Új privát üzeneted érkezett!

Névtelen írta: Sziasztok!

Nagyon megirigyeltem a mamák beszámoloit, és most szeretném a véleményeteket "olvasgatni" a klinikai orvosokról, szülésznőkről,kórházrol,stb.
Várom a tapasztalatokat!

Sziasztok Névtelen


Kedves Névtelen!
Én 17.-én szültem a klinikán. Csak jókat tudok mondani.
Már szinte minden osztályon feküdtem a klinikán, és mindegyik osztállyal meg vagyok elégedve. A szülésem végül császár lett, de a császár alatt is korrektek voltak a bent lévők. Az orvosom Zergényi doktornő, akinek nagyon sok mindent köszönhetek, és csak ajánlani tudom. több, mint két éve járok hozzá, és eddig csak maximális odaadást, és szakmai hozzáértést tapasztaltam. Szülésznőt nem fogadtam, és végül Paragi-Soós Krisztina volt bent nálam. Aki nélkül talán nem élem túl a 8órás vajúdást. Nagyon kedves és segítőkész. Türelmes. A következő gyermekemnél már biztos őt fogom fogadni.
Az élményeket, tapasztalatokat nagyban befolyásolja az, hogy ki hogy áll a dolgokhoz. Tudom ajánlani a sok panaszkodónak a Szolnok megyei Hetényi Géza kórházat. Aztán biztos megbecsülik a II.számú klinikát. Ég és föld a kettő szakmailag és emberileg is.
bubba-baba
 
 


Sziasztok!

Augusztusban fogunk szülni a SOTE 2.számú női klinikán.Arra lennék kíváncsi,tudja-e valaki,hogy milyenek az alapítványi szobák(felszereltség,ár stb...),meg hogyan lehet ilyen szobát igényelni?
Ha valaki mostanában szült ott a tapasztalatait szívesen meghallgatnám.

köszi:Tücsi0318
tücsi0318
 
 


Sziasztok!

Október végén fogok szülni a SOTE 2-őn, Kósa dr.-nál. Tudna valaki abban segíteni, hogy van-e a kórházban jelenleg futó szülésfelkészítő tanfolyam és ha igen, mikor és hol tartják? Eddig sajnos nem nagyon tudtam volna járni, mert dolgoztam, de már itthon vagyok és szeretnék járni.

Köszönöm,
Bibus

bibus
 
 

 
 

Szia
jelenleg nincsen, mert az áprilisinak már vége lett.

http://www.sote.hu/intezetek/hirek/hir. ... ews_id=972

szeptemberben lesz újra.

Remélem segíthettem.

bibus írta:Sziasztok!

Október végén fogok szülni a SOTE 2-őn, Kósa dr.-nál. Tudna valaki abban segíteni, hogy van-e a kórházban jelenleg futó szülésfelkészítő tanfolyam és ha igen, mikor és hol tartják? Eddig sajnos nem nagyon tudtam volna járni, mert dolgoztam, de már itthon vagyok és szeretnék járni.

Köszönöm,
Bibus
zpilla
 
 


tücsi,
ha egy oldalt visszaolvasol találsz elég friss infót a kórházról, arról, hogy mit kell vinni, mit adnak stb.

Kép
k.krisztina78
 
 


Sziasztok! Valaki tudja, hogy mit kell vinni a babának a korházba? mit adnak és mit nem? köszönöm
1987 niki
 
 


Szia niki!

én úgy tudom azt kell vinni ami a pelenkázáshoz kell, pelenka popsitörlő, én tettem be popsikrémet is. Nálam van a csomagban egy kis takaró, kis sapka ezek sztem nem létkérdések, még kis kesztyű kell, azt sztem nem tudnak adni.
asszem ennyi.
remélem tudtam segíteni!
A

Kép
zpilla
 
 


tücsi0318 írta:Sziasztok!

Augusztusban fogunk szülni a SOTE 2.számú női klinikán.Arra lennék kíváncsi,tudja-e valaki,hogy milyenek az alapítványi szobák(felszereltség,ár stb...),meg hogyan lehet ilyen szobát igényelni?
Ha valaki mostanában szült ott a tapasztalatait szívesen meghallgatnám.

köszi:Tücsi0318


Szia
nem láttam azokat a szobákat, de úgy tudom 10ezer/éjszaka felsőbb emeleten van mint a csecsemőosztály, szóval le kell vinni a babát oda, és csecsemős nővér nemigen jár arra :)
Amúgy bárki bemehet a szobádba, nálad a kulcs, mint egy hotelben :)
Igényelni úgy kell hogy mikor mész szülni szólsz a szülésznőnek hogy Te egyágyast szeretnél, és ő intézkedik, ha van hely mehetsz is :)

Én ennyit tudok erről. :D
A

Kép
zpilla
 
 


Niki:
Pelenkát nem kell bevinni, mert Pampers pelust adnak, 4-et egy napra, plusz fürdetéskor kapják meg az ötödiket.
Popsitörlőből a szülés utáni csomagokban van vagy 3-4 minta is ,ill. Sudocrem minta, ezekkel el lesztek 3 -4 napig.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Aprooka:
most olvastam egy kérdésedet.
Én 5 napja voltam bent a Sógornőm szülésén, és hát igen, voltak bent gyakornokok is, nála csak nők, amikor én szültem, akkor két pasi.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok!

Azoktól kérdeznék, akik mostanában szültek a klinikán:

Kérik a 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot, vagy elég az eredetit bemutatni vagy annak a fénymásolatát?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok,

Bocsánat a zavarásért csak egy kis információra lenne szükségem.
Dr. Tóth Péterhez kerültem egy magánrendelésen és szeretnék róla többet megtudni. Fél éve vagyunk túl egy vetélésen első babával és ő volt az egyetlen, aki azt mondta nem kell kivárni megint az egy évet a próbálkozással, hanem ciklusmonitorozna minden hónapban és ezért szeretnék róla többet megtudni. Légyszi ha valakinek van tapasztalata a dokival - akár jó vagy rossz - ossza meg velem. Köszönöm! :)

Kép
Kép
doridia
 
 


Szia Doridia!

Az egy kapitális marhaság, hogy egy évet kellene várni. Megnézném azt az orvost, aki ilyet mondott... :twisted:
Persze függ attól, hogy miért is volt a vetélés (hmm, az esetek nagytöbbségében nem is tudni az okát, sokszor nem is keresik, statisztikai átlagnak tudható be...). Szoktak fél évet mondani, szerintem az is eléggé "biztonsági játék".

Tavaly volt a spontán vetélésem (utána meg rögtön egy vesebetegség is, egymástól függetlenül), de komplikációk után, egy kisebb és egy nagy hasi műtét után, széjjelszabdalva-összevarrva az volt mind a vesedoki, mind a nőgyógyász egymástól független egybehangzó véleménye, hogy 6 hét után már akár próbálkozhatunk is.

Tóth dokit sajnos nem ismerem, de amit írtál, így elsőre elég korrektül hangzik. Küldöm a drukkot a mihamarabbi bébhez!!!! :-)

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Kedves Mindenki

Én lombik programra járok a párommal a Kaáliba.
Előzetes kivizsgálásra megyek a II.sz. női klinikára,pontosabban HSG.re.
A beutalóval kértem időpontot,de azt sem tudom mit kell magammal vinni, hogyan zajlik ez a vizsgálat , stb...
Ha valaki tudna kicsit írni róla előre is megköszönném....

Ritkaaa
ritkaaa
 
 


Szia Ritkaaa!

Nekem tavaj szeptemberben csinálták a HSG-t a klinikán. Pontosabban a dokim, Cseh doktornő csinálta.
Úgy emlékszem csak a beutaló kell meg apa vizsgálatának eredménye. Az viszont kikötés volt, hogy meg kell lennie.
A betegfelvételen kell reggel jelentkezned és utána felküldenek a másodikra befeküdni. Nekem sajna elég sokat kellett várni a doktornőre, mert épp a műtőben volt.
Maga a vizsgálat nem tart sokáig hál'Istennek. Először egy vizsgálóban bekötik a katétert és utána azzal kell lemenni a fsz.-re, ami nem túl kényelmes, de ez van. Lent meg megtörténik a vizsgálat maga, amikor is be kell állnod egy gépbe és megdöntik veled együtt. Ez kicsit fura volt. Utána viszont beléd nyomják a kontraszt anyagot, ami nagyon feszítő érzés, de ki lehet bírni. Én pont ott tartottam, hogy elkezdem csikorgatni a fogamat a fájdalomtól, mikor abba is hagyták mondván, hogy átment mindkét oldalon a folyadék. Utána mehetsz is vissza az ágyba. Elvileg másnap reggel lehet hazamenni, de saját felelősségedre hazamehetsz, ha aláírod a papírt. Én így tettem.
Remélem tudtam segíteni.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok4

Segítséget szeretnék kérni. A harmadik kisbabánkat várjuk, és a dokim át ment a SOTE II-re, és fogalmam sincs, hogy milyen a kórház. Egy két kérdésem lenne, ha tudnátok válaszolni, nagyon megköszönném.
1. a vajúdás alatt kell e feküdni, vagy lehet állva vajúdni?
2. Ha nem tartok igényt a csecsemősök segítségére, lehet velem állandóan a babám? (éjjel-nappal?)
3. Ha tejproblémám van (tejmirigy elégtelenség), akkor engedik-e, hogy a pótlást SNS-sel, vagy fecskendővel adjam, vagy betápszerezik? Vagy esetleg hallgassak mélyen a dologról 1-2 napig?
4. A férjem bejöhet a babához látogatóba? vagy csak üvegen át nézheti?
5. Hány napig szoktak benntartani egy átlagos szülés után?

Az első kettőt a Kútvölgyiben szültem, és igen elvoltam kényeztetve, csak azt most kiadták bérbe, és a dokim is átjött.

Előre is köszönöm mindenki segítségét!

Viki
vikike77
 
 


Bocsánat, még egy kérdés:
Külön van a vajúdó, vagy a szülőszobában van a vajúdás is? a Vajúdás alatt is bent lehet a férjem, vagy csak szülés alatt?

Köszi

Viki
vikike77
 
 


Szia Viki!

1. vajúdás alatt nem kell feküdni, sétálhatsz a szobában, a folyosón, van labda, és beviheted a zuhany alá is, ott is vajúdhatsz, az egyik szülőszobában kád is van, ott is lehet.
2. éjjel nappal veled lehet, első éjjel általában elviszik, de megkérdezik, hogy vagy e olyan jól hogy ellásd, és ha akarod akkor nálad hagyják, csak fürdeni kell bevinni.
3. tápszert nem adnak egyáltalán, cukros vizet adnak nekik.
4. apuka az egyágyas/alapítványi szobába mehet csak be, ha 5 ágyasba fekszel akkor csak üvegen át a lépcsőfordulóba nézheti meg.
5. szülés után ha minden rendben 3 nap míg bent vagy, császárnál 4.

+1 ha van üres szülőszoba akkor ott vajúdhatsz, oda apuka is bemehet veled, ha teltház van és a 6 ágyas vajúdóban fekszel oda nem biztos, ha van ott más kismama is.

remélem segítettem!

Problémamentes szülést kívánok!
Andi

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok

Vikike 77:az én dr.om is a Kútvölgyis nála szültem az első fiamat és a mostani pocaklakó februárban már a II női klinikán fog megszületni=egy cipőben járunk:Sajnáltam amikor hallottam ezt a változást és meg is rémültem tőle...Még azt sem tudom hol van a Klinika nekem is ezer meg ezer kérdésem lenne Ha már túl vagy mindenen ,majd meséljél ha van kedved(lakóhely,Zuglói anyukák.nál találsz)
B

Kép
beataa
 
 


Beataa, ha gondolod kérdezz nyugodtan, akár priviben is, ha tudok válaszolok.

Kép
zpilla
 
 


sziasztok!

az én dokim is a Kútvölgyiben volt előtte,én is februárban fogok szülni!

én szeretném ha a párom bent lenne velem vajúdásnál,és a szülésnél is!nem gondoltam hogy ez plusz pénz!

szeptember közepén megyek először a korházba,Uh-ra,és akkor körbe nézek!

Üdv.Ani

Kép
ani983
 
 


beataa:ki az orvosod megkérdezhetem?

Kép
ani983
 
 


ani983 írta:sziasztok!

az én dokim is a Kútvölgyiben volt előtte,én is februárban fogok szülni!

én szeretném ha a párom bent lenne velem vajúdásnál,és a szülésnél is!nem gondoltam hogy ez plusz pénz!
Üdv.Ani

Szia,
ki mondta, hogy ez plusz pénz?
:shock: :shock:

Nem is értem miért lenne plusz pénz. Mihez képest plusz pénz?

Kép
zpilla
 
 


zpilla:bocsánat.félreértelmeztem a dolgokat.
most már látom hogy a szobákra írták a pénzt.

Kép
ani983
 
 


ani983 írta:zpilla:bocsánat.félreértelmeztem a dolgokat.
most már látom hogy a szobákra írták a pénzt.


igen az egyágyas az fizetős, de a szülésnél nincs erről szó:)

boldog babavárást, és probléma mentes szülés kívánok!

Andi

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok

ani983:dr Szabónál fogok szülni,én egyenlőre máshol csináltatom a 19/20 hetes uh nem kis pénzért sajna a dr nem ajánlotta fel h a Klinikáknál megcsinálná.Neked igen?.És te kinél szülsz majd??


Nekem is el kellene mennem megtekintenem a Klinikai kórházat h legyen fogalmam róla csak még eddig nem volt kedvem hozzá !
Én szeretném mindig magamnál tartani a picit a korházban akkor is ha sír éjjel nekem fontos az együtt lét és az h ne cukros vizet kapjon
Császár esetében is 2/3 nap már jön a tej és akkor hajrá nem is kell semmi más(legalábbis az első gyereknél igy volt)
B.

Kép
beataa
 
 


zpilla:köszönöm

beataa:én dr.Halász Lászlónál fogok szülni.nekem ő ajánlotta fel hogy menjek a klinikára,de nem ő fogja csinálni az uh-t.

én izgulok a tej miatt egy kicsit,de azzal nyugatatom magam hogy anyukámnak is volt,mind a három gyermekénél,így nekem miért ne lenne....:)

én jövőhét hétfőn megyek az uh-ra.ha megérkeztem írok majd a tapasztalataimról!!!

Üdv.:Ani

Kép
ani983
 
 


ani983, neked és mindenkinek aki a szoptatás miatt aggódik, ajánlom a Kismama magazin kiadásában megjelent Szoptatás című könyvet, nekem nagyon sokat segített, a kétségeim legyűrésében, meg hogy természetesebben (pozitívabban) álljak a szoptatáshoz, meg persze a "technikai" dolgokban is. (Bocs a kéretlen tanácsért. :))

Kép
Kép
szalamandra
 
 


szalamandra:köszi a tanácsot,tényleg jó ez a könyv.

Ma voltam bent a korházban uh-n,és holnap mehetek szülés előtti felkészítőre.minden héten kedden lesz,és azt hiszem hogy 12 héten keresztül.előtte van terhestorna is.

sziasztok

Kép
ani983
 
 


Sziasztok


Ani 93:milyen a kórház?Én ha lehet kérem majd a privát szobát mert ott csak jobban tud pihenni az ember, mert ha 5 másik kisbaba sir a közeledbe nehéz aluszkálni( főleg ha a sajátod is sír)


Én tegnap voltam a dr.nál az afp és a hcg alacsony de a kombinált teszt és a nyaki redős uh okés lett most várom a 22.ei uh eredményét majd!!



Lassan én is elmegyek megtekinteni a kórházat.Kolost császárral szültem és a mostani is az lesz de remélem altatnak mert az epidurális nem volt okés ..majd meglátjuk!

Szép napot mindenkinek B.

Kép
beataa
 
 


beataa:az a helyzet hogy én nem szeretnék egyedül lenni,első baba,és szeretném a tapasztalatokat begyűjteni,és úgy gondolom hogy ha többen leszünk egy szobában,akkor ott jobban tudnak segíteni.
nem gondolom ha egyedül lennék akkor nagyobb figyelmet kapnék.

Én ma megyek tornára,és felkészülésre.
mesélek majd.


Ani

Kép
ani983
 
 


Sziasztok!

megjöttem.nagyon jó kis napom volt.szuper volt a kismama torna,és utána érdekes volt az előadás is.iszonyú sokan voltunk mindkettőn.
fel lehetett iratkozni szülőszoba látogatásra,így én okt.12én megyek majd.
azt viszont ma mondták hogy pelenkát vinni kell majd a kórházba,mert nem tudnak adni a babáknak,megszűnt a szerződés a pampersel.
:(

Ani

Kép
ani983
 
 


sziasztok,

beataa: annyit tudni kell az alapítványi szobákról, hogy egy szinttel feljebb vannak mint a gyermekágy és a csecsemős nővérek szobái, így oda csecsemős elég ritkán téved fel. Persze akinek nem első gyerek, annak ez már nem gond :wink: Én ötágyasban voltam 2 éve, de nem zavarták egymást a gyerekek - kollektív üvöltés legalábbis egyszer sem volt...
Ha nálad van kint a kicsi, akkor tuti nem erőszakoskodnak a cukros vízzel. 2 éve az volt a módszer, hogy ki volt pakolva a cumisüvegekben a cukros víz, ha akartál adtál neki, ha nem akartál akkor nem. Az én lányom első éjszaka volt bent a csecsemősöknél (szinte egész napos vajúdás után 5 körül született meg és kellett nekem az az egy éjszaka pihenés), akkor lehet hogy kapott, utána már végig velem volt, csak fürdeni vitték el, akkor már tuti nem kapott cukros vizet. Tápszert meg pláne nem adnak, azt külön kérni kell.

UH: nekem még a kórházban csinálták, de asszem ha jön a következő inkább fizetek érte és csinálja a dokim magánban... Legalábbis ha ugyanazok az állapotok lesznek... Én minden uh-ra órákat vártam akkoriban... :roll: :(

ani983:
a vajúdóra kérdezz rá majd a szülőszobalátogatáson, nálunk ott is bent lehetett a férjem, csak ha valamelyik kismamát vizsgálták, akkor arra a rövid időre ki kellett menni az összes apukának a folyosóra...

hogy mit adnak és mit nem, abban nem tudok segíteni, mert az szeritnem folyamatosan változik - és én ugye 2 évvel ezelőtt szültem ott... de a szülőszobalátogatáson ezeket tuti elmondják - ha nem akkor kérdezzetek rá bátran. Nekünk a babaruhán és a köldökápolási cuccokon kívül mindent vinni kellett anno, persze volt amiből volt elég az ajándékcsomagokban (pl. popsitörlő, popsikrém - ezekből a mintákkal simán kihúztuk a 3 napot)

Bocs, hogy beledumáltam, néha visszatévedek még erre az oldalra is... :oops: Remélem segítettem valamit...
Kellemes babavárást Nektek! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok !

Szjudy 77 a 12 hetes uh+ kombinált tesztet is a Sejtbank kp csináltattam 14000 ft + a szept 22.ei uh a genetikai is ugyan ott lesz ami szintén 14000 ft .Megmondom őszintén erre nem sajnálom a pénzt arról nem beszélve h számlával EP pénztárnál visszakapom
Remélem látja majd a dr h rosszak az eredményeim és igy még alaposabban megnéz mindent!!Kicsit félek az eredménytől ..

Andy 983: én nekem az nem kell h a nővérkék rám nyissák az ajtót igazából segíteni abban nem tudnak h hamarabb legyen tejem max ugy megnyomják a mellbimbómat ismét h belepusztulók..ű
Mivel császár után 1 nap kötelező megfigyelőbe lenni addig tuti a gyerek nem lesz nálam ..Utána meg csak legyen annál hamarabb lesz tejem ha hallom h sír meg ha akarom h legyen !!ÉS MIÉRT NE LENNE UGYEBÁR!!persze az első gyereknél az ember még pelenkázni sem tud de mire való az anyuka vagy anyós majd ugy is ők akarják 1alkalommal csinálni!!

Szerintem érdemes pár pelust bevinni legyen az a baba fenekére és a rongyot is ami jó a büfiztetésre +bármire és AJÁNLOM a szoptatós párnát (én nem tudok fekve szoptatni) = segít az alvásban+szoptatásban és mindenben !!!


SZISZTOK

Kép
beataa
 
 


Sziasztok !

Szjudy 77 a 12 hetes uh+ kombinált tesztet is a Sejtbank kp csináltattam 14000 ft + a szept 22.ei uh a genetikai is ugyan ott lesz ami szintén 14000 ft .Megmondom őszintén erre nem sajnálom a pénzt arról nem beszélve h számlával EP pénztárnál visszakapom
Remélem látja majd a dr h rosszak az eredményeim és igy még alaposabban megnéz mindent!!Kicsit félek az eredménytől ..

Andy 983: én nekem az nem kell h a nővérkék rám nyissák az ajtót igazából segíteni abban nem tudnak h hamarabb legyen tejem max ugy megnyomják a mellbimbómat ismét h belepusztulók..ű
Mivel császár után 1 nap kötelező megfigyelőbe lenni addig tuti a gyerek nem lesz nálam ..Utána meg csak legyen annál hamarabb lesz tejem ha hallom h sír meg ha akarom h legyen !!ÉS MIÉRT NE LENNE UGYEBÁR!!persze az első gyereknél az ember még pelenkázni sem tud de mire való az anyuka vagy anyós majd ugy is ők akarják 1alkalommal csinálni!!

Szerintem érdemes pár pelust bevinni legyen az a baba fenekére és a rongyot is ami jó a büfiztetésre +bármire és AJÁNLOM a szoptatós párnát (én nem tudok fekve szoptatni) = segít az alvásban+szoptatásban és mindenben !!!


SZISZTOK

Kép
beataa
 
 


Ani nekünk is ezt mondták nyáron, és mégis kaptunk... napi 5öt.

Kellemes Babavárást Mindenkinek!

Kép
zpilla
 
 


Én mindenesetre betettem pár pelenkát, popsitörlőt, meg ha addig még eljutunk védőnőhöz, akkor iratok fel Róza nevére csecsemős popsikrémet, és beteszem azt is, hátha későn jön a kórházi csomag :) Én is úgy emlékszem azt írtátok, hogy ezek kellenek, ha mégsem, akkor majd hazaküldöm az urammal :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok4

Bocs, kicsit rég volt, amikor itt jártam, nagyon köszi a segítséget. Remélem a vajúdás valahogy megoldódik. Nekem akkor nagyon szükségem van a páromra. :-( De bizakodó vagyok, mert a második szülésem vajúdással együtt kb. 50 perc volt. Jó az nem volt sétagalopp, de ezt újra bevállalnám. :-)

Mégegyszer köszi a segítséget. Nekem egyébként dr. Thót Ferenc a dokim, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az első kettőt is nála szültem, nem szívesen válltanénk. Őt mindnekinek ajánlom.

Sziasztok:
Viki

Viki
vikike77
 
 


Sziasztok!

Lehet hulyeseget kerdezek, de a vajudas es a szules a sajat haloruhaban tortenik, vagy ott adnak kulon ruhat.

Ha pedig sajatban, akkor mi a tapasztalat, milyen haloruhaban erdemes?

koszi az infokat elore is.

Kép
mabkaja
 
 


sziasztok!

Már két kisfiút szültem a klinikán, és megakadt a szemem azon, hogy valamelyikőtök azt írta, hogy van kádas szülőszoba! Nem tudjátok, hogy hogyan lehet oda bejutni? :) Érkezési sorrend? Márcsak azért, mert volt már sima és zuhanyos vajúdásom is, de olyan jó lenne egy fürdős is, és hát május elejére érkezik a kistesó...

Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a csecsemős nővérek egy része nagyon kedves, másik része nagyon gáz. Legalábbis 2 éve még ez volt. Határozottnak kell lenni, és akkor nincs cukros víz és társai.

Rita

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Többen írtátok, hogy van olyan szülésznő, akit a II.-es Klinikán ajánlanátok, de név szerint eddig egyet láttam. Priviben esetleg tudnátok még ajánlani? Első babás kismama vagyok, 19. hétben, a minden információt begyűjtő időszakban :)
Mivel normál szülésre készülök érzéstelenítés nélkül, nagyon fontosnak tartanám, hogy a szülésznőm tutira jó legyen, ezért választottat szeretnék.

Előre is köszönöm!
pemete77
 
 


Sziasztok!

Múlt héten szültem a klinikán. Teca szülésznőt csak ajánlani tudom, nem volt fogadott, de olyan tündér volt, hogy csak ódákat tudok róla zengeni.

hmmm a gyerekágy és a csecsemő osztály elég gáz. Van néhány kedves, elkötelezett ember, de a legtöbb nem az. 10-en 10 félét mondanak, ők sem tudják mi a jó... szerencsére nekem ez a második gyerek, de akinek az első meg se mutatták a pelenkázást, sokszori kérésre a köldökáőplást....

A szülőszoba még mindig jó, ha vkinek tudok segítek:)

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Sziasztok!

fnora82:engem érdekelne a szülésznő.:)

voltam szülőszoba látogatáson,és nagyon tetszett.

köszönöm
válaszodat


Ani

Kép
ani983
 
 


Kedves fnora82!



Gratulálok a picihez. Lehet még kérdésem? A gyerkőcnek mi vigyünk ruhát, vagy amíg benntartózkodunk, addig adnak váltó ruhácskát? (Csak mert a Kútvölgyiben adtak.)

Sziasztok:Viki

Viki
vikike77
 
 


Sziasztok!

Én 2009.januárjában szültem a klinikán és a gyermekágyas rész elég rossz állapotban volt (wc-ben nem volt világítás, nem lehetett lehúzni...)
Úgy tudom felújítás kezdődött nem sokkal utána.
Kérdésem az lenne hogy milyen az osztály állapota mostanság? Elsősorban a higiénia érdekel.

Köszi
Melinda

sahli
 
 


Sahli!

Múlt héten szültem a klinikán és a gyermekágyas szobák tényleg mind fel lettek újítva. A fürdőszobák is teljesen újak, minden tiszta és szép volt.

Üdv,
E.

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Én Dr Börzsönyi Balázshoz járok évek óta. Itt dolgozik Osztályvezetőként.
Szerdánként rendel a Madách térnél egy nagyon szép rendelőben.
Szerintem nagyon rendes és felkészült orvos, csak ajánlani tudom.
Mivel évek óta hozzá járok, így bátran mondhatom, hogy szuper doki!!!
Minden barátnőm hozzá jár és ők is elégedettek vele.

Csak isteníteni és ajánlani tudom!!!

:lol:
picuri2007
 
 


Sziasztok!
Hálóruhának sajátot kell vinni, mindenképpen ugye hálóing legyen, és amit nem sajnálsz, mert lehet hogy kimoshatatlan foltok lesznek rajta (mondjuk nekem ép maradt.. mármint hogy kijöttek a foltok:o))

Babák csak kórháziban lehetnek, csak a hazahozóst kell majd apukának bevinni.

Szülésznőnek én Gönczi Katit ajánlom nagyon.

A szobák nem gázak, bent va a fürdő is.

Kádasba nem tudom hogy lehet bejutni, de ha szabad, és szólsz hogy ott szeretnél sztem oda raknak :)
Kellemes babavárást, babázást mindenkinek!

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok!
Bocsi, csak most láttam, hogy írtatok!
Teca tényleg tünemény, csak ajánlani tudom!


Valaki nem tudja a szülőszoba elérhetőségét? Szeretném megtudni a szülésznőm mikor van bent, de nem tudom a számukat! Vagy ha valaki megy be a napokban, esetleg megkérdezné nekem?


Fel lett újítva a gyerekágyas rész, 1 fokkal jobb mint volt, a nővérek legtöbbje kicsit gáz... de hol nem az????

Nóra

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: