Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mariann!

Nekem Tóthné Varga Ildikó volt a szülésznőm és én is csak a legjobbakat tudnám mondani róla. Nekem is az első babám született, úgy mint Bebának és teljes biztonságban éreztem magam. Ha még nem döntöttél senki mellett én őt tudnám nagyon-nagyon ajánlani. HA kell a számát is megírom.
kanita
 
 


Nekem is Tóthné Varga Ildikó volt a szülésznőm és a jövőben is őt szeretném, amikor aktuálissá válik a kistesó. Ha vki egy vidám, kedves és szakmailag is kitűnő embert akar maga és a babócája mellett tudni, akkor őt keresse!!!
tulipán
 
 


Sziasztok!
Ismeri valaki Keresztes Éva szülésznőt? Nekem őt ajánlotta a dokim, de tőletek is szivesen olvasnék róla. Jövő csütörtökön fogok vele találkozni a kórházban. Ja és a szülésznőnek is kell adni pénzt vagy majd csak a szülésnél?

Brigi
bombomanyu
 
 

 
 

Sziasztok!

jó rég voltam erre, és örömmel látom meg szaporodtunk.

Én a Sipos Erzsinél szültem Norbit és Rékát is. Választottam őt, és nagyon meg voltam vele elégedve. tündéri, még a szabadnapján is bejött hozzám. és ha ctg-re kellett mennem akkor is bejöt ha épp nem volt bent. szóval őt tudom ajánlani.

Keresztes Ildikót ismerem, nekem nem valami szimpi, de inkább úgy mondanám nem az én stilusom. sokan azt mondják hogy aranyos.

Szerintem kérdezd meg a dokidat hogy ő kit ajánl.


Én szülés után adtam csak pénzt a szülésznőnek.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Benedek fiam augusztus 25.-én született a Bajcsyban, László doktornál, a szülésznőm Magdi volt, mindenkinek csak ajánlani tudom, neki köszönhetem, hogy nem szenvedtem-szenvedek hónapokig a szétjött gátvarrásommal. Érdemes őt már a terhesség korai szakában felfogadni, mert nagyon megkönnyíti a vizsgálatokat, pl nekem UH időpontot ált. csak 1-2 héttel későbbre sikerült elintézni, ő meg tud szerezni az embernek normális időpontot, CTG-t megcsinálja, ha ügyeletben van, bármikor a szülőszobán, összegyüjti a leleteket... Nagyon megszerettem.

Ribizli,
László doki a főorvos a kórházban, biztos, hogy egy műtétet a lehető legjobban el tud végezni, ne félj.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Sziasztok!

Én a bent fekvésem alatt 1-2 szülésznőt megismertem és volt aki szimpatikus volt és volt aki nem. Akinél én szültem Móninak hívják és nagyon rendes volt és segítőkész. A Magdiról és az Ildiről is csak jó véleményem van.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Én az első lányomat szültem a Magdinál és tényleg nagyon rendes volt, illetve most is találkoztam vele, a harmadik babám születésekor, és utána ő katéterezett meg, őt is érdemes választani.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kormi köszönöm szépen. Megnyugodni szerintem csak akkor fogok, ha túl leszek rajta. Ma is ezzel álmodtam.
Ribizli
ribizli5
 
 


Szia Ribizli5!

3 éve volt laparoszkópos műtétem, a László doki csinálta, a legmesszebbmenőkig meg voltam vele elégedve. Rendesen elmagyarázta, hogy mire számíthatok, műtét után is rendesen tájékozatott, látogatott. A sebem nagyon hamar gyógyult.
Azóta is hozzá járok.

Nyugodj meg, a legjobb kezekben vagy!

Esbib
esbib
 
 


Esbib, de jó hogy benéztem! Nekem is pont lapar+hystero lesz egyben. Sajnos még mindig nem fogadta be az agyam (talán ma már kezdi), hogy erre valóban szükségem van-e. 3 sikertelen lombikunk volt már, pedig elvileg minden tökéletes. Most - azt mondják - ez a következő lépés. Hátha kiderül valami picike, amit egyből meg is oldanak. Az bíztat, hogy esetleg ezután spontán is babás lehetnék ;-)
Nagyon köszönöm, hogy írtál!
ribizli5
 
 


Sziasztok!!!!
Én már megszültem és gondoltam hogy azoknak akiknek szüksége van rá kicsit bíztatom őket. hogy ne féljenek, mert egy jó szülésznővel csak egy szempillantás ez az egész!Az az igazság, hogy a Magdit én nem ajánlom senkinek, mert múltkor is amikor bent voltam, csak úgy bűzlött a cefre szagtól!!!És már sokan is panaszkodtak rá, hogy sokszor megy be másnaposan, sőt akár részegen is dolgozni!!!
Akit én ajánlok az a Zsuzsa!!!!A legtündéribb szülésznő!!!!Akárhányszor visszamegyek hozzá a kislányommal(akit nála szültem), mindig olyan örömmel fogad és ez olyan jól esik!!!
Végig a szülés alatt mellettem volt, megnyugtatott és bíztatott!!!
Ami pedig a legfontosabb, hogy egy percig le nem vette rólam a szemét, így aztán teljes nyugalommal feküdtem be a szülőszobára!!!
Csak ennyit szerettem volna elmondani!!!
Köszönöm, hogy elolvastátok a levelem és remélem segítettem!!!
Sziasztok!!!!
Ramóna
ramóna
 
 


JUJUJ!!!!!!
Mindenkitől szeretnék elnézést kérek, mert én nem ide szerettem volna írni hanem egy másik korházhoz szerettem volna belépni csak félre nyomtam!!!
Még új vagyok és nehezen igazodom ki!!!!
Elnézést!!!!
Ramóna
ramóna
 
 


Szia Ribizli5!

Nekem a negyedik lombik után, szintén átvizsgálás miatt volt szükség a műtétre. Endimetriozist méhnyálkahártya a méhen kívül)állapítottak meg, ami gátolhatta a teherbeesést. Után fél évig erős hormontartalmú gyógyszert szedtem.
Most várom a második gyermekemet, akik mindketten spontán fogantak!

Hidd el, jobb ha tudod, hogy mi zajlik benned, mindhogy hiába reménykedj még évekig, mert lehet hogy egyszerűen lehet orvosolni!

Várom, hogy írja a műtét után is!

Szia
Esbib
esbib
 
 


Egy érdekes történet...
Tavaly kedvesemmel úgy éreztük, hogy elérkezett a gyermekvállalás ideje. És mivel nekem egy nagyon ritka izombetegségem van, nőgyógyászom genetikus segítségét ajánlotta, hogy az öröklődés kockázatát kiderítsük. Nagyon jó kezekbe kerültem, genetikust, neurológust is sikerült olyat találnunk, aki mindent megtett azért, hogy a kisbabánk egészségesen szülessen meg. Keresik azt a gént, ami felelős a betegségemért, jelenleg 5-10 % az öröklődés kockázata.
Idén februárban nagy örömünkre várandós lettem. A neurológus szerint ki tudom hordani a babát
minden gond nélkül, a hüvelyi szülésnek viszont nagy a kockázata (a betegség következménye
beszűkült légzésfunkció, ami az izomgyengeségem mellett még további kockázatot jelentene) így
szakvéleményt írt a nőgyógyászomnak aki már a teherbe esésem előtt tudott a betegségemről melyben neurológiai szempontból indokoltnak látja a császármetszést.
Nőgyógyászomtól a 38. hétig maximális támogatást kaptam, beszéltünk a gyerekorvossal (mivel ha a
baba mégis örökölné a betegségemet, születése után légzési nehézségei lehetnek) és az
aneszteziológussal is, császármetszésre készültünk a Bajcsy kórházban. Éppen betöltöttem a 38. hetet, amikor egy ctg vizsgálat után az orvosom félrehívott és közölte, hogy változott a helyzet, ugyanis az osztályvezető főorvos nem engedélyezi a császármetszést, mivel ő úgy gondolja, hogy én ezt a babát hüvelyi úton simán meg tudom szülni. (azt azért beismerte az orvosom, hogy ez a betegség olyan ritka, hogy a tankönyvekben is csak apró betűvel szedték) Hivatkoztam a neurológusi szakvéleményre, mire megígérte, hogy összehoz az osztályvezető főorvossal, de miután elvitte hozzá a leleteimet, kb. 5 perc múlva egyedül jött vissza, mondván erre sem változott az álláspont,
szüljünk simán és majd ha komplikáció lesz (!!!) akkor megcsászároznak. Szakvélemény ide vagy oda, hiába a sok utánajárás, a sok vizsgálat, hiába tettünk meg mindent kisbabánk egészsége érdekében, ott álltunk kedvesemmel kétségbeesve és hatalmas bizonytalanságban. Bíztam az orvosomban, dr. P. Z.-ban, és most mi lesz velünk?!
Annál is inkább kétségbe ejtő volt a helyzetünk, mivel a 39. héten új orvost találni szinte lehetetlennek tűnt (eldöntöttük hogy a Bajcsyban nem fogok szülni semmiképpen) főleg hogyha nem egy teljesen szokványos terhességről és normál szülésről van szó. Végül a neurológusom segítségével találtunk egy másik intézményben egy orvost, aki nem bírálta felül a neurológiai szakvéleményt és világra segítette császármetszéssel- kislányunkat, aki szerencsére teljesen egészséges, nagyon nyugodt kisbaba, imádja a pociját és szépen fejlődik.
Nagyon hálásak vagyunk érte ennek az orvosnak, aki minden követ megmozgatott és maximális
biztonságban éreztem mellette magunkat Dóra lányunkkal együtt.
szsuli
 
 


Sziasztok!!!

Jó rég írtam ide, azóta természetesen már babázok, Brigitta nov.01.én született meg, végül császárral, 3450gr 50 cm hosszú hajjal.

Melcsi
Knerczer László, évek óta járok hozzá, természetesen nála szültem, nagyon nagyon jó orvos. Bár a Bajcsyban rengeteg a jó nőgyógyász.
De tényleg én őt nagyon szeretem, mint dokit és mint embert is,nagyon humánus.

Szülésznők, én a Keresztes Évánál szültem fogadott szülésznőm volt, őt is nagyon szeretem.
A Babi-t is ismerem egy pirinyót kedves, bár szülésnél nem tudom milyen.

Brigi
Találkoztál az Évával? Milyen volt?

A 6 hetes hallás vizsgálatra mennyivel előtte érdemes bejelentkezni?

További szép estét
Márti
márti05
 
 


Sziaztok!

László Ádámról szeretnék minél többet megtudni...

Köszönöm, aki segíteni tud..
jimma
 
 


MártiKép

Örömmel olvasom, hogy minden rendben volt.
Gratulálok a kisbabádhoz és sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek!

Hogyhogy végül császár lett???
Hogy telt az első pár nap a műtét után? Remélem Te is olyan szerencsés voltál mint én, alig fájt, szinte "fel sem vettem a dolgot".

Puszi:
Melinda
Bnm
 


Ma egy hete túlvagyok a műtéten (lapar+hystero). A kórház iszonyatosan lepukkant, de minden orvos és nővér nagyon kedves és segítőkész volt! Persze láttam, hogy a kismama és szülő részleg szépen fel van újítva!

Esbib nálam is endometriózist állapítottak meg! Mivel szövetmintát nem tudtak venni rám most 3 hónap gyógyszeres klimax vár. Utána 1 hnap pihenő és lombik (ez lesz a 4.). Ami jó hír, hogy kiderült, hogy a méhem szép és a petevezetők átjárhatóak!

Szsuli sajnálom, hogy ilyen bonyodalmak voltak és örülök, hogy megoldódott és egészséges kislányotok születet!
Csodálkozom, azon amit mondasz, és tényleg mindenkit körültekintőnek találtam!

Minden friss (kis)maminak gratulálok!

Jimma László profról kérdeztem én is, picit olvass vissza. Friss élményeim vannak, kérdezz bátran! Én meg voltam Vele teljesen elégedve, tényeg mindig meglátogatott, tájékoztatott, türelmes volt, felelt a kérdéseimre.
ribizli5
 
 


Van még egy kérdésem, bár kb. reménytelen, hogy meg tudjátok válaszolni, amikor műtöttek aznap volt egy olyan nővérke ügyeletben, akinek teljes szívemből hálával tartozom, nem tudom a nevét. Hátha segítségetekkel beazonosíthatom:
idősebb, vékony, törékeny testalkatú, nem magas, sötét+őszes haja van nem annyira rövid
Köszi
ribizli5
 
 


Sziasztok!
Hú már nem is tudom mikor jártam itt utoljára!
Jelentem jól vagyok, és ami a lényeg még egyben. Remélem még egy ideig így is marad.
Márti: igen találkoztam Évával, és nekem nagyon szimpi voltKép Mindent elmondott és megmutogatott.
Szerdán megyek dokihoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani, mert elég gyakran keményedik a pocimKép
Én úgy félek, hogy befektet a kórházba, vagy, hogy babócánk hamarabb fog megszületni.
Na jó nem fárasztalak tovább beneteket. Majd meglátjuk mi lesz.

Brigi
bombomanyu
 
 


Sziasztok!!

Melinda
Hát úgy lett császár, hogy nem fért ki a csontos részen. Hiába voltam tág, ha nem tudott lejönni a baba. Húzták tólták de semmi, 50 perc huza-tola után mondta a dokim, hogy akkor császár.
Kissé nagy volt a feje, és ducika volt, az uh-kon is láttuk ezt, ezért lélekben már fölkészített rá a doki, mármint szólt, hogy esélyes lehet a császár.
Igen én is elég szerencsés voltam utána, délben műtöttek, másnap reggel 6- kor felkelés, hát az cudar volt, de egész nap erőltettem a dolgot és estére már egész jól ment. Mire haza jöttem már simán keltem föl, mentem, s csináltam mindent.
Szerintem az sokat számít, hogy az ember nem hagyja el magát.

Ribizli, tudom kire gondolsz, de nem emlékszem a nevére, megpróbálom majd kinyomozni.

Brigi, ne aggódj, azzal csak rontasz a helyzeten, minden rendben lesz.
Remélem nem kell befeküdnöd, de ha igen akkor az a baba érdekében lesz, szóval muszály lesz kibírnod.
Nem tudom hanyadik hétben jársz, én nem 37 múltam mikor szültem egy hatalmas babát, aki köszöni szépen jól van.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Márti. pontosan nem tudom, hogy mikor is kéne szülnöm, mert szoptatás alatt lettem terhes és még nem volt mensim. Az utolsó UH szerin jan.11.-e lenne a nagy nap. E szerint most töltöm a 35.hetet. Ma egész nap fáj a derekam meg a hasam egészen lent. Nem fájások, hanem fojamatos és alig bírok menni. Hát meglátjuk mi lesz.
Ti hogy vagytok. Irhatnál néhány sort magatokról.

Brigi
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!!!

Nekem egyszer megfázott a derekam, vesém, és akkor voltak ilyen fályásaim. Nálad nem lehetséges?
Kinél fogsz szülni?
Hogy bírod a megpróbáltatásokat egy pici gyerekkel? Nem irigyellek, bár később meghálálja magát a kis korkülönbség de most elég fárasztó lehet. Én is mindig ezzel riogatom a párom, mármint, hogy úgy vigyázzon, ha teherbe ejt én megszülöm a bébit.

Szóval mi jól vagyunk.
Gigi aki szintén Brigitta, egy pocak manó. Alszik felébred és ezerrel üvölt, hogy éhes, nagyon türelmetlen kaja ügyben. Ha rosszul harap a cicire sokszor dührohama van, nem semmi már most. Kezdek félni mi lesz ha nagyobb lesz és még nem lesz akkora, hogy megmagyarázhassak neki dolgokat. Szerintem vért fogok pisilni vele.
Tejci az nincs annyi mint kéne, de szerencsére az idő előrehaladtával inkább javul a helyzet, persze sok munkánk van benne.
Persze én is hibás vagyok benne, hogy nem hittem a terhesség alatt magamban, hogy képes leszek szoptatni, s nem vettem és nem olvastam össze mindenfélét róla, abban bíztam ha mégis akkor majd a csecsemősök segítenek. Hát sajna az első nap aki volt az a legrosszabb volt, reggel amikor behozta Gigit kértem, hogy segítsen, este találkoztam vele legközelebb s annyit mondott sok volt a meló egész nap. Utána besárgult a cicuskám és nem akart enni, persze nem segítettek felkelteni, én meg aludt nem akartam zavarni, ha esetleg próbáltam akkor 2-3 szopás után beájult. No de már jobb a helyzet, s most vagyunk 5 hetesek.
Ma például úgy lekaksizott, hogy még a szemüvegem is olyan lett, jót nevettem a szitun.
A pótlás amivel haza engedték nem tett jót a pocijának, elkezdett szeles lenni és nehezen kakilt, most, hogy alig kap tápszert rendesen kakil és a szelek sem kínozzák.
Tündérien nézelődik, nagyon kis finom az érintése, és roppant okos.
Például ma elkezdett szopizni és elvettem tőle a cicit, hogy egy picit lefejjek, orrcseppnek, visszaadtam neki és mind a két kezével szorította nehogy ismét elvegyem tőlem.
Mindent megeszik, még a K vitamint is, az új ízeknél csak néz jobbra balra és lenyeli őket. Konstatálja biztos, hogy hmmm ilyen még nem volt, de ha a számba adták akkor KAJAAAAA megeszem.
Levegőztetéskor nagyokat durmol, utána pedig jót hammol.
Gondoltam, hogy ha lesz egy gyerekem nagyon fogom szeretni de nem gondoltam, hogy ennyire lehet szeretni.
Persze néha ő is nyűgös és sokat nyüszizik, de ki emlékszik arra amikor olyan édesen tud mosolyogni, és nézni.
Ja és két cici között szoktam büfiztetni nahát azt a morci tekintetett amit akkor kapok.

Persze gondolom ezek ismerősek számodra hisz nemrég voltál benne, s nemsokára ismét leszel.
Majd akkor írd meg légyszi, hogy másabb-e a másodiknál?
Néha úgy lennék ismét várandós, és úgy szülnék ismét olyan nagyon jó volt.
A 35. hét már egész jó, de azért vigyázz magadra nagyon, gondolom nem könnyű egy kisgyerek mellett de akkor is meg kell próbálnod.
A szervezeted hogyan viseli a megterhelést, terhesség, szoptatás, terhesség?
Rakok fel ismét képeket Gigi név alatt, ha van pár perced nézdd meg őket.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!
A képeket megnéztem nagyon édi a kislányodKép
Szopi miatt ne hibáztasd magad. Én azt csináltam, hogy nem halgattam senkire, hanem csak a babámra, és ha sírni kezdett adtam neki cicit. Akkor is, ha 1/2-1 órával azelőtt evett. Ha nam kellett neki nem fogadta el. Viszont az eredménye megvolt. Tejci volt bőven. 1éves koráig szopizott, és akkor is csak azért hagyta abba, mert a kistesó elapasztottaKép. Most is bizti igy fogom csinálni, nem érdekel senki véleménye, hogy 3óránként kell ennie, meg hasonlók. Ezt is eljátszottam már egyszer ugyanis már van egy 11éves fiam is, és nála még halgattam anyukámra, meg a többi okosra, hogy egy babának 3-4óránkánt kell ennie, meg itatni kell különben kiszárad, meg 3hónaposan el kell kezdeni a hozzátápit. Őt sajnos csak nagyon rövid ideig tudtam szoptatni pont ezért. Ebbe a hibába nem esek még egyszer.
Egyébbként minden terhesség más. Nekem ez a harmadik, csak tudom.
Hát tényleg nem lessz könnyű egy kicsivel meg egy picivel, de majd csak megoldom valahogy.
Én is imádok pocakos lenni, de ez az utolsó. Szerintem én vagyok az egyettlen akinek lessz 3gyereke, és abból csak 1-et tervezett. A középsőtKép. De mindet imádjukKép
A dokim ugyan az mint neked: Knerczer László. Imádom olyan jó fej. Mindig megnevettet. Holnap megyek is hozzá, kiváncsi vagyok hol tartunk.
Most megyek megpróbálok pihizni egy picit mig manócskám is alszik.

Pusz Brigi
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!!

Én jövőhéten megyek a Lacihoz, imádom a pasit.
Képzeld el én jól ráhoztam a parát.
Uh vizsgálatokon a 25. héttől elkezdett a baba feje nagyobb értékeket mutatni, a végén már 3 hét volt az eltérés, olyan nagyon ő nem aggodott miatta, tudta egy befordult baba fejét nem lehet tökéletesen lemérni. Én viszont nagyon s végig ezzel kínoztam. Féltem nehogy down- kóros legyen vagy vízfejű a pici. A végén már a Laci is parázott szülés után elmesélte, mondta még nem volt ilyen esete, s pont velem történne ez nagyon aggodott. ( nekem kicsit több mint orvos a Laci) S szülés alatt is amikor nem fért ki a feje ismét félt, s amikor kiemelték belőlem kiderült tökélestes a feje, 34 volt ez a felső átlag.
Biztos megoldod az egyik pici másik kicsi kérdést hisz már van tapasztalatod.
Titkon reménykedtem, hogy ikreink lesznek, most már örülök, hogy csak egyke a drága, egyszerre két picivel nagyon nehéz lehet az első pár év.
Majd légyszi írd meg mi volt a vizsgálaton.
Megkérdeznéd tőle a jövő héten lesz-e? Nehogy szabira menjen én meg elmenjek hozzá.
A magánrendelőjével van 2 problémám, nekem nagyon messze van, és mindig millióan vannak.
Ma 2 órát sétáltunk és utána még több mint félórát aludt fönn, jól elnyomta ez a fini levegő. Nagyon szerencsénk van ezzel az idővel.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!

Megvolt a vizsgálat, minden rendben, baba óriási gép szerint majdnem 3kg. a három mért adatból 3különböző datum jött ki a szülésre, tehát fogalmunk sincs róla mikor szülökKép Én már úgy szülnék, csak attól parázok, hogy babóca még nem érett. De ő majd csak fogja tudni mikor kell elindulni. Jövő héten megyek ctg-re az Évához, csak még meg kell beszélnem vele mikor? Nem tudod véletlenül mikor dolgozik, nehogy akkor hívjam amikor alszik. Te adtál neki valamit vizsgálatokkor? Nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni.
dokit megkérdeztem, lesz a jövő héten. Csütörtök délelőt a kórházban is bentlesz. A magánrendelésre meg időpontot kell kérni, és akkor nem kell sokat várni.

puszi neked és a csodaszép Giginek. Vigyázzatok magatokra
Brigi
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!!

Örülök,hogy minden rendben van.
Nálam is ez volt az ábra három mért adat 3 dátum, a végére a feje 3 héttel nagyobb volt mint a lába. A súlya nekem is nagy volt 33. héten 2960gr, 37. héten 3450gr születet meg, szóval az elég pontos volt.
Ha felfogadtad az Évát és megegyeztetek valami összegben akkor nem kell külön fizetned neki, ezek a vizsgálatok benne vannak az árban.
Az Éva beosztása nappal ( 7-19), éjjel ( 19-7),
szabad, szabad, nov.19. én volt nappal, 20-án éjjel, 21 és 22 nem volt, vagyis 21én reggel ment haza. Naptár segítségével ki tudod számolni, persze ha nem volt azóta szabin.
Különben az édességeket nagyon szereti, a kókuszos kivételével, ha kedveskedni szeretnél neki vigyél valami finom csokit vagy desszertet.
Köszi,hogy megkérdezted a jövő hetet. Nem tudom amíg terhes voltam mindig bejelentkeztem hozzá de szinten minden alkalommal minimum 1órát csúszott, most viszont nem kell bejelentkeznem, szoptatós anyukák privilégiuma, csak megyek s a következő én leszek.
Képzeld el Gigi negyedórája fölhúzta a csuklójára kedvenc nyusziját és azzal csörög, közben gyönyörködik benne. Nagyon édi.
Megunta mennem kell.
Növesztgesd még azt a picurit a pocódban

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!

Köszi az infót az édességről. Pénzről még nem beszéltünk, csak 1*találkoztunk eddig, és akkor azt mondta, hogy ha őt szeretném hívjam mikor esedékes lesz a ctg. Megkérdezhetem, hogy te mennyit adtál, persze ha nem akarod nem muszáj, csak, hogy képbe legyek. Ha nem akarod ide küldheted priviben is. Címem a profilomban van.

Köszi és puszi nektek
Brigi
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!

Mint a Lacinál írtam én nem sima mezei szülönő voltam, így az Éva nem fogadott el tőlem pénzt, majd tavasszal csapunk helyette egy görbe estét családostól. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.
De szerintem ha találkozok akkor megtudod majd vele beszélni ezt a dolgot. Úgy korrekt ha ezt az ember előre tisztázza,neki és neked is így jó.
Ha estleg nem tudnád vele tisztázni amit kétlek akkor kinyomozom a tarifáját szivesen.
Szültél már a Bajcsyban?
Ha mész ctg-re próbálj meg szülőszobát nézni, nagyon szuperek. A neten is van fönn kép a Bajcsy kórháznál, de élőben azért más, olyan kellemes a légkör benn.
Nektek nincs fönn képetek a neten, úgy megnézném a gyerekeidet. A nagy fiú, a kicsi aki hanarosan középső lesz ő kislány vag ykisfiú? És aki a pocidban van?

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Brigi!!!

Az jutott az eszembe, hogy állítólag a kiskori Uh felvételek dátuma nagyon pontos, a végén pedig a combcsont mérete adja a legpontosabbat.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Brigi!!!

Megnéztem a topikodat, s pár kérdésemre választ nyertem, hogy ez eddig nem jutott az eszembe.
Bömbike nagyon édi, igazi kis vasgyúró. Úgy belecuppantanék a hurkáiba!!!!
Dani pedig igazi szépség, biztos már most körül zsonják a csajok.

Szia
Márti
márti05
 
 


szia Márti!

Bocs, hogy csak most tudtam jönni, de Bömbinek jön a foga, ezért az utóbbi időben elég nehéz vele.
Mint azt már kinyomoztad eddig 2fiam vanKép és a pocibaba is fiú. Bömbit a Bajcsyban szültem, tehát a szülőszobát ismerem, és nekem is nagyon tetszikKép Az Évával meg majd megdumcsizom ezt a dolgot személyesen. Az infókat még egyszer közsi.
Csináltam én is albumot, ha van kedved és időd megnézheted.
www.babanet.hu/album/main.php?album=4183

Puszi
Brigi
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!!!

Nagyon szuperek a képek!!! A fiókos, a hálózsákos a lovas különösen édik.
Bömbi igazi rosszcsont? Mert némelyik képen még a szeme sem áll jól, persze ezt jó értelemben gondolom, olyan kis vagány fiúnak tűnik.
Képzeld el amikor benn feküdtem a kórházban, utánam másnap szült egy csaj s mellém került, volt 1 fia és lányt szerettek volna, persze fiú lett a második is. Bejött a szobába szülés után s mindjárt ezen sopánkodott. Másnap jöttek a mamák látogatoba, egyik ölében a pici, " jaj édesem de kár, hogy nem kislány lettél, anyádék hogy szerettek volna egy kislányt...". Nagyon sajnáltam a picit.
Képzeld el apa elkapta a fosós vírust, nagyon reménykedem az anyatej védelmében, különben nagy baj lesz.
Szegény Bömbi, nagyon nehezen viseli a fogzást?
Holnap elvileg megyek a Lacihoz.

Puszi neked és a srácoknak is
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!

Köszi a dicséretet a fiuk nevében. Hát igen. Bömbi igazi kis roscsontKép Mindig valami rosszban töri a fejét. De nem lehet rá igazán haragudniKép Persze mikor már 1000* pakolja ki a szemetest, akkor én is bemérgedek. A fogzás elég érdekes, mert van amikor észre sem veszem, csak mikor kintvan, és van amelyikkel nagyon szenved.
Ne izgulj a vírus miatt, az anyatej csodákr képes. Én is összeszedtem egyszer mikor Bömbi még oár hetes volt, és neki semmi baja nem lett engem viszont rendesen kifektetett. Apának jobbulást.
Ez most akkor a 6hetes kontrol lesz? Hogy repül az idő. Már én is úgy babáznák.

Brigi
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!!

Igen a 6 hetes kontrollon voltam. Szerintem is nagyon repül az idő, sőt szörnyen gyorsan.
Sajnos apától én is benyeltem a vírust, tegnap egész nap fekvés. sterilen fejés, nagyi nyomta Gigibe a kaját, a közelébe se mentem, szőrnyű volt. Én is az anyatejben reménykedek. Tegnap totál fusztrált volt a kiscsaj, nehezen viselte azt hiszem nélkülem a dolgokat, főleg a finom cici nélkül, mert üvegből azért a tejcsi sem az igazi. Reggel viszont kapot cicit azóta alszik szépen. Imádom!!!!!
Ne várdd annyira, hogy babázhass inkább élvezdd ki a pocakosságod, babázni igyis úgyis fogsz utána.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Sziasztok

Ribizli
Ibolyának hívják a hölgyet, persze ha egyre gondolunk. Ma voltam benn és ő is pont melózott.
De azt tudod, hogy ő is szülésznő.?
Minden nővér szülésznő is benn.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!!!!!!
Két hete szültem meg a kisfiamat a Zsuzsánál!!!!!!
(végül őt választottam hál'Istennek)
Teljesen egészséges tündéri pici baba!!!!!!!!!
Nagyon féltem, de minden rendben volt és a Zsuzsa maximálisan értett a dolgához!!!!!!
A szülés is hamar zajlott le, nem szenvedtem egyáltalán!!!!!!
Köszönöm neked Zsuzsa!!!!!!!
Sziasztok!
ligetimariann
 
 


Szia Brigi!!

Remélem karácsonyig még felnézel ide.
Békés Boldog Karácsonyt kívánok nektek!!!

Remélem Bömbi jól van, és kibújt a fogacskája.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!

Nektek is Nagyon Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket!!!

Fogacskával még szenvedünk, de már jó úton haladKép
Most megyek NST-re az Évához. Jó lenne már szülni. Szép karácsonyi ajándék lenne.Kép

Még megpróbálok benézni, és megírni mi volt, persze ha hazaengednek.

Puszi Brigi!
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!!!

Csak nem azért nem jöttél mert megvan a pici?
Már nagyon várod.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!

Nem, még nem szültem, csak lebetegedtem, és nem volt erőm írni. Bocs!
Ma 11-re megint megyek NST-re, de szerintem sok változás nincs.

Ti hogy vagytok? Remélem nem kaptátok el ezt a szörnyű náthát.

Puszi Brigi
bombomanyu
 
 


Szia Brigi!!

Szerencsére mi jól vagyunk nátha ügyileg.
Irigykedem kicsit úgy szerettem hallgatni az NST-t, olyan jó volt terhesnek lenni. Persze anyukának is jó lenni nagyon, de akkoris.
Gigi napról napra jobban fejlődik, egyre többet gügyög, és már sokszor mosolyog szerinten direkt nem ösztönösen. Hanyatt fekve amikor fenn van már szépen tartja a fejét, amikor alszik akkor még félrefordítja persze.
Bömbi szokott veled menni ilyenkor, vagy uh-ra?
Gyorsan gyógyulj meg mert neked feladatod van nem betegeskedhetsz, szülni fogsz!!! Tényleg milyen buli lenne, ha dec 31. van jan 01.-én születne meg a pici.
Vigyázz magatokra!!

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!

Képzeld az Éva bárányhimlős lettKép Mikor mentem NST-re ott mondták. Rögtön fel is hívtam, hát szegény nagyon szenved. És hát sajnos így nem tudunk együtt szülniKép Még legalább 2-3 hétig nem dolgozhat. A doki ajánlott másik szülésznőt, vele 3-án este találkozom. Most már remélem addig nem szülök.
Bömbit nem szoktam vinni a vizsgálatokra, mert szerintem szétszedné a berendezést. Ilyenkor apa vigyáz rá.

Puszi és vigyázzatok magatokra
Brigi
bombomanyu
 
 


SOS!!!

Ismeri valaki Varga Ildikó szülésznőt???

Irjatok róla légyszi, ha még jár erre valaki rajtam és a Mártin kívülKép

Brigi
bombomanyu
 
 


BombomanyuKép

Én nála szültem, igaz császár volt, de már félidőnél megismerkedtünk. Nyugi, maximálisan megbizhatsz Benne, jó kezekben leszel Nála, csak ajánlani tudom!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok pocakosok és kismamák! A Bajcsyban keresnék dokit. Dán Pált ajánlotta valaki. Tudtok róla valamit, vagy ismertek esetleg olyant, aki nála szült? Nagyon kíváncsi 7 hetes anyuka vagyok az első poronttyal a pocakomban, úgyhogy minden infó érdekel! Kép

Ja, és boldog új évet Mindenkinek!

k_rea
k_rea
 
 


Szia Bombomanyu!

Én az Ildikónál szültem, nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon kedves, mindenben azt nézte, hogy tud segíteni.
kanita
 
 


SZIASZTOK CSAJSZIK!
Még új vagyok itt, mert (már rég ajánlották ezt az oldalt, de) még csak most jutottam el idáig...
Na de mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy olvastam, hogy szülésznő ajánlásokat kérnek egyesek!!!
Hát én teljes szívemből ajánlhatom a Deákné Nyirkos Zsuzsát!Én őt választottam, mert már egy szüléselőkészítő(mert ilyenek is szoktak lenni ott a kórházban, de ti is biztosan tudjátok)alkalmával találkoztam vele és azonnal szimpatikus lett!!És azt kell hogy mondjam, hogy nem is csalódtam benne!Olyan szavakkal már már nem is tudom illetni őt, amilyeneket megérdemelne!
Ő a legjobb, a legkedvesebb, legaranyosab...(és így tovább)
Hát csak ennyi, de ez fontos!!!!!
Mindenkinek további jó anyaságot!!!!
Sziasztok!!!!
Ildi
szaly
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem a Dán dr.ról valaki bővebb felvilágosítást nyújtani, azonkívül hogy kedves meg aranyos? Egyáltalán hol rendel ő?
Olvastam a kórház honlapján hogy Ő tartja az alternatív szülési módokról az előadást. Gondolom akkor alkalmazza is őket?
Két napja derült ki hogy babát várok, még nagyon az elején vagyok de nem ismerek egy orvost sem, ezért szeretnék már most minnél több információt beszerezni.
És a Deákné Nyirkos Zsuzsannáról kérnék szépen még több infót.
Előre is köszönöm.
Minden jót
Ági
géÁgi
 
 


Sziasztok,

Bocsánat, hogy ismeretlenül írok ide nektek. Azért teszem, mert tudom, hogy sok mama nem az "elmúlt napon"-ra kattint, így ha érdekelné is, amit hírdetek, nem láthatja meg. Ez pedig a következő:

január 27- én újabb 4 napos dúla-alapképzés indul a MODULE szervezésében. http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=89&cid=45522

Amennyiben valaki tervezi, érdemes erre mindenképpen elmennie, mert ez az utolsó alkalom, hogy nem kell szállásdíjat fizetni. Külön indok még a mostani tanfolyam mellett az, hogy pénteken vért izzadva megszültük a továbbképzés mikéntjét, hogyanjait és egyéb kérdésekre adott válaszait is, és ennek eredményeképpen a januári csoport tud velünk továbbképződni havi egy vagy két napos alkalmakkor, és szuper lesz! Érdeklődés esetén forduljatok a fenti linken megadott névre, számra, vagyis Békés Emőkéhez a 70/948 5481-es számon, de még sokkal jobb, ha mélt írtok neki a bekese@module.hu címre.

Tudom, hogy sokan közületek várandósok, azért teszem fel ide is ezt, mert pocakkal is el lehet menni, amennyiben, ha van nagyobb testvérke, elég nagy ahhoz, hogy nélkülözze a mamáját 4 napra. Nem mellesleg ez a képzés segít kihozni a legjobbat a kórházi szülésekből (is) mind a ti, mind a babáitok szempontjából. (Bár tény, hogy pocakkal átmenetileg lemaradtok a toábbképzésről, de ez újra indul később, szóval nem gond.)

Ha szeretnétek dúlát, akkor nekem írjatok, leírom, hogy tudjátok megtalálni a leginkább nektek valót. Kép

Virág
virág78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: