Új privát üzeneted érkezett!

Lányok milyen győgynővényt próbáljak meg szerintetek ?
evi89
Vecsés
 
 


Szia Évi!


Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés.


Nekem ugyan nem volt cisztám, de utána néztem Maria Treben Női betegségek c. könyvében és ezt találtam:  „Reggel éhgyomorra, este pedig félórával a vacsora előtt egy-egy csésze zsúrló tea. Egy csészéhez  egy tetézett kanál zsurlót forrázzunk le, fél perc  állás után leszűrjük és elkortyoljuk.”


Remélem segít és mielőbb kezdhetsz. Sok sikert.

petra70
 
 


Sziasztok!

Nem tudom jár-e még erre valaki. Van 2 ampulla choragonom, amit szeretnék eladni, mert már nem lesz rá szükségem. Lejárat 2015.06.
petra70
 
 

 
 

Kedves Lányok!

Sikeres beültetés után szeretném kedvezményesen felajánlani megvásárlásra a megmaradt gyógyszereimet.
Gonapeptyl 0,1mg/ml egy teljes doboz (7 db) + 1 db: 10.000 Ft 
Menopur 75 NE - 4 oldószer + 4 por:  4.000 Ft
Utrogestan  100 mg hüvelykapszzula (30 db) bontatlan csomag: 1.300 Ft
Átvétel helye lehet a Széll Kálmán tér, és a 4-6-os villamos teljes vonalának környéke.
Mindenkinek sok sikert kívánok a bevatkozásokhoz!



makosbajgli
Budakeszi
 
 


@makosbajgli:
Szia, először is gratulálok!!!!Engem érdekelne a gona meg az utró.27- én kedden 10-re kell az arón fent lennem.Vidéki vagyok sajnos nem tudom hol azva tér de a corvinnál jövök fel a metróból.Ha esetleg ott tudnánk randizni jó lenne.ELÖRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZT.Esetleg lejárati Idöt irjál már.Szép napot Linduska. :-)
linduska76
 
 


@linduska76:
@makosbajgli:
Bocsánat nem kedden, szerdán kell mennem. :roll:
linduska76
 
 


@linduska76:


Szia Linduska76! 

A gyógyszerekért már jelentkeztek, úgy néz ki elviszik. Ha nem venné át a jelentkező, akkor kereslek. De jelentkezem, ha megvolt az adás-vétel, hogy tudjad.

Üdv!
Kriszta ali as Makosbajgli



makosbajgli
Budakeszi
 
 


 


@makosbajgli: "Kedves Lányok!Sikeres beültetés után szeretném kedvezményesen felajánlani megvásárlásra a megmaradt gyógyszereimet.Gonapeptyl 0,1mg/ml egy teljes doboz (7 db) + 1 db: 10.000 Ft Menopur 75 NE - 4 oldószer + 4 por:  4.000 FtUtrogestan  100 mg hüvelykapszzula (30 db) bontatlan csomag: 1.300 FtÁtvétel helye lehet a Széll Kálmán tér, és a 4-6-os villamos teljes vonalának környéke.Mindenkinek sok sikert kívánok a bevatkozásokhoz!"



A Gonapeptyl és az Utrogestan ELKELTEK.
makosbajgli
makosbajgli
Budakeszi
 
 


@makosbajgli:
Köszönöm szépen,hogy jeleztél.Szép napot Linduska76
linduska76
 
 


Sziasztok! Még csak most csatlakoztam.. Először is mindenkinek mihamarabbi babásodást és a már babásoknak boldog babavárást szeretnék kívánni 
Azért írok, mert én az első lombikomat a BMC-ben csináltam végig és most az ott megmaradt szurikat nem tudom itt használni, viszont megvenném azokat, amik esetleg megmaradtak. Egyenlőre a Gonapeptylről tudok, hogy kelleni fog. 10.-én megyek a Murber dr.-hoz és akkor adja a többi receptet.
Ha esetleg valakinek maradt, akkor jelezzétek kérlek.

Köszönöm.
barbuskah
 
 


Sziasztok Lányok!

Gondltam benézek, de biztos mindenki nagoyn elfoglalt, mert kicsit leállt a topic

Évi,
mi újság? Történt valami fejlemény, elmúlt a ciszta? Kezdhettél már végre? Nagyon drukkolok neked 

Maci,
ti hogy vagytok? Lassan érkezni kellene a legkissebb trónörökösnek, ugye?

Edina,
ti hogy haladtok a másik intézetbe?

Anyukák?
hogy vannak a picik? Növögetnek, fejlődnek szépen? Biztos tök cuki minden baba És ti is jól vagytok?

Mi szerencsére jól vagyunk. Nati már 4 hónapos elmúlt és még mindig csak szopizik. Nagyon édes, nyogodt és kiegyensúlyozott baba. Jártunk vele tornára, mert nem szeretett hason lenni, de jót tett neki a torna és sokat fejlődött, már szépen eljátszik hason, de aludni csak háton alszik, úgy mint egy kiterült kisbéka   Sokat csavargunk vele, visszük mindenhová és szerencsére szereti, szopizni pedig bárhol, bármikor tud, így nincs gond akkor se ha nem érünk haza etetésidőre.
Továbbra is remélem, hogy sikerül összehozni nyáron egy újabb talit valahol sok-sok kisbabával is elférünk

Puszi és ölelés mindenkinek

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


@cicuci:


Szia
Ez a kislány egy igazi kis angyal ahogy a képen is látszik. Nagyon szép mint a szülei.
Kívánom hogy nagyon sok örömötök legyen még ebben a csodás kicsilányban
Mi sok sok vizsgálaton vagyunk túl immunológia komoszóma genetika pct méhtükrözés és sehol semmi olyan baj ami meddőséget okozhatna. Most szerdán megyünk vissza a dokihoz és átbeszéljük a leleteimet. Talán kezdhetünk is nem tudom.
Borcsa is átjött az én dokimhoz szóval mind a ketten jó kezekben vagyunk most.
Puszi és vigyázz nagyon magadra és a kis tündérre is.
edina71
Budapest
 
 


 


barbauskah

Üdv itt :) gaz már nem pörög annyira a fórum mint régen de reméljük beindul :)

Cicuci
Jaj de gyönyörűűűű , igazi kis angyal :)
Köszönöm érdeklődésed , pont tegnap kezdhettem a protokolt , igaz van egy 1,8 cm cisztám .
Jövőhét kedden megyek uh ra hogy nőtt e , remélem hogynem mert az eléggé gázos lesz....
Rendes volt M . mert mondta hogy már elég rég óta húzódik nekem ez az egész , gondolom az endó miatt is aggódik egy picit .
Nagyon bízom benne hogy minden rendben lesz és nem nő a ciszta . Ha nőne azt mondta hogy műtét :(
De nem fog !!!! A tervezett beülti időpont júli 09. lenne :)



Edina
Örülök hogy te is írtál , és hogy ti is haladtok előrefelé !
Sokat gondolok rátok .


Pusza nektek
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy végre hallok felőletek.  Cicuci, a kis Natika GYÖNYÖRŰ 
A mi pici fiunk is szépen fejlődik, habár a gyerekorvos nincs megelégedve a súlygyarapodásával, de én igen  Anno 2800 grammal, 51 cm-el hoztuk haza, és ma 20 hetesen 5710 gramm, 65 cm. Nagyon vidám baba, mosolyogva ébred és egész nap gőgicsél. Sajnos 1 hónapja beindult a fogzása, ami naponta kb 1 óra hisztit okoz nála és az étvágya is visszaesett, de nem panaszkodom, hallottam már rosszabb eseteket is. Nagyon mozgékony baba. 3 hónapos korától hasra fordul és kb 2 hete kúszik, így már nem nagyon lehet felügyelet nélkül hagyni a nagy ágyon  Rengeteget jövünk-megyünk mi is vele és 3 hónapos kora óta hordjuk fürdőbe is. Nagyon szereti a nagy vizet, így elkezdjük a babaúszást.
Anyucik, szívesen hallanék rólatok és a picurokról is  Mi van veletek? 
2 hete benéztünk mi is az ARO-ra, mivel végre eszembe jutott a levelük, amit még a terhesség alatt kaptam tőlük, így bevittük apával és Balázzsal a kérdőívet és a kért fotót. Murber dokival sikerült összefutnunk, éppen indult a magánrendelésére. nagyon megörült nekünk és kifejezetten jól esett, hogy rögtön megismert minket, annak ellenére, hogy kb 1 éve látott utoljára és anno nekünk elsőre sikerült a baba, így nem is voltunk nagy törzsvendégek nála 
Akik most várnak a gyermekáldásra, sok sikert és kitartást kívánok.
Sziasztok és íme az én 4 hónapos Balázsom 
leszezjobb
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy kicsit megint beindulni látszik itt az élet! :)
Évi, bár nem írtam, nagyon sokat gondoltam rád és nagyon szurkolok továbbra is neked! Remélem most sikerrel jártok. 
Maci is sokszor velem volt gondolatban, lehet már meg is született KisMackó2. Várjuk a híreket!
Cicuci, Natika kis tündérke, örülök hogy jól vagytok. Képzeld mi is rengeteget kirándulunk, visszük mindenhová Andriskát magunkkal, szerencsére ő is jól bírja. Amúgy ő sem szeret hason lenni, el is küldtek fejlődési neurológiára, de ott azt mondta doktor bácsi ne aggódjunk, minden rendben, csupán annyi lehet, hogy nem szeret hason lenni. Azért tegyük minél többször hasra. A medicin labdán gyakorolunk, ott néhány percig el van, most már a fejét is ügyesen emeli, ugyanis azt sem akarta korábban. Ma át is forult a drágánk :).
Leszezjobb, Balázs is gyönyörűséges kisbaba :). A súlyról annyit, hogy mi most vagyunk 3 és fél hónaposak, és 6500 gramm és így sem elégedett az orvosnéni a súlyával. Annyit paráztattak a súlya miatt, hogy én még mindig mérem. Amiatt is, hogy nem nagy étvágyú és mivel tápszert is kell adni neki, tudjam mennyi tápszert adjak a tejcsi mellé. Vannak napok, hogy alig kell, de vannak napok mikor, a kajája 10-15%-a tápszer. Ha nem mérem, nem tudom mennyit pótoljak... Szóval én még mindig csak akkor vagyok nyugodt, ha tudom mennyit evett, pedig borzasztó macera ez a mérés, mert egyrészt már nem fér a mérlegen, mástrészt meg folyamatosan mozog, alig lehet megmérni :).
Amúgy Andris is nagyon nyugodt baba és már több mint egy hónapja átalussza az éjszakát. Rengeteg örömünk van benne, hatalmas boldogság minden perc mióta megszületett. Már az sem számít, mennyi kínlódás volt előtte, mindent feledtet. Szóval Lányok egy percre se adjátok fel, mert amint megszületik babó, minden rosszat és nehéséget feledni fogtok, meglássátok! :)
Edina, Janula, nagyon szorítok továbbra is nektek, nagyon örülnék, ha jó híreket olvashatnék tőletek.
Lexi, Magdi, Pauróra, jól vagytok? Minden rendben?
Az új lányoknak is sok sikert kívánok!
Ja és én is tervezek bemenni a kórházba. Alig vérom, hogy büszkélkedhessek vele az ARO-n :).
Csatolok én is fotót :).
Puszi!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Pucérkodunk a nagy melegben :).

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Hahó!

Édesek a Csodabogyók! :) Már csak Maci hiányzik a hírekkel! :)

Való igaz, h ellapult a topic, mert van a babázós részleg és a Sotérók lefalcoltak kb. :D :/ Nem tudom mi történt, de jót nem igen hallok róluk. And (szülésznő) is szült, azóta végképp széthullott minden.

Mi hétfőn voltunk leszíváson Pécsen. 13 petesejtecském lett. Tegnap hívtuk a biológust, aki 10 embrikéről számolt be. Ma úgy kezdte, hogy van egy meglepetése. 2 még beindult 13 sejtből 12 picikénk lett.
Páromnak legutóbb 9milliós eredménye volt, de sosem volt tizenpárnál több. Most 42 millió lett, nagyon jó megtermékenyítő képességgel. Ma visszakaptunk három napos csodából kettőt. A biológus azt mondta, hogy mind tökéletes, így csak kiválasztott kettőt.
Hiszek bennük! Bízom a sikerben! Ki mikor tesztelt hány napos babszlikkal?
vigyorex
 
 


Hahó!

Édesek a Csodabogyók! :) Már csak Maci hiányzik a hírekkel! :)

Való igaz, h ellapult a topic, mert van a babázós részleg és a Sotérók lefalcoltak kb. :D :/ Nem tudom mi történt, de jót nem igen hallok róluk. And (szülésznő) is szült, azóta végképp széthullott minden.

Mi hétfőn voltunk leszíváson Pécsen. 13 petesejtecském lett. Tegnap hívtuk a biológust, aki 10 embrikéről számolt be. Ma úgy kezdte, hogy van egy meglepetése. 2 még beindult 13 sejtből 12 picikénk lett.
Páromnak legutóbb 9milliós eredménye volt, de sosem volt tizenpárnál több. Most 42 millió lett, nagyon jó megtermékenyítő képességgel. Ma visszakaptunk három napos csodából kettőt. A biológus azt mondta, hogy mind tökéletes, így csak kiválasztott kettőt.
Hiszek bennük! Bízom a sikerben! Ki mikor tesztelt hány napos babszlikkal?
vigyorex
 
 


Sziasztok

Cermiák Leszezjobb nagyon szépek ezek a babák gratulálok mind a kettőtöknek. A súly miatt pedig szerintem nem érdemes aggódni hiszen ha éhes lenne akkor nem lennének ennyire nyugodt és kiegyensűlyozott babák. Amennyire szksége van biztosan eszik.
evi89 minden rendben lesz próbálj valami gyógyteát inni azt hiszem a cickafark jó a cisztára de nézz utána inkább. Lehet egyszerre kezdünk majd csak különböző helyen. Ügyes légy és a cisztának nyoma nem lesz .

Mi tegnap voltunk konzultáción és nagyon rendes volt a doki az Amh szépen felment 0.8-ra és az Fsh is nagyon jó lett 7.4 ennyi a Sotén soha nem volt,. A ciklus 3. napja volt tegnap megnézett a doki uh és azt mondta hogy már most lát 4-4 petécskét ami szerinte nagyon jó eredmény az én koromba. A többi eredményem is bíztató szerinte és júli második felében kezdjük a rövid protokollt nála,
Nem bántam meg hogy váltottam mert itt úgy érzem több lehetőségem van . A megtapadásra is több lehetőséget javasoltak. Szóval bízunk nagyon a sikerbe.
Hajrá most kezdő lányok és mielöbbi pocaklakót kívánok.
Ja Janula holnap megy punkcióra drukkoljatok neki is ,
Puszi a kicsiknek és a mamáiknak is.
edina71
Budapest
 
 


sziasztok

A cisztám elműlt úgyhogy a kezelés mehet tovább !
nagyon boldog vagyok ..... végre !!!!!!!
Mostmár csak a fagyi babáinkban kell nagyon bíznom hogy igenis szépek lesznek és osztódnak tovább ha felébrednek :)

Pusza neketek :)
evi89
Vecsés
 
 


sziasztok

A cisztám elműlt úgyhogy a kezelés mehet tovább !
nagyon boldog vagyok ..... végre !!!!!!!
Mostmár csak a fagyi babáinkban kell nagyon bíznom hogy igenis szépek lesznek és osztódnak tovább ha felébrednek :)

Pusza neketek :)
evi89
Vecsés
 
 


sziasztok

A cisztám elműlt úgyhogy a kezelés mehet tovább !
nagyon boldog vagyok ..... végre !!!!!!!
Mostmár csak a fagyi babáinkban kell nagyon bíznom hogy igenis szépek lesznek és osztódnak tovább ha felébrednek :)

Pusza neketek :)
evi89
Vecsés
 
 


Szia Eva89

Hajrá sítáboros babák itt a nyár ébresztő.
Mennek a drukkok ezerrel hogy most minden sikerüljön .
edina71
Budapest
 
 


Évi, örülök és szorítok nagyon! Nekünk is júniusban sikerült (4-én :)). Mikor ébresztik a fagyibabákat?
Edina, köszi szépen! Természetesen Borcsának is drukkolok és persze neked is! :)
Vigyorex, neked is köszi! Remélem jó hírekkel szolgálsz :). Én teszteltem mindig... Utóljára az első és a második vérvéel közötti napon.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! 
4 napja pozikat tesztelek 20-as teszttel. Ma vagyok három napos babákkal ET + 10.
Bízom nagyon. Tegnap pecsételtem kicsit, de a nálam tapasztaltabbak prónáltak megnyugtatni, hogy felmart az utro.
vigyorex
 
 


Vigyorex, ne izgulj! Sikerül, minden rendben lesz 

leszezjobb
 
 


Sziasztok Lányok!

vigyorex,
ne izgulj, biztos jól "megharapott" vagy "megharaptak" a picik és ott is marad/nak  drukkolok ezerrel

évi,
szuper hírek! Neked is ezerrel megy a drukk

edina,
remélem a július meghozza nektek is a sikert és "bepocakosodsz" janulának is drukkolok

leszezjobb, cermiák,
annyira szépek ezek a fiúk Nati is szépséges! Úgy látszik a Sote-n csakis szép babákat tudnak "gyártani" lehet mi is beugrunk a közeljövőben a klinikára megmutatni magunkat, meg odaadni a fotót, Nati fotójának is ott a helye a sok-sok kisbaba fénykép között 
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok! 
Edina, Janula, Évi, nagyon drukkolok Nektek! Sokat gondolok Rátok! 
Vigyorex  szuper teszteket vettél  Mikor kell visszamenned az orvoshoz? 
Gyönyörűek a babácskák, és örülök, hogy mindenki jól van, szépen fejlődik. 
2015.06.08-án 19:55-kor megszületett MütyűrMackó, 3165grammal és 57cm-rel. Sikerült a császár után természetes úton szülnöm, aminek nagyon örülök. Bár minden belső dolog sérült (nagyon gyors szülés volt) kb 45percig stoppoltak, de megérte  Mondtam ma a páromnak, hogy egy újjabb pasival kénytelen osztozni a szívemen 
maci80
 
 


Szia Maci

Szívből gratulálok Szuper paraméterekkel született a legkisebb trónörökös Remélem már te is jobban vagy ha lesz időd küldj majd képet a picurkáról (e-mail-be is jöhet)! Puszi nektek 
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Gratulálok MütyűrMackó megszületéséhez  Sok boldogságot és gyors felépülést Nektek!
leszezjobb
 
 


Maci :)
Teljes szívemből gratulálok nektek .
Isten hozott icipici mackó :)
Köszi a drukkot , most kezdem felfogni hogy kb 3 hét és én is izgulhatok a gagyi baba ébredés miatt, utána meg persze hogy velünk maradjanak.
Sok sok puszi
Ha lehet képet kérnék a picikétől :)
evi89
Vecsés
 
 


Nem gagyi ..... Fagyi :)
evi89
Vecsés
 
 


Halihó!

Nem hiszitek el, hogy az elmúlt hetekben folyamatosan feljöttem ide, hogy megnézzem mi újság, de láttam, hogy alig ír valaki, erre nem jövök fel pár napig és beindul az élet :D! És milyen jó csupa jóhírekre visszajönni :)!


Előszöris Maci, hatalmas gratuláció MütyürMackóhoz, nagyon szép "paraméterekkel" rendelkezik. Sok-sok örömöt kívánok Nektek, ha tudsz mutass majd képet :). És az meg hogy császár után természetesen szülhettél, tökjó!!!

Évi továbbra is nagyon szorítok Neked, tökjó, hogy elmúlt a ciszta, annyira örülök neki, de tudtam, hogy rendben lesz. Annyira izgulok miattad, írj majd itt, vagy facebookon, hogy mi a helyzet, mert nagyon érdekel :).

Vigyorex pozitív tesztek???!!!! De jó, nagyon szorítok Neked!!!!

Edina, csupa jóhírek Nálad is, ezek nagyon szép eredmények, imádkozom érted, hogy meglegyen az eredménye. Ha tudod add át üdvözletem Janulának, nagyon drukkolok neki is! De jó lenne, ha végre sikerülne mindkettőtöknek, már olyan régóta küzdötök.

Anyukák! Egyszerűen csodaszépek a babák, tényleg azt kell, hogy mondjam, hogy remek munkát végeztek a SOTE-n, egyik baba tündéribb, mint a másik és látom szépen fejlődik mindenki, még ha a védőnők nem is mindig így gondolják :D.

Cicuci, Nati gyönyörű baba, látszik rajta, hogy kiegyensúlyozott és boldog :). Tökjó, hogy ennyire jól megy a szoptatás, ez az egy, amit még mindig kicsit "fájlalok". Amúgy Lili ugyanez, mármint hogy nem szeret hason lenni, mi voltunk már vele kétszer fejlődésneurológián, (koraszülés miatt kellett vinnünk), minden ok vele, csak kicsit kötöttek a kar és vállizmai és ott mutatták, hogy milyen tornákat csináljak vele, úgyhogy ezeket csináljuk, így most már azért fél órát kibír egyhuzamban hason és tegnapelőtt át is fordult hátról hasra :). Szóval a torna tényleg sokat számít. Amíg kisebb volt, hason aludt, de jó ideje már háton, detto mint egy kiterült kisbéka :D.

Leszezjobb nagyon helyes a kisfiad és szerintem tökre rendben van a súlya, szerintem a védőnőknek ez a mániája, hogy a baba súlyával stresszelik az anyukákat, persze van, amikor indokolt, de szerintem nálatok nem igazán. Meg tudod, ha jókedvű és boldog, akkor nagy baj nem lehet :). Tökjó, hogy ennyire szereti a vizet, Lili kb. 3,5 hónapos koráig végigüvöltötte a fürdést, pedig mindent kipbróbáltunk, hogy megszerettessük vele, aztán a szülinapom utána napon, amikor fürdettük, egyszer csak fogta magát és nem sírt fürdésnél és azóta sem. Nem tudjuk mi változott hirtelen, de mindegy is, örültünk nagyon :). Tökjó, hogy így megismert Murber doki, nem is gondolná az ember :). Én mondjuk csak simán visszaküldtem a papírt, meg egy képet, de gondoltam majd benézünk valamikor megnézni, hogy kitették-e már :D.

Cermiák, hát micsoda szemei vannak Andriskának, édes nagyon!!!! Örülök, hogy Ti is jól vagytok és szépen fejlődik a kisfiatok :)! Jól emlékszem, hogy Neked Lázár Levente volt a dokid? Hallottam mi történt vele, borzasztó... :(

A mi kis Lilmónk már 5,5 hónapos, amit egyszerűen nehéz felfognom :D, (bár igazából még csak 4,5 lenne). Amilyen kis mini volt, olyan szépen hízik, a születési súlyát (1750g) megsokszorozta, most már lassan 5700g, és nőtt több mint 20 centit is. Még mindig fejem neki a tejet, szerencsére még van, bár az elmúlt egy hónapban nagy ritkán tápszerrel kellett kiegészítenem, de eddig összesen talán 10 alkalommal. Annak is örülök, hogy fejéssel egyáltalán eddig is sikerült ilyen mennyiségben fenntartani a tejtermelést. Viszont mi már elkezdtük a hozzátáplálást, amikor láttam, hogy elkezdett csökkenni a tej, úgyhogy most már tízóraira eszik valamennyi almát, illetve kóstoltatom a barackkal is, aztán szépen sorban a többivel :). Még nem jött ki a foga, néha szenved vele, de egyébként egy jókedvű, nagyon mozgékony baba, tegnapelőtt fordult át először hasra és hát egyre viccesebb hangokat ad ki :D. Az éjszakákat szerencsére kb. 2 hónapja átalussza, úgyhogy egy szavam nem lehet. Nagyon érdeklődő és nem ijedős, idegenekre is mosolyog, és nagyon bírja a zajokat, egyáltalán nem zavarják, simán porszívózhatok mellett, amíg alszik (olyan jó az alvókája, mint az apukájának :D), remélem ez így is marad :). Imád nagyokat sétálni, szeret a babakocsiban lenni, vagy alszik, vagy játszik és közben hangosakat kurjongat :D, bár most tervezem, hogy beszerzek egy hordozót, azzal kicsit mobilabbak lennénk. Megyünk vele mi is ide-oda, épp jövő héten vidéken leszünk majdnem egy hetet, kíváncsi leszek, hogy bírja majd, hogy néhány napig teljesen más környezetben lesz.

Remélem Paurora is Magdi is jelentkezik, aztán tényleg összehozhatnák egy talit nyáron :)!

Puszi mindenkinek


lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok

Maci gratulálok a legkisebb családtag érkezéséhez és nagyon jó egészséget sok tejcit és nagyon kellemes babázást kívánok nektek. Képet én is szeretnék látni róla ha nem gond.

Lexi ez a kicsi lány gyönyörű és nagyon büszke lehetsz rá. Bár a párom kisfiút szeretne de amikor megmutattam a képet a lányodról azt mondta hogy egy ilyen szép kislányt ő is elfogadna.

Vigyorex gratulálok a két csíkos teszthez vigyázz nagyon magadra és a pötyire is a pocakba.
Januláról hoztam a híreket. Megvolt a beültetés dupla transzfer volt most nála 3 babát kapott vissza 3 naposan 2 babát pedig 5 naposan. Volt babaragacs meg a bemetszés és a progi megy szuriba meg utroba nála és csajok Úgy néz ki sikerült neki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Pénteken volt a beülti utáni 10-11 napon vv és a hcg szintje 40 volt amire a doki azt mondta neki hogy hihetetlen de úgy néz ki hogy sikerült. Most feküdnie kell mert szombat óta kicsit vérezget de a doki szerint minden oké odabent csak valószínű hematóma és az szivárog. Szóval csuriba legyen a kezetek érte. Nekem már abba van.
Puszi és mindenkinek mielöbbi pötyit kívánok a pocakba.
edina71
Budapest
 
 


Edina de jó, hogy hoztad a híreket Januláról! Még nem is hallottam ilyen dupla transzferről, de nem is ez a lényeg, hanem hogy tényleg sikerüljön neki végre ennyi idő után. Remélem nem lesz baj, pihenjen és vigyázzon magukra, imádkozom érte és sokszor puszilom!!!

Edina remélem hamarosan Nálad is hasonló híreknek örülhetünk :).

Vigyorex? Te voltál már bent "eredményhirdetésen"? Remélem megerősítették, amit a teszt mutatott :)!!!

Évi, Nálad mi a helyzet??

Puszi mindenkinek
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok! :)

Gratulálok Maci a kettes számú kismackóhoz! :) Sok boldogságot, jó egészséget kívánok! 

Lexi! Annyita szépek vagytok és mosolygósak, hogy öröm rátok nézni. :)

Edina! Te hogy vagy? Janulának egy óriási kalappal! !!! Gyerek majd a hírekkel, vagy számoljon be ő, de nagyon várom.

Nekem zűrös a sztori, mert úgy vagyok, mint a mesében. Hol vérzek, hol nem.
Múlt hét kedden voltam Pécsen. 3 napos pindúrokkal ET + 12 napos vv eredménye 439-es hcg. Ahogy hazaértem elkezdtem vérezni. Jött a pánik. Két napra ET + 14-re kértem itthon egy újabb vérvételt. Hcg 719 lett.
Tegnap voltam uhun 5 + 1 -nél és láttunk egy 7mm-es petezsákot.
Egyelőre ennyit tudok. Most 2 hét kispadra ültetés ...
vigyorex
 
 


Sziasztok! 
Végre eljutottam odáig, hogy írjak pár sort Nektek. 
Lexi Ti is csodaszépek vagytok! Nagyon ügyes vagy, hogy fejéssel még minfig tudod biztosítani az anyatejet Lilinek, le a kalappal előtted, más már rég feladta volna. 
Vigyorex, Janula, nagyon örülök a pozitív híreknek, csak így tovább! Tessék hinni magatokban és a kis babácskáitokban. Nálunk mikor vérzés volt a 10.héten, tuti a tesóbaba költözött ki, szüléskor is ott volt a melléklepény, jól látta korábban a szonográfus. 
Évi, nemsokára itt a nagy nap ;) Minden rendben lesz a babáiddal, múltkor is szépen felébredtek ;) Drukkolok nagyon! 
Mi most nem kaptunk levelet az ARO-tól, de szerintem azért küldök majd képet nekik a babáról. 
Nektek is hoztam képet, mindjárt fel is teszem. 
Drukkolok mindenkinek, aki kezelés alatt/előtt áll, problémamentes várandósságot a kismamiknak, és jó egészséget a babázóknak!
maci80
 
 


Edinám, már nem kell sokat várnod, és kezdheted a lombikot! Az értékeidhez gratulálok, hidd el, ilyen jó is marad a kezdésig ;)
Az ígért képek:
maci80
 
 


Telefonról írok, és nem akarja csatolni ez a vacak :(
maci80
 
 


Telefonról írok, és nem akarja csatolni ez a vacak :(
maci80
 
 


edina :)

Nagyon szorítok nektek !!! És köszi hogy januláról is írsz nekünk !!! Nagyon nagyon szorítók értük is !!!!!!

Maci 
Köszi a szurkolást , egészen elvagyok , néha már elszégyenlem magam mert nem gy vagyok mint az előzőeknél . Nem ezen agyalok és van hogy a szuri is úgy jut az eszembe .... be kell adni ...
Valaohol jó mert nem agyalok ezen ezerrel. De tudom hogy már nem sok van a beültiig , úgyhogy valami progit os fogok csinálni arra a napokra.


Lexi

 Jól vagyok , kösszi :)
Minden nagy egy lépésssel közelebb :) A diéta megy , de el kell hogy mondjam néha egész kemény bűnőzésbe esem ..... éjfélkor szalonna sütés , de annyira jól esik :)

Vigyorex 
Szorítok ezerrel !!!! Pihenyj - pihenj - pihenj!!!!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok

Maci köszönöm én is bízom benne hogy az eredményem ilyen jó marad és nem lesz akadálya a július közepi kezdésnek. Itt elég nagy a támogatási lehetőség a megtapadásra szóval bízunk a sikerbe.
Várjuk Kismavkóról a képet majd hátha sikerül

Évi hajrá fagyi babák minden rendben lesz és te is pocaklakóval vagy lakókkal fogsz pihenni otthon mint Janula.

Vigyorex vigyázz magatokra és a pötyire ha kell szigorú fekvés és semmi stressz meg emelgetés stb. Szép magas a hcg szinted egy baba van tutira?

Tegnap beszéltem Janulával puszil mindenkit és köszönik jól vannak .A vérzés nála szerencsére csak cseppek nem mensi szerű de a doki szigorú ágynyugalmat írt neki elő ezért sem tud nektek ő írni. Egyébként 30-án lesz uh drukkolok neki hogy minden rendben legyen odabent akkor is.
edina71
Budapest
 
 


Edina
Milyen + támogatást kaptok ott hogy megtapadjanak és megmaradjanak a bogyók ?

evi89
Vecsés
 
 


Janulánál kérés nélkül alkalmazták a babaragacsot és az asszisztált hatching embrió védő tok elvékonyítását  hogy könnyebben megkapaszkodjon az embrió.

Ezek ingyen vannak máshol a babaragacs + 20000 ft ahogy hallottam.

A progi is szuriba van és ha kell akkor utro is-
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!


Nekünk Murber Ákos a dokink, és közel 1 éve húzódik az egész beültetés.. ciszta gondok, a punkció már megvolt 20 petét szedtek le abból 13 termékenyült meg, 9 maradt fent a végleges rostán,  aztán párom bevizesedett, elmaradt az egész beülti, mind a 9 embrió fagyibaba lett..csúszás 1 hónap... aki punkció elött jár annak csak 1 jótanács!! A leszívás után sok sok víz fogyasztása (4-5 liter) "gyúrós" láng spor, scitec nutrition, stb  boltból valamilyen zacskós fehérje (260ft) naponta ebből 2! A BEÜLTETÉS MÚLIK RAJTA
.....Aztán 1 hónap csúszás ismét, konferencia miatt! Megértem mert szükséges a fejlődéshez!
Jövőhónapban megyünk majd beültire!
Úgy gondoljuk h amennyit húzódott az egész, eredményes lesz a beültetés! 

Csak pozítívan!

Állítólag külföldön a leszívás után egyből fagyasztják őket, és fagyibabákat raknak vissza ezzel is kiküszöbölik h csak az egészségesek kerüljenek be az anyukába!
Nagyjából ez a mi történetünk!

Esetleg akinek van megmaradt gonapeptyl inekciója átvennénk!

üdv

istvan81
 
 


@evi89:


szia

cickafarokfű a herbáriától!
istvan81
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam gépig, megpróbálok csatolni képet MütyűrMacikáról

maci80
 
 


maci

Hát gyönyürű ez a cukorfalat babóca !!!!!!
Nagyon édes :) 

Jó egészséget neketek :)
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Edina! Mi a helyzet Janulával? Minden nap eszembe jut.

Maci! Kismackó 2.0 édes cukorborsó! :) Még egyszer gratulálok! De meg kell említenem az nagyobbik Kismackót, mert CsodaCsoda gyönyörű! :)

Mi a mai uhun megtaláltuk a második kicsikénket is. Ma vagyok 6 hetes kereken. Mindkét gyöngyszemnek dobog a kicsi szíve. :) <3 Nem hisszük el. Én sírtam, apa könnyezett.
vigyorex
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: