Új privát üzeneted érkezett!

Bucsok, azért kell órákkal később uh-ra menni, mert nincs kész előbb a laborletet
Majd reagálok a többieknek is, de most olyan pipa vagyok, hogy inkább nem rontom a hangulatot :-(
maci80
 
 


Lexi köszönöm a leírtakat! Majd én is jegyzetelek és ha valakit érdekel megírom nekem mennyi lesz a hosszúval.


Sajnálom, hogy te is endos voltál, sajnos az is egy elég komoly probléma. Műtöttek is gondolom vele...

Magdipeti köszi a telószámot! :)

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, az a baj, hogy nehéz kiszámítani, mert én pl. egyik nap fél 1-kor kerültem be, de másik nap meg utoljára hagyott, és 2 utána hívott, be, mondjuk akkor eleve csúszás volt és nagyon sokan voltak a hosszú hétvége miatt.
Esetleg reggel amikor mész vv-re, kérdezd meg, hogy mi az a legkésőbbi időpont, amikorra oda kell érned, de még nem csúszol le, de amúgy szerintem alapvetően ha minden jól megy, akkor nem szokott elhúzódni 2-3-ig.

Bucsok, azért kell délben visszamenni UH-ra, mert meg kell várni, hogy kész legyen a reggeli vv eredménye.
Én amúgy elmondtam a munkahelyemen a közvetlen kolléganőmnek és felettesemnek, meg a főnökömnek, hogy lombikra járok, mivel szerencsére olyan a légkör, hogy el mertem mondani nekik, és azt akartam, hogy tudják, nem "csak úgy" mászkálok munkaidőben dokihoz, hanem mert nem tudok máskor és muszáj. Szerencsére toleránsak és azt mondták menjek, amikor csak kell, úgyis voltak plusz szombati munkanapok, meg mikor bent maradtam tovább, úgyhogy így végülis rendben vagyok.
Persze tudom, hogy sokan nem merik a munkahelyen elmondani, mert nem olyan a hozzáállás, meg azt sem tolerálják, ha elmászkál az ember, én is próbáltam tényleg csak annyit távolmaradni, amennyit nagyon muszáj volt, de nyilván nem lehet mindig kiszámítani, főleg mikor vár két órát az ember, plusz még az utazás, szóval nem egyszerű.
lexi01
Budapest
 
 

 
 

Maci ne már... nem csodálom, hogy pipa vagy :(. De amikor ott voltál hétfőn, akkor nem látta előre, hogy nem fogja tudni megcsinálni? Vagy lehet most adódott valami hirtelen? Ezt én nem is értem... Te meg rohangálhattál tök fölöslegesen, hogy időben kész legyen minden...
Mondjuk szerintem ha már elkezdted szedni a Norcolutot, akkor szedd be, kárt nem teszel vele, de ez így tényleg baromi bosszantó, nagyon sajnálom, hogy így jártál :(...
lexi01
Budapest
 
 


Szerencsére itt is elég rugalmasak a kollégák, de fél napra akkor is be kellene jönnöm valahogy :(.
Itt is tudják, hogy lombik következik. Csak az a baj, ha egy ember kiesik, nagyon sok munka marad a többieknek... Ha mindenki itt van is van bőven.
Ráadásul én még jó messze is dolgozok, a Megyeri híd közelében.. és tömegközlekedek mert nem vezetek. Szóval egy óra az út a kórházig. Elég bonyolult.

Maci nagyon sajnálom! Reménykedtem, hogy együtt kezdhetek veled és Évivel :(. Hát sajnos ilyen esetben semmit nem tudunk tenni, nagyon bosszantó :(. Pláne, hogy még fizettél is...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Maci,

nem értem! És a prof nem tudja megcsinálni? Vagy ennyire külön dolgoznak, hogy hozzá se nyúlnak a másik betegéhez? Ez nem jó így! Erre azért rákérdeznék a helyedben...hogy mindketten elmennek-e.
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

cermiák, bucsok,
a munkáltató el kell hogy engedjen a vizsgálatokra, kezeléskre! Illetve ha bejelentetted azt, hogy lombiprogramban veszel részt 6 hónapig nem mondhatnak fel! Ez benne van a Munka törvénykönyvébe ( 2012. évi I. tv. 55.§. és 65. §.) . A cégnek nincs mit gondolkoznia ezen. Ha végképp nem megy, akkor betegállomány. Nekem is adott a klinika igazolást, április 16- tól május 16-ig. És a doki szó nélkül kiírt (sőt az üzemorvosom azt mondta, hogy ha netán nem sikerül akkor is ki fog írni majd még pár napra, hogy regenerálódjak). Én úgy gondoltam, hogy nem éri meg kockáztatni, hisz elég komoly a tétje a dolognak. Igaz, engem a munkehyemről is elengedtek volna, viszont nem olyan a munkám, hogy ezt mellette tudtam volna vállani.

maci,
megértem a dühödet

lexi,
neked szombaton leszívás, és meg szombaton tudom meg az eredményt   Remélem a megfázásból kigyógyultál már?

Lányok kedd reggel óta fáj a hasam alul. Mintha meg akarna jönni, de nem jön. Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz, de még az életkedvem is elment és étvágyam sincs,  és délelőttönként, 11-12 óra felé eldőlök és aludnom kell egy órácskát. Ma már kicsit összeszedtem magam és lementem sétálni meg hintázni a játszótérre és attól jobb kedvem lett. meg végre megkívánta a sült krumplit és azt ettem Már alig várom, hogy szombat legyen és végre megtudjam az eredményt. Ez a várakozás kikészít
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cicuci, nagyon izgulok érted! Izgi lesz a szombat mindkettőnknek!!!
Még nem vagyok túl a megfázásin sajna, most épp az orrfújós korszak van, de remélem szombatra jobb lesz, csak attól félek jön még a köhögős szakasz, nálam mindig az a végs, pont a beültetésre...

Lányok, ma este kell beadni a Choragont, 2 ampullát, ugye be lehet adni egybe egy oldószerrel, nem kell külön keverni kettőt?
lexi01
Budapest
 
 


lexi,
nem tudom, nekem 1 ampullát kellett adnom. Hol fogod beadatni? Ha a Sote ügyeletre mégy be, ott biztosan tudni fogják...
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Lexi

A két port 1 oldószerrel adják be. Hajrá szuri hajrá szombat.

Ügyes legyél csajszi .
edina71
Budapest
 
 


Sajnos nem tudtam ügyeletre/dokihoz menni, mivel egy rendezvényen vagyok 9-ig, de beadták, nem volt gond, huhh, izgi volt, de megvan :)!
lexi01
Budapest
 
 


Lexi,

akkor nincs más hátra mint előre!

Cicuci,
engem is kikészít a várakozás. Nagyon más most, mint eddig bármikor, úgyhogy iszonyú csalódás lenne, ha negatív lenne a teszt. Akkor nagyon csúnyán becsapott a szervezetem. Csak, mert eddig gyakorlatilag 7-ből 6x borítékoltam az eredményt, higy nem sikerült. Leginkább a mellfeszülés elmúlásából. Most meg majd' szétdurran az ép mellem, ég, bizsereg a bimbó. De lehet, higy csak azért más, mert most ösztradiolt is szedek, itt ez a szokás. Fáj a fejem 2 napja és émelygek, ha eszem, jobb, de ehségérzetem van csak, étvágyam 0. Tegnap este a koncert után elvittek vacsorázni, rendeltem egy szuper kaját és nem bírtam megenni, előtte meg állatira irritált a konyhából kijövő ételszag. Ezek vannak, úgyhogy ha reggel negatív lesz a teszt, nagyon nagyon ocsmány tréfa lesz a szervezetemtől. Közben meg elképzelhetetlen, hogy annyi kudarc utan pont ez pont most sikerüljön, bár az is igaz, hogy mindig minden lehetséges és az ellenkezője is.....na ennyit rólam.
mmzs75
 
 


Mmzs, holnap reggel fogsz tesztelni? Hú te jó ég, nagyon-nagyon szorítok!! Tényleg csúnya és gonosz "vicc" lenne ez a szervezetedtől, úgyhogy nagyon szurkolok, hogy ne így legyen, és ne csapjon be a tested. Remélem azért tudsz aludni éjjel valamicskét a nagy izgalomtól, reggel pedig hajrá, még küldöm így lefekvés előtt a pozitív energiákat :)!!
lexi01
Budapest
 
 


Mzsó hajrá két csíkos drukkolok neked nagyon !!!!!

Cicuci te holnap méssz a 2. vv ha jól emlékszem .....Várjuk a jó hírket csajok már nagyon jó lenne valami pozitív hír is lombik ügyben.
edina71
Budapest
 
 


Lányok,

csalás- ámítás, mindkét teszt negatív. Hétfőig még folytatnom kell, hacsak meg nem jön, hétfőn új teszt és telefon. De majdnem biztos, h. Nem sikerült ez sem.
mmzs75
 
 


Mmzsó,
annyira vártam a jó híreket :(! Szerintem még ne add fel.
Hányas érzékenységű votl a teszt?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


mmzs,
azért még hátha. Hétfőig ne add fel!
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


MMZsó: ne add fel..Paurorának is csak a 18. napon lett pozitív!!! Kitartás, én nagyon szurkolok!! És sokat gondolok rátok Cicucival együtt! Mond a babócáknak, hogy kapaszkodjanak jól!!! És ne is gondolj ilyenekre, hogy megjön!!
Nagy ölelés neked!
magdipeti
 
 


maci

Kiakadtam ................ ezt nem hiszem el . 
Nem tudom mi jöhetett közbe a dokinak , de ez tényleg idegtépő......
Mondjuk legalább annyit mondhatott volna hogy bocsi ez és ez jött közbe ..... 
Remélem hogy ez volt az utolsó ilyen akdály elötted !!!!!!
Ölelést küldök . :)


mmzsó 

Nagyon szorítok hogy két csíkos legyen a teszt hétfőn !!!!!
Kitártás !!!! 

Cicuci

neked is megy a drukk ezerrel !!!

Lexi

Szombaton minden rendben lessz , gondolok rád !!! 


evi89
Vecsés
 
 


Mmzs, ne add még fel, mindenképpen tesztelj majd még, sikerülhet még, nagyon szorítok++++!!!
Ahogy Neked is Cicuci, várjuk a híreket ++++!!!


Köszönöm, hogy szurkoltok, remélem minden rendben lesz holnap :)!
lexi01
Budapest
 
 


mmzs, cicuci


 


minden energiámat nektek küldöm! Gondolok rátok folyamatosan!!
Mmzs, ne add fel! Tényleg van, akinek nem lesz azonnal pozitív a tesztje!!!! Próbálj lazítani és sok programot szervezni a hétvégére!

janula
 
 


Sziasztok csajok,

Maci,
teljesen kiakadtam!!! Kitartás!!!

Évi,
neked akkor FET lesz ugye?

Cermiák,
még szép hogy ezentúl is gondolok rá és szorítok!
Te kérdezted a folsavat?
Én már akkor szedtem mikor csak terveztük a manót, nem is jártam akkor még az ARO-ra, vagyis a manó előtt már több mint 1 évvel elkezdtem a femibion 800-at szedni.

Lexi,
Nyónyulgass, pihizz amennyit csak tudsz, holnap négy ujjam is csuriban lesz érted. Gondolok majd rád!Minden rendben lesz csajszi!! Majd a végén megírod, hogy összeen mennyibe fájt a rövid protokol?

Magdipeti,
ennyire elszámoltam volna???? Atya gatya milyen szupi karácsonyi ajándékotok lesz!!Hát ez fantörpikus!!!
Ja és a Zilában sok-sok hely van bég biza...ha más nem lefoglaljuk az egészet!!

Mzsó,
nem feladni!!!!!!!! Emlékszel mikor anno nem ment fel a hőm, és azt mondtad ne izguljak, biztos csaK később volt ovum, aztán nem jött meg, és cisztára gyanakodtam mert a nemvárt után pár nappal is negatív volt a teszt...aztán kicsit késve de ott volt a két csík!
Jól írtad, mindig minden lehetséges! Tessék hinni, hogy megkapod az "árnyékodat'!!! SZORÍTOK!!!!
paurora81
 
 


paurora 

Igen Fet lesz ... már alig várom hogy kiolvasszák őket aból a hidegből 
evi89
Vecsés
 
 


Lexi,

neked is nagyon szírítok! Rendben lesz minden! Írj majd, ha túl vagy rajta! :)
janula
 
 


Janula ,
elmúlt a lila folt?Kipróbáltad a liotont?
paurora81
 
 


Lányok,
ki milyen terhes vitamint szed? Mit érdemesebb szerintetek? Talán a Femibiont?

Lexi, Cicuci, Mmzsó,
mennek a drukkok nektek!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Paurora,

szépen elkezdett felszívódni! :) Még nem vettem, de remélem nem fog kelleni, mert most már ügyesebb leszek! :)
janula
 
 


Paurora, 

amit neked mondtam anno, abban volt ráció, mert később volt ovud. Mi viszont pontosan tudjuk, hogy szerdán volt 2 hete a leszívás- megtermékenyítés. Szombaton, holnap lesz 2 hete, hogy megvolt a beültetés, 3 napos embriókkal, tehát ma már valami halvány csíknak látszania kellett volna. A dr. Úgy mondta, kb. 2-3 % esély van még hétfőig, ezt mondenképp tartjuk, de. 2% közelebb van a 0-hoz, mint a 100-hoz 

Ebből a szempontból egyszerűbb a klinikai vérvétel, az aztán egyértelmű...de már nagyon utáltam, hogy azért is lógni kell a melóból, hogy az ember azért menjen oda, hogy azt mondják, nem sikerült...közben végignézni, hogy mások ott örömködnek, ezt utáltam, akkor már jobb itthon.

de azért köszi, hogy drukkoltok. 

Cicuci, remélem, te jó hírt kapsz holnap és Lexi te is, biztos sok szép petesejted lesz!
mmzs75
 
 


Cermiák, én Gravidát, de nekünk azt mondta a F. ,hogy neki teljesen mindegy, csak valamilyet szedjünk. A leszívástól.
mmzs75
 
 


cermiák,
én Elevitet szedek, de még csak alig több mint 2 hete. Most már van belőle olyan amiben van jód. Régebben nem volt benne. Itt egy összehasonlító táblázat, bogarászd át
http://gyogyszereszvalaszol.blogspot.hu ... itasa.html

Lányok, köszönöm hogy gondoltok rám, amint tudok, jövök holnap a hírrel. Akármi is legyen az.
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Mmzs azért bízz még a hétfőben légyszi ne add fel!!!! 

Én holnap kezdem a Femibion 800-at,azt már a a babatervezéstől lehet szedni és a 12.-ik hétig lehet. Paurora is ezt szedi. Utána olvastam kicsit.
Remélem jó lesz.

Pusszantás!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok lányok!
Azóta olvaslak Titeket, amióta rászántam magamat, hogy nincs más hátra, csak előre, és a sote 1 aron-kötöttem ki hosszas mérlegelés után!
Nos be kell valljam, hogy amikor a váróban a vérvételekre és vizsgálatokra vártam, kiváncsian figyeltem, hogy vajon van-e valaki éppen ott közületek, persze tök fölöslegesen, mert felhasználóneveken kivül nem nagyon tudtam priviben rólatok.
Egy szó mint száz, csodák márpedig vannak, mert az utolsó vérvétel után már nem jött meg, néztem is nagyot, hogy ez most mi? Három év sikertelenség után, csak úgy ennyi??? 
Hát ennyi, a hely szelleme müködött, és a ti hitetek rám is átragadt!
Mindenkinek kitartást és mielőbb babásodást kívánok!!!!
Jah, és csendben figyelek ám benneteket.....


missteufel
 
 


Szia Missteufel!!!!!

Úristen na mostmár elhiszem tényleg vannak csodák!!!!
Paurora és Te vagytok az élő példa!!!!!!
Ez nagyszerű!!! Gratulálok neked!!!
Vigyázz magadra,és néha jelentkezz hogy mi van veled!!!!

Köszönjük szépen igyekszünk követni téged!!!!

Szia!
gabci75
Érd
 
 


MMzs, el sem hiszed, hogy mennyire szorítok neked! Tarts ki, még van remény! Amikor én már nagyon véreztem, még akkor is nyomattam a progi kúpot, mert az orvos szerint még volt egy csöppnyi esély. Te se add fel! 

cicuci, nálad mi a helyzet?

lexi, ügyes legyél holnap! Majd meglátod, milyen milyen jót fogsz alukálni, amíg dr M. leszívja a sok kis petécskédet :) 

missteufel, jó ezt olvasni, én is gratulálok neked!


cicmorgo
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is magy a drukk holnapra lányok!!

Cicuci: pozitív energiák mennek, nyisd az ablakot! Sokat gondolok rád, és nagyon-nagyon szurkolok neked!

Lexi: holnap nagyon ügyes leszel, és minden rendben lesz! Várjuk a híreket! Mikor fogod megtudni, hogy mind szerelmes lesz -e?  

Missteufel: Isten hozott a klubban:), örülök, hogy te is gyarapítod a Csodamami klubot! Gratulálok, és vigyázz nagyon magatokra!

Én még mindig szenvedek a náthámmal, most már köhögök is, és mert semmit sem szedhetek, ami oldja, így elég gáz..ráadásul, így émelyegve köhögni, de holnap vissza kell mennem a körzetihez, kiváncsi vagyok mit szól...

Én a Femibion 800-t szedem, nekem a a Koppány doktornő is ezt javasolta, sőt a 12 hét útán át kell állnom a 400-ra. Én már kb 1 éve szedem.  35 felett kifejezetten ajánlják.

Janula: a fekete nadálytő krém is jó a véraláfutásokra.

Szép estét mindenkinek! Puszi

magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Sikerült!!!!!! Állapotos vagyok A prof szó szerint azt mondta: Jó hírem van, ön terhes! Annyira örültünk a párommal. Amikor eljöttünk a klinika udvarán elsírtam magam Aztán hívtam anyukámat ő is sírt, meg anyósom is sírt
Azért amikor hazaértünk csináltam egy tesztet és szép két csík van rajta! Kíváncsi voltam, milyen az a pozitív teszet és megnéztem a sajátomat
Majd 23-án kell mennem uh-ra, akkor fogjuk megtudni, hogy egy vagy két pici van. Rákérdeztem a hasfájásra, azt mondta a prof, hogy az most teljesen normális, mert a méh tágul (vagy mit csinál).  Ja, és szex továbbra sincs! Amúgy már 09.15-kor behívott a prof, szerencsére alig voltak. Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen lett a hcg érték, de valahol azt olvastam, hogy nem is mondja meg. na mindegy
Jajj lányok, olyan furcsa ez most. Nyugodt voltam reggel, nem is nagyon izgultam... bezzeg a párom! De most alszok egy kicsit, aztán az emberem elvisz ebédelni, mert ma ünnepelni fogunk.

Mindenkinek nagy-nagy ölelés és millió puszi!
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Missteufel,
gratulálok nekd!!Üdv a csodamamik között, vigyázz magatokra!

Magdipeti drágám,
sajnálom ezt a fránya betegséget.
Ami nekem segített, és terhesen szedhetők: Oscillococcinum, Tantumverde szopogatós, nyákoldónak lándzsás utifű szirup, orrspaynek meg Salvus orrspray , de lehet a Euphorbium compositum Heel homeopátiás spray arra rá is kérdeztem a okimnál.
A másik ami nekem segített a napi 2x-i inhalálás tenggerisós-teafaolajos viccel , és persze a sok-sok hársfatea.
Jobbulást neked!!

Mmzsó:
en akkor is szorítok, és nem adom fel, ma is imádkoztam érted!!!!!

Csajok a terhesvitamin szedés miatt most először elbizonytalanodtam így a ti segítségeteket, véleményeteket kérem!!
Eddig ugye Femibiont szedtem először 800-ast most 400-ast.Szupi, semmi mellékhatás.
Ezeket azért szedtem mert a dokim javasolta, ráadásul ez az 1 amire senki nem írta a neten hogy hízott től, ami nekem fontos mert ugye így is dundi vagyok!
Viszont a femibion drága!!!! a F-800 kb 45000 a F-400 pedig 5500 körül van, pedig abba fele annyi a folsav, na jó van hozzá omega3+E-vitamin kapszula.
Ami gáz hogy a F-400 60x kiszerelésű (30+30 E+Omega3) vagyis , 30 napi elég.
Elevit plusz jóddal ezzel szemben a felébe kerül 30 napra és van benne jód, vas cink, szelén is ..stb, amik a femibionban nincsenek. Vasat, cinket külön szedek,sőt Omega3-at is régóta.
Minek vegyek meg duplájáért a femibiont, ha az Elevit plusz olcsóbb és több minden van bene.
Az elevitről viszont sok olyat hallottam, sőt a nődokim is megerősítette, hogy aki azt szedi többet hízik terhesség alatt és a babák is nagyobbak lesznek. Én nem hízhatok sokat max 6-9 kilót a terhesség alatt, eddig 3 kg-ot szedtem fel 4,5 hónap alatt.
Mit csináljak csajok?

lexi,
gondolok rád csajszi!! Írj ha már nem leszel kómás!

Cicuci,
Hírek!!!???
paurora81
 
 


Cicuci, gratulálok!

Paurora,
köszi, aranyos tőled. Hát az a tapasztalatom, higy a Jóistent nem nagyin hatja meg az imádság....nem tudod elképzelni, hányan imádkoznak értünk és hány éve...valahigy más a szándéka velünk, nem értem, nem tudom, de bízom benne, hogy jót akar, mert Ő nem is tud mást akarni, csak nem értem. Most nagyin mérges vagyok rá, hogy miért alkotott ilyennek, higy nekem ez volt mindig a legnagyobbb végyam, ezért akartam felnőtt lenni, és még a rákos műtét előtt is az volt a legfontosabb kérdésem a sebészhez, higy hogy fogok én szoptatni...akkor miért adott ekkora vágyat, miért nem vagyok olyan, mint a barátnőm, 39 éves és esze ágába nincs szülni mert egy gyerek az olyan macera...na mindegy majd elmúlik,, csak mist elviselhetetlennek érzem az életet miért kell nekem végignéznem, higy itt is sorba sikerülnek a lombikok is, már hány éve vagyok itt afórumon , többbször töröltem magam emiatt, higy a nyolcadikat csináltam végig, és másoknak sikerül, nekem nem. Az egész családom félt, már a férjem is a rákos előzmény miatt és én nem bírom feladni aaáá rohadt igazságtalan egy szaros élet ez, rák, meg meddöség
mmzs75
 
 


Mmzs annyira sajnálom, de tényleg... annyira igazságtalan tud lenni az élet, annyi jó ember van, akik hiába várnak a csodára, és folyamatosan próbára teszi őket az élet... mások meg nem is értékelik amijük van, sőt... tényleg annyira megérdemelnétek a sok-sok megpróbáltatás után, és annyira szurkoltam, hogy sikerüljön. De csodálatra méltó, hogy nem adod fel ennyi minden után sem, pedig más már lehet, hogy a felénél feladja, de ennek az erőnek és kitartásnak meg kell hogy legyen előbb-utóbb a gyümölcse.

Cicuci, szívből gratulálok Nektek, nagyon-nagyon örülök, hogy sikerült :)!!! Amúgy lehet, hogy láttunk Titeket? Nem fehér kardigán volt rajtad véletlen? Amikor én kijöttem az "őrzőből", akkor már csak egy másik pár várt a profra, de nekik is sikerült :).

Missteufel, üdv itt, úgy látszik Neked tényleg pusztán a hely szelleme meghozta a csodát :)! Tényleg annyira jó, hogy valóban történnek ilyenek is :).

Nos, hát túl vagyok a leszíváson, már itthon pihengetek, 10 szép petesejtet sikerült leszívni :). Nagyon örült a doki is, meg én is, mert én max 9-re tippeltem. Nagyon aranyos volt mindenki, nyugtatgattak míg feküdtem az asztalon, bár nem voltam ideges, csak aztán elsőre mellészúrtak a vénámnak és szétment, úgyhogy az most fáj, meg azért a hasam is, de amúgy minden ok, nem volt semmi gond az altatás után, mondjuk aludni már nem tudtam utána, meg most sem érzem azt, hogy tudnék, viszont feküdni jól esik.
Nagyon örülünk ennek a szép kerek számnak :). Holnap reggel 8-kor kell telefonálnom, hogy hány termékenyült meg, és a doki azt mondta, valószínűleg kedden lesz a beültetés.


Nagyon köszönöm a drukkokat mindenkinek :)!!!

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!
Lexi, gratulálok a szép számú sejtecskéhez, ügyes vagy nagyon!! Holnap várjuk a szerelembe esett sejtecskék számát is ;-). Azért pihizz most, a szervezetnek sok a 10 petesejt, alapesetben 1 érik be ennyi idő alatt. Igyál sok folyadékot, fogyassz sok fehérjét! Ja, és köszönöm, hogy leírtad a szurik árát!
Zsó, szerintem benne van a pakliban, hogy sikerült, ne add fel még kérlek. Nekem pl a nagyoknál 1-1,5 héttel a vérzéskimaradás után lett csak pozitív a teszt, sőt, Patriknál még a kórházi laborban végzett vizeletteszt is negatív lett, 2 hétre rá már a 7. hétben jártam, mikor észrevették uh-n. Úgy látszik, nekem nem úgy emelkedig a hcg, mint egy átlag nőnek. Milyen érzékenységű tesztet csináltál? A tünetek továbbra is fennálnak? Azért én nagyon szoríatok Neked!
Cicuci, nagyon örülök, hogy sikerült megtörtnöd a régóta fennálló lombikos negatív hullámot! Látod, még a megfázás sem okozott gondot ;-)
Magdipeti, remélem, lassan elmúlik a köhögésed is. Hagymateát szerintem lehet inni várandósság alatt is. De ha meginni nem tudod, úgy is oldja a trutyit, ha sok hagymát eszel ;-)
Paurora, én eleinte Femibion 800-at szedtem, de mivel drága, átváltottam One-A-Day vitaminra a lombikok alatt, és mikor pocis lettem, megkérdeztem a természetgyógyász tanáromat, és az ő javaslatára Siprulinát (T I E N S terméket) szedtem végig, egy bizonyos időszakban (mikor az idegrendszer, agy fejlődik) naponta 2x1-et. Most szedem a One-A-Day vitamint, és a Spirulinát (B I O T E C H termékek). A One-A-Day-ben szinte ugyanaz van, mint a Femibionba, és olcsóbb, főleg ha kifogsz egy jó kis akciót. Az Elevittől való hízásra (a nagyoknál azt szedtem): a fiammal 12kg-t híztam és 2800grammal született (itt megdőlni látszik az az elmélet is, hogy nagy lesz a baba), a lányommal 16kg-t híztam és 3550grammal született. (KisMackóval Spirulina mellett 10kg-t híztam és 4500grammal született). Szerinted érdemes most elkezdenie vitaminokat szednie a páromnak, ha júluis végén lesz kb a beültetés?
Edina, Gabci, Évike, Ti mikorra is várjátok a kezdést? Látjátok, Ti hamarabb túl lesztek rajta mint én a kis rövid protokollommal...
Cermiák, mikor kezded a szurit (tudom, hogy írtad, de nem találom :-()
Janula, mikor mész vv-re? Neked most hosszú prtokoll van?
Évi, hogy mennek a szurik? Hétfőn fölírta a tapaszt is? Kiváltottad? Köszönöm az ölelést, máris jobb kedvem lett, mikor olvastam ;-)
Missteufel, szívből gratulálok! Az idei év a csodababák éve, ebben az évben 4 ismerősömnek sikerült spontán, akik eddig vagy lombikoztak, vagy készültek rá. Jó babavárást, és azért jelentkezz majd.
Echo, megkezdtétek a vizsgálatokat az új helyen?
Mira, Magdipetinek azt mondta dr M. hogy még ezt az inszemet megpróbálja, és sikerült, reméljük követed Te is ;-) A vérzésed késésére nem mondott semmit?
Bucsok, jobban vagy?

Nekem meg van minden lelet a pénteki aneszeteziológiai vizsgálathoz. Mindenképpen rákérdezek majd Andinál, hogy miért nem tudunk kezdeni :-( Legalább tudjam az okát (konferencia lesz, vagy elfogy a keret, szabin lesz akkor, stb.?) Abból a szempontból jobb így, hogy pont vége lesz a sulinak, és tudnak jönni a nagyok vigyázni KisMackóra. De úgy beleéltem magam, hogy 2 hónap várakozás után végre kezdünk pénteken :-(...Na, mindegy, ez van.
Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi Nektek


 

maci80
 
 


Lexi, 

szuper a 10 petesejt! Hát tuti, hogy kedden lesz beültetésed! Rengeteg embrió lesz ennyiből!

Igen, a tüneteim megvannak illetve a fejfájás nincs szerencsére és nem is émelygek de azért nem százas a gyomrom tájéka+ a mellem változatlan. Szerintem az ösztrogéntől, amit szedek. Na mindegy, hétfőn kiderül végleg.
mmzs75
 
 


Maci, 

ezen a nemkezdésen nem tudok napirendre térni, és higy el se mondta, miért és egyaltalán, nem igaz, higy nincs megoldás!
mmzs75
 
 


köszi a kérdést , jobban :)
lányok, ha peteérés után 5,7,9. napon kell menni vv-re, és nekem az 5.nap vasárnapra esik akkor hétfőn kell menni? és utána nem érdekes hogy másnap van a 7.nap akkor hétfő,kedd,csüt?

gratulálok a babóhoz! ez nagyon jó hír!!!! :) vigyázz magatokra most már!

10 petesejt? aaaztaa. remélem nekem is megkezdődik júniusban most már :)

szép hétvégét lányok!!!
bucsok
 
 


Bucsok,

hétfőn menjél és kérdezd meg a vérvételeseket, szerintem hétfő-szerda-péntek, de inkább majd ők megmondják!
mmzs75
 
 


okés, köszi szépen!!
bucsok
 
 


Cicuci,

na végre valakiiiii!!!! :) :) Szívből gratulálok neked! :)

Lexi,

szuper a 10 petesejt, biztosan sok lesz szerelmes holnapig! :) Írj majd, hogy mennyi lett!

Mmzs,

nagyon sajnálom, hogy  úgy érzed, nem sikerült, de szerintem ez tényleg csak hétfőn lesz biztos. Olyan sokaknak nem mutatja a teszt sokáig!!!
De nem adod fel, ugye? Én is olyan vagyok, mint te, annyira szeretném, hogy nem adnám fel, amíg csak bírom... Tényleg igazságtalan az élet....Nem tudom, miért kapjuk ezt, de csinálni kell. Van egy kedves barátnőm, ő párosával csinálta a lombikokat és ő mondta, hogy valahogy mindig a második sikerül. Mert akkor már tudja a szervezet, hogy mi a dolga. Vegyük ezt most az elsőnek, hiszen ezen a szuper helyen neked ez az első volt. És ha ez most nem, akkor viszont jön a második...Tudom, nagyon nehéz hinni ennyi idő után. De én még mindig hiszem, hogy eljön a te időd is  most már.

Maci,

hosszút csinálom, csütörtökön megyek majd vv-re és megbeszélésre. Őrület ez a nem kezdés!!!

Paurórám,

írok privit!!!!
janula
 
 


Janula, lehet találkozunk csütörtökön? hányra mész? és mikor kezded? nekem júni 4ig várni kell a megbeszélésre.
bucsok
 
 


bucsok,

fél 9 felé szoktam odaérni a vérvételre, utána pedig maradni szoktam 11-ig, amikor behív a prof.
Valahogy arra senki nem emlékszik, hogy én már elkezdtem! :D Lányok, szurizom április 30 óta!! :D Remélem csütörtöktől jöhet a Fosti is!

Te hányra mész?
janula
 
 


Janula,

én emlékszem!  És biztos vagyok benne, hogy ennyi idő elég lesz és mehetsz tovább!

ez neked a második vagy harmadik? Erre nem emlékszem pontosan, de remélem, az utolsó!!!!!

nehéz kérdés ez a hogyan tovább ...ezért is várom, higy leüljünk F. Doktorral beszélgetni.
Természetesen nem akarom feladni és tovább akarom csinálni, de az is igaz, higy a végtelenségig nem lehet, főleg az én esetemben, a mellrák után. Igazából egyetlenegyet se lett volna szabad és nagy dolog, higy egészséges maradtam. A családom, legjobb barátnőm és az onkológusom istenkísértésnek tartják ezt es nagyin féltenek. Én mindig azt mondom, hogy csak a hormonoktól nem lesz valakinek mellrÁkja, fontos, higy jól élek, szép és jó házasságban, szeretem a munkám, sportolok és semmi káros szenvedélyem nincs. De azért ez nem olyan egyszerű. Azt is szoktam gondolni, hogy inkább élek gyerekkel rövidebb ideig, mint gyerek nélkül hosszú ideig és egyébként aki félt, az beszélje meg a Jóistennel, hogy segítsen nekünk Neki igazán smafu egy gyerek, annyi mindenkivel tesz csodát a szemem láttára, miért pont velem nem, amikor nekem meg veszélyes is a lombik...most is volt 1 éve, hogy ezt megtegye, de nem. És az 5.-6. Közt is kihagytunk 1 évet, akkor se történt az égvilágon semmi. Hát, ha Neki ez megéri, hogy  pusztítsam magam, akkor hajrá, en ugyan nem adom fel. De azért félek, mert nem jó érzés rákosnak lenni és a halálra se vágyom még, bevallom.


mmzs75
 
 


Mmzs,

természetesen nem rosszat akarva buzdítottalak a folytatásra! Csak mert én is úgy érzem: inkább kockáztatok mindent, csak legyen gyermekem, mint élek biztonságban és nincs. Igaz, én nem vagyok beteg, csak a veszélyek, mellékhatások miatt féltettek sokan. Én is úgy gondolom, mint Te, hogy csak a lombiktól nem lesz valakinek mellrákja. Megértem a szeretteidet, hogy féltenek, hisz nekik rád van szükségük és úgy szeretnek, ahogy vagy, gyerekkel, vagy anélkül. Nem tudom, hogy a Jóisten miért várakoztat ennyit téged...igazság szerint senkit nem szabadna várakoztatnia ilyesmivel egy percig sem...
Fontos kérdés az, hogy tudod-e,hogy mitől lett mellrákod? Dolgoztál akkor magadon, megfejtetted a titkát? Mert ha azt megérted és megoldod, akkor nagyon kicsi annak a valószínűsége, hogy egy sikeres kezelés után kiújuljon!

Köszi, hogy Te emlékszel a velem történtekre! :D A harmadikat kezdtem...remélem az utolsót.
janula
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: