Új privát üzeneted érkezett!

Dóri,

Danca hajdani méretei: 2800 g, 47 cm.

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Beleraktam mindenkit<!--attachment: ADATOK-259345.html*mime_html.gif*text/html*1.3**ADATOK%2eHTML --><center><pre>
Kép
ADATOK.HTML (1.3 k)</pre></center><!--/attachment-->
Vendég
 


Jucus1

téged is beleírtalak....remélem nem baj..<!--attachment: ADATOK-259348.html*mime_html.gif*text/html*1.4**ADATOK%2eHTML --><center><pre>
Kép
ADATOK.HTML (1.4 k)</pre></center><!--/attachment-->
Vendég
 

 
 

Jó reggelt Mindenkinek!
Tök szupi lett a táblázat!

Hála Istennek semmi különös nem történt velünk, nyugalom van és béke Kép
Nálatok mi a helyzet?
Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm
Eper8 Nagy maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm
Kira Bertha Kíra 2004.09.25
</pre>
Vendég
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm
Eper8 Nagy maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm
Kira Bertha Kíra 2004.09.25
</pre>
na végre sikerült....Kép
Vendég
 


Szia Fricky!

Ági még mindig alszik...Kép
Így van időm netelni, regnap du borzalmas volt, mert vakolják a házat és elég zajos... nemtud aludni tőle így esténként már nagyon szenvedünk vele....
Vendég
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok. Bocs, hogy egy ideje nem jelentkeztem, de azok a fránya "nehéz napok " köszöntöttek be. Nem tudom nem késő-e elküldenem a Zsófi adatait, ha igen, mindegy...Kép
Fabó Zsófia Lilla:2005. 04. 09. 3640 gr, és 50 cm.
Ahogy elnéztem a táblázatot jó "rövid" gyerekek születtek!
Mostmár megpróbálok sűrűbben jelentkezni!

kizsó
 
 


Sziasztok!
Akkor most irok magunkról bővebben. Farkas Noémi 2005.02.04.-én született a JFK.-ban. Az orvosom dr.Zeitler és én nagyon meg vagyok elégedve veleKép Tini koromtól hozzá jártam, és szeretném nála szülni a következő babámat is. A szülésem csodálatos volt 3-án este 6 kor 5 perces fájásokkal kezdtem és másnap 10.45. kor született meg a lányom. Sokáig nem tágultam és az nagyon fárasztó volt, mert a fájások már szünet nélkül jöttek. Aztán elment a magzatviz és utána felgyorsult. A szülésznőm egy angyal volt, Évának hivják. Noémi lelkesen szopik vasárnap lesz 7 hónapos. Röviden ennyi. És üdv mindenkinek!
Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Dia!

Ez azt jelenti, hogy csak szopizik Noémi és semmi kiegészítő gyümi, vagy egyéb?
Mellékelhetnél képet a kislányodrólKép

Dóri!
Köszi a táblázattal való fáradozást!

Pocak
picipocak19
 
 


Fricky!
Na nekem pont ma jott egy mail, amiben egy anyuka a Huggiest szidja, hogy nagyon teleszivja magat vizzel Kép Talaltam egy moshato furdopelust szallito ceget, de nem merem megvenni, mert lehet, hogy nem is tetszik ez az uszas dolog a gyerkocomnek. Csak a tegnap estebol indulok ki, orsitott ezerrel a kadban Kép Lehet, hogy csak faradt volt. Termeszetesen csak akkor visszuk be, amikor oktato van. Mivel ingyenes a szallo lakoinak ezert gondoltam kiprobaljuk, es ha tetszik, akkor oktobertol.
Ez a kispesti uszoda nem abban az utcaban van, ami az Europarkhoz vezeto utrol nyilik? Nem messze van tole a Tancsis Mihaly utca, ahol a csiposzures volt. Megmondanad az utca nevet legyszi

Dori!
Szuper a tablazat!

Ma vagyunk 11hetesek Kép ma megint merunk. Mult heten 34dkg hizott egy het alatt, de tegnap nem birtam ki, es megmertem. A merleg szerint 8dkg fogyott. Normalis ez? En nem mondom el a doki neninek, mert tuti tapszert mondja majd, hogy adjam. Pedig jol eszik, nem sir, akkor meg nem ertem. Mi lehet a baj? A 34dkg hizas tuti jo, mert akkor minden nap mertem, es minden nap hizott. Most nem mertem, es tessek. Tiszta ideg vagyok tegnap este ota. ALig varom az estet.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Pocak!
Főleg szopik, de már gyümi megy tizóraira, és ebédre meg főzelék. De reggel este szopi, és éjszaka is. Megpróbálok képet rakni. Lányok szült vki az én dokimnál?

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Dia!
És Ti mikor kezdtétek az újdonságokat? Úgy értem meddig volt 100% tejcsi?
picipocak19
 
 


Ezvicc!
Ne aggódj a hízás-fogyás miatt! Addig amíg nem sír, mert éhes, és szopizik rendesen, addig minden rendben.
Az uszi abban az utcában van, ami merőleges az Üllőire, a régi Kispesti Centrum mellett megy, arra jár a 48-as és az 51-es busz is. Simonyi Zsigmond utca.

Kép Kép
fricky
 
 


hali

Dóri a kijavítanád a Maját nagybetűre Kép köszi.
mi tegnap voltunk 10 hetesek és már 6kg!!!
úgy rohan az időKépKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm
Eper8 Nagy Maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm
Kizsó Fabó Zsófia Lilla 2005.04.09 3640 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Dia1 Farkas Noémi 2005.02.04
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm
Kira Bertha Kíra 2004.09.25
</pre>
Adatokat küldeni sohasem késő....
Dia1!
Nem szeretnéd Noémi súly és hossz adatait megadni?
Vendég
 


Ezvicc!

Látod, ez van, ha kíváncsiskodsz...
Várd meg mindig az egész hetet...
És ha nem hízik az sem baj, ha még jövő héten is ez a helyzet, akkor kell majd valamit kitalálni, de ha két hét átlagát nézed még így is megvan a hetenkénti min. 10 dkg.
Amúgy hogyan szoktad mérni, mert, ha előtte kakilt vagy pisilt sokat akkor akár 10-15 dkg-t is eltérhet az eredmény...Vagy ha a múltkor előtte evett, most meg nem.

Eper! Maja nagyon szép kislány...

Dia!
Nem ismerem a dokidat. A szülésznőd fogadott volt?
És várjuk a képet...
Vendég
 


Dori!
Mindig furdes elott szoktuk merni, es utana etetek. Hat mondjuk tenyleg nagyon sokat hizott a mult heten, de megsem kene azert fogynia Kép
Igazad van, nem kivancsiskodom tobbet

Eper!
Maja nagyon, nagyon rad hasonlit Kép
Nalunk nem lehet megmondani kire hasonlit az Atti

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Nem sikerált a kép, mert túl nagy helyet foglal, na majd az uramKép Nonó 51cm és 3600g volt. Nem fogadott szülésznő volt, hanem ő volt hétkor a váltás. Mákomra!! De legközelebb már Õt szeretném úgyhogy megfogadom majd.
6 hós koráig csak szopi, és utána kezdtem gyümizni tizóraira, majd pempőzni ebédre. krumpli répa püré anyatejjel keverve.Nekem szerencsém van mert mindent megevett elsőreKép

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Dóri79!
Köszi a táblázatot és azt is,hogy betetted a Zsófit is! Kép

Lányok, asszonyok!
Ti nem vettétek észre, hogy hullana a hajatok? Mert az enyém iszonyúan hullik! Van erre valami megoldás?
Ja! És az aludttej nem jött be a penész foltra! Szalmiákszeszt hol fogok kapni? Még sose vettem?

kizsó
 
 


Eper,

Maja tündéri!

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Kizsó!
Én nagyon szenvedek a hajhullástól. Baromira hullik az én hajam (is). Ha minden igaz, nem lehet ellene nagyon tenni semmit, majd elmúlik, ha rendeződött a hormon háztartás. Legalábbis ezt mondják Kép De már mindenhol a hajamat találom. Már keresem a kopasz foltokat a fejemen Kép
Most várom, hogy nálunk is lehessen kapni a Panténe csinált új sampont pont hajhullás ellen, de itthon még nem láttam, csak a külföldi adókon a reklámját.
Szalmiákszeszt sztem patikában kapsz.

Eper!
Mekkora már Maja!!! Még csak most szültél!!! De szép kiccsaj! Bencének is teccik Kép

Mit szóltok ehhez a dögséghez??? Normális ez az időjárás???

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok.
Maja nagyon aranyos.

Kizsó.

Szalmiákszeszt én háztartási boltban vettem,de állítólag a nagyobb üzletek vegyi osztályán is lehet kapni.
kreisch_Ágnes
 
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm
Eper8 Nagy Maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm
Kizsó Fabó Zsófia Lilla 2005.04.09 3640 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Dia1 Farkas Noémi 2005.02.04 3600 gr 51 cm
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm
Kira Bertha Kíra 2004.09.25
</pre>
Vendég
 


Köszi Dóri!

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


jaj lányok, köszi a sok dicséretet el vagyok olvadvaKép
Ezvicc: hát remélem is, hogy rám hasonlítKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


helobelo!
Dóri, nagyon ügyi vagy ezzel a táblázattal!!!!

ami a hajhullást illeti, nekem már sajnos látszik a fejemen, a homlokomnál,csomókban hullott, csak végigsimítottam a hajamon és egy dús tincs a kezemben maradt. hajatmosni sem volt kedvem, mert a lefolyó állandóan eldugult.
mostanra kicsit javult a helyzet, a dokinéni javasolta h szedjek kismamavitamint.picit segített.
Niki tegnap volt 5hónapos, remélem nem bánjátok ha mellékelek egy képet.

Eper!
Majácska tündéri, nagyon szépen gyarapszik!így tovább!

Ezvicc!
szerintem a súlyingadozás miatt ne aggódj, én azért hagytam abba a méreckedést, mert megőrültem tőle, h mindig mást mutat.
nemhiszem h a dokinéni egyből tápszert adna, ez nem feltétlen azt jelenti h nincs tejed. ha éhezne a kis Atti ordítana egész nap.Kép
nnicole
 
 


Nnicole!
Tündéri ez a csajszi ebben a kalapban! Akkor ő már meg is kapta az utolsó oltást?(1,5éves koráig)

Sajnos nekem is csomóban hullott a hajam, most már talán egy fokkal jobb a helyzet. Igazán az keserített el, hogy a fodrászom azt mondta, hogy ami most kihullik, annak a helyére már nem fog vissza nőni! Kép

Képzeljétek, Zsófi már majdnem hasra fordul, csak a kezét nem tudja még hova rakni! Végülis hasra is fordul, csak a keze miatt mindig vissza billen.
Kingus meg már nem olyan féltékeny a játékaira a játszón. Ez szerintem a tesó jótékony hatása. Úgy örülök neki!
Köszönöm, hogy megoszthattam veletek az örömeimet!

kizsó
 
 


Ezvicc!

Kérdezted az úszópelenkát.
Én Huggies-t kaptam csak, a Libero-t nem tudom hol lehet kapni...
Szóval Ágit ebben vittem be a nagymedencébe élvezte a dolgot, igaz nem bébiúszott, csak pancsolt az ölemben.
És a pelus meglehetősen átázott, pedig csak 5 percet voltunk a vízben.
Elvileg 7 kilótól van és akkor olyan 5,5-6 kiló lehetett szóval lehet, hogy ez volt a baj.

Én azért nem hordom bébiúszásra, mert nem bízom a többi szülőben, ki tudja ki mit visz a vízbe....
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Kristóf fiam 2004.11.05.-én született a Jáhn Ferenc Kórházban, Somogyi főorvos úr segítségével.
A súlya 3100 gr volt, és 50 cm.
Sajnos nem szoptathattam (van egy alapbetegségem, amire évek óta szedek gyógyszert, és amellett nem lehetett szoptatni), így első perctől tápszert kaptunk.

A hajhullásról annyit, hogy nekem is nagyon hullik a hajam. Ja! Szülés előtt igen csak hullámos hajam volt, most pedig teljesen egyenes!
koviki74
 
 


Hű de gyorsak vagytok, csak kapkodom a fejem! Soltész Emma, szül. 2004.08.29. Születési súlya 4250g és 56 cm. Dóri, kérlek tegyél be minket is! Köszi!
Más: van valamelyik babának ekcéma gondja? Szívesen cserélnék eszmét.
nyeste
 
 


Dóri, Ezvicc,

Az úszópelusok átáznak, de állítólag kifelé nem nagyon engednek semmit. Szóval jelegében teljesen olyan, mint egy sima pelus, csak nem jön ki belőle a cucc:-)
Lehet kapni mosható úszópelust. Abban van egy neylonréteg belül, kívül pedgi olyan az anyaga, mint egy felnőtt fürdőruhának.

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Szió,
Nnicol és Eper, szépek a lányok!

Dóri!
Köszi a táblát, rendi vagy, hogy ilyesmire szakítasz időtKép

Koviki és Dia (bár szerintem Te már írtál ide régebben, ha jól emlékszem) Tök jó, hogy csatlakoztok, eddig nagyon kevesen voltunk, most meg csak olvasok, olvasok...Kép

Nyeste! Emmádnak boldog születésnapot!!!

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm
Eper8 Nagy Maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm
Kizsó Fabó Zsófia Lilla 2005.04.09 3640 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Dia1 Farkas Noémi 2005.02.04 3600 gr 51 cm
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm
Koviki74 Kristóf 2004.11.05 3100 gr 50 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm
Kira Bertha Kíra 2004.09.25
Nyeste Soltész Emma 2004.08.29 4250 gr 56 cm
</pre>
Vendég
 


Dóri!
Nálunk a babaúszáson pl. nem engedi be az oktató csak azokat a szülőket, akik visznek igazolást, hogy nincs semmi fertőző betegsége. Meg hát ha netán vkinek van vmije, azt a saját gyereke is ugyanúgy elkaphatná, hát ki akar a saját babájának rosszat??

Ezvicc!
Igen az úszópelus megszívja magát, de ki nem enged semmit. Meghát egyébként is a nagydolog a lényeg, hogy bentmaradjon. De a babák reflexből nem "csinálnak" a vízbe. Szóval Bencéről még egyszer sem vettem le kakis pelust Kép

Nyeste!
Nekünk volt "valamink", nem biztos, hogy ekcéma, (anyósom szerint olyan volt), kaptunk a dokitól rá egy kenőcsöt. Annyi, hogy elég erős, és nem is szabad két-három napnál tovább használni a pici babáknál, de tényleg gyakorlatilag egy alkalom után eltűnt a hátáról. A neve: Elocom 0,1% kenőcs. Csak annyi, hogy ez szteroidos, de nekünk semmi más nem használt. Azóta eltűnt a hátáról minden csúnyaság.
És boldog szülinapot Emmának!

Koviki!
Üdvözöllek "köreinkben" Kép

Nnicole!
Nagyon kis csinik vagytok!
Remélem a második babóm kislány lesz, annyira tüneményesek ezek a kis rózsaszín cuccok!!!

Szép napot Mindenkinek: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Nyeste!

Emma természetes úton született? Jó nagy baba... Könnyű szülés volt?

Judit!
Köszi a felvilágosítást úszópelus ügyben...

Koviki74!

Üdv. Én is csak 2 hónapig szoptattam Ági azóta tápszeren él, és virul Kép
Mivel koraszülött volt, nem szopott, így a tejemet fejéssel pedig csak 2 hónapig tudtam fenntartani de addig is kapott pótlást...
Vendég
 


Kizsó!
még nem kaptuk meg az 5hós oltást,mert csúszásban vagyunk, Nikinek volt egy hugyúti fertőzése, azzal egy hetet kórházaztunk, aztán meg a refluxát vizsgálgatták(közben kiderült h emellett még a gyomra is keresztben, tudományos nevén harántirányban fexik a gyomrában), ugyhogy majd 2hét mulva esedékes.
én a kötelező oltásokon kívül szeretnék beadatni Nikinek a bárányhimlő ellen és az agyhártyagyulladás ellen oltást.igaz h ezek ugymond "fakultatív" oltások, és az áruk is elég húzós, azt mondta a dokinéni 8-9ezer ft körül vannak, de egy egész életre szóló védelmet nyújtanak.

Koviki!
ilyet már hallottam, hogy valakinek kislánykorában szögegyenes haja volt, aztán megjött neki és begöndörödött, ugylátszik ez visszafele is működik!Kép
nnicole
 
 


Lányok!
a szülés után viszonylag gyakori a hajhullás, ennek oka általában vashiány, mégpedig a szüléskori vérzés volt az oka. Mivel nagyon lassan rendeződik (ahogy a haj regenerálódik, fél év is lehet) vast kell szedni és fehérjedús táplálkozás, lassan rendeződik - ha nincs más szervi oka (gomba pl)
gyuri
Szeged
 
 


Doktor Úr!
Köszönjük a felvilágosítást Kép
Akkor várok, hátha javul!

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok lányok!

Már csak ritkábban tudok jöni, mert vissza kellett mennem dolgozni. Most apa van itthon a gyerkőccel.

Dóri Kíra 4000 grammal és 53 cm- vel született. Kép))

A hajam nekem mostanra rendezödött nagyjából és már lassan egy éves a baba.

Ténleg van valami ötletetek, hogy mit lehet venni egy 1 éves babának születésnapjára??

Most menne kell mert lefordulok a székről na pusz Zsófi
kira
 
 


Köszönjük a szülinapi jókívánságokat!

Kira! Ajándékötlet 1 évesnek: Emma nagyon szereti a virágokat, folyton locsolni meg szagolgatni akarja, és mondja, hogy háci (hapci). Így hát igazi cserepes virágot kapott (nem veszi a szájába már a dolgokat). Kapott egymásba rakható kockákat, amiből tornyot is lehet építeni és kicsi fedeles láboskát. Ja, meg piros zoknit és harisnyát, mert azt is nagyon csípi. Van egy kis kb.20cm-es játékbusz, amibe két babát be lehet ültetni, ez is kedvenc. De minden egyéves más, van amelyik ügyesen rakosgat, van aki csak mászik mindenfelé viharos gyorsasággal, van aki már kezd beszélni és dédelgeti az állatkáit. Legjobb a saját babádhoz igazítani az ajándékot.
nyeste
 
 


Dóri!
Igen, "spontán hüvelyi szülés volt" majdnem simán. Az utolsó három héten többször is majdnem elindultunk szülni (rendszeres 5 perces fájások), aztán elmúlt. Két dologtól rettegtem:hogy korán megyünk és feleslegesen ugrasztjuk a Doktort, illetve hogy túl későn, mivel elég messze lakunk. Éjjel 1-kor beleállt a derekamba az első igazi fájás, 4 perc múlva a második, na akkor tűztünk befelé. 45 perc volt az út, plussz kb. fél óra a szülőágyig, ahol már teljesen elsimult a méhszáj. Úgy tűnt, perceken belül meglesz a baba de a drágám még ráhúzott két órát.Félidőnél azért kaptam oxitocin infúziót, és akkor tényleg lassan, lassan, de megindult lefelé. Aztán kibújt a feje, és úgy maradt. A Doktor Úr húzta ki, persze erről semmit nem tudtam, csak utána mondták, hogy elakadt a válla, állítólag nagy babáknál van ilyen. De nagyon cuki volt, hamar összekapta magát. Csak azt sajnáltam, hogy nem kaptam a hasamra, mert színes volt a magzatvíz, és vitték szivornyázni. Azért hamar ellátták, visszahozták, szopott is és éjjel nappal velem volt. Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe a szülés és az azt követő pár nap. Én nem éltem meg nehéznek, mert rögtön utána frissnek éreztem magam, teljes eufóriában voltam, és vágni sem kellett. A Doktor Úr viszont nehéz szülésnek minősítette. Nagyon hálás vagyok, hogy így kihúzta, és semmi baj sem lett, mert azért ott volt egy kis kapkodás (utólagos emlékeim szerint). Nem értem, hogy miért történt, és sajnálom, hogy nem tudtam teljesen magam erejéből intézni a dolgot, de hát szerintem ez pont egy olyan pár pillanat amikor a gyors hozzáértő segítségen múlhat, hogy egészséges legyen a baba. A szülésznő az ügyeletes volt, Manyinak hívják, és nagyon de nagyon kedves és türelmes volt!

Szóval Kedves Doktor Úr,
ha ezt olvassa, tényleg nagyon hálás vagyok és igazán élmény volt Önnel a szülés. (mindegyik).
Na végre leírtam a sztorit, már hónapok óta készültem rá.

Ja, és kíváncsi vagyok mindenki történetére, aki még nem írta le.
nyeste
 
 


Nyeste!
nem emlékszem, olyan nehéz nem lehetett ... (esetleg névvel)
gyuri
Szeged
 
 


Szia Ezvicc!
Van Kispesten a Hungárián egy pici tanuszoda. Én nem vagyok pest, de a babrátn&#337;m ott lakik a Wekerlén. Az uszoda nagyon jó. Miel&#337;tt mentümk vettem mosható úszót a fiamnak. Jó, mert amíg nem növi ki hasznájuk. Szép is és nem volt drága. Ezt a Népligetnél vettem. A neten találtam.Egy olyan cég, ami kend&#337;ket gyárté és peleknákat. Szerintem nagyon jó cuccaik vannak. Kend&#337;n is gondolkodunk. Sokat próbáltuk, csak még nem tudjuk abból melyiket.
szóval az az uszi nagyon jó.
Üdv: Tündi
silly
 
 


Kedves Doktor!
Sok gondja nem volt velem az elmúlt jó sok évben, amióta Önhöz járok az biztos.(Soha nem is jártam másnál, csak egyszer, amikor Amerikában volt). De hogy ez milyen régen volt, azt az is bizonyítja, hogy az orvosválasztásnál tutira nem akartam igazgatóhoz, professzorhoz, vagy más túl nagy emberhez menni, mert nekik biztos nincs elég idejük a betegeikre és mert biztos mindig nekik van igazuk... Szerencsére nem csak fölöttem múlnak az évek, és ha már így alakult, azért maradok.

Ha felfedem a nevem, akkor már nem izgi, majd legközelebb. Hátha egyszer beugrik. Üdvözlettel: Nyeste
nyeste
 
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm
Eper8 Nagy Maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm
Kizsó Fabó Zsófia Lilla 2005.04.09 3640 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Dia1 Farkas Noémi 2005.02.04 3600 gr 51 cm
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm
Koviki74 Kristóf 2004.11.05 3100 gr 50 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm
Kira Bertha Kíra 2004.09.25 4000 gr 53 cm
Nyeste Soltész Emma 2004.08.29 4250 gr 56 cm
</pre>
Vendég
 


Lányok!

Használt vki homeopátiás bogyókat a méhszáj lazítására illetve a gátseb gyógyulására, és a szülés alatti vérzés csökkentésére?
Csak hallottam, hogy vannak ilyenek, de aki javasolta, annak nagyon nehéz szülése volt.
Nem tudom összefügg-e a két dolog.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki!

A 2005 őszi babásoknál ez téma volt, biztosan tudnak segíteni!
Jól vagy?

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


CSoki!

Én nem használtam és könnyű szülésem volt, nem tudom, hogy szülés alatt hogyan oldják meg a bogyók bevételét, én mással voltam elfoglalva.
Ez az aminek a jótékony hatását elég nehéz bizonyítani, mivel nem lehet ugyazt a szülést 2x megismételni.
Ha hiszel benne, feltétlenül használd, a hit ugyanis hegyeket tud mozgatni....

Viszont a szülésznővel vagy az orvossal konzultálj róla előre, hogy miket tervezel bevenni.
Vendég
 


Marqueza, Dóri!

Köszi a javaslatokat, mindenképp beszélni akarok erről az orvossal, csak kíváncsi voltam. A józan eszem azt diktálja, hogy felesleges........
De elolvasom mit írtak még róla.
Egyébként köszönöm szépen, túl jól vagyok, több energiám van mint valaha, holott alig tudok már aludni.
Holnap kezdjük a 36. hetet.

KépKép
tibicsoki75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: