Új privát üzeneted érkezett!

Röpcsi!Köszönöm!A hoxa oldal képeslapjai között találtam a kakast.

Twist!Nem mutattam ki nekik csak nektek mondtam,hogy irigy vagyok,legalább itt kibeszélhetem magamból.Isten ments,hogy megbántsam őket csak már én is szeretnék.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Zajlott itten az élet, jöttek-mentek az infók, sokat kellett olvasni, s szerintem laptető is jön.........hamarosan. Érzem, mint ahogy azt is, hogy pár nap és menzi lesz. Nagyon izgulok mi hogyan lesz utána!
Próbálkoztam a kép után a glitteres cuccal is, rem. ez is összejött!
Azt gondolom az is jó hatású lehet, ha elfogadunk és arra gondolunk, hogy siekerülni fog és várjuk, de nem görcsölve és nem aggódva. Tudatilag is oda kell hatni, hogy nekünk is sikerül most, s ne arra fókuszáljunk, hogy jajj, mi lesz, ha nem jön össze.
Igaz, szerencse is kell hozzá, meg kitartás, erő és sok sok pozitív gondolat, hogy pozitív eredményeink legyenek!
Ilyenek:+++++++++++++
:D
Vendég
 


Rena, laptetőőőőőőőőőőőőőőő, gratula, én épp lecsúsztam róla-megszoktam, de te már közel vagy ehhez: +++++++++++++++++++++++++++++
Szurkolok! :wink:
Vendég
 

 
 

Hali Twist!
Már csak a vonalzó van hátra!!!!!!! Majd alkotok! Későbbbbb! :)
Vendég
 


Rena, gratula a laptetőhöz!!! Közel a bébi!++++

Kedi, nagyon örömmel láttam a szép csillogó piros betűidet, nagyon szép! Feldobja az aláírásod, király!:)

Képzeljétek, én is kismamik között voltam ma. Bevallom, én is irigykedtem :oops:
Azt láttam, hogy a kismami folyamatosan evett-ivott, mindig volt valami. Figyeltem, tanultam a dolgokat. Sokat kell inni, ha babás valaki, nem tudjátok véletlenül?
Vendég
 


rena85 írta:Képzeljétek ma olyan irigy lettem,(tudom csúnya dolog),két munkatársnőm is elment mert kismamik lettek és én nagyon de nagyon irigy lettem!



Tudom mit érezhetsz, érezhettél, sajnos ismerős ez az érzés! :(
Nálam nem a munkahelyemen jöttek ki ilyen érzések, hanem a barátaink körében. A babyprojektünk során ugyanis sorozatba estek teherbe a barátaink, ismerőseink, aminek nagyon örültem én is, de valahol belül a sokadik teherbeesés után már irigység fogott el, hogy neki is, neki is és neki is sikerül(t), nekem meg még nem. :(
Sokszor majd meg szakadt a szívem, amikor megtudtam, hogy valaki várandós lett, vagy a kisbabájával láttam beszélgetni. A tudat, hogy nekem nem volt, vagyis, hogy nincs kisbabám, nagyon rossz volt. Örültem, ha valakinek sikerült és örültem annak is ha valakit a gyerekével láttam, mégis olyan volt a számomra ez az egész, mint mikor a versenyfutásnál mindenki elindul, elmegy mellettem és egyedül csak én állok a rajt vonalnál. Én régen nagyon sokat sírtam, ami szerintem jó volt, mert így mindig annyira megkönnyebbültem és tisztábban, nyugodtabban láttam mindent magam körül.
Most már ha meglátok egy kismamit mindig az jut eszembe milyen lesz ha nekem is ilyen nagy pocakom lesz vagy ha kisbabát látok, egyenesen elolvadok és mindig arra gondolok, hogyhogyan fogom majd megfürdetni, megetetni, mit fogunk játszani, férjem hogy fogja megnevettetni stb.
Fel a fejjel :wink:, ez egy olyan fórum, társaság ahol nyugodtan az ember elmondhatja azt ami bántja és mi a többi fórumos azért is vagyunk, hogy mellé álljunk és biztassuk, hogy neki is hamarosan lesz babája. :D

Én már sokkal nyugodtabban és pozitívabban nézem, veszem a dolgokat és egyedül ami egy kicsit zavar ebben az egész babyprojetben azaz, ha valaki kiakar oktatni erről az egészről.
Pénteken pl-ul jön egy régi ügyfelünk, egy csaj, Anya régi titkárnőjének a lánya, akinek már 2 gyereke van és mindig úgy beszél erről a témáról, mintha mindent tudna. Pedig nem tud semmit, mert 2 hónap után egyből terhes lett, amihez gratulálok, de ne akarja már megmagyarázni egy olyan embernek a dolgokat, akinek nincs a helyébe, nem ment át azokon a dolgokon, mint Ő stb. Kisokos tojás, majd elintézem! :lol:
Vendég
 


kedi írta:Sziasztok!
Zajlott itten az élet, jöttek-mentek az infók, sokat kellett olvasni, s szerintem laptető is jön.........hamarosan. Érzem, mint ahogy azt is, hogy pár nap és menzi lesz. Nagyon izgulok mi hogyan lesz utána!
Próbálkoztam a kép után a glitteres cuccal is, rem. ez is összejött!
Azt gondolom az is jó hatású lehet, ha elfogadunk és arra gondolunk, hogy siekerülni fog és várjuk, de nem görcsölve és nem aggódva. Tudatilag is oda kell hatni, hogy nekünk is sikerül most, s ne arra fókuszáljunk, hogy jajj, mi lesz, ha nem jön össze.
Igaz, szerencse is kell hozzá, meg kitartás, erő és sok sok pozitív gondolat, hogy pozitív eredményeink legyenek!
Ilyenek:+++++++++++++
:D


Sziaaa Kedi!!!! :D
Nekem már megjönni látszik! 8) A múltkori mikim nem volt valami fényes, ami a nagy fogyásnak volt betudható, így most kíváncsi leszek a mostanira.
Te melyik napra várod?
Édi a cicusod az avartodon! :D Nekem van cicám, de Ő tiszta fekete.
Egyetértek, sok-sok pozitív gondolattal kapcsolatba!!! :D
Vendég
 


twist írta:Rena, gratula a laptetőhöz!!! Közel a bébi!++++

Kedi, nagyon örömmel láttam a szép csillogó piros betűidet, nagyon szép! Feldobja az aláírásod, király!:)

Képzeljétek, én is kismamik között voltam ma. Bevallom, én is irigykedtem :oops:
Azt láttam, hogy a kismami folyamatosan evett-ivott, mindig volt valami. Figyeltem, tanultam a dolgokat. Sokat kell inni, ha babás valaki, nem tudjátok véletlenül?


Twist
Ja, igen tényleg a HSG-kor kellett venni Cliont! Néztem is annó, hogy minek kellett ekkora kiszereléssel venni….micsoda előreláthatóság volt ez akkor! 8)
Én úgy tudom, hogy a kismamiknak jó az, ha sok folyadékot isznak.
Az irodába ha kismami jön, mindegy milyen évszak van, mindig mindegyiküknél van egy üveg víz, az amin a baba van.
Vendég
 


Sziasztok!
Nálam a ciklus össze-vissza van, de már érzem magamon, hogy közelítenek a piros betűs napok. Elméletileg szerda lenne a napja!

Tudjátok milyen álmom volt?! :shock:
Olyan régóta nem emlékszem az álmaimra, de most visszatértek régi álmaim, képzeljétek, álmomban várandós voltam, nőtt a pocakom...................tök jó érzés volt. Arra ébredtem fel,hogy alig mertem egyik oldalamról a másikra átfordulni, nehogy a babának baja legyen! :wink:
Hmmmm, már látom elő kell vennem megint az álomfejtős könyvemet!
Vendég
 


Kedi, szép álmod volt nagyon! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Tudjátok-e véletlenül, hogy a klinikán végeznek-e női hormon vizsgálatokat (FSH, E2). Milyen beutaló kell ehhez? Ha nem csinálják, akkor Ti csináltattatok-e ilyet, ha igen hol? Ki adhat erre beutalót, kerül-e valamibe anyagilag.

Köszi

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!Remélem szerencsét hoz a laptető!Bár mondjuk már elég sok mensi előjelem van! :(

Kedi!Most már te jösz a laptetővel!Szép lett a feliratod!

Twist!Én úgy tudom,hogy sok vizet isznak a kismamik legalábbis a tesóm rengeteget ivott mikor kismami volt.A babának is jó!

Röpcsi!Azt én sem bírom ha olyanok akarnak kioktatni baba témában akik nem tudják mi milyen helyzetben vagyunk és mit élünk át.Teljes mértékben egyetértek veled!Kapd el a csajt! :twisted:

Kispatak!Sajnos én erre nem tudok válaszolni!Remélem a lányok tudnak!

Kép
rena85
 
 


Rena! :wink:
Ja, Gratula a laptetőhöz! :wink:
Áááá, lehet, hogy most becsapósak lesznek az előjelek! Mindenesetre mennek a DRUKKOK!!!!!

Én ma vagyok a 29-dik napon és nekem 30 naposak a cik.-im.
A vonalzómon a gólyám már egy lépéssel előbbre tart, de majd 1 lépéssel hátrébb léptetem.
Egyébként szerintetek szóljak a klinikán, ha most se lesz a régi a mikim?
A múltkori gyatra mikim még a fogyás miatt érthetödő volt, de ha most is olyasmi lesz, akkor lehet, hogy szólnom kéne nem?!
Vendég
 


Drága Csajok! Újra ittvagyok köztetek!:)

Kispatak, üdv közüttünk!:)
A hormonvizsgálatot nem tudom, hogy lehet-e beutalóval csináltatni. Ez inkább az ARO-n a kezelés része. Van terminált együttlét is, meg inszemi és lombik is. Nekem úgy csinálták, hogy amikor mentünk inszemire, akkor első lépésként 4 db vérvételem volt egy cikluson belül. Mindent megnéztek és meg is kaptam a leleteket.
Neked mihez kellene?

Kedi gyönyörű álmod volt! Néha nekem is van ilyen, egyszerűen nem is akarok felébredni, olyan boldog vagyok álmomban. A világ legjobb érzése a babázás, álmomban pedig tökéletesen át tudom érezni!:)
Mit jelent ez az álmoskönyv szerint, megnézted?

Rena, ne add fel a reményt! Mert sok lány lett most kismami, akiket ismerek és soknak mensis tünetei vannak még ma is, pedig már 6 hetes mamik. Szóval, állítólag - bár én még nem tudhatom - a terhesség lehet pont olyan érzés, mintha megjönne a mensi.

Röpcsike, neked is megvan még a Clion? Na, tök jó lesz majd lombik előtt!:)))
Képzeld, az 1. inszemre készülünk topicon van egy nagyon ügyes csajszi, aki pco-s és diétázik és avivázik és mindenféle gyógyszer nélkül szuper peteérést tudott elérni!:) 2 petécskéje érett meg!:) És annyira jó érzés volt olvasni tőle, hogy milyen eredményes a torna és a diéta!!! Szóval, nálad is ilyen nagyon nagy eredmények lesznek, csak tarts ki!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok köszönöm,hogy biztattok!Nagyon jól esik!Holnap reggel tesztelek de csak délután leszek net közelben ismét,úgyhogy akkor jövök és megírom,hogy mi lett az eredmény.

Kép
rena85
 
 


Rena, nagyon szorítok neked!!!! Te lennél az első kismamink!:))
Ha így lesz, akkor se tűnj el, mindent tudni szeretnénk, napról-napra. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Ma találkoztam egy gyönyörű kisbabával, így az álmom után a valóságban, olyan édi volt, az anyukája kezében! Köszöntem neki, szia baba, ő meg nagyon vigyorgott, rötyögött rám, tök cuki volt! :roll:
Megnéztem, a könyvem az álmomról sok jót ír, íme a legjobb:

az álmodó valóban áldott állapotban van, ill. HAMAROSAN ABBAN LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol:

Tök jó előjel! Ésss, már máskor is volt ilyen álmom, meg olyan is, hogy épp szülök stb. Egyszer arra ébredtem, hogy a hasam fogom és kerestem a nagy pocakomat! :)

Jó lenne, ha így lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kedi, ezek nagyon jó hírek:)))!!! Hozzád is ellátogat a gólya hamarosan. És különben mensi ügyileg mi újság? :wink:

Akkor én is örülök, mert nemrég több napig is álmodtam a kisfiammal. Akkor hamarosan eljön hozzánk!:)
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Sikerült Murber doki magánrendelőjébe bejelentkeznem. Minden kedden rendel, 1-2 héttel kell korábban kell bejelentkezni, de ma éppen lemondta valaki, így sikerült ma elmennem hozzá.
Twist, elküldtem neked priviben az elérhetőséget, remélem nem bénáztam el és átment.
Szorítok mindenkinek!!!
rudi
dolina
 
 


Twist, nekem is megvan még a Clion! :D
Biztos van telepátia, mert Én pont tegnap olvastam az 1. inszemre készülünk topicba arról a csajsziról, akiről nekem írtál.

Rena, kíváncsian várjuk a teszt eredményét és nagyon DRUKKOLUNK, hogy 2 csíkos eredménnyel gyere fel! :D
Jajjj, olyan kíváncsi vagyok, annyira jó lenne!!!!!!!

Kedi, tudod, az álmok egyszer valóra válnak! Vagy most, vagy az első inszemid meghozza a babádat!!! :D

Jó lenne ha elindulna egy gólyaérkezési hullám és mindannyiunkat elérne! :D

Rudi, de jóóó, hogy sikerült Murber doki magánrendelőjébe bejelentkezned!!! :D Én is kérdeztem tőled az elérhetőségét (rendelő címe, mob. szám), megtudnád nekem is adni és ha van egy kis időd, akkor leírnád a tapasztalatodat, hogy milyen volt, milyen a rendelő?! Nagyon érdekelne, mert mindenképpen nála akarok maradni és majd szülni. :D Előre is nagyon köszi!
Vendég
 


Röpcsike!
Ha most sikerült Twist privijére válaszolnom, megkértem, hogy továbbítsa neked az elérhetőségeket. Pussz.
rudi
dolina
 
 


Sziasztok!
Röpcsi, küldöm az elérhetőséget!ű

Képzeljétek, tökre örülök (már ilyen apróságnak is), hogy a Kistarcsai Kórház nyitva van szombaton, vagyis van vérvétel, EKG, meg minden. Felhívtam a Cardiológiát is külön, hátha kell időpont, de nem kell szerencsére.
Így szombaton, amikor szabin leszek, akkor mindent le tudok rendezni.
Annyira jó, hogy nem kell variálnom és szervezkednem!:)))

Rena, nagyon szorítok neked én is, bárcsak jó híreket hoznál!:))
Vendég
 


Rudi, köszönöm, hogy szóltál twistnek, twist köszönöm, hogy elküldted Nekem! :D

Twist, ne hülyéskedj, ez szerintem nem is apróság! A mai világban órási dolog az, ha nem kell az embernek ezer fele menni a különböző vizsgálatok elvégzése végett, mert egy helyen is megtud mindent csináltatni. Ez tök jóóóó!!!!!!! :D De örülök!

Rena mennek a drukkok!!!!!! :D :wink:
Vendég
 


Röpcsi, aranyos vagy, hogy örülsz az örömömnek!:)))

Elmesélem egy dilemmámat, előre is elnézést, ha butaságnak tűnik:

Ez a lombik előtti millió vizsgálat elég kínos nekem a munkahelyem miatt. Ráadásul, ha elkezdődnek a szurik, akkor még UH és vérvétel is lesz, amire gondolom, hogy napközben kell majd elmennem. Jó, tudom, hogy a Munka törvénykönyve véd, de akkor is kínosnak érzem, hogy én mindig magammal törődök, vizsgálatokra járok, mások meg bent dolgoznak mint a kisangyalok.
Valahogy "lógásnak" érzem a távolléteimet.
A vizsgálatok alatt is arra gondolok, hogy most biztosan hiányolnak a munkahelyemen és idegeskedem, hogy mikor szólal meg a telefonom, hogy bentről keresnek.
Tényleg nálunk annyi munka van, hogy nem érzem szép dolognak azt, hogy hol ide kell eljárnom, hol oda. Úgy kéne dolgoznom, mint a többieknek. Más pl. betegen is bejött dolgozni, mert annyira szerette volna befejezni a munkáját, olyan lelkiismeretes volt. Mondjuk más kérdés, hogy ezek után mindenkit megfertőzött. :evil:
De valahogy én is akkor érzem jól magam, hogy végig bent vagyok a munkaidő alatt és nem kell állandóan soron kívüli vizsgálatokra mennem.
Bocsi, hogy ilyen butaságokat írok le, mert tudom, hogy az anyaság mindennél fontosabb és ketyeg a biológiai óránk. De én tényleg akkor érzem magam nyugodtnak, ha nem lógok semmi miatt és az előre meghatározott 2 hétben megyek el nyári szabira és 2 hétben téli szabira és nem csinálok semmi rendkívülit, tehát miattam nem akad meg a munka. Minden egyéb lelkiismeret furdalást okoz.
Vendég
 


Nálatok ez nem ilyen érzés?
Vendég
 


Nézegettem a BMC holnapját, ott pedig a Sejtjeink c. film tartalmát és most láttam, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal:

"A sors igazságtalansága komoly erôpróba elé állította szereplôinket. Az orvosi beavatkozások sora felborította normális életmenetüket. Az állandó készenlét folyamatos feszültséget okozott a párok között. Az örömszerzés kötelezôen teljesítendô feladattá silányult. A kényszerszabadságok, az állandó munkahelyi hiányzások frusztrálták a házaspárokat és környezetüket."
Vendég
 


Twist, egy hullámhosszon vagyunk, értem miről beszélsz! :D
Nálunk az irodába mindig nagyon változó, hogy mikor van ügyfél járás és mikor van egy kis csönd. Érdekes módon legtöbbször mindig akkor jönnek a munkák, meg akkor kell többet hivatalba menni, amikor kezelés van nálam. És ez olyan bosszantó! :(
Nekem "kellemetlen" valahol felállni a melóhelyemen és azt mondani, hogy akkor most elmegyek mert dolgom van, közbe ügyfelekkel van tele az iroda, szól a telefon, más ügyekben is intézkedni kellene, sürögni-forogni kellene, de nekem mennem kell.
Lelkiismeret furdalásom van nekem is, amikor kilépek az ajtón és a hátam mögött hagyom a munkámat. A klinikán mikor várok, mindig belegondolok abba, hogy vajon mi lehet bent a munkahelyemen. És én is tudom, hogy nem lennék ilyen helyzetben, ha nekem is pikk-pakk sikerült volna már a gyerek és hogy azért, hogy legyen tennem kell valamit, ami avval jár, hogy ide-oda vizsgálatokra kell mennem, ami azt jelenti, hogy a melóhelyemről el kell jönnöm, pedig szükség van ott rám. És ezt az egészet valahol én is lógásnak tudom be, talán azért twist, mert csak dolgozunk, dolgozunk és mikor magunkra kell fordítani egy kis időt, azt már szokatlannak gondoljuk, nem?

A szokatlansággal kapcsolatban még annyit, hogy nekem ma kellene megjönnie a mikinek, de nem nagyon akar.
Reggel nagyon fájt az alhasam, meg hányingerem volt, most így napközbe is időnként fájdogál a hasam, de csak 2,3 cseppecske van. Tegnap este nem is voltam nagyon a toppon, így fél 9-kor már el is aludtam.
Most a kolleganőm névnapja alkalmából fel lett bontva egy üveg vörösbor, iszok egy pohárkával, hátha az megindítja. :roll:
Ja és a szokatlansággal kapcsolatban, tudom, hogy még nem most megyünk vissza a klinikára mégis olyan érzés volt bennem, hogy na megjön és akkor már be is jelentkezhetek, közbe meg nem is. Hozzászokik az ember az állandó jövés-menéshez.
Vendég
 


Rena, nagyon várunk! Mi újság veled?

Röpcsi, elhiszem, rossz lehet a szenvedés a mensivel. Hátha nem jön meg! :wink:
Amikor nekem késni szokott (főleg amikor egyszer 7 vagy 8 napot késett, nem tom már), akkor még idegesebb vagyok. Volt, hogy nőgyógyászhoz futottam, hogy jaj, hátha..... De vizsgálat közben megjött, ott szégyenkeztem:(

Amiket leírtál, nagyon így van velem is, ugyanezek az érzések!:)
Az én kezeléseim, vizsgálataim is mindig a legnagyobb hajtás közepén vannak. pl. jövő héten lett volna egy vizsgálatunk, de hirtelen óriási rendezvény lesz a melóhelyen, amiről tilos hiányozni, így telefonálnom kellett a Kaáliba, hogy tegyék át a vizsgálatot. De arra gondoltam közben, hogy okés, ez még csak kivizsgálás. De majd a beültetést, leszívást, UH-ot nem tudják áttenni nekem, akárha a világ legfontosabb értekezlete lesz, akkor sem. Akkor már önzőnek kell majd lennem.
Vendég
 


Sziasztok!

Semmi jó hírem nincs.A teszt negatív. :cry: most kicsit magam alatt vagyok de majd összeszedem magam!Most már próbálok teljes erőmmel a lombikra koncentrálni.

Kedi!Remélem hamarosan valóra válik az álmod.Én éjjel azt álmodtam,hogy kismami voltam de sajnos ez nem így van.Remélem hamarosan mindnyájunknak teljesül az álma!

Twist!Ne érezd magad rosszul azért mert orvoshoz jársz ezt szerintem a munkatársaid is megértik és biztosan ezerrel szurkolnak neked! :D

Lányok!Hol van az az aro ahol a vérvételt csinálják?
Jövőhéten megcsináltatom a tüdőszűrést legalább az meglegyen!Remélem a Szendei hamar átküld az Urbancsekhez vagy a Murberhet.

Kép
rena85
 
 


A legfontosabbat kifelejtettem!
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM,HOGY GONDOLTATOK RÁM!Nagyon jól esett!

Kép
rena85
 
 


Szeretném csillogó szemekkel megemlíteni, hogy mindjárt "laptetűnek" kéne már jönnie!:))) Azt mondanám, hogy szerintem Rena írása fog oda kerülni, ráadásul egy pozitív teszt fotójával:) :wink: :wink:
Szerinted?
Vendég
 


Jaj, Rena, sajnálom:(((((((

De sebaj, jössz velünk lombikra, tök jó lesz, nem leszel egyedül!:)
Aszem a 2. emeleten van a nagy vérvétel. Az ARO-n csak hormon vérvételek vannak, meg szerintem a HCG vérvétel (kismamik vagyunk-e vagy sem).
Vendég
 


Röpcsi, a borocska jót fog tenni biztosan. Legalább ellazít és a görcsök ellen is jó.

Na, megyek, még sajnos egy csomót kell dolgoznom. Aztán irány a házi orvosom, mert beutalókat kell kérni a vérvételekre, EKG-ra stb. Ott ülhetek egy csomót, mindig olyan sokan vannak. De uncsi lesz!
Vendég
 


A háziorvos is kiírhatná a beutalókat?de jó lenne!akkor gyorsan megcsináltatnám az összeset és már kész eredménnyel mennék az első megbeszélésre!

Kép
rena85
 
 


Twist
Nekem nem igazán szokott késni a mensim.
A múltkori viszont annyira gyatra volt, de gondoltam a mostani majd rendesen megjön. De szerintem valami nem okés, mert így egymásután nem szokott ilyen lenni. Ezt a hetet megvárom és ha nem változik a helyzet hétfőn felhívom a klinikát.
Nem tudom kihez kerülnék vagy Urbihoz vagy Murbihoz. :roll:
Vendég
 


Rena, sajnálom! :( :cry: :(
Egy kicsit magad alatt lehetsz, de aztán fel a fejjel és csatlakozz hozzánk lombikosokhoz! :wink:
A lombik előtt elvégzendő vizsgálatokkal kapcsolatban előrébb egy kicsit már írtam róla valakinek, hogy mit néznek meg és hogy hol.
Rena Murberhez jársz Te is?

Twist, remélem nem kell sokat várnod a körzeti dokinál! Ha igen, akkor az idő alatt álmodozhatsz majd a picikédről!
Vendég
 


Lányok!Köszönöm,hogy biztattok!

Röpcsi!Még nem tudom,hogy kihez kerülök.Nem is tudom melyikük lenne a jobb.

Kép
rena85
 
 


Olvastam, hogy Szendeihez jártatok és hogy Ő azt mondta 3 inszem után már lombikot javasol. Megkérdezhetnéd tőle a vizsgálatokat.
Vendég
 


Hogy esetleg most elmehetnél-e előbb megcsináltatni a vizsgálatokat, most hogy kiderült, hogy nem sikerült a kezelés.
Ki tudja?

Szerintem Te is Urbihoz kerülsz, mert Én kérdeztem Murbertől, hogy a lombikot is Ő csinálja és mondta, hogy nem az elsőt mindig Urbancsek csinálja mindenkinél és a többinél dönthetsz, hogy maradsz Urbinál vagy átmész, visszamész Murberhez.
Vendég
 


Röpcsi!Köszi a választ!Megvárom,hogy megjöjjön és rákérdezek a Szendeinél,hogy nem e mehetnék most hamar a vizsgálatokra!

Kép
rena85
 
 


szerinted milyen az Urbancsek?Ügyes lombik téren?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! Örülök Rena, hogy ilyen klasszul fogod fel a dolgokat és a jövő felé nézel, ez nagyon jó hozzáállás, így is kell:) Meg is lesz az eredménye:)

Csajok, eddig ültem a dokinál, kemény volt a várakozás. A doki nagyon örült, hogy nem vagyok beteg, csak beutalókért jöttem:)
Elmondta, hogy lombik után a nődoki javaslatára felvehet veszélyeztett terhesnek is, mert előfordulhat, hogy végig kell feküdnöm a 9 hónapot, ne ijedjek meg. Mert, hogy mesterséges úton estem teherbe és ilyenkor az ember veszélyeztett terhesnek számít. Ezt jó tudni:)
Vendég
 


Röpcsi szavait szeretném alátámasztani. Nekem is az első lombikot Urbancsek prof. csinálta volna, mindegyiket ő csinálja először. Ezt mondták a nővérkék is.
Naná, hogy ügyes!:) Jók a statisztikái:)

Szoktatok látni kismamikat a váróteremben? Hátul, a vérvételnél terhesrendelés is van és mindig irigykedve és álmodozva néztem a kismamikat. Sőt volt, aki behozta a babáját is megmutatni:)
Volt egy lány, aki pont előttem volt soron Urbancseknél és pont akkor tudta meg, hogy terhes lett. Úgy sírt, olyan aranyos volt, olyan boldog, hogy nekem is könnyek szöktek a szemembe. Mutogatta az UH képet a nővérkéknek, mindegyik nyakába ugrott. Hihetetlen szép pillanat volt!:)
Vendég
 


Sziasztok!
Na, megint olvasgattam jó sokat írtatok!
Rena, sajnálom, hogy nem lett sikeres az inszemi, de tarts ki! Van még lehetőség, s jó helyen vagy Te is!
Hmmm, most már én is gondolkodóba estem, hogy eddig Murbi és Urbi (jó becenevek) volt akik vizsgáltak, de most lehet, hogy visszaadnak Szendei dr.-nak, mert endós vagyok! Jó lenne már tisztán látni ezeket, de menzi még sehol. Pedig nálam is vannak már görcsök, meg ideges vagyok és fáj a fejem stb. Szóval közel van, meg a laptető is! Nagyon pörög a fórum, még írok, csak visszanézem alaposan miről leveleztetek.
Vendég
 


Twist!Én is irigykedve szoktam nézni a kismamikat!Remélem tényleg jó lesz az Urbancseknél!
Most már mi jövünk a sorban!Egymás után szépen terhesek leszünk!

Kép
rena85
 
 


Áááá,megvan, a munkahely! Hát nekem szerencsém van, nem akarom borzolni a kedélyeket, de a főnök, meg a kollégák is támogatóak, s ez megkönnyíti a dolgomat, a helyzetet. Nálam is az a szitu, sajnálom, ha le kell mondani az óráimat, ha szólni kell a klienseknek, hogy ne jöjjenek, de ez van. Nálam az utóbbi egy évben az egészség volt a legfontosabb. A 2 műtét, meg a kezelések kicsit ráébresztettek, rámutattak néhány fontos dologra. Most is így vagyok ezzel, eddig tanulás, munka, tanulás munkával stb. volt a helyzet, úgy érzem ideje lenne más irányba orientálódni. Első helyre került a baba-család és a lakás, pláne, hogy úgy kerültem a klinikára, hogy a méhemet is elveszíthettem volna! Minden más utána, persze a mai világban a munka iszonyat fontos, de el kell engedni! Fel kell szabadulni a nyomás alól. Lehet, nem tudom most jól megfogalmazni, ilyen nyökögésnek érzem, amit írogatok........ :?
Vendég
 


Így van Rena! Rajtunk a sor!
Twist, bocsi elírtam a neved a priviben! Tudod, szakmai ártalom! :oops: :P
Vendég
 


Szeretitek Dr. House-t? Ma este lesz. Mindig nagyon várom!:)

Így igaz lányok, mindannyian sorban kismamik leszünk. Ahogy olvasom a fórumokon, nagyon izgalmas dolog, mindig van mire várni, mindig van egy következő lépés, ami izgi. Pl. hogy hány baba van, csak az első UH-n lehet megtudni. Aztán hogy mi a neme. Szóval, csodálatosnak tűnik az egész!:)
Vendég
 


Twist, így van! Sőt, ha ikrek lesznek, meg pláne veszélyeztetett terhesnek számít a kismami, ez az inszemis ikerterhességgel van még így. DE a lombik egy külön téma!
Na, míg én is itt pötyögtem, pörgött a fórum!
Tiszta szuper! Legalább itt történik valami, mert nálam még semmi változás.
Attól félek, belecsúszunk a húsvétba? Nem tudjátok akkor is szabin lesznek az ARO-n, a SOTE-n?
Vendég
 


Rena, te is dolgozol?
Neked is nehéz elkéretszkedni a munkahelyről a sok vizsgálat miatt?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: