Új privát üzeneted érkezett!

Szonja,
Orulok, hogy jelentkeztel! Persze, hogy emlekszem rad! Megertem, hogy nem szivesen olvasol most babas dolgokat. En is voltam ilyen helyzetben, honapokig nem jottem a Babanetre. Nagyon sok minden tortent velunk, sajnos rosszak, baba-ugyben es mas tekintetben is. Kell egy kis ido, amig az ember helyrejon egy-egy pofon utan. Mostanaban kezdek en is talpra allni megint, es olyan jo, hogy ratalaltam erre a topicra, a lanyok is nagyon aranyosak! A megint megjott-be mar nem akartam visszamenni, mindenki idegen volt, a regiek vagy "eltuntek" vagy mar babaznak. Azon kivul harom inszemunk volt, most kezdtuk a lombikot, es itt hasonlo cipoben jar mindenki. Ami engem illet, en orulnek neki, ha irogatnal neha, fuggetlenul attol, hogy nem a Kaaliba jarsz! Sokat segit, ha az ember kibeszeli magabol a fajdalmakat. Nekem is nagyon nehez osszeegyeztetni a dolgokat. Mi tavaly epitkeztunk es koltoztunk. Ket ev probalkozas utan derult ki, hogy a parommal van gond. En is tanulok, es stimulacio alatt nem konnyu a vizsgakra, feladatokra koncentralni. Most is a konyveket kellene bujnom, de semmi kedvem hozza! Azt sem tudom, hogyan fogom befejezni ezt a felevet, a kovetkezorol nem is beszelve, mert ha sikeres lenne a lombik, akkor eppen vizsgaidoszakban szulnek. De nem akartam eltolni a dolgokat, ugy erzem, valahogy minden kialakul majd. Tegnap a parom megkerdezte, hogy mi lesz, ha nem sikerul az elso lombik, azt valaszoltam, hogy sikerulnie kell. Ha megsem fog, akkor a nyarat nekunk is ki kell majd hagyni.
Szonja, az a lenyeg, hogy ne keseredj el! Mindig van remeny! Irjal! Kép
Sac,
Milyenek lettek a leleteid?
Emi,
Hogy halad a stimulacio?
Doris,
Naaaaaa! Hanyan vannak? Kép
En csak fertotlenitot kaptam az Intezettol, az injekciok elore el vannak keszitve.
Puszi mindenkinek,
Bella
bella
 
 


Sziasztok Lányok!
Szonja! Üdvözöllek körünkben, gyere nyugodtan közénk,fel a fejjel! Beszélgess velünk, meglátod felvidítunk téged is!
Bella, Karmen! Sárgulok az irigységtõl, magasak és vékonyak vagytok, de jó nektek! Én csak 160 cm magas vagyok a 60 kilómhoz.Kép
A stimulációm jól halad, egyelõre nem érzem, hogy be lennének durranva a petefészkeim, remélem, most nem leszek túl stimulálva!! Holnap uh! Számításaim szerint pénteken inszemináció!
Bella, minden elismerésem a szuri beadáshoz, te egy hõs vagy! De azért vigyázz magadra, nem ám elájulsz!!!
Karmen: jobban vagy már? Voltál dokinál, mit mondott?!
Émi
Émi
 
 


Sziasztok lányokKép
Ma voltam UH-on és az egyik szemem sir, a másik nevet... Van egy elhalt és egy élõ baba a pocimban. A harmadik babának nyoma sincs. Tudtam,hogy ez is elõfordulhat de annyira szivszoritó látvány volt a két kis petezsákot látni egymás mellett. Az egyikben nem volt pulzálás a másikban szerencsére volt. Az élõ babácska életjelei jókKép Petezsák átmérõje 10 mmKép Igyekszem biztatgatni Õt, hogy kapaszkodjon és ne engedjen el minektKép Ugyanakkor szomorúság volt látni az apró élettelen zsákocskát hisz ugyanazokat az eseményeket élte meg az a baba is és ugyanazokhoz a tápanyagokhoz jutott hozzá mint a tesvérkéje mégsem volt jó valami... Azért boldog vagyok az 5 hetes pulzáló BabámmalKépKép
BellaKép
Nagyon ügyes vagyKép
SzonjaKép
Sajnálom...Nem akartam feltépni a sebeidet. Ne haragujKép Sikeres lakáscserét kivánokKép
ÉmiKép
Én 163 cm és 60 kg vagyokKép
Karmenrõl tudtok valamit????

Puszi: Doris
doris
 
 

 
 

Hello! Bocs, de a gép összeomlott, tegnap aput is kellett köszönteni, nem volt net.

Szóval vasárnap már jól voltam, igy nem mentem orvoshoz. Ma már voltam tornázni is, dolgoztam is. és nagyon jól érzem magam.

Szonja! Sajnálom, még nem is hallottam, hogy valaki erre lett volna allergiás. Én minden 2. nap kaptam, szerencsére nálam nem jelentkezett. A következönél mintha azt mondta volna a doki, minden nap kapni fogom. Neked mennyitöl jött ki az allergia?


Bella! Szerintem is jobb ha magadnak adod be. A hasamba én is szivesebben adnám magamnak, de ahogy irtam a fenekem miatt inkább elmentem a Kaáliba.

Nekem kb. másfél hónap mulva lesz UH, utána 2 hét múlva el lehet kezdeni a fogigátlót. Már nagyon várom.

Karmen
karmen
 


Sziasztok Kedves Lányok! :-)

Olyan aranyosak vagyok! Nem vagyok ám szomorú...Csak most feltört belõlem ez az egész!

Doris szívbõl gratulálok a pici babádhoz! Drukkolok, hogy Õ szépen fejlõdjön tovább, és nagyon sok örömet okozzon nektek! A férjem is nagyon szeretne ikreket, de nekem itt Pesten senkim sincs rajta kívül, õ viszont nagyon sokat éjszakázik és hétvégén is dolgozik a munkája miatt(rendõr). Szóval én kicsit félek az ikrektõl!

Karmen!
Én a leszívás napjától napi 4! ampulla progi szurit kaptam + 3x2 Utrogestan kúpot. A férjem szerint azért lettem allergiás mert nekem egyébként nincs sárgatest elégtelenségem és túl sok volt az adag, szerintem is lehet benne valami ugyanis az elsõ 4 napban még nem volt problémám...:-(

Drukkolok nektek! Majd néha lehet, hogy benézek még, de most nagyon el vagyok veszve a lakás csere miatt! A lakásunkat már eladtuk de sajnos nem találunk helyette! :-(
Tényleg, ha esetleg tudtok a József Attila lakótelepen 4 emeletes téglaházban eladó lakást szóljatok! :-) :-) :-)

Puszi nektek!!!
Szonja
Szonja
 


Sziasztok Lányok!
Nálunk is összeomlott a gép.Nem gyõztem olvasni a sok hozzászólást.

Nálunk már megint van miért izgulni. Az imuunológiai leletemen két antitest pozitiv lett. Egy dokival se sikerült beszélnem. A Kaáliba átfaxoltam a leletet és 25.-ére kaptam idõpontot - addig jár az agyam. Talán jövõ héttõl már szedem a fogigátlót. Bár egy ismerõstöl annyit megtudtam, hogy egy + antitest és vetélés együtt egyenlõ un. antifoszfolipid szindróma, ami lehetett oka a vetéléseknek, és állítólag ha zterhes leszek még plussz gyógyszert és szurit kapok és akkor megmarad a terhesség. A neten is keresgéltem, és találtam és valami hasonlót. Pontosat jövö pénteken tudok meg. A férjemmel pénteken csak nevetni tudtunk, hogy a történetünk már szappanoperának is sok, csupa ritka gondunk van.

Doris!
Nagyon drukkolok, hogy a Pocaklakódból egy örökmozgó csemete legyen 8 hónap múlva. Kép Sokat beszélgessetek vele.

Bella!
Ügyes vagy. Kép Amikor elõször szúrtam magam hasba, az én kezem is remegett és leizzadtam, de utána már ment. Jó lenne, ha meg tudnám tanulni a popsimba is beadni, néha jó lett volna, fõleg mikor este 11-kor kellet beadni és a párom ügyelt, be se tudtem hozzá menni.

Émi!
Drukk Kép
Ne gondolj még a lombikra, sikerüljön az inszem! Kép

Karmen!
Azért óvatosan tornázz az elején, hogy teljesen rendbe jöjjön a hasad, mikorra kezditek az új programot.

Tavaly tavasszal fogytam le 4 kilót, mondván nem mindegy, hogy hány kilóra hízok rá a lombik alatt. Dec-jan-ban kb 2 kilót híztam, de mostanra már leadtam. Diétáztam tornázni sokáig nem tudtam, a hasam miatt, utána meg az influenza miatt. Most táncolni járok - hastáncra. Nagyon jó. Minden izmot átmozgat, a kismedencét is , ez jó hatással van a nõgyógyászati bajokra, lévén serkenti a vérkeringéat. A táncórák hangulata ia nagyon jó, ott elfelejtem a bajaimat és lazítok lelkileg, erõsítek testileg.

A babaszámon mi is sokat gondolkodtunk. Kettõt eltudok képzelni, végül is van két kezem és két mellem a szoptatáshoz. A lakásunk viszont kicsi lenne - de mindegy elõbb legyenek gyerekek.

Az otthoni net miatt már én is fûzöm a párom, még nem adta be a derekát, de talán júniusra összejön és akkor, ha otthon leszek akkor is tudok csevegni. Azt hiszem én is függõ lettem, mondta a barátnõm, hogy "veszélyes"

Pusz Mindenkinek
Drukk Mindenkinek
Dolgoznom is kéne
Kép
Sac
Névtelen
 


Hello Lanyok,
Ma voltam megcsinaltatni a szukseges vizsgalatokat (ver, vizelet, EKG, szivUH), ugy nez ki, minden rendben van, igy nincs akadalya majd az altatasnak, bar erre ugyis az aneszteziologus fogja kimondani az Ament. Holnap meg var ram par nogyogyaszati vizsgalat es akkor minden meg lesz!
Emi,
Nem az a fontos, hogy ki hany kilo, vagy hany cm, hanem hogy egeszsegesek legyunk!
Ami az injekciokat illeti, azota benazok ossze-vissza, illetve egyszer jol sikerul, egyszer kevesbe. Tegnap kepzeljetek el, hogy fajt, ahova beszurtam es azt hittem, hogy rossz szogben nyomtam be, vagy rossz helyre es gyorsan kihuztam es beszurtam mashova Kép Remelem, nem csinalom rosszul! Nemi ketely felmerult bennem, talan megis jobb lenne, ha szakember adna be, de meg probalkozom.
Doris,
Sajnalom a masik babat, de annak orulj, hogy ott van egy pici es egeszseges! Biztosan nem volt minden rendben vele es azert dontott ugy, hogy inkabb most megsem kezd novogetni.
Karmen,
Orulok, hogy jol vagy!
Ahogy feljebb irtam, nem megy siman a szurizas, de az is lehet, hogy csak en csinalok belole nagy ugyet. En is be fogok jarni, ha fenekbe is kell majd.
Szonja,
Sok sikert a lakas kereseshez! Aztan gyere minel elobb es gyakrabban! Kép
Sac,
Ilyen vizsgalatot csak annak csinalnak, akinek indokolt? Sajnos en ezekrol semmit sem tudok.
A mozgas tenyleg nagyon jo, onbizalmat ad az embernek. En is tornazgatok itthon, de ha elkezdodik a stimulacio abbahagyom.
Puszi,
Bella
bella
 
 


Sziasztok Lányok!
Voltam uh-n, minden redben, csütörtökön inszemináció!!!! Ma este 10 órakor még kapok egy decapeptyl injekciót, aztán várhatunk a csodára!
Milyen furcsa, hogy amit mások a világ legtermészetesebb dolgának tartanak, mi csodának nevezzük!
Szonja, nagyon örülök, hogy tetszik neked itt nálunk, gyere amikor csak tudsz közénk!
Karmen, jó, hogy nálad is minden oké, izgultam érted, azért tényleg csak óvatosan a tornával!
Bella, imádom, ahogy az injekció beadásokról írsz, tudom, hogy nagyon komoly dolgok ezek, de mégis mindig poénosan írod le, egyre inkább megbarátkozom én is a szúrásokkal.
Sac, teljesen igazad van, egy kicsit pesszimistán állok az inszeminációhoz, tényleg jobban kellene erre koncentrálnom, nem pedig a lombikkal foglalkoznom! Kösz a bíztatást!
Doris, ne bánkódj, egy egészséges, gyönyörû kisbabád lesz, majd utána jöhetnek a többiek is! Tudom, hogy elcsépelt kérdés, de mit szeretnél jobban, kisfiút, vagy kislányt?
Mindenkinek puszi és drukk...
Émi
Émi
 
 


Bár még nem tartozom hozzátok, még csak a 4. inszemináción vagyok túl (de "jó" úton haladok hozzátok), de sokatokat ismerlek már a Megint megjöttbõl...

Most azért írok, mert a www.infertility.hu-n megjelenik egy tesztoldal amit ki kell tölteni, és ha jól értelmeztem egy forradalmian új eljárásról van szó a meddõségi kezelésben, méghozza az inzulinosoknál ismert pen injekciós tollról van szó, amivel könnyen be tudja mindenki adni a szuriját otthon is.

Ha érdekel Benneteket akkor szavazzatok, hátha mihamarabb kereskedelmi forgalomba kerül.

Mindenkinek mielõbbi babásodást kívánok!

CatEye

Cat
Kép
cateye
 
 


SyonjaKépSacKép
Köszönöm a biztatástKép
BellaKép
Ügyes vagy és sajnálom a fájdalmas szuritKép
ÉmiKép
Drukkolok ám ezerrel, köszi a biztatástKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Cat! Köszi, megnézem szoktam ott olvasni, de nem láttam akkor.

A torna. Mindent csinálok, csak a hasizmot hagyom ki. Még korainak érzem, hiszem szombaton milyen rosszul voltam. A lényeg az edzö csaj szerint is csak azt csináljam ami jól is esik.

Sac! Mi genetikusnál voltunk, ott a beutalon annyi volt hogy infertilytás. Csak annyit mondtak hogy a tehesség elött már 3 hónappal szedjem az Elevitet, mert a 21. kromoszomán valami csak 67% aktiv. Ti is ilyenen voltatok?

Bella, Émi! Hajrá!!!

Karmen
karmen
 


Bella, Karmen!
Genetikán régebben voltunk, ott a fõ kérdés a kisfiúnk szívbetegsége volt, erre akkor azt mondták, nem öröklödõ, valószinûleg véletlen szerencsétlen génhiba okozta. Ott nekem is az Elevitet javasolták.(Már több "kilót" beszedtem, remélem nem hiába) De ha újra terhes leszek és végre eljutunk a 16. hétig akkor nekünk kötelezõ a szines doppler UH (olyan UH vizsgálat, melyen tutira látszik minden a babából és az is ahogy a vér áramlik a szivecskéjében) a I. NÕi Klinikán a Hajdú fõorvos asszonynál. Chromosoma vizsgálatunk õsszel volt, az negatív lett. Most a habituális vetélés (3 vagy több spontán vetélés az elsõ trimesterben, én 2-nél tartok, de a lombik miatt elõbb csinálták a vizsgálatot, hogy ne "pazaroljuk a lombikot") okát keresik, ezért küldtek el spec. immunológiai vizsgálatra. Reményeim szerint meg van az ok és akkor kiküszöbölhetõ.

Bella!
Ne add fel a szúris küzdelmet, akkor se fáj kevésbé, ha más adja be.A hasba igazából nem tudod rosszul adni.A lényeg, hogy a hasadhoz képest hegyesszögben,a párhuzamoshoz közelítve, a bõr alatti szövetrétegbe(többnyire hájacska) szúrd, szabályosan becsusszan a vékonyka tû, és igazából az fáj ahogy a gyógyszer feszít.

Nem tudjátok, minden program elõtt meg kell ismételni a HIV és Hepatitis szürést is, vagy elég volt az elsõ elött egyszer?

Jó napot Mindenkinek! Kép
Pusz
Sac
Kép
Névtelen
 


Most jártam az Infetikity.hu-n
A kezdõ oldalon lévõ képre klikkelve jön elõ a kérdõív. 2x szavaztam, tényleg egyszerûbb lenne Pennel beadni a szurikat otthon. Bár kívánom, hogy mire támogatottan megkaphatjuk, addigra mindannyian babázzunk.
Kép
Sac
Névtelen
 


Én nem láttam a múlt heti Mindentudásegytemét, de megtaláltam a neten az elõadás anyagát:
www.origo.hu/mindentudasegyeteme/papp/2 ... app35.html
címen, még nem olvastam, majd este.
Sac
Névtelen
 


Sziasztok!
Sac, köszi az ötletet, én is leadtam a voksomat a "Pen" mellett az Infertilityn, és elolvasom a talált cikket is!
Lányok tegnap este a 22 órás szurimnál a nõvér válaszút elé állított, hasba, vagy felkarba? Gyáva módon a felkart választottam, de iszonyatosan feszített és csípett az injekció!
Úgy szeretnénk, ha ez az inszemináció most sikerülne, a párom azt mondta, hogy 1000%-ig biztos benne, hogy nem jutunk el a lombikig! Bár csak igaza lenne!
Legközelebb, majd csak jövõ hét kedden tudok írni, addig is mindenkinek sok sikert, szép napokat, kellmes húsvéti ünnepeket kívánok!
Émi
Émi
 
 


Sziasztok!
Sac, köszi az ötelete, már én is leadtam a voksomat a "Pen" mellett, bár nagyon remélem, hogy mire ez megvalósul mi már babásak leszünk, de hát a kistestvérre is gondolnunk kell, és a többiekre, akik még csak ezúton szembesülnek ezekkel a problémákkal! A cikket is elolvastam, mert én sm láttam a mûsort, csak kisebb részleteket!
Lányok, tegnap este 22 órás szurimnál a nõvér választás elé állított: hasba, vagy felkarba? Gyáva módon a felkart választottam, iszonyatosan fájt, csípett, feszített, én ezt hasba nem bírtam volna ki!
Nagyon szeretnénk, ha ez most sikerülne, a párom azt mondta biztos benne, hogy nem jutunk el a lombikig! Bár igaza lenne!
Búcsúzom, csak jövõ héten jutok gép elé ismét, addig is mindenkinek sok szerencsét, szép meleg tavaszi napokat, kellmes húsvéti ünnepeket kívánok!
Émi
Émi
 
 


Bocsi, ezt most nem tudom, hogy hogyan csináltam, azt hittem az elõbb elszállt az üzenetem, és újra írtam, amikor elküldtem, megjelent a régi is!
Émi
Émi
 
 


Hello Lanyok,
Ha minden igaz, kesz van az osszes kotelezo vizsgalat! Bar a rubeola es toxop. szurest kihagytam az elejen es azota nem szorgalmaztam. Ti megcsinaltattatok ezeket?
Emi,
Kezdenek beindulni a dolgok!!!! Drukkolok ezerrel! Hany tuszod volt? Csak az inszemre koncentralj, ugy indulj neki, hogy sikerulni fog!
Sac,
Nem adtam fel, tovabbra is szurkalom magam! Jovo heten kiderul, milyen hatekonyan csinalom! Kép
Nekunk nem kellett Hepatitis szures! Ezek szerint ez is mindenhol mas! Ha mar eltelt harom honap, akkor szerintem kell egy friss HIV lelet.
Puszi mindenkinek,
Bella
bella
 
 


Nekem azt mondták a HIV és Hepatitis vizsgálat 1 évig érvényes. Nekem volt régi, akkor pont letelt, ezért tudom meg kellett ismételni.

Émi! Én a Gonal-ra könyörögtem ki a karba, nagyon csipett. A hasba jobb volt. Viszont a Suprefactot mindig karba kapjuk azt meg nem is érzem.

Bella! Nem csináltattam meg. Én voltam rubeolás, toxoplazmán voltam pár éve, de akkor azt mondták ott, hogy aki volt az is elkaphatja, igy értelme akkor van, ha terhes leszek. Ja amugy az eredmény az volt, hogy elkaptam már, de a dokinö szerint (fertözö kórházban voltam) nem zárja ki az újabbat. Terhesen kerülni kell a macskákat.

Na megyek szavazni és is, tegnap elmaradt.

Karmen
karmen
 


Karmen,
Nekem is azt mondta a doki, hogy ha meglatok egy macskat, vagy egy himlos gyereket, akkor menjek at az utca masik oldalara. Kép Egyebkent egesz eletemben kutyak-macskak vettek korul, de inkabb kutyak Kép Ami a rubeolat illeti, szerintem kaptam vedooltast anno (kotelezo, ugye jol tudom?), de mar lehet, hogy nincs hatasa. Annyi mindenre kell gondolni es ha valami kimarad, az ember vadolja magat, hogy nem alapos. Legalabbis en ilyen vagyok. De most megnyugtattal egy kicsit!
Bella
bella
 
 


Kösz az infot, összel voltunk szûrésen, akkor még érvényes. Kötelezõ a rubeola oltás (az oltási könyvben MMR néven szerepel), és elméletileg védettséget nyújt, de biztonságosabb kerülni a rubeolás gyereket.

Sac
Névtelen
 


Emi,
Mi a helyzet? Kép
Puszi,
Bella
bella
 
 


Lanyok, Kép
Kellemes Husveti Unnepeket kivanok mindenkinek!!!!
Bella
bella
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Kép)
Émi! Drukk! Kép
Sac
Névtelen
 


Kellemes húsvétot!
És sok babát!


Karmen
karmen
 


Lányok! Kissé a háttérbe vonulok, de majd olvasom veletek mi történik. Meg ha kérdeztek tölem, arra válaszolok.

Az történt, hogy voltam tegnap dokinál és elmondtam neki, hogy úgy döntöttünk hogy mivel "csak" 33 éves leszek, nem akarom a maradék 2 esélyt most elhasználni. A szervezetemnek
is jobb lenne várni, meg pénzt is kellene összeszedni megint. És ami a legjobban emelett szól, hogy 1-2 év alatt nagyon sokat fejlödik az orvostudomány, szerintem sokkal nagyobb esélyem lesz a 2-re ha várunk most.

Mindenkinek sok sikert.

Puszi: Karmen
karmen
 


Hello Lanyok,
Remelem, mindenki sikeresen tul van az unnepen! Kép
En mar borzasztoan izgatott vagyok! Holnap reggel vervetel es kezdjuk a stimulaciot! Nem is tudok masra gondolni, csak ez jar a fejemben.
Karmen,
Teljesen megertem a dontesed! Hatalmas lelki megterheles lehet harom lombik, es egyben anyagi is. Szerintem is jo, ha tartasz egy kis szunetet. En is azt tervezem, ha ez a mostani nem sikerul, kihagyunk par honapot. Bar en utalom a varakozast megis tudom, hogy nem haladunk azzal, ha gorcsosen eroltetjuk a dolgokat. Egy kis pihenes, masra valo koncentralas feluditi az embert. Ugyis erzed majd, amikor megint itt az ideje az ujabb probalkozasnak. Kép
Emi,
Nagyon kivancsi vagyok!
Puszi mindenkinek,
Bella
bella
 
 


Bella! A dokim szerint 3 kezelést jobb folyamatosan végigcsinálni, addig nem javasol szünetet. Reméljük nektek sikerül, de ha mégsem akkor kiváncsi vagyok a dokid majd mit javasol. Én is mindig nagyon izgatott vagyok a stimuláciok elött, tudom mit érzel. Majd folyamatosan olvasom hogyan alakul nektek! És megy a drukk!!

Émi! Mi van veled?

Karmen
karmen
 


Sziasztok!

Sajnos nem sok jóról tudok beszámolni! Röviden a történet: csütörtökön lélekben felkészülve mentünk az inszeminációra, közölték, hogy nem jó, és kevés is a párom anyaga, ismételje meg a "mûveletet". ismétlés után azt mondták, hogy na jó ezzel már lehet valamit kezdeni. Megtörtént a beavatkozás, de a tüzsõim 29 és 20 mm-k nem repedtek meg, péntekre visszarendelt a doki bennünket uh-ra. Péntek reggel az uh után közölték, hogy mivel még mindig nem repedtek meg a tüszõk, és hát a spermák sem voltak toppon csütörtökön, megismétlik az inszeminációt. A drágám ismét elvonult egy kis idõre, mondták jöjjünk vissz egy óra múlva, elmentünk, de már fél óra múlva hívtak minket, menjünk vissza, nem jó az anyag, ismétlés... Másodikra megint összejött annyi, hogy megtudták csinálni, kaptam még egy tüszõrepesztõt. Ma hétfõ van, szerintem a tüszõim még mindig nem repedtek meg, mert nagyon feszül, szúr még mindig a jobb oldali petefészkem. Úgy, hogy szerintem ebbõl nem lesz semmi.
Viszont a dokink azt mondta nem kísérletezik tovább, úgy gondolja nincs értelme, ha megjön a menstruációm mehetünk lombik megbeszélésre.
Hát ez van, kedves tõletek, hoyg már kerestetek, és érdeklõdtetek, de én most nem tudok pozitív példa lenni!
Émi
Émi
 
 


Karmen!
Tisztellek benneteket, mert biztos nagy lelki erõ kellett, hogy ezt a döntést meghozzátok, de ha így döntöttetek, így lesz jó, és ez lesz az eredményre vezetõ.
Azért gyere közénk, hiányoznál, ha nem hallhatnánk rólad.
Émi
Émi
 
 


Hello Lanyok,
Vegre elkezdodott a stimulacio! Gonal F-t kaptam, mar be is adtak harmat a hasamba Kép Kepzeljetek, mekkora baklovest kovettem el Kép Ugy emlekeztem, hogy a Decapeptylt csak a mensi megjoveteleig kell adni, igy en abbahagytam. Szombaton nem akartam zavarni a dokit mobilon, csak az intezetet hivtam fel, ok pedig nem mondtak, hogy vasarnap bent lesz. Igy ma derult ki, hogy mekkora okor vagyok! A doki csak mosolygott, hogy meg ilyen nem fordult elo, nem tudja, milyen kovetkezmenye lesz. Viszont a vervetel alapjan az osztrogen teljesen jo, szoval szerintem nem lesz baj belole. En teljesen meg voltam gyozodve arrol, hogy utana mar nem kell, hiszen most mar stimulaljak es nem visszafogjak a petefeszkeket. Valoszinuleg a tulstimulalast akarjak ezzel kikerulni. Karmen, nem tudsz errol valamit? Penteken megyek vervetelre es UH-ra, majd akkor kiderul, milyen nyomokat hagyott ez az egesz.
Emi, Kép
Sajnalom! Annyira szurkoltam neked! Szegeny parod, el tudom kepzelni. A ferfiaknak akkora tortura ez az egesz, nagyon nehezen veszik. Ne keseredj el! Akkor meg most sem repedtek meg a tuszok? Probalkozzatok otthon, hatha ugy sikerulni fog! Kép
Bella
bella
 
 


Émi! Profasit kaptál? Mi az elsö lombiknál jártunk igy, a férjem éppen kijött a mandulamütét után a kórházból és olyan alacsony volt a spermaszám nem tudták használni. Elég kinos volt neki visszamenni még egyszer a szobába. Sajna nem is osztodott elég jól az embrió akkor.

Bella! nem kaptam Decapeptyl-t a lombik alatt, nekem elötte volt az endo kezelés miatt. De nekem nem 0,1 mg-os hanem 3,75 mg! Ennek a hatása még a szuri után 20 nappal is megvolt, mert akkor inditotta a stimulációt. Sajna ilyet még én sem hallottam, de reméljük nem okoz gondot. Ezen most ne idegeskedj, az rosszabb, többet árt.
Pénteken kiváncsi vagyok az eredményre!!

Ja, ma fönök megkérdezte hosszú tûvon számithat-e rám. Nyugodt lelkiismerettel mondtam igent. Még jó hogy nem akkor kérdezte meg, amikor a lombikra jártam, nem szivesen hazudok, de nem mondhattam volna akkor se mást.

Karmen
karmen
 


Sziasztok!
Émi
Azért még ne adjátok fel a reményt, sose lehet tudni.
Még drukkolok. Ha mégse sikerülne, akkor drukkolunk tovább a lombikért.
Kármen
Én is csodálom és tisztelem a döntéseteket. Helyesen döntöttetek. Most sokat pihenjetek, ha tudtok menjetek el nyaralni. Ha nincs rá lehetõség tudom ajánlani Eger városát egy hosszú hétvégére. Valami varázslatos van Egerben. Két párt is ismerek, akiknek az orvosok szerint nem volt esélyük a spontán terhességre, elutaztak pihenni Egerbe és hárman jöttek haza. Azt nem tudom, hogy csak az felhõtlen pihenés volt a kulcs, vagy Eger városa, végülis nem számít.
Sajnos mi most nem tidink elutazni sehova a lombik elõtt, sokat kell dolgoznunk, de majd igyekszünk otthon hasznosan kikapcsolódni.
Bella
Ne bánkodj, sokszor a véletlen bakik hozzák meg a szerencsét.Én mindent felírok, amit mond a doki és amit kérdezni szeretnék, mert mindig olyan zavarban vagyok, hogy mikor kilépek a rendelõbõl már semmire nem emlékszem. Néha ciki, mert egy dologra többször is rákérdezek, tisztára Cilikének érzem magam.
Nina
Mi van Veletek? Egy hét és itt a május.

Nagyon izgulok a péntek miatt, hogy mit mondanak a leleteimre, már csak kettõt kell aludnom.

Szép napot Mindenkinek!
Sac
Névtelen
 


Sac,
Mi minden evben elmegyunk Egerbe a parommal. Nagyon szeretunk ott lenni, ez mar amolyan csaladi hagyomannya valt.
En eddig mindent jol megjegyeztem a dokinal, nem ertem, ez a mostani hogyan tortenhetett. Mindenesetre jo lecke volt, mondtam is neki, hogy legkozelebb nem ussza meg, hivom, amikor csak kedvem van hozza. Azt mondta, OK! Kép Tegnap rengetegen voltak, igy nem tudtam idozni nala, maradt egy-ket megvalaszolatlan kerdesem. Szerintem teljesen normalis, ha az ember tobbszor rakerdez valamire. Nekik ez rutin, nekunk viszont ettol fugg az eletunk. Ugyhogy kerdezz csak nyugodtan, Cilike Kép En is nagyon varom a penteket!
Lanyok,
Nalam kezdenek erosen dolgozni a hormonok. Eddig mindig jol birtam, de most allandoan sirhatnekom van, es a hasam is feszul rendesen. Nem tudok semmire sem koncentralni, csak ez jar a fejemben, pedig holnap vizsgazom Kép
Bella
bella
 
 


Bella
Kösz a biztatást, igyekszem bátran kérdezni.
A hormonok rám is nagy hatással voltak legútobb.Mindig feszült voltam, sokat sírtam, még hisztiztem is, semmi se volt jó.De elõre szóltam a barátoknak, rokonoknak, hogy ne sértõdjenek meg, ez nem én vagyok, hanem a hormonok.A párom is hõsiesen türte a hangulatingadozásaimat. Én nagyon fáradt is voltam, így a beültetés után két napig aludtam. Ez van. Kép

A vizsgához sok sikert és nagy kalappal! Jól fog sikerülni. Kép

Hogy kell nagyon vigyorgó smilet csinálni?
Sac Kép
Névtelen
 


Sac,
Remelem, hogy nem fogok tulsagosan elsarkanyosodni! Kép Egyebkent en is faradtnak erzem magam, legszivesebben egesz nap aludnek.
Ugy kell nagyon vigyorgot csinalni, hogy kettospont es utana egy nagy O betu.
puszi
Bella
bella
 
 


Bella!
Ne sírj, mibõl vizsgázol?
Karmen!
Az én páromnak is kivették a manduláját, mivel többször volt tüszõs mandulagyulladása, és a legutolsónál 40 fokos láza volt. A dokink azt mondta lehet ez is egy ok a kevés spermára. Egyébként nem tudom, hogy milyen szurit kaptam.
Sac
Köszi a bíztatást! Tegnap azt hiszem megrepedt a tüszõm, de ez már túl késõ volt, illetve a dokink is azt mondta, hogy egy bizonyos idõ után hiába lökõdik ki a petesejt, már nem megtermékenyíthetõ.
Kép)Kipróbáltam egy nagyon vigyorgó smilet, kiváncsi vagyok sikerült e?
Émi
Émi
 
 


Hát ez nem sikerült!
Kép Talán most!
Émi
Émi
 
 


Bella!
Aludjál nagyokat, álmodj szépeket, de azért szerintem az egészségügyi séták nagyon fontosak a sok pihenés mellett!
Émi
Émi
 
 


Kép
Remélem sikerült.
Sac
Névtelen
 


Haha sikerült!
Máris jó kedvem van.
Sac
Kép
Névtelen
 


SAc! Imádom Egert, nagyon régen voltam ott, de sajna most a lombik után nem maradt erre pénz. Igaz a torna árát félretehetném (anyu kiakadt hogy ilyen sürün járok - heti 3-4 alkalom) de nekem a sok fekvés után most muszáj ugrálnom.
Engem ez nyugtat meg, ha nem mehetek szinte rosszul érzem magam. Bár ebböl nyaralásra nem futná még. Kép

Bella! Én nem szoktam felirni, mert kezelö lapot ad, azon van rajta mikor mit kapok, milyen vizsgálatra kell menni. Viszont ha bármi eszembe jut felirom egy listára, és amikor megyek, megkérdem. Általában igen sok kérdésem szokott lenni, függetlenöl hogy már voltam 3x. Mindig van újabb kérdés Kép Ja nekem nem volt semmi érzés 2 lombiknák, az elsönél feszült a hasam csak. Feszült se voltam, minden olyan volt mint máskor. De nem mindenkire egyformán hatnak ezeknek a mellékhatásai.

Émi! A férjemnek valami csomó lett a torkán, gyennyel tele. Ezzel bent kellett 1 hétig feküdnie a fertözö kórházban, utána mondták hogy kockázatos lenne újra elkapnia, igy ö is inkább kivetette. Érdekes, elötte soha nem volt vele baj.
Szegény naponta ment a fül-orr-gégére, újra megnyitották azt a valamit, hogy ki tudjon ürülni. Orvoshoz sem akart menni, én rángattam el, amikor már majdnem fulladt.

gondoltam, mielött megkeresem a dokimat, hogy nyissa meg a petevezetöt, megkérdem a Kaális dokit mit gondol erröl. Ö mégiscsak meddöségi orvos, az enyém nem az. Ma sajna nem vették fel, többször is hivtam öket, másra nem tudok gondolni elromlott a telefonjuk. Kissé mérges voltam, ha már rászántam magam erre, akkor haladjunk.

Karmen
karmen
 


Lanyok Kép
Orulok, hogy ekkora oromet okoznak a mosolygos arcocskak!
Emi,
Ne keseredj el! Nagyon drukkolunk neked tovabbra is!
Most meg nem sirok, egyenlore, de nagyon kozel allok hozza! Vannak pillanatok, amikor nagyon elkeseredek, de mindig ugy gondolom, hogy rossz utan csak jo johet.
Jogbol szigorlatozom holnap Kép Sajnos elore hoztak, meg nincs is vizsgaidoszak!!!
Van egy kutyank, igy elvileg minden nap setalunk, de bevallom oszinten, hogy neha elbliccelem Kép
Karmen,
En is kapok papirt, csak errol az un. elokezelesrol nem volt.
Eddig nekem sem volt baj a mellekhatasokkal, illetve egyszer-ketszer vagyok rosszul, ha valami uj gyogyszert kapok, de aztan az is elmulik. Most sok dolog osszejott, lehet, ezert vagyok erzekenyebb.
Ez a petevezetek megnyitas jo otletnek tunik! Meg az is lehetseges, hogy utana spontan sikerul! Eddig nem gondoltal erre, vagy a doki nem javasolt ilyesmit?
Bella
bella
 
 


Kép
bella
 
 


Lanyok,
Csak azert, hogy jo kedvetek legyen! Kép
Kép
bella
 
 


Sziasztok LányokKép
Bocsánat, hogy szó nélkül eltüntem, de nem volt jó a gépünk igy csak ma tudtam jelentkezni. Ma voltam UH-on a Kaáliban és kiderült mégiscsak két babát várok mert az az icurka-picurka amelyik a múlt héten halottnak tünt igeni él és dobog a kis sziveKépIgaz, nagyon aprócska, igy még bármi elõfordulhat de bizakodunkKép
ÉmiKép
Nagyon drukkolok, hogy mégse legyen hiábavaló ez a stimulálásotok és a küzdelmetekKép
KarmenKép
Szerintem jól döntöttetekKép Egy kis pihenés mindkettõtökre ráférKép Úgy tudom egyébként, hogy a petevezetõ átjárhatóvá tételére legjobb a lapar mert a hsg nem viszi át a komolyabb elzáródásokat. Bár úgy emlékszem Neked nemrég volt laparod. Sok sikert és remélem nem lesz szükségetek a lombikraKép

Mindenkinek nagyon drukkolok a sikerért. NÉhány hétre eltünök majd mert költözünk de aztán járok majd rendszeresenKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Doris! Igen, nekem a punkció napján lett lapar. Endom is van, de akkor sürgös mütét lett, igy ezekkel akkor nem foglalkoztak. De engem nagyon foglalkoztat a gondolat, hogy meg lehetne nyitni. Legalább azt, ami nehezen átjárható. A másik forumba azt irta a doki, hogy nem túl jók az eredmények a lombikhoz képest. Igy arra gondoltam, hogy azt teszem ,amit a Kaális doki mond, ö mégiscsak meddöségi orvos. Ha szerinte van ugy esély akkor nosza. Nekem nem volt HSG csak altatásban, ébren nem is vállalkozok rá.
Jó költözést!

Bella! Nem javasolták. A saját orvosom annyit mondott, amikor megnézte, hogy igen ez van. Kérdeztem a megnyitást, de mellébeszélt, és hogy úgyis lombik lesz. Fentebb irtam, itt egy másik doki is azt irta, hogy a lombikkal sokkal nagyobb esély van, mint hogy megnyissák sikerrel és terhes leszek. Majd a Kaális doki véleményét megirom.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kedves Sac!:o
Még nem ismerjük egymást, de mivel visszaolvastam itt a topicot, szeretnék kérdezni Tõled valamit, mégpedig a túlstimulálással kapcsolatosan. Ugyanis pont ez most az én problémám, már a 2.hete tart, és még mindíg menszi jelleggel fáj a hasam, és a jobb petefészkem nagyon nagy. Nálad mekkora lett és mikorra 'ment' vissza rendes méretére a petefészek? Nagyon szomorú vagyok, mert igazából túl erõs vagy sok gyógyszert nem is szedtem, mégis ez lett a vége. Lehet, hogy nem vagyok alkalmas a stimulálásra. Én nem a Kaáliba járok, de ha így haladok babaügyben, akkor valszínûleg én is be fogok hamarosan jelentkezni.
Kívánom, hogy pénteken minden rendben legyen Nálad! :o

Doris! :o
Annyira klassz, hogy két babucit is vársz, nagyon megérdemelted a sok küzdelem után. Engedd meg, hogy gratuláljak, még akkor is ha személyesen nem ismerjük egymást (a hozzászólásaid alapján már régóta közel állsz a szívemhez, mindíg, mindenkihez van pár biztató kedves szavad)! Jó költözködést!

Drukk a többieknek is!

Kriszti
Névtelen
 


Doris!
Könnyeket csaltál a szemembe, nagyon drukkolok nektek, vigyázz magadra és a picikre!Kép
Bella!
Tényleg nagyon felvidítod a fórumot a mosolygó arcocskáiddal, na és így, hogy még ugrálnak is! Nagyon tetszik!
Lányok, csempézés, festés, parkettázás, konyhabútor...stb soroljam? Költözés, talán május végén, jó lenne, ha mire lombikra kerül a sor már ott laknánk!
Kriszti, üdv köztünk!
Puszi mindenkinek!
Émi
 
 


Doris,
Nagyon orulok, hogy igy alakult! Vigyazz magatokra, es ne eroltetsd meg magad a koltozesnel! Varunk vissza!
Karmen,
Kivancsi vagyok, hogy mit mond majd a masik doki. Egyes orvosok tenyleg csak mellebeszelnek, resen kell lenni. Kép Nekunk az andrologus azt mondta nemreg, hogy olyan jok lettek a parom leletei, hogy idezem "agyban, parnak kozt lehet gyereket csinalni". Aztan a papirra azt irja, hogy AIH javasolt!!! Nem tudom, hogy bennunket nez hulyenek, vagy.... Kép
Emi,
Nem irigyellek, ami a csempezest, festest stb. illeti! En azt mondtam, hogy soha tobbet, de lehet, hogy csak mi voltunk szerencsetlenek a "mesterekkel" kapcsolatban.
Ezt neked kuldom: Kép
Sac,
Drukk holnapra, magamnak is Kép
Mindenkinek puszi,
Bella
bella
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: