Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Elfogadtalak,én vagyok az!Ti is nagyon szépek vagytok,Málna nagyon gyönyörű(a neve is).Igen egy fiam van 5 éves meg egy lányom 11 éves.
Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Erika, azért szültem Kistarcsán, mert 8 éve járok a dokimhoz az Örsre (magánba), és nem akartam pusztán a távolság miatt váltani. Egyébként mondta, hogy volt kismamája Visegrádról is. Mi a neve a Manódnak? nem látom a vonalzón!!!!
Nszoke, köszönöm szépen! Igen, Tahitótfaluból írok. Megjelöltök engem is az iwiw-en? Véber Klaudia-ként vagyok fent. :D
A Málnán én is gondolkodtam így a második gyermek előtt, de elvetettem, mert a vezetéknevünk Nagy. :lol: De nagyon tetszik.
Mi baja (volt) Zsebinek? Mik a szokásosok? Miért jött 27 hétre?
Ja, elolvastam az irományomat, és potyogtak a könnyeim... A férjem meg röhögött rajtam. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

A mi babónkat Nagy Ákos Bencének hívják 2006. január 26-án született. Pénteken volt 1 hete hogy a járókában és a kiságyban felállt, és ugyanezen a napon vettem észre hogy már kibújt az első fogacskája is. De azóta már kibújt a 2. fogacskája is.

Nszoke
hogy mit eszik? Hát nem panaszkodás képpen de ebédet illetően elég válogatós, vagyis amit ma megeszik nem biztos hogy 1 hét múlva is megeszi, vagy sokmindent pl. a krumplit is ált. csak gyümipürével eszi meg. De egyébként reggelire Milupás papát eszik, délelőtt gyümit, délben meg rendes kajcsi - de sokszor nem igazán eszik vagy csak úgy ha gyümi pépet keverek bele, délután megint gyümi, majd uzsonnára gyümis tejbegrízt amit én csinálok tápszerből és vízből, vacsira pedig tápszert kap. De nem panaszkodom mert azért ebédre is sikerül mindig valahogy párkanálnyit ennie.

Sziasztok

Erika

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Sziasztok! Vagy inkább jó estét!

Bárány. Ő azért nem akarok tolakodó lenni de aképek alapján hihetelen hogy ekkora gyermekeid vannak, a korod miatt. Sokkal fiatalabbnak látszol teli élettel.

Eliza-mama!
Nagyon szépet írtál, de ne is törödj a férjeddel :) ők nem értik ezeket a csajos dolgokat, ez tapasztalat. Második baba? Lemaradtam? Már jön vagy csak terv?
Mi is szeretnék másik babát, ha lány Erzsébet Eperke, ha fiú Tibor Milán. Málna is igazából Noémi Málna, de mi Málnát akartunk, de annyira sietettek a szülőszobán hogy nem fogadták el a Málnát mert nem tudták bejegyzett név e s ezért lett Noémi az első. Még az anyakönyves is utána járt. Ugy látszik a scöpf-méreibe még nem született Málna...
Sajnos másfél két hét alatt bevizesedtem, vérnyomásom (ami amúgy alacsony) egekbe, szó szerint, a pisike pedig fehérje tenger.
=Toxémia Nem híztam csak 9kg max. vízzel együtt.
24hét betelt mikor beakartak utalni császár meg minden. De nem mentem így gyógyszerrel huztuk a 27. hétig amikor már muszáj volt. A Szt.Imrébe beállításra mentem, de mivel csak magasabb lett a vérnyomásom (270/190) azonnal vitt a mentő a scöpfibe, ahol felnyúltak, nevet kérdeztek, s már vágtak is. Az őrzőbe voltam mire észhez tértem, először nem éreztem magam anyának, tisztába sem voltam vele hogy szültem, csak elvették a babámat a biztos helyről. A pocimból. 1270gr. 40cm. 1hét lélegeztető gép, ekg rajta csövek mindenhonnan. Agyvérzés(2es), szemvizsgálatok, szemforgatás, hemangióma. Volt közben egy megfázása. Röviden ennyi.Csak ez akkor ott borzasztó. 2hónap kórház, nap mint nap sírás. És két hónap múlva egy 2kgos tenyérnyi picurit kapsz haza akit azt sem tudod hogy fogd meg. :)

Azt hozzá tenném hogy nem drogoztam, nem dohányzom, nem alkoholizálok, nem éltem kicsapongó szexuális életet, sem abortusz, mert egy fórumon, így illették többen is a toxémiásokat, hogy saját magunk tehetünk róla és megérdemeljük, mert így élünk. Erről ennyit.

Evésben mi szerencsések vagyunk. Mindenevő a babócám. a gyümit imádja. Nekünk most 6és 2fél fogunk van. alul a felek.

No jó éjt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,jó sokat írtatok!
Klauszka!Én mindjárt megjelöllek ha nem baj...

Nszoke!Te nagyon fiatal vagy amikor még nem láttalak nem is gondoltam volna,olyan éretten tudsz mindenhez hozzászólni!Te is fiatalon szültél,mire olyan öreg leszel mint én neked is akkora lányod lesz mint most nekem.Sőt ha jól veszem ki a szavaidból lesz tesó is.Hú a Málna nagyon-nagyon picike volt.Nagyon rossz lehetett az első 2 hónap,biztos megviselt lelkileg!De mostmár egy gyönyörű nagy baba!Még annyit,hogy írtam már ,hogy mi volt a legelső terhességemmel,és én sem ittam vagy bagóztam.
sziasztok
Vendég
 


Szió!

Igen fiatal vagyok szerencsére, fiatal leszek ha nagy lesz a gyerek, mint te és ez nagyon jó szerintem. Nálunk a családban mindenkinél így van 18-22 körül születtek az első babák a második már később.

Nagyon sajnálom a te "esetedet" is. Lehet már nem élnék, nem bírtam volna ki. Nagy erő kell ehhez, meg egyáltalán beszélni is róla, de gondolom kárpótoltak a nagy babócáid:)
Áldom az eget(pedig nem vagyok valami nagy vallásos) hogy nem lett fogyatékos, nyomorék, vak vagy bármi más, örülök, hogy él és egészséges.

Ezért félek a következőtől: mi van ha előbb születik, ha úgyanígy csak nem leszünk ilyen szerencsések? Félek utána többször nem vállalnék babát, tehát oda lenne a remény is.
A másik hogy ugye ugyanakkora a veszély a mamának és a babának is. Ha velem történne valami? Félek kockáztatni egy tesóért hiszen Málnáért már felelős vagyok egy életre:)
Mi lenne vele nélkülem, na de az a baj velem, hogy én mindig a legrosszabbra gondolok, mert úgy vagyok vele, hogy annál már csak jobb jöhet. Ez az életelvem. Lehet kicsit negatív, de így nem lehet csalódni egy könnyen.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szép estét mindenkinek!

Nszoke, még nincs útban a kistesó, igazából várni szeretnék, míg Elcsi oviba megy. Szeretnék addig csak vele foglalkozni. tetszett az irományom? tök jó!!! nekem is. :lol:
Gondoltam, írok még más dolgokat is, hátha foglalkozást váltok. :D Ma már a védőnőnél is úgy fogadtak, hogy TI VAGYTOK AZ ÚJSÁGBAN!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Igazságtalan az élet, hogy ezeket ki kellett állnotok. Az nem lehet, hogy még egyszer ilyen rosszaságok történjenek veletek.
Bárány, szuper, mindjárt megyek az iwiw-re!!!!!
Ellentétben veletek, én későn vállaltam Elcsit (30 vagyok), de nem bántam meg. Most is ugyanígy csinálnám.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek!Klauszka,milyen irományról van szó és melyik újságban van?
Nszoke,én is nagyon negatív vagyok,tök pesszimista!De azért mertem még (hál istennek)gyereket vállalni.Nekem muszály is volt mert az én esetem nem happy and-el végződött.De ku...ra féltem én is,hogy még egyszer valami tragédia történik.Szerencsére Málna egészséges mint a makk,te meg fiatal vagy rá érsz még gondolkodni(akár 10évet is)hogy legyen tesó vagy ne!Mostanában elég sokan vállalnak gyereket a 3.x után.Én valahogy egy kicsit már túlkorosnak érzem magam hozzá,pedig nekem ugymond uszály lenne szülnöm,mert a jelenlegi férjemtől még nincs gyerek.
sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
neked mit jelent a túlkorosság? Én 33 évesen szültem a babámat (igazhogy akkor még csak 13 napja voltam annyi dehát ez van).

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia!
Erika,én most 31 vagyok de valahogy 120-nak érzem magam és úgy érzem nagyon nehezen tudnék már regenerálódni.Ha még is "nekifutnék mégegyszer akkor is 35 alatt mert a magzatvízvételtől különösen félnék(bár sokan kibirták már)Ezzel természetesem nam azt akartam mondani,hogy egy nő 30 fölött már öreg,csak én vagyok már egy kicsit elfáradva.
Sziasztok!Te nem vagy az iwiwen?Ha valaki nevében be tudsz lépni nézzél meg minket ,Klauszka,és Nszoke,és én is rajta vagyunk,ha gondolod priviben elküldöm a nevemet!
Mostmár tényleg Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
úgy látszik hogy itt most én vagyok a legöregebb
ha leírod hogy hogy lehet oda bejutni (iwiw) akkor persze benézek és elsőként titeket nézlek meg

Sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Bárány, a novemberi kismamában megjelent a születéstörténetünk!!! 105. oldal! nagyon büszke vagyok rá. :lol:
A magzatvízvétel pedig önkéntes alapon megy - ha jól tudom. ha nem akarod, nem csinálják. nekem a barátnőm velem együtt szült - 36 évesen. nem csinálták neki, mert nem akarta. ha nekem lesz 3. gyermekem, akkor ő is 36 évesen fog születni....
Erika, azonos a vezetéknevük a babóinknak. :D Nem írod be Ákos nevét a vonalzóba?
Nszoke, te adtál valami fogzáskönnyítőt Málnának? Elcsi most korba lépett... :roll:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
bocsi a tudatlanságomért, de nem tudom, hogy miért nem akarja úgy berakni a vonalzómat mint a tiedet. tudnál nekem segíteni?

Köszi szépen

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Klaszuszka
SIKERTÜLT nagy nehezen

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


A rágókákon kívűl minden mást szétrágott ez volt az egyik és dentinox nevű gél illetve olaj formában is van. Ezzel kenegettem neki, de csak alvás előtt kellett nappal ritkán, de éjszaka mindig mert nem tudott elaludni a fájdalomtól. Amúgy könnyen "túl" voltunk a fogakon :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Látom ma még nem jártatok erre!
Vendég
 


Szia Bárány

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1162398121.97.gif[/img]

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Mindenki!

Jól eltűntünk! Melyik fórumra szoktatok még írni? Hátha van valami közös hely, nem? Csak mert nem tudom más mit szól hozzá ha eltereljük a témától a topicot, mert van ezer dolog amiről beszélhetnénk szerintem...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Nszoke
én ezenkívűl még a Kaálisba szoktam írni.
És te?

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Én a napokban már csak ide irogatok,volt egy két topik ahol már abbamaradt a dumcsi.Tényleg elkanyarodtunk a témától de ha valaki majd akar esetleg visszakanyarodunk..nem?Ha valahol máshol is írtok,szóljatok,hátha érintett vagyok a témában,a Kaálisban egyáltalán nem.De hátha valami másban igen.Én annyira béna vagyok,hogy még arra sem jöttem rá,hogyan kell ilyen vonalzót kirakni,elég ciki mert mindenki más rájött,lehet,hogy ezt inkább priviben kelett volna megkérdeznem valamelyikőtöktől!Na mára ennyi,jó éjt mindenmkinek!!!
Vendég
 


Egyébként én még a kruppos témában is beszélgettem párszor ,de azt kivánom,ott ne találkozzunk...minnél kevesebben vagyunk érintettek a témában annál jobb....
Vendég
 


Szió!

Én a Schöpfisbe, mind a kettőbe és a 2005 őszi babákba, nahát az utóbbiba szuper csapat van, hipp hopp befogadtak és jó fejek.

A schöpfi is jó csak néha áll a topic. Az öszit meg nem lehet győzni olvasni.

Bárány én is nyíltan kérdeztem a vonalzót míg végül magam jöttem rá hogyan kell, de jó ideig tartott.

Ha gondolod szívesen segítek... :)

Jó éjt! Anyukáknak és Drága Gyermekeiknek! Reméljük mindenkihez eljut álommanó! :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ja ciki nem ciki azt sem tudom mi az a krupp, valami torokkal kapcsolatos? Lehet hogy bazi butaságot írtam...? De azt tudom hogy elég súlyos, fájós, rossz dolog. Jól tudom?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ja ciki nem ciki azt sem tudom mi az a krupp, valami torokkal kapcsolatos? Lehet hogy bazi butaságot írtam...? De azt tudom hogy elég súlyos, fájós, rossz dolog. Jól tudom?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Bocsi a duplázásért de lefagyott a gépem!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Bárány
miért lenne ciki itt bármit is megkérdezni? Szerintem már azértsem ciki mert többnyire igazán senki nem ismer senkit.
Egyébként
www.babafalva.hu - n, vagy ha rákkantintasz valaki vonalzójára akkor is bejön babafalva, és ott a vonalzó feliratra kattintasz akkor bejön a vonalzókészítő rész, és ott bizti hogy megtudod csinálni.

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

A krupp engem is érdekel, valami fulladásos betegségnek képzelem el, de lehet, hogy rossz úton járok.
Én Kistarcsába írogatok, meg a 30-on felüli első gyermekesekhez. Meg ide. :lol:
Dentinox-ot én is vettem, sőt első fogkefét is. jó drága. 1500 Ft. :shock:
Bárány, az én vonalzóm is a babafalva. hu-ról származik, jókat lehet ott csinálni, és magyarul írja le, szóval nem nehéz. Inkább a beillesztéssel lesz gondod, de majd segítünk!!!! :wink:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
A krupp egy gége gyulladás ami egy náthából,megfázásból jön.Ugató köhögés éjjel,rossz esetben nehézlégzés.Vírus okozza,nekünk tavaly volt egy ilyenünk,(remélem először és utoljára).Bár álltalában ismétlődni szokott.Idővel kinövik.Röviden ennyi!
A vonalzómat megcsináltam,meg is érkezett frreemailban,akkor most holvan?Segítsetek olyan szép vonalzót csnáltam(sponge bob-os)
Vendég
 


Szia Bárány

amit kaptál kódokat, ott le van írva, hogy melyiket kell átmásolni a babnetes profilodba (leírja azt is hogy hova kell bemásolni) + ott sok sok kérdés van amire igennel és nemmel kell válaszolni - itt a BB Code-t és a HTMI-t, és az emotikonokat is IGEN-re kell állítani és utána a legalájlán a küldésre kattintasz.

remélem, hogy tudtam segíteni

szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szép jó reggelt!

A vonalzóba már nem szólok bele, hogy ne kavarjunk össze, csak ha kéred a plusz segítséget.

A krupp kötelező betegség vagy nem feltétlenül kell legyen?
Mert nem túl szimpatikus hogy őszinte legyek.

A fogkefét szeretném kérdezni melyiket vetted és hol, mert én sehol sem találok.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


sziasztok,
Megpróbálok boldogulni a vonalzóval,köszi mindenkinek a segitséget!!A krupp nem "kötelező betegség"egy csomó gyereknek soha életében nem lesz!Bár ahogy a környezetemben látom nem igen van olyan gyerek aki megússza.Ez hajlam+vírus+ködös párás őszi idő,ezeknek mind össze kell állni,és akkor jön a szülők rémálma....De remélem nektek soha nem lesz!!!
Nagyon ilyesztő!!Na jöjjön a vonalzó!szijasztok
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem csak két kód jött semmi más!Nem jöttem rá hogy mit hova hogyan...Nem megy
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
leírom részletesen ha nem haragszol, had legyen nektek is vonalzótok

1. a babafalva vonalzónál beírod a babád születési dátumát és nevét
2. bejelölöd hogy melyik vonalzót és melyik figurát szeretnéd
3. rá kattintasz a vonalzó megtekintésére (ekkor adja meg a HTML és a PHPBB kódot
4. beírod az e-mail címed
5. rákattintasz a küldés gombr
és várod hogy megérkezzen a kód
1-1 rövid és 1-1 hosszú HTML és PHPBB kódnak kell érkeznie
6. az egyik hosszú kódot (én a PHPBB-t használtam) kijelölöd és az egér bal gombjával másolod át
7. megnyitod a profilod és oda bemásolod ezt a kijelölt kódot
8. a sok a sok kérdére is válaszosz igennel v. nemmel
a BBCode-t és a HTMI-t és az emotikonokat igenre kell állítani
8. Küldés gombra kattintasz
szerintem így látszódnia kell a vonalzódnak

Szia

Erika

remélem tudtam segíteni

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Köszi a segitséget,az 5.pontig eljutok de tovább nem megy.A profilomat is megnyitom de akkor sem történik semmi..
Helyettem nem tudnátok megcsinálni,mert soha nem lesz vonalzóm ha rajtam múlik?A 7.pontot nem tudom kivitelezni.Megnyitom a profilom és nincs ott olyan hely ahova bármit is másolni tudnék!
Vendég
 


Bárány!

Meg lehet helyetted csinálni de ahoz kell a kódod meg az a PHBB kódod, de én nem adnám fel.

Ha megnyitod a profilod az alábbi beállítások így nézzenek ki! Legalábbis nálam így van. Ezek a BBCode és az emotikonok legyenek bekapcsolva és alatta ott a szöveg amit a babafalva küldött. Látod hogy van beillesztve? Neked is legyen elé meg ögé írva az aláírás kockába az [img].

Aláírás:
A hozzászólások végére kerülő szöveg. Legfeljebb 255 karakter lehet.

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva

Kép

Beállítások
Email-cím megjelenítése: Igen Nem
Jelenlét elrejtése: Igen Nem
Mindig értesítsen, ha válasz érkezik:
Küld egy emailt, ha hozzászólás érkezik az adott témában. Ez bármikor megváltoztatható, ha egy újabb hozzászólást küldesz. Igen Nem
Értesítés új privát üzenet érkezésekor: Igen Nem
Felugró ablak új privát üzenet érkezésekor:
Néhány sablon új ablakot nyit, ha új üzeneted érkezik. Igen Nem
Mindig csatolja az aláírásomat: Igen Nem
Mindig engedélyezze a BBCode-ot: Igen Nem
Mindig engedélyezze a HTML-t: Igen Nem
Mindig engedélyezze a emotikonokat: Igen Nem


Várom a vonalzód!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Basszus a beírás helyett újra beillesztette ezt el is felejtettem.

A beírásnak így kell kinéznie
img]http://babafalva.hu/tickers/6qd.png[/img]

csak az elejére is tegyél ilyen zárójelet! Én azért nem tettem mert akkor a vonalzómat látnád és nem azt hogy hogy legyen beírva.

Na sikerül?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke, gyógyszertárban vettem, azt a dentinoxost. nem igazán fogkefe, mert nincs nyele, hanem ujjra húzható. szilikonos. hát, meglátjuk, megérte-e azt a sok pénzt. :roll:
Bárány, ne add fel, én is szenvedtem, mire összejött!!!! :wink:

K.
Kép
klauszka
 
 


Ja, hogy bírjátok a szelet???? Mi rosszul. Be vagyunk zárva a lakásba. :(

K.
Kép
klauszka
 
 


Hello mindenki!
Nekem ez továbbra sem megy úgyhogy feladom,nincs vonalzó!!!
Azért köszi!Az én profilom egy téglalap alakú izé,amibe semit nem lehet beirni.Egyszerűen fogalmam sincs mit csináljak,már teljesen belegolyóztam.Az elöbb véletlen elküldtem egy képet a lányomról valahova és azt sem tudom hogy hova ment,jó mi??Azt hittem ,hogy majd meg fog jelenni az a kép a nevem alatt úgy mint nektek,de hát nekem az sem sikerült természetesen.Elment valahova a pi-be!Azt irta,hogy sikeresen elküldtem a képet,de hogy hova az rejtély.....
Vendég
 


Tanácsolok neked valamit!

Én szívesen megcsinálom neked ha gondolod! Aztán majd csak kitapasztalod te is!

De mivel be kell lépjek a neveddel, kódoddal... :?:
Javaslatom: változtasd meg a kódód egy ideiglenesre vagy ami most van azt add (majd megváltoztatod) meg s én megcsinálom neked. Ha gondolod, nem kötelező.

És kell az a kód is amit a babanet küldött.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Köszi Nszoke!Elküldtem neked 2 emailt,remélem boldogulsz vele!Nem változtatgatok én semmit!Miért be fogsz lépni a nevemben és a szupertitkos hozzászólásaimat fogod sutyiban olvasgatni??(ezt viccnek szántam)Ha siker koronázza tettedet,akkor csinálok a lányomnak is vonalzót és azt is kirakod ha nem gond!Még képet is raktam föl ,de hogy hol van ez azóta is érdekel,ha valaki tudja hol van szóljon!Szerintem már biztos elkönyveltetek valami iq betyárnak....Előre is köszi nagyon ari vagy!De ez a vonalzó nem mutatja hogy mennyi idős agyerek?Mert a tied ugyan ott áll mindíg!11nap2hét5nap ez a tiéd.És mikor és mitől fog változni?Vagy mostmár inkább inditsak egy topicot"hülye vagyok"címszóval?????
Vendég
 


Ez egy próba! :)
Vendég
 


Juuhhhéjjjj! :) :) :)

Én is vacakoltam vele, mert már nem emlékeztem, hogy mikor látom.
Tehát nem jelent meg a vonalzó csak ha írtam egy üzenetet a nevedbe és csak innentől kezdve látszik majd. :)

És nem kell nyitnod semmilyen topicot, nekem sem volt könnyű megcsinálni elsőre.

Amit eddig írtam üzenetek, ahol látszik a vonalzó ott napról-napra változik a kislányom kora. Majd figyeld meg.

Ja hol a fénykép a vonalzóról?

Nem tettél, miért?

Befejezésül: ha nem mondod eszembe sem jut turkálni az üzeneteidbe...na de...így sem tettem, :) de tényleg, nem az a típus vagyok. Csak addig foglalkoztat más magánélete amíg megossza velem, ha pedig mélyebben érdekel tovább faggatom.

Örülök, hogy van vonalzód :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Bárány úgy vártam hogy jössz és örülsz :(
Na mindegy majd holnap, vagy már ma..?

Szóval belém költözött egy bagoly. Utálok aludni. Az életünk nagy részét átalusszuk, nem tudom pontosan mennyit de tudom sokat és egy csomó mindenről lemaradunk. Na nem mintha itt éjfél körül bármi izgi is lenne, de mégis..szóval jó elbeszélgetek magammal.

Gondolkodtam: bár bonyolult, hosszú meg minden, de szerintem tök jó lenne valami olyasmi, ahol megismerjük egymást, pl.olyasmi mint egy önéletrajz, nagyjából a lényeg vagy akár részletesen, engem legalábbis tökre érdekelne ki hogy merre meg mi?

Mondjuk hogy lett férj a férj, vagy apa(ismerkedés) egy pár fontosabb dolog (nem csak a jók, lehetnek rosszak is már ameddig meg akarjuk oszani a nagyközönséggel) aztán a legfontosabb ugye...a gyerekeink, s a történetünk, hogyan született miért... ilyenek. Pl.az én életem igencsak kacifántos ha nagyon elmerülök benne, persze nem valószínű hogy mindenkit érdekelne, vagy egyáltalán bárkit is, de így legalább tudnánk beazonosítani egymást.

Láttam egy olyan címet Ismerjük meg egymást, ez tök jó csak az lenne a legjobb ha így felhasználónév alapján lennének a storyk. Belépsz aztán ki keresed akit akarsz, elolvasod és boldog vagy, hogy nem csak veled történnek dolgok, másnak is van problémája...stb, na jó hiú ábránd. Be fogom mára a pofim. Nem untatok tovább senkit.

Lehetne egy új olyasmit is nyitni, vagy csak én akarok túl sokat? Nagyon érdeklődő vagyok? Túl kiváncsi ugye?

No tényleg Szép álmokat mindenkinek, s kívánom gyermekeinknek aludjanak jól, s hozzon nekik gyönyörű álmokat az álommanó. :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szijja!
Köszi szépen a vonalzót,majd valahogy a képet is rávariáljuk.H a már ilyen jól belejöttél,csinálok eggyet a lányomnak is ,gondolom megteszed,hogy azt is beileszted.Küldök képet is.Tényleg jó lenne valahol dumálni,de nem lehetne ,hogy mondjuk te nyitnál egy új témát,és nem a már meglévőkbe irogatnánk!Itt is leginkább csak mi vagyunk,meg Klauszka,Erika,de pl. aki feldobta az egész témát azóta sem járt erre.Ha kitaláltál valamit szólj!Addig is maradjunk itt!Akkor készitek még egy vonalzót!
szia
Vendég
 


Megvan a másik vonalzó és kép is van rajta!!
Sőt erre a meglévőre is tettem képet,mostmár csak Nszoke-ét várom és minden a helyén lessz!!Küldtem freemailt,kettöt!Addig is szép napot mindenkinek!Ma már az idő se olyan sz...!
Vendég
 


Sziasztok

Szép reggelt mindenkinek, nálunk esett párpercig a hó és szépen meg is maradt. Én IMÁDOM a telet, a havat. Ti szeretitek?

Bárány
nagyon szép vonalzód van.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Jó reggelt!

Mindjárt tapsikolok örömömben. Na megyek nemsokára visszanézek!
Vendég
 


Bocsika nem akartam már írni a neveddel de most azt hittem én vagyok belépve. Többet nem fordul elő! :?

Édes drága gyönyörű gyermekek. Nem akarsz még egy kistesót? Mert ugye modntad hogy illene a férjed miatt...

Lehet jó lenne egy másikat nyitni, csak mi legyen a címe? Mi persze ha akarjuk leírjuk a storynkat, hívjuk azokat akikkel még "levelezünk" és ők is leírják aztán majd csak terjed, de lehet hagyni kéne. Csak nem akarok senkivel összetüzni, hogy nem idevló témáról írogatunk, mert olvastam a szabályzatban hogy elméletileg nem lehet, mert kizárás meg mit tudom én.

De pl.egy csomó topic van ahol tökre elferdült a téma. Ahogy olvasgatok. Tőlem meg maradhatunk is. :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Először is Nszoke köszi szépen a vonalzókat nagyon jól néznek ki a fiamnak is tetszik!
Nyithatunk egy másik topicot,olyasmit,mint az"ismerjük meg egymást"vagy valami mást.Nekem mindegy,de jó itt is.A császár mint téma szerintem nem olyan kimeríthetetlen ,hogy folyton arrol írjunk nem ?Még nem tudom,hogy lesz-e kistesó,egyenlőre nem akarok,de tényleg kéne mert mint már emlitettem a férjemnek nincs saját gyereke.Hú egy kicsit összefüggéstelen lettem,de mindenre akartam válaszolni!
Erika,köszi szépen nekem is tetszik a vonalzóm Nszökének köszönhetem!!!A havat nem nagyon szeretem de a fiam annál inkább,már hozott is be a hűtöbe egy félig hó, félig sár, golyót!
Sziasztok
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: