Új privát üzeneted érkezett!

Bibi, jól hangzik ez az esküvős dolog :) De eléggé kicentizték nem?! Hanga Veletek volt az esküvőn?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


bibi15 írta:tücsi gratulálok,nem kis baba remélem minden rendben ment.
eperke nagyon cuki a babócád,mint egy porcelán angyalka csoda édes törékeny.Bár lehet hogy csak számomra,hiszen Hanga brutál mellette.Mindenki "normál" kinézetű babát hoz a világra,de már megszoktam a kis víziló méretét,és súlyát.Vajon ha belevágnánk a harmadikba,az 6 kilóval születne? :shock:


:D ez nagggyon durva! Tutira emlékezetes nap mindenki számára... majd emlegethetik,hogy a pici nem hagyta, hogy még egy jót bulizzanak!

bee970311
Budapest
 
 


Kedves Tücsi!

Nagy-nagy gratula nektek, jó egészséget, és problémamentes szoptatást, bőséges tejet kívánok Nektek!!!

bee970311
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Bibi,nem semmi a lagzis sztori!Jót vidultam rajta,nem lehetett semmi szegény menyasszonynak! :D
Bocs katka,ez elkerülte a figyelmemet!És vizelet vizsgálatot csinálnak még?Mármint figyelik a fehérje mennyiséget?Az jó lenne,ha ilyen is maradna a vérnyomásod!Szurkolok neked!

Jön a hidegfront!!!!!!! Minden bizalmam ebben van.Habár a mostani éjszakám egyszerre volt szörnyű és jó is.Keveset aludtam,mert 22-től olyan 1 óráig 10-15 percenként voltak jóslóim,de nem tartott fél percnél tovább,aztán egyszer csaka abbamaradt,de valahogy mégsem bántam.Úgy fogom fel,én ilyen fokozatosan készülök fel a szülésre.Hatra megyek dokihoz,és már nagyon izgulok mit mond!

herkeildiko
Pécel
 
 


:) Az ifjú házasoknak lesz majd mit mesélni a gyerkőcnek. :) De legalább rendes volt a baba, hogy az igen kimondását még megvárta. :)
Köszi Ildi a szorítást. :) Holnap este megyek a dokihoz és rákérdezek, hogy lesz-e még vizeletvizsgálat.
Tényleg szépen készül a méhed a nagy napra. ;) Majd írd meg, hogy mit mondott a doki.

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok,
ma voltunk audiológiai vizsgálaton a Bajcsyban (a zárón felajánlják lehetőségként). Rengeteg baba, mama és papa volt, úgy, hogy ezt csak keddenként, egy órában csinálják. Egy nagyon kedves doktornő volt, nem kapkodott, türelmes volt a babákkal :)
Szerencsére minden rendben van a fülével is Szandinak :)
Még egy neurológiai vizsgálat vár ránk a közeljövőben (ajánlották, hát elmegyünk), 14-től kezdve pedig oltáshegyek, de én inkább oltás-, mint gyógyszerpárti vagyok... amit lehet, előzzünk meg :)

Ja, és ha már arra jártunk, megkerestük Magdikát is, aki mint mindig, most is tündérke volt! :)

bee970311
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál,Anikó remekül érzi magát a pocakban,minden rendben van vele,megint kisebbnek mérte a koránál,de nem is mondtam rá semmit,nem tartom pontosnak a méréseiket!
Voltam ma nst-én,meg utána áramlásvizsgálaton és minden okés volt mindenhol.
Szombattól minden nap kell mennem nst-re,vasárnap pedig a kórházba a dokihoz megint vizsgálat meg flowmetria.Én mondtam neki,már nem szeretném vasárnapig húzni,de ő azt mondta,neki az a megérzése,találkozunk még vasárnap,de persze biztosat nem mondhat ő sem.
Szóval várakozó álláspont folytatódik.
bee ,pont láttam az audiológiánál a babákat,mit szólsz,jó nagy felfordulás van ott a folyosón igaz?
Jó,hogy rendben van Szandi fülével minden!Szerintem is okosabb szűrésekre és védőoltásra vinni a babákat,mint később gyógyszerezni!

herkeildiko
Pécel
 
 


herkeildiko írta:Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál,Anikó remekül érzi magát a pocakban,minden rendben van vele,megint kisebbnek mérte a koránál,de nem is mondtam rá semmit,nem tartom pontosnak a méréseiket!
Voltam ma nst-én,meg utána áramlásvizsgálaton és minden okés volt mindenhol.
Szombattól minden nap kell mennem nst-re,vasárnap pedig a kórházba a dokihoz megint vizsgálat meg flowmetria.Én mondtam neki,már nem szeretném vasárnapig húzni,de ő azt mondta,neki az a megérzése,találkozunk még vasárnap,de persze biztosat nem mondhat ő sem.
Szóval várakozó álláspont folytatódik.
bee ,pont láttam az audiológiánál a babákat,mit szólsz,jó nagy felfordulás van ott a folyosón igaz?
Jó,hogy rendben van Szandi fülével minden!Szerintem is okosabb szűrésekre és védőoltásra vinni a babákat,mint később gyógyszerezni!


Juj, akkor lehet, hogy láthattalak? :D Láttam nagypocak mamikat... Nem hiszitek el, de kicsit irígy voltam. Flúgos vagyok, nem? :D :D :D

bee970311
Budapest
 
 


bee,akár láthattál is :D Háromnegyedes farmer és fekete póló volt rajtam.
Én meg rátok irigykedtem,akik már vihetik a babájukat vizsgálatokra!
De egyébként hallottam már ilyenről,hogy valakinek nagyon hiányzik a pocakja szülés után,hááááát én ezt most elég nehezen tudom elképzelni :oops:

herkeildiko
Pécel
 
 


Sziasztok!

Ma voltam NST-n és vizsgálaton. Minden rendben van. :)
A múlt heti vizeletvizsgálat eredményemet is megkaptam és az van rajta, hogy baktérium nem tenyésztett ki. Mondtam is a dokinak, hogy ez érdekes, mert előtte pár nappal meg az volt, hogy zsúfolva van bacival. (De szerintem nem volt steril az az üvegcse, amit kaptam akkor...) A doki szerint csináljunk még egy vizeletvizsgálatot, mert ettől függetlenül lehet baktérium a vizeletemben. Na ezt már végképp nem értem...
Lassan már csak pisilni járok be a Bajcsy-ba. :)

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


ildi kíváncsi vagyok meddig húzod,így a vége felé a front tuti besegít.ÉÉÉÉn vagyok az akinek nagyon hiányzik a pocak,olyan hamar elfelejtem ,hogy ez a várandósságom mennyire megviselt.Pedig az elsővel kutya bajom nem volt.Mégis,képes vagyok majdnem bőgni,amikor pocakot látok,előre sajnálom apát ,ha a fejemben újra elindul a vezérhangya.Meg magamat is sajnálom mert 95% hogy nem lesz harmadik :(
Node egyelőre annak örüljek ami van.Nekünk nem is mondták az audiológiát,meg a neurológiát sem,mondjuk hálistennek minden rendben.Hanga is megkapta az első itthoni oltást,mindjárt kettőt is,a pneumococussal együtt,hogy 6. hónapig beleférjen mindkettő.Szegény volt ordítás,Emma persze szolidarítást vállalt vele :cry: Kezd valami napirend kialakulni,nyuszi ,szami hogy álltok?Képzeljétek Emma is kap a tejcsiből,de csak frissen issza meg epres szívószállal :D a fagyasztottat nem szereti.Napi 2 dl jut neki,készülünk az influenza szezonra.

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


Bibi, látom van tejed bőven, ez szuper :)

Nálunk gyönyörű napirend alakult ki, már szerintem 1 hónapja. Reggel 7 körül kel, evés, kis játék és nagyobb szunya. Utána kaja, játék, szunya.... így megy ez délutánig. Este felé, azaz 5 körültől már nem igen alszik vissza, ha elalszik, akkor is csak fél órát. Utána játék ezerrel, éneklés, minden. Majd olyan 8 felé fürdés, utána hatalmas kaja (közel 200 vagy annyi) és 9kor szunya. Éjjel 99%-ban semmi nyikkanás, ébresztő reggel 7 felé.....

Én nagyon elégedett vagyok ezzel.

Dodó már 5750 körül van, de ma lesz súlymérés. Vasárnap 3 hónapos lesz, megkapja a következő szurit és mérjük a hosszát, ami nagyon érdekel, hiszen egy hónapos kora óta nem mértük.

Megvolt az első kiruccanás emberek közé (Campona halas boltja), nagyon nagyon jó kislány volt, csendben nézelődött, mosolygott és a végén be is aludt. :) Pedig féltem, mert ha itthon jön rá az ordíthatnék, az egy dolog, de egy csomó ember között.... De semmi baj nem volt. Lassan megyünk a munkahelyre is látogatóba, még a náthás időszak előtt akarunk bemenni.

Tejecske változatlan, aminek nagyon örülök. :) Dodó sokat eszik, van nap, amikor közel 1 litert is betol.

Ja, és a csúúúúcs: hasról hátra, HÁTRÓL HASRA simán forog, és konkrétan megtette az első kúszó lépést!!!!!! Olyan nagyon belejött a hasra fordulásba, hogy éjjel nappal, MÉG ÁLMÁBAN is ezt csinálja!!!!! Tegnap addig forgott, hogy szó szerint arra ébredt, hogy hason van :) Tiszta kóma fejjel konstatálta :)

Kicsit korai, de nagyon büszke vagyok rá!

Ez a levél a NAGYONról szól :):):)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika85 írta:Bibi, látom van tejed bőven, ez szuper :)

Nálunk gyönyörű napirend alakult ki, már szerintem 1 hónapja. Reggel 7 körül kel, evés, kis játék és nagyobb szunya. Utána kaja, játék, szunya.... így megy ez délutánig. Este felé, azaz 5 körültől már nem igen alszik vissza, ha elalszik, akkor is csak fél órát. Utána játék ezerrel, éneklés, minden. Majd olyan 8 felé fürdés, utána hatalmas kaja (közel 200 vagy annyi) és 9kor szunya. Éjjel 99%-ban semmi nyikkanás, ébresztő reggel 7 felé.....

Én nagyon elégedett vagyok ezzel.

Dodó már 5750 körül van, de ma lesz súlymérés. Vasárnap 3 hónapos lesz, megkapja a következő szurit és mérjük a hosszát, ami nagyon érdekel, hiszen egy hónapos kora óta nem mértük.

Megvolt az első kiruccanás emberek közé (Campona halas boltja), nagyon nagyon jó kislány volt, csendben nézelődött, mosolygott és a végén be is aludt. :) Pedig féltem, mert ha itthon jön rá az ordíthatnék, az egy dolog, de egy csomó ember között.... De semmi baj nem volt. Lassan megyünk a munkahelyre is látogatóba, még a náthás időszak előtt akarunk bemenni.

Tejecske változatlan, aminek nagyon örülök. :) Dodó sokat eszik, van nap, amikor közel 1 litert is betol.

Ja, és a csúúúúcs: hasról hátra, HÁTRÓL HASRA simán forog, és konkrétan megtette az első kúszó lépést!!!!!! Olyan nagyon belejött a hasra fordulásba, hogy éjjel nappal, MÉG ÁLMÁBAN is ezt csinálja!!!!! Tegnap addig forgott, hogy szó szerint arra ébredt, hogy hason van :) Tiszta kóma fejjel konstatálta :)

Kicsit korai, de nagyon büszke vagyok rá!

Ez a levél a NAGYONról szól :):):)


Akkor én NAGYON gratulálok Nektek mindehhez! De tényleg! :o)))

bee970311
Budapest
 
 


:) :) :) Köszönjük :) :) :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszi jajjj de ügyi,jó mozgékony csajszi,jajj lesz nektek ha elindul.Az átaludt éjjszakával én is elégedett lennék,mondjuk 200-tol nem is csoda ha kinyúlik :D Gőzöm nincs Hanga mennyit szopizik,az első hétben mértem,azóta elég ha dagi.még csak az oldalra fordulást próbálgatja,de játszószőnyeg miatt folyton a hátán heverészik,lehet,hogy jobb ha mellé teszek dolgokat,hogy unalmában kénytelen legyen mozdulni valamerre.És utál hason lenni ...nagyon. :(

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


Sziasztok!

Katka,én is kiakadok néha ezeken a vizsgálatokon,már komolyan mondom nem lehet itt semmiben megbízni :evil: De a lényeg,hogy mindketten jól legyetek. Én ha egyszer megszülök végre,tuti messzire elkerülöm a kórházat :D Kivéve persze,ha muszáj menni...

Nyuszi,elhiszem,hogy büszke vagy Dórira!
Szerintem minden anyuka elfogult a gyerekével,és ez így van jól!
Egyelőre el sem tudom képzelni milyen lesz,ha hazajövünk Anikóval,pedig már csak napok vannak hátra,nekem most mégis olyan távolinak tűnik még minden!
Bibi elhiszem én,hogy neked hiányzik a pocak!

:D csak nehezen tudom elképzelni! :wink:

herkeildiko
Pécel
 
 


Bibi.... Én meg nem bírom megértetni Dodóval, hogy kaja után ne legyen hason, mert na ná, hogy visszajön a hami..... Lerakom, térülök, fordulok és már hason van........... Ma, ha nem fordult egyedül hasra 20x, egyszer sem....

És nekem is hiányzik a pocak, NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira szeretném, ha lenne, de nálunk lesz még baba, lehet, kettő is, szóval élvezkedhetek még!!! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk...
Fiacskám rekordgyorsasággal megérkezett a kiírt napon szept. 4.én, 03:30-kor, 3780 gr, 57 cm.
Szombaton este 10 kezdődtek a fájások nem túl erősek és elég össze-vissza, de feltűnt hogy nem csak 1-2 db, így elkezdtem az időt nézni... először 12-8 percesek jöttek elég össze-vissa, aztán később olyan 1 fele kezdett erős lenni ekkor kezdett beállni 5-6 percesre. 2-re mentünk be a kórházba Nórához, megvizsgált az ügyeletes, 4 ujjnyi voltam már... de mondtam is hogy kicsit már tolhatnékom is van... jól meglepődtünk mindannyian, hogy már így állunk... Gyorsan riasztottuk Edinát a dokimat, ott is termett negyed óra múlva, ekkor már szinte eltünt a méhszáj, és rá kb. 10 percre már tolóim voltak, szóval gyorsan odakészültek Nóráék, és nekiláttunk... Konkrétan két nyomásra sikerült Kolost megszülni... Hiper mega gyors voltam... 2 re értünk be és 03:30 kor megszületett... Sajnos nekem ezután jött a fekete leves mert szülés után lettem nagyon rosszul... olyan szintű fájásaim lettek, hogy az életemért könyörögtem, aztán lezsibbadt a két kezem, a nyelvem... aztán foltokban láttam... Mindenkit jól megijesztettem :) aztán egy cataflam, egy nospa, algopyrin, és méhösszehúzó hatására jobban lettem... igazából senki nem tudja mi történt... azt gyanítják hogy olyan gyorsan szültem, hogy a szervezetem nem bírta követni az eseményeket... Na de legalább gyorsan túlestünk rajta... az őssejtet is rendben levették. Mindenkivel teljesen meg voltam elégedve... ja és egyedül szültem akkor éjjel, és az osztályon sem volt tumultus... két ágyas alapítványiban voltam. Szóval minden tökéletes volt :)
Sikerült a gátvédelem is. Szóval már teljesen fitt vagyok... :)
Tejem a második nap beindult... és azóta is rendületlen... már a kórházban 40-et evett...
Egyszóval minden a legnagyobb rendben, kicsit még fáradt vagyok, néha rámjön a kómaság... olyan szinten álmos tudok lenni, hogy alig bírom a fejem tartani :D


Kép

tücsi85
 
 
 


Szia tücsi!!!

Még egyszer gratulálok neked!Nagyon édes a kisfiad! :D

Tényleg nem semmi ez a tempó!

Sok erőt adtál most nekem ezzel a történettel,kezdek egyre türelmetlenebb lenni,sőt szerintem én már örökre így maradok! :(
De talán akkor mégsem?
Jó babázást neked! Remélem minden ugyanilyen gördülékenyen folytatódik tovább!

herkeildiko
Pécel
 
 


Tücsi, szívből gratulálok, Kolos gyönyörű baba!!!!! A tejecskéért nagyon irigyellek, emlékszem, amikor szegény Dodó dolgozott a nagy semmiért.... :( Vigyázzatok Magatokra és majd mesélj, milyen az élet többesben :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


tücsi gratulálok cuki baba,boldog babázást kívánok.Fura a rosszulléted utána,nem is hallottam ilyet.Én is rekord gyorsan szültem,de örülök hogy megúsztam,tuti beparáztam volna. :shock:

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


Köszönöm mindenkinek a gratulációkat!

Bibi,
Igen mindenkit jól megijesztettem, mindenki ott állt kérdőjelesen mi lehet ez, Nóra rám is hívta az ügyeletest és úgy volt a dokimat is visszahívja, mert nem tudták mitől lehetek ennyire rosszul. Nem tudják mitől lehetett... csak gondolják túl gyors volt a szervezetemnek. De tényleg a szülés semmi volt hozzá képest, mondom konkrétan utána a férjemnek az életemért könyörögtem :) Nóra mondta hogy 11 év alatt nem látott még soha ilyet...

Ildikó,
Ne aggódj bármikor beindulhat már neked is... én is nagyban még x-faktort néztem, és még mondtam is hogy azt hittem ezt már nem fogom látni... még akkor is azt hittem hogy nem szülök meg soha, aztán rá 1 órára beindult a dolog...:) Néztelek mindig a folyosón hátha látlak nst-n vagy valami... de nem...

Nyuszika,

Igen nagy szerencsém van tejcsi ügyben, de azért hozzáteszem nekem második baba... és előtte másfél évig szoptattam, szóval nekem még emlékezett a szervezetem a dologra, ezért is jött ilyen hamar... de Bulcsúval anno nekem is 3. nap indult... és azért nehezebb volt...
Most meg már egy tejcsárda vagyok, minden este férjem masszírozza ki a csomókat :( nem túl kellemes...
Ma este Kolos már 90et evett... néztem nagyokat! :)

tücsi85
 
 
 


90-et???? Wowwww, hamar jó húsban lesz a kisember :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Gratula nem semmi babó.
Gyorsan fog így husisodni:)
Csak bírjad te is követni tejcsivel az iramot. Hajrá anyuka ügyesek voltatok.

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


tücsi85 írta:Sziasztok!

Na megjöttünk...
Fiacskám rekordgyorsasággal megérkezett a kiírt napon szept. 4.én, 03:30-kor, 3780 gr, 57 cm.
Szombaton este 10 kezdődtek a fájások nem túl erősek és elég össze-vissza, de feltűnt hogy nem csak 1-2 db, így elkezdtem az időt nézni... először 12-8 percesek jöttek elég össze-vissa, aztán később olyan 1 fele kezdett erős lenni ekkor kezdett beállni 5-6 percesre. 2-re mentünk be a kórházba Nórához, megvizsgált az ügyeletes, 4 ujjnyi voltam már... de mondtam is hogy kicsit már tolhatnékom is van... jól meglepődtünk mindannyian, hogy már így állunk... Gyorsan riasztottuk Edinát a dokimat, ott is termett negyed óra múlva, ekkor már szinte eltünt a méhszáj, és rá kb. 10 percre már tolóim voltak, szóval gyorsan odakészültek Nóráék, és nekiláttunk... Konkrétan két nyomásra sikerült Kolost megszülni... Hiper mega gyors voltam... 2 re értünk be és 03:30 kor megszületett... Sajnos nekem ezután jött a fekete leves mert szülés után lettem nagyon rosszul... olyan szintű fájásaim lettek, hogy az életemért könyörögtem, aztán lezsibbadt a két kezem, a nyelvem... aztán foltokban láttam... Mindenkit jól megijesztettem :) aztán egy cataflam, egy nospa, algopyrin, és méhösszehúzó hatására jobban lettem... igazából senki nem tudja mi történt... azt gyanítják hogy olyan gyorsan szültem, hogy a szervezetem nem bírta követni az eseményeket... Na de legalább gyorsan túlestünk rajta... az őssejtet is rendben levették. Mindenkivel teljesen meg voltam elégedve... ja és egyedül szültem akkor éjjel, és az osztályon sem volt tumultus... két ágyas alapítványiban voltam. Szóval minden tökéletes volt :)
Sikerült a gátvédelem is. Szóval már teljesen fitt vagyok... :)
Tejem a második nap beindult... és azóta is rendületlen... már a kórházban 40-et evett...
Egyszóval minden a legnagyobb rendben, kicsit még fáradt vagyok, néha rámjön a kómaság... olyan szinten álmos tudok lenni, hogy alig bírom a fejem tartani :D


Kép


Gyönyörű a kicsi! Gratulálok, és sok-sok boldogságot kívánok Nektek!

bee970311
Budapest
 
 


Sziasztok!
Először is Tücsi gratula Koloshoz, a gyors szüléshez, és a sok tejcsihez :)
Kérdeztétek mi van velünk....tegnap jöttünk haza négy nap után a kórházból. Lucának hugyúti fertőzése volt. Nem volt könnyű, de a nehezén túl vagyunk. Ettől eltekintve szépen fejlődik. 5750 gr volt tegnap távozáskor, és a kórházban 100 g-t hízott :) Egyébként hasról hátra már forog, néha akkorát csattant a kórházi rácsos ágynak, hogy megijedtem. Hátról hasra még nem megy, de kicsi is még hozzá ;) A nyála csorog ezerrel, amit néha a nagy magyarázásban félre is nyel. Annyira imádom, úgyhogy teljes mértékben megérem Nyuszit, hogy csak NAGYON tud írni Dodóról :)

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Tücsi! Gratulálok Kolos babához! :)
Milyen hipergyors szülés volt, nem semmi! ;) Gyönyörű baba!

Szami, Örülök, hogy túl vagytok a nehezén és hogy szépen fejlődik Luca! Tök jó, hogy ilyen kis virgonc a hasról hátra forgásban. :)

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


hát lányok,Hangám,egy tohonya tejestömlő :D utál hason lenni,ordít,.Hanyatt folyton dumál,de max 3 x fordult eddig oldalra,amúgy semmi.Mondjuk Emma 11 hónaposan még a kiságy legfelső szintjén(újszülött) feküdt,és 15 hónaposan indult el,szóval nem kapkodta el,de reméltem Hanga belehúz kicsit :?

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


szami
hogy sikerült összeszedni húgyúti fertőzést?Egy barátnőm 10 hónapos kislánya is kórházba került ugyan ezzel,de ő pelusban vitte a Balatonba,és nem vette észre hogy bekakilt,persze az egész motyó beleázott a cunijába,ő így szerezte.Infúzió antibiotikum 40 fokos láz .Remélem,ti könnyebben megúsztátok.Én meg 2 csajszival folyton figyelem őket,főleg Emma az esélyesebb. :shock: Ma mértem Hangát,63 cm,6400 gr.Lehet hogy óriásnövésű csak még nem vettük észre?Tescó-s cuccból 6-9 hónapos kell neki.12 hetes és megint elkezdett falni,éjjel 2x is kajál,pedig már este 9-6 ig nyugi volt.Kezdek kidőlni.

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


Sziasztok!

Bibi,nem semmi Hanga gyarapodása! De szuper,hogy ennyi tejed van és győzöd az igényeket!!!

Tücsi! Tegnap nagy reményekkel megnéztem az x-faktort,hátha nekem is bejön a dolog :D De persze semmi...Igaz,voltak kisebb fájásaim,meg tegnap elbúcsúztam a nyákdugótól is. Voltam reggel a kórházban, a baba jól van,a magzatvíz kevés már,a méhszáj pedig szűk ujjnyira nyitott.Mondjuk ennek azért már örültem! :lol:
Holnap még nst,és ha kedd reggelig nem szülünk,akkor be kell vonulnom a kórházba.Szóval most nagyon-nagyon reménykedem,hogy addig útra kel a kicsikém,mert nem szívesen venném ha be kellen cuccolnom a kórházba,meg azt sem,ha indítani kellene őt!

herkeildiko
Pécel
 
 


Sziasztok lányok!!
Megszületett harmadik kisfiam,Nimród baba szeptember 5.én du. fél háromkor,4300 gr és 56 centivel.Gratula a többi babóhoz,a többieknek pedig kitartás.
Ancsa Kép Nimródka
ancsa0413
Budapest XVII. kerület
 
 


bibi15 írta:szami
hogy sikerült összeszedni húgyúti fertőzést?Egy barátnőm 10 hónapos kislánya is kórházba került ugyan ezzel,de ő pelusban vitte a Balatonba,és nem vette észre hogy bekakilt,persze az egész motyó beleázott a cunijába,ő így szerezte.Infúzió antibiotikum 40 fokos láz .Remélem,ti könnyebben megúsztátok.Én meg 2 csajszival folyton figyelem őket,főleg Emma az esélyesebb. :shock: Ma mértem Hangát,63 cm,6400 gr.Lehet hogy óriásnövésű csak még nem vettük észre?Tescó-s cuccból 6-9 hónapos kell neki.12 hetes és megint elkezdett falni,éjjel 2x is kajál,pedig már este 9-6 ig nyugi volt.Kezdek kidőlni.

A pontosan én sem tudom, de pelenkából. Balatonban mi nem voltunk. Arra gyanakszunk, hogy mivel Luca szeret hason aludni, és ugye álmában is kaki, így előre folyt neki....meg ugye elég melegek is voltak mostanában. Azt mondta a házi doktor nénink, hogy ez sajnos lányoknál előfordul. :( Nem vagyok feldobódva, mert akkor bármikor előjöhet megint. Mert a meleget nem tudom kiküszöbölni, a bekakilás is meglesz még egy darabig. Infúziót mi nem kaptunk, és megúsztuk 39 fokos lázzal. Illetve most még járunk vissza gyógyszerezésre :(
Luca is 63 cm, de ő csak 5750 gramm. :D Kitartás, lassan itt a hozzátáplálás ideje, és akkor kicsit talán (?) könnyebb lesz.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Ja, és bélbaktérium volt az okozója, úgyhogy mindenképp saját maga fertőzte saját magát. :(
Ancsa: gratula a babához! :) Remélem úgy sikerült a szülés, ahogy szeretted volna. Sok boldogságot, és tejcsit!

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


ancsa gratulálok,szép nagy baba,felveszlek a nagyméretű baba klubomba.(Hangám 4475 -el 55 cm született)Neked hogy ment?Nekem könnyű ,és gyors 1 órával a beérkezés után megvolt.

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


Lányok, Ti hogyan méritek otthon a babákat? Anyósom ma mérte, és "csak" 59 cm-t mért, holott nagyon nyúlánk és hosszú, simán én is 62 cm-re tippeltem. Szerintem nem jól mérte.... A súlya most 5810 volt, ma kerek 3 hónapos, ebben a hónapban "csak" 670-et hízott, ami nem sok, de egyszerűen nem tudom jobban megtömni, etetni, mert ha nem éhes, nem eszik......... Tipp?

Ancsa, gratu a babához. Nem semmi, hogy korábban jött és ekkora?!? Mi lett volna később? És hogy tetszett Gyopár doki? :) És a burokrepesztés?! Ugye nem kellemes, de túlélhető :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok,

Ancsa, gratulálok az egyáltalán nem is kicsi Kicsidhez! Szép baba, nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok Nektek!

Bee

bee970311
Budapest
 
 


Ancsa gratula a babóhoz. Majd kérjük a részleteket..

Tanács: Mert én sokáig nem tudtam eldönteni milyet vegyek.
Vettem egyenlőre babazsákot Bohém mamást ami nagyon jó:).
Babahordzozóról melyik mikor milyen jó.

http://www.liliputi.hu/index.php?m=main ... e=hordozok

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 



Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Ancsa, én is gratulálok a babához! Sok tejcsit és egészséget kívánok!

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


Nyuszi, nekem most könnyű volt a mérés ;) az ápolónők mérték a kórházban. Egyébként meg úgy szoktam, hogy a pelenkázón felteszem a fejét legfelülre, és "kinyújtom" a lábát. Már amikor sikerül. De őket még nem lehet rendesen mérni, úgyhogy én a ruhaméretet veszem alapul...ott úgyis látom, ha nőtt.
A súlygyarapodásról azt olvastam, hogy egy idő után lelassul. Na most írtad, hogy Dodó pörög-forog, úgyhogy amit megeszik le is mozogja. Mi sem híztunk annyit, amennyit eddig szoktunk. Az is lehet, hogy ebben a nagy melegben ők sem ettek annyit.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Ildi, veled mi újság? Majd írd meg, hogy mi volt az NST-n.
Nagyon szorítok, hogy magától induljon be a szülés!

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Ancsa,gratulálok a "picihez" :D !

Hát katka,még nincs semmi újság.Nst okés,úgyhogy jöhettem haza.Reggelre úgy bedurrantak a melleim,hogy azt hittem elindul a tej :oops: gondolom valami hormon dolog okozhatja.
Sokat keményedik a hasam,de amúgy más nincs.Állandóan sírhatnékom van és rendkívül türelmetlen is vagyok.Már arra gondolok azért is nem indul be a szülés,mert annyira görcsösen akarom :? .
Közben el is felejtettem megkérdezni a dokit,hogy ilyenkor hova kerülök a nőgyógy részére vagy a szülészetre!? Nem tudjátok véletlenül?Mert csak annyit mondott,8 körül menjek oda,és majd csinálnak megint minden féle vizsgálatot,ő nem is lesz bent,mert mondta,nem indítaná a szülést,amíg nem indokolt.
Remélem azért nemsokára én is beszámolhatok nektek a szülésem részleteiről!

herkeildiko
Pécel
 
 


Katka,elfelejtettem megkérdezni,mikor mész megint vizeletvizsgálatra?már a fehérje és a bacik miatt kérdeztem.A vérnyomásod hogy alakul?Ja,és köszi a szurkolást!

herkeildiko
Pécel
 
 


Ildikó,

Hát nem semmi, tényleg jól kihúzod a végéig...
Holnap akkor már be kell feküdnöd?
Sokat gondolok Rád, de hátha ma este úgy gondolja a Kishölgy hogy kibújik, és megkímél Téged a megpróbáltatásoktól :)

Kolos nagyon jó baba idáig... szinte csak eszik-alszik, napi kétszer fent van 1-2 órát... úgy néz ki most nagyon nagy szerencsém van, jön simán a kaki is és a büfi is... Remélem megtartja jó szokását :)
Bulcsú is nagyon jól viseli a tesót, egyfolytában simogatja, az ágyánál ül. Azért látszik rajta hogy változás van... kicsit nyafogósabb, hisztisebb lett... de azért remélem majd rendeződik kicsit a lelke :)

tücsi85
 
 
 


ildi szerintem beszélj a pocaklakóddal,hangolódjatok egymásra.Lehet hülyén hangzik,de sokszor segít ha picit összekapcsolódtok.Ne csak úgy a levegőbe,hanem tényleg hozzá beszélj talán bejön.Hiszen konkrétan sosem lesztek közelebb egymáshoz,mikor tudjál hatni rá,ha nem most.ki tudja egy próbát megér. :) nincs veszteni valód,max a pocakod :wink:

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


Ildi, nem tudom olvasod-e még ezt. Remélem beindultak a dolgok még mielőtt befeküdtél a kórházba és a kedved is jobb lett. Mindenesetre küldöm a pozitív energiát. :)
Én majd csütörtökön tudom meg az újabb vizeletvizsgálatom eredményét. A vérnyomásomat folyamatosan mérem, ami most, hogy melegebb az idő ismét magasabb, de 135/90 felé nem ment szerencsére.

Tücsi, szuper, hogy Kolos baba ilyen kis nyugodt! :) Biztosan szépen gyarapszik. :)

Titta, már én is nézegettem babahordozó kendőket. Megnézegettem azokat az oldalakat, amiket belinkeltél. Te a mamagolo.hu-n vetted a babazsákot?

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


kismamik ,ha kendőzni akartok,hamar kell kezdeni,Hangával 2 hónaposan próbáltam először,és egyszerűen nem bírja elviselni,és úgy tűnik a kengurut sem.Bánatos vagyok,mert nagyon fontos lenne a hordozás,Emmának annó nagyon jót tett,sokat,és soxor kendőztünk.Mikor nagyobb lett a hátamra kötöttem,fűnyírás főzés stb simán ment.Egyáltalán nem sírt soha,és nyugodtan aludt.Nem tudom Hangával mi lesz,ha nem tudom hordozni,mert ölben viszont elvan,és el is alszik,így viszont nem marad szabad kezem,és leszakad a hátam a "kicsikém"től.Rutinos hordozók! Bármilyen ötlete szívesen várok,ha bekötöm ,rögtön ficereg mint egy kukac,és nyög ,meg visít, ha nem veszem ki rögtön.Nagyon szeretném hordozni.Egyébként szerintem a liliputis rugalmas kendő lenne a favoritom,nekem nandum van,lehet hogy merev,és meleg neki :shock:

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
bibi15
 
 


katka0229 írta:Ildi, nem tudom olvasod-e még ezt. Remélem beindultak a dolgok még mielőtt befeküdtél a kórházba és a kedved is jobb lett. Mindenesetre küldöm a pozitív energiát. :)
Én majd csütörtökön tudom meg az újabb vizeletvizsgálatom eredményét. A vérnyomásomat folyamatosan mérem, ami most, hogy melegebb az idő ismét magasabb, de 135/90 felé nem ment szerencsére.

Tücsi, szuper, hogy Kolos baba ilyen kis nyugodt! :) Biztosan szépen gyarapszik. :)

Titta, már én is nézegettem babahordozó kendőket. Megnézegettem azokat az oldalakat, amiket belinkeltél. Te a mamagolo.hu-n vetted a babazsákot?


Vaterán vettem 3500-ért bohém mamás.

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Bibi, nekem is nandu van és nem jött be. Konkrétan most árulom, mert megvettem, kimostam, kivasaltam és elraktam.....Kengurut próbálom, több kevesebb sikerrel, eddig volt, hogy 5-10 percet is elvolt. Utána feszeng. De Dodó izgő mozgó... Mindegy, vagy megy, vagy nem, de a kezemben már izomláz van, az tuti :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


bibi15 írta:kismamik ,ha kendőzni akartok,hamar kell kezdeni,Hangával 2 hónaposan próbáltam először,és egyszerűen nem bírja elviselni,és úgy tűnik a kengurut sem.Bánatos vagyok,mert nagyon fontos lenne a hordozás,Emmának annó nagyon jót tett,sokat,és soxor kendőztünk.Mikor nagyobb lett a hátamra kötöttem,fűnyírás főzés stb simán ment.Egyáltalán nem sírt soha,és nyugodtan aludt.Nem tudom Hangával mi lesz,ha nem tudom hordozni,mert ölben viszont elvan,és el is alszik,így viszont nem marad szabad kezem,és leszakad a hátam a "kicsikém"től.Rutinos hordozók! Bármilyen ötlete szívesen várok,ha bekötöm ,rögtön ficereg mint egy kukac,és nyög ,meg visít, ha nem veszem ki rögtön.Nagyon szeretném hordozni.Egyébként szerintem a liliputis rugalmas kendő lenne a favoritom,nekem nandum van,lehet hogy merev,és meleg neki :shock:

Bibi, nekünk is nandu van, és annyira nem jött be. Nagyon meleg. Talán majd mostanában többet használjuk, vagy a marad a mei-tai. Azt már el lehet kezdeni használni, és nem is annyira bonyi megkötni. Bízom benne, hogy csak a meleg volt nálunk is a gond, és fogom tudni hordozni, mert egy csomó helyre nem tudok bemenni babakocsival :(

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: