Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Most estére duplán pelenkáztam Grétit, még egyenlőre tűri! :wink: Holnap veszek terpeszpelust is, kipróbálom.
A lényeg tényleg az, hogy rendben legyen minden! Fürcsi után jól megtornáztattam és nekem nem sírt, a gyógytornásznak igen!

Voltam dokinál is, petefészek gyulladásom van, kaptam rá antibiotikumot! :?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jobbulást! Milyen gyógyszert kaptál?
Vendég
 


Pandácska!
Köszi! Augmentin Duot kaptam. Azt mondta a doki, ezt lehet szedni szoptatás alatt. Remélem gyorsan elmúlik!
Néztem ma a blogotokat! Annyira édes Dóri, hogy uhhhhhh... A cipő lerágás... :lol: Na meg a jó reggelt videó, hát majd elolvadtam! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 

 
 

Kisfóka,
Jobb már? Fáj még a hasad?

Fél évesek lettünk. Gyorsan elment ez a 6 hónap... túlságosan is :(

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=hHKa9bxQ ... eeblog.hu/

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


Hűűűű, de szép ez a kislány :P
S milyen szép, nyugodt, kipihent Anyuci 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Pandácska
nagyon gyönyörű Dórika
és a kisfilmen majdnem elsírtam magam, olyan szép volt Dórika is és a zene is!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Nagyon Boldog 6hós szülinapot!

Kép

Kép
erika13
 
 


Helló Lányok!
Csak beugrottam babákban gyönyörködni! -és nem csalódtam, nagyon szépséges kislányok, kisfiúk itt is ott is!!! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Erika, Fanni
Köszönjük :D
Vendég
 


Pandacska!

Boldog felevet Doranak! :P Nagyon szepek vagytok, gyönyörü kislany Dora! :D Es a film is hihetetlenül jo föleg ezzel a zenevel! Ugyesen megcsinaltad! :D

Kisfoka!

Sajnalom a betegseget, mielöbbi gyogyulast kivanok! :D


Hat honaposak lettünk mi is, hoztam nehany fotot a hetvegi almaevesröl. Hat mit mondjak az elsö falatok... :lol: :lol: Olyanokat fintorgott a dragam, hogy csak neztünk de amugy izlett neki nagyon. :D


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandus,

utolag is boldog hofordulot Dorikanak gyonyoruseges nagylany<mar :lol: Es ugyesen ul!A kisfilm nagyon meghato,ugyesen megcsinaltad :lol:

Jucmuc,n
nektek is gratula szuperek a kepek,a maszatos a legjobb :lol:


Kisfoka,
remelem mar jobban vagy++++

Nekem semmi idom Laura napkozben 2x felorakat alszik csak... :shock: Gondolom ez ellen nem lehet sokat tenni...
Es az ejszaka is tobszor kel :shock:

Hetvegen keresztelo volt nalunk nagyon jol sikerult csak a vegen sirt egy kicsit mert elfaradt szegenykem.
Ma pedig a 3 hos oltast kaptuk plusz rota mert a magyaro-i nyaralas miatt csusztunk egy honapot..
Remelem nem lazasodik be...

Kép
petitpois
 
 


Judit :P
Gyöngyörű Davide! Ezek a beszédes szemecskék :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszönöm Fanni! Mar egy honaposak a fiaid...remelem jol vagytok! Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Igen, Judit, de ha 6 hósak lennének, jobban örülnék :lol:
Bár őszintén szólva nem is rég volt, mikor hívtál, hogy megszületett Davide 8)
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, :lol: :lol: Tudom miröl beszelsz...illetve dehogyis tudom nalatok duplan van minden! :D Me'g kb 6-8 he't es sokkal könyebb lesz!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandácska, Jucmuc, Petitpois!
Köszönöm, már jobban vagyok! Nincs lázam! :wink:

Pandácska, Jucmuc!
Nagyon boldog 6 hós évfordulót Nektek! :lol:

Fanni!
Ti is már 1 hónaposak vagytok, gratula! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka!
Örülök, hogy javulsz, további gyógyulást kívánok! :wink:

Pandus!
Nagyon szép a kisfilm és Dóri gyönyörű kislány! Gratula a 6. hónaphoz! :D

Jucmuc!
David zabálnivaló srác, agyon tudnám puszilgatni!!! :lol: Hogy ízlett az alma? Alma után mi lesz a következő?

Fanni!
Nagyon szépek a fiúk! :)

Petitpois!
Nálunk se vmi jók az éjszkák :? , sztem megkezdődött igziból a fogzás, nagyon keservesen tud időnként sírni. Majd ezen is túl leszünk. Mondjuk annyi, hogy Zsombi délelőtt alszik kb. fél órát, és délután, ebéd után általában 2 órát, azt nagyon szeretem! :wink:
Mentek még vmerre a nyáron? Keresztelő ott hogy zajlott? Képeket kérünk!!!!!!!!! :lol:

Fendike!
Már jobban vagyok, jobban alszom éjszaka (kopp-kopp). 4-5 kg-ot fogytam kb. 5 hét alatt, és nekem az sok, ugyanúgy ettem, stb., és, amikor ráálltam a mérlegre 46,5 kg, ruhástól, cipőstől, régen voltam ilyen vékony, minden lecsúszik rólam :? . Na, de majd hízok most már!!! :wink:
Máté hogy van? Kiütések elmúltak? Járókát szereti?

Kép

Kép
donika
 
 


38,5öm van. Nem érzem, hogy gyulladt lenne a mellem, de 20 perc/db-ig fejtem, így már biztosan nincs...
A lefejt tejet öntsem ki? Meg a napközbenit is, mert már akkor is gyenge voltam, csak most kezdett rázni a hideg...
Bevettem Panadolt... gyerekek nem lázasak egyelőre legalábbis. Nem tudom, mi lehet, ki sem tettem a lábam itthonról mióta hazajöttünk a kórházból..
Köszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Szerintem simán lehet, hogy mellguszi kezdődött!
De így már biztos nem fog elfajulni, hogy alaposan lefejted a melleidet! Hát, nemtudom, hogy a tejet ki kell e önteni. Szerintem nem, de a tapasztaltabbak biztos helyes választ adnak! :wink:

Donika!
Köszi szépen! Pajzsmirigy miatt fogytál ennyit? Jaj, nagyon vékony vagy!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Donika,
nálunk rettenet, hogy mi van éjjel. Barnus kel úgy egy körül, majd 3 vagy 4 körül, majd onnantól óránként ha nem félóránként. Nyüszít, és közben a "párnáját" gyömöszköli a szájába. Én meg kikapom az ágyból, nehogy felébressze Alizt. Befektetem magam mellé, cici, majd alvás, ágyba visszatevés, és mire mély álomba szenderülnék újra, kezdődik a műsor.
Tényleg nagyon lefogytál, én sose mentem 50 kg alá, pedig csak 156 cm vagyok...

KépKép
lili73
 
 


Fanni,
a másikba írtam neked. Ja, és még azt is akartam írni, feltétlenül szundikálj kicsit napközben, ha adódik rá alkalmad. (Mondjuk én sose tudtam ezt betartani.)

KépKép
lili73
 
 


Köszönöm Lányok, már minden rendben van :D
A dícséretet és gratut is köszönjük.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Én lázasam is szoptattam, szerintem nem kell kiönteni.

Donika,
Én is 47 vagyok. Majd pocakosan megint hízok :lol:

Jucmuc,
Nagyon édes Davide, most már nálunk is alakul a hammázás :lol:

Tegnap 2 fogunk is megmutatta magát. Szenvedünk is vele, rendesen.
Vendég
 


Pandácska,
nagyon szép a film, ügyi vagy és milyen szép emlék lesz belőle!!
Dorka nagyon szépen ül, Máté is állandóan próbálkozik, kivi vagyok mikor sikerül.. :roll:

Donika,
húú akkor tényleg nagyon sovi vagy, de biztos sikerül hízni, tessék nagyokat, finomakat enni és persze ilyenkor az édesség is jöhet (ezért picit 'irigykedem'.. :D )
Kiütés melegtől volt, 2-3 nap alatt eltűnt.
Mi továbbra is elég jól alszunk, fogzástól már előre félek.. :?
Járókát továbbra is szereti, elég sokáig elvan egyedül, de persze akkor igazán boldog ha ott vagyok körülötte és beszélek hozzá, lát és mókázunk.. :D

Fanni,
jobbulást!
tényleg hétről-hétre könnyebb lesz, gondolok rád sokat, mindig eszembe jut, mi lett volna ha nálam is 2 tündér tapad meg... :D

Judit,
éédes Davide, barackot próbáltad már???
én almás-barackos cuccokat adok, nyeli rendesen, szereti az egész programot, kanalat akarja persze állandóan elkapni.. :D

Kisfóka,
bejelentkeztem csípő kontrollra, kiderül majd, hogy mennyire használt nálunk a dupla pelus, de csak aug. végére kaptam időpontot
jobbulást!!

Petitpois,
nálunk is volt, hogy alig aludt nappal vagyis állandóan felébredt, de mint minden ez is hétről-hétre változik, most délelőtt és du. is alszik legalább 2 órát
éjjel is teljesen változó, én nem értem mitől függ ez...
Laura biztos nem éhes??
én ha több kaját adok, akkor nyugisabb és többet alszik
persze általánosságban, volt olyan is, hogy este jól betápszereztem+cici és felkelt 3-4 körül, amit különben nem szokott...

Lányok, volt már vki babamutogatóban a kaáliban???
Én most tervezem!!!

Kép
fendike
 
 


Kisfóka!
Igen a pajzsmirigy miatt fogytam ennyit, a túlműködés ezt is eredményezi. :?

Fanni!
Örülök, hogy megoldódott. :wink:
Azért leírom én is! :lol: Nekem is volt mellgyulladásom, ha az, akkor ilyen láznál nyugodtan adható a tejcsi, 39-40 között azt mondta drnő, hogy felforralva, és visszahűtve adható.

Lili!
Dettó, amikor elkezdek mélyen aludni ismét sír, pedig nekem csak 1 van! :lol: Majdcsak túlleszünk ezen. Úgy irigylem azokat, akiknél átalussza az éjszakát. A szopi miatt már nem is reklamálok, legyen, csak utána aludna nyugodtan.

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta: drnő, hogy felforralva, és visszahűtve adható.

felforralva???
az anyatej, ha megforralod szétesik, azt nem szabad forralni sosem, ezt mindenhol leírják.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike!
Én még nem voltam a kaáliban, csak fotót küldtem! :D
Zsombi is egész jól elvan a járókában, ha megunja, kicsit mókázunk, olyan édesen tud nevetni, imádom! :D Annyi a bibi, hogy nekünk hálós járókánk van, abban később tud majd felállni, azt mondják. De legalább egyszerűen össze tudom csukni,és kiviszem a kertbe délután, ott is elég jól elvan benne, a kutya meg azt keresi, hol lehete bemenni, csúcs! :lol: :lol:
Én még almát nem adtam neki, csak barackot. Almának csak a levét először?

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi!
Én is úgy tudom, ha felforraljuk, akkor elvész minden értékes tápanyag belőle. A gyermekorvos mondta, én soha nem csináltam így, szerencsére nem volt olyan magas lázam. :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
én bemegyek, mert a dokimnak mindenképp meg szeretném köszönni, egész jóba lettünk a végére.. :D
meg persze harcikának is!!!
igen, a mienk fából van, ezt meg nehezebb mozgatni, állandó helye van a nappaliban
kutyus cuki lehet!! :D
én reszelt almát még csak 1szer adtam, nem kapok üvegreszelőt, így az vhogy most elmaradt
hipp alma-barackot szereti, sima barackot, és múltkor kóstolt barack-almát rizzsel, na azt szerette a legjobban, akkorára nyitotta a száját, hogy az egész üveg befért volna.. :D

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Én HIPP gyümölcsök közül a banán+őszibarackot próbáltam, de kiköpte, pedig isteni illata volt. Szóval egyelőre csak őszibarackot kapott.
Máté aranyos lehetett a barack-alma-rizs kóstolásánál! :D
Én is fa járókát vettem volna, de ezt nővéreméktől kaptuk, egyelőre jó.
Én is bevinném, ha nem laknánk olyan messze, de oda-vissza gyerekkel picit hosszú, na de majd még meglátom! Majd írd le, milyen volt! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Kisfoka,

Orülök, hogy jobban vagy! Köszi! :D

Donika,

Köszönöm szepen! :D Az alma megyeget, van amikor immel-ammal van amikor nagyon eszi. Lehet, hogy holnap megkostoltatom vele a körtet... aztan me'g egy-ket hetig gyümit gondoltam utana pedig valami jo kis hazai be'bie'tel vagy ha lesz lehetösegem akkor fözök neki csak krumplit.
Davide is nyügös az utobbi egy hetben, mindig mikor mar ugy tünik bea'll valami rend, borul az egesz. Ujabban megint csak cicin alszik el...illetve csak napközben van igy este elalszik magatol is ha faradt.
A fogyas a szoptatastol van, probalj meg több, hizlalobb kajat enni. :wink: Közben olvastam a pajzsmirigy dolgot. :(

Fanni,

Akkor ma'r nincs lazad igaz? Mitöl lehetett?

Pandacska,

Köszike! :D Dora is fintorog? :D :D Izlik neki az alma? Jaj, es kijött ket foga! :D Gratulalok! Nalunk meg semmi fog csak a nyügösseg...

Fendike,

Köszi szepen! :D Ugyanezt csinalja Davide is...egyfolytaban a kanalert küzd... :D A barackot me'g nem probaltam de ma'r tervben van.. :wink:
Mi is most megyünk majd a Kaaliba. Szombaton megyünk haza, es a jövö heten megyünk valamikor. :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit :P
Lehet, hogy mégis mellgyulladás volt, ami már jóval korábban kezdődött. Ugyanis vagy 2-3 napig minden nap volt csomó a cicimben. Milán kisfiam távolította el. Az is lehet, hogy napok óta lázas voltam, nem mértem. A 38 fokost meg sem, éreztem, csak a 39 döntött le a lábamról.

Orsi :P
Nem forraltam, már megették :lol:

Fendike :P
Háááát, kezdetben 100 %, hogy az 1 baba "szerencsésebb".

Lányok :P
Én is csak fél kg-val vagyok több annál, ahonnan terhesség előtt indultam...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike!
A berendonban mindig van (váci útiban biztos) üveg almareszelő. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
köszi, nem is gondoltam, hogy ott van, konyhafelszerelésben kerestem már pár helyen...
beszerzem!! :D

Donika,
Máténak az a banán-barack is nagyon ízlett vagyis jobban mint a barack-alma, ennél picit fintorog az elején
tényleg jó az illatuk és az ízük is, én is eszegetem.. :D
hát igen, nektek messze van, dokim persze most van szabin, aug. végén megyünk

Judit,
igen a kanál nagy sláger, ha HIPPet kap, akkor az üveget meg eleve eldugom, mert csak arra fókuszál
próbálj banánt is, hátha...

Fanni,
te is próbálj 'sokat', táplálót enni, tudom hogy az elején erre sincs idő, én is volt hogy 5ig alig ettem, de muszáj, mert a végén te is nagyon lefogysz.. :oops:

Kép
fendike
 
 


Jucmuc,
Mi nem csak almát adunk neki, hanem banán-alma, barack-banán vagy csak barack. A sima almát nem szereti annyira, de nem is akarom erőltetni.
Vendég
 


Fanni,

Az a lenyeg, hogy mar jol vagy, hihetetlen, hogy a 38 fokos lazat igy birod! :shock: En sajnos mar a höemelkedestöl is rosszul vagyok...Nem is tudom milyen lehet ez a mellgyulladas, biztos nagyon rossz. Sajnalom, remelem többet nem fordul elö!

Fendike,

Jaja, banant is fogom, de mar csak otthon. :D

Pandacska,

Persze, nem is kell eröltetni amit nem szeret. En ma körtet adtam annyira ette, hogy nem hittem a szememnek! :D

Lanyok, mi holnaputan reggel indulunk haza ket hetre most csomagolok keszülödök ezerrel. Vigyazzatok magatokra es a csöppsegekre! :D

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Jó utat nektek! Davide biztos jól fogja magát érezni, kivi leszek! Majd gyere azért! :D

Pandus!
Én gyümi közül eddi őszibarackot adtam, de azt is vmikor megeszik, vmikor nem. Pedig fincsi. Almával megvárom az idei termést, a finom édeset! :lol:

Viri!
hogy vagytok?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a nyaralásból, nagyon jó volt.

Tegnap elkezdtem hozzátáplálni a Csöppséget, öszibarackkal kezdtük. Nagyon tetszett neki, bár a kiskanálba belecsapott, onnan a kezére ment az összes lé, utána a kanalat nem akarta kiengedni a kicsi szájából. Ma megint ugyanezt kapja.

Megvettük a chicco etetőszéket, marmalade színt. Nagyon szép.

Amúgy nehéz vele, mert nagyon sír, max. 5 percig van el egyedül. Pandácska, Te amikor sír, akkor hagyod, vagy mindig felkapod? Én próbálom néha hagyni, de nagyon sajnálom őt.

Jó utat, Jucmuc!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Judit :P
Remélem én is, köszi :)

Donika :P
Viriék jól vannak, csak Viri sokszor egyedül van a 2 gyerekkel, nem tud jönni... De szeretne, s majd fog is, ha kicsit könnyebb lesz...
Beszéltem vele nemrég...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Csak ma érkeztünk haza, tegnap még szoliztunk....

amint lesz időm jövök!de IMÁDOK ANYUKA LENNI!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Lányok :)
van egy ilyen eladó ülésem:
Kép
Concord Ultimax Pure Spicy
ca. 2 hetet használtuk, újszerű állapotban.
ahova a használati útmutatót kell betenni, ott egy helyen meg van repedve a műanyag - szerintem gyárilag ilyen volt -

30.000 Ft

gondoltam, mielőtt felteszem a teszveszre, megkérdem, nem gondolkozik-e valaki abban, hogy ilyet vesz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt! ezzel még tartozom!az elirásokért bocsi, gyorsan kellett irnom !majd jövök ha időm engedi:o)
1218523023.5457.doc
Vendég
 


Boniko,
Egy szavad nem lehet, gyors, könnyű szülésed volt :lol: :wink: Zsigi nagyon rendes babuci, hogy ilyen ügyesen megszületett :lol: Szopi megy? Most, hogy vagy? Kép??

Gömböcske,
Én általában felveszem, persze, ha nagyon nem tudom, akkor szokott kicsit sírni is.
Vendég
 


fiam alszik, :lol: nagyon kis ügyes ..már 85g és 100g okat eszik.. be vannak durranva a melleim..még jó, hogy nem kezdtem el homeós bogyót enni. teát inni...
rendszeresen 3 óránként kel... eddig így van , majd meglátjuk.
belőlem az összes energiát kiszipolyozza.

tényleg lányok mik azok az ételek, amiket nem lehet enni szopi alatt?
priviben elküldenétek?
ne haragudjatok de még nem tudok visszaolvani, majd felveszem a ritmust :lol:
Vendég
 


Boni,
gratulálok a babucidhoz! :D Itt egy táblicsku:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 601.35.doc
20140901102739
 
 


Boni,
Nagyon ügyes, hogy már most ennyit eszik, zabagép :lol: Hajni táblája jól leírja a tiltott dolgokat. Én egyszer a körtelével csináltam hasfájást Dórinak :oops:
Vendég
 


sziasztok!

Hajni köszönöm a táblázatot!

tegnap elkiabáltam, hogy milyen jól alszunk.. egész éjjel fenn voltunk, fájt a pocija.. asszem most már a tábla segítségével könnyebb lesz :lol: a végén már anyukám elzavart aludni, ő babusgatta drágámat, mert én ki voltam facsarva :oops:

Hőmérősbe tettem fel képeket!mindenhova nincs időm
Vendég
 


Tüneményes kisfiú, büszkék lehettek rá!!
Vendég
 


Pandus köszike

Lányok még valami-.. eddig a 80-100 gokat váltott ciciből ette a fiam.. tegnap olvastam, hogy ilyenkor már egyikből kell csak.., mert akkor jut el hozzá mindháromféle rétege az anyatejnek... ma kipróbáltam.. viszont igy csak 50 gokat szív le.. gondolom mert ott a végén a táplálóbb, zsírosabb falat...hmm?
Vendég
 


Boniko,
én nem vagyok szakértő, mert a két gyerek minden alkalommal kapott egy-egy cicit, és az nem volt elég. De nem úgy kézenfekvő, hogy először kiszopja az egyik cicit, majd megkínálod a másikkal is, és vagy kell neki vagy nem? És ha kell belőle valamennyi, akkor a maradékot lefejed, h. az is tutira kiürüljön?

KépKép
lili73
 
 


lili köszi, :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: