Új privát üzeneted érkezett!

Mozsa!

Én nem nála szültem, amint azt már fentebb leirtam, de az elsõ gyerekkel egyszer begörcsölt a hasam, és akkor nagy pánikolva berohantam a kórházba, a saját dokimat kerestem, de õ éppen mûtött, úgyhogy a nõvér megkérdezett egy éppen arra kószáló fiatal orvost, aki nyeglén közölte, hogy õ most nem ér rá, mert mindjárt mennie kell.Kép
Ezt meghallotta a Szentágotai, és azonnal magától felajánlotta, hogy megvizsgál. Nagyon rendes volt, nyugtatgatott meg minden, pedig idegességemben még a felmosóvödröt is felboritottam, és térdig állt a felmosóviz a vizsgálóban. KépKép Hát gondolhatod, hogy nem volt semmi a szituáció, tisztára mint egy burleszkfilm.
Szóval a lényegre térve, szerintem lelkiismeretes, rendes doki. Szüléseim alklmával is találkoztam vele a kórházban, és mindig pozitivakat hallottam róla a többi kismamától is, úgyhogy én a jobb dokik közé sorolom õt.
Hogy szülésnél milyen azt sajnos nem tudom, mert ügyeletes dokiként sem volt hozzá szerencsém egyszer sem.

Hát ennyi, bár nem elsõ kézbõl, de a hozzáállásáról talán ad némi infót.

Szia,
Vercsi
vercsi
 
 


Vercsi,

köszi, igy már nyugodt szívvel megyek hozzá. Igaz, még nem várok babát, de a késõbbiekben lehet hogy Õt fogom választani.

Mozsa
Mozsa
 


Mozsa!

A Szentágothai dokinak Gödöllõn van magánrendelése, ha jól tudom. Én nem nála szültem, de amikor bementem 20 hetes genetikai UH vizsgálatra, akkor szimpatikus volt nekem. Egy ismerõsöm nála szülte 3 gyerekét, és azt mondja, hogy amikor hívták a szülésre, szájhúzás nélkül ott termett, és levezette a szülést. Ráadáésul emlékszem a 3. gyerkõc éjjel született, és fél órán belül ott is volt.

beababa
 
 

 
 

Lányok ahogy elnézem minden szóba kerülõ orvosrol csak jókat irtok. Ezekszerint mindenki jó?Panasz csak a fürdõk állapotára van?Kinek van valami rossz tapasztalata,bár kivel? Mi van a többi orvossal,pl.Várkonyi,Molnár,Keresztes,Szõke.Úgy látom vannak favoritok,Szabó,Surányi,Szentágotai,Erdélyi.Tudnom kéne kit ne válasszak semmi képpen.Aki gyors lefolyásu szülést akar,Szabónál tegye, állitólag.
Névtelen
 


Szentágotairól mostanában csak rosszat hallok ,Molnárt nem ismerem mint orvos, de nem tûnik túl kedvesnek, mosolyogni azt nem tud./vizsgált/
Névtelen
 


Mindenkihez szólok!Ha bent is fekszel a kórházban,és beindult a szülés bármilyen formában,telefonélj rá a választott orvosodra.Az ügyeletes hajlamos csak akkor kiszolni naki, amikor már nyomnod kell.Õ bejönne korábban,ha tudna róla,arról nem is beszélve, hogy nekem meg hiányzik.
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Háát... azt egyáltalán nem mondanám, hogy mindenki jó, csak eddig nem kerültek szóba azok akik pl. nekem kevésbé voltak szimpatikusak, vagy rossz tapasztalatom volt velük.
Akikre konkrétan rákérdeztél:

Várkonyi - róla én jókat hallottam, jókedélyû, szimpi, van rokonom, akinek õ volt az orvosa, és elégedett volt vele

Molnár - egyrészt valóban nem túl vidám, másrészt õ volt az a bizonyos fiatal doki, akirõl nov. 29-i hozzászólásomban megemlékeztem. Szóval nem vizsgált meg, amikor az én dokim épp mûtött, én meg görcsöltem, és tiszta pánikban voltam elsõ gyerekkel.

Keresztes- õt nem ismerem, illetve csak láttam

Szõke - nem tudom, hogy egyáltalán van -e még. Ha jól tudom õ volt az elõzõ osztályvezetõ fõorvos, és most egy másik van már 3-4 éve. Azért lehet, hogy még visszajár szülni.

És ha már rossz tapasztalatot kérdeztél, akkor elmesélek még egyet. Az orvos neve Dr. Bodri, és hozzá volt szerencsém mint ügyeletes orvoshoz, amikor 2 éve éjszaka bementem a lányommal szülni. Elég fiatal, szerintem akkoriban kezdõ orvos lehetett, mert elõtte 2 évvel még nem volt ott.
Hááát nem nagyon tetszett neki, hogy hajnali 3-kor megjelentem. Még a szülésznõ is ki volt rá akadva, hogy mit nyûgõsködik itt, ez a munkája, nehogy már úgy érezze, hogy szivességet tesz. Persze ezt csak nekem mondta.... Hozzátartozik a történethez, hogy kb akkor fejezett be egy szülést, ahol az anyukának nem volt saját orvosa, tehát az egészet õ vezette le. Nem hiszem, hogy komplikált eset lehetett, mert a 12. gyerekét szülte a nõ. A szülésznõ mesélte, hogy állitólag jól le is szúrta a nõt, hogy minek szült 12 gyereket. Mondjuk én se szülnék ennyi gyerkõcöt, de az orvosnak akkor sincs sok köze hozzá.
Engem azért szúrt le, mert a védõnõ szerinte valami hülyeséget irt be latinul a kiskönyvembe.. Nos én nem vagyok egy hülyegyerek, de speciel latinul nem nagyon értek, meg amúgy sem voltam olyan hangulatban, hogy egy nyikhaj kis doktorka fitogtassa ott nekem a latintudását. Egyszer megvizsgált, aztán többet nem láttam szerencsére. Nem nagyon értem, hogy ha valaki nem birja ha éjszaka felébresztik, akkor minek megy nõgyógyásznak. Mehetne mondjuk szemésznek. Gondolom elég kevesen vannak, akik éjszaka jönnek rá, hogy rosszul látnak.
Na mindegy, szóval azt hiszem, hogy õt például nem ajánlanám.

Sziasztok,
Vercsi
vercsi
 
 


Bodri már nincs
Névtelen
 


Tud-e valaki információt adni a koraszülött osztályról?
Minden érdekel !
Köszi
F.
Névtelen
 


Sziasztok!

én csak most tévedtem be ide, mert én nem voltam elragadtatva a kórháztól, sem a csecsemõsöktõl.
A Szentágatairól sok-sok rosszat hallottam, mert én úgy gondolom, hogy szülni nem mindennap megy az ember és ha már fogadott orvos, akkor figyeljen oda.
Molnárt sokan választják, nekem nagyon durva volt, mert õ volt az ügyeletes, de hát nem fogadott orvos volt.
Erdélyit sokan ajálják, de szerintem borzasztó magas a tarifája.
Bodri velem lelkiismeretes volt. de látom, hogy nincs.
Dicsérni nem akarok senkit, de valóban ki lehet bírni a pár napot, ha gyorsan szülsz. Én is javaslom fogadjatok szülésznõt, mert aranyat érhet, hiszen õ van szinte végig veletek.
Az intenzív részleg jól felszerelt, a dokik felkészültek, csak messze van az osztálytól. Egészen kis babákat is fogadnak az osztályon. Vész esetén pedig Pestrõl gyorsan kiér a speci babamentõ, de azért ne erre készüljetek.

Mindenkinek jó babavárást és babázást.
Névtelen
 


Kedves névtelen, aki 01.25-én írtál.
Az Erdélyi dokinak korántsem magas a tarifája. Fele annyi, mint egy pesti dokinak. Hidd el. Én 16 hónapja szültem nála, és 35 ezer ft-ot kért, ugyanezért egy pesti doki 70 ezret kért volna, és még annyit sem törõdött volna velem, mint az Erdélyi.
Én a 3. babámat szültem nála, és van összehasonlítási alapom.

Szia Zsuzsa

beababa
 
 


Most 40 e ft-ot kér az Erdélyi doktor. Szerintem nem sok, tényleg mások sokkal többet kérnek.

Üdv, K
Névtelen
 


Kerek-perec kérik?Vagy azt mondják, hogy annyit adsz amennyit gondolsz,te meg ennyit gondoltál?
Névtelen
 


Nekem megmondta elõre, hogy 40 e. Számomra ez jobb mint ha azon agyalnék, hogy mennyit kellenne adni.

K
Névtelen
 


Láttam a megszólítást, én vagyok a névtelen, aki sokalta Erdélyi tarifáját, és ezért írok. Én tavaly nyáron voltam benn a kórházban, és a szobatársaimtól Erdélyi 50e-t kért akkor. Lehet, hogy nagyon jó, nem ismerem, csak akkor a Kútvölgyibe is szülhetett volna az ember, és talán a körülmények. Ráadásul Pestrõl jöttek ki Tarcsára.
De látom lejjebb ment, ez már egy kicsit szimpatikusabb. Amúgy én is azt szeretem, ha megmondják, mi mennyiKép
Zsuzsa gratulálok a 3 babáhozKép
Mindenkinek jó babavárást.
Névtelen
 


Sziasztok!

En Dr. Szabo Laszlonal fogok szulni, ezert szeretnek infot kerni vele kapcsolatban.
Kerdeseim: milyen a hozaallasa szules kozben? (turelem, kedvesseg...), tamogatja-e az alternativ modszereket (szuloszek, gatvedelem...), jellemzo-e, hogy valamilyen beavatkozassal gyorsitja a szulest? Megmondja-e mennyit ker, illetve tudjatok-e, mi a tarifa mostanaban? Sajat, vagy korhazi haloing van? Hogy lehet megnezni a babat latogatoknak?
Ezen kivul, ha tud valaki olyan szulasznot ajanlani, aki kedves, turelmes, es tamogatja az alternativ modszereket?
Szulasznonek mennyit illik adni?
Tudom, ez igy sok kerdes, ha valaki tud valamire valaszolni, nagyon varom!
Koszonom.
Névtelen
 


Kedves névtelen.Nem sok mindent tudok,de ...Azt tudom,hogy nem egy kézszorongatós paskolgatós típus.Határozott,póénkodós.Kifejezetten alternatív beállítású, a szülõszoba ezirányú felszereltségében is közremûködött jelentõsen.Gátmetszést,csak ha muszáj.A varratait nem kell kiszedni,mert felszívódik,és nem csomók állnak ki belõled./nem tudom hogy,hogy/Nem mond tarifát,amennyire gondolsz,vagy mennyire vagy megelégedve.40 körül.Baba szülés után közvetlen is nálad marad egy ideig,a kórteremben is veled van.Látogatóknak kiviheted megmutatni.Hálóing saját.Szülésznõi kérdést az orvossal beszéld meg,elvégre õ ismeri a repertoárt.Gondolom neki sem mindegy,hogy kivel tud jól eggyütt dolgozni.TIMI
TIMI
 


Szia Timi! Koszi a sok infot!

En is Timi.
Névtelen
 


Sziasztok!

Szült valaki mostanába EDA-val? Nem császárra gondolok.
Mennyi ideig kell feküdni utána? A lányomnál még nem volt
EDA Kistarcsán és most, hogy van rá lehetõség nagyon foglalkoztat a dolog. Szóval akinek van tapasztalata légyszíves írja meg, hogy ott a kórházba, hogy történik.
Köszi

Tina
Tina
 


Sziasztok! Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! Én nagyon jó tapasztalatokat szereztem ebben a kórházban. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Két szülésem volt, mind a kettõ császármetszés. És egy orvosom volt, akivel maximálisan meg vagyok elégedve. Dr. Surányi. Ezuton is köszönet Neki mindenért.
Névtelen
 


Sziasztok! Márciusban szültem a kórházban. A szülés szép élmény maradt, pedig nem volt komplikáció-mentes. ( a köldökzsinór többször is rá volt tekeredve a babára ) Én is Dr. Surõányinál szültem, hozzá jártam a terhesség alatt, és szintén csak csupa-csupa jót mondhatok róla. Szülésznõm Ignáthné Évike volt, szuper aranyos volt. A kaja nagyon rossz, és a csecsemõs nõvérek nem nagyon foglalkoztak velem, tudom , hogy kevesen vannak, de gyakorlatilag semmit sem mutattak meg. Ha ezekre fel lettem volna készülve, akkor negatívumot nem is mondhatnék. Surányi Dokit mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.
Docika
docika
 
 


Szia Docika!

De jó hogy hallok felõled.Véletlenül olvastam bele a friss kismamikba mikor még pocakos voltál és akkor láttam, hogy Te is a Surányinál szülsz, de azóta nem nagyon látlak!
Örülök, hogy minden ok!

Én éppen éjjel mérlegeltem a 3.babát és sajnos a csecsemõsök a negatív irányba huzzák a dolgot, már kétszer kiakasztottak, elég rossz szájízzel hagytam ott a kórházat miattuk.
Bár egy baba azt hiszem mindent feledtet.

Becsi
Névtelen
 


Lehet, hogy nekem szerencsém volt a csecsemõsökkel, de meg voltam velük elégedve. 2000-ben szültem a fiamat, elsõ gyermek lévén borzasztóan ügyetlen voltam, de Õk nagyon türelmesen bántak velem. 2001-ben szültem a kislányomat, és ekkor már én tudtam irányitani a dolgokat és nemigen szorultam segitségre. De, ha mégis, ugyanolyanok voltak mint azelõtt. Nekem egy ápolónõvel nem volt szerencsém, szülés után az osztályon.
Boccs, hogy névtelenül irok, de nem tudom használni a megküldött jelszavamat. Valamit rosszul csinálok? Tudtok segiteni?
nyusszko
Névtelen
 


Sziasztok!

Becsi: sajnos nincs nagyon idõm ideülni, mióta Balázska itt van velünk, bár napról-napra jobb a helyzet, egyre többet alszik, mert jól eszik. A csecsemõsökkel ez is baj volt, mint utóbb kiderült nem tanítottak meg engem sem, és a babát sem jól szopizni. Annyit mondtak, hogy kicsi a mellbimbóm, és vegyek egy bimbóvédõt. Ezért nem indult be a tejem rendesen. Közben nem is kicsi a bimbóm, és most kb. 3 hete anélkül szoptatok, és egyre fokozódik a tej mennyisége. Sajnos még mindig nem elég, de nagyon reménykedem, hogy lesz még olyan, hogy nem kell neki tápszert adnom :-)))
Ennyit a csecsemõsökrõl.

Docika
docika
 
 


Docika!

Nekem két éve a csecsemõsök azt mondták, hogy nagy a mellbimbóm és használjak bimbóvédõt. Lehet, hogy ott mindenre ez a megoldás? Most júniusba fogok megint ott szülni. Kiváncsi vagyok milyen lesz.

Tina
Tina
 


Ugy sajnálom, hogy ilyen tapasztalatokat szereztetek! Én még most is dicsérni tudom õket. Sokat segitettek, nekem nem javasolták a mellbimbóvédõt. De az tény, hogy amikor másodszor szültem ott, többet tudtam mindenrõl és ez még szebbé tette az ottlétemet. Szóval a tapasztalat nagyon sokat számit. Viszont ami nem tettszett, de nagyon nem: akinek nem volt fogadott orvosa azzal nem nagyon foglalkoztak. Ezt mind a kétszer észrevettem. Bár lehet, hogy minden kórházban igy van ez!
nyusszko
Névtelen
 


Ezen nem lehet csodálkozni! Hiszen láthatjátok milyen leterheltek. Nincsennek annyian már mint régen,igy több munka esik rájuk,és kevesebb idõ jut a nem saját betegekre.Viszon csodálatosak az új kórtermek,ahol saját fürdõszoba,mikró,tévé van.Egy kis plussz költséget megér.
Timi
Timi
 


Timi !

Milyen új kórtermek vannak? Én még nem hallottam róla, pedig az egyik rokon nemrég szült ott. Mennyi a plussz költség?
Én jövõ hónapban szülõk ott.

Tina
Tina
 


Sziasztok!

Van köztetek olyan aki gyerekkora óta Tarcsán él és mondjuk úgy 30 fele jár?

T
Névtelen
 


Sziasztok!
Ez szuper, hogy ilyenek lettek a körülmények!
Sajnálom, hogy valószinüleg nem lesznek már személyes tapasztalataim. A családtervezés végére értünk /a mai nézeteink szerint/.
Meg tudjátok mondani, hogy hol tart most a szülési tarifa?
Szerintem majdnem egyforma összeget mondanak az orvosok, 5-10 e Ft eltéréssel.
nyusszko
Névtelen
 


Nyusszko

nekem a dokim 40 e ft-ot kér. 2 évvel ezelõtt 30 e. volt.
A szülésznõnek mennyit szokás adni?

Tina
Tina
 


Tina
Úgy hallottam, napi 2000 frt a vip-es kórterem.Azt kifelejtettem,hogy hütõszekrény is van,és színes nem kórházi ágynemû.Ezt a saját szememmel láttam.A tarifa jóval kevesebb mint bent pesten,pedig a körülmények,az ellátás a színvonal talán ugyan olyan.40.000 körül
Timi
 


Timi

Köszi a választ. Mindenképpen megkérdezem ha megyek mert nem vészes 4-5 napra a 2000 ft/nap. Ha tényleg van fürdõ a kórteremben.

Tina
Tina
 


Tina!
Ki a Dokid?
Nem is ment annyira fel a tarifa!
Nekem másfél évvel ezelõtt mondta a Dokim, hogy 30-40 körül szokott kapni. A szülésznõnek mi három évvel ezelõtt, és másfél évvel ezelõtt is /ha jól emlékszem/ 5 e Ft-ot adtunk. Mind a kettõ császáros szülés volt. Az elsõnél megszenvedtünk, hosszú vajudás, utána csaszi, a második szinte egybõl csaszi.
Mikorra vagytok kiirva?
A 2 e Ft/nap szerintem sem nagyon vészes.
nyusszko
Névtelen
 


Nyusszko

Dr. Erdélyi Zsolt az orvosom. Most az új kismamiktól 50 e. ft-ot kér, ha jól tudom.
Június 25-re vagyok kiírva.
Remélem tényleg van fizetõs kórterem mert anno nem nagyon tetszett a fürdõrészleg, WC.

Tina
Tina
 


Szia Tina!

Az én orvosom is dr Erdélyi Zsolt volt 20 hónappal ezelõttKépKépKép szültem nála. Nekem 35 ezer ft volt akkor a szülésem. A szülésznõnek alapból nem akartunk adni, de annyira aranyos, segítõkész volt, hogy ott a szülõszobán adott neki a férjem 3 ezer ft-ot. Ez egy sima szülés volt.

Szerintem érdeklõdjétek meg, hogy lehet-e szülésznõt is választani, mert ha igen, akkor szóljatok, és megírom a szülésznõm nevét. (Rajta van a zárójelentésen.) Az tuti, hogy Erzsikének hívták, és az Erdélyi doktor nagyon örült, hogy õ volt akkor ott a szülõszobán, amikor szültünk.

Ja! És én egy 2 ágyas szobában voltam, teljesen ingyen, Erdélyi doktor intézkedett, hogy jó helyem legyen. Ezért nem kért, és nem is kapott plusz pénzt.KépKépKép

Mindenkinek jó babázást illetve aki szülés elõtt van, annak rövid, gyors szülést kívánok.

Zsuzsa + majdnem 20 hónapos Beababa

beababa
 
 


Szia Zsuzsa!

24 hónappal ezelõtt szültem nála a lányomat. (Tegnap volt 2 éves.)
Akkor választottunk szülésznõt és meg voltunk elégedve vele. Szabadsága alatt jött be.
Én is 2 ágyas szobát kaptam akkor. A szobával nem volt semmi bajom, de a közös mellékhelységgel igen.
A lányom 2 óa alatt megszületett. Remélem most is gyors lesz a szülés mert én nagyon félek tõle.

Tina
Tina
 


Tényleg van fürdõszoba a kórteremben/nem is akár milyen/ lehet szülésznõt választani.Én az orvosomat kérdezném meg kit ajánl,mert hogy õ dolgozik vele eggyütt.
Nyusszkó! Lehet,hogy a család tervezésen már túl vagytok, de ezek a szobák nem csak a szülészeté.Ha nõgyógyászati problémád lesz/minél késöbb legyen/akkor is igénybe veheted.Lehet,hogy véletlen van hely a 2 ágyasban,de nincsenek meg azok az ideális körülmények,mint a vip-esben. És itt a legfontosabbnak a felsoroltak közül a fürdõt tartom.
Timi
 


Tényleg van fürdõszoba a kórteremben/nem is akár milyen/ lehet szülésznõt választani.Én az orvosomat kérdezném meg kit ajánl,mert hogy õ dolgozik vele eggyütt.
Nyusszkó! Lehet,hogy a család tervezésen már túl vagytok, de ezek a szobák nem csak a szülészeté.Ha nõgyógyászati problémád lesz/minél késöbb legyen/akkor is igénybe veheted.Lehet,hogy véletlen van hely a 2 ágyasban,de nincsenek meg azok az ideális körülmények,mint a vip-esben. És itt a legfontosabbnak a felsoroltak közül a fürdõt tartom.
Timi
 


Timi!

Hány ilyen szoba van?
A fürdõ tényleg csábító, de szerintem nagyon rossz lehet egyedül, eddig én mindig élveztem, hogy voltak szobatársaim, sõt másodszor nagy lelki támogatásra is szükségem volt, amibõl barátság is szövõdött.

Becsi
Névtelen
 


Becsi!
Én egy kétágyast láttam.De tudom hogy van még, ha mindan igaz akkor 2x2 ágyas.De itt 1 fürdõ van a 4 ágyra. Valami ilyesmit hallottam.Hogy mindezeken túl, még van-e egy 2 ágyas, azt lehet hogy csak képzelem, de mindha.....De ennyire úgy sincs szükséged?!
Timi
 


Csak kiváncsi voltam mekkora nagy volt ez a beruházás, mert hallottam, hogy pályáznak ilyenre, ha pedig ez nem jött volna össze akkor a nagy fürdõt hozták volna rendbe.
Becsi
Névtelen
 


Majd arra is sort kerítenek,gondolom az ebbõl bafolyó pénzbõl.Így akarnak kedvezöbb feltételeket biztosítani a többi régi és elavult intézményekkel szemben. Ha mindez öneröbõl történik,akkor elég lassú folyamat.
Névtelen
 


Atbongesztem a rovatot, de sehol sem emlitettetek Gero doktort. Tudna rola vki mondani nehany szot
Gabo
 


Nekem nagyon unszimpi volt a Gerő mikor bent feküdtem.A szobatársamnak csak úgy bejelentette egyik vizitnél, hogy ne is számítson rá, hogy egészséges lesz a baba /terhességicukra volt és már öregedett a méhlepény/, szegény teljesen kikészült még a Fábián /a dokija/ is ki volt akadva, persze a baba teljesen egészséges volt!!!
Becsi
becsi
Iklad
 
 


Szia Gabó!
Gerőnél szültem és a következőt is ott fogom - én max meg voltam vele elégedve. Megnyugtató emberke, és szülés közben sem ő akart a középpontban lenni, ami nekem nagyon sokat számított, viszont tudtam, hogy szakmailag teljesen ott van, ha bármi gáz lenne... A szakmában nagyon jó híre van a manualitásának - és ezt most a műtéti kézügyességére értem! Ezt sikerült megtapasztalnom a gátvarrásnál. (ezzel kapcsolatban volt egy nagyon emberi gesztusa: bár megbeszéltük, hogy a gátmetszést el szeretném kerülni, a baba homloktartással indult ki - a legnagyob a fejátmérő - így ott és akkor megkérdezte, hogy a szülésznővel együtt úgy látják, hogy mégis csak szükség lenne a gátmetszésre, MEGENGEDEM-E? És volt választásom!) Szóval nekem csak jó tapasztalatom van róla! Ha bármi más érdekel még, kérdezz!
Szia
EZ
Névtelen
 


Sziasztok! Én június 16.-án voltam bent, aznap született meg a fiam. A körülmények elég rosszak, a zuhanyzó egyenesen katasztrófális! Vannak fizetős szobák, csak az egyiket láttam, azt is kívülről! 2*2 ágyas volt, az előtérben volt a mikró. Többet nem tudok róla mondani, a napi 2 ezer forintot viszont megerősítem, én is úgy tudom, hogy annyiba kerül. A csecsemősök közül egyetlen nő volt, aki törődött az anyukákkal, sajnos nem tudom, hogy mi volt a neve. A többiekre kár szót fecsérelni! Tud valaki információt, Dr. Koniorczyk Katalinról? Válaszaitokat köszönöm!
Tigris30
 


Sziasztok!
Én június 20-án szültem és fizetős szobába voltam.
A csecsemősök tényleg nem a legjobbak. Nekem azért több szerencsém volt mert én 2-3 csecsemőst is kifogtam akik rendesek voltak.
A fizetős 2000 ft/ nap.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!
Fura, hogy ilyeneket irtok, én is nemrég szültem ott /2001.12./, de ennyire rossz tapasztalataim nem voltak a csecsemősökkel kapcsolatban. Mondjuk sokat segitett, hogy nem az első babus volt. De mikor az elsővel voltam bent /200.03./, akkor viszont nagyon kedvesek voltak. A zuhanyzó és Wc véleményem szerint is katasztrófális volt.
Ági
Névtelen
 


Szia Ági!

Te mikor szültél 2001 decemberében? Én hatodikán.

Becsi
becsi
Iklad
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: