Új privát üzeneted érkezett!

Hunci,
Azért gondoltam a 9-36 kilósra, mert azok masszívabbnak tűnnek, mintha jobban egybe’ lennének… Persze, lehet, hogy ez nem is így van. :roll: Írok privit!

Kriszta,
Én se mérem egy kaja után se. Csak 2-3 naponta szoktam este lemérni. Hú, pedig emlékszem mi volt Olivérnél! 8) :lol: Viki meg tökjó súlyban van! Nekem is van, hogy nem alszik el egy cicin, pedig még szerintem van benne tej, oda kell adnom a másikat is, hogy bealudjon.
ilyen az ülésünk:
http://www.babys-mart.co.uk/itemdetl.ph ... ro_Std_BLU
0-18 kg-ig van, úgyhogy már beletehetnénk Blankát, csak nem akarom fektetni, hanem majd háttal bekötni ülős-döntősre. A hordozó elég szűkös - főleg így pufajkában, meg nagyon utálja is! Tényleg, nem is tudom, meddig jó, bakker, lehet, hogy 9-ig? :shock: Megnéztem, 13-ig, egy chicco-hordozó amúgy.

Orsi,
Akkor inkább a 15-36-ost ajánlod? Biztonságos, ha az autó övével van bekötve?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901102739 2009.12.15 10:01-kor.
20140901102739
 
 


Orsi,
közben megnéztem, amiket ajánlottál. Annyiféle van a römerből is meg a cybexből is, amiket írtál azok azért jók, mert isofixesek? Nem tudom, hogy az én kocsimba lehet-e isofixest rakni, szerintem nem. De anélkül meg nem csúszkál össze-vissza? A bebe comfort és a concord milyenek?
20140901102739
 
 


Hajni :)
az összes 15-36os ülés már csúszkál, az nincs úgy rögzítve a kocsihoz, mint a korábbi ülések! Másfélék ezek már az ülések.
Azért írtam a cybex solutiont, mert látom, hgy Lili hogy ül benne, és látom, hogy ez a legzártabb ilyen ülés, vagyis ebben tud legkevésbé mozogni a gyerek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Orsi,
köccke. :D
20140901102739
 
 


Sziasztok

Megszeretnélek titeket kérni, hogyha van egy kis időtök akkor megnéznétek, és kitöltenétek a lenti linket?!
A sógorom középső lánya szülésznő hallgató és neki kellene a szakdolgozatához !

http://realsandro.limequery.org/index.p ... =Y&lang=hu


Előre is mindenkinek nagyon szépen köszönjük a segítséget!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Twist
köszi szépen, hogy leírtad!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kriszta :)
Zsófi 6400 gramm, ehhez képest tök jó súlyban van Viki! Amúgy én még életemben nem mértem egyik gyereknél sem 120-as fogyasztásnál többet. Zsófit 3-4 naponta egyszer próbából megmértem 80-120 között evett mindig. De van pisis, kakis pelus, hízik, alszik éjjel, nekem ez elég, hogy elhiggyem, hogy nem éhezik.

Hajni :)
Voltunk tegnap egy dévényesnél, és kiderült, hogy Zsófi izmai a vállainál feszesek, úgyhogy fogunk járni tornára.
Sajnos ő már tolat és a négykézlábat próbálgatja, így lehet, hogy a forgás ki is marad neki, ha nem sikerül rábírnunk. Most forgatom sokat, de magától nem csinálja.

Az overáll és a hordozó rémes párosítás!

wish
 
 


Wish,
tolat? Mármint mászik hátrafelé? :shock: Hú, jó durva! Nálunk ilyesmi még véletlenül sincs. Egy picit kezdi emelgetni a fenekét, ennyi. Én nem is tudtam, hogy van olyan, hogy mászik, áll, megy, de mondjuk hasról hátra nem tud megfordulni! :shock: A Reflektorban láttam egy anyagot a Héder Barna gyerekeiről, hogy ez van a kislányánál, és járnak a Pethő Intézetbe.
Dévény helyett nem próbáltok inkább bhrg-t? Nekem a dévény olyan szadizós! :oops: :twisted:
Szerintem elő is vesszük a MaClarent lassan. Ti sportot használtok már?
20140901102739
 
 


Hajni :D
a hrg nem fogja a feszem izomzatot oldani, arra csak a dévény jó!
hipotón izomzatnál van választási lehetőség a módszerek között, feszesnél nincs, mert a dévényen kívül igazán egyik módszer sem tud vele mit kezdeni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
úgy sajnálom a dévényes gyerekeket... :cry:
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi,
úgy sajnálom a dévényes gyerekeket... :cry:

hogy sajnálnád őket, ha úgy maradnának, és mondjuk az izom elhúzná a gerincüket :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hajni777 írta:Orsi,
úgy sajnálom a dévényes gyerekeket... :cry:

Az orrát szívni is sajnálom, de az is az ő érdekében van.
Amúgy igen, tolja magát hátrafelé és próbál négykézlábra is emelkedni.

A dévényes mondta, hogy ő ismer egy gyereket, aki nem forgott és most vannak mozgások, amik emiatt nehezen mennek neki (pl fekvésből felülés). Bízom benne, hogy Zsófi belehúz!

Mi nem nagyon használunk most babakocsit, inkább kendőzünk. Azaz valahogy úgy van, hogy ha játszóterezni megyünk, akkor babakocsiban viszem, de ha máshova is megyünk, pláne ha tömegközlekedni kell, akkor kendőben viszem. A nagy babakocsink 180 fokig dönthető, abban szoktam levinni, ha babakocsizunk, többnyire olyankor úgyis alszik. Ha ébren van és nézelődne, akkor felemelem a fejrészt egy kicsit.

wish
 
 


Wish,
az orrszívás azért nem fáj... :wink: De értem én! :roll:
A legközelebbi utunk nekünk is a sporttal lesz, a hordozóba overállal egyszerűen nem fér bele, üvölt szegény, joggal. Csak a lába és a feje tartja, a háta a levegőben van, lényegében vízszintesen fekszik a hordozón. :? Persze tuszkolom szegényt, de nézni is rossz! Az MT-t nem szoktam vmiért, nyáron használtam utoljára.
20140901102739
 
 


Jöttem mutatni a fiúkat, meg az új tudományt :D
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma,
nagyon ügyes Boldizsár!

Zsebi???

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok!
Nagyon boldog karácsonyt kívánunk Nektek!
Kata, Maja, Gaja, T.
Kép

katyerina
 
 


Heló Lányok!

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

Andi és a fiúk

Andi
Kép
aanda
 
 


Kellemes ünnepeket!
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek Nagyon Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk!

Áron - Ákos - Erika - Apjuk

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok lányok! Boldogságos új évet! :D Teszek néhány képet, tegyetek Ti is!
Kép
Kép
Kép
Kép
20140901102739
 
 


Na végre beindul itt vmi :D
BUÉK

Hajni
szuper képek! micsoda világoskék szemei vannak Blankának!

egyet teszek:

Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok! Ide is írok, hátha a tapasztaltabbak segítenek. Annyiszor volt már szó autósülésekről, a férjem ki is nézett egyet. Véleményeznétek? Egyáltalán, mire kell ügyelni vásárláskor? Köszönöm a válaszokat!
http://www.teszvesz.com/item877820518_uj_stm_9_36_kg_ig_eredeti_ara_59900.html

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk az első konzultáción a győri Kaáliban Boga doktornál. Kérem aki már ismeri ossza meg velem tapasztalatait, a doktor úrról és az intézetről! /vizsgálatok, árak stb./ (nekem elsőre nagyon rendesnek és segitőkésznek tűnik, az intézet szép a nővérek kedvesek)

Köszi előre is!

Gréti
betmen
 
 


Gréti!
Szerintem inkább írj a kaális párok fórumára mert innen szerintem senki nem járt a Győri Kaáliba.
De az tény amikor még én is jártam a Kaáli intézetbe akkor itt a pestiben is mindenki segítőkész volt kedvesek voltak és akkor a lányok az összesre ezt mondták nem hallottam negatív hangot ez ügyben.
Árakban meg szintén én nem tudok segíteni mert már nem most jártam.
Kitartást kívánok és mielőbbi babásodást.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

BUÉK mindenkinek!!

Gyönyörű ünnep a Karácsony, de nem bánom hogy már túl vagyunk rajta :lol: :lol:

Wish,
Tényleg, akkor én egyértelműen túlparázom magamat ezzel az evéssel..... ma délben mértem egyet, 120at evett ciciből, aztán még 40et fejtem, megitta, és még kért, igy lecsúszott 50 tápi is.....
persze délután nem ment ennyi, de én próbálom tartani a 160-180 körüli adagokat.... tegnap a dokinál 6250gr és 63 cm voltunk :lol: :lol:


A jó hírek pedig hogy sem a terpeszpelus, sem a kiscipő nem kell már, illetve a cipő egyik lábra még éjszakára pár hétig, de azt már észre sem vesszük :?

Hajni,

Nagyon jók a képek, Olivér olyan helyes, Blanka pedig egy kis pufók angyalka :lol: :lol:

Emma,

A fiúk is nagyon cukik !

Mindjárt teszek én is képeket..

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Máté, a rocksztár
Kép
Viki indulás előtt
Kép
Ajándékot bontunk a nagyiéknál
Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


zseboroszlán: Köszi!

Akkor megpróbálom ott! Az eddigi tapasztalatok hasonlóak, remélem így is marad! (és nem kell, hogy hosszútávú legyen a "kapcsolat")
betmen
 
 


Kriszta!
Gyönyörűek a gyerkeid. :) Örülök hogy túl is vagytok ezen a cipő témán. A képen látom még a lábán van ilyen volt Balázsnak is. :)

Én is örülök hogy vége a karácsonynak én azt nem szeretem benne hogy mindig mi megyünk mindenhova de most mondtam a páromnak az idei karácsony máshogy legyen mert én is dolgozom és legyünk már egy kicsit itthon is.
Most is tök nagy fánk volt de alig láttuk :( de még megvan. :)

Gyerekeimről itt vannak teljesen új képek

http://picasaweb.google.hu/nyiradia/201 ... uW_9qOYNg#

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Zsebi
Gyönyörűségesen Gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


SZIASZTOK!!!

Buék!

Hajni,Emma,Kriszta,Zsebi,
gyönyörűek a gyerekeitek!!!

Betmen,
én Győrbe jártam a Boga dokihoz!Profi szakember,az eredményt látod a vonalzómon!Friss árakat már nem tudok,mert már lassan 4 éve,hogy jártam nála!Sok sikert kívánok!

MI jól vagyunk,fiúk KArácsony előtt 2-2 napig betegek voltak,de ennek ellenére jó gyorsan elteltek az ünnepek.Végre eljutottunk Szilveszteri buliba,de sajnos nem éreztük magunkat jól,mert annyira sz@r volt a zene,hogy már 1-kor hazamentünk.
Idén inkább lelépünk Apával 2-3 napra kettesben valahová.

Andi
Kép
aanda
 
 


Arnold és Márk 3 éves. :)

Kép

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok :)

Mindenkinek nagyon BOLDOG ÚJ ÉVET szeretnék kívánni
:) :!: Igaz régen jártam erre,de ha jut idő az olvasásra,akkor mindíg bekukkantok,és elolvaslak benneteket :wink:
Emma,Wish,Hajni :D gratulálok a kicsi babáitokhoz :) :) :) :) :) nagyon szépek!
No persze nem feledkezek meg az én nagy gyerkőim kortársairól sem :D mert hát Zsebi Balázsa és Esztere csodaszép ,Arnold é Márk igazi csibészes a képen.
Örülök,hogy mindenki jól van :wink: :!:
Mi is megvagyunk,Nóri,Barni dec.-ben töltötte a 2,5 évüket.Nóri már szobatiszta,egyik nap még pelusos volt,a másik nap már bugyis :) .Barnus még masszívan pelenkás,nem is hajlandó szólni,ha pisilni vagy kakilnia kell :( .Fiús mamik,Ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?
Én nem dolgozom,és majd meglátjuk,hogy mit fog hozni a jövő,ha szept.oviba kerülnek,hogy megyek vagy maradok itthon?!
Aanda hasad milyen lett,meddig szenvedtél vele?
Szánogatom magam és tavasszal azt hiszem megcsináltatom,hogy mire jön a szept.beszoktatás az oviba,addigra rendbe legyek.
Megyek,mert egy halom vasalni valóm van a fürdőben :shock: :x

További szép napot kívánok Nektek,próbálok majd írni is,nem csak zug olvasni :wink:
Napszemcsi :)

KépKép
napszemcsi
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerekek, olyan jó nézegetni őket, meg hogy mennyit változnak mindig! :D

Napszemcsi,
jó, hogy újra jöttél, milyen szöszijeid vannak! :D Nálunk még semmi hajlandóság nincs a szobatisztaságra, remélem szeptemberig kialakul!

Wish,
hogy álltok a forgással? Jártok még Dévényre?

Anda,
tündérek a szülinapos fiaid! Miket kaptak? Megszoktátok a munkát? Fiúk most már nem bölcsisek, igaz? VAgy évközben nem mehetnek át az oviba?

Kriszta,
csinik vagytok mindannyian! Örülök, hogy Vikinek nem kell már se pelus, se cipő! Gitár nem túl hangos? :lol: Máté jár oviba?

Emma,
milyen a családi bölcsi? Jár Zalán?

Szöcske,
végül milyen ülést vettetek? Nálam is az ultimax a favorit!

Hunci,
meggyógyultatok? Bölcsiben mizu?

Én úgy néz ki megtaláltam az optimális ovit Olivérnek, kicsit már várom, hogy szeptemberben el is kezdje... :oops: Már egy ideje a saját ágyában alszik - egyik nap megkérdeztem, hogy alszik-e ott, és aludt! :D
Blanka hízik, mint állat, remélem belassít, 10 kg most. Már próbáltam neki almát, barackot adni, de egyik se kell neki, úgyhogy most pár napja megint csak szopik, várok még. :roll: Viszoont épp most nyelt le egy összekapcsoló pöcköt a habszivacsról, amire a földön szoktam rakni! Nem is értem hogy tudta leszakítani, meg lenyelni, akkora nagy! De hogy ezek a hülye habszivacsok is ilyen veszélyesek?! :twisted: Remélem nem lesz baja!
20140901102739
 
 


Csajok, akinek 2 autója van és 2 gyereke, annak 4 gyerekülés kell? :shock: Nemáááá! :twisted:
20140901102739
 
 


Aanda, de édesek a fiúk!

Na majd én is hozok valami szülinaposat!

Napszemcsi örülök neked.Rég jelentkeztél.

Kriszta, Emma, édes bébik!

Hajni, na ne is mondd, 1 hónapig tartott, hihetetlen...most múlt el, a 4. antibigyó mulaszotta el, kész voltam.Leálítottak a diétáról, szerintük az volt a ludas, 0 volt az immunrendszerem, persze nem álltam le :oops: csak stagnálok :evil: pedig ma 2 répa volt az ebédem csak.Na mindegy.Szó szót követ, megvagyunk, elvagyunk, és nemsokára megint szabi (még 11 nap van tavalyról) és jelentkezem :lol: 8) Bölcsi, áááááááá nagyon imádat van.már verekedett is :roll: :oops: :oops: :oops: Blanka 10 kg????????H most 89 cm és 12,5 kg :lol: Hol találtad az ovit???

Többiek??????????
Vendég
 


hajni777 írta:Csajok, akinek 2 autója van és 2 gyereke, annak 4 gyerekülés kell? :shock: Nemáááá! :twisted:

6 :D :D
na jó, nem csak 5 van, mert ha apa viszi akkor az azért van, mert nekem valamelyikkel el kell mennem.

de, szerintem ezt gondoljátok végig. Mert ha a nagyfiú már nem sajátövesben ül, akkor az áttenni, nem feladat, ergo csak egy ülést kell kötözgetni.
Mivel nekem mind a 3 sajátöves, így azt nem kötözgetem soha át, hanem K. kocsijába vettünk 2 15-36os ülést.

(de nekem még anyukám kocsijában is van :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hunci írta: Blanka 10 kg????????H most 89 cm és 12,5 kg :lol: Hol találtad az ovit???

Többiek??????????

Lili 11 kg alatt van valahol, és 88 cm.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon boldog újévet kívánok mindenkinek!

Kép
potykamanó
 
 


Hunci,
még mindig fogyózol? Én az után a 30 mínusz után biztos, hogy abbahagynám! :D Még mennyit akarsz ledobni?
Ovit úgy találtam, hogy kb. 40-et kérdeztem végig, plussz az ismerősöket. Már hónapok óta ezen kattogok... Remélem beválik végül, ami mellett döntöttem... :roll:

Orsi,
tudtam, hogy rád számíthatok! :lol: Jó ötlet a sajátöves, tényleg...! :roll: De most akkor Bankusnak vegyünk egyet, amivel utána nem tudunk mit kezdeni?
Emlékszem, Olivéren is mindig hitetlenkedtél! Blanka meg a klónja ugyebár... :roll: Lili nem lehet egy nagy darab, legalább nem kell állandóan új ruhákat venned! Én is azt hittem, hogy megúszom... :roll:
20140901102739
 
 


Hajni :D
nem hitetlenkedek ám :D csak megjegyeztem.

Hát Lilire nem, a tavalyi kabátja és overallja jó rá. A kabát egy 80as h&m, az overall egy 74/80as aldis.
de azért van 1-2 86os ruhája is, főleg pólók, és felsők, alul 80as :)

de két kocsival is fogjátok a gyerekeket hordani? mert ez a fő kérdés?
és két kocsival mindkét gyereket sűrűn? Mert csak ilyenkor van értelme a dupla ülésezésnek szerintem. Ha havi 1szer kell a másik kocsiban az ülés, akkor egyszerűbb átkötni azt gondolom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni, ezen én is gondolkodtam. Nekünk tuti 2 ülés kell, mert ha reggel korán megyek, a férjem viszi majd oviba Bálintot, én meg megyek érte. Csak ember közben elhúz a városból és az ülést nem tudjuk áttenni- tehát kettő kell. Szerintem ilyen esetekben kell duplán, most még csak kötözgetjük át, ha "véletlenül" az ő kocsijával megyünk. Ja, és nekem is jó lenne anyukám kocsijába is... :oops: de az már nem fog menni, ember most is csak lesett, hogy miért, nem elég az egyszerű ülésmagasító?! :twisted:

dkata
 
 


Orsi :D ,
és hosszra is jók Lilire ezek a méretek? Blanka 80-asokat hord, de a bodyk pl. már elég szűkek rá. Overálból meg jól megszívtam, mert ez már a harmadik méret és darab, amit használ, a mostanija egy 86-os next, amiből a lábujjai kilógnak, úgyhogy bundás kiscipővel hordja! :roll: :lol:
Amúgy nagyon ügyes a méretéhez képest, nem olyan lusti, mint Olivér volt. Pörög minden irányba már elég régóta, és már kiskutyázik négykézláb! :D

Kata, Orsi,
nálunk is úgy lesz majd, hogy az apja viszi, én meg megyek érte szerintem, úgyhogy ezért sanszos, hogy majd az én kocsimba is kell - ha addig megtanulok rendesen vezetni... :roll: :oops: Bár ez csak szeptembertől.
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi :D ,
és hosszra is jók Lilire ezek a méretek?

nem, kicsik :D :D :D
persze, hogy jók. Lilinek elég rövid a lába, a 86os nadrág óriási lenne még rá. Felsőben kell a 86os, bodyt ő már majdnem 1 éve nem hord, a pólói 86osak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish,
boldog szülinapot! :D
20140901102739
 
 


Zsebi, Kriszta, Aanda
milyen szépek a gyerekek!!!

Zalánnak decemberben nem volt túl sok ovi a sok köhögés miatt, de szerencsére nem rázódott ki, tök lelkesen ment január elején.
Nekünk is kellett ülést venni, mert apa viszi reggelente, én meg megyek érte. Mondjuk van lehetőség az oviban kitenni, otthagyni, de mi is inkább azt választottuk, hogy legyen mindkettőben. Mondjuk apáéba nem vettük meg a 80ezreset, hanem egy olcsóbbat, de a nagy utakra mindig a Römert használjuk.
Kruppunk -nem merem elkiabálni - de mintha eltűnt volna! Voltunk homeós dokinál+ hetente járunk sóbarlangba, és Zalán olyan jól van, hogy az maga a csoda! :D
Boldizsárral meg 2 hete külzdünk, elegem lett az éjszakai 4 szopiból, csak 1 van. Most kezd már jólíaludni, de horror volt, mire megszokta az új rendszert. Ezzel párhuzamosan végre eszik 2x2dl normál kaját, és nem úgy kell tömködni. Iszonyat mozgékony, már gyönyörűan mászik, bútor mellett lépdel és mindent tologat

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hajni,Emma,
milyen ügyesek a kicsik!

Köszönöm a dícséreteket!!!

Napszemcsi,
örülök,hogy jelentkeztél!
A fiaim nem csak a képeken csibészek!
Még ők sem szobatiszták,bár itthon már alig van rajtuk pelus,csak alváshoz.Előfordul,hogy a kakikhoz kérik,hogy adjam rájuk,de nem mindig.Szóval elkezdődött végre valami,de azért még vettünk egy adag pelust most a tescóban,hogy akciós.
Hasam nagyon szép lett,de a gyógyulás nem volt egyszerű a gyerekek mellett.1 hónap után voltam újra a régi.

Hajni,
de jó,hogy találtál ovit!
Fiúk még bölcsisek,bár átmehetnének oviba évközben is,ha szobatiszták lennének,de én nem akarom,mert a bölcsi sokkal jobb.Szeptemberben mennek át együtt a bölcsisek,a gondozónőjük velük lesz pár napig,így nekem nem kell ott lennem.Már beszéltem az óvodavezetővel,megvan a helyük.A barátnőm lesz a dajka a csoportjukban és az óvónőket is ismerem.

Andi
Kép
aanda
 
 


Emma!
Tök jó hogy ennyi kihagyás után is lelkesen megy oviba. :)

Nekünk a hétvégén volt egy jó sztorink mentünk az OBI-ba mondtuk nekik erre mindkettő kezdett tiltakozni ő nem mgy Oviba :) nem bírták megérteni hogy nem ovi hanem OBI :)

Andi!
Szerencsés vagy hogy ismersz mindenkit az oviban. Én is hagynám a bölcsibe őket évközben szerintem mindenképpen jól döntöttél. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!!

Jó rég jártam erre. :oops:

Nagyon édes minden gyerkőc!!! :)

aanda
Már 3 évesek az ikrek??? huuu hogy rohan az idő!!!

Zsebi
Édes a történet! :)

Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek!!!!

Kérlek szavazzatok a kislányomra!!!

Bencze Kincső Dorka

http://palyazat.picibaba.hu/20103-het-szepe/

max. fél perc az egész!!

Köszönjük szépen!!
Judit és Kincső :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok :) Előkerülök én is :oops: Sokkal kevesebbet netezek mostanában. Evvan.

Hajni :)
Köszönöm szépen, nagyon figyelmes vagy :D
Zsófi még csak a 68-asokat hordja :lol: kb 7 kiló lehet :D Holnap megyünk méreckedni, ha sikerül végre eljutnunk.
Dévényre még járunk, egyelőre nem forog, csak néha kb véletlenül.

Aanda :)
Hihetetlen, hogy már három évesek, nagyon nagyok! Boldog szülinapot utólag is.

Nekünk csak a nagyszülők kocsijában van még egy ülés Balázsnak. Egyelőre nincs olyan, hogy én viszem, a férjem hozza Balázst, majd szeptembertől meglátjuk kell-e két ülés.

wish
 
 


Zsebi,

nagyon boldog szülinapot kívánok nektek, nagyon édesek a tortás képen az ikrek :D

Kép
zsuzsi73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: