát, képzelheted..de túléltük. Az én kis drágám olyan édes, amikor elszaladok max. fél órára valahová (jó esetben feldobok a netre egy két levelet amit előre megirok és már rohanok is haza), meglát és szinte repül hozzám, mosolyog akkor is ha épp előtte sirdogált, és amikor csak rámnéz, összenézünk akkor cicizés közbe, vagy csak ugy és szavak nélkül is képes rám mosolyogni hát akkor teljesen elolvadok. Ilyenkor és szinte mindig érzem, megérte!! Bármi áron is, és eljutottam fokozatosan odáig, h már nem hiányzik az apja, megtanultam egyedül élni, és igyekszem jó anya lenni, és nem vetiteni át a gyerekeimre ha én éppen idegbeteg vagyok valamiért (mert most aztán van gondom..de tudod ezt meséltem telefonba..). CSak annyit szerettem volna kihozni belőle, h nyugi! Mégis csak egy álom volt, és minden rendben van és lesz. Ott van életed párja és az életed értelmei is, csak erre gondolj. A fogdoki miatt meg le a kalappal előtted, bár igy h a párod is megy, könnyű, én már belehaltam volna. Pedig nekem is mennem kell sürgősen.

Brekuc!

Ne aggódj a súlyod miatt, a szoptatás alatt biztos sikerül leadnod. Én mindkét gyerekemmel 13 kg hiztam, és az első hónapban mindent leadtam. Most a fiam után ugyan maradt hasam, de nem bánom, mire kell szerintem az is lemegy. Most elértem a versenysúlyomat, 52 kg vagyok. És éjjel nappal szoptatok, és gondolom ez is segit benne. Ne hallgass senkire, élvezd ezt az állapotot, mert nem cserélhető fel semmi másra, és ki tudja mikor élheted át te is újra. Én már most örülnék ha lehetne 3. babám, de tudom h sem most később nem fogok olyan helyzetbe kerülni h megtehetném, ugy érzem felelőtlenség lenne 3. vállalni. De boldog vagyok igy is. Nekem annyiból mégis szerencsém volt, h engem nem cseszegettek a súlyom miatt , max. anyu a hasamra tett célzást h jó nagy maradt. De hát ez van. Meglátszik h 1o5 cm voltam körbe szülés előtt 1 nappal. Veled beszéltük ha az én pasimnak is az elsőszülött fia számit csak az enyémre meg magasról tojik. Már magam sem tudom mit vártam tőle, de időnkét eszembe jut, meg a felismerés belém hasit, h képes volt ezt megtenni velünk, akkor én miért legyek megértő és elnéző vele..de ebbe nem megyek bele ujra tudod a tárgyalásra gondoltam.
A zsibbadás nálam is megvolt, a hátfájás is, de érdekes módon az elején jobban fájt mint a vége felé, pedig akkor már volt súly amit cipeltem. Édes teher… most egy pici aggódás a melleim miatt van, a fiam teljesen hazavágta, de még igy is örömmel szoptatom, mert fantasztikus érzés látni, és érezni ahogy eszik, és azt amikor megelégedve bujik hozzám, vagy sóhajtozik a cici láttán, néha olyan vicces. Meg jókat beszélget neki. Tündéri kiskölyök. Ha tudok teszek fel képet magunkról, de csak olyan van ami másfél hónapja készült.

Ezért üzenem nektek akik most ugy érzitek elveszették a hitet h bár kriszti egy társ oldalán talált nyugalomra, és lett igazán boldog, én igy egyedül is boldog vagyok. Nem mondom h jó társ nélkül, hiányzik az összebújás éjszakánként, az h szóljak valaki máshoz is, akihez éppen nem kell gügyögni (még ha a olyan jó is), érezzem azt h fontos vagyok és szeretnek, de félek újra kezdeni mással, és mivel van ill. működik a 6. érzékem (ez komoly, ne nevessetek ki, a terhességem alatt jött elő és azóta is működik, megérzek előre dolgokat amik velem történnek meg, ill. a szeretteimmel). És most azt érzem h jobb ha nem keresek senkit, mert kevés a megbízható pasi, és inkább a gyerekek érdekeit nézem. Vagyis ugy érzem most h nem fogok megfelelő társra lelni, csak olyanra aki kihasználna, azt pedig nem akarom. Inkább egyedül. De az is lehet h félek és ezért érzem igy, ki tudja.
De a gyerekeim boldogsága az első, csak hát nehéz egyszerre anyának és apának is lenni. Na jó itt hagyom abba mert még hülyeségeket kezdek összehordani. De remélem érthető voltam azért.

MOnq pihen, de sajnos a babája faros, igy lehet h császáros baba lesz belőle. A férje meg kekeckedik, képzeljétek megfenyegette h elveszi tőle a gyereket. Még jó h monq beadja hamarosan a válópert. Ilyen bunkó pasit, szerintem egyikünké sem jobb, de az övé..( elhagyja terhesen, de a gyerekre igény tartana. És képzeljétek ezt tőle tudom, a férjét kezelték pszichiátrián (remélem jól irtam ha nem bocsi), ezért biztattam őt h nem fogják neki itélni a picit, csak szegény nagyon aggódik.

Candia!

Ha a baba esetleg kisebb súllyal is születik hamar behozza a lemaradását, ne félj. Ezt tudom mert épp ma beszéltem egy ismerősömmel ő ikreket várt, két hónappal előbb szült, alig több mint egy kgak volta k a picik, és ma 6 hónaposan már több mint 6 kg és egészségesek. Csak érjétek el a 2 kg mert az a határ. Már jó uton haladtok, csak figyelj nagyon rá, és beszélgess hozzá. Ne érezze azt h valami változott, esetleg nem várják már ugy őt mint azelőtt. A pasik (legalábbis a mieink) megváltoznak a baba miatt, az enyém is azért hagyott el, bár tény ő is nős. És csak az első szülött fia számit neki. Õt nem változtatta meg ah megszületett a mi ill. az én fiam. De talán nálad máshogy lesz, talán csak megijedt a felelősségtől, és ha meglesz a pici visszajön. De ezt előre senki sem tudhatja. Ne haragudj ha lehangoltalak nem ez volt a szándékom esküszöm. De hát én se lehetek mindig happy…ha igazságtalanságot érzek igyekszem kiirni magamból esetleg segiteni ha tudok,


Tundid, brekuc!

Sikerült a tetőcsere? Nálunk szép idő volt hétvégén, és gondolom felétek is. Megkérdezhetem bár nem egészen babanetes témába vág, de milyen tető, mármint cserép, vagy zsindely? Mert én is most készülök hasonlóra, csak már nem idén, és kiváncsi lennék. Köszi.

Sziasztok, Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok

szia Kriszti

ez gaz roviden es tomoren es egy kicsit se irigyellek - nem mintha nekunk nem lenne itt kaki a helyzet Kép

szerintem ezen te most ne agyalj;nem tudni mi van a masik oldalon h annak a kedves embernek most miert fontos az a gyerek de nem lepodnek meg kulonosebben ha a masik oldal fele is letezne ilyen papir h szegeny ott se tud fizetni mert mar van egy fia (vagy ilyen nem lehet?nem tudom;de ha vmi ertelmes biro ele kerulne vagy kerultetek volna azert a papat jol meg lehetne szorongatni)

ti igy vagytok csalad es ez tok jo es nem is tudod milyen szerencsed van Kép es Dominak a parod a papaja es o is apukajanak fogadja el
gyujtogesd a ver szerinti apukajatol a papirokat h ha majd kamaszkorban vagy kesobb leultok errol beszelgetni meg tudd mutatni h az "edesapja"miket intezett ellene;biztos fog fajni neki de ti mar most csalad vagytok es tudni fogja h valaki meg AKART az apukaja lenni nem?talan keresni fogja ez mmindenkiben el es talan a tesojat is de az jo nehez lesz foleg ha a papa ott is ilyen szinten kavarja a dolgokat mint veletek mert akkor ok is el fognak tunni
nem ertheto szamomra h egyik gyerek miert igen a masik miert nem;de nem tudjuk milyen a masik gyerek anyukajaval a viszony - lehet h o jobb politikus mint mi (nem irtad h tulajdonkepp hogyan alalkultatok ti)
de mondom az is lehet h egesz egyszeruen csak mindenhol ugy fordul h ot ne erje utes es egyik gyerekere se tojik

bizom benne h mindenhol minden rendben lesz;nekunk ez a 30. het es kicsit elkezdtem parazni mert tul sokszor kemenyedik a hasam es a rengeteg rohangalastol nagyon faradt vagyok - hat hiaba nem artana tars


itt a tetovel meg nem vegeztek;azt hiszem zsindely de nem nagyon kerdeztem;remeljuk lassan befejezik;Tundid,ti jo gyorsak voltatok

Monqkal kapcsolatban pedig, ez megint hanyinger (csak nem tudom mit csodalkozom ezen a szemetsegen) mi a francnak egy neurotikus hulyenek a gyerek ha az anyjat meg leszarja?attol tartok h van olyan jo a magyar birosag,hogy meg ezt is keresztul lehet vinni;egesz egyszeruen hanynom kell
kene vmi jo ugyved v ugyvedi iroda akik jok annyira h ezeket az embereket szetszivassak de nem kernek erte sokat;ki a fene vedi meg az elhagyott kismamakat foleg ha nincs penz?ez bicskanyitogato Kép
brekuc
 
 


Szia Kriszti! Sziasztok Lányok!
Kriszti!
Nálunk is van apukánál kistesó, de nálam fel sem merült, hogy elmondjam a Dorkának. Én is csak a bírósági papírból tudtam meg, beadtam emelésre, és ez volt a válasz, hogy nem tud többet fizetni, mert van másik gyereke. Tudod nem látogatja, nem keresi, mit magyarázzak neki. Nem érdemli meg egy ilyen "ember". Nem nevezem apának. A tetőt mi nem cseréljük, hanem építünk alá egy lakást. A gerendákat lecserélik, a cserepek jó állapotban vannak, azok visszakerülnek. Pénteken betonoztak, most hétvégén falazunk, jövő héten lesz még egy betonkoszorú, utána héten kerül vissza a tető. Ha nem lesz iszonyatos nagy eső már nem ázunk be. Azért továbbra is szorítsatok!!!!!!!!!!!!!!!!! Kriszti kitartást kívánok. Tudom mit érzel, de neked van aki melletted áll. Nekem senkim a gyerekemen kívül.
tundid
 
 


Sziasztok!
Látom rajtam kívül senki nem jár erre. Hurrá, megkaptam a bírósági idézést, így ma én is bőgtem egy sort. Az összes hócipőm kivan már. Nem szomorítalak titeket. Sziasztok, nem vagyok jó passzban.
tundid
 
 


Szia Tünde!
Nem is tudlak megvígasztalni,tudom mit érzel,ezért csak együttérzek veletek!!!Nem tudom,mikor lesz már ennek vége...Minket,a gyermekeinkkel együtt bántanak,meghurcolnak,ők meg csak élik életüket,mintha misem történt volna,és ott rúgnak belénk,ahol tudnak.Hogy emberek hogy születhetnek ilyennek,nem értem...Én nagyon oda fogok figyelni,hogy a gyermekeim ne ilyen felnőttek legyenek.Bele is rúgok a seggükbe,ha valaha ilyen lelki terrorban tartanák a saját gyermeküket.Anyósom(ex) is bőszen jár falun templomba,nagy hívő asszony,megköveteli a családjától is,aztán nézz oda,milyen emberek valójában legbelül...
Igen,abban igazad van,hogy könnyebb ha valaki melletted áll.Én rögtön a kezembe kaptam a telefont,és magamon kívül tárcsáztam.Talán ez volt a szerencsém,hogy nem vette föl akkor,mert talán dacból beintett volna az örökbefogadásnak.Mondta is a Párom,nyugodjak már le,majd Õ a papír aláírása után jól szájba ba...a,csak legyen meg a papír.Emlékszem,mikor egyedül voltam,annyit segített a fiam,hogy odabújhattam hozzá,azt a kis hegyes seggét odadugta éjjel,vagy mellettem ült egy étteremben,és dőzsiztünk hónap elején fizukor,azt evett,ami a kedvence volt:bolognait.Mindig ezt ettünk a plázákban,és nagyon nagyok voltunk...Imádom,hogy a mai napig is ilyen nagyvilági,Õ rendel magának fagyit,és minden beszélgetéshez hozzáfűz valamit.Most épp az ovija a munkahelye,oda megy dolgozni,hogy segítsen az óvónéninek a kicsik meg az újak miatt.Mert Õ már nagy,sulis lesz,és már logopédiára is járhat ám!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Mizújs Jányok????Pocaklakók?Szivecskék?Lelkecskék?Ki hogy van?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


szarul Kép
brekuc
 
 


Brekuc:

Írtam neked levelet. Megkaptad?

Emlékszem, hogy vannak akik terhesen találtak új párt maguknak. Elmesélnétek a történeteteket ezzek kapcsolatban?
tmoni
 
 


sziasztok

igen megkaptam csak tenyleg annyira-annyira lusta vagyok pontosabban annyira ki tud utni a papa h kepes vagyok egesz delelott fel se kelni hetvegeken es teljes letargia - ezen kozben pedig usznak a munkaim hataridostul mindenestul amitol meg szarabbul erzem magam
nektek volt ekkora szeteses?nem birom magam osszeszedni valami pofon mindig jon es akkor mar tenxleg semmi nem erdekel

Kriszti, Tunde mi ujsag a papirokkal?ha a parod megverne vagy akarmi (nem ismetelnem amit irtal Kép ) a draga apukat legyszi-legyszi kerunk ra jegyet! annyira jolesne a lelkemnek latni egy ilyen jellegu pankraciot Kép
brekuc
 
 


Sziasztok!
Nekem csak október végén kell mennem,akkor tárgyalják a dolgot.Addig én is megírom a beadványomat,meg összeszedem a papírokat.
És szólok,ha lesz pankráció!!!!KépKépKép

Tmoni!
Nem tudom ki talále itt magának terhesen párt,én nem emlékszem.Nekem volt pár hónapig a terhességem elején,mikor apuci elhagyott,egy vígasztalódó "partnerem",de nem volt az igazi,és hagytam is,mert neki nem feküdt a baba-téma.Én meg nem a randikra vágytam a hagyományos értelemben,hanem gyengédségre,és hogy elinduljak a jövőm felé,egy társsal,nem pedig szabadidő-kitöltő,egyhelyben toporgó nőci akartam lenni.
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


szetesesre tudtok valamit az ejnye szedd ossze magadat ezt igy nem lehet c dolgon kivul?erre mar en is rajottem marmint h ezt igy nem lehet (magamra haragitasban profi vagyok) de a megoldast nem latom azon kivul h le kene ulni dolgozni csak hat...


azt hiszem meg nagyon az elejen Vaktyuk irta h 6honapos terhesen talalt part
brekuc
 
 


Szia Brekuc!

nagyon nehéz ilyen helyzetben mit mondani,sokan ezért teszik,hogy össze kell valahogy szedni magad,stb.De ez korántsem olyan könnyű,pláne,ha nem segítenek.Mert tudjuk,hogy egyedül nem megy,főleg,hogy támogatásokra lenne szükséged,mert életed egyik legérzékenyebb pontján állsz.És ilyenkor rúgják beléd az egyik legfájdalmasabbat.Én szülés után vettem észre,hogy valami nem oké nálam,tiszta depi lettem.Csúnyának,kövérnek éreztem magam,ha sütött a nap mérges voltam,mert lelkiismeretfurdalásom volt,hogy nem mentem le sétálni az ilyen szép időben a gyerkőcökkel.Otthon puffogtam,még porszívózni sem volt kedvem,behúztam a függönyt inkább.Ha esett az eső,valahogy végre előbújtam a vackomból,és csináltam valami kaját,de addig inkább bébiételt etettem Dorinával.Egy év múlva volt egy csúnya kismedencegyuszim,ahol egy hihetetlen jó fej,idős,nagyon csini fődokinéni vizsgált meg.Kérdezte,fáj-e a nemi élet.Mondtam,ugyan miért fájna,nincs is...Kérdezte,miért,és én bevallottam,begubóztam,semmit nem kívánok,csak odabújni a páromhoz.Õ mondta,a páromat ne büntessem,ő figyelmes és türelmes,a gyermekeimnek szükségük van rám.Nem volt kioktató,de szerencsére sajnálkozó sem.Úgy beszélt velem,mint egy meghitt barátnővel,és akkor láttam meg,hogy nagyon a mélypontotn vagyok,és ha magam nem teszek valamit,ezt helyettem senki nem fogja megtenni.Mert a családom addig is segítókész volt mindenben,a férjem türelmes és megértő,a gyerekeim játszani hívtak,kérték,süssek finom sütiket,stb.Ajánlotta a dokinéni a remotiv gyógyszert,ami nem gyógyszer tulképp,hanem természetes anyagú.Igaz,sem terhs nem voltam,sem nem szoptattam már,tehát nem tudom,ez a Te esetedben segíthet-e.Én addig nem voltam depis sosem,nem is kellett szednem semmi hasonló dolgot.És ehhez nem is lehet hozzászokni,mint más gyógyszerekhez,mert épp ez az,hogy ez nem az.És szedni kezdtem,de valahogy éreztem,az én bajom nem fog megoldódni kapszulák miatt.csakhogy érezhetó volt a javulás 2-3 hét múlva,és éreztem,igényem van dolgokra.Kezdtem a tükörben méregetni,mit javíthatok,60-65 kg voltam előtte,és 90 fölött mentem szülni,képzelheted,rettegtem,amiért nem mentek le e kiilók 1 év múlva sem,nehogy a Párom kiábránduljom belőlem.Be voltam zárva a testem börtönébe,szó szerint.Mindentől rettegtem,tiszta bolond lettem,odáig elfajult előtte.És kezdtem szoliba járni,kipróbáltam életem első fogyókúráját(amikben előtte sosem hittem...),elmentem fodrászhoz,stb.Persze anyagiak híján szép apránként.Közelgett az esküvőm is,tudtam,ekkora darabban nem állhatok oda.És sikerült,de csak mert magam kezdtem el.
Terhességem alatt,mikor egyedül voltam:Szerintem tanácsokkal ellátnak a jóakarók bőven,gyógyszert pedig nem igazán szedhetsz szerintem.Én akkoriban elővettem a régi noteszeimet,és szemérem ide vagy oda,megkerestem a régebbi ismerőseimet,akikkel akár már évek óta nem beszéltem.Egy barátnőm tanácsolta ezt,aki épp szakítás után volt,és neki nagyon bejött.Azt mondta,azt hitte,magányosan fog keseregni,és annyi embert mint akkor,akik körbevették hirtelen...Találkozni kezdtem régim osztálytársakkal,barátnőkkel,érdekes véletlenek folytán összefutottam emberekkel.Vagy csak vettem egy újságot,és beültem egy kávéra egy forgalmas helyre,pl.egy pláza kávézó-sorára,ahol nagy a jövés menés,ahol lehet nézelődni,és ha uncsi,akkor ott az újság.Olyan fincsi sütiket ettem akkor...Kezdtem látni apró dolgok szépségeit is.Nem mondom,persze a párokat látva az ember könnyen visszazuhan,de a gyermekem valahogy erőt adott.Kezdtem bababoltokban nézelődni,álmodozni,mert mindent kaptunk szinte használtan,pár dolgot kivéve,így nem nagyon vásárolgattam,de azért nézelődni jó volt.Átrendeztük a szobámat,az is felemelő érzés volt,kicsit nem emlékeztzetett arra,mi volt előtte.Próbálj változásokat hozni az életedbe,ha eleinte aprók is,pl.egy kiállításra elmész,vagy kávézóba,ami forgalmas.Aztán ha újra kimerészkedtél így az emberek közé,kezdhetsz telefonálni.Én annyi programot,ami akkoriban lett a nagy semmiből,áldom a napot,amikor a barátnőmre hallgattam!!
Puszi
KrisztiKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!

Kriszti koszi a valaszt
mostansag a rossz ido miatt is nehez jokedvunek lenni
tegnap annyira rosszat almodtam olyan volt mint valami amerikai katasztrofafilm mindenki vagy felrobbant vagy megbetegedett szoval iszonyu nyomaszto volt - feltetelezem nem lennenek ilyen almaim ha esetleg lenne valakihez odabujni...remelem ma nem lesz ilyen

azt meg elmondom hogy teljesen ki vagyok akadva - azert a 32. heten mar eleg jol latszik a terhesseg megis a tomegkozlekedesi eszkozokon eddig osszesn 3szor adtak at a helyet egyszer egy 60 koruli neni ketszer pedig egy-egy negyvenes no.ja meg egyszer a baratnom.hanynom kell ettol az orszagtol Kép ja es egy hajlektalan poenbol hasba akart verni (a hasam ele lenditette a karjat aztan meg idoben visszahuzta.annyira megviselt hogy egy anyad-on kivul semmi mas reakciom nem tudott lenni).teljesen felzaklatott elmondtam a papanak nem nagyon erdekelte
meg hat szar egyedul meg szar latni az aggodo kispapakat meg parokat
es ha itt barmi lenne ugyse lehetne elerni a papat;tenyleg ti szoltatok a papaknak amikor megjott a csemete?

megyek egy csomo fele de mar az egyetemtol annyira lefaradok meg szar az ido meg egyedul nem egy nagy elmeny koborolni ugyhogy egyetem utan most csak haza ami aztan meg rarak egy lapattal a depire
ha lesz meg gyerekem csak tavaszi lehet vagy nyari nem ilyen esos oszi - bar tok mindegy sajna ez nem annyira idojarasfuggo;ha lesz meg majd gyerekem,csak apukaval
talan majd egyszer Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc!

Hát,Te aztán tényleg le vagy lombozva...De meg is értelek,valahogy ahogy olvaslak,még az élettől is elmegy a kedvem,olyan magányosnak tűnsz.Nem is lehet okosnak lenni ilyenkor,ezért nem is írok nagy szavakat.Csak épp annyit,amiből látod,ha nem is ismerjük egymást,de legalább van,akivel néha szót válthatsz,ha betévedsz ide.Legalább itt meghallgatjuk egymást,próbálunk segíteni,ami tőlünk telik,vagy legalább nem vagyunk teljesen egyedül.Nekem néha,mikor magam alatt vagyok teljesen,olyan jól esik,mikor valaki még napok után is felőlem érdeklődik itt a neten.Nem nagyon ismerjük itt egymást,de mi legalább nem hibáztatjuk egymást,megértjük a problémáinkat,tapasztalatokat cserélünk,ami néha segíthet is.Tudom,ez sovány vigasz,de legalább nem olyan lekezelően figyelmetlen szavak,amiket az apukáktól kell elviselnünk...Kép
Az országról pedig ugyanaz a véleményünk.Én Domival mentem villamoson,olyan picurka volt,hogy az ölemben tartottam,egy kézzel,mert a másikkal kapaszkodtam.Ugyan tudott már állni,de nem mertem letenni a tömeg közé,olyan icipicike volt még akkor,és féltem,ha lefékez a villamos,akkor nem tudja megtartani magát,és ráesik valaki.Ehelyett a lefékezésnél,mivel nem tudtam tartani kettőnket,kisodródtunk,és beverte a kis fejét.Ölni tudtam volna s szemeimmel,főleg,mikor egy fiatal köcsög továbbra is ott ült előttünk,és még meg is jegyezte valaki rosszalló beszólására,hogy neki is ugyanolyan joga van ülni.Hát ennyit az országunkról,és sajna ez Dorinánál is előfordult,sőt a terhességeim alatt rendszeresen,és a két gyerekkel azóta is.A vén szatyor-már elnézést-,alig bír állni a villamoson,de fellök,hogy elvegye előled meg a két gyereked elől,babakocsod elől a helyet,aztán mikor leszállnál,ő akar ott is az első lenni,és fellök.Meg mikor szállnátok lefelé,és a tömeg jön fölfelé,az eszem megáll,a kezemmel tartom a babakocsit,tele cuccokkal,benne a gyerekkel,mellettem belém kapaszkodva a másik gyerkőcöm,és még nekik áll feljebb,én meg csak tartom közben a babakocsit,mintha olyan könnyű lenne.Senkit nem érdekel,hogy alig tudsz felszállni babakocsival,sőt,pl.a 17-es vili régi tipusú,a széles babakocsim(átlagosan széles) nem fér fel egyáltalán,nincs levéve a középső kapaszkodó...Babakocsisok ne vilizzenek a 17-essel,mi????És az sem érdekel senkit,hogy a direkt nekünk kijelölt ülést,babakocsihellyel együtt nem tudjuk igénybe venni,mert én csak álljak a kapaszkodótól 2 méterre a gyerekeimmel,útban babakocsival,mindenki fellök minket,mert csak ott van hely.Nem lenne egyszerűbb,ha odaengednének minket,ami pontosan nekünk van kijelölve,hogy kényelmesen és biztonságosan utazhassunk,és ne legyünk útban másoknak.Most valamelyik nap a múlt héten meg is lepődtem,mert babakocsival viliztünk apához,és egy fiatal srác jött utánam a megállóban.lestem csak,hogy mi a fenét akar ez,egyszer csak megkérdezte,segíthet-e föltenni a babakocsit...Mikor már majdnem magamhoz tértem ámulatomból,egy velem egyidős csaj átadta a helyet-szemből egy középkorú hölgy is felajánlotta(jellemző,hogy nők...)-szóval annyira meglepődtem,és az az igazság,természetesnek kellett volna,hogy vegyem,mégis inkább jól esett,annyira ritka ebben a hányinger országban...A vágyam,hogy Korfura kiköltözzünk,legalább tavasztól őszig,és ott dolgozzunk,akár takarításról,akár kisközértről lenne szó,mindegy,csak a magad ura legyél,aztán télen itthon.Persze simán kiköltöznék véglegesen,csak anyuék hiányoznának,meg a tesóim.Más nem is,egyáltalán...ez is szomorú...KépCsak megrémít,hogy legalább angolul kellene tudni valamelyikőnknek(bár ott kint szinte minden görög tud minimálisan magyarul),meg a gyerkőcöknek is nehéz lenne az iskola.De ha adódna egy lehetőség,szerintem nem gondolkodnék...

Mesélj egy kicsit magadról!!!Van az életedben jó dolog is ám!!!Mesélj a picikédről!Milyen érzés anyukának készülődni?Nem arról akarok ám hallani,hogy egyedül nehéz,ezt tudom én is,egyedül voltam én is!Az anyaság érzésére vagyok kíváncsi!Most ne a magányos nő szerepében írj,hanem a gyermekét váró anyuka legyél!!!Tudsz Te ilyet is írni,biztos vagyok benne,hisz csodálatos dolog maga az anyává válás,és ezt nem tudja elrontani egy szemét sem!!!Nekem nem jött be,bár nem is értesítettem,fölösleges volt,ő nem volt ránk kíváncsi,és henteregnivalója volt a ribancával.Aznap reggel ugyan fölhívtam,hogy elfolyt a magzatvizem,és mi van a papírokkal,mert közösen egyeztünk meg először a tartásdíj ügyében,amibe látszólag bele is ment,aztán megvárta,míg tehetetlen leszek,és jól beintett....Ennyire lehet számítani a kis ígéreteikre....
Szóval írj!!!Mozog-e a picike(biztosan...de azért írd le,milyen érzés!!),választottál-e már neveket neki?Mi az,ami hiányzik,amit még be kell szerezned?Milyen kis kuckóval várod Õt?Ki segít majd nektek a szülésnél?Szoktál-e beszélni Hozzá a pocikádban???Írj ilyeneket is ám!!!Hisz bármennyire is magányos vagy,és hiányzik egy társ,de nagyon(ó,mennyire megértelek,nekem is hiányzott ám,de nagyon fájdalmasan...),akkor is a legfontosabb az,hogy anya leszel,és már az is vagy,mert a gyermeked mindig önzetlenül fog szeretni.Ez olyan csodálatos érzés,hogy szinte le sem lehet írni.Feltétel nélkül szeretnek a gyerekek,akkor is,ha kiabálsz,akkor is,ha morcos vagy,mindegy mit teszel,két karjukkal lógnak a nyakadban,vagy a kiságyból szuszogva mosolyognak rád.És mikor nézed,ahogy alszanak,békésen,nyugodtan,azt neked köszönhetik,az Édesanyjuknak,mert Te egy biztos pont leszel az életükben,Te mindig mellettük leszel,és ezért leszel Te a legnagyobb biztonság az életükben!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Brekuc!
kicsit megkésve irok...


Én is igy kezdtem a terhességem elejét, apuka mikor nem örült a babának és kijelentette h vetessem el, -már itt kellett volna a fenébe küldenem -de hát én is szeretetem. Mi is huztuk, csak nem láttam át azon a bizonyos rózsaszin ködön, visszajárt, csak már egyre kevesebbszer, persze a baba felől nem kérdezett, azt sem h mit mondott az orvos, mozog-e, h vagyok..stb, de a szexre jó voltam, ja és persze utána hirtelen rohannia kellett, csak épp beugrott egy nyuszimenetre, én meg csak néztem mint akin átsöprött egy hurrikán. De mindig azt mondtam magamnak, még akkor is amikor közölte h a családját választotta (mert mi nem lehetünk azok neki), h nem akarom elvesziteni, mert szeretem. Pedig ki kellett volna dobnom, de ugy voltam vele, h a fiam születéséig várok, mert tudtam ha teljesen elveszitem, nem tudok, nem hallok róla nem látom akkor beleroppanok, de a pici születése után már nem érdekel, a babát féltettem, és úgy voltam vele inkább az anyatejet adom fel –nagy sziv fájdalommal mint a babám életét. Ezért vártam. Majd májusban láttam őt utoljára, mikor ugy döntött h na jó irjuk meg mégis az apaságit csak ne legyen per belőle, és fizet amennyit tud, de nem biztos h minden hónapban. És akkor mondja én is a fiamnak h nem minden hónapban tudok neked enni adni? A sok kis apróság amire nem figyeltem ma már világossá tett mindent. Főleg azok a mondatok, kérdések amikor így kezdte..” miért ne…pl. miért ne szeretnélek, miért ne jönnék…stb. ezek mind azt tükrözték, h legjobb védekezés a támadás, mert igy rögtön nekem szegezhette a kérdést, miért is gondolok én arra h nem szeret..hiszen jön ő, meg próbál úgy tenni mint azelőtt, csak nem sikerül neki, és amikor pedig elmondtam h ezért, meg azért, h vannak jelek, és már rájöttem h nekem is hazudott, akkor ő is ugyesen tudott beletiporni a lelkembe, de kibirtam. Megszületett Gábor, és még az a bizonyos tejcsiről se kell lemondanunk, szépen gyarapodik, már 7,30 dkg, és sikerült elfedtetnie velem valamilyen szinten az apját. Bár mindig eszembe fog jutni ha csak ránézek, de már nem fáj a szivem, túlléptem rajta, de a legnagyobb segitség (bár lehet h hülye szó erre), a fiam születése volt, az h egészséges lett. Ez mindenné többet ér. Ezért értékeltem át az életem, és bár nekem is nagyon hiányzik az odabujás, az h megbeszélhessünk mindent a jót, a rosszat, azt is ha egy jelentéktelennek tűnő dolog történt velünk aznap, de nem ennek szentelem már az életem. Az egyetlen dolog amiért érdemes élni és küzdeni azok a gyerekeink. Ezt szerintem már te is tudod, és érezni is fogod Ábel születése után. De szeretném megkérdezni, h miért függsz tőle anyagilag, hiszen dolgozol, (egyébként nem csodálkozom az ügymeneten a munkahelyeden gondolom Ar… kötözködik?!) bár a suli sem olcsó, viszont ha még anyagilag támogat szerintem ez sem jelenti feltétlen azt h függened kéne tőle. Nem látok bele az életedbe, ahogy máséba sem, ahogy te sem az enyémbe, de ha lesz erőd hozzá, ahogy Kriszti is irta, tedd meg, hagyd ott őt, és ha azt látja h van erőd és egyedül megpróbálod biztos meglepődik és talán változik is valamit a helyzet, ha pedig nem akkor is boldogabb, nyugodtabb leszel, és minden erőddel a fiadra fogsz koncentrálni. Azt mondják a remény hal meg utoljára, ez igaz, de azért ne éld bele magad rögtön az első jelek után (ha lesz ilyen), h visszatér, mert nagyobb pofon ér akkor ha mégsem jönne vissza. (na ezt jól megfogalmaztam, bocsi), de tudod amig ő képben van, a kicsiről vonja majd el a figyelmet. De ez az én véleményem, és ne haragudj meg érte. Editről tudsz valamit?

MOnqnak megfordult a pici, ugy néz ki h nincs gond a szülés körül, nem kell császározni.

Kriszti!

Irtam is neked az apasággal kapcsolatban már, én egyre jobban érzem h ezek a férfiak, nem apák, és valahol nem is emberek. Inkább gerinctelen állatok, mert ők is ott voltak mikor az a pindurkaink megfogantak, innentől már felelősséggel tartoznanak ők is. De ha már jobbnak látják odébbállni, legalább a gyerekről gondoskodnának. Ha pedig még arról sem akkor meg tűnjenek el a fenébe, és ne várják el h majd egyszer megjelenhetnek apuka képében és tönkre teszik a gyereket. Ezért érik bennem a gondolat, h a fiam nem fogja megtudni h az apja él, talan könnyebb elfogadni azt h meghalt, mint szembesülnie azzal h őt elhagyták. Mert mit mondhatnék én is neki? H szerette anyát és kihasználta amig lehetett? H amikor megtudta h te vagy elhagyott? H születésed után ide se tolta a képét csak egyszer? Azt hiszem összetörné a pici szivét, ahogy te is irtad. Akkor inkább higgye halottnak, mert nem hiszem h valaha is beállítana hozzánk azzal h ”itt vagyok”. De e még a jövő titka, most a héten beadom a papirt aztán meglátjuk mi sül ki belőle, már ideje h történjék valami. Bár nekem se kellene a pénze..rámférne mint brekucra a lottó ötös., de kire nem? Egyszer innen a fórumból egyikünk (te talán tudod bea),elmesélte, h ha lenne pénze alapitana egy céget és csak ilyen kismamákkal foglalkozna akik egyedül maradtak, és minden pasit megszivatna aki ilyet tett. Bár megvalósithatnánk, talán össze kéne fognunk nem? Vagy butaságot mondtam? A fogad miatt drukkolok, ne kelljen már annyit szenvedned ujra, és remélem már szép lesz és el jöttök hozzánk is. visszatérve arra mit irtál, én is jártam ugy h alávetettem magam a pasim akaratának és megtettem mindent az ágyban, amit soha életemben senkivel, még álmaiban sem. De mit tesz a szerelem, meg az ha megakarod tartani a másikat?!! Ma már nem tudom megtenném e mással, szerintem nem. A „teljes „ felejtés nekem is csak akkor sikerülne ha lenne más, de mit ad Isten? Volt egy, aki csak úgy mint a fiam apja, lelépett, pár alkalommal találkoztunk,, egyszer felvetette mi lenne ha. Persze addigra megszületett a fiam, de mi még terhes volta mikor megismerkedtünk, én akkor nem mondhattam igen, mikor előtte 3 héttel szültem (milyen hapsi az ilyen?), na erre nem sokkal haza kellett mennie, azóta hirét se hallottam. Ennyit róluk. Meg persze most nem is hiszem h sikerülhet újra, de ki tudja..?

de mostanában azon vagyok h nem irok tbbet, nincs időm meg most ugy érzem h a kutyának sem hiányzom, de lehet h depi...?

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szia Csilla!!
Lasan már kész lesz a fogam,és akkor aztán tényleg elmegyünk hozzátok!!
Mert mióta megszületett Dorina,és elköltöztünk,sajnos nem tartja velem a kapcsolatot a legjobbnak hitt barátnőm,és akik azóta vannak,hát inkább hagyjuk...Egyre kíváncsibb vagyok rátok,őszintén várom,mert tudom,mennyire egy hullámhosszon vagyunk!!!
Amit Gáborkának szeretnél mondani az apjával kapcsolatban,arra szeretnék reagálni.Ilyenkor az ember próbálja a legjobb dolgot tenni,jár az esze ezerrel,éjjel nappal fontolgatja,mi lenne a helyes,de mégis etikus a gyermekkel szemben,ami nem okoz fájdalmat,stb.Az a baj azzal,amit szeretnél,hogy mindjárt két rosszat is találtam.Az egyik,hogy egy pici helyen laktok,és szerintem csak idő kérdése,mikor derül ki számára is az igazság.Ha máshol nem is,de a suliban tuti,hogy lesz olyan jóakaró kisgyerek,aki egy vita alkalmával a fejéhez vágja,és így felvilágosítja.Sok olyan dolgot hallanak sajnos a gyerekek a szüleiktől véletlenül,amiről mi nem is gondolnánk,hogy tudnak...Nehogy így jusson a fülébe!!És bár a kislányoddal biztosan a legnagyszerűbb testvéri szeretetben fognak felnőnek,lesznek azért testvérháborúk mint minden családban,és ki tudja,az egyik mit vág olyankor a másik fejéhez..Hacsak a lányodnak is nem mondod ugyanazt.
A másik,hogy ha úgy tudja,meghalt az apukája,akkor azt fogja feltételezni,hogy előtte ti boldogok voltatok.Igényli majd a közös történeteket,meg hogy apa mennyire várta az ő születését,meg fényképeket akar majd látni az édesapjáról,hisz az apukája onnantól egy örök,varázslatos mítosszá fog válni,akit akár felruház majd istenítő tulajdonságokkal is.Ez a legtipikusabb,ha valakinek meghal a szülője.Tehát nem fog nem beszélni róla,nem fogja utálni sem,hanem hiányozni fog neki,ha nem is ismeri,és vágyni fog a megfoghatatlan apukája felé.Te fogod látni rajta,hallani mindig,hogy hogy isteníti az apukáját,mennyire hiányzik neki,és folyton rajtad fog lógni,hogy mesélj még,milyen volt nektek együtt,hogy biztos szerette volna őt nagyon,stb.Szerintem ezt gondold át,mert lehet,hogy mégnagyobb lelki gond lesz belőle.Arról nem beszélve,mennyire összezavarodik majd azután,ha évek múltán meg a suliban kiderül.Persze én könnyen beszélek,mert egy nagyvárosban lakom,távol apukától,és a suliban senki sem fog tudni erről az egészről,mert addigra már az anyakönyvi kivonatba is be fogják vezetni Pistit apaként,és senki nem tudja meg.Ha meg jönne apuka,a küszöb előtt leütném...
A depid pedig teljesen érthető és természetes,megértelek a végsőkig!!Nem vagy könnyű helyzetben,mert nem egy forgalmas helyen laksz,ahoh elugorhatnál 1-2 helyre,egy autó is megkönnyítené a dolgokat,és gondolom a barátnők is elmaradoztak....ahogy nálam is...KépÉn ilyenkor szerettem nagyokat sétálni,mikor melenget a napfény,de már pulcsit kell fölvenni,az legalább takarta is a hájamat rendesen,és olyan szépek a színes levelek,a táj.Én nem szerettem az őszt,olyan szomorú és hideg,szeles volt régen,de mára megszerettem,és jobban,mint a nyarat.De azért még mindig a tavaszi lombosodás-virágzás a nyerő nálam,és aközelgő Karácsonyi hangulat,mikor sütiillat van a lépcsőházban,meg fahéjas illóolaj,meg sütünk almát...Már november elején feldíszítem a lakást,hozzánk úgy szeret jönni mindenki,mert olyan meleg hanulata van,hogy kb.2 hónapig karácsonyozunk.Persze a fa csak szenteste díszítődik!!Ezt is Pisti szerettette meg velem,írtam is neked,előtte gyűlöltem ezt az ünnepet sajnos,csak Domi tudta szebbé tenni.Nagyon szeretném,ha Karácsonykor el tudnátok majd jönni hozzánk!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok
Csilla annyira ritkan latlak, latom teged is kicsit elkapott a depi, engem is pedig okom nem sok lenne ra de ahogy olvastam Kriszta valamelyik elozo hozzaszolasat kb en is abban az allpotban vagyok "testem bortoneben"Kép Kép.
En is, Mi is a parommal dilemmaban vagyunk, hogy majd mit mondjunk Csipetnek ki az apja, en nem szeretnek hazudni, mert tapasztalat!!!!-bol mondom egyszer minden kiderul igy vagy ugy es az sokkal rosszabbul erinti a torpit is akar meg is utalhat teged ha eppen rossz helyen, idoben, szemelytol kapja meg az "oltast".
Szoval en eddig annyit talaltam ki megmondom ki az apja de mire kiderult, addigra /ennyivel szerencsesebb helyzetben vagyok/ addigra megismerkedtem mar az Igazi Apukajaval, es igy vartuk ot egyutt.
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


sziasztok

koszi az eddigieket aranyosak vagytok
tovabbi lombozodas van - az eddigi igergetes helyett szules varhato idopontja elott 7 hettel konkretan beintett az apuka h se apasagi se foglalkozas a gyerkoccel se semmi fizetni hajlando egy altala megszabott osszeget es csak addig amig be nem pasizok (engem ugye nem tart el plane ha talalok part fuggetlenul attol milyen az a par)
ez igy eleg gaz;tuti hogy a felesege hatulrol mondja neki a dolgokat es neki konnyebb engem rugni mint gerincet noveszteni
letagadta h barmit is igert volna (butort neztunk egyutt es most benne vagyok egy olyan megrendelesben amit egyedul nem csinaltam volna - ugyanis nem direkten de igert)

anyagilag azert beka segge mert felallasban voltam/vagyok tanarkent ami eleg keves es elotte meg csak oraado voltam - arra a tgyas nagyon szar lesz es azt kapjuk fel evig (vmi tb-szakertotol kertem tanacsot azt mondta jobb lett volna ha soha eletemben egy percet nem dolgozok)

a baba helye egyaltalan nincs meg kesz mar augusztusban koltozni akartam es lassan oktober van lassan jon a baba es sehol semmi
plane h felek h elobb jon;apuka mindig tudja hol es hogyan usson meg ugyh sokat nem alszom a picivel es neha annyira nem tudok rafigyelni es mar csak 7 hetem van max
es mindig ugy tekeri csuri-csavarja h en vagyok a hibas mindenert es a jelzok es fonevek amikkel illet nem turnek sajnos nyomdafesteket

tudom h utni csak azt lehet aki hagyja de nekem ketfelet mondtak vegig:kemenyitsek be aztan majd eszbe kap illetve hogy nyeljek le mindent mert akkor idovel rajon h itt a tuti meg ha nem bantom az a jo
epp annyira volt felreetheto a viselkedese hogy vhol mind a kettot csinaltam de foleg nyeltem mert nem tudtam kemeny lenni (mert h a papaja is most kerult korhazba meg szegeny nagyfia nem talal allast;az egyik gyereke nelam is idosebb es allandoan az o segguket nyalja mar bocsanat)
eredmeny:teljesen elsodrodott tolem mintha nem is ugyanaz az ember lenne jot mulat rajtam;az h mit dont a kicsirol meg attol fugg mit almodik meg a felesege
csak ez szar;ugyanaz mint neked Kriszti h az apuka beintett amikor epp nem tudtal semmit tenni ellene

most rohamtempoban babacucc-szerzes van es szarok ra h van-e butor atkltozom anelkul
csak rosszul vagyok attol h oda meg o vett agyat nekunk - nem lesz velunk ellenben a rossz erzest es a nyomait ott hagyta;mintha jolesett volna beleszarnia h nesze tessek erezd ebben jol magad
szoval bonyolult de nincs se idom se penzem agyat cserelni (ez igy ertheto volt?)o erre a problemara konkretan azt mondta h ha nem zavar h ugyanazt a lukat hasznalom mindenkivel akkor miert pont az agy zavar?szoval kozonseges es bunko

meg eloadta azt is h en milyen szar anya leszek bezzeg o jo apa lesz azzal h a felnott gyerekeit patyulgatja a kicsinek meg majd kuld otezret es neha elviszi nyaralni mert ahhoz "joga van"

ugyhogy most egyedul gyorsan ossze kell kapni magam valahogy makd csak lesz aztan meg johet a pereskedes de undorito lesz az is szerintem nem fogja visszatartani attol semmi h a targyaloban kurvazzon
es engem is ol a felelossegerzet kozben h dehat megiscsak az igazi apja meg jo viszony kell csak kozben erre az erolkodesre ment ra minden

na most jol kipanaszkodtam magam

apasagit es tartasdijrol pert mikor lehet leghamarabb beadni?

sziasztok!
brekuc
 
 


Sziasztok!

Csak jelentem hogy megszületett Jonatán múlt héten hétfőn.Ismét hosszas vajúdás után került sor a császármetszésre, de jó élményként maradt meg bennem.
MInden rendben, eszik, van tej, pisil, kakil, mindent csinál amit kell.A nagyfiam egyelőre örül a testvérnek, és van is segytségem, mégis nagyon nehéz így két gyerekkel.de nagyon aranyosak!
most nem nagyon van erőm visszaolvasni, meghát sokat is írtatok, mert rég voltam itt.a szülést megelőző időkben már nem volt kedvem egyáltalán számítógéphez ülni, most meg időm nem nagyon van, meg azért még elég fáradt is vagyok.szóval mindenkinek továbbra is a legjobbakat, ha valakinek szar a kedve akkor fel a fejjel!!minden egész más lesz mikor kint lesz a baba.nem mondom hogy könyebb de egész más!
sziasztok
damami
 
 


Sziasztok!

Damami!
Gratulálunk Jonatán babához,és nagyon sok jót kívánunk nektek!Ha tudsz,azért majd írj nekünk néha,és képet is szeretnénk ám látni!!!Sok boldogságot kívánunk nektek!!!Kép


Szia Brekuc!

Ez a pali egy undorító féregként viselkedik!!Te,hát nem elég,amit eddig művelt veled-veletek,még ott is képes beléd rúgni,ahoh a legjobban fáj.És még ő tartja magát jó apának.Ha legalább a szeretett nőt nem képes már látni benned,akkor legalább a születendő gyermeke édesanyját tisztelné.Nem kell szeretni,de a minimum a tisztelet.Nagyon örülök,hogy volt egy sorod,ahol már látni,hogy a talpadra állsz és nem hagyod magatokat!!Igaza van Damaminak,ha megszületik a kisbabád,tényleg minden meg fog változni.Nem lesz könnyebb,csak legalább az idődet és az energiádat leszívja majd a kisbabád,és az általa adott hihetetlen szeretet fog erőt adni,hidd el.Tudom,vígasztaló közhelynek tűnhet,amit írok,de tényleg így lesz.És akkor rohamosan érezni fogod az eltávolodást is apukától,ami csak nektek lesz jó!!Ha meg ilyen 5ezres csekkel akarná kiszúrni a szemed,inkább elhajtanám a helyedben.Mert bár ilyenkor minden fillér jól jön neked és a kisbabádnak,de mégsem akkora összeg,hogy ezért cserébe megalázzon,és érzelmileg zsaroljon,ki-be járkáljon az életetekben.Azt gondolja,majd akkor jön-megy mikor akar,és ezért lerak 5000-et????A pelusra nem elég egy hónapban ez a pénz!!!!A popsiápoláshoz úgyis gyógyszertárit ír fel a doki,azon sokat lehet spórolni,meg mi is a DM-es popsitörlőt vesszük,ami egy ezres,és két csomag van benne.Más márkából ennyi pénzért csak egy csomagot kapsz.És nem feltétlenül a legdrágább pelus a legjobb,vagy amit a legtöbbet reklámoznak!Mi tescós pelust használunk,a lila csomagosat,mert az légáteresztős,és az vált be anyagilag meg pisiügyileg is!!!Nem tudom,kiságyat vettél-e már??Mi már szinte mindent eladtunk,egyedül egy kiságy,ami maradt,meg babaruhák.Áruljuk a kiságyat,azt nem tudom ajándékba adni,de mi 10ezerért vettük a Megatoysban,és most 6000-ért áruljuk.Kicsi,60x120cm-es,könnyen elfér,fehér fa.Babaruhákat meg tudok neked kölcsönadni,ha szükséged lenne rá.Van,ami kicsit használt,vagy foltos,de ahhoz,hogy az első pár hétben-hónapban összefossa,tökéletes.Azért adnám kölcsönbe,mert lehet,hogy szeretnénk még babát,és akkor kellenének(bár kicsi az esélye...)Kiságyat meg eladjuk,mert Dóri járókában alszik,és abból is ki tud már mászni.Ha kellene a kiságy,szólj,a férjem el is viszi neked,és össze is szereli,ezzel sem lenne gondod!Majd még körbenézek,mi van itthon,ami használható!!

Ja,és amint megszületett a babád,már küldheted is a papírt a bíróságra!!De ha csak a tartásdíj miatt tennéd,tudd meg nagyon pontosan,mennyi a bejelentett fituja,mert különben a minimálbér után kapod,azzal meg tényleg kitörölheted.Cserébe meg minden második héten köteles vagy beengedni,és egy idő után el is viheti,hogy hétvégén nála aludjon.Az én szemét exem is mindent leíratott a nevéről,nehogy a kicsi fiam örökölhessen valamit utána.Olyan szemetek ezek,hogy én is azt mondom,azért a pár ezresért nem éri meg,hogy zaklathassanak minket.Még külföldre sem viheted az engedélye nélkül.Nekünk sem volt tervben a külföld,mivel miből is mentünk volna,egyedül neveltem Domit.De féléves volt,mikor lett egy párom,és akkor Domi 1 éves korában kimentünk volna Görögbe.Ez a szemét meg nem akart eljönni aláírni az útlevél-igénylést sem,azt hittem agyonverem....Nem kis munka volt,hogy aláírja,de végül sikerült,és mehettünk Görögbe.Szóval ezek a szemetek az egész életeteket végig kísérhetik a szemétségeikkel,ha egy papírt aláírunk az elején.Én ezért bánom,hogy pár ezresért cserébe belementem ebbe a játszmába.Rettegtm,mikor bukkan föl,mikor már volt egy párom,és szépen éldegéltünk.Jól gondold meg,azt tanácsolom!!!Főleg,hogy már most ekkora szemét veletek!!!Amíg nem volt apai elismerés,nincs gond,mert nem zaklathat benneteket.Ha megvan,akkor már nem lehet visszacsinálni,nem mondhat le,csak ha örökbefogadja valaki a babódat,ahogy nálunk is folyik.És addig zsarolt minket is ez a szemét,míg elérte a célját.De nem baj,így van ez jól,mert azt hiszi ő győzött,hogy nem kell havonta fizetnie!Pedig az igazi győztesek mi vagyunk!!!:
-mert megszabadultunk egy ekkora rohadéktól
-mert ismerem ezt a csodálatos kisfiút,és vele élhetek
-mert nem kell attól rettegnem,hogy mibe szól bele,mikor zaklat.
És ez megéri azt a pár ezrest!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!
Damami!!!
en is nagyon gratulalok a babocahoz; nem tudtam,mikor erkezik es nagyon kivancsi voltam, mi ujsag veled! Kép mekkora a kismano? amikor mondtad h csaszarod volt de most rendes uton szeretnel kicsit utananeztem es kivancsi voltam te tudsz-e majd igy szulni -annyira nem szokott gyakori lenni. De tok jo hogy minden rendben van;rakj fol valahova kepet ha tudsz!!! Kép


Kriszti tok aranyos vagy, koszonom, a biztatas a legjobb.
pelusozo van, kocsit meg egy csomo mindent kaptam mar es tok jo ugy orulok neki es koszi h te is ajanlottad; babaruha egy csomo van,persze foleg nagyobbnek meg cipocske ami meg ugye eleg messze van;meg baratnom csoporttarsa is beindult a dologra es a noveretol osszeszedett amit tudott - halozsak takaro midenfele.hiaba - nagy feminista es ha kellokepp tudom hergelni, szerintem verest is vallal Kép
ugyhogy ezen a fronton hal'Istennek nem panaszkodhatom pedig ugy szeretek panaszkodni... Kép
aranyosak vagytok tenyleg
egyebkent a tovabbadasrol annyit h en is majd passzolom tovabb amit nem kernek vissza;szeretnek majd masik babat de ugyis csak rendes tarssal masreszt ahogy most befutott egy csomo minden, ugy akkor is befut
es azt tok jo latni h egy kocsi hany gyereket kiszolgal;szerintem ez is tok szep benne
a kocsit pont ugy kaptuk h megemlitettem a dolgot egy fiatal volt tanaromnak aki korbekerdezett es a noverenek pont volt egy amit o tovabbadott a baratnojenek de mar ennek a baratnonek nem kellett ugyhogy kaptuk mi
amikor kerdeztem h mennyi vagy mi legyen azt mondtak h semennyi hasznaljam egeszseggel es adjam tovabb ahogy en is kaptam es ez szerintem tok jo Kép
kisagy mar folyamatban van de korbekerdezem h kinek kell ha meg nem adtatok el

a tartasdijat apasagit tenyleg nagyon meggondolom most, ahogy a terhesseg egesze alatt nem valtozott semmi de semmi miert pont a baba megerkezese valtoztatna meg?es ez szar ez az atjrohaz es mar azt sajnalom h terhesen megengedtem h ez legyen;a torpevel nem fogom engedni;valahogy eddig is megoldodtak a dolgok ezutan is meg fognak
tenyleg nem biztos h jo otlet otegesz eletunkre a nyakunkba venni raadasul ha lesz igazi parom es orokbe akarja fogadni akkor talan igy egyszerubb;majd kiderul h ez papirmunkaban mit jelent (vmi fiktiv apa dologrol mondott vmit Damami)

megegyszer koszi, tenyleg tok sokat tud segiteni ha irtok;bogok egy jot rajta de aztan sokkal sokkal jobb Kép

joejt sziasztok!
brekuc
 
 


Szia Brekuc!

El sem hiszem a soraidat!KépKépKép
Úgy örülök,érezhető mindenből,amit írsz,hogy erősödsz,és tényleg Te vagy végre fontos a babával!!!Megérdemelnéd nagyon,hogy boldog légy!!Figyeld meg,ez a kis babóca annyi szeretetet fog adni neked már csak egyetlen pillantásával,hogy nem győzöl majd gyönyörködni benne!!Én a mai napig szerelmes vagyok a fiambaKépKépKépMeg a lányomba is!!!KépKépKép
Tényleg,dúlával fogsz szülni?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


szia!

koszi tenyleg aranyos vagy Kép remelem nem lesz nagy osszezuhanas bar biztos lesz meg egy csomo melypont

eloszor akartam dulaval szulni de azt hiszem most nem akarok
nem hiszem h ennyi ido alatt kialakulna olyan kapcsolat h engednem h abban a tok meghitt pillanatban o legyen ott (ide szeretek irni meg altalaban sokat locsogni de neha meg befordulok mint a sundiszno es nem hagyom magamhoz kozel jutni az embereket;ugy erzem h most egy dulaval pont ez lenne a helyzet)
a papat engednem mert szeretem es szerintem fontos is h o is ott legyen amikor kibujik a mano es ha o nem akar jonni akkor inkabb egyedul bar biztos nehez lesz;valahogy ugy erzem ez csak harmunkra tartozik illetve kettonkre ha a papa kivonja magat belole;tesommal nincs olyan kapcsolat es anyutol is biztos ideges lennek h sohajtozik es szenved helyettem v jotanacsokkal akar ellatni kozben Kép meg azert vele sem olyan talan a dolog;nagyon utalok elesettnek v kiszolgaltatottnak tunni es neha sot eleg gyakran anyu elott is;a csaladtagjaimmal kapcsolatban nehezen engedek fel ez valahogy iyg alakult
szoval dula nelkul azt hiszem,nekem valahogy igy termeszetes
meg gondolkoztam a legjobb baratnomon de neha o is olyan kiszamithatatlan (te is irtad h neked is eltunt a legjobbnak hitt baratnod);ha o vallalja es nagyon egyedul erzem magam akkor talan neki megengednem (a vajudastol felek picit h nagyon egyedul fogom erezni magam vagy h unatkozni fogok Kép meg az biztos h fajni fog papa nelkul mert szeretnem ha ott lenne nagyon de hat ugye eroltetni nem lehet)

te eloszor tesoddal szultel aztan a paroddal? (bar azt hiszem ez hulye kerdesKép )
brekuc
 
 


Szia Brekuc!

Igen,én először a tesómmal szültem.Szegénnyel veszekedtem is közben,hogy mit hogy csináljon,de nagyon megértő volt és türelmes,betudta a fájdalmaknak.Akkor rossz volt odáig,amíg ő nem érkezett meg,és egyedül voltam,mert tényleg sokszor kilátástalanul hosszúnak tud tűnni egy-egy fájás,meg az,hogy a fenébe is meddig tart ez még.Mármint nem maga a szülés,hanem a fájdalom olyankor nagy úr.Nekem szerencsére nem tartott sokáig egyik szülésem sem,de olyankor mégis egy örökkévalóságnak tűnik.Anyu is fölmaerült nálunk,de csak ő gondolta így,mert nekem is ugyanaz lett volna a véleményem,mint neked,valahogy előtte nem tudtam volna felszabadulni,meg sokszor szegény úgy segít,hogy kioktat,pedig nem az a szándéka,és ebből mindig vita van,pedig egyikőnk sem tehet róla.Mára már sokat javult ez,de észreveszem az örökölt géneketm,és bizony én is oktatom néha a férjemet,ami neki nem tetszik joggal...Kép
Apuka ott,akkor nem hiányzott,mert egyrészt akkorra már szerencsére elértem egy fázisba,hogy kellően utáljam,másrészt kisebb gondom is nagyobb volt annál,hogy azon töprengjek,milyen jó lenne,ha itt lenne.Nem lett volna jó(nekem legalábbis),meg a sok szemétségét nem tudtam volna elfelejteni azokra a pillanatokra sem.Úgy bánt velem mint egy büdös kurvával,megalázott,belém tiport,sebzett ahol csak lehetett,hülyének nézett-eszem ágában nem lett volna egy ilyen alakot beengedni oda,azokra a meghitt pillanatokra.Nem tetszett volna a hirtelen bájolgása,az elérzékenyülése,ugyanis addig is a pocakomban volt a kisfia,nem csak a szüléskor került oda.Ha addig bántott engem,azzal őt is bántotta,és semmit nem tett a gyermek érdekében addig sem,akkor ott hirtelen ne játssza nekem a felelősségteljes apucikát....Másrészt nem akartam,hogy beszóljon megint valami kedveset.Ugyanis ilyenkor,mi,nők,hajlamosak vagyunk kikelni magunkból egy-egy fájás közben,szegény férjemre is úgy szóltam rá néha,hogy csak naKépNa,ilyenkor egy addig szemét módon viselkedő ember nem biztos,hogy tudja magát tűrtőztetni,és nekem azt hiszem abban az állapotban elég lett volna egy-két gúnyos megjegyzés,hogy kicsússzon alólam a talaj...Én akartam irányítani,és ez így volt jó.Szóval apukát nem láttam volna szívesen magunk mellett akkor,bárhogy fájt is látni másokat,akiknek segít a férjük,én meg egyedül....
Másodszor pedig igen,a férjem volt bent.Szerintem jobban izgult,mint én,pláne,mikor nyögdécselve közöltem,nekem több szülésem nem lesz!!!!Aztán persze mára már másképp gondolomKépKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!

megvagyok, de tényleg ritkán irok a pici fiamtól semmi időm nincs, állandó anyafüggésben és cicifüggésben van, ráadásul apuka 4 hónap után nyögött két mondatott a telefonba (képes volt a kezecskéjét rátennia billentyűkre és bepötyögni a számomat), és megkérdezte h eljöhet e megnézni a kicsit. hát én hülye igent mondtam pedig ugy elküldtem volna a sunyiba. de kiváncsi vagyok mivel jön, bár már megbocsátás nincs. ennek vége, és remélem többet nem is fog keresni.

Vaktyúk!

annyira örülök h végre jelentkeztél, megvolt már az esküvő? a pici hogy van? mekkora már? én megvagyok, de látod elég depisen, most meg szerintem még inkább az leszek. Az én kicsim most volt 4 hónapos és rohamosan hizik (szerencsére, kb. 8 kgnál tarthatunk). ,mindig igérem a képeket, de legközelebb tényleg teszek fel, ha tudsz te is tegyél fel ide jó?

Kriszti!

köszönöm soraidat, de reagálni inkább telefonon fogok, ha nem baj. Egyébként igazad van, belátom, csak már én sem tudom mi a jó. talán a holnapi nap sem a legjobb döntés votl részemről.

A karácsonynak nagyon de nagyon örülnék...és annak is ha a lelkem ikertestvérét megismerhetném..

brekuc!

nem tudom mit irjak, ha tudnék szivesen segitenék, csak rossz h nem tudok ide irni, és te sem keresel már engem, talán haragszol rám? remélem nem bántottalak meg.

puszi mindenkinek,CSilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


szia Csilla!

ne haragudj ahogy kozeleg a szules egyre jobban csak a sajat nyomorom foglal le ne haragudj h nem kerestelek

szerintem jo dolog h megengedted a papanak h megnezze a gyerkocot es kivancsi vagyok mi lesz belole vagy hogyan reagal de felve azert megjegyzem nem lehet h o nem is annyira a kicsire mint inkabb egy kellemes delutanra vagyik?nagyon remelem h nem es tenyleg van annyi erzes benne hogy ne igy legyen de siman el tudom ezt is kepzelni...Kép
de en drukkolok plane h ugye neki mar van egy masik pici fia es ez annyira hanyas h az egyik gyerek miert igen a masik meg miert nem;remelem idovel sokat fogja latni a picit es foglalkozni vele

udv Kép
brekuc
 
 


Szia Brekuc!

A hányásról jut eszembe:apukának májusban született meg a fiacskája.Dédelgeti gondolom,elhalmozza,a msáik,első fiát,Domit meg kisemmizi.Undorítóak....


Csilla!!!

Lesz egy MEGLEPIM!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Kicsit el vagyok havazva. Talán jövőhéten jönnek végre az ácsok. A lelkem rendesen odavan. Most a főnököm rám szállt, a héten minden nap bőgtem. Nincs elég bajom? Nagyon negatív vagyok bocsi!
tundid
 
 


Szia Tünde!
Bőgjünk együtt:::Kép((((
Nekem is ilyen időszakom van.Most írom annak a rohadványnak a bírósági levelet,valami épkézláb dolgot kell összeeszkábálnom,hogy a méltóságomat ne alázza porrá.Mert lenne pofája az örökbefogadás időpontjáig,erre a pár hónapra is lecsökkenteni a tartásdíjat 20%-ról.A rohadt szemét!!!!És emellé még a kislányomat is meg akarják műteni jövő héten.Tényleg valami nagyon negatív hullámok omlottak ránk mostanában!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hahó lányok,van valaki?
Brekuc!Hol tartasz lelkileg meg minden mással?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: