Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dorka!
Nagyon szupi bicit kapott Szabi! És Te mint mindig csini vagy!

Veráékra 34 fok van, vagy 36? Elfelejtettem...

Nagyon szép lett az ovis szett!

Kriszti!
Én 3 évet hagytam ki a lányok "miatt", de így is volt hogy Misi az épület körül körözött babakocsival, míg én hallgattam! Nem egyszerű, majd meglátod! De hajrá!

A lagziról is tegyél már képet!

Olga!
Hány napra mentek?

És nem tudna ő varrni rá akasztót? Csak egyszerűbb neki, ha már megfogja!?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


Dorka! Szépek vagytok! Peti kiakadt: Már ekkorák a srácok? Mondom várjál, az egyik uncsitesó! :lol:
És tényleg te is nagyon szép vagy! Bringázáshoz hajrá!

bbj Judit! Nem mondod 34-36 fok? Azta! De jó Veráéknak! Szerencsére!

Akasztó: nekem is eszembe jutott, hogy rávarrhatná... Na mindegy. Megpróbálkozom majd vele.
Debrecenbe hány napra megyünk? Szerdán megyünk babóval, vonatozunk, addig maradunk, amíg jól érezzük magunkat. 8) Gondolom kb. 4-5 napig bírjuk ki apa nélkül. De én min. 3 napot tervezek.

Balázsról: egyre tisztábban beszél. Tegnap áthoztuk az ágyát a mi szobánkba, délután abban aludtunk ketten :lol: , este már egyenesen közénk feküdt vissza. Most meg itt hisztizik, hogy vigyük át (vissza) az ágyát. :cry:
Viszont egy jó hónapja kiiktattuk a bilit, minden végtermék a wc-be megy! :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Még valami: a Tescoban kapható Thomas edényekből (pontgyűjtős) vett már valaki? Ha igen, tapasztalatok? Én megfogtam, jó nehéz, szép, használhatónak látszik. Ha valakinek kell kigyűjtött kuponfüzet szóljon! :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Sziasztok!

Rakom a képet a "lagziról" :)

Kép
előkészület

Kép
vacsora

Kép
volt aki hamar elfáradt

Kép
buli

Kép
buli1

Kép
buli2

Kép
torta

Kép
már fáradtan

Kép
mennyecske :) szakad az eső

Kép
buthu
 
 


Olga! A barátnőmék kuktát vettek, azt mondta nagyon jól szuperál! Én megmondom őszintén, hogy drágálltam az edényeket, úgyhogy nemis gyűjtögettem a pontokat.

Kriszti! Úgy látom jól sikerült a lagzi! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Kriszti!
Jól sikerált kerti partytok volt!

Jól néz ki a torta is!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bocs, csak extra gyorsan.

Katlina, szülianpi képek szupperosak :) Mint írtam, Robika vonásaiban férfiasodik :)

Dorka, klassz a Vólis torta, meg a bici is :) Fújás nálunk is megy, szereti a jány :) Szép az ovis szett is, alig várom a miénket :)

Olga, rajtam nem múlik, csütörtökön utaltam :) Azért remélem szerdáig ideér :shock: Szép lenne, ha elkerülnétek egymást...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kati, részvétem...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a részvét nyilvánítást!Nagyon ember közeli volt a temetés evangélikus szertartás szerint zajlott!

Írtam egy csomót,de sajna elszállt :evil: ,majd este újra kezdem!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Kriszta, de jó, hogy hoztál képeket! Látszott, hogy jól éreztétek magatokat! Torta egyszerű, de nagyszerű! Nem emlékszem hirtelen, cukrászdai volt? Család, ismerősök mit szóltak a nem épp hagyományos lagzi keretekhez?

Rita! Igen, még így ponttal sem olcsó mulatság, de én is, meg Peti is kézbe vettük, és tényleg van benne anyag. Szerintem a Tefal edényekkel van most egy árban, nem? Egyébként a Tefal serpenyőm már sehol sincs, a Peti noname serpenyője még mindig kitart...

balwin Judit! Szupi az avatar! Én péntek reggel utaltam... :oops: De egy banknál vagyunk a lánnyal, hááát, majd meglátjuk megjön-e kedd estig! Ha igen, dobj már képet róla légyszi! Köszi!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga: mindenkinek szóltunk előre, hogy mire számítsanak, így nem volt fennakadás, sőt (bár lehet illemből), de mindenki azt mondta, hogy nekünk van eszünk. Egyedül persze anyós, az akinek nem tetszett a dolog, hogy miért nem béreltünk termet, nem fogta fel, hogy nem 20000 egy terembérlés, meg oda nem vihetsz kaját, ott fogadni kell szakácsokat. De nem érdekel a véleménye, végülis ő volt az aki szinte nem segített sokat, én mosogattam bent is, de ő nagyon jól érezte magát.

Na ennyit a panaszkodásból, bocsi mindenkitől érte.

Megvettünk ma a festéket, ilyen sáfrány színűt választottunk, de holnap még nem kezdem el, mert csak csinálunk álmennyezetet is, azt meg persze nem mértük le :)
Tényleg, tud valaki harmonikaajtóst Szolnokon?

Én is néztem a kuktát a tescóban, de sokkalom így is, meg nem is volt még kukta a kezembe soha.

Kép
buthu
 
 


Olga, az én utalásom is péntektől él, mer csüt-ön 5 után csináltam. De így is meg kell jelennie hétfőn a lány szla-ján. Mindkettőnké. Ha hétfő délelőtt feladja, keddre itt kéne lennie ("vidéki" csomagokat, leveleket másnapra meg szoktam kapni. Pöstrő szokik lassabban jönni.).
Ha megjön, dobok képet, jah :)

Márti, ha olvasol... A napokban jutott eszembe, hogy ti meg babaprojektben vagytok :) Hogy áll Hármaska ügye? :)

Jaimee, nemtom leszek é holnap, úgyhogy:

Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk! :)

Kép

Kicsit más téma: van valakinek gyakorlata gyorshajtásos bünti alóli kibújásban? :oops: Nem tudom számít e valamit, hogy nem értesítik az embert 5 napon belül (2004. évi CXL tv. alapján), vagyis hogy erre hivatkozva lehet e kérni az eljárás megszüntetését... Azt tudom (most már :? ), hogy 60 nap után jogvesztő a határozat.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Judit:azért jót pihentetek még ha az idő nem is volt olyan nagyon jó?!

Olga:én vettem már két edényt is,az egyik egy kis serpenyő Tominak mert minden hétvégén tojást eszik reggelire és ezt csak erre fogjuk használni,a másik meg egy nyeles lábas közepes méretű mert ami volt azt kidobtuk(Tefal)mert a belsejébe jött le a teflon bevonat és az meg tán mérgező úgy hogy az meg csere volt.Tényleg nagyon szupik az edények főzés közben is,aztán majd kiderül hogy mennyire tartós lesz.Tudnék még választani de hát elég húzós az ára.Fannát az iwiwen megtudod nézni ha érdekel a készült kép róla.

Katlina:cukik a fiúk a szülinapi képeken,Vencelnek jól látom hogy elöl forgója van a kis hajában?

Dorka:jók nektek is a szülinapi fotók,szépek vagytok.Végül is rávarrós vagy vasalós jeleket vettél?Szerintem az a szemöldök tetkó amit felraktál szálas technika,de ha gondolod gyere el az üzletbe hozzám és cerkával rajzolok neked formákat aztán még mindig lehet rajta gondolkodni hogy akarod-e,de természetesen én el vállalak szívesen :wink: !

Rita:örülök hogy minden oké a babával,mindjárt azt veszed észre hogy vasalhatod a kis ruhákat meg rakhatod össze a kórházi táskád... :D !

Kriszta:tök jó kis kerti partitok volt,ti így akartátok a többivel meg ne foglalkozz kár miatta idegeskedned!

Balwin:sajna én ebben nem vagyok járatos,annyit tudok hogy Nyíregyházáról küldik a büntis papírt(ott szabják ki a bírságot) szerintem pont azért hogy ne lehessen elintézni de igazából passzolom a kérdést.Bemértek valahol benneteket?

Kati Kép
virag9
 
 


Andi,Márti,Betti:írjatok egy-két sort magatokról!!!

L.Judit:hazaértetek már?

Kati Kép
virag9
 
 


Niki:majd kihagytalak véletlenül ne haragudj,már rólatok is rég halottunk fejleményeket?!

Kati Kép
virag9
 
 


Judit!
Nem. Meg kell várnod, hátha kicsúsznak a 60 napból, az elkövetés és a kézhezvétel közötti időszak számít! nem a határozat dátuma, valszeg az értesítést is visszadátumozták! (én is így jártam, bízom a csúszásban).

Kati!
Igen, jól érzetük magunkat, habár a szállodát, én visszacsillagoztam 3-ra, de jó volt kimozdulni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati, mérgező a leváló teflon? :shock: Nekem is jön le az egyik kedvencemről, de eddig nem érdekelt... :?
Közig. bírságot Vas megyei RFK küldi :) :? Tavaly (vagy tavalyelőtt...) meg a Miskolciak. Asszem. Anyukámnak onnan gyütt :mrgreen: :roll:

Judit, no ez nem jó hír...bíztam az 5 napban :| Ebben az évben a másodikat küldték (még jó, hogy mindkettő a min. 30e.), és az elsőt be se kellett volna fizetnünk :x Mert kicsúsztak a 60 napból (persze ennek már csak utána olvastam utána...hogy jólkimagyarfejezzem magam). Akkor az értesítőt is egy hónapra küldték, most viszont itt volt 2 héten belül...nem hinném, hogy csúszni akarnának... Báze.

Jaimee, akkor Isten éltessen ma is :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit! Nekünk 1-2 héten belül küldték tavaly a 30 ezres csekket. :( Észre sem vettük, hogy gyorsan megyünk, a párom vezetett. Pesten voltunk a belvárosban valahol és visszaemlékezve sodort minket a forgalom, ott akkor jó pár autó kapott büntit szerintem.... nagyon észnél kell lenni.

Kati! Hát már tényleg lassan szülök. :) Alakul a kisszoba, már elég sok cuccot kipakolt a párom. A héten kifesti, remélem. Utána kezdem összeírni, hogy mik hiányoznak még és átválogatom a kapott bébiruhákat is. 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Kicsit korábban, már ma hazaértünk. Az út érdekes és tanulságos volt, rengeteg kép készült, de nem ígérem, hogy mostanában hozom, mert meghalt Csaba apukája, s holnap lesz Szolnokon a katonai szertartás, aztán pénteken jó messze, vidéken a temetés.

80 éves volt, két héttel a halála előtt derült ki, hogy egy hihetetlen agresszív tüdőrák támadta meg a szervezetét (sohasem dohányzott), de végül abba halt bele, mielőtt fájdalmai lettek volna, hogy kétszeresére nőtt a szíve és megállt. :cry: :cry: :cry:

Most megyünk át, segítünk az anyukájának bevásárolni holnapra a szertartásra.

Ja, és Máténak megint volt egy rohama hazafelé. :cry:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami!
Hát nem jó hogy erre kellett hazajönni!
Fogadjátok őszinte részvétünket!

Máténak a stressztől jöhetett ki vajon?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Egy kicsit éles váltás, de az értékéből nem von le! Jaimee Isten éltessen!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


Szami! Részvétem!
És Máténak kocsiban volt a rohama? Biztos megijedtetek! A tavalyi fürdőszobás óta nem volt, ugye?

Persze képeket várjuk, de majd ha időd engedi!

balwin Judit! Szolnokon fényképeztek benneteket?
Infóm "szerencsére" nincs a megsegítésetekre.

Kriszta! Biztos, hogy így sokkal olcsóbban kijöttetek! A hangulat a lényeg! Másrészt lehet, hogy sokaknak megkönnyebbülés is volt, hogy nem kellett tízezreket szép ruhákra/cipőkre költeni.
Gondodat, bajodat írjad nyugodtan, azért is vagyunk!

Kati! Én is ezen a serpenyőn gondolkodom. 26 cm, fedő nélküli.

A kukta szerintem borzasztó drága, nekem sima 5 ezres van, tökéletes, mondjuk én azért használom is, havi 2x, kb.

Kriszta! Én szeretem a kuktát, hamar kész van benne bármi. Sogórnőm például rizsfőzésre is használja, ha jól emlékszem 6 perc alatt van kész... de lehet 3... valami ilyesmi.
Hétvégén anyósnál pacal főtt csülökkel, 45 perc alatt volt kész, gőzöléstől számítva.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jaj a kuktát nem is írtam, én si szeressem! pl főtt kukorica 10 perc, és amiylen meleg szokott akkor lenni, kész öröm, hogy nem gőzölög a lakás!

Sztem az 5ezres kategória is tökéletes, sőt!

Én csak a kipróbálására bíztatok mindenkit! Utána nem lesz kérdés, ha időszűkében vagy, vagy spórolnál az energiával!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szami!
Őszinte részvétem



Én még kuktát csak boltban láttam,soha nem volt,nem is tudom hogy kell használni :oops: :oops: :oops: :oops:


Dorka!
Nagyon klassz a bicó,Szabi tud vele menni??
Torta meg nagyon jól néz ki!!!!!!

Balwin!
Bünti!Hát volt már benne részünk,de így még soha nem néztem utána

Ennyi.....a kicsi már alszik a nagy a kádban ázik :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Vasárnap estére mi is hazaértünk.

Jamienek Boldog Szülinapot!

Kriszti mégegyszer nagy GRATULA, és Sok Boldogságot!
A menyecske kockás rucid nagyon egyedi volt :)

Nekünk meg hat napja volt a 19. :roll: vagy mennyi is...

Majd írok hosszabban, de szenvedek arcüreg-hangszál-torok és még ki tudja milyen gyulladásokkal. Egyelőre fogom a melegítőpárnát az arcomon, hirtelen jobbat nem találtam.
Sztem holnap viszem a melóhelyre is.

Ma ügyvédnél aláírtuk az adásvételit a lakásra :lol: :lol:

Bbj Judit, mi gond volt a szállodával? Azt látom, hogy a szimpla szoba nem túl tágas két pótággyal. Másik kérdésem, hogy a lányok életkorát csak be kellett mondani most is mint indáig? Pontosabban azt kérdezték, hogy hány fő 9 éven aluli? (kolléganőmék mennek, ő parázik a nagyobb lánya miat, aki 9.5 éves, hogy ne kelljen fizetniük)
Ha jól látom a képen, akkor ez a szálloda bal oldala, amit köveznek (szemből nézve) Erzsébet, v. Erzsébet királyné? Idáig csak a másik oldal volt a sétáló utca. A szálloda parkolójába akkor hogy lehet leállni?
Kehidán egyedül mentél be a forgóba a két lánnyal?



Kati, részvétem....

Szami, részvétem....

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Helló Judit!
Várjuk a képeket és jobbulást!

Meg se nézték a lányokat! Úgyhogy sztem, nem kell félni!

Mindkét részét kövezik, ez a bal oldala, a jobba be sem tudtunk menni, ott teljes közműcsere van, így parkolni két utcával arrébb lehet egy magánháznál... na ez fél mínusz, én a kajáért nem voltam annyira oda, fürdő is gázos sztem, egyszer voltunk lent, a nagy jéghideg volt, a kicsibe meg sokan, (már ha mi bemegyük nyolcan elég) voltak, az infra nem ment, a képek rendesen csalnak!
a szobánk azért olyan, mert elfelejtették a két pótágyat, így minden este /reggel ágyaztunk, "cserébe" kaptunk egy üveg pezsgőt.
Ja kehidán magam mentem velük, 130 centis, így biztonságban éreztem magam, de Dorka, Gréti volt hogy egymaga ment, persze ott voltunk közvetlen mögöttük.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Zsófival mindjárt indulunk úszni,

Judit, ezek szerint csak annál a háznál lehetett parkolni, 1500-ért? Kaja tavaly még 130%-os volt, pedig Kinga aztán válogatós ezerrel. Mi apartmanban laktunk, az tuti jó volt. A ti fürdőszobátok is extra óriási méretű volt? A fürdőrésze is normális hőmérsékletű volt, amikor mi voltunk.
A forgóba nálunk csak Kinga mehet egyedül, de legalább kinti felügyelettel. A többiek nem, igaz mostanában már nem használnak karúszót, és még bőven 130 cm alatt vannak. Viszont nálatok sem volt tömegnyomor ahogy elnézem. Egész meglepődtem, hétközben hogy, csak 1/3 rész volt foglalt a parkolóból, először azt gondoltam zárva van. Utána rájöttem, hogy előszezon. A hétvégén sem voltak elviselhetetlenül sokan.

A mai ajánlat is nagyon jó, ha valaki Sopronba készül a nyáron
http://csak1nap.hu/termek.php

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Szami, őszinte részvétem :(

Hoztam még 3 ultrahangképet, most sikerült beszkennelnem:
18.hét:
Kép

20. hét:
Kép

22. hét:
Kép

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!


Rita! Micsoda képek! Nekem az elsőn a legjobban kivehető babóca. :oops: 4 D-re mikor mentek?

levay Judit! Gratula akkor az új házhoz! Részletek? Felújítás? Mikor költöztök?
19-hez meg csak annyit, hogy gombócból is sok! :mrgreen:
Jobbulást! Hol/hogy szedted össze ezt a kórságot??? Orrcseppez is! Napi 5x!

bbj Judit! Egy pezsgővel elintéztek benneteket? És utána nem is tettek be pótágyat?

balwin Judit! Csomag nem jött? :cry: Azért majd tegyél már fel képet légyszi, tesóméktól ránézek. Igazából attól félek, hogy én egy másik típusú hajót kértem, remélem azt hímezi rá.
Úgyhogy holnap indulunk vonattal haza. Azért rátok nézek ám! :wink:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok,

Szami, fogadjátok részvétünket :(

Rita, de jó nézegetni UH-s képeket, hozz máskor is! Tényleg, mikor 4D-ztek?

Katlina, igen, Szabi 1-2 nap alatt rájött a biciklihajtás technikájára, de volt kudarcélmény az elején rendesen....:)

Utazóágy tulajok: én venni szeretnék utazóágyat, használtan, ezért első körben itt kérdezem meg, hogy van-e valakinek jó állapotú, amitől már megválna???

Judit, grat. a szerződéshez, a java még hátravan :) :wink:
És persze jobbulást ++++++

VERA???? Itthon már??? Mesélj, képeket is hozz!

Pénteken ballagunk a bölcsiből, tanulgatjuk a versikéket, kivi leszek, milyen is lesz :) Bizti aranyosak :)

Utazóágy tulajok: én venni szeretnék utazóágyat, használtan, ezért első körben itt kérdezem meg, hogy van-e valakinek jó állapotú, amitől már megválna???

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Judit!
Grat a házvásárláshoz! Kellemes felújítást!

Mi is apartmanba voltunk, ha ezen a konyhát érted.

kééépek!

Olga!
Nem, hozott a szobaasszony kettő, csak így tele lett a szoba ággyal, ezért kellett ágyaznunk.

Vera!
csekkolj!

Dorka!
nekünk nincs, pedig eladnám! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Szami:őszinte részvétem neked és a családodnak!Máté hogy van?Azt hittem hogy még soká jöttök haza,mostanában nem vagyok formában :? !

Olga:lassan most már tényleg megyünk Gyopárosra,kezd foglalkoztatni az utazás végül is már holnap július 1.Két dolog aggaszt még addig,remélem minden rendben lesz :wink: .

L.Judit:jobbulást neked és gratulálok a ház vásárláshoz!!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, hazaértünk, minden szuper volt, még a szupernél is szuperebb :D:D:D
36fok volt egész héten, szép barnák vagyunk :)
Majd hozok képeket is.
A hazafelé út kicsit necces volt, mert éjfél előtt szálltunk le és én hülye felébresztettem Jázmint mikor süllyedni kezdtünk :( Na, onnantól torkaszakadtából ordííííított amíg ki nem szálltunk a gépből :roll: Aztán kapott 2dl kólát még az álló gépen (gondolom azért hogy ne visítson, inkább hoztak nekünk...) és onnantól minden oké volt :lol:
(Csak kisbetűkkel írom annak aki még nem tudná, hogy nem apukával voltunk nyaralni, hanem az anyukám jött velünk. Én mint egyedülálló anyuka... Már nem titok.)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

4D: Júli 13-án megyünk Kecsóra, délután fél5-re, úgyhogy képeket majd másnap hozok. :) Már nagyon várom! 8)

Vera: Képeket, képeket, képeket! :wink:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Jelentkezek én is, a festésnek még mindig nem kezdtünk neki, mert egyedül nem engedi a familia, hogy nekiálljak pakolni, amit persze megértek.

Ma jön a védőnő, csak tudnám, hogy mi a bűbánatomat néz ilyenkor, meg hogy meddig lesz itt, mert program is lenne. Holnap meg végre eljutok a fogorvoshoz is, aztán pénteken 4D, na ez izgatja legjobban a fantáziám :)

Rita: klasszak a képek, azóta biztos sokat nőtt már a kisasszony :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
buthu
 
 


Jó reggelt!

Vera!
irigyellek a barnaságért! Rakjál képeket minél hamarabb! A szuperre meg :wink:

Kriszti!
Családlátogatás, mivel nekünk akkor még javában készült a ház nem jött... de azért nagyjából rólam le tudta venni milyen családba kerül a gyerkőc.

Kati, Olga! mikor utaztok?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!
Utazóágyban nem tudok segíteni,van de használjuk.Robika mióta megkapta nem hajlandó kiszálni belőle :oops:
Bicóhóz gratula!
Képet majd hozzál a ballagásról!


Rita!
Dejó képek!
Olyan fura volt nézni,hozzál ám még
Szépen kiehető babóca mind két képen

Kriszti!
Szerintem nagyon jó volt ez a kerti partis megoldás,nekünk 2éve a művházban volt igazi falusi lagzi,hát ne óccsó mulatság az tuti
Képet tőled is kérünk


Vera!
Egyedüláló???
Ha publikus írnál róla
nyaralásról peig várjuk a sok-sok képet!!!!!!!!!!!

JLevaj
Gratulálunk a házhoz!

Kép

Kép
katlina
 
 


Na túl vagyunk a látogatáson. Nem volt itt sokáig, ismét mondott egy-két dolgot.

Zuhanyozhatok többet: vagy büdös voltam, vagy nem tudom miért mondta :) De különben meg a mai napig fürdök.
Nyaralni mehetek: de nagy vízbe bemehetek, kicsibe nem, más meg azt mondja nyugodtan, csak gyógyvízbe ne, mert az meleg. Szóval döntse el valaki.
Légzésfigyelőt még mindig javasolja: most halt meg nem olyan rég egy három hetes kisbaba. Ezt múltkor is hallottam, de minek nekem erről tudni???

Katlina: Kerti parti miatt döntöttünk azért is mert olcsóbb volt, meg ez volt az álmunk. 200ezerből kijött az egész cakumpakk, sőt olyan 50 plusz kiadás volt az miatt, hogy anyós mindenből többet vetetett velünk. Én azt mondtam elég 4 liter pálinka, ő 6, mondom elég 10 kiló hús a pörkölthöz, ő 15, és ez mindenből így ment. egy hétig a család meg a szomszédok is ezt ették még, aztán meg a kutya is jóllakott. Na de mindegy, a lényeg, hogy tényleg olcsóbb volt, és hogy olyan lett, amilyent szerettünk volna és mi jól éreztük magunk.

Olga: kicsit megkésve a válasszal, de cukrászdai torta volt, a zagyvában csináltattuk. Mikor hoztuk haza, párom fogta, én meg tolattam volna, hogy kibírjuk nyitni a hátsó ajtót, úgy ránk álltak. Erre jön egy hajléktalan és közli Janival, hogy ha ráér akkor adjon már neki egy kis aprót. Na persze az embernek sem kellett több, közölte, hogy mit gondol, de arra sincs pénzünk hogy gyalog hazamenjünk. Nem szoktunk ilyen bunkók lenni, sőt a tescosoknak folyamatosan odaadjuk a kocsit, de ez már túlzás volt a részükről. Bocs, ha valakinek sértem a nézetét, de én jót röhögtem a megjegyzésen, és igazat adtam a páromnak.

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Nekem Úri Szabó azt mondta, hogy a strandot, wellneses dolgokat nem ajánlja, de élővízbe (Tisza, Tisza-tó, Balcsi stb) nyugodtan mehetek, amíg zárt a méhszájam. A testhőmérsékletnél melegebb vízben nem szabad ücsörögni, mert méhösszehúzódásokat indíthat be.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita: na az enyém is hasonlókat mondott, de a strandra is azt mondta, hogy nyugodtan amíg nem nyílok ki. Csak azt nem értem, hogy én két vizsgálat között honnan tudom meg, hogy kinyíltam e vagy nem. bár, ha így visszagondolok, akkor a védőnőnek volt egy kérdése, mégpedig, hogy erős folyás van-e. Mondtam nincs, azt mondta akkor az jó, mert nem nyílt ki még. De a meleg víz meg a gyógyfürdők szóba sem jöhetnek.

Gyakorlott mamik: ez így van???

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Dorka:utazóágyba sajna nem tudok segíteni,nekünk ez kimaradt!

Vera:de jó lehetett nektek,de ezt az egyedülláló anyát én se értem :shock: ez most komoly???

Judit:júli.19.-én megyünk mi hétfőtől péntekig a Club hotelbe,Olgáék szerintem vasárnapig maradnak és talán házat bérelnek úgy emlékszem!

Kriszti:nekem nem volt aktuális a strand mikor kismama voltam mert az utolsó tíz hetet kórházban töltöttem,de itthon rendszeresen kádba fürödtem :wink: !

Kati Kép
virag9
 
 


Áve.

Szami, részvétem :( Máté hogy van?

Olga, csomag még diccse :? Remélem ma meghozza a postás, mert ha nem, akkor én is várhatok rá vasárnapig (ma megyünk szüleimhez). De neked el tudom küldeni Apával, ha itthon lesztek.

Vera, képeket! :D Tyűbazz...:shock: Meg lehet kérdezni, miért?

Jaja, a meleg (forró) vízben ázás tiltott dolog a terhesség alatt. Dokim sem ajánlotta, betartottam. Ennyit ki lehet bírni :) Főleg így nyáron :mrgreen: Élővízre viszont még a 7-8. hónapban is rábólintott (cx-em 3000-es volt), csak mégsem úgy alakult, hogy pancsizhattam volna.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok

Olga vagyok, bocsi laptoprol.

Vera, sajnalom... Viszont tok jo, hogy jol ereztetek magatokat. Kepeket alkalomadtan rakjal.

balwin Judit, pedig mar remenykedtem. Annyira nem surgos az ovijeles cucc, foleg ha jo jelet himzett bele a lany. Anyukadekhoz mentek kerdojel Kellemes kikapcsolodast.

Dorka, nekunk van utazoagy. Lidlbe vettuk, az egyik rovidebb oldala lecipzarozhato, szunyoghalo van meg hozza, pelenkazofeltet nincs. Most Debrecenben van, nem tudom mennyire surgos nektek. Ja, egyebkent sotetkek alapon maci mintas a huzata.

bbj Judit, Kati mar megvalaszolta, 19en indulunk, 25en jövunk, es így van apartmanba megyunk.

Nekunk is azt mondtak, hogy elovízbe lehet menni, medencebe nem. Tul melegvíz nem jo, a mehosszehuzodas miatt. Kriszta, a zuhanyt lehet azert mondta a vedono, mert sokan hajlamosak kipalni a melegtol, szinte eleven husig, sajna a terhesgondozoban lattam egy ilyen kismamat, hajlatokban borzasztoan nezett ki, meg mondta, hogy a melle alatt is... na mindegy.

koszonok, megyunk ki az udvarra.

Legyen szep napotok.
juhász angéla
 
 


Dorka, ha esetleg csak nyaralasra kell az utazoagy, akkor szivesen kolcsonadom. csak most sajna vonattal jottunk Balazzsal Debrecenbe, az utazoagy meg 10 kg... Nem tudom hazavinni, csak kocsival.
juhász angéla
 
 


Megjött a csomag :D

Kép Kép Kép

Nem öltögettem rá a jeleket a törcsikre :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

A lányoknak erről az oldalról fogok most egy-két különlegesen klassz dolgot rendelni.
Ha van kedved nézz szét te is, és ha találsz valamit, akár együtt is jöhet a csomagunk.

http://ruhafalva.hu/

Képeket már letöltöttem, és én is alakulok, de nagyon lassan.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Megvettünk ismét pár dolgot, a Corában mától vannak bébicuccok leértékelve. Van már pelenkázófeltétünk, kókuszmatracunk, vettem pár lepedőt is. Bő 2 hét múlva kész a kiságy és a pelenkázó is. Még a szobát kéne kifesteni, csak a páromnak mindig akad valami fontosabb dolga.... De szépen lassan csak haladunk. :wink:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Judit, jobbulást! A házvásárláshoz gratula! :D Kellemes rendezkedést, költözködést :) Egyből költöztök, vagy csináltok a házon ezt-azt?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Rita, ezek szerint szépen alakul a bébi stafírungja :)

Judit, köszi, és a többieknek is.
Csak a felső 4 szobát festjük át, esetleg a mosdókat, és a tusolófülkét szeretném kicserélni, és ha belefér 1-2 csapot is, meg majd a fürdőkádat. Redőnyt szeretnék, de lehet az majd később lesz, és 4 ablak nem volt cserélve, esetleg majd azokat, de szerintem nem most.
Néhány bútorra lesz még szükségünk, ágyra, szekrényekre, mert a mostanit nem vinnénk, és üéőgarntúrára is, mert totál megzakkant a 20 év alatt amit most használunk. Mosogaógépet nézegetek, és étkezőasztalt is székekkel. Csillár, függöny is jön majd, meg ki tudja még mi minden.
Na megyünk a Média Marktba, állítólag van valami kiárusítás a hétvégén.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok

balwin Judit koszonom a gyorsasagod. megnyugodtam okesak e jelek es a neve is babonak. ha a jeleket nem is varrod ra, azert az akasztok ugyeben tehetnel valamit :mrgreen:

Most ennyi, jo ejt

Olga
juhász angéla
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: