Új privát üzeneted érkezett!

RietKép

Köszönöm, meg fogom nézni a drogériában.
Bár lehet hogy nálam az is a baj, hogy nagyon keveset iszom alapban is, ez a 1,5 liter iszonyúan hangzik. Lehet ha csak vízből innék ennyit, már az is segítene! De nem bírok ennyit leküzdeni magamba!
mary78
 
 


Riet,
Igazad van!!!
Péntektől én is beveszem a "leszarom tablettát".
HÁROM HÉT TÁPPÉNZ.
Idebent meg magukhoz nyúlnak. Hi-hi-hi

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Mary,
Próbáld meg először a vizet! Tudatosan, egy idő után kívánni fogod a sok folyadékot! Azt nem tudom drogériában lehet e kapni, én mindig rendelem.

Viki,
Ne foglalkozz senkivel! Most Te vagy a fontos, hogy sikerüljön! Neked mondott már valamit, kb mikor lesz punkció?
riet
 
 

 
 

Igen, azt mondta, hogy leghamarabb 10.13.-án, az jövő hét szerda.

Már alig várom! Alig-alig
És neked? Lehet, hogy egyszerre?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki: Nem tudom, nem mondott semmit, majd pénteken kifaggatom.Kb akkor, jó lenne egyszerre
riet
 
 


Még csak most vettem észre, hogy újra élett az a topic.
Viki!
nem mon dtad odaát, hogy jöjjek ide is.Na jól van végülis nekem kell látnom.De nem néztem.

Mary
Mi is kb. 3 hét múlva kezdünk, én is most várom a menzit.Elvileg 7-én kellenne érkeznie, remélem nem fog késni a piszkos, mert kivételesen várom.
Mi a Konc dokihoz járunk.

Még nem tudtam a neveket megjegyezni, de természetes, hogy mindenkinek iszonyúan drukkolok!

Edina
dedina
 
 


Sziasztok

Riet: ez lesz a második beüm., mert az első 6 hetesen spontán vetéléssel elmentKép
Győri vagyok, Anyukám SoproniKép ott lakik a familyKép
sok-sok-sok sikert mindenkinek
minyuu

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Sziasztok!

EdinaKép
Akkor lesznek itt történések rendesen! Neked is első lombik lesz? Én holnapra várom, bár már ma is érzek vmit, remélem én is hogy nem késik, mert mindig pontos szokott lenni, azonban egyszer vártam iszonyúan hogy megjöjjön (a lapar előtt), és akkor késett majdnem egy hetet. Remélem most pontos lesz!
mary78
 
 


Edina,
Tényleg nem mondtam. Bocsi. De itt is vagyok ott is vagyok.

Riet
Akkor pénteken talizunk bent. Én kb. akkor fogok kijönni a dokitól mikor te feljössz.
Utána meg még várhatunk 2 órát a laboreredményre.
Még mindig nem tiszta, hogy miért nem kell neked vérvétel, hisz abból látja a hormonszintet és állítja be az injekció adagot. Nem???

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt lányok!

Viki: Én voltam ám hétfőn is azt Te kihagytad!!!Lehet hogy most azért lesz csak UH.

Szép napot mindenkinek!!!
riet
 
 


No, jól van elfogadom a választ!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki: Te hogy állsz a merionallal, nekem annyira csíp fáj feszít, úgy utálom. A puregon és a decapeptyl elmegy, de ez utálat. A párod mikor kezdi a bogyót vagy Ti nem kaptatok?
riet
 
 


Jó reggelt emberek!
Szia Riet,
A merional nekem is csíp meg fáj nagyon. Puregont nem kapok, a decapeptylt meg ki lehet bírni az nem annyira gáz.
A páromnak nem kell bogyót szedni, mert nekünk már rég le van fagyasztva az anyag odabent.
Viszont a clotrimazol kúpot nem tudom mikortól kell használjam. Felírta ugyan a protokoll lapra, de ....?? Te használod már?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Viki: még nem,ma megyek érte a patikába, szerintem holnaptól. A puregon rohadt drága volt, de legalább akkora a különbség érzésben is!
riet
 
 


Sziasztok!

Most látom csak, hogy beindult ez a topik is. Eddig csak hetente 1x néztem be, mert alig volt mozgás. De látom aktivizálódtatok.
Mary78 Kép Gondolom a másik topikon már megnyugtattak, (nem volt időm visszaolvasni Kép )de ha még érdekel: mi is úgy indultunk neki mint te, féltünk hogy Sz. ügynök Kép még gyakorlatlan de hamar megnyugodtunk. Ha valami olyan probléma akadt, akkor meg megkonzultálta a Konccal. Nagyon barátságos és lelkiismeretes. Szerintem sokszor jobban körbejárja a témát mint az "öreg rókák", így kisebb az esély a hibára. Egyik ismerősünket túlstimulálták már az elején, utána került Sz-hez és sikerült megoldania hogy legalább 1 petesejtet leszívjanak, az megtermékenyült és meg is maradt a baba. 1-ből 1 az nem rossz arány. Kép Mi mindenesetre örülünk neki hogy hozzá kerültünk.
Bocs a hosszú hozzászólásért.

Karcsi
karcsi
 
 


Elfelejtettem mondani, hogy mi is kb. 2-3 hét múlva megyünk beültetésre (ha minden adott lesz hozzá). Kép
karcsi
 
 


KarcsiKép Szia!

Igen már megnyugtattak, de szívesen olvasok minden hozzászólást! Úgyhogy köszönöm. Egyébként minden kételyem elmúlt, nagyon bízom benne!
És hát itt van Szilva sikere is, ez olyan nagy erőt adott!

Ez tök jó lesz, hogy kb. egyszerre kezdjük. Asszonykáddal már megkonzultáltam ám! Jönnek Fvárra az ikrekKépKépKép Andi magának adta be a szurikat? Vagy hogy oldottátok meg?
mary78
 
 


Szia Mary Kép

Én is örülök, hogy lesz mégegy ismerős Fehérvárról. Remélem egyből sikeres is lesz a project! Biztos összefutunk majd.
A szurikról: A tollal beadhatón kívűl mindegyiket úgy adatta be. Volt ügyelet, szomszéd doki, védőnő mikor melyik volt kéznél. Elég macerás volt, de sikerült megoldani. A decapeptylt be tudnád adni magadnak, de ahhoz olyan hozzáállás kell (munkatársnőm a munkahelyen adta be magának). Nem nehéz, mert hasfal bőrébe kell, de kicsit (?) csíp, jobb ha más adja be. Pl. ha férjedet rá tudod venni vagy megbízol benne. Az a lényeg, hogy viszonylag ugyanabba az időbe adjátok be.
Lényeges, hogyha ügyeleten (vagy a nővédelmibe) akarjátok beadatni, kérjetek papírt róla a BMC-be, mert kérhetik.
Nem tudom mivel mentek fel Pestre, de ha vonattal, akkor kérhettek a nővédelmiben utazási papírt és akkor ingyen utazhattok.
karcsi
 
 


Szia KarcsiKép

Kösz az infókat. Hát én úgy gondoltam, hogy erőt veszek magamon és beadom magamnak a szurikat. Remélem sikerülni fog. A páromra nem bíznám (ő már ha tűt lát menekülKép). Az első biztos nagyon gáz lesz, azért keresek vmi hozzáértőt is vész esetére.

Olyan jó lenne, ha nektek is és nekünk is sikerülne most!

Mi kocsival járunk fel, most már van uti költség papírunk is, de képzeld vagy 5-ször anélkül mentünk, mert a kutya se mondta, hogy kocsira is fizetnek!

Én 3 hét múlva még csak szúrkálódni fogok, a beültetést kb. nov. 15.-e környékére számolom.
Milyen szép karácsonyunk lenne!Kép
mary78
 
 


Sziasztok!

Mary: Biztosan be tudod adni a szurit magadnak. Nekem a párom adja be mindet, (decapeptyl, merional, puregon). Egyszer adtam be a decapeptylt, nem vészes. Az elsőnél megmutatta a házidokim(uncsitesóm) hogyan csináljuk.Bocsi, hogy belekotyogtam,csak az nagyon macera, ha minden nap menned kell beadatni.Én stimu előtt 4 napig reggel, este kaptam decapeptylt. Azt szeretném megkérdezni, a kocsit hogyan számolod el?

Viki: Jó lett az eredményed? Hétfőn kell Neked is menni?
riet
 
 


Szia

Mary mi is kocsival járunk, kérni akartam papírt azt mondták a bmc ben, hogy háziorvostól kérjek, házi o meg nem ad.

nektek hol adtak papírt??
köszi
minyuu

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Minyuu:
én a háziorvostól kértem vonatjeghez papírt, adott, de azt mondta elvileg ő nem adhat, mert ő nem utalhat a meddőségi centrumba, csak a nőgyógyász. Elvileg papírt is neki kellene adni.
riet
 
 


Sziasztok!

RietKép MinyuuKép

Nekem a házi orvosom adta az utazási papírt, csak a hülye kihúzta a kísérőt, pedig a BMC-ben azt mondták, hogy kísérővel együtt kell kérni, és azt is kifizeti a TB. Kíváncsi vagyok, mennyit fizetnek rá, most fogom beküldeni a TB-hez az elsőt. Amikor kórházban voltam a lapar miatt, akkor is a házi orvos adott papírt.

MinyuuKép ha nem ad a házi o., akkor kérdezd meg a nőgyógyászodat, aki beutalt. Valamelyiknek adnia kell!!! Olyan nincs, hogy egyik sem ad!!!

RietKép Meg akarom tanulni a szuri beadást, mert tényleg nagyon macerás lenne eljárni vhova. Végülis ha a gyantázás megy magamnak mhol, akkor csak kibírom ezt isKép A kocsit úgy kell elszámolni, hogy kocsira kell kérni az uti ktg. papírt, és ha 4-et pecsételnek rá a BMC-ben, be kell küldeni a TB-hez, és postán küldik a pénzt.
mary78
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam hozzátok!
Mi is a férjemmel a BMC-be járunk(Karcsi).

Mary78! T
Te már ismered őt.

Minyuu!
Nálunk Fehérváron van Nővédelmi Központ, elvileg ezt nevezhetjük körzeti nőgyógyászatnak.
Ott adnak mindenféle utiktg.elszám.papírt és ők tudnak bennünket táppénzre venni.
Biztos nálatok is van ilyen! Érdemes utána járni.
A háziorvosom táppénzre sem írt volna 1.lombiknál, kizárólag a Központban tehetik ezt meg!

Üdv. Manda

manda
 
 


Sziasztok

köszke a válaszokat, engem nem utalt senki azért nem kaptam papírt, csak átmentem a kaáliból magamtól.

Manda & Karcsi sok sikert a lombikhoz

üdv
minyuu

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Sziasztok!

Az uti ktg-es papírt nekem is a háziorvos adja.Valaki azt írta, hogy 4-et kell rá pecsélteltetni.Vigyázat!A kiállítástól számított 30 napig érvényes.Tehát ha csak 1x 2x, vagy 3x voltatok akkor is le kell adni különben nem fizetnek.
Egész jól kifizetik.Egyébként mivel a vonat a legolcsóbb ahhoz viszonyítják az autót is.Mi 150-200 km-ről járunk 7-8ezer forint a benzin egy utazással.És utanként 7580Ft-ot kapzunk.Tehát egész korrekt.

Mary
Igen az első lesz, már nagyon várom.Szerencsére aránylag pontos volt egy napot csúszott.De most már nem sokára indul a mandula.

Lányok ti hogy álltok ezzel a takonykórral?Mi a férjemmel rendesen beleestünk.Szerencsére a lázat fejfájást megúsztok.De az orrfolyás az szinte folyamatos.Na mindegy!Csak kilábalunk belőle.

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

Mary Kép Bátor vagy! Biztos sikerül! Csak önbizalom kérdése az egész. Drukkolok, hogy a karácsonyi ajándék sikerüljön. (Lehet hogy Sz. ügynöknek piros süveget kellene felvennie beültetéskor? Kép )

Minyuu Kép Köszi. Szerintem nálatok az első a próba verzió volt, most már biztos jön a teljes verzió Kép (bocs, informatikus vagyok)

Edina Kép Jobbulást!
karcsi
 
 


KarcsiKép

És szted az nagy bátorság, hogy nov. 18.-án dobok egy laza államvizsgát az ELTE-n? Többen lebeszélnének a lombikról, hogy halasszam el, ne csináljam egyszerre a kettőt. Ha nem esik egy vizsgálattal sem egy napra a vizsga, akkor nincs gáz, ha meg igen, majd lesz valami. Mármint hogy akkor átrakatom a vizsgát más napra. A lombik az első. Mások azt mondják, hogy a stressz nem fog jót tenni a lombiknak. De csak egy egészséges drukk lesz bennem. Szted is hülyeség mindkettőbe belevágnom?
mary78
 
 


EdinaKép

Olyan jó, hogy írtad a 30 napot, gyorsan fel is adom, mert 2 nap múlva lejár, én meg vártam volna a 4. pecsétig! Köszönöm.

Hát jobbulást neked meg a férjecskédnek, aztán vigyázzatok magatokra, gyógyuljatok meg a kezdésig! Szedjetek Béres cseppet!

Mary
mary78
 
 


Edina!
Bocs hogy ide írok! De látom betegeskedsz! Én is mindig félem, hogy pont a lombiknál jön ránk pedig amúgy nem szoktunk. A párom szépen hozta is a láazt mint azt tudod. Én viszont már több hónapja szedem az Elevitet és semmit nem kapok el ezt már többen is mondták és a babáknak is jó. Esetleg kezd el szeni!!!!! Úgyis azt írják terhesség előtt 1-2 hónappal érdemes elkezdeni, pont időben vagy! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Köszi Karcsi, kezdek bízni abban, hogy az elsővel sikerül. Csak azért, mert sokan mondták, hogy ugye már az első beültetéssel terhes lettem, hogy ez egy jó jel. (spontán ment el, sajnosKép )
szóval most nem parázok előre, úgy érzem sikerül, csak ne koppanjak.
kicsit be ijjedtem mert most tudtam meg, hogy a felolvasztás nem 100% os.

mindenkinek egy kalappal
üdv
minyuu

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Zsebi

én is szedem kb 3-4 hónapja az elevitet, eddig nagyon náthás fajta voltam, elevit óta semmi!!
azt hittem csak a babánál segít, de a leendő mamának isKép

üdv minyuu

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Sziasztok!

Mi is a BMC-be járunk a férjemmel. Jelenleg a kivizsgálások tartanak, még semmit nem tudunk. A korábbi vizsgálatok alapján a miskolci nőgyógyászom nem tudta megmondani mi lehet a probléma, azért irányított ide minket. Még nincs orvosunk a BMC-ben, a segítségeteket szeretném kérni, hogy kit ajánltok? Előre is köszi: Orsi
czszorsi
 
 


Szia Orsi!

Üdvözöllek a BMC-es között!

Mi is csak idén áprilistól járunk a BMC-be.
Az orvosunk Szűcs Zoltán, eddig teljesen meg vagyunk vele elégedve.
Mindegyik orvos szerintem nagyon jó: dr.Konz János tanár úr, ő a BMC vezetője, Zeke doki - ő a jobb kezet és a többiek.
Mindenki értünk dolgozik.
Szerintem attól is függ majd az orvos választás, hogy milyen eredményekkel zárulnak a vizsgálatok.
Nyugi, jó kezekben vagytok!!!

Manda

manda
 
 


Kedves Manda!

Köszi a gyors választ! Ha meglesznek az eredmények majd még érdeklődök. Jó ez a hely, és jó érzés hogy valahol elmondhatom a problémáinkat, és feltehetem a kérdéseinket. Előre is köszi mindenkinek: Orsi
czszorsi
 
 


OrsiKép
Bárkihez kerülsz is a BMC-ben, nagyon jó kezekben leszel! Ha bármi kérdésed van, itt szinte mindenre választ kapsz!
Mary
mary78
 
 


Sziasztok!

Mary Kép Szerintem beszéld meg Sz. ügynökkel. Ha jól olvastam, eléggé egybevág a két esemény, azt meg tudják csinálni, hogy nem 3. napon, hanem a 2. napon ültetik be a babócát. De a beültetés után inkább nyugalom kellene és nem izgalom. Én is a halasztásra tippelnék, ha még nem kezdted el. Kép
Minyuu Kép Valóban nem 100%-os a fagyasztás, de ilyenkor a "gyanús" babócát általában nem ültetik be, hanem felolvasztanak egy másik szálat is (ha van). Ismerőseink közül eddig 1-nek volt ilyen, akkor a 2 szálból 3-at ültettek be. Másik ismerősünk most 6 hetes terhes a 2. beültetésből fagyi babával.
Orsi Kép Üdvözlünk a csapatban! Szerintem is jó kezekben leszel bárkihez kerülsz is. Ahogy párom (MAnda) is írta, az eredményeitek is befolyásolhatják az orvosválasztást. Ha nagyon "húzós" eredményt produkáltok, valószínűleg Konc tanár úrnál köttök ki. De ha nem tudtok választani, kérdezzétek meg, hogy a recepciós hölgyek kit ajánlanak. Mi csak "Sz. ügynökről" tudunk infókat, mert a többiekkel nem voltunk személyes kapcsolatban.

üdv.: Karcsi
karcsi
 
 


KarcsiKép

Már szoktatom magam a gondolathoz, hogy elhalasztom a lombikot 1 hónappal. Meglátom mit mond majd Sz. ügynök. Akkor vágok bele a lombikba is, ha Sz. szerint a vizsga utánra esne a punkció. Akkor már csak az lenne gáz, ha vmiből bukok, és pótvizsga kéne. Szóval még meglátjuk. Kíváncsi vagyok Sz. véleményére is. És neked is köszi.

Mary
mary78
 
 


Kedves Karcsi!

Köszi az infókat: Orsi
czszorsi
 
 


Mary Kép Különben irigyellek, mert én kb. másfél éve írom a diplomamunkámat, de közel sem vagyok a végéhez (nem, nem olyan hosszú Kép ). Szivesen tartanék én is már az államvizsgánál.
karcsi
 
 


Sziasztok!

Mary : bocsi hogy belekotyogok, ha nem vagy izgulós a vizsgák miatt csak az egészséges drukk akkor nagyon jó időtöltés a tanulás otthon a beültetés után. Legalább nem azon gondolkodsz sikerült-e. De biztosan sikerülni fog, miért ne sikerülne?
Az utiktg papírról még annyit kérdeznék, hogy ha autóval mentek üzemanyag számlát kell mellékelni? Ezt a fajtát is a háziorvos adja?

Mindenkinek sok türelmet
üdv:riet

Orsi: én Wiegandhoz járok, eddig minden ok vele, de szerintem is mindenkinél jó kezekben leszel
riet
 
 


RietKép Szia!

A vizsgával az lenne a baj, hogy nagy valószínűséggel vagy a punkcióval, vagy a beültetéssel egy napra esne. Ha azt mondja majd a doki, hogy szte a vizsga utánra fog esni a punkció meg a beü., akkor lehet hogy bevállalom mindkettőt.

A kocsihoz nem kell üzemanyag számla. Én a házi orvostól kértem, de látod vkinek a nőgyógyásza ad. Próbáld meg mindkettőt, vmelyiknek adnia kell!
mary78
 
 


Szasztok!
Nviki férje vagyok.Tegnap volt a leszivás=9dbpete,
melyből 4-t szurtak meg 2 megy a fridzsibe 2 meg a helyére.Nviki legközelebb nov. elején lesz net
közelben/mert otthon még nincs netünk,de probálom rávenni,hogy legyen/.
Igérem,hogy be-be kukkantok ide.
Mindenkinek kitartást!!!!!!!!!!
Üdv
wolves
 
 


Ja holnap lesz a beültetés.
10-re megyünk.
Üdv
wolves
 
 


WolvesKép

Szorítok nagyon, hogy az a kettő ott is maradjon a "helyén"! Viki pihenjen sokat, és mennek a drukkokKépKépKép
mary78
 
 


Köszike!
nem tudom mennyit fog pihenni,mert nem tud a seggén ülni
wolves
 
 


Hát akkor fenekeld el jól!Kép
mary78
 
 


lehet,hogy azt kéne,csak akkor lehet,hogy arra ébrednék,hogy nincs férfiasságom!
az üzenetet átadom
wolves
 
 


Ez tetszik! De csak nem szúrna ki ennyire magával életed párja!?Kép
mary78
 
 


az erőszak erőszakot szül
wolves
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: