Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsuzska!
Természetes dolog, hogy befogadunk! Te mivel foglalkoztál mielőtt elmentél gyesre?
Hogy hívják a kisfiadat? Merre fele laksz kicsiny hazánkban? Na egyelőre csak ennyire vagyok kiváncsi!
A drukkot köszi nagyon!Nagy szükségünk van rá!Kép

Edina
dedina
 
 


Szia Edina

Szóval a baba előtt tanító néni voltam. A kisfiam Laci, Budapesten lakom

Ha érdekel még rólam valami nyugodtan kérdezzélKép

Zsuzska
zsuzska75
 
 


Sziasztok

Szia Zsuzska!
Isten hozott köztünk.
Bp melyik felén laksz?
Köszi a biztatást, most nagyon nehéz vele mert nagyon szenved ráadásul itt vannak az ünnepek, hát nem tudom hogy birja ki csoki nélkül:-)
Aranyos lehet a kis fiad. Küldj róla képet. No meg magadról is .
Pusza mindenkinek.Irjatok!!!!!!!!!
otili
 
 

 
 

Szia Otili

Nagykovácsi felé lakunk. Sajnos képet nem tudok felrakni mert hihetetlen béna vagyok.De ha szerveztek találkozót arra szívesen elmennékKép
Csokit se ehet? Ezt nem tudtam. SzegénykeKép Gyogyulgasson mihamarabb meg

Puszi
zsuzska75
 
 


Jajj nem vagy béna ! Meg kell próbálni. ennyi az egész.
Nagykovácsi? szép környék,sokat jártunk meg járunk is arra felé.
Talit még nem szerveztünk de lehet hogy kellene már egyet. Nem tudom ki hogy érne rá. Hát igen csokit sem ehet ,persze egy kicsi azért meg van engedve.de nagyon minimális.
Na ugy hallom fel kelt a kismanóm. Még benézek. Pusz
otili
 
 


Szép hétévégét mindenkinek!

Szerencésre Blanka már jobban van, ma már végig tudta szundikálni az éjszakát. Így én is, és nem vagyok marha álmos. Kép
Zsuzska! Isten hozott a csapatban! Várjuk a fiadról a szép fotókatKép

Mindenki meggyógyult? Hogy álltok a karácsonyi készülődéssel? Én tegnpa csináltam meg az adventi koszorút. Jobb később, mint soha Kép Ajivásárlás még sehol, de jövő héten le akarom tudni. Rengetegen vannak a városban, már előre undorodom tőle. Lehetőleg hétfőn vagy kedden megyek, hátha kevesebben lesznek.
Ti mit vesztek/vettetek az ilyen mütyüröknek? Nem akarok neki újabb játékot meg ruhát venni, mert sok van. Egyelőre szüksége sincs semmire, de vmit csak kellene adni neki. Nincs ötletetek?
Megyek főzni.
Pusz
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Nálunk most minden rendben van kop kop
Győnyőrü idő van kint.Délután meegpróbálunk valahová a szabadba kimenni.
Dóri ! Örülök hogy jól vagytok. Anyosékkal minden ok?
Én sem vettem meg mindent Karácsonyra jövöhétre tervezem és korán megyek mindenhová mert nincs kedvem sok ember közé menni. 22 től meg szünet a suliba és akkor már nem tudok vásárolni.
Díszeket is vennem kell mert nagy fát szeretnénk venni . Ez az első Karácsonyunk a ssját házikónkba, Kiváncsi vagyok milyen lesz meg hogy a fiuk mit szólnak majd a Karácsonyfához.
Sok játékot nem szeretnék én sem venni a gyerkőcöknek mert annyi van hogy állandóan válogatom ki és viszem le a gyerekrendelőbe
Ugy hogy még tanácstalan vagyok ilyen téren.
Többiek merre vagytok?
Fanni jól van ugye?
Mindenkinek kellemes vasárnapot kivánok
otili
 
 


http://www.mikulasbirodalom.hu/

Szerintem aranyos dolgok vannak rajta
otili
 
 


sziasztok
Most jöttünk a bőrgyógyásztól. Sajnos szegény Lacinak athopiás dermatitisze van. Ez egyfajta ekcémás kiütésekkel járó bőrgyulladás és nagyon száraz a bőre. Kép
Szóval nem jó. Kapott egy csomó steroidos krémet aminek nem örülökKépKép
Veletek mi újság?
Remélem csupa jó hír.
Karácsonyi vásárlást még nem kezdtem el de most már hamarosan kezdem. Nagy a család.

Puszi
ZS
zsuzska75
 
 


Sziasztok
Én már letudtam az ajándék vásárlásokat!Be is vannak csomagolva.A gyeköcöknek mi játékokat vettünk.Alakás is fel van díszítve.Mi már csak a pénteki pozitív tesztetvárjuk,de azt nagyon!

Zsuzska
Ez tényleg elég rossz hír.EZ mitől alakulhat ki?

Dóri
Nem játék és nem ruha.Ez így elég nehéz lesz!Ötletem sincs!De a fa alatt biztos lesz valami Blankának!Kép

Oti
Szegény, ezt nemis tudtam, hogy nem ehet csokit.Na én bele is halnék az tuti.Habármostanában már csak kb. hetente eszek csokit, de régen napi dolog volt.

Anikó
Remélem Fannus jól van!És nem azért nemírsz megint, mert beteg!Csak készülsz az ünnepekre!

Edina
dedina
 
 


Edina

Sajnos nem tudni mitől alakul ki. Egyszer csak van és készKép

Nagyon nagyon drukkolok és várom a híreket felőled pénteken.Hogy bírod ki hogy nem csinálsz péntekig tesztet. Én óránként csinálnék 1etKépKép

Zs
zsuzska75
 
 


Megvolt az első tárgyalás! SZÖRNYÛ VOLT!!!!!!!!!
Meghallgattak engem is mi történt. Persze félig sem bírtam bőgés nélkül. Most is remegek.

Zsuzsi üdv köztünk. Mindig szívesen látunk új tagokat. Sztem is jó kis csapat lettünk.
Most megint lemaradtam kicsit. Pénteken vizsgáztam számvitelből az is szörnyű volt. Írtam mint a gép és mégsem jutottam a végére. Ettől még sikerülhet, de számvitelből szeretek legalább 4-esre vizsgázni. Ugye az a szakmám.

Fanni vidám volt hétvégén, vasárnap bekanalozott egy egész nagy tál húslevest. Még mindig szipog. Szívom z orrát a szondával mert nagyon zavarja. Jön a foga meg sok sok nyál. Biztos ezért szipog. allergiára is gondolunk az lesz a következő kivizsgálás. (hurrá) Nem lázas, eszik iszik. szegénykém aludni sem tud nyugodtan. Estére visszaköltöztettem a kiágyába. ötpercenként kivettem mert szipogott. Ölemben nem szipogott elaludt. ezt többször eljátszottuk Sztem ez "kiságyallergia"
Amióta hazajöttünk kórházból köztünk aludt. Hát mire kelek fel? 80 cm Fannika keresztben oldalra fordulva horkol a helyemen és meg lelógok az ágyról. Annyira aranyos meg kell zabálni. Mindig elérzékenyülök ha ránézek.

Edina az jó ha még nem érzel semmit. Ne is érezz addig amig nem fincánkolnak a hasadban! Miről szoktál beszélgetni velük?

Oti örülök hogy javulgattok. A ház már nálunk is ki van világolva. Karácsonyfánk van tavalyról gyökeres, most lesz 3. karányonyra. Sajnáljuk a fákat, igaz lassan fenyőerdő lesz a kert.

puszi Blankának és Dórinak.
Anikó
poteczin
 
 


Hali!

Itt vagyok, Blanka jobban van, én lettem beteg.
Nátha+torok, és meg is jött. Elég nyúzott vagyok, majd holnap írok többet.
Jók legyetek!
Dóri

Zsuzska! Próbáltál vmi homeopátiás gyógyszert is? Nekem is ekcémán volt 6 hónapig, semmi nem használt, csak a bogyó. Tényleg jó, kb 2 hét alatt tette rendbe a kezem. Tudom ajánlani.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri
Lehet ilyen pici babának ezt a szert adni? mi a neve? Utána néznék.
Gyógyulj meg mihamarabb!

Anikó
Nagyon édes lehet Fanni amint ott alszik.Laci is napközben velem alszik csak este megy vissza az ágyikójába aludni és éjjel 4-5körül megérkezik újra.ImádomKépKép
zsuzska75
 
 


Zsuzska
Azért,mert még ugy sem mutatna szerintem semmit.Annyi pénzem meg nincs, hogy most vegyek 4-5 tesztet.De egy van, azt valószínűleg csütörtök reggel megcsinálom.Habár az sem biztos, hogy fog mutatni valamit ilyen korán.Egyébként nagyon szeretném tudni, hogy mi zajlik odabenn.Remélem minden rendben van.

Anikó
Leginkább még csak azt szoktam mondani nekik, hogy rendesen kapaszkodjanak.És fejlődjenek szépen, maradjanak velem még jópár hétig.Na meg hogy már mennyire szeretjük őket, meg milyen sokan drukkolnak nekik, meg hát ehhez hasonló dolgokat.

Edina
dedina
 
 


Tényleg Edina! Mi újság? Azonnal írd meg, ha híred van, nagyon izgulok! Remélem, hgoy szép lesz a karácsonyod! Kép

Zsuzska! Holnapra utána járok, jó? EGyébként sulfur ch9 a neve, de nem tudom, hogy mennyi idős gyereknek lehet adni.

Anikó! Nektek is jobbulást, szörnyű, hogy miken mentek keresztül. Remélem, hogy gyorsan rendbe jöttök és a tárgyalás is nektek ad igazat.

Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Anikó
Ez egy nagyon nehéz játszma!De nem lehet annyiban hagyni!Sok erőt és még több kitartást!

Dóri
Még nincs sok hírem!Egyelőre várakozó állásponton vagyunk!Pénteken derülki minden!Én is nagyon remélem, hogy szép karácsonyunk lesz!

Puszi Mindemkinek!

Edina
dedina
 
 


Dóri
Nagyon köszi, hátha segít szegénykémnek a bogyó.

Anikó
Kitartást kívánok, nagyon nehéz lehet most neked. Nagyon drukkolok.

Edina
Nagyon izgalmas ez az időszakKéptulajdonképpen egy picit irigyellek is .Jó lehet a babókkal tárgyalni és várni a jó hireket. Irjál majd hogy mi újság mi meg nagyon nagyon szorítunk NEKTEK

Zsuzska
zsuzska75
 
 


Jó éjszakát mindenkinek

Zsuzska
zsuzska75
 
 


Sziasztok
Cudar egy idő van
Merre vagytok lányok?

Edina
Jól vagy?
Dóri
És te gyógyulgatsz már?
Otili
Fiúkkal minden rendben?
Anikó
Fannikával mi a helyzet?

Irjatok
Ebben az időban ugyis csak netezni lehetKép

Zs
zsuzska75
 
 


Zsuzska
Nálam minden rendben van.Csak egyre nehezebben, vagyis lassabban telnek a napok, ahogy közeledünk péntek fele.Már nagyon várom!Igaz azért kicsit félek, de ebbe a bizonytalanságba bele lehet őrűlni.
Edina
dedina
 
 


Edina
Elhiszem hogy izgulsz nem is tudok neked mit tanácsolni. De azért egy kicsit irigyellek. Hidd el ez egy szép időszak. Várni a babákra az eredményre. Izgulni a terhességért. Én is nagyon izgultam anno de most már újra várom hogy átélhessem ezt az izgalmas időszakot újra. Beszélj a babákhoz biztos értik és érzik is a szeretetedet.
Zsuzska
zsuzska75
 
 


Zsuzska
Tényleg izgi és szép,de még szebb lesz ha már csak emlék lesz!Kép

Boldog Mikulást mindenkinek!
Kép
dedina
 
 


SziaSztok lányok!
Vagyok csak kicsit kimerűlten. Nagyon rosszul alszik a prüntyőkém.
Nem sokára indulunk mert NOrbinak hangversenye lesz. Majd küldök képeket ha tudok késziteni mert apjuk nem biztos hogy oda ér és akkor ajjajjjj . Lesz ott zenei aláfestés ha Kristóf belelendűl!!!!!!
Zsuzska !
Ami az ekcémát illeti ne nagyon törrödj vele. Norbi anniyra ekcémás volt hogy rossz volt ránézni a nagy lábujja teljesen szét volt repedve. 2 éves korára elmúlt. Én szteroidos kenőccsel nem kenném.
Anyukám szokott késziteni viaszos propoliszos kenőcsöt.Ha elküldöd a cimedet privibe akkor szivesen küldök neked egy kicsit próbáld meg. Én is azzal kentem, meg a picinek a popsiját meg mindenhol azzal kenem.
Dedina nagyon drukkolok és irjál mi van...
Dóri,Anikó mi ujság?
Megyek majd este irok
puszi
otili
 
 


Otili
megkérdezhetem hogy hatásos volt a krém ekcéma ellen? Ezzel kezelted azt is

Muszály kennem mert nagyon viszked neki és szenved tőle
ZS
zsuzska75
 
 


Hello,
most éppen nálunk csendes pihi van. Fannus alszik,én meg netezek. Nagyon náthás,állandóan szürcsög. Üzentem a házidokinakhogy jólenne ha kijönne. Nem szívesen viszem sok beteg gyerek közé.
Kéne 10oldaltírnom háziként ami helyettesíti a vizsgát. Semmi kedvem.
Itt borzasztó idő van szakad az eső, fúj a szél. Ettől nem lesz karácsonyi hangulatom.
poteczin
 
 


Kép
nektek mit hozott a mikulás?
poteczin
 
 


Kép
küldtem nektek meglepit.Benne van a zsákjában.
Boldog Mikulást!!!!
poteczin
 
 


Sziasztok
Én is boldog Mikulást kívánok mindenkinek.

Nekem 1 Mikulás virágot hozott a MIkulás

Zs
zsuzska75
 
 


Sziasztok !
Zsuzska! Nálunk bejött a krém. szerintem nagyon jó. NIncs semmi vegyianag benne csak méhviasz, körömvirág meg propolisz.
De te tudod mit szeretnél használni és csak tippeket adok.
Dóri hová tüntél el?
Anikó! Azt hiszem valamiről lemaradtam. MIlyen tárgyalásról van szó?
Pusz nektek OtiKép
otili
 
 


Otili
Lehet hogy kripobálnám a krémet. Te pici gyerekre is kented?Nagyon helyes nagyfiad van. Õ a nagyobbik ugye?Kislányt nem terveztek? KépKép
zsuzska75
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog Mikit mindenkinekKép

Nem tűntem el, mászunk ki a betegségből és tegnap jött a pécsi barátnőm, itt aludt, ma vittem el. Szóval nem volt időm írni. EGy éveben max. kétszer találkozunk, most volt egy kis időnk.
Csináltam karácsonyi ajándékot apának, rámjött a kreativitás. A babó mancsát és lábát nyomdáztam, és szép keretet csináltam neki. Ha kész lesz, lefotózom. Most szárad.
Ültünk 2 napig a szakadó esőben, borzalmas volt. Ma már délelőtt sétáltunk.
Dedina! Minden nap gondolok rád!!
Zsuzska! Ekcéma? Múlik? Sajna nem találtam erre kiírást, hogy hány éves kortól lehet ezt használni. Nekem jó volt. Ha megyek a gyógszertárba, kifaggatom a gyógyszerészt.

Továbbra is jobbulást a betegeknek!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok

Edina ugy emlékszem ma van a nagy nap. Ugye?
Nagyon nagyon drukkolok neked .Remélem jó hirekkel fogsz bejelentkezni.

Dóri
Nekünk szerintem egyidős gyerekeink vannak. Neked hogy telik egy napod Blankával? Várjuk a fotót az ajándékról. Remélem mára már meggyógyultál.

A kisfiam végtagjai szépen gyógyulnak a krémtől. De hát ez szteroidos. Remélem nem fog kiujulni.

Puszi mindenkinek
Zs
zsuzska75
 
 


Oti, per a kórház ellen. Orvosi mulasztás miatt lett Fanni sérült oxigénhiányos.
Ma volt kinnt a körzeti gyerekdokink. A vált kedvéért most van egy kis bronhitis. Köhög, folyik az orra. lehet hogy ezt a kórházból hoztuk haza. Utolsó nap beraktak hozzánk a szobába egy ilyen betegséggel fertőzött kislányt aki köhögött ránk is. Most már rutinosabb vagyok mert tisztítom az orrjáratait, lápázom meg csepegtetem. Remélem sikrül elkerülni a nagyobb bajt.

Edina pénteken megy nem? Az holnap van.
Művész úr a nagybeteg? Mostanra már sokat kellett javulnia remélem úgy van.

Dóri belemártottad festékbe a lányod lábát meg kezét? Jópofa lehetett, biztos évezte a maszatolást. Fanni lábát lefotóztam annyira aranyos meg pici. Kár hogy a képek homályosak mert rosszul állítotam be e gépet.
poteczin
 
 


Kép

Sziasztok!

Ilyen lett a mű. Sajnos a színe nem látszik igazán jól, terrecotta, szerintem nagyon szép.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Zsuzska! Blankával szerencsére nagyon könnyen telnek a napk+éjeszkák, mert nagyon gyugis baba. Egy szavam se lehet, este8--tól reggel 7-8-ig alszik. Eszi, séta, játék, semmi más. Alig sír, szóvalegy szóval tökéletes Kép
Ti jártok valamerre csavarogni? Én amint lehet, ülök autóba és irány a világ. Blanka nagyon élvezi, ha megyünk.

Többiek? Merre? Mi jót csináltok?

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok
Dóri
Nagyon szép lett a kép. Tök jó ötlet biztos fog apuka örülniKépTényleg anyosodékkal mi a helyzet.Én sem panaszkodhatok a Lacira. Nem hasfájos nem nyügös gyerek, de utazni utál.Általában kimozdulni is utál itthonról.Ezért ritkán csavargok vele. Csak itt a környéken szoktunk a jó levegőn bár most a karácsony miatt néha plázázunk is.Nem is ott lenni nem szeret hanem autozni nem szeret.Gondolom szoktatni kéne de tudom előre hogy sírni fog ezért kimélem .

Én ugy emlékeztem hogy Edina ma csinál tesztet ezért gondolam hogy ma ír nekünk, de lehet hogy félreértettem valamit.Akkor holnap lesz a nagy nap és én nagyon nagyon drukkolok neki (nekik) .
KépKépKép
Zs
zsuzska75
 
 


Lányok!

Nem sikerült!
Megtapadt,elindult,de elhalt.Most úgy van, hogy 3-4 nap múlva meg kell jönnie és akkor azzal távozik az én kis drágaságom. Ha nem jön meg,műtéttel kell befejezni az el sem kezdett terhességet.

Edina
dedina
 
 


Jaj Edina! De sajnálom, annyira szorítottam KépKép
Annyira szorítottam. De nem adod fel ugye? Mikor lehet a következőt csinálni? Gondolom, most nagyon szomorú vagy. Együtt érzek veled.
Fel tudlak vidítani valamivel? Pihenj sokat, és remélem, hgoy nem kell műtétet csinálni, hanem ezt is elintézi a természet.
Gondolok rád sokat!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


<!--attachment: n_vtelen-311400.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*28.9**n%e9vtelen%2ebmp --><center><pre>
Kép
névtelen.bmp (28.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
Edina, ezt neked küldöm vidításul!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Edina

Nagyon sajnálom nem is tudom mit lehet ilyenkor mondani. Tényleg nagyon együtt érzek veled. Ha bármiben tudok segíteni csak szóljál, de addig is pihenj sokat és koncentráljál a következö probálkozásra. Biztos sikerülni fog.

Puszi
Zs
zsuzska75
 
 


Sziasztok!
Jajj Edina nagyon sajnálom. De ne add fel. Van egy ismerősöm és neki a harmadikra sikerűlt. Nem adta fel ugy hogy légyszives te se add fel.
Irjál nekünk azért.
MIndenki jól van remélem. MAjd még irok holnap többet. Puszi mindenkinek
otili
 
 


Edina!
Nagyon sajnálom. Hidd el tudom mit érzel. Mi azzal vigasztalódunk, hogy a remény hal meg utoljára. Mást nem nagyon tudunk tenni. Szar az élet!
Fel a fejjel!
Puszil Fannika is.
Anikó
poteczin
 
 


Köszi Lányok az együttérzést és a biztatást! Tényleg marhára el vagyok kenődve.Nem adtam még fel.Csak nagyon nehéz!Nagyon!Annyira feszít, szorít belülről a fájdalom!Nem tudok még egyelőre mit kezdeni vele!Gondolom azért előbb-utóbb menni fog.
Márciusban megyünk vissza a fagyibabákért!Annak már sikerülnie kell!Mert utána nem tudunk nagyon sokáig újra menni!

Dóri
Nem tudtam megnyitni a képet!De biztos nagyon kedves!

Hogy mivel tudnátok felvidítani?
Ha veletekminden rendben lenne!És minél több képet látnék a gyerekeitekről,mert annyira édik és szépek!

Anikó
Én is puszilom Fannust!

Edina
dedina
 
 


Sziasztok
Edina
Ne is add fel. Ez még csak az első próba volt, ugye? Sok mindenkinek csak másodszor vagy harmadszor sikerül. Légy kemény és magabiztos, és biztos sikerülni fog.
Probálok képet fel tenni de eddig csak az msn-re sikerült. Tényleg ti nem szoktatok msn-ezni?

Anikó
Olvastam az ügyeletesnél szülni topikban a hozzászólásodat. Lehet hogy valamit félre értettem, te elvsztettél már 1 babát? Ne haragudj hogy ilyenekkel zaklatlak de tényleg nem értem, én azt hittem hogy Fannika az első.
Remélem jól vagytok.

Dóri, Otili mi újság, élvezitek ezt a szép időt? Gyerekek?

puszi
Zs
zsuzska75
 
 


Zsuszi,
Igen fannika az első. De úgy értem hogy súlyosan sérült gondatlanság és oda nem figyelés miatt. Elmúlt egy éves de még meg sem próbál érdeklődni a környezete iránt. Forgás felállás stb vagy egy játékot megfogni ezekért mind csak reménykedünk hogy csoda történik és egyszer csak "felébred" a kis világából. Nem csak úgy lehet elveszíteni egy babát ha meghal. Számomra ez is egyenértékű vele. Nagyon jó, hogy velünk maradt, ezért küzdöttünk az elején és kértük hogy maradjon. Volt választásunk is. De nagyon nehéz minden nap.
A cél az hohgy ne csak én értsem a reakciót, mikor éhes szomjas, fáj valamilye stb. Én könnyebb helyzetben vagyok mert telepatikusan is tudunk kommunikálni. Nyilván ez anya-baba kapcsolat. Legnagyobb félelmem az, hogy velünk történik valami és akkor mi lesz vele? Ki fogja szeretni és gondozni?
Ezt értettem alatta.
Anikó
poteczin
 
 


Anikó
Ne haragudj még egyszer hogy ha fájdalmat okoztam. Fannikáról láttam képet és olyan gyönyörű gyerek. Látszik hogy oda figyeltek rá és gondolom hogy rögtön kiderült hogy baj van és elkezdtétek fejleszteni akkor biztos lesz eredmény.Tényleg a kép alapján nem látszik hogy gond van vele.Nagyon édes baba.
Zs
zsuzska75
 
 


Zsuzska
Igen az első volt.Próbálomkiszedni a pozitív dolgokat ebből a helyzetből.Ami azért igen-igen nehéz,dehaladás már találtamkettőt.

Edina
dedina
 
 


Hát ez az, kívülről így tényleg nem látszik semmi. Abban igazad van hogy tudtuk mivel állunk szemben és fejlesztjük, foglalkozunk vele. A jövőn meg nem godolkodom mert akkor biztos levetném magam a hídról.
Edina mi az ha nem túl magánjellegű?
puszi nektek

Zs nem haragszom, nincs miért. Ha beszélgetünk megnyugtat. Ezért is hívtam életre ezt a kis topikot.
poteczin
 
 


Halihó mindekinek!

Hog yvagytok? Nálunk nagy volt a felfordulás, kolbásztöltés+disznóvágás 2 napig! Ma meg vásároltam, ki vagyok teljesen.
Készülődés a karácsonyra, szóval holnap is megyek vásárolni. Este írok nektek sokat, ígérem!
Szép estét mindenkinek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: