Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viki, én most szültem júniusban dr. Kiss Attilánál. Ha van vmi kérdésed, írj nyugodtan.

Ch.
Chrissy
 


Szia Chrissy!
Nagyon örülök, hogy valakibe friss élmények vannak!
Azt tudom, hogy nagyon figyelmes és lelkiismeretes, mert magánba is hozzá járok. Bár holnap megyünk felkészítőre, de érdekelne személyes véleményed a kórházról és magáról a dokiról is. Elnézést a kérdés jellegéért, de kinek mennyit fizettetek szülés után? Császárral szültél vagy simán, ha császárral, akkor miért? Akár küldheted privátba is a gf388@freemail-re is.
vik0714
 
 


Így már jó a link is:
gf388@freemail.hu
vik0714
 
 

 
 

Viki,
küldöm privátban. Ma este megpróbálok rá válaszolni. Egyébként én is a magánrendelésére jártam és csaszi volt. Beletrafáltál. Kép
szia: Ch.
Chrissy
 


Köszi. Izgalommal várom...
vik0714
 
 


Gigi,

látványra mindenképpen jobb, mert nemrég újították fel. De rengeteg múlik az orvosodon is.
Évica
Évica
 
 


Sziasztok!

Most fogok 1-2 héten belül szülni a Honvédban Dr. Varga Györgynél.
Azt tudom, hogy fájdalomcsillapítás mint olyan nincsen, de azért ha nagyon elnyúlik segítenek valahogy, nem?
A dokit mikor hívják fel? Akkor amikor már a tolófájások jönnek?
CTG-n voltam már 2x, de nem voltak valami kedvesek... mindegy nem vettem fel, de azért remélem, ha odakerülünk kedvesebbek lesznek.

Ha vajúdik az ember, lehet sétálni a folyósón?
Ha foglalt az új szülöágy, és én is szülök, mehetek a normál ágyra "fekve" szülni?

Kispapi ugye ott lehet végig?

Ha valaki tud válaszoljon nekem, ha van rá módja!
Elöre is köszi,

egy már eléggé finish-es kismama Kép

Üdv,
Tündér
Tündér
 


Szia Tündér!

Igaz, én csaszis voltam, így a "rendes" szülséről nem tudok neked sokat mesélni, de azt tudom, hogy:
- kispapi végig ott lehet,
- ha foglalt az új szülőágy, akkor persze marad a "fekve" szülés, bár ha jól emlékszem ( mert nem tervezett csaszi volt, úgyhogy a régi ágyon kezdtem ), az is állítható bizonyos dőlésszögbe. Vajúdáskor fel lehet állni - a sétát nem tudom, odáig már nem jutottam. Az tuti, hogy a folyosón nem sétálhatsz, a szülőszobából nem igazán mehetsz akkor már ki - legalábbis nekünk ezt mondták.

Bocsi, de a többi kérdésedre nem tudok válaszolni.

üdv.
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Tündér!

Nagyon elnyúló szülésnél, vagy nem tudom milyen más okból adnak kéjgázt. Én háromszor szültem ott, de egyszer sem kaptam, viszont a húgomnak már az elsőnél kijutott és nagyon élvezte. Teljesen benyomott tőle. Lehet, hogy kérni kell? Kispapi ott lehet, és a régi szülőágyaktól sem kell félni. Nincs olyan nagy különbség, a szülés közben nemigen fogsz erre figyelni. Azokon sem fekve szülnek. Már nem tudom, hogy párnákkal, vagy állítva, de ugyanúgy félig ülve, mint a másikon. Nekem megengedték most márciusban, hogy felkeljek. Ott a szülőszoba környékén mászkáltam, a műtő feliratú ajtóig. Ott van bent WC is. Azon túl nem is tudtam volna menni. De mikor megindult a szülés, a folyosón gyalogoltam. A szülőszoba megnyugtatóbb volt. Valahogy jó, hogy ott a szülésznő, ha bármi van, van aki megszakérti. Viszont- írtam már- gyakorlatilag háborítatlanul szültem. Egyáltalán nem maceráltak, éjszaka volt, félhomály, jelen voltak, de nem tolakodtak. Életem legszebb pillanatait éltem át azon a kis lestrapált szülőszobán. Hajrá Tündér, drukkolok Neked. Varga dr. meg kifejezetten jó fej. Nem a kitolásnál hívják őket, hanem ha komolyodik a dolog - már várható, hogy belátható időn belül baba lesz. sofka
sofka
 


Sziasztok!

Chrissy, Sofka!
Köszönöm, hogy válaszoltatok, kicsit megnyugodtam.
Bár tény, hogy azokban a pillanatokban, már nem azzal törödsz, hogy új vagy régi az ágy, csak megszülessen végre a várvavárt babóca.
Varga dokit szeretem évek óta hozzá járok, de szülni még nem szültem nála, ez lesz az elsö Kép
Köszönöm a drukkokat, már várom a szülést, szeretnénk már a babánkat a karunkban tartani.

Ha túl leszünk rajta, beírom majd az objektív tapasztalatimat.

Mégegyszer köszi,

üdv, Tündér
Tündér
 


Szia Tündér!

Sok drukk Nektek! Kép Bocsi, már akartam írni, mert félreérthetően fogalmaztam meg vmit. Sofkának igaza van, persze, hogy lehet sétálni a folyosón vajúdás alatt. Én bennem csak az volt, hogy ugye CTG rajta a pocin és úgy nem igazán lehetett kószálni. Tovább nem jutottam, sajnos nálam nem indult be a szülés, még az oxytocinra sem. Kép

Ügyesek legyetek! Kép

üdv, Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Tündér!

Én hat gyereket szültem Varga dokinál Kép Tényleg nagyon jófej és rendes. Szépen varr Kép

A fájdalomcsillapításról annyit, hogy bár szülés közben úgy érzi az ember, hogy ezt már nem lehet kibírni, a végén mégis kibírja.

Jobb, ha nem alkalmaznak fájdalomcsillapítást, különösen olyat, amitől bódult leszel Te is meg a babus is. Ezek ugyanis szoptatási nehézségeket okozhatnak.

Judit
Juhász Judit
 


Szia Judit!!

Azta betyár! 6 gyerköc! Szép teljesítmény! és mindet a Varga dokinál? köszi, hogy írtál, mert ezzel meg kell, hogy mondjam felvillanoyztál. Kép
A héten (mostmár tudom), hogy csak jósló fájásokkal megjártam a Kórházat, és a hazaengedésemkor, kaptam magam mellé egy vajúdó nöt. Hát én még ilyet nem pipáltam, mert ugye nem mindennap vajúdnak az ember feje mellett.
Szóval sokkot kaptam, és szinte fejvesztve "menekültem" a kórházból.
Most megint félek a szüléstöl, bár tudom, hogy most ezért többen kinevetnek, de félek, hogy fogom bírni a fájdalmat...
Na mindegy ezt már visszacsinálni nem lehet, a babánkat várjuk, szóval, ezt az akadályt már mindeképpen venni kell Kép

Mégegyszer köszi, és jó egészséget a "kis" családodnak! Kép

Tapasztalataimról annyit, hogy nem vészes, a fürdö és WC fel van újítva, a növérkék rendesek, a dokik is. Egyedül a gyerekorvost szidták mint a bokrot, de róla még jómagam nem tudok nyilatkozni.
A kaja botrányos, de ez bármelyik kórházra igaz.
A szülöszoba már légkondis, ezt a már megszült kismamik mondták szóval, nem olyan gáz.
Annyiból jó volt ez az "elötúra", hogy felmértem a terepet. Kép

Ha megvan a babó azért a bövebb infókat is megosztom veletek.

Üdv, Tündér
Tündér
 


Szia Tündér!

Ne szégyelld, hogy félsz a szüléstől. Szerintem mindenki fél, mert nem kellemes, de azért ki lehet bírni. És főleg: megéri! Én az elsőnél féltem a legkevésbé, mert akkor még fogalmam sem volt róla, hogy mi vár rám Kép A többieknél csak akkor jött rám a pánik, amikor elkezdődött a szülés, és eszembe jutott,hogyan is zajlik ez. Szülés közben mindig azt kérdeztem magamtól: miért is csinálják ezt a nők? De amikor a picur végre ott volt a karjaimban, akkor mindig azt mondtam: most már értem - hát ezért... És mindig újra és újra belevágtam Kép

Ki a gyerekorvos? Egy férfi vagy egy nő? Amikor én utoljára ott szültem, egy férfi volt, aki nagyon rendes volt, nagyon kedves és még a szoptatásról sem mondott hülyeségeket (kivéve azt, hogy két óránál gyakrabban ne tegyem mellre a babát - de ezt elnéztem neki).
Legutóbb viszont, mikor egy mamával beszéltem, aki ott szült, azt mondta, egy nő volt a gyerekorvos, és amiket a szoptatással kapcsolatban mondott... inkább nem minősítem.

Drukkolok Neked! És ne aggódj, minden rendben lesz! Várjuk a híreket.

Judit
Juhász Judit
 


Szia Judit!

Jelenleg a gyerekorvos egy olyan 50 körüli nö, alacsony szikár, és nem valami bizalomgerjesztö.
Kétségek között tartja a kismamákat, ha valami bibi lenne a babával (pl. sárgaság, és ezzel kapcsolatos eredmények az anyukához már nem jutnak el...).
Napokig benntartja öket, aztán ripsz-ropsz hazaengedi, minden magyarázat nélkül...

A szülésröl annyit, hogy a babáért persze az ember mindent megtesz, momentán szenved is a fájdalomtól, de ugye ez az eredményhez elengedhetetlen Kép
Kicsit már úgy vagyok vele, mint az érettségivel, mert akkor féltem nagyon utoljára vizsgától. Anyukám mindig azt mondogatta, hogy annyi ember átesett rajta, miért épp én maradnék le róla?
Mindenki megszületik így-vagy úgy, a mi babánk is világrajön, ez az élet rendje.
(megjegyzem a föiskolán már fele annyira sem izgultam a vizsgák elött)
Lehet, hogy a második babóval már másképp lesz.

Amint fejlemény lesz jelentkezem, egyébként a "friss" kismamák topicjába rendszeresen irogatok!

Addig is üdv,
Tündér
Tündér
 


Hunka Rezsőt ismeri valaki. Állítólag ő is külsős. Vezet le szülést, vagy csak a terhesgondozást csinálja, aztán pedog a 8. hónapban kajtathatsz másik doki után?

Márti
Névtelen
 


Szerintem vezet szülést. Mintha ki lenne írva a neve az osztályon is. Tehát nem külsős. Szerintem hívd fel a kórházat. És minden jót!
sofka
Névtelen
 


Köszi az infot.

És egyébként ismeri valaki, vagy netalán szült már nála?
Névtelen
 


Sziasztok!

Remélem, valaki jár még erre néha.
Én is a Budai Honvédban fogok szülni, és szerenék megtudni pár dolgot. Például, a baba bent van-e a mamával a kórteremben egész nap? Éjjel elviszik-e? Van-e olyan lehetőség a szülésre, ami nem hagyományos szülőágy? Kedvesek-e a nővérek, segítenek-e a szoptatásnál?
Egyenlőre ennyi. Előre is köszönöm, ha tudtok válaszolni.
Bobek
bbobek
 
 


Szia Bobek!

Igen, a baba a mamával lehet, de ha szeretnéd, mert látogatód van, vagy bármi más, hátraviheted a csecsemősökhöz. Éjszakára is Te döntöd el, hogy mit szeretnél - alapesetben.
A nővérek többnyire kedvesek, segítőkészek. Ha gondod van, kérj segítséget, mert elég kevesen vannak, különösen a babáknál. Ők segítenek a szoptatásnál is.
Szülőszobán van egy új csodaszülőágy. Próbáltam, remek volt. Szülőszék stb. nincs. Bevallom, mire odajutottam, sosem hiányzott...
Névtelen
 


Engem főként a Dr.Kiss Attila érdekelne!
richyné
 
 


Dr Kiss Attila nagyon kedves, óvatosan vizsgál, hagyja a szülést a maga tempójában lefolyni.
Névtelen
 


Sziasztok!

Köszönöm az infokat. Ezek nagyon jó hírek. Már csak arra vagyok kiváncsi, milyen az a csodaszülőágy?
Szült már valaki dr. Túri Péternél? Ő külsős a honvédban. Szerintem nagyon kedves, bár nem olcsó. Ti mit tudtok róla?

Bobek
bbobek
 
 


Sziasztok!

Én éppen a múlt hét hétfőn jöttem haza a kisbabámmal a Honvédból. 9 napot töltöttem bent, (mert csaszi volt terhességi mérgezés miatt) és mondhatom amennyi rosszat hallottam a kórházról, olyan kellemesen csalódtam. A nővérek és a csecsemősök is nagyon kedvesek és segitőkészek voltak, ami nagyon jól jön, főleg aki első gyermekét szüli és szinte azt sem tudja mit hogy kell csinálni.Szóval én nekem pozitiv élményként marad meg. Nekem is Dr. Kiss Attila a dokim, aki tényleg nagyon kedves, bár én nem tudtam telefonon elérni amikor megindult a szülés, a nővérkék is hivták egész éjjel és hajnalban, de hiába, végül a császár előtt fél órával -reggel fél 8kor- lehetett elérni és 10 perc alatt ott is volt. Szóval azt nem tudom milyen ő szülés közben, de szépen operál. Az tuti.
A Túri dokiról csak annyit hogy két szobatársamnak is ő volt a dokija, és nagyon jó fej, nagyon lelkiismeretes, mindennap meglátogatja a kismamát, pedig külsös. /ezek az én tapasztalataim vele kapcsolazban csak amennyit igy kivülről láttam belőle/. De a kismamik is dicsérik. Sőt ott voltam a másik szülőágyon amikor az egyik kismamija szült és tényleg baromi rendes, óvatos meg minden.

Na hát "röviden" ennyit tudtam - remélem - segiteni.
Mindenkinek jó pocakosodást és jó babázgatást.

Zsu
czsuzy
 


Sziaztok,
Én Szeptember 23-án szültem kislányomat ebben a kórházban, dr. Kiss Attilánál. Én is úgy vagyok vele, hogy amennyi rosszat hallottam a kórházzal kapcsolatban, legalább annyira pozitívan csalódtam. Szerencsémre egyedül voltam a szülőszobán és én is az új ágyon szültem. Mindenféle irányba lehet állítani, úgy hogy a lehető legkényelmesebb pozicióban lehess. A doki és a szülésnő is (alacsonyabb, fiatal hölgy, azt hiszem valamilyen Andrea)nagyon lekiismeretesek voltak. Mindenben segítettek Csak szuperlatívuszokban tudok Róluk beszélni.
Viki
vik0714
 
 


Sziasztok!
A segítségetek kérem ismeri valaki a Cseke dr-t, ha minden jól megy májusban Nála fogok szülni és semmiféle infom nincs róla.
Névtelen
 


Szia
Bár én nem nála szültem,de most hozzá járok. Szerintem nagyon rendes mindig van ideje rám és ha valami bajom van mindig meghallgat.Teljes mértékben megbizom benne,mivel nemrég volt egy komoly fertőzésem és ő kikezelt belőle műtét nélkül.
Juci
Juci
 


Szia

Cseke dr-ról annyit, hogy bár nem nála szültem,de most hozzá járok és teljes mértékben megbizom benne.
Juci
Juci
 


Sziasztok,

Én is ebben a kórházban fogok szülni várhatóan március elején. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy a picinek mi mindent kellene bevinni, illetve hogy mit biztosít a kórház?
Barbi
Barbi
 


Szia Barbi

A picinek amig bent vagytok nem kell semmit bevinni, mert a kórházban a csecsemősok oltoztetik az ottani ruhákba a kicsiket.A kórház adja a pelenkát,popsi torlőt ill. kenőcsot, addig amig haza nem mentek nem kell semmi.Amikor mentek akkor kell a picinek ruha amibe hazviszed,meg pelenka.
Juci
Juci
 


valaki kérdezte még oktoberben....én már 2x szültem Hunka Rezsőné
mondjuk nem a Honvédban hanem még a János kórházban 7éve utoljára
szerintem nagyon rendes volt én nagyon csípem
julcsi
kj
 


Amig müködött a halapenz.hu, járt valaki ott, volt beirás a Budai Honvédtól, vagy valamelyik dokijáról?
Névtelen
 


Igen, volt beírás. Dr.Kissről és még vkiről... talán a Hunka doktorról.
vali
 


a kérdéses lapon Hunka Rezső, Kiss Attila és Unk Péter adatai találhatóak meg:

http://halapenz.cjb.net/
Névtelen
 


Sziasztok !

Olvasom az újításokat,de még mindig nem lehet fájdalomcsillapítással szülni? Én 2x szültem ott Unk doktornál, aki rendes volt, dea körülmények nem igazán.

Anikó
szanyko
 


Sziasztok !

Olvasom az újításokat,de még mindig nem lehet fájdalomcsillapítással szülni? Én 2x szültem ott Unk doktornál, aki rendes volt, dea körülmények nem igazán.

Anikó
szanyko
 


Sziasztok!

Tudna valaki Nemeskéri doktorról vmit írni? Magánba járok hozzá, de itt a honvédban külsős, így júliusban itt fogom az szülni az első babámat.
Szeretnék róla egy kicsit többet megtudni.
anna
 


Nemeskéri dr. nagyon alapos,bátran kérdezhetsz, mindenre hosszan válaszol, a szülésnél is nyugodt, vigyázni fog rád.
bombi
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Bíró dr.-t?Esetleg a tapasztalataitokat le tudnátok írni?

Előre is köszi!-FHE
FHE
 


Köszi Bombi! Ezzel nagyon megyugtattál. Eddig nekem is csak jó tapasztalataim vannak róla.
anka
 


Nemeskéri dr-t én is csak ajánlani tudom. Két babát szültem nála. A terhesség és a szülés alatt/után is végig nagyon rendes volt. Nagyon nyílt, bármit meg lehet vele beszélni. A szülés után is minden nap bejött hozzám, és ügyel arra is, hogy a korházban minden Ok legyen.
Stróbl Tünde
 


Sziasztok!

Szeretnék megnyugtatni mindenkit aki a jövöben fog a Honvédban szülni.

A körülmények jók (vizesblokkok fel vannak ujitva), a növérek, legyen csecsemös vagy sem, rendesek segítökészek. A szülésznök és az orvosok is rendesek, legyen külsös vagy "ottani".

Én Varga György doktornál szültem,(külsös) egy tünemény, vigyáz a kismamáira és babáikra, szépen varr, és megbízható. Júlisuban mindig szabin van, de ezt az elején el is mondja, ha valaki hozzá megy, és ugy jönne ki a lépés. Kiválo UH-s szakember is!
A szülésznök is nagyon rendesek, szóval nem tudok rosszat mondani.

A szobák 3 ágyasak veled lehet a baba amikor csak akarod, éjszakára is, de ez föleg akkor jó ha megindult a tejed.
Lehet fejni van gép, és segítenek a szoptatásban is. Nem kell vinni semmit a babának mert pelust és ruhát is kapnak.

Ami a kaját illeti, attól nem fogsz meghizni, szoval jó ha gondoskodsz alternativ megoldásokról, de ki lehet birni.

Ja! Fájdalomcsillapitás nincs, sajna, de ki lehet birni. (jomagam több mint 20 orát vajudtam)

Na röviden ennyit!

Mindnekinek jó egészséget, boldog babavárást és jó szülést kivánok!

Recus
Recus
 


Sziasztok!

Nemeskéri dr-ról: Én 2 gyermekemet szültem nála / a második babát most decemberben / és csak jót tudok róla mondani. Türelmes, meghallgat, mindkét szülésemnél jött időben. Szülés alatt is végig nyugodt volt, bíztatott, dicsért ha jól csináltam, ami szülés közben szerintem nagyon fontos.
Szólj bátran neki ha bármi gondod van szülés után, lerendez minden nővért ha v.mi nem stimmel.
Amúgy nekem a kórházzal sem volt semmi gondom, az orvosok és a nővérek kedvesek voltak, egyedül az egyik csecsemős nem volt nekem szimpi, de azt is kibírtuk. És szerencsére egyedül szültem a szülőszobán mindkét alk., mert én ettől féltem a legjobban, hogy másokkal kell együtt szülnöm.
Anna, ha v.mi kérdésed van még, kérdezz nyugodtan.
sara01
 


Sziasztok!
Először is köszi, hogy ennyi jót írtok Nemeskériről és a Honvédról. Eddig is meg voltam elégedve a dokimmal, de így csak még jobbnak érzem választasomat. Hát igen, attól én is tartok, hogy másokkal kell szülnöm, de az még egy kicsit odébb van.Sara01, te választottál szülésznőt? (Az anka=anna, csak az annával legutóbb nem engedett a rendsz. fel.)
anka
 


Sziasztok!
Én nem választottam szülésznőt, nem is tudtam, hogy van erre lehetőség.
Végül is jól sült el a dolog, Andi nevű szülésznőnél szültem / fiatal, barna rövid haj /
és nagyon kedves volt, egy csomót nevetgéltünk közben, ami ugye szülés alatt nem megszokott, de v.hogy olyan természetesen és jó értelemben vett viccesen állt a dologhoz, hogy magával ragadott engem is, szóval nincs rossz élményem.
De ha lehet választani,válassz, mert a szülésznő többet tesz szülésnél mint az orvos.
sara01
 


Szia Sara01!
Te már előbb bementél néhány nappal a kórházba, vagy szaladós szülésed volt? Nekem 4 testvérem van, anyámat mindig legalább egy héttel előtte beküldte a dokija a kórházba, csak velem volt "szaladós" szülése( én vagyok a legid.). Persze neki nem volt választott orvosa, s engem is le akart beszélni róla . De én orvos ügyben elég válogatós vagyok. Nem véletlenül választottam a Nemeskérit, az egyik barátnőm is hozzá járt és ő ajánlotta nekem. Állítólag az egyik hugomat anyám is nála szülte,akkor még vácon is dolgozott a kórházban.Na nem írok neked életrajzi regényt. Egyébként nem Dunakeszi környékén laksz?
Anna
anka
 


Szia Anna!

Nekem "szaladós" szülésem volt, este 7 körül kezdtem érezni a fájásokat, kb 9-re mentünk be a kórházba, és hajnali 2-kor lett meg a fiam. Én biztos, hogy nem feküdnék be szülés előtt. / csak ha nem orvosi utasítás / Amúgy a Nemeskéri nem híve ennek, hogy feküdj be előtte, hacsak tényleg nincs nagy gond.
Dehát nálam még az érdekes, hogy én szülés előtt 1 hónappal /időre szültem/ már fájásokat éreztem, és nem egyszer mentem be a kórházba, hogy jöttem szülni. Kicsit hülyének éreztem magam, dehát fájásaim voltak, és mindíg hazaküldtek, hogy még nem szülök. Viszont azt mondta a Nemeskéri, hogy talán ezek miatt a gyakori "jóslófájások" miatt szültem relatív gyorsan.
Amúgy váci vagyok, biztosan tudod, hogy csütörtökönként itt rendel. Amúgy pont holnap megyek hozzá a 6 hetes kontrollra, ami nálam majdnen 11 hetes lett, mert eddig egyszerűen nem tudtam elmenni.
Bocs, egy litániát írtam. / gyeses anyuka mit csinálna mást?! /
sara01
 


Szia Sara01!
Nem gond ha litániázol, mert én meg táppénzes vagyok,úgyhogy én is ráérek. Egyébként meg szivesen olvasom az üzeneteidet. Azt tudtam, hogy rendel Vácon is a doki, csak azért kérdeztem, mert én dunakeszis vagyok, és a rendelőben még nem beszélgettem kismamikkal, s most legalább van valaki(Te), aki friss élményekről tud beszámolni. Anyukám már kicsit régen szült, meg az ő felfogása más, így nem nagyon tudok vele erről beszélni. Ráadásul mindig csak azzal traktál, hogy egyek, meg egyek . Nem mintha nem ennék eleget, csak szerinte még nem nagyon látszik, de rajta kívül, már mások szerint igenis látszik.Egyébként pocaklakó most 17 hetes, szóval még nem kell pókhasnak lennem.Meg különben is elég vékonyka vagyok alapban. Az ismeretségi körömben vagy még nincs kismami, vagy már nagyok a gyerkőcök és más téma érdekli őket. Bár tegnap a barátnőimmel találkánk volt, és egy-kettő már emlegette, hogy már ő is szeretne babát, de valószínű én leszek, az első anyuka. Ők még régi gimis barátnők, elég ritkán látjuk egymást. Nagyon aranyosak voltak, mert alaposan szemre vételezték a pocimat, s velem örültek. Na persze megint folyik belőlem a szó, remélem nem untattalak. Anna
anka
 


Szia Anna!
Úgy látszik, már napi rutinná vált, hogy ha leülök a gép elé, megnézem, írtál-e.
Az evésről, hogy én az első 3 hónapban végig hánytam, fogytam 6 kg-ot, a Nemeskéri már be akart fektetni infúzióra, erre megijedtem és elkezdtem enni.
Utána persze olyan étvágyam lett, hogy csak jöttek azok a fránya kilók, majd mikor az egyik vérvételen magasnak látta a vércukromat, ismét diéta. Dehát sajna így is van mit ledolgoznom, de remélem azért nyárra sikerül formába hozni magam.
Ha 17 hetes vagy, valahogy mostanában estél át az ÁFP-n nem?
Hogy teltek az első hónapok?
Sara01
sara01
 


Sziasztok!
Örülök, hogy végre találtam valakiket, akik ismerik a Nemeskéri dokit. Én is Vácon találkoztam vele, de már több mint 10 éve, azóta Pestre költöztem.
Most kezdünk gondolkodni a gyermekvállaláson, szívesen szülnék nála, de a Honvéd kórház nekem nem túl szimpatikus.
Két kérdésem lenne hozzátok. Az egyik, hogy vállal-e máshol is szülést a Nemeskéri, a másik, hogy Pesten hol magánrendel.
Névtelen
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: