Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!


Sziszi,
nagyon sajnálom, hogy veled is történt már ilyen. Sajnos ez egy türelem játék is… Kívánom neked, hogy a kitartás meg a türelem mielőbb meghozza a várva várt babát.


Fruska,
M. doki engem is nagyon gyakran hívott a magán rendelőjébe, olyan is volt, hogy egy hónap alatt négyszer voltam. Én is bosszankodtam sokszor, mert iszonyatosan sok pénz, ráadásul én mindig vártam a magán rendelőjében is, min. fél órát, de inkább többet, de hát ezt nem lehet, lehetett elkerülni…


Maci,
hát már hogyne szorítanánk! :) Összes létező ujjacska, a babáé is csuriban lesz érted! :)


Lexi,
megosztod majd velünk is, hogy reagált a férjed? Biztosan nagyon fog örülni!
Én abszolút azt éreztem, hogy kislány, így erre is „készítettem” fel a párom, aki kicsit inkább a kisfiú fele hajlott. Aztán volt nagy öröm részéről mikor mondta a doki, hogy bizony kisfiú . Azóta is két percenként megkérdezi, hogy van a fia, mit csinál a fia . Nagyon drága.


Pauróra,
bizotsan pihegsz még ameddig lehet és most már nagyon készülsz a szülésre. Nagyon szorítunk neked és mint láthatod sokat gondolunk rád.


Puszi

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Sajnos a hányás-hasmenés járvány igen erősen leverte az egész családot a lábáról  Pénteken du. meg is kértem a férjemet, hogy vigyen el az ügyeletre, annyira kikészített a rengeteg hányás (a terhesség alatt egyszer sem voltam rosszul eddig). Az ügyeleten egy kedves fiatal doki volt, aki nem küldött haza szerencsére egy doboz szénablettával, hanem megkért, hogy a szülszetre is menjek át, hogy megnézzék tuti jól van e Balázs a pocakban. Így tehát kaptunk egy potya uh-ot  Pici fiunk vidáman bulizott odabent, de mi annyira transzban voltunk a férjemmel az izgalomtól, mivel uh előtt nem találták a szívhangot, hogy szinte alig emlékszünk rá, hogy mit láttunk pontosan, mert mind a ketten csak a dobogó kis szívét néztük a férjemmel  Egy idősebb doki vizsgált meg, aki szerint gyönyörű nagy és egészséges a pici, de a biztonság kedvéért megkért, hogy a napi 1500 mg Magnéziumot emeljem meg a duplájára, nehogy a fokozottan igénybe vett hasizmaim méhösszehúzódásokat okozzanak. Megnyugtatott, hogy a baba védett helyen van, nem lesz baja, csak igyak sok folyadékot, nehogy kiszáradjak, mert akkor sajnos sima nőgyógyászatra nem fekhetek be infúzióra, csak fertőző osztályra.  
Nos, megint bebizonyosodott, hogy a nők többet bírnak, mivel az amúgy is hipohonder férjem napokig fel sem tudott kelni az ágyból, de én már vasárnap nem csak őt, de a szüleimet is ápolni kezdtem 
Lexi, gratulálok a pici lányodhoz  Janula, sajnálom a csúszást, de én is úgy gondolom, hogy sok esetben felületesen kezelik az embert, mivel nem tudják átérezni, hogy milyen az, amikor az ember csalódottan zár le egy hónapot. Az idő ellen futunk versenyt sajnos, így szeretnénk ha minden gyorsan és gördülékenyen működne, de valami mindig közbejön  Fel a fejjel, mert ahogy a szülésznő barátnőm mondja, a baba megérkezik és akkor, amikor neki a legjobb és nem akkor, amikor mi várjuk. Minden gyerek tudja, hogy mikor kell az életünkbe csöppennie 
Szorítok az újonnan kezdőknek, sok sikert és csak pozitívan 
leszezjobb
 
 


Sziasztok!

Megvolt a mai látogatás, várakozás is a klinikán. Dr M nagyon elégedett velem, agyon dícsért, hogy milyen ügyes vagyok, és milyen jól alakulnak a dolgok. Mind a két petefészekben 6-8 tüsző van, és szép nagyok is. Azt hiszem, így megint adunk munkát bőven az embriológusoknak a 12-16 petesejttel  Csak legyen elég katona  Pénteken reggel 1/2 8ra kell menni, és a papíron az van, hogy 8 órára vagyok kiírva műtőbe. Ma este 2 Choragon, és vége a szuriknak  Képzeljétek, azt mondta M doktor, hogy nagyon drukkol. Majdnem padlót fogtam a mondta hallatán 
Lexi, mit szólt a párod a meglepihez? Mesélj ;-)
Leszezjobb, ezek szerint Balázs lakik a pociban :-) Jó választás ;-) KisMackó is Balázs (de becézni én nem engedem, max KisMackó). Örülök, hogy szerencsésen kilábaltál ebből a nyavalyából. A nők NŐK, ők mindent bírnak  Vigyázz magadra és simizd meg Balázst a nevemben!!
Ági, teszteltél? Vagy megjött végül?
Sziszi, örülök, hogy találkoztunk. Mi volt? Drukkoltam nagyon!!
Cermiák, jót mosolyogtam a babaujjacskák csuriján  Köszönöm előre is mindenkinek, aki gondol ránk az elkövetkező hetekben.
Bucsok, hogy álltok? Mikor lesz eredmény?
Magdipeti, megérkezett a Bori bútor?A szopis párna nagyon jó! Aludni ugyan nem tudtam vele pocakosan, de szülés után áldottam a kitalálóját, császár után annyira jó volt azon fektetve szopiztatni. És amint láttad a Zilában, szoptatásos időszak után is remekül alkalmazható    Mi Bella Háppy pelenkát használunk, általában Auchanban vesszük, amikor akciós betankolunk belőle (normál áron drága, de havonta, másfél havonta van akció). Illetve a forgalmazó is szokott jó akciókat meghirdetni a webáruházukban, a bella4you oldalon. 
Cicuci, KisMackóval én is írtam a Pocakosnaplót, és a nyáron megvette a párom a tesónak is előre. Nagyon jó, én szerettem írni, és tettem bele képeket is.
Fruska, hajrá huncutkodás ;-)!!
Pauróra??? Drukkolok, hogy minden rendben legyen Veletek!!
maci80
 
 

 
 

Szia Maci! Nagyon örülök, hogy találkoztunk ma a klinikán és jót beszélgettünk! Murber doktor áttért a hosszú protokollra. Azzal magyarázta, hogy nagyon jó lett az fsh értékem, ebben az esetben hosszú protokollt alkalmaz, mert nagyobb az esély a sikeres lombikra. Rövidet rossz fsh eredménynél szoktak. Ezért október 1-jén 12 órára kell mennem, ultrahang után indul a stimulació! Mondta, hogy szóljak Katiéknak írjanak be erre az időpontra! Erre még 2-szer figyelmeztettet! Adni nemcsak a gépbe írta be az időpontot, hanem Murber határidő naplójába is. Tehát szerintem van várólista!

Lányok!

Tudnátok nekem segíteni, hogy milyen injekciókat, tapaszt, kúpokat írnak fel és mi a menete a hosszú protokollnak és ez kb mennyibe kerül?
sziszi73
 
 


sziasztok,

nnnos, elkaptam a férjecskémet úgy ahogy kiadta a prof :) most két hét várakozás. bár kicsit félek hogy a choragon nem repesztette meg a tüszőket.. nincs az a tünet ami februárban volt az ovitrellel az inszemnél..volt már valaki így? lett ciszta? és ha lesz akkor mit csinál a prof? addig nem ál velem szóba míg el nem múlik? vagy ez hogy működik?

bucsok
 
 


@cermi??k:

kb 5 perc alatt végeztem a felöltözéssel együtt
és annyit mondott a prof:petefészek rendben

kaptam bromo-t és clostit,jövőhéte hétfőn megyek vérvételre és UHra

aztán nem tudom mi lesz,mert abszolút kezdő(k) vagyunk

nem tudjátok miért kell 8ó vérvétel után 11-re UH-ra menni?
a kettő között mi történik?


köszi előre is


vkcs
 
 


Sziasztok!

Azta mindenit, pörögnek az események rendesen! :-)
 
Bocsi, hogy most csak ilyen röviden, de alig van időm a gép elé ülni 

Mi jól vagyunk :-) 09.30-án lesz a követlező UH. Már alig várjuk!

Az alábbi gyógszerek megvannak még, ha érdekel valamelyikőtöket!

dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziasztok!

Azta mindenit, pörögnek az események rendesen! :-)
 
Bocsi, hogy most csak ilyen röviden, de alig van időm a gép elé ülni 

Mi jól vagyunk :-) 09.30-án lesz a követlező UH. Már alig várjuk!

Az alábbi gyógszerek megvannak még, ha érdekel valamelyikőtöket!


4 db Gonapeptyl
2 db Choragon
8 db Fostimon
Klion hüvelytabletta
Betadinos kúp
Bromocriptin
+ van némi tű és fecskendő 
Jah, és a szerencsehozó 10-es érzékenységű tesztből 6 db ajándék.

Sok sikert és kitartást Nektek!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziasztok!

Az előbb már örömmel írtam nektek, hogy az internetszolgáltatónk végre életre kelltette a rendszert ( 1napos karbantartás - 4 nap net,  tv, és telefon nélkül), de aztán elszállt minden..szóval most újra!

Janula: Nem is tudom mit írjak..én biztos, hogy fejba vágtam volna őket..bár a siófokit sem vágtam...Remélem ez csak azért történt, hogy szülinapi ajándék legyen a következő ciklusból! Nagyon szurkolok neked!!

Maci: hát hogy a viharba ne szurkolnánk holnap!! És utána is..egészen júniusig Majd írd meg, hogy mi volt és mikor kell telefonálnod, hogy megtud, mennyien lettek szerelmesek  
A Bori bútor még nem jött meg ( apu fagja elhozni, ha kapjuk a telefont..remélem csak jövő hét lesz, mert most apa szüretel Balatonon)  De a szoba már egyszer ki van festve..huha zöld lett  De még egyszer ki kell festeni, az Bori apuja csinálja, de most dolgozik, mert a hétvégére egy esküvőre csinál díszeket..
De hát még van időnk..
A szoptatós párna egy áldás..azóta az összes éjszakát pisilésekkel, de átaludtam..és reggel sem úgy kelek, mint a nagymamám Köszi a pelenka nevét!

Leszezjobb: remélem már jobban vagy!! Mielőbbi gyógyulást kívánok neked és vigyázz nagyon magadra és a pocaklakó Balázsra

Bucsok: remélem sikeres volt a párod elkapása:) És mielőbb lesznek neked is kávéundoros jeleid  Várjuk tőled is a jó híreket! Nekem nem minden alkalommal volt ugyan az az érzés a Choragontól..

VKCS: azért kell várnod a vv után, hogy meg legyen az eredmény és az uh idején már tudnak módosítani az adagoláson, ha esetlwg nem jól, vagy túl jól reagálnál.

Lexi: minden ok veled? Párod jól viselte a meglepetést? Ugye megmondtuk, hogy neked is lánypocakod van

Velünk minden ok, voltam már szüléselőkészítő tanfolyamon és szülőszoba látogatáson..nagyon tetszett és megnyugtató volt látni, hogy nem egy lepukkant hely..ráadásul az a szülésznő tartotta, aki a dokimmal dolgozik, így őt is láthattam. Szombaton megyek a minimanóba a Paurora által ajánlott újraélesztő tanfolyamra.

Cermiák, Paurora és Többiek: mindenki vigyázzon magára és évezze ki ezt a szép őszi időt!! Puszi Mindenkinek!
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Sziszi,

nekem kb 200-nál állt meg a vége, de ez függ attól, hogy mennyi stimu injekció kell majd neked. Nekem sok kellett! :( Kellett Gonapeptyl szuri, ami leállítja a saját működésedet, utána Fostimon stimuláló (de azt hiszem nem mindenkinek ugyanezt írják), Choragon tüszőrepesztő, leszívás előtt a hüvely kezelésére Betadine és Klion kúpok, illetve a beültetés utánra Utrogestan kúp a megtapadás segítésére. A hosszú protokoll menete röviden: kb 2 hét Gona szuri, utána ha jól reagáltál, jöhet a stimu, ez is kb 1,5-2 hét, ha szépen megnőttek a tüszők (ezt folyamatosan figyelik vérvétellel és uh-val, sokat kell bejárni), akkor jöhet a tüszőrepesztő szuri, majd a leszívás, és ha szép kis embriók lettek, akkor a beültetés! 

Bucsok,

biztos, hogy megrepedtek azok a tüszők! Én soha szinte semmit nem éreztem a Choragon után és mégis minden rendben volt. Ne izgulj! :)
A cisztáról sajnos nem tudok semmit, mert nekem nem volt.

Magdikám,

de jó, hogy minden ok és készül a Boriszoba! Olyan sokszor gondolok rátok!

Vkcs,

azért vana  várakozás a kettő között, mert megnézik a vv eredményt, ami akkorra van meg és ez alapján, illetve az uh-n látottak alapján lépnek tovább a kezeléssel.


Lányok,

én nem kezdek jövő hónapban a Sote-n. Ez volt az utolsó csepp a pohárba, a férjemmel teljes egyetértésben úgy döntöttünk, hogy intézményt váltunk. Nagyon megkönnyebbültem! Nem is tudtam, hogy ennyire stresszeltek engem az ottani dolgok. Veletek maradok itt és majd megosztom a tapasztalataimat. 
Mindenkinek nagy ölelés! :)
janula
 
 


sziasztok,

Magdipeti, mennyi idő után jelentkeztek a jelek? mikortól figyeljem? most nem tudom hogy vasárnap megpukkadtak-e már , vagy csak a choragon-tól mert akkor csak kedden, nem tudom honnan számoljam :D

Lexi, miújs veled? nem mondod! pici lány lesz??? :)

és akkor a kérdések: :)
mikortól figyelitek a jeleket magatokon a tüszőrepi után? majd max két hét múlva fogok bármit is érezni ha van vmi ugye?
és milyen jeleket figyeljek? tudom h minden terhesség más és más, nekem az elsőnél (elvetéltem ) azt vettem észre hogy el tudnék aludni bármikor illetve reggelire benyomtam 2szendót úgy hogy addig nem reggeliztem :D
ezeken felül?
bucsok
 
 


jaajj Janula! majd számolj be mindenről, és még jó hogy köztünk maradsz :)
bucsok
 
 


Sziasztok lányok

Bocsánat hogy így eltűntem de én most csak csendes olvasója vagyok ennek a fórumnak együtt örülök veletek minden jó hírnek és együtt szomorkodom ha valakinek bánata van.

Kismamik gratulálok a szépen növekedő babákhoz és vigyázzatok nagyon magatokra. Szépen lassan beindul a bababumm és izgulhatunk a zülőszoba elött mindenkiért majd. Lányok ügyesek lesztek és nemsokára Paurora te leszel az első a kezetekben  tarthatjátok  végre a gyönyörűséges kicsi babátokat. Utána ki is következik? Magdipeti azt hiszem te ha jól emlékszem.

Mi most a nyaralás alatt nagyon kipihentük magunkat és arra a döntésre jutottunk hogy megfogadjuk Czeizel doki tanácsát és utána járunk azoknak a vizsgálatoknak amit javasolt. Nekem még hátra van egy kromoszóma vizsgálat és egy másik vizsgálat amit középidőben lehet csak megcsináltatni Maci na erre megyünk a Timmermanhoz. Őt javasolta a professzór nekünk és rendel is Zuglóban.

Maci örömmel olvastam a soraidat hogy ennyire jól reagáltál a szurikra és ilyen sok szép petesejted lett. Nagyon ügyes legyél ám holnap és ahogy tudsz és kialudtad magad jelentkezz majd. Csuriba lesz a kezem érted.

Janula drága teljesen megértem a döntésedet és egyet is értek veled. Amikor elvittük a leleteimet a Czeizelhez és átnézte azokat azt kérdezte egyből hogy miért lombikozunk hiszen ezek alapján bármikor lehet spontán baba . A meddőségi központokról is megvolt a véleménye , szerinte nem elég alaposak nincs kellő vizsgálat a kezelések elött hanem elég sablon kezeléseket alkalmaznak. Mondjuk ebben igazat kell hogy adjak neki hiszen azon kívűl hogy váltogatják a rövid és hosszú protokollt és a szuri adagokat sok más dolog nem történik. Nekem az 5 stimu alatt soha nem próbált más szurit alkalmazni pedig tudták hogy nehezen stimulálható vagyok de semmi változás.

Melyik klinika mellett döntöttetek a pároddal végül? Lehet követlek

Mindenkinek drukkolok nagyon és kismamik most már azért csak szépen lassan komótosan a mocorgással.

Puszi mindenkinek és az új csatlakozóknak is sok sikert kívánok.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Maci,
nagyon nagyon drukkolok neked holnapra! És biztos vagyok benne, hogy minden a lehető legnagyobb rendben lesz

Janula,
hát meg tudom érteni a döntésed. Kívánom neked, hogy majd a másik helyen elsőre sikerrel járjatok és minél hamarabb kövess minekt a pocaknövesztésben

Magdi,
a Krio-hoz fogunk menni. Már kértem és kaptam is különféle ajánlatokat, igazából most már csak azt kell eldöntenünk hogy részeltre szerződjünk vagy fizessük kis egyben az összeget. Persze közben már nézzük a bababútort és a babakocsit is... meg azt a halom cuccot ami még kell

Edina,
remélem minél hamarabb meglesz a kért vizsgálat és kiderül, hogy merre mentek tovább. Én azt hiányoltam nagyon a Sote-n, hogy tulajdonképpen a férfioldallal egyáltalán nem foglalkoznak. Pedig azt mondják, hogy az esetek többségében ugyanannyira a férfin is múlik a meddőség, mint a nőn. Szóval azért foglalkoztathatnának egy andrológust is. De én nem panaszkodom, mert azért mi szerencsések voltunk nagyon hogy elsőre sikerült, csak hát észervételeim azért vannak.

Cermiák,
érzed már a baba mozgását? Én már a 15-16 héten éreztem a pici mozgását, de akkor még csak elvétve, aztán a 17. héttől (pont az esküvőnk napától) már mindennap és a 18. héttől pedig naponta többször is. Most is nagyon mozgékony a kislányom, sokszor nem hagy aludni, mert hát ő korán felkel és vadóckodik a pocimban, de hát én nem vagyok koránkelő típus De amúgy nekem azt mondták, hogy a lányok mozgkonyabbak mint a pici fiúk... de azért majd írd meg, hogy nálatok hogy alakul

lexi,
hogy vagy? Hogy fogadta a férjed a hírt, hogy ezentúl még több bugyit fog látni maga körül a lakásban?


Lányok, mi változatlanul jól vagyunk. Nati mozog, sokat mozog! Néha már túl sokat! De persze mindig óriási öröm amikor érzem hogy ő odabent tombol Voltam szülésfelkészítőn... hát elsőre azért lesokkoltak az ott hallottak, de azért jó volt, hogy megtudtam hogyan zajlanak dolgokat. A párom is ott volt velem, őt is érdekelte, meg hát azért nem árt ha ő is tisztában van a dolgokkal. Mondjuk azon meglepődtem, hogy a legtöbb kismama a párjával érkezett. Jövőhéten lesz a cukorterhelésem, már fogadtam szülésznőt, mert így minden ilyesmit meg tudok vele csináltatni. Így csak a kórházba kell mennem az összes vérvételre és a szülésznő fogja ezeket megcsinálni. Jövő héten találkozom vele először, majd a cukorterherhelésnél, de őt ajánlották és bízom benne, hogy meg leszek vele elégedve

Lányok mindenki nagyon vigyázzon magára! Aki kismama és az is aki hamarosan kismama lesz 
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!


Lexi nem taliztunk, igaz nagyon izgultam.



Lányok! Kinek csináltak laporoszcopiát, HSK-t, vékonyították a méhnyálkát?


Ha csinálnak laporót, akkor lesz HSG?



 


Jövőhét utánni pénteken mutatnak be a profnak, és mondják meg a műtét időpontját.

kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok lányok :D

Olvaslak benneteket ! Nem bírom ki hogy ne tudjam kivel mi van . Tudjátok csendes megfigyelés :D
Nagyon izgulok értetek ! Már nemsokára a karjaitokban tarthatjátok  a csöppségeket , olyan hihetetlen hogy már itt tartotok :D

Lexi minden rendben lesz , tudom nem írtam de nagyon sokat gondoltam rád ,  minden rendben vagy babocával. 


Maci rád is sokszor gondolok és csuriban kezem lábam :D

Janula 
Lesokkolódtam a sztorid , ezek után nem is tudom mire számíthatunk tavasszal , bár titkon reménykedem én is egy csodában :D
Remélem hogy ha már az intézet váltás melett döntöttetek meghozza a gyümölcsét . :D

Babás anyukák minden jót kívánok és vigyázzatok magatokra és a kicsikre !

Kezdők , újak nektek is sok sok szerencsét kitartást erőt és minden jót kívánok :D


Sok puszi mndenkinek 


evi89
Vecsés
 
 


Maci
Mi volt ma? Nagyon sokszor gondoltam Rád egész nap! Izgatottan várom a híreket!
sziszi73
 
 


Sziasztok!
A mai nyerőszám: 7
Holnap reggel 9kor tudjuk meg, hányan estek szerelembe.
Köszönöm mindenkinek a szurkolást, még nem lazíthattok, szükség van a támogatásotokra ;-)
Aztán októberben mérlegek szülinapi sütizésénél meghálálom jóságotokat ;-) ;-)
Puszi
maci80
 
 


Sziasztok!

Maci: Jó szám ez a 7!!  És biztos egész este romantikáztak ! Tegnap egész délután csuklanod kellett, annyit emlegettünk!! Most szurkolok, hogy jó híreket kapj 9kor! Mikor kapod vissza őket? Hétfőn?

Janula: Azt gondolom, hogy ha valahol meginog a bizalom, ott lépni kell..! Sajnálom, hogy ezt a döntést meg kellett hoznod, de bízom abban, hogy a másik intézményben más szempontok alapján sikerül a babaprojekt! Én továbbra is szurkolok neked!!! És várjuk a híreket rólad/rólatok! Ha kész lesz a Boriszoba, majd küldök képet, ha akarod..aztán ha azt mondod..még lesz idő átfesteni Anyukáink még nem látták, lehet, hogy fogni fogják a fejüket..

Edina: Neked is drukkolok, hogy a Timmermann dokinál segíteni tudjanak nektek! És akkor ti is követhettek minket! Igen, én leszek a következő..decemberben..úgy elment ez a fél év, pedig a Péter még mondogatta az elején, hogy egész évben várandós leszek..akkor durván hangzott és tessék már a 27. hetet betöltöttem a 40ből.

Cicuci: vigyél magaddal citromot a terhelésre..kicsit elviselhetőbbé teszi a vacakcukorszirupot.. Hol voltál szüléselőkészítőn? Mert az Uzsokiban nagyon jó volt4 Legalább is engem pont, hogy megnyugatatott!!
Mi a magzati géndiagnosztikát választottuk, mert ott a prena teszt miatt kaptam kedvezményt. A Krionál használhatsz egészségpénztárt is! Ha azon átfutatod a számlát, akkor a 2015 adóbevallásnál kapsz vissza..Nálunk nincs ez, mert a Magzatinak svájci a központja..De több a kedvezmény, mint a visszaigényelhető..Már komplett excelt csináltam rá, hogy kiderüljön melyik miért jó..Péter már fogja tőle a fejét  
Nálunk már sok minden meg van, mert itt a kismamák közt nagy az üzletelés..Még légzésfigyelőt is vettem, negyed áron..De a cuccokat még rendszereznem kell, ha majd a szekrény megjön és Péter összeállítja. Addig zsákban van!

Bucsok: én már az inszem utáni 7. napon viszontláttam a kávém..pedig addig napi négyet ittam..És egész nap undorodtam..de a teszt csak a 12.napon volt egyértelmű..a 10-es érzékenységű.!

Szép hétvégét mindenkinek!!! Puszi
magdipeti
 
 


Sziasztok!

Maci: Jó szám ez a 7!!  És biztos egész este romantikáztak ! Tegnap egész délután csuklanod kellett, annyit emlegettünk!! Most szurkolok, hogy jó híreket kapj 9kor! Mikor kapod vissza őket? Hétfőn?

Janula: Azt gondolom, hogy ha valahol meginog a bizalom, ott lépni kell..! Sajnálom, hogy ezt a döntést meg kellett hoznod, de bízom abban, hogy a másik intézményben más szempontok alapján sikerül a babaprojekt! Én továbbra is szurkolok neked!!! És várjuk a híreket rólad/rólatok! Ha kész lesz a Boriszoba, majd küldök képet, ha akarod..aztán ha azt mondod..még lesz idő átfesteni Anyukáink még nem látták, lehet, hogy fogni fogják a fejüket..

Edina: Neked is drukkolok, hogy a Timmermann dokinál segíteni tudjanak nektek! És akkor ti is követhettek minket! Igen, én leszek a következő..decemberben..úgy elment ez a fél év, pedig a Péter még mondogatta az elején, hogy egész évben várandós leszek..akkor durván hangzott és tessék már a 27. hetet betöltöttem a 40ből.

Cicuci: vigyél magaddal citromot a terhelésre..kicsit elviselhetőbbé teszi a vacakcukorszirupot.. Hol voltál szüléselőkészítőn? Mert az Uzsokiban nagyon jó volt4 Legalább is engem pont, hogy megnyugatatott!!
Mi a magzati géndiagnosztikát választottuk, mert ott a prena teszt miatt kaptam kedvezményt. A Krionál használhatsz egészségpénztárt is! Ha azon átfutatod a számlát, akkor a 2015 adóbevallásnál kapsz vissza..Nálunk nincs ez, mert a Magzatinak svájci a központja..De több a kedvezmény, mint a visszaigényelhető..Már komplett excelt csináltam rá, hogy kiderüljön melyik miért jó..Péter már fogja tőle a fejét  
Nálunk már sok minden meg van, mert itt a kismamák közt nagy az üzletelés..Még légzésfigyelőt is vettem, negyed áron..De a cuccokat még rendszereznem kell, ha majd a szekrény megjön és Péter összeállítja. Addig zsákban van!

Bucsok: én már az inszem utáni 7. napon viszontláttam a kávém..pedig addig napi négyet ittam..És egész nap undorodtam..de a teszt csak a 12.napon volt egyértelmű..a 10-es érzékenységű.!

Szép hétvégét mindenkinek!!! Puszi
magdipeti
 
 


Maci: minden ok, ugye?  Várjuk a hírt a szerelmesekről!! Puszi
magdipeti
 
 


Sziasztok!
A mai nyerőszám: 7
Bizony, bizony...mindegyik megtermékenyült :D :D :D Annyira örülünk a párommal. Szinte el sem hisszük.
Hétfőn 10-kor lesz beültetés, reméljük, addig ügyesen, szépen fejlődnek a kicsikéink.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
maci80
 
 


Maci! Nagyon ügyesek vagytok! Szívből gratulálok Nektek!
sziszi73
 
 


Maci, ez igen, hát ez csodás hír, gratulálok Nekte, mindig is nagy kedvencem volt a hetes szám, és nagyon remélem, hogy Nektek is szerencsét fog hozni :). Biztosan minden rendben lesz hétfőn, és utána is, nagyon szorítok Nektek!

Kittkata, sajnálom, hogy nem találkoztunk, szerintem pont akkor még a genetikán voltam, mikor Te lent lehettél és utána mentem le UH-ra. Nekem anno méhűrtükrözést csináltak altatásban, mert azt kért Murber doki a lombik előtt.

Janula, nagyon sajnálom, hogy így alakult, de az a legfontosabb, hogy azt tegyétek, ami segít Nektek és továbbvisz Benneteket, csak ez számít, és ha úgy érzed, hogy ehhez másik intézet/másik orvosok kellenek, akkor igenis meg kell hozni ezt a döntést. Nagyon remélem, hogy ez a váltás végre meghozza a várva várt "eredményt", és tényleg ne hagyj itt bennünket, mert nagyon-nagyon kíváncsi vagyok rá, hol és hogy alakulnak tovább Nálatok a dolgok, nagyon szorítok Nektek!

Cicuci, örülök, hogy jól vagytok, tökjó, hogy a férjed is volt Veled a szülésfelkészítőn :). Én jövő héten kérdem meg a dokimat, hogy mikor/hol van a SOTE-n ez a szülésfelkészítő, de ha igaz az, ami a honlapon fent van, hogy 4-től van, akkor esélytelen, hogy a férjem eljöjjön, mert fél 5-ig, dolgozik, talán majd egyszer-egyszer meg tudja oldani, hogy eljön esetleg előbb munkából, hogy ott legyen, de valószínűleg nagyrészt esélytelen :(. Nekem ez a szülésznőválasztás amúgy még nem vili, hogy hogy "megy", eddig még nem jutottam el.

Edina, de jó, hogy itt vagy, örülök, hogy kipihentétek magatokat és átgondoltátok a dolgokat. Szerintem jól teszitek, ha mindennek utána jártok, az a tuti, úgy azért sokkal nyugodtabb az ember. Ti is gondoltok akkor az intézetváltáson?

Magdipeti, hú már Te is voltál szülésfelkészítőn? De jó, én is nagyon várom már, hogy mehessek. Én még nem jutottam el odáig, hogy megnézzem ezeket az őssejtes dolgokat, hogy mi hol mennyiért, de lassan bele kell ásnom magamat, hogy egyáltalán tudjam, mi a helyzet.

Bucsok, én nem nagyon éreztem semmit, egyedül talán annyi, hogy puffadtabb volt a hasam, meg sokat jártam pisilni, de semmi hányinger, sőt még a melleim sem feszültek igazán.

Dekatka, örülök, hogy jól vagytok. Ha van időd, írj majd :)!!!

Nálunk főként pihi van továbbra is, a háziorvosom kiírt veszélyeztett terhesnek, úgyhogy még kétszer bemegyek a munkába jövő héten leadni a dolgokat, aztán ennyi.
Szerdán odaadtam a kis ajándékomat a férjemnek, nagyon meghatódott, nagyon elérzékenyült és elképesztően boldog, azt mondta valahol érezte, hogy kislányunk lesz :). A meglepi amúgy az volt, hogy vettem egy kék kis dobozt, tettem rá egy rózsaszín masnit és színes betűkkel ráírtam, hogy boy or girl. Aztán papírfecnikből kis fészket alakítottam ki a dobozban és beletettem egy kifújt tojást, amit befestettem rózsaszínre rá pedig kék pöttyöket. A tojás belsejébe rózsaszín glittert szórtam, meg beletettem egy kis cetlit, amire rá volt írva, hogy kislány. Így amikor feltörte a tojást, kiszóródott belőle a rózsaszín glitter, meg a kis cetli. Kicsit talán giccses, de nagyon tetszett neki :). Hát ez volt a meglepi.
Amúgy mocorog már a lánykánk, főleg estefele, mikor elfekszem :).
Kedden megyek a dokimhoz, aztán utána kedden meg a szúrás eredménye miatt, meg kontroll UH-ra, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a leválással.
Viszont nem tudom mikor kezdjük el beszerezni a babacuccokat... tudom nem kéne babonásnak lennem, de félek nagyon korán elkezdeni megvenni a dolgokat, hiszen azért eddig nem mentek teljesen simán a dolgok, és félek nehogy baj legyen... Ugyanakkor meg tökjó lenne minél hamarabb letudni ezeket, hogy ne a téli nagy hidegben, meg karácsonyi tömegben nagy hassal kelljen futkosni a dolgok után. Úgyhogy ezen még dilemmázok egy sort...

Puszi mindenkinek, szép hétvégét!


lexi01
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Maci: ez nagyon jó hír!! Remélem most szépen fejlődnek és holnp ha visszakapod őket akkor minden oké lesz! Már nagyon izgultam miattad. Tényleg te most mennyit kapsz vissza? 3? És mi van, ha KisMackónak több kistesója lesz? Vagy ne is idegesítselek ilyennel? Holnap nagyon drukkolok, hogy minden ok legyen!! Aztán küldjük a tapadós energiát!

Lexi: Jajj, nagyon cuki meglepetésed volt!! Én is gondolkodtam ezen, hogy hogy lehetne meglepni Pétert, de a lányunk lazán terpesztett előtte az UH-n..felismerte a részeket.. De hogy te ezt milyen jól megcsináltad! Biztos nagy volt a meglepi! És a férfiak a lányukkal már most szerelmesek Az Őssejtre még van időd, (csak azt figyeld, hogy vannak akcióik, ha a20-25-30. hétig szerződsz) de a szülésfelkészítőt kérdezd meg mert az Uzsokiban csak félévente indul, és 10 részes..persze mia a januári februári, de még lehet, hogy a decemberire sem megyünk már el.. Szerencsére ott már olyan témák vannak, hogy a védőnő, a gyerekorvos tud otthon is segíteni. Szerencsénkre nekünk mind a kettő jó fej (a gyerekorvos 20 éves koromig az én orvosom is volt). A vásárlással én is megvártam a prenateszt eredményét, bár anyukám szerint a szülésig kellett volna várnom, volt is ebből egy pár vitánk..De most már belátja, hogy nem úgy van, mint 39 éve..De a tesztig én csak nézelődtem a neten, hogy tudjam, egyáltalán hova szeretnék elmenni nézelődni

Viszont a héten van a szoptatás hete és nálunk a városban van egy rednezvény, amit a védőnők szerveztek..csomó jó téma, szoptatás, hordozókendő, homeopátia, szóval Kismamik, ha érdekel bennetket, nézzetek utána, hátha nálatok is van ilyen!

Szép vasárnapot! Puszi
magdipeti
 
 


Kismamik: ma délután 15:00kor kezdődik a Hadas Kriszta műsora a LifeNetwork csatornán, ami szüléseket mutat be ..ráadásul sok kórházból..ha érdekel benneteket..
magdipeti
 
 


Sziasztok! Nem akarom elvenni a kedveteket, de nagyon olvassatok utána az őssejtnek. Azt is Figyeljétek, hogy azt Meddig hány éves korig ajánlják ha gond van. Nagyon kezdeti stádiumban van, még nem tudják, csak rákos megbetegedéseknél használják.


Bocsi, de 6-7 éve mi ezt a témakört végigjártuk. 5 őssejt beültetésen esett át lányom, csekély sikerrel.

kittikata
Vecsés
 
 


Magdipeti, nálunk ugyanez van, anyukám az, aki szerint minél később kellene megvenni a bababútorokat, meg holmikat, ha rajta múlik, akkor max. januárban... de szerintem legkésőbb novemberben meg fogok venni mindent, ami kell, addig meg nézelődök, hogy hol mit merre, bár összesen 2 vagy 3 bútort kell csak venni, az meg vszínű IKEA lesz, de azért kell még pár másik dolog is. Addig meg szerintem előkészítem a terepet :)!
Nálunk nem volt ott a férjem az ultrahangon, ezért tudtam meglepni a hírrel, igazából eddig csak egy UH-n volt ott, mert eléggé sok munkája van most, és esélytelen, hogy napközben elszabaduljon, pedig mindig úgy szeretne jönni :(. De szerintem majd el fogunk menni együtt valamikor vagy 4 vagy 5D-s babamozira, hogy láthassa végre ő is megint :).
Jó, hogy írtad a Hadas Kriszta műsorát, többször is belefutottam hétközben, hogy lesz, de azt nem láttam mikor, úgyhogy majd legközelebb, bár lehet neten is vissza lehet nézni valahol, engem nagyon érdekel.

Kittikata, igazából még nem döntöttük el, hogy egyáltalán levetessük-e, még ez is kérdés, egyelőre csak tájékozódunk, meg nézelódünk, hogy mi legyen.

Maci, gondolok Rád holnap, majd írj, hogy hányat kaptál vissza és hány ment fagyiba :)!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!
Megtörtént ma a beültetés. Két gyönyörűség költözött be, dr M szerint tankönyvbe illően tökéltesek, és nagy esély van, hogy mind a kettő megtapad. Az embriológus és Kati is mondta, hogy ennyire szépen osztódó embriót nem sokat láttak még. Mondtam neki, hogy tuti csak a megnyugtatásunkra mondják, de megrázta a fejét. A tesók sajnos nem voltak alkalmasak fagyasztásra. De nem keseredtünk el, biztosan azért alakult így, mert nem lesz már szükség több kezelésre. Képzeljétek,az egyik kis embriónak teljesen virág alakja van, biztosan ő a kislány   Magdipeti, nem idegesítesz a ténnyel, hogy akár 2 babánk is lehet, számítottunk rá  Ha úgy alakul, lecseréljük a 7 személyes autónkat egy kis furgonra  Ja, és egy jel: annó KisMackóval is 22-én volt az ET  (akkor tesóm szülinapja volt, ma pedig egy nagyon jó barátunknak)
Janula, hogy vagy? Sikerült már másik intézményt találni? Ajánlom is, hogy ne tűnj el a fórumról, tudni szeretném, mi van Veled!
Edina, mikor mentek Timmermann-hoz?
Lexi, cuki meglepit készítettél. Jobb is, hogy inkább otthon pihengetsz és élvezed a várandósságot a munka helyett! 
Cicuci, Cermiák, Leszezjobb, Dekatka, hogy vagytok?
Magdipeti, milyen színű lesz a Boribútor? A héten érkezik? Tök jól hangzik ez a "szoptás hete" rendezvénysorozat ;-)
Pauróraaaaaaa!!!! Merre vagy??? Írj pár sort magadról/magatokról, aggódom Értetek!!

Csajok, október 6-ig igényt tartanék a szorításotokra, hogy a KisMackó testvér/ek szépen befészkelődjenek  Előre is köszönöm szépen!
Puszi
Pocaksimi
Ölelés

maci80
 
 


Maci
Már vártam higy írj.
Nagyon szorítunk értetek.
Tomival együtt csuriban a kezünk lábunk !!! :)
Olyan jo hogy ilyen gyönyörü petécskéket kaptatok vissza. Ilyenkor az ember kap egy kis plusz köketet
evi89
Vecsés
 
 


Maci!

Már nagyon vártám, hogy jelentkezz! Nagyon örülök, hogy gyönyörűen osztódó embriót kaptál vissza!
Nyár elején, júliusban úgy kellett történnie ahogy történt, a fagyibabákkal lehet nem lettél volna ilyen sikeres!

Nagyon sokat gondoltam ma Rád, még a munkahelyem is mondtam 10 órakor a kolléganőknek, hogy most kapod vissza a babákat, szurkolok Nektek!

Remélem még találkozunk!

Nagy ölelés Neked!
sziszi73
 
 


Sziasztok lányok,

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de egyre nehezebben bírom, és már 20 perc ülés is rossz Aninak.
Ahogy maci írta nagyon el voltunk foglalva, babakelengye beszerzés (Lexi ne hagyd a végére még babonából se, mert hidd el egyre terhelőbb a sétálgatás is!!), babaszoba szépítés, és végül ezen a héten a leszámolás amit 3 nap alatt tudtam csak abszolválni, mivel nálunk eléggé bonyolult a passzív státuszba lépés.
DE itt vagyok és KÖSZÖNÖM, hogy gonoltatok rám sokat! Én is olvastalak titeket esténként  a telefonról az ágyban(amíg Ani a felhúzhatós zenélő nyuszit hallgatta a takaró alatt )és izgultam veletek együtt!

Magdi drága,
Milyen volt az életmentő tanfolyam? Atya ég már a 3. trimeszterbe léptetek a kis Borival, tényleg rohan az idő.örülök, hogy már nem dolgozol, és hogy már ilyen sok mindent beszereztetek már.
Képet majd küldesz a babaszobáról? Nekünk lila -nyuszis babaszobánk lett. Vetttem nyuszis matricát, és a húgommal kifestettük. persze szigorúan temperával. A szobafestét maga a férjemé volt.Nekem sajna nem jött be a szoptatós párna, így maradt a takaró lábam és pocim alá hajtás, de őszinte leszek most így a 37. hét végén már semmi nem segít! Nem tudok aludni!
Ez szupi, hogy a prena árának 50%-át beszámítják az őssejt levételnél!

Cicuci,
melyik nap lesz a cukorterhelés. Mivel a dokim már foglalt volt, így dokim nincs, de ezért szülésztőt se fogadhatok, ez a szábály a Szent Imrében. Örülök, hogy neked sikerült egy jó szülésznőt fogadni, mert azért az egy jó kis biztonságérzetet nyújt, meg kényelmesebb is a vizsgálatok miatt.Ha jól számolok ma vagy 23+3 hetes? Pocakosnapló jó, én nekem nem volt rá időm, de anyikám anno csinált és annyira jó most olvasni!
Az őssejt levétel miatt mi is sokat tanakodtunk, és mivel ahogy Kata írta még nagyon gyerekcipőben vagy, és persze anyagiak miatt is, de mi csak alapot vetetünk le, mert azért ki tudja 10-20 év alatt hová jut a tudomány! Persze ne legyen rá soka inkább szükségünk!!
Gátmasszáz....érdekes

Lexim,
előszöris el kell hogy mondja mennyire izgultam érted, de most picit nyugodtabb vagyok, hogy azért jobb híreket is olvastam rólatok. Jó is hogy nem dolgozol tovább, csak pihizz, minden rendben lesz! 30-án pedig csak jó híreket fogtok kapni.Holnap mész a saját dokidhoz UH-ra ugye? majd írj! ÁÁÁ és gratulálok a kiscsajhoz...látod többen is mondtuk a Zilában,hogy olyan a pocid alakja, és éreztük is. Nagyon szuper meglepit csináltál. Milyen kis kreatív vagy!!
Anno engem is eltiltottak a tornától, tudod a Leiden miatti szurik miatt (nehogy bevérezzek), és a szemérem csont hirtelen jött fájdalma miatt. Sétálgass amíg csak tudsz, mert aztán, 10-15 perc séta és már szuszogni fogsz a végén...nálam már ez van!

Edinám,
örülök két okból is, 1. , hogy kipihiztétek magatokat, 2. pedig hogy átgondoltátok a dolgokat és megfogadjátok Czeizel javaslatait és a maradék vizsgálatokta végig járjátok.
Hidd el sokkal nyugodtabban fogtok belevágni a következő lombikba.Ahogy Cicuci is  írt sok hiányosság van azért itt a sottén. Látod a férjemnek ők semmit nem írtak fel...ennyi az eredmény,  max. lombikkal lehet baba...pont. Semmi kivizsgálás..szomorú, csak annak köszönhetjük csoda Anasztáziát hogy összeállítottam a csoda kombót a férjemnek, és nem adtuk fel, nem fogatduk el hogy nem lehet javítani az eredményén! Hajrá vizsgálatok!!
Köszönjük pocakpuszit, Ani is puszil! Ti hogy-hogy intézetet akartok váltani?
Ja a szülőszobából lehet műtő szoba lesz!...majd írom lentebb miért.

Janulám,
a szívem szakad meg, és közben forrtyogok az idegtől!! Hogy tehették ezt veled. Olyan kitartóan jártál ide az ARO-ra, sőt még te védted mindig a profot. és most ezt kapod! Megint várni??
Szerintem jól döntöttetek!! Hová mentek tovább??
Igen, igen maradj velünk kérlek, nehogy itt hagyd ezt a kis családot!
Kitartás nektek, milliószor ölellek!!! <3

Kittkata,
Lánykád hogy viseli az új osztályt, új tanárt? Tényleg az endokrinológusnál mi volt...mert ha jól emlékszem ott is voltál ugye? Tényleg HSK lesz akkor? Nem tudom hogy akkor HSG is lesz-e. nekem a lombik miatt csak HSK lett volna, mert HSG nem kell hozzá, hisz a lombiknál nem kell a petevezetékünk.

Cermiák drága,
teljesen átérzem a rosszul alvás problémáját, hisz én már szinte nem is tudok!
Gratulálok a kis fütyishez!! Mi lesz a neve?? Mi is sok mindent kaptunk, főleg ruhákat, matrica nekünk is van, és még picit festettünk is saját kezűleg. Bútort és sok mást pedig használtan vettünk.Spórolni kell, ha az ember nem tehetei meg hogy vadiúj dolgokat vegyen, amúgy meg lesz még mit költeni amikortól a manók kibújnak majd! Ha nagyon fáradsz és nem bírod a melót akkor táppénz! Igaz sajna  csak 70%-os pénz  ha jól tudom, de most a legfontosabb a kicsi egészsége! Tényleg 20 hét lesz a manóink között?

Maci drága,
sokat gondoltam ám  rád is, leszívéskor nagyon jó érzésem volt, és mikor olvastam a 7-ből hetet, akkor meg éreztem, hogy minden rendben lesz! Hány manót kaptál vissza? Ma kaptad őket vissza igaz? Pihizz sokat, és küldjük Anival a tapadós energiát!!
ja és köszi a levendulás sheavaj tippet!! Előbb el kéne használnom a megrendelt két nagy dobozzal a simából!

Leszezjobb,
Balász...nagyon szeretem ezt a nevet! Ügyi és stramm csaj vagy hogy így kijöttél a betegségből, és még te voltál ápolónő! Csak így tovább!! Én már a WC-ben alszom, 15 percenként pisilnem kell!

Dekatka,
örülök, hogy a manók behozták magukat! Vigyázz magatokra!! Ölellek!

Fruska81,
üdv. köztünk, kitartást, mihamarabbi pocakosodást!

Bucsok,
szorítok nagyon, hogy már ott fészkelődjön,..fészkelődjenek a manók odabent!! Tényleg a Choragont végül magad adtad be?? Jófej a házidokid , hogy így táppénzzel megoldotta a vizsgálatokat!
nekem nem volt semmi tünetem a 16-ig hétig, utána is csak a csirke és a mentol undor. Minden terhesség más és más, így szerintem azért érezni fogod ha terhes vagy...ja a hulla-fáradtság, na igen az volt az elejétől nekem is! remélem mihamarabb "fáradt" leszel!!


Agiii,
eltűntél!! Teszteltél?

Sziszi73,
hogy haladsz? Most akkor hoszzó protokolod van? Neked is Leidened van?


Évi,
örülök hogy azért csendesen de olvasol minket amíg várakoztok. Szorítok,hogy tavaszig jöjjön a csodamanó!!! Tényleg Koppány dokinál voltál azóta. Kontroll? van változás vagy azóta is szeded a gyógyszert?

Mi jól vagyunk lányok,minden eredményem jó, kivéve a mostani 36. heti kenetet, ami sterptococcus pozitív, de az a nők 90 % -nál pozitív, de ha beindul a szülés akkor viszont nincs várakozás egyből be a kórházba, hogy legyen idő beadni a két szurit 4 óra különbséggel.
Egy baj van csajok, Anasztázia nem fordult  még be. Kérlek szorítsatok nekünk, hogy beforduljon mert ha nem akkor én nem fogok kockáztatni egy csodamanót, és nem szülöm meg farosan, akkor jönni fog a 40. héten  császár. Ettől nagyon félek. Főleg a spinális érzéstelenítéstől, és persze a trombózis hajlamom miatt a császár nem túl jó, mert nagyobb az esély a trombózisra így ezt el akartam kerülni. persze tudom hogy oka van ha nem fordul be egy baba,és valamiért pont ezt érzem, hogy sokszsor félig szinte látom ahogy fordul, de aztán visszamegy. Mintha valami nem engedné befordulni. Megbeszéltem Anival, hogy ha tud akkor forduljon be lécci, de ha nem tud akkor semmi baj majd a doktorbácsik segítenek!
15 év karatés múlttal nem vagyok egy félős csak, de most félek picit ha ciki ha nem!

Igen,ahogy páran írtátok már indulásra készen állunk, minden beszerezve, táska bepakolva.
Ha szülés előtt tudok még írok nektek! Szorítok értetek mind lányok!
Sok-sok puszi, ölelés!!
paurora81
 
 


Juhuuu, Maciiii!!
Szuper hír, na látod 2 óra alatt tudtam írni a fórumra, kisebb szünetekkel mert egyben már nem ment, így nem láttam hogy ezalatt már írtál is! Szurkolok a két kis Maci 2.0-áknak, megy a tapadós energia! Tényleg most akkor Kismacival mizu? Bölcsi, beszoktatás?
paurora81
 
 


Paurora81,

Igen végül hosszú protokollra váltott Murber doktor. Azt mondta, hogy ilyen jó fsh eredménnyel nagyobb az esély a hosszú protokollal, mint a röviddel!

Október 1-jén ultrahang, ha minden rendben indulunk is!

Nekem is Leiden mutációm van, heterozigóta. Domján Gyula Professzor Úrhoz járok Sote belgyógyászatrá a Korányi utcába.

Lányok!

Mit tudtok az igazolt távollétről a lombik kezelés alatt? Azokra a napokra jár fizetés? Nekem a Magyar Államkincstárban azt mondták, hogy csak igazolt távollét, fizetést nem számfejtenek a kieső napokra!

Ti hogy oldották meg? Nekem egy teljes nap, mert 90 km-te élek, Nógrád megyéből járok.
sziszi73
 
 


Pauróra, érezted a földrengést? Hatalmas kő esett le a szívemről, hogy írtál. Örülök, hogy minden rendben. A Streptococcus miatt ne aggódj, KisMackóval nekünk is volt. 10 napig 4x1 Maripent kaptam és szülés alatt az infúzióba a gyógyszert. A babát is vizsgálják születés után ha jól emléxem a 2. nap, vv alapján és ha vmi érték nem jó, 4 napos antibiotikum kúra, de nekünk nem kellett szerencsére :-) A császármetszéstől, érzéstelenítéstől ne félj! Ügyes, stramm, kemény csajok vagytok, minden rendben lesz, nagyon drukkolok és várom a gólyahíreket! A tapadós energiákat szeretettel megköszönöm, és várom továbbra is ;-)
Évi, köszönöm Neked és Tominak a szurkolást! Én is szorítok hogy megkapjátok a várt kis csodababát!
Sziszi, Neked is hálás vagyok, hogy gondoltál ránk. Kívánom, hogy ennyi kálvária után októberben kezdhessetek és minden sikerüljön is ;-) Amúgy valószínűleg minden úgy alakul, ahogy lennie kell, csak mikor az embert fél évig hitegetig, nehéz pozitívan hozzáállni az elutasításokhoz. De most nagyon reménykedünk :-)
Lexi, holnap várjuk az uh után a híreket!!
maci80
 
 


Ja, és Paurora, Balázsom elvileg szeptember 29-én kezdené a bölcsit, de lehet, csúsztatom egy hetet, azért nem hiszem, hogy jót tenne, ha emelgetném a 12 kilóját... Még nem tudom, hogyan tudnánk elodázni a kezdést :?
maci80
 
 


Sziszi, fizu sajnos nem jár arra az időre míg távol vagy :-( én ledolgoztam a kieső időt, de ha ezt nem tudod megoldani, adnak igazolást a soten a kezelésről, ami alapján kiír a házi orvos
Bucsok, mikor kell tesztelned?
maci80
 
 


Maci,

mikor volt a földrengés?
sziszi73
 
 


Maci,

ezekkel a kieső hónapokkal én is így vagyok, most is nehezen fogadtam el ezt az 1 hónap csúszást a protokoll váltás miatt, meg amit márciustól átéltem!
sziszi73
 
 


Sziasztok!
Maci! Ez nagyszerű hír! Mi is izgultunk értetetek ma délelőtt, és nagyon vártam a híreket!  Most aztán küldjük a tapadós energiát!!!!

Bori bútora bükk színű lesz, elvileg már itt kellene lennie a visszaigazolás szerint, de nem izgulok, mert legalább a szoba szárad addig. A zöld falra meg poliformból lesz fa virág, katica, madás, süni, nyúl, mókus..és napocska  Mérnök anya, enteriőr tervező apa..szegény gyerek..

Sziszi: én ledolgoztam, de volt hogy a szabim osztottam szét.. 

Paurora: ahogy megbeszéltük! CSak ügyesen, mi nagyon szurkolunk nektek!! Pusza!!!
magdipeti
 
 


Sziszi: a Földrengés Macinál volt, amikor leesett a kő a szívéről.. Paurora miatt..mert így elhanyagolt bennünket és nem jelentkezett..de szerencsére minden ok velük
magdipeti
 
 


@janula:


köszönöm a választ

sajnos megvolt a vérvétel és az ultrahang is....túl sok a petesejtem a closti miatt
ebben a ciklusban elmarad az inszem.....annyira dühös vagyok!!!!
a forgács intézetben is pont eddig juttotam mindig és rá következő hónapban pedig cisztáim voltak....váááááá

annyira el voltam keseredve h elfelejtettem megkérdezni h kell e tovább szedni a bromot.


vkcs
 
 


@magdipeti:


köszönöm a választ
sajnos nem jól reagáltam a clostira
túl sok lett az érette pete..
inszem elmarad..

vkcs
 
 


Sziasztok!
Jártam már itt a fórumon (talán valaki emlékszik is rám ), de nagyon macerás követni is, írni meg főleg, mert csak telóról tudok, gép előtt kb havonta egyszer ülök :( Szóval, ha tehetem, benézek. Annyira jó olvasni, hogy sokan, akik még a tavaszi utolsó bejelentkezésemkor csak vágyakoztatok (nehéz lenne felsorolni, mert sokan vagytok, kihagyni meg nem szeretnék senkit), most babával a pocakotokban éltek boldogan  Szuper!

Ha segítenétek tanácsokkal, nagyon örülnék. Nézegetek itt-ott a neten, keresek praktikákat, hogy mi segít a megtermékenyítésben és a megtapadásban, de annyi az infó, hogy nehéz egy képet összerakni (főleg lassú mobilnettel a telón).

Röviden:
3 éve sikertelenek vagyunk, 2 inszem volt, ott se történt semmi. Okt. 8-án megyek uh-ra dr M-hez, ha ott minden oké, akkor kezdjük a lombikot. Hosszú protokoll, már ha az az, ami a ciklus 20. napján kezdődik.
Amit kérek tőletek, abban segítsetek, hogy ti mit szedtetek, tettetek a megtapadás érdekében (hallottam méhpempőről, Aspirin P-ről, amiről csak gondolom, hogy ez a Protect rövidítése, apának cink szedéséről stb).
Mit érdemes venni, szedni, esetleg inni, és főleg, hogy mikortól!

Köszönöm, ha írtok, segítenétek! Valahogy jövök és kibogarászom

Szép napot mindenkinek!

almanna
 
 


Sziasztok anyukák! Ha nem nagy kérés, megkérlek kattintsatok az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tennetek, csak kattintani a tetszik gombra, és máris sokat segítettetek nekünk.  Sajnos telefonról nem működik. Köszi szépen :)

http://erdely.ma/fototar.php?kepid=4761 ... bb_allapot
csilamila
 
 


Almanna én még emlékszem Rád, remélem az október a Te hónapod lesz és ketdheted a lombikot, nagyon szurkolok :). Én Aspirin protectet szedtem, amikor elnezdtük a rövid protokollt, a leszívás előtt két nappal abbahagytam és a beültetés után újra napi egy és amikor kiderült, hogy sikerült, szép fokozatosan abbahagytam.

Vkcs jajj de sajnálom, hogy így alakult :(. Mosz akkor mikor és mi lesz a következő lépés?

Maci, jajj de örülök Neked, el sem hiszed mennyire :). Szorítok végig a következő két hétben, hidd el nem véletlenül alakultak így a dolgok :). Anno nekem sem tudtak fagyasztani, akkor picit szomorú voltam, de amikor kiderült, hogy sikerült, akkor annyira boldog voltam, hogy már nem bánkódtam emiatt :).

Paurora, örülök hogy írtál és a körülmémyrkhez képest rendben vagytok :). Szurkolol, hogy Ani beforduljon és minden rendben legyen.
Délután még írok hosszabban, csak most pont a dokinál várok.
lexi01
Budapest
 
 


Lexi,

Koszonom a drukkot :)
Klinikan ajanlottak az aspirin protectet? Vagy magadtol szedted?
Lexi, jo, hogy Neked is sikerult :)) Sajnos nem nagyon tudom visszaolvasni a tortenetedet. Hanyadik lombikkal sikerult? Mennyi idos a babci? Egyedul van? ;)
almanna
 
 


alamaanna:
A mai nap délutánján fogom elkezdeni a hosszú protokollt. tegnap volt ugyanis időpontom a prof.-hoz, aki felírt 7 db receptet, azt mondta egyelőre elég a gonapeptylt kiváltanom, amiből 5x7 db-t írt fel. Lebaktatok szépen a háziorvosomhoz és így előszörre megkérem, hogy adja be. Kérdeztem a prof.-ot, hogy ajánl e valamilyen készítményt a sikeresség érdekében, megemlítettem neki az Aspirin P-t, hogy többektől hallottam jótékoy hatásáról, de csak húzgálta a szemöldökét, hogy ő nem hisz ilyesmikben, higyjem el, hogy nem ilyeneken fog múlni a tehebeesésem, de ha meg akarom magam nyugtatni terhességi vitemint szedhetek. ( Elevit, Gravida, stb.) Bár az Elevites babákról meg azt hallottam, hogy nagyon nagyok lesznek. Fene tudja, egyébként én azt vallom, ami a saját esetmet illeti, hogy egy egészséges (lekopogom) szervezetnek nem kell a tuning. (Merthogy velem minden OK, a párom miatt van a lombik.) Én úgy gondolom, hogy a Supradyn pezsgőtabi, egészséges ételek, és max. gyógyteák elegendő lesz kiegészítésként, mert ha valaki teletömi magát "csodaszerekkel" lehet többet árt mint használ.  Okt. 2-án kell visszamennem, UH-ra és vérvételre, hogy ellenőrizzék a Gona hatását, aznapra ki kell váltanom a többi receptet is, és gondolom másféle szurira kell váltanom, vagy passz.. majd adják az utasítást.... mondjuk  az furi lenne ha másra kellene váltanom, mert akkor minek írt írt fel 5x7 db-ot, pláne mikor ilyen borsos az ára. Nayon sok sikert kívánok neked, remélem a lombik meghozza a várva várt eredményt! :-)

Sziszi73: 

Pontosan le tudom neked írni a hosszú protokollhoz szükséges gyógyzerek árait, a Mikszáth patikában ugynis olyan aranyos volt az asszisztens, hogy ráírta az árakat a receptek aljára, mivel most csak a Gonát volt elegendő kiváltanom.

Gonapeptyl inj.: 72400.- (5x7) 
Menopur inj.: 31792.- (10x)
Bromocriptin-Richter tabl.: 910.- 
Choragon inj. : 11000.-
Betadine kúp : 737.- 
Klion-D kúp : 1060.- 
Utrogestan kúp: 6600.-

Sorrendben is így lesz rájuk szükség. Honnan jársz Nógrád megyéből?  Én is Nógrádi vagyok, csak már felköltöztem Pest megyébe , és Bp.-n melózom, májusban múlt 2 éve.

Szép napot mindenkinek! :-) 




ancsy811207
Budapest
 
 


@lexi01:


köszönöm ,aranyos vagy

valszeg a következő hónapban még nem lesz semmi,mert a sok petének ki kell ürülnie,és még örülhetek ha nem lesz ciszta abból ami nem tud kiürülni
így majd novemberben újratervezés

azt mondta a prof h nekem úgy tűnik nem kell a closti,úgyhogy novemberben újra kezdjük/kezdhetjük(?) az inszemet closti nélkül
vkcs
 
 


ancsy811207,

Köszönöm szépen, hogy leírtad a gyógyszerek árait pontosan.
A Gonapeptyl injekciót mind fog kelleni? Ezek szerint 1 receptre írta fel.
Naponta mennyit szúrsz belőle?

Én Magyarnándorból járok, Balassagyarmattól 15 km-re van.
Te hol laktál Nógrádban? Most hol laksz Pest megyében?

sziszi73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?